О внесении дополнений N 15 в Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 июля 2003 года N 127. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2003 года N 2442. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
45. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 июля 2003 года N 127 "О внесении дополнений N 15 в Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012 ( N 5 от 1 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2013, N 10 от 17 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2018, N 27 от 25 ноября 2002 года - зарегистрированный за N 2094, N 37 от 6 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2101, N 43 от 14 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2086, N 52 от 6 января 2003 года - зарегистрированный за N 2119, N 10 от 21 января 2003 года - зарегистрированный за N 2170, N 15 от 27 января 2003 года - зарегистрированный за N 2184, N 41 от 11 марта 2003 года - зарегистрированный за N 2223, N 62 от 9 апреля 2003 года - зарегистрированный за N 2263, N 78 от 5 мая 2003 года - зарегистрированный за N 2267, N 101 от 13 июня 2003 года - зарегистрированный за N 2393) следующие дополнения:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйекте N 2012 тіркелген N 3 бұйрығына N 15 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 22 шілдедегі N 127 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 13 тамызда тіркелді. Тіркеу N 2442. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
45. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 22 шілдедегі N 127 (тіркелген N 2442) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2012" бұйрығына N 15 толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің N 2012 тіркелген N 3  бұйрығына  (N 2013 тіркелген 2002 жылғы 1 қазандағы  N 5 , N 2018 тіркелген 2002 жылғы 17 қазандағы  N 10 , N 2094 тіркелген 2002 жылғы 25 қарашадағы  N 27 , N 2101 тіркелген 2002 жылғы 6 желтоқсандағы  N 37 , N 2086 тіркелген 2002 жылғы 14 желтоқсандағы  N 43 , N 2119 тіркелген 2003 жылғы 6 қаңтардағы  N 52 , N 2170 тіркелген 2003 жылғы 21 қаңтардағы  N 10 , N 2223 тіркелген 2003 жылғы 11 наурыздағы  N 41 , N 2263 тіркелген 2003 жылғы 9 сәуірдегі  N 62 , N 2267 тіркелген 2003 жылғы 5 мамырдағы  N 78 , N 2393 тіркелген 2003 жылғы 13 маусымдағы  N 101 ) мынадай толықтырулар енгізілсін:
бюджет шығыстарының функциональдық сыныптамасында:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" кіші функциясында:

по администратору программ 101 "Администрация Президента Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 102 "Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 106 "Национальный центр по правам человека" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 637 "Конституционный Совет Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 690 "Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 2 "Финансовая деятельность":
по администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 406 "Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 610 "Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 619 "Агентство таможенного контроля Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";

101 "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
102 "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
637 "Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
690 "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
2 "Қаржылық қызмет" кіші функциясында:
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
406 "Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
610 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
619 "Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";

в подфункции 3 "Внешнеполитическая деятельность" по администратору программ 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 5 "Планирование и статистическая деятельность" по администратору программ 606 "Агентство Республики Казахстан по статистике" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 6 "Общие кадровые вопросы" по администратору программ 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору программ 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в функциональной группе 2 "Оборона":
в подфункции 1 "Военные нужды":
по администратору программ 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 678 "Республиканская гвардия Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям" по администратору программ 308 "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";

3 "Сыртқы саяси қызмет" кіші функциясындағы 204 "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
5 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" кіші функциясындағы 606 "Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
6 "Жалпы кадрлық мәселелер" кіші функциясындағы 608 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" кіші функциясында:
220 "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
225 "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
2 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
1 "Әскери мұқтаждар" кіші функциясында:
208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
678 "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
2 "Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмысты ұйымдастыру" кіші функциясындағы 308 "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" кіші функциясында:
201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";

по администратору программ 618 "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 3 "Судебная деятельность" по администратору программ 501 "Верховный суд Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка" по администратору программ 502 "Генеральная прокуратура Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства":
по администратору программ 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 680 "Служба охраны Президента Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности" по администратору программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в функциональной группе 5 "Здравоохранение" в подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения" по администратору программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" в подфункции 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";

618 "Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
3 "Сот қызметi" кіші функциясындағы 501 "Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
4 "Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету жөніндегі қызмет" кіші функциясындағы 502 "Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөніндегі қызмет" кіші функциясында:
410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
680 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" кіші функциясындағы 221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында 9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" кіші функциясындағы 226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функционалдық тобында 9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кіші функциясында:
213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";

по администратору программ 605 "Агентство по миграции и демографии Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в функциональной группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в подфункции 2 "Спорт и туризм" по администратору программ 613 "Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства" по администратору программ 230 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в функциональной группе 9 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование" в подфункции 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования" по администратору программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
в подфункции 1 "Сельское хозяйство" по администратору программ 614 "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 5 "Охрана окружающей среды" по администратору программ 234 "Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей среды" по администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и связи" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в функциональной группе 13 "Прочие":

605 "Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
2 "Спорт және туризм" кіші функциясындағы 613 "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
9 "Мәдениеттi, спортты және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" кіші функциясындағы 230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
9 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында 9 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" кіші функциясындағы 231 "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" кіші функциясындағы 614 "Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
5 "Қоршаған ортаны қорғау" кіші функциясындағы 234 "Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау саласындағы өзге де қызметтер" кіші функциясындағы 212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында 9 "Көлiк және байланыс саласындағы өзге де қызметтер" кіші функциясындағы 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
13 "Өзгелер" функционалдық тобында:

в подфункции 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции" по администратору программ 620 "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
в подфункции 9 "Прочие":
по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 617 "Агентство Республики Казахстан по государственным материальным резервам" дополнить программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д.М.Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М.Д.Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" кіші функциясындағы 620 "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
9 "Басқалар" кіші функциясында:
233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
617 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 105 бағдарламасымен толықтырылсын:
"105 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптамалау";
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.М.Шәженова) Құқықтық басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр