О дополнительном регламентировании порядка и мест для проведения мирных собраний, митингов и пикетов
Решение маслихата города Астаны от 2 мая 2002 года N 161/30-II. Зарегистрировано управлением юстиции города Астаны 5 июня 2002 года N 206. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 24 сентября 2013 года № 175/23-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 24.09.2013 № 175/23-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение акимата города Астаны о дополнительном регламентировании порядка и мест для проведения мирных собраний, митингов и пикетов, руководствуясь статьей 10 Закона Республики Казахстан, от 17 марта 1995 года N 2126 "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также бесперебойного функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм маслихат города Астаны решил:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением маслихата города Астаны от 28.03.2008 года N 65/10-IV (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования)
1. Определить местами проведения мирных собраний, митингов и пикетов в городе Астане территории прилегающие к зданиям:
ПКФ "Газсервис"(улица Вторая Нагорная, 1)
сквер на пересечении улицы А. Пушкина и проспекта Ш. Құдайбердіұлы
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата города Астаны от 28.05.2010 N 358/48-IV (порядок введения в действие см. п. 2)
2. Настоящее решение вступает в силу с момента регистрации в органах юстиции.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                       Н.М. Петухова
И.о. секретаря маслихата
города Астаны                                 Н.И. Мещеряков

Бейбіт жиналыстар, митингілер және пикеттер өткізудің тәртібі мен орнын қосымша регламенттеу туралы
Астана қалалық мәслихатының шешімі 2002 жылғы 2 мамырдағы N 161/30-ІІ. Астана қалалық Әділет басқармасында 2002 жылғы 5 маусымда тіркелді. Тіркеу N 206. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 175/23-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 24.09.2013 № 175/23-V шешімімен (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Астана қаласы әкімиятының бейбіт жиналыстар, митингілер және пикеттер өткізудің тәртібі мен орнын қосымша регламенттеу жөніндегі ұсынысын қарап, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастырудың тәртібі туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы N 2126  U952126_ Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабын басшылыққа алып, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауіпсіздікті, көліктің, инфрақұрылым объектілерінің толассыз жұмыс істеуін, жасыл желектер мен шағын сәулет нысандарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында Астана қаласының мәслихаты былай деп ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Астана қаласы Мәслихатының 2008.03.28  N 65/10-ІV (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) Шешімімен.
1. Астана қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер және пикеттер өткізетін орындар болып мына ғимараттардың маңындағы аумақтар белгіленсін:
"Газсервис" ПКФ (Екінші Нагорная көшесі, 1)
А. Пушкин көшесі мен Ш. Құдайбердіұлы даңғылының қиылысындағы шағын гүлбақ.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласы Мәслихатының 2010.05.28 N 358/48-ІV (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Шешімімен.
2. Осы бұйрық Әділет органдарында тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қалалық мәслихаты
хатшысының міндетін
атқарушы