Об утверждении Инструкции по проведению экспертизы и предоставлению права на последующее официальное опубликование текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 октября 2002 года № 155. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 октября 2002 года № 2021. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 5 марта 2019 года № 103.
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 05.03.2019 № 103 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовок и преамбулу внесены изменения - приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 14 декабря 2005 года N 336.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", в целях детализации законодательства по вопросам последующего официального опубликования текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан, приказываю:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Инструкцию по проведению экспертизы и предоставлению права на последующее официальное опубликование текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) Форму заявления на получение права на последующее официальное опубликование текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменениями - приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 14 декабря 2005 года N 336.
2. Возложить организацию работы по подготовке документов на получение права последующего официального опубликования текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан на Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными приказами Министра юстиции РК от 05.09.2003 N 182; от 24.05.2004 N 144.;от 14.12.2005 N 336; от 24.09.2009 № 126 (порядок введения в действие см п. 3).
3. Исключен приказом Министра юстиции РК от 24.09.2009 № 126(порядок введения в действие см п. 3).
4. Территориальным органам юстиции областного, города республиканского значения и столицы изготовить штампы с надписями согласно приложению 2 к инструкции.
Сноска. Пункт 4 в редакции приказа Министра юстиции РК от 24.09.2009 № 126 (порядок введения в действие см п. 3).
5. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на курирующих вице-министров юстиции Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными приказами Министра юстиции РК от 05.09.2003 N 182; от 24.09.2009 № 126 (порядок введения в действие см п. 3).
6. Настоящий Приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр
Утверждена
Приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 22 октября 2002 г. N 155
ИНСТРУКЦИЯ
по проведению экспертизы и предоставлению права
на последующее официальное опубликование текстов
нормативных правовых актов Республики Казахстан
Сноска. В заголовке и по всему тексту слова "опубликование официальных", "опубликования официальных", "опубликованию", "опубликование", "опубликование официального" заменены соответственно словами "официальное опубликование", "официального опубликования", "официальному опубликованию", "официальное опубликование", "официальное опубликование" - приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 14 декабря 2005 года N 336.
Сноска. по всему тексту Инструкции слова "Департамента", "Департаменте", "Департаментом" заменены соответственно словами "Департамента юстиции", "Департаменте юстиции", "Департаментом юстиции" приказом Министра юстиции РК от 24.09.2009 № 126 (порядок введения в действие см п. 3).
Целью настоящей Инструкции является детализация процедуры проведения экспертизы и предоставления права на последующее официальное опубликование текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мәтіндерін кейіннен ресми жариялауға сараптама өткізу және құқық беру жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Әділет министрінің 2002 жылғы 22 қазандағы N 155 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 23 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2021. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 103 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 05.03.2019 № 103 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың тақырыбына және кіріспесіне өзгертулер енгізілді - ҚР Әділет министрлігінің 2005 жылғы 14 желтоқсандағы N 336 бұйрығымен.
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мәтiндерiн кейiннен ресми жариялау мәселелерi бойынша заңдарды нақтылау мақсатында Бұйырамын:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мәтiндерiн кейiннен ресми жариялауға сараптама өткiзу және құқық беру жөнiндегi нұсқаулық;
2) Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мәтiндерiн кейiннен ресми жариялауға сараптама өткiзу және құқық беруге өтiнiш нысаны бекiтiлсiн.
Ескерту: 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Әділет министрлігінің 2005 жылғы 14 желтоқсандағы N 336 бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мәтiндерiн кейiннен ресми жариялауға құқық алуда құжаттарды дайындау бойынша жұмысты ұйымдастыру Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Облыстар, Астана, Алматы қалаларының әділет департаменттеріне жүктелсiн.
Ескерту: 2-тармақ өзгертілді - ҚР Әділет министрінің 2003.09.05 N 182, 2004.05.24 N 144, 2005.12.14 N 336, 2009.09.24 N 126 бұйрықтарымен.
3. <*>
Ескерту: 3-тармақ алынып тасталды - ҚР Әділет министрінің 2009.09.24 N 126 бұйрығымен.
4. Облыстық, республикалық маңызы бар қала және астананың аумақтық әділет органдары нұсқаулықтың 2-қосымшасына сәйкес жазуы бар мөртаңбалар дайындасын.
