Об установлении ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы
Решение Маслихата города Астаны от 5 марта 2002 года N 149/29-II. Зарегистрировано управлением юстиции г.Астаны от 18 марта 2002 года N 178. Утратило силу решением Маслихата города Астаны от 18 августа 2008 года N 137/21-IV
Рассмотрев заключение управления юстиции города Астаны, и материалы, представленные акиматом города Астаны, по вопросу установления платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, руководствуясь статьей 491 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" маслихат города Астаны решил: 1. Решение маслихата города Астаны N 130/26-II от 25 декабря 2001 года "Об установлении ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы" отменить. 2. Установить ставки платы за размещение наружной (визуальной) рекламы по городу Астане, согласно приложения. 3. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции.
Председатель сессии
маслихата города Астаны            Н.М. Петухова
Секретарь маслихата
города Астаны                        А.И. Демидов
Утверждено решением
маслихата города Астаны
N 149/29-II
от 5 марта 2002 года
Ставки
платы за размещение наружной (визуальной) рекламы
по городу Астане
___________________________________________________________________
Размер рекламного поля ! Сумма платы (в месячных ! (площадь в кв.м.) ! расчетных показателях) ! -------------------------------------------------------------------
! до 3 кв.м. 1 МРП свыше 3 кв.м. до 12 кв.м. 1 МРП свыше 12 кв.м. до 30 кв.м. 6 МРП свыше 30 кв.м. до 80 кв.м. 8 МРП свыше 80 кв.м. до 120 кв.м. 10 МРП свыше 120 кв.м. до 200 кв.м. 14 МРП свыше 200 кв.м. 20 МРП ________________________________________________________________
Секретарь маслихата города Астаны         А.И. Демидов
(Специалисты: Мартина Н.А., Абрамова Т.М.)

Сыртқы (көрнекі) жарнама орнатқаны үшін ақы ставкаларын белгілеу туралы
Астана қалалық мәслихатының шешімі 2002 жылғы 5 наурыздағы N 149/29-ІІ. Астана қалалық Әділет басқармасында 2002 жылғы 18 наурызда тіркелді. Тіркеу N 178. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 тамыздағы N 137/21-IV Шешімімен
Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 тамыздағы N 137/21-IV Шешімімен
Сыртқы (көрнекі) жарнама орнатқаны үшін ақы белгілеу мәселесі жөніндегі Астана қаласы әділет басқармасының қорытындысын және Астана қаласы әкімиятының ұсынған материалдарын қарап, "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" K010209_ жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 491-бабын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты былай деп ШЕШТІ:
1. "Сыртқы (көрнекі) жарнама орнатқаны үшін ақы ставкаларын белгілеу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N№ 130/26-ІІ шешімінің күші жойылсын. 2. Астана қаласы бойынша сыртқы (көрнекі) жарнама орнатқаны үшін ақының ставкасы қосымшаға сәйкес белгіленсін. 3. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күннен бастап күшіне енеді. Астана қалалық мәслихаты сессиясының төрағасы Астана қалалық мәслихатының хатшысы Астана қаласы мәслихатының 2002 жылғы 5 наурыздағы N 149/29-ІІ шешімімен бекітілген Астана қаласы бойынша сыртқы (көрнекі) жарнама орнатқаны үшін ақының ставкасы ___________________________________________________________________________ Жарнама ауқымының мөлшері Ақы сомасы (айлық (көлемі шаршы метрмен) есептеу көрсеткіштерімен) ___________________________________________________________________________ 3 шаршы метрге дейін 1 АЕК 3 шаршы метрден 12 ш.м. дейін 1 АЕК 12 шаршы метрден 30 ш.м. дейін 6 АЕК 30 шаршы метрден 80 ш.м. дейін 8 АЕК 80 шаршы метрден 120 ш.м. дейін 10 АЕК 120 шаршы метрден 200 ш.м. дейін 14 АЕК 200 шаршы метрден жоғары 20 АЕК ___________________________________________________________________________ Астана қаласы мәслихатының хатшысы Мамандар: Омарбекова А.Т. Жұманазарова А.Б.