О внесении дополнений N 76 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 августа 2002 года N 379. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2002 года N 1967. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
30. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 августа 2002 года N 379 "О внесении дополнений N 76 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
в подфункции 5 "Охрана окружающей среды" администратора программ 256 "Исполнительный орган по природопользованию и охране окружающей среды, финансируемый из местного бюджета" дополнить программами 030 и 031 следующего содержания:
"030 Проведение мероприятий по охране окружающей среды на местном уровне
031 Строительство и реконструкция природоохранных объектов";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей среды" администратора программ 257 "Исполнительный орган сельского хозяйства, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 038 следующего содержания:
"038 Проведение процедур банкротства сельскохозяйственных организаций, не находящихся в республиканской собственности";

"Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына N 76 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2002 жылғы 15 тамыздағы N 379 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 5 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 1967. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 15 тамыздағы N 379 (тіркелген N 1967) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 76 толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  бұйрығына  мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобында:
5 "Қоршаған ортаны қорғау" кіші функциясындағы 256 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі атқарушы органы" бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 030 және 031-бағдарламаларымен толықтырылсын:
"030 Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу
031 Табиғатты қоршау объектілерінің құрылысын салу және қайта жаңарту";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау саласындағы басқа да қызметтер" кіші функциясындағы 257 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл шаруашылық атқару органы" бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 038-бағдарламамен толықтырылсын:
"038 Республика меншігінде тұрмайтын ауыл шаруашылық ұйымдарының банкроттық рәсімдерін өткізу";

в функциональной группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие" администратора программ 272 "Исполнительный орган экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, государственных закупок, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 035 следующего содержания:
"035 Поддержка инновационной деятельности".
2. Департаменту юридической службы (Н.А. Калиева) и
Департаменту государственного бюджета (Б.Т. Султанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

13 "Басқалар" функционалдық тобында 9 "Басқалар" кіші функциясының 272 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика, шағын және орта бизнесті қолдау, мемлекеттік сатып алу атқарушы органы" бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 035-бағдарламамен толықтырылсын:
"035 Инновациялық қызметті қолдау".
2. Заң қызметі департаменті (Н.А.Қалиева) және Мемлекеттік бюджет департаменті (Б.Т.Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Қаржы министрінің
міндетін атқарушы