Ескерту: 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 2009.09.24 N 126 бұйрығымен.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының жетекшілік ететін Әділет вице-министрлеріне жүктелсiн.
Ескерту: 5-тармақ өзгертілді - ҚР Әділет министрінің 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 182, 2009.09.24 N 126 бұйрықтарымен.
6. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркелген күннен бастан күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
Қазақстан Республикасы
Әділет министрiнiң
2002 жылғы 22 қазандағы
N 155 бұйрығымен
Бекітілген
Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық
актілерінің ресми мәтіндерін кейіннен жариялауға
сараптама өткізу және құқық беру жөніндегі
Нұсқаулық
Ескерту: Нұсқаулықтың тақырыбына өзгертулер енгізілді;
барлық мәтiн бойынша "ресми" деген сөз алып тасталынды, "кейiннен" деген сөзден кейiн "ресми" деген сөзбен толықтырылды - ҚР Әділет министрлігінің 2005.12.14 N 336, бүкіл мәтін бойынша "Департамент", "Департаментте" деген сөздер "Әділет департаменті", "Әділет департаментінде" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Әділет министрінің 2009.09.24 N 126 Бұйрықтарымен.
Осы Нұсқаулықтың мақсаты Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерінің мәтіндерiн кейiннен ресми жариялауға сараптама өткізу және құқық беру рәсiмiн нақтылау болып табылады.

Глава 1. Общие положения
1. В настоящей Инструкции используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган – Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы;
2) экспертиза - процедура, в ходе которой уполномоченный орган осуществляет проверку представляемых печатным изданием текстов нормативных правовых актов на их соответствие официальным текстам нормативных правовых актов, хранящимся в эталонном контрольном банке;
3) макет - предварительный образец текста нормативного правового акта, подлежащего последующему официальному опубликованию.
Макет представляет собой точную копию официально опубликованного нормативного правового акта.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным приказом Министра юстиции РК от 24.09.2009 № 126 (порядок введения в действие см п. 3).
2. При поступлении пакета документов, необходимых для получения права на последующее официальное опубликование текстов нормативных правовых актов, уполномоченным органом проверяется их полнота и достоверность.
3. Представленный в установленном порядке пакет необходимых документов принимается к проведению экспертизы.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными приказами Министра юстиции РК от 05.09.2003 N 182; от 24.05.2004 N 144; от 24.09.2009 № 126 (порядок введения в действие см п. 3).
3-1. Официальные тексты нормативных правовых актов направляются в Департаменты юстиции после поступления в Департамент законодательства запроса о предоставлении официального текста нормативного правового акта.
Печатное издание представляет необходимые документы для получения права на последующее официальное опубликование в Департамент юстиции в зависимости от места регистрации данного печатного издания.
Сноска. Инструкция дополнена пунктом 3-1 в соответствии с приказом Министра юстиции РК от 24.09.2009 № 126 (порядок введения в действие см п. 3).
Глава 2. Порядок проведения экспертизы
4. Экспертиза проводится сотрудниками Департамента юстиции путем сверки представленных макетов с официальными текстами нормативных правовых актов, хранящихся в эталонном контрольном банке, а также включенных в Государственный реестр нормативных правовых актов.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным приказом Министра юстиции РК от 05.09.2003 года N 182.
5. Сверка проводится на предмет выявления грамматических и орфографических ошибок.
6. При подаче заявления на получение права последующего официального опубликования текстов нормативных правовых актов центральных и местных государственных органов, зарегистрированных в органах юстиции, макет сверяется с текстом нормативного правового акта, включенного в Государственный реестр нормативных правовых актов.

1-тарау. Жалпы ереже
1. Осы Нұсқаулықта мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) уәкілетті орган – облыстар, Астана, Алматы қалаларының Әділет департаменттері;
2) сараптама - оның барысында баспа басылымдары ұсынатын нормативтiк құқықтық актiлер мәтiндерiнiң эталондық бақылау банкiнде сақталатын нормативтiк құқтық актiлердiң мәтiндерiне сәйкестiгiн тексерудi уәкiлеттi орган жүзеге асыратын рәсiм;
3) макет - кейiннен ресми жариялауға жататын нормативтiк құқықтық акт мәтiнiнiң алдын ала үлгiсi.
