О назначении материальной помощи одному из родителей детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 мая 2002 года N 100. Зарегистрировано Управлением юстиции Западно-Казахстанской области 11 июня 2002 года за N 1576. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 18 ноября 2014 года № 305.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 18.11.2014 № 305
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, в целях реализации Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными Постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 2006.04.07 N 123.
1. Акимам районов и г. Уральска:
1) В целях оказания помощи одному из родителей, либо лицу его заменяющему, которые имеют детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому, установить ежемесячную материальную помощь, исходя из возможностей местного бюджета в размере не менее 3-х кратного расчетного показателя ежемесячно. Назначение пособий производить на квартал и выплачивать ежемесячно, при наличии справки психолого-медико-педагогической консультации.
2) Назначение указанной материальной помощи производить с 1 января 2002 года.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Утемисова Ш. А.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными Постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 2006.04.07 N 123.
Аким области К.Кушербаев

Мүгедек балаларды үйде тәрбиелейтін және оқытатын ата-аналардың біріне материалдық көмек тағайындау туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2002 жылғы 12 мамырдағы N 100 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 11 маусымда N 1576 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қарашадағы № 305 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 18.11.2014 № 305 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңын басшылыққа ала отырып, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2006.04.07 N 123 Қаулысымен.
1. Аудандардың және Орал қаласының әкімдері:
1) жергілікті бюджеттің мүмкіндігіне сүйене отырып, мүгедек балалары бар, оларды үйде тәрбиелеп және оқытып отырған ата-аналардың біріне не оларды ауыстырушыларға материалдық көмек көрсету мақсатында ең кемі айлық 3 есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек белгіленсін. Жәрдемақы тағайындауды тоқсанда жүргізсін және оны психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес беру анықтамасы болған жағдайда ай сайын төлесін.
Ескерту. 1 тармақшаға өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2006.04.07 N 123 Қаулысымен.
2) аталған материалдық көмекті тағайындау 2002 жылдың 1 қаңтарынан бастап жүргізілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ш. Ә. Өтемісовке жүктелсін.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2006.04.07 N 123 Қаулысымен.
Облыс әкімі Қ.Көшербаев