Об утверждении ставок акцизов на объекты игорного бизнеса в городе Алматы
Решение XVIII сессии Алматинского городского маслихата II созыва от 31 июля 2002 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 13 августа 2002 года за N 463. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 30.10.2009 N 253
Сноска. Утратило силу решением XXII-й сессии маслихата города Алматы IV созыва от 30.10.2009 N 253.
В соответствии со статьей 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", с пунктом 4 статьи 258 Налогового  Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет",  постановлением Правительства от 26 апреля 2002 г. N 476  "О внесении изменении в постановление Правительства РК от 28 января 2000 г. N 137" и представлением акима города Алматы, Алматинский городской маслихат II-го созыва  решил:

Алматы қаласында ойын бизнесi объектiлерiне акциз мөлшерлерiн бекiту туралы
IІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының XVІІІ сессиясының 2002 жылғы 31 шілдедегі шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2002 жылғы 13 тамызда N 463 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық мәслихатының 2009.10.30 № 253 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық мәслихатының 2009.10.30 № 253 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-шы бабына, Қазақстан Республикасы "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Салық Кодексiнiң 258-бабының 4-шi тармағына және "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы N№137-шi Қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" 2002 жылғы 26-сәуiрдегi N 476-шы Қаулысына және Алматы қаласы Әкiмiнiң ұсынысына сәйкес II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты шешiм қабылдады:

1. Утвердить ставки акцизов на объекты игорного бизнеса в городе Алматы:
N
п/п
Вид объекта
Ставка акциза в месячных расчетных показателях в год
1
Игровой стол
1400
2
Игровой автомат с денежным выигрышем
50
3
Касса тотализатора
400
4
Касса букмекерской конторы
200
Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными   решением   маслихата города Алматы от 18 ноября 2005 года N 195.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и вопросам развития производства (Шелипанов А.И.), председателя налогового комитета по городу Алматы Нурпеисова К.К.
Председатель
ХVIII-й сессии Алматинского
городского маслихата II-го созыва                          В. Киселев
Секретарь
Алматинского городского
маслихата II-го созыва                                     Ж. Турегельдинов

1. Алматы қаласындағы ойын бизнесі объектілеріне акциз ставкалары, келесі айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде (әрі қарай - "АЕК") бір жылға бекітілсін:
ойын столы - 1400 АЕК;
ақшалай ұтыс берілетін ойын автоматтар - 50 АЕК;
тотализатор кассасы - 400 АЕК;
букмекерлік кеңсе кассасы - 200 АЕК.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - IІІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының XІХ сессиясының 2005 жылғы 18 қарашадағы N 195 шешімімен.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика және өндiрiстi дамыту жөнiндегi тұрақты комиссияға (А.И. Шелипанов), Алматы қаласы бойынша салық комитетiнiң төрағасы Қ.Қ. Нұрпейiсовке жүктелсiн.
II-сайланған Алматы
қалалық Мәслихаты
ХVIII-сессиясының төрағасы
II-сайланған Алматы
қалалық Мәслихатының
хатшысы