Макет жарияланған нормативтiк құқықтық актiнiң нақты көшiрмесiн бiлдiредi.
Ескерту: 1-тармақ өзгертілді - ҚР Әділет министрінің 2009.09.24 N 126 бұйрығымен.
2. Нормативтiк құқықтық актiлердiң мәтiндерi кейiннен ресми жариялауға құқық алу үшiн қажеттi құжаттар пакетi түскенде, уәкiлеттi органмен олардың толықтығы және шынайылығы тексеріледi.
3. Белгiленген тәртiпте ұсынылған қажеттi құжаттар пакетi сараптама өткiзуге қабылданады.
Ескерту: 3-тармақ өзгертілді - ҚР Әділет министрінің 2003.09.05 N 182, 2004.05.24 N 144, 2009.09.24 N 126 Бұйрықтарымен.
3-1. Заңнама департаментіне нормативтік құқықтық актінің ресми мәтінін беру туралы сауал келіп түскеннен кейін нормативтік құқықтық актілердің ресми мәтіндері Әділет департаменттеріне жолданады.
Баспасөз басылымы өзінің тіркеу орнына қарай кейіннен жариялауға құқық алу үшін қажетті құжаттарды Әділет департаментіне ұсынады.
Ескерту: 3-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Әділет министрінің 2009.09.24 N 126 бұйрығымен.
2-тарау. Сараптама жүргiзу тәртiбi
4. Сараптама Әділет департаменті қызметкерлерiмен ұсынылған макеттердi эталондық бақылау банкiнде сақталатын, сондай-ақ нормативтiк құқықтық актілердiң Мемлекеттiк тiзiлiмiне енгiзiлген нормативтiк құқтық актiлердiң мәтiндерiмен салыстыру жолымен жүргiзiледi.
Ескерту: 4-тармақ өзгертілді - ҚР Әділет министрінің 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 182 бұйрығымен.
5. Салыстыру грамматикалық және орфографиялық қателердi анықтау мәнiне жүргiзiледі.
6. Әдiлет органдарында тiркелген орталық және жергiлiктi мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілердiң мәтіндерін кейіннен жариялауға құқық алуға өтініш берген кезде макет
нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тізіліміне енгізілген нормативтік құқықтық актілердің мәтiнiмен салыстырылады.

7. Экспертиза проводится в течение 30 дней с момента представления всех необходимых документов в уполномоченный орган.
Глава 3. Предоставление права
8. При положительном заключении печатное издание получает право на последующее официальное опубликование текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан.
9. Решение о предоставлении права на последующее официальное опубликование текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан оформляется путем проставления соответствующего штампа (согласно приложению 2) после утверждения заключения начальником Департамента юстиции.
В правом верхнем углу первого листа текста макета, на последующее официальное опубликование которого предоставляется право, ставится штамп синего цвета с надписями согласно приложению 2 к инструкции.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными приказами Министра юстиции РК от 05.09.2003 N 182; от 24.09.2009 № 126 (порядок введения в действие см п. 3).
10. Текст нормативного правового акта, на последующее официальное опубликование которого предоставлено право, направляется сопроводительным письмом в соответствующее печатное издание либо выдается нарочно уполномоченному в соответствии с законодательством представителю печатного издания.
11. Копии учредительных документов печатного издания и копия макета остаются в Департаменте юстиции. <*>
Сноска. Пункт 11 с изменениями - приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 182 .
Глава 4. Отказ в предоставлении права
на последующее официальное опубликование
12. При отрицательном заключении печатному изданию отказывается в предоставлении права на последующее официальное опубликование текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан.
13. Решение об отказе в предоставлении права на последующее официальное опубликование текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан излагается в письменной форме с мотивированным обоснованием причин отказа и направляется вместе с копией учредительных документов печатного издания и макетами печатному изданию, копия макета остается в Департаменте юстиции. При этом штампы на макетах не проставляются. <*>
Сноска. Пункт 13 с изменениями - приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 182 .
Глава 5. Учет текстов нормативных правовых актов
14. Департаментом юстиции также ведется учет текстов нормативных правовых актов и печатных изданий, получивших право на их последующее официальное опубликование. <*>
Сноска. Пункт 14 с изменениями - приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 182 .

