Об утверждении Правил составления Заявления об изменении срока уплаты налога на добавленную стоимость на импортируемые товары (форма 312.00)
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 352. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2003 года N 2486. Утратил силу - приказом и.о. Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 27 мая 2004 года N 254 (V041912)
В целях реализации пункта 4 статьи 249  Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемые Правила составления Заявления об изменении срока уплаты налога на добавленную стоимость на импортируемые товары (форма 312.00).
2. Управлению методологии Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Есмаганбетова Ж.С.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан Усенову Н.Д.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Утверждены
Приказом Председателя Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
от 5 сентября 2003 года N 352
Правила
составления Заявления об изменении срока уплаты
налога на добавленную стоимость на импортируемые товары
(форма 312.00)
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Кодексом  Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и определяют порядок составления Заявления об изменении срока уплаты налога на добавленную стоимость (далее - НДС) на импортируемые товары. Заявление составляется на каждую поставку импортируемых товаров по одному договору (контракту).
2. Заявление состоит из самого Заявления об изменении срока уплаты налога на добавленную стоимость на импортируемые товары (форма 312.00) (далее - Заявление) и Описания сырья и материалов (Приложение к заявлению об изменении срока уплаты налога на добавленную стоимость на импортируемые товары) (форма 312.01) (приложение к настоящим Правилам).
3. При составлении Заявления:
1) на бумажном носителе - заполняется шариковой или перьевой ручкой, чҰрными или синими чернилами, заглавными печатными символами или с использованием печатающего устройства;

Импортталатын тауарларға қосылған құн салығын төлеу мерзiмiн өзгерту туралы өтiнiштi жасау ережелерiн бекiту туралы (312.00-нысан)
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 352 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 13 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 2486. Күші жойылды - ҚР Салық комитеті төрағасының 2004.05.27.N 254 бұйрығымен. V042912
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасы  Кодексiнiң  (Салық кодексi) 249-бабының 4-тармағын iске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған Импортталатын тауарларға қосылған құн салығын төлеу мерзiмiн өзгерту туралы өтiнiштi жасау ережелерi (312.00-нысан) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Салық комитетiнiң Әдiстеме басқармасы (Ж.С.Есмағамбетова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігіне мемлекеттiк тiркеуге жiберсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Төрағасының орынбасары Н.Д. Yсеноваға жүктелсiн.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға
"Импортталатын тауарларға
қосылған құн салығын төлеу
мерзiмiн өзгерту туралы
Өтiнiштi жасау ережелерiн
бекiту туралы (312.00-нысан)"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігi Салық
комитетi Төрағасының
2003 жылғы 5 қыркүйектегі
N 352 бұйрығымен бекiтiлген
Импортталатын тауарларға қосылған құн салығын төлеу мерзiмдерiн өзгерту туралы өтiнiштi жасау ережелерi (312.00-нысан)
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ережелер "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының  Кодексiне  (Салық кодексi) сәйкес әзiрленген және Импортталатын тауарларға қосылған құн салығын (бұдан әрi - ҚҚС) төлеу мерзiмiн өзгерту туралы өтiнiштi жасау тәртiбiн айқындайды. Өтiнiш бiр шарт (келiсiм-шарт) бойынша импортталатын тауарлардың әрбiр жеткiзiлiмiне жасалады.
2. Өтiнiш Импортталатын тауарларға қосылған құн салығын төлеу мерзiмiн өзгерту туралы өтiнiштiң (312.00-нысан) (бұдан әрi - Өтiнiш) өзiнен және Шикiзаттар мен материалдардың сипаттамасынан (Импортталатын тауарларға қосылған құн салығын төлеу мерзiмiн өзгерту туралы өтiнiшке қосымша) (312.01-нысан) (осы Ережелерге қосымша) тұрады.
3. Өтiнiштi жасау кезiнде:
1) қағаз тасығышта - қалам немесе қаламұшпен, қара немесе көк сиямен, баспа әрiптермен немесе баспа құрылғысын пайдалана отырып толтырылады;

2) на магнитном носителе - заполняется в соответствии со статьҰй 69  Налогового кодекса - в рамках Соглашения об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами (форма 009.02), утверждҰнного приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 04.12.2001 года N 1646.
4. При составлении Заявления должны быть заполнены все поля, не допускаются исправления, подчистки и помарки.