7. Сараптама уәкілеттi органға барлық қажеттi құжаттарды
ұсынған кезден бастап 30 күн iшiнде жүргiзiледi.
3-тарау. Құқық беру
8. Оң қорытынды болған кезде баспа басылымы Қазақстан Республикасының нормативтiк құқтық актiлерiнiң мәтiндерiн кейiннен ресми жариялауға құқық алады.
9. Қазақстан Республикасының нормативтiк құқтық актiлерiнiң мәтiндерiн кейiннен ресми жариялауға құқық беру туралы шешiм Әділет департаментінің бастығы қорытындыны бекіткеннен кейін тиісті мөртаңба (2-қосымшаға сәйкес) қою арқылы ресімделеді.
Кейiннен ресми жариялауға құқық берiлетiн макеттiң мәтiнiнiң бiрiншi парағының оң жақ жоғарғы бұрышында Нұсқаулықтың 2-қосымшасына сәйкес жазулармен көк түстi мөртаңба қойылады.
Ескерту: 9-тармақ өзгертілді, толықтырылды - ҚР Әділет министрінің 2003.09.05 N 182, 2009.09.24 N 126 Бұйрықтарымен.
10. Кейiннен ресми жариялауға құқық берiлген нормативтiк құқықтық актiнiң мәтiнi жолдама хатпен тиiсiнше баспа басылымына жолданады немесе баспа басылымының заңға сәйкес уәкiлеттi адамына әдейi берiледi.
11. Баспа басылымының құрылтай құжаттарының көшiрмелерi мен макеттiң көшiрмесi Әділет департаментінде қалады.
Ескерту: 11-тармақ өзгертілді - ҚР Әділет министрінің 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 182 бұйрығымен.
4-тарау. Keйіннен ресми жариялауға құқық беруден
бас тарту
12. Қазақстан Республикасының нормативтік құқтық актiлерiнiң мәтiндерiн кейiннен ресми жариялауға құқық беруден баспа басылымының теріс қорытындысы болғанда бас тартылады.
13. Қазақстан Республикасының нормативтік құқтық актiлерiнiң мәтiндерiн кейiннен ресми жариялауға құқық беруден бас тарту туралы шешiм бас тарту дәлелдi себептерiмен жазбаша нысанда баяндалады, баспа басылымы құрылтайшы құжаттарының көшiрмесiмен және баспа басылымының макеттерiмен бiрге жiберiледi, макет көшірмесi Әділет департаментіне қалады. Сонымен бiрге макетке мөртаңба қойылмайды.
Ескерту: 13-тармақ өзгертілді - ҚР Әділет министрінің 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 182 бұйрығымен.
5-тарау. Нормативтік құқтық актiлердiң мәтiндерiн
есепке алу
14. Әділет департаментінде мәтiндерiне Нормативтік құқтық актiлердiң және баспа басылымдарының олардың кейіннен ресми жариялауға құқық алушы мәтіндеріне есеп жүргiзiледi.
Ескерту: 14-тармақ өзгертілді - ҚР Әділет министрінің 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 182 бұйрығымен.

15. Учет осуществляется путем внесения записей в Книгу учета прав на последующее официальное опубликование текстов нормативных правовых актов, которая ведется по форме согласно приложению 1. <*>
Сноска. Пункт 15 с дополнениями - приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 182 .
Глава 6. Заключительные положения
16. Вопросы, не урегулированные настоящей Инструкцией, разрешаются в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
17. Ответственность за правильность и достоверность проведения экспертизы несет Начальник Департамента юстиции или лицо, его замещающее.
Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными приказами Министра юстиции РК от 05.09.2003 N 182; от 24.09.2009 № 126 (порядок введения в действие см п. 3).
Утверждено
Приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 22 октября 2002 г. N 155
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение права последующего официального опубликования
текстов нормативных правовых актов
Республики Казахстан
__________________________________________________________________
_______________________________________________________ на основании
(наименование печатного издания)
статьи 30 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и постановления Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2002 года N 938 "Об утверждении Правил последующего официального опубликования текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан", просит Министерство юстиции Республики Казахстан предоставить право на последующее официальное опубликование текста(-ов) нормативного(-ых) правового(-ых) акта(-ов) Республики Казахстан согласно Приложению.