5. Заявление подписывается и заверяется в соответствии со статьҰй 69  Налогового кодекса.
6. Заявление представляется в налоговый орган в чҰрно-белом формате.
7. При представлении Заявления:
1) в явочном порядке на бумажном носителе - составляется в двух экземплярах, один экземпляр возвращается плательщику НДС с отметкой налогового органа;
2) по почте заказным письмом с уведомлением - плательщик НДС получает уведомление почтовой или иной организации связи.
8. К Заявлению плательщик НДС прилагает копии договора (контракта) на поставку товаров.
2. Составление Заявления (форма 312.00)
(приложение к Правилам составления Заявления)
9. В разделе "Заявление" плательщик НДС указывает следующие данные:
1) регистрационный номер налогоплательщика;
2) дата составления Заявления;
3) фамилия, имя, отчество или полное наименование плательщика НДС в соответствии с учредительными документами;
4) серия и номер свидетельства о постановке на учҰт по НДС;
5) период, на который изменҰн срок уплаты НДС.
10. В разделе "Сведения об импортируемых товарах":
1) в строке 6 указывается вид импортируемых товаров. При этом если импортируемыми товарами являются сырьҰ или материалы, предназначенные для промышленной переработки, необходимо обязательно заполнить приложение к Заявлению;
2) в строке 7 указываются реквизиты договора (контракта) на поставку товаров:
А - номер;
В - дата заключения;
С - наименование поставщика импортируемых товаров;
D - код налогоплательщика в стране инкорпорации или, при наличии, его аналог;
Е - буквенный код валюты;
F - стоимость договора (контракта) в указанной валюте;
3) в строке 8 указывается стоимость поставки импортируемых товаров в тенге;
4) в строке 9 указывается сумма НДС в тенге, подлежащая уплате при импорте товаров;
5) в строке 10 указывается дата (месяц, год), в которой предполагается осуществить таможенное оформление импортируемых товаров;
6) в строке 11 указывается страна отправления товаров:
А - цифровой код страны отправления товаров. Код страны заполняется в соответствии с классификатором стран мира, установленным таможенным законодательством Республики Казахстан;
В - если в классификаторе стран мира отсутствует необходимый код, указывается полное наименование страны отправления товаров;

2) магнит тасығышта - Салық  кодексiнiң  69-бабына сәйкес - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң 04.12.2001 жылғы N 1646 бұйрығымен бекiтiлген Электр ондық құжаттармен алмасу кезiнде электрондық цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы келiсiм (009.02-нысан) шегiнде толтырылады.
4. Өтiнiштi толтыру кезiнде барлық жолдар толтырылуы тиiс, түзетуге, өшiруге, тазалауға жол берiлмейдi.
5. Өтiнiшке Салық  кодексiнiң  69-бабына сәйкес қол қойылады және куәландырылады.
6. Өтiнiш салық органдарына қара-ақ пiшiмде берiледi.
7. Өтiнiштi беру кезiнде:
1) қағаз тасығышта келу тәртiбiнде екi данада жасалады, бiр данасы салық органының белгiсiмен ҚҚС төлеушiге қайтарылады;
2) хабарламамен қағаз тасығышта почта бойынша - салық төлеушi тапсырысты хатпен байланыстың почта немесе өзге ұйымының хабарламасын алады.
8. Өтiнiшке ҚҚС төлеушi тауарларды жеткiзуге шарттың (келiсім-шарттың) көшiрмесiн қоса бередi.
2. Өтінiштi жасау (312.00-нысан)
(Өтiнiштi жасау ережелерiне қосымша)
9. "Өтiнiш" бөлiмiнде ҚҚС төлеушi мынадай деректер көрсетедi:
1) салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрi;
2) Өтiнiш жасалған күн;
3) құрылтай құжаттарына сәйкес ҚҚС төлеушiнің аты-жөнi немесе толық атауы;
4) ҚҚС бойынша есепке қою туралы куәлiктiң сериясы мен нөмiрi;
5) ҚҚC төлеу мерзiмi өзгертiлген кезең.