Иные сведения:___________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(Место нахождения и иные реквизиты печатного издания)
подпись руководителя печатного издания___________________________
"__" ____________ 200__ года
Приложение
к Инструкции по проведению экспертизы
и предоставлению права на последующее
официальное опубликование текстов
нормативных правовых актов
Республики Казахстан, утвержденной
Приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 22 октября 2002 года N 155
Книга учета прав на последующее официальное опубликование
текстов нормативных правовых актов
|N|Наимено-|Перечень норматив-|Дата пода-|Дата предостав-|Иные |
| |вание   |ных правовых актов|чи доку-  |ления права на |све- |
| |печатно-|                  |ментов    |последующее    |дения|
| |го изда-|                  |          |официальное   |     |
| |ния     |                  |          |опубликование |     |
| |        |                  |          |               |     |
Приложение 2
к Инструкции по проведению
экспертизы и предоставлению права
на последующее опубликование текстов
нормативных правовых актов
Республики Казахстан
Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Министра юстиции РК от 24.09.2009 № 126 (порядок введения в действие см п. 3).
Официальный текст.
Департамент юстиции ___________________
(областей, городов Астана, Алматы)
Министерства юстиции Республики Казахстан
Примечание РЦПИ: Текст Приложения на двух языках - государственном и русском (см. бумажный вариант).

15. Есеп 1-қосымшаға сәйкес нысанда жүргiзiлетін нормативтiк құқтық актілердiң мәтiндерiн кейіннен ресми жариялауға құқықтарды есепке алу кiтабына жазба енгiзу жолымен жүзеге асырылады.
Ескерту: 15-тармақ толықтырылды - ҚР Әділет министрінің 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 182 бұйрығымен.
6 тарау. Қорытынды ереже
16. Осы Нұсқаулықпен реттелмеген мәселелер Қазақстан Республикасының заңдарымен белгiленген тәртiпте шешiледi.
17. Сараптама жүргiзiлудiң дұрыстығы мен шынайылығына Әділет департаменті бастығы немесе оны алмастыратын адам жауапкершiлiкте болады.
Ескерту: 17-тармақ өзгертілді - ҚР Әділет министрінің 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 182, 2009.09.24 N 126 Бұйрықтарымен.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрiнiң
2002 жылғы 22 қазандағы
N 155 бұйрығымен
Бекітілген
Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық
актiлерiнiң мәтiндерiн кейiннен ресми
жариялауға құқық алуға
ӨТIНIШ
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 30-бабы мен "Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мәтiндерiн кейiннен ресми жариялау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 22 тамыздағы N 938 қаулысының негiзiнде___________________________________________
___________________________________________________________________
(баспасөз басылымдарының атауы)
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнен Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiсiнiң(лерiнiң) мәтiнiн(дерiн) кейiннен ресми жариялауға құқық берудi сұрайды.
- Өзге де мәлiметтер:_________________________________________
____________________________________________________________________
(баспасөз басылымының орналасқан жерi мен өзге де деректемелерi)
Баспасөз басылымы басшысының қолы_____________________________
"____"____________200__ жылы
Қазақстан Республикасы
Әділет министрiнiң
2002 жылғы 22 қазандағы
N 155 бұйрығымен бекітілген,
Қазақстан Республикасы
нормативтік құқықтық
актілерінің мәтіндерін кейін
ресми жариялауға сараптама
өткізу және құқық беру жөніндегі
Нұсқаулығына
1-қосымша
Ескерту: Қосымша толықтырылды - ҚР Әділет министрінің 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 182 бұйрығымен.
Нормативтік құқықтық актілердің мәтіндерін кейіннен
ресми жариялауға құқықтарды есепке алу
кітабы
N
Баспасөз басылымының атауы
Нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Құжаттарды
берген күн
Кейіннен ресми
жариялауға құқық берілген күні
Өзге де мәліметтер
Қазақстан Республикасы
нормативтік құқықтық актілерінің
мәтіндерін кейіннен ресми
жариялауға сараптама өткізу және
құқық беру жөніндегі нұсқаулықа
2-қосымша
Ескерту: 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 2009.09.24 N 126 бұйрығымен.
Ресми мәтін.
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
________________________________
(облыстар, Астана, Алматы қалаларының) Әділет департаменті