10. "Импортталатын тауарлар туралы мәлiметтер" бөлiмiнде:
1) 6-жолда импортталатын тауарлардың түрi көрсетiледi. Бұл ретте, егер импортталатын тауарлар өнеркәсiптiк қайта өңдеуге арналған шикiзат немесе материалдар болып табылса, Өтiнiшке қосымшаны мiндеттi түрде толтыру қажет;
2) 7-жолда тауарлар жеткiзуге шарттың (келiсiм-шарттың) деректемелерi көрсетiледi:
А - нөмiрi;
В - жасалған күнi;
С - импортталатын тауарларды жеткiзушiнiң атауы;
D - инкорпорация елiнде салық төлеушiнiң коды немесе бар болған кезде оның баламасы;
Е - валютаның әрiптiк коды;
F - аталған валютадағы шарттың (келiсiм-шарттың) құны;
3) 8-жолда импортталатын тауарлар жеткiзiлiмiнiң теңгедегi құны көрсетiледi;
4) 9-жолда тауарларды импорттау кезiнде төлеуге жататын ҚҚС-ның теңгедегi сомасы көрсетiледі;
5) 10-жолда импортталатын тауарларды кедендiк ресiмдеудi жүзеге асыру болжанған күн (ай, жыл) көрсетiледi;
6) 11-жолда тауарларды жiберу елi көрсетiледi:
А - тауарлар жiберiлетiн елдiң цифрлық коды. Елдiң коды Қазақстан Республикасының кеден заңнамасымен белгіленген әлем елдерiнің жiктеуiшiне сәйкес толтырылады;
В - егер әлем елдерiнiң жiктеуiшiнде қажеттi код болмаса, онда тауарлар жiберiлетiн елдiң толық атауы көрсетiледi;

7) в строке 12 указывается код таможенного органа, осуществляющего таможенное оформление импортируемых товаров. Код таможенного органа указывается в соответствии с классификатором таможенных органов Республики Казахстан и их структурных подразделений, производящих таможенное оформление, установленным таможенным законодательством Республики Казахстан.
3. Составление формы 312.01 - Описание сырья и материалов
11. Форма 312.01 заполняется плательщиком НДС, осуществляющим импорт сырья и материалов, предназначенных для промышленной переработки.
12. Указывается номер текущей страницы.
13. В разделе "Сведения о плательщике налога на добавленную стоимость" указывается регистрационный номер налогоплательщика.
14. В разделе "Продукт переработки" указываются:
А - код Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности (далее - ТН ВЭД);
В - наименование продукта переработки, в целях производства которого осуществляется импорт сырья и материалов.
15. В разделе "Перечень сырья и материалов" указываются:
А - код ТН ВЭД;
В - наименование сырья и материалов, импортируемых для производства продукта переработки, без разделения их по категории и сортности.
Форма 312.00 стр. 01
Приложение к Правилам составления
Заявления об изменении срока
уплаты налога на добавленную
стоимость на импортируемые товары
Заявление
об изменении срока
уплаты налога на добавленную
стоимость на импортируемые товары
___________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы.
Внимание! Заполнять шариковой или перьевой ручкой, ЧЕРНЫМИ или
СИНИМИ чернилами, ЗАГЛАВНЫМИ ПЕЧАТНЫМИ символами.
___________________________________________________________________
Раздел. Заявление
___________________________________________________________________
Прошу предоставить решение об изменении срока уплаты на импортируемые
товары в соответствии со статьей 249  Налогового Кодекса
Республики Казахстан.
1 РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  2 Дата составления  _________
заявления         Цифрами день,
месяц, год
3 Ф.И.О. или наименование
плательщика НДС   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4 Серия и номер                         5 Изменение срока уплаты
Свидетельства по НДС_ _ _ _ _ _ _ _ _   НДС предоставить
на период  _ _  месяц(а)
___________________________________________________________________
Раздел. Сведения об импортируемых товарах
___________________________________________________________________
6 Вид импортируемых товарах (Укажите Х  в соответствующей ячейке):
А   Сырье и материалы для промышленной переработки __
В   Вода __  С   Газ __  D  Электроэнергия __
Если отмечено "6А", необходимо заполнить Приложение к заявлению
7 Реквизиты договора (контракта): А  Номер _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
В  Дата заключения _ _ _ _ _ _ С  Наименование поставщика _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
D   Код налогоплательщика в
стране инкорпорации или
его аналог (при наличии)  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Е   Код валюты           F   Стоимость договора
договора                (контракта) в     млрд. млн. тыс.
(контракта) _ _ _       указанной валюте _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
8 Стоимость
поставки          млрд. млн. тыс.
импортируемых   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
товаров в тенге
9  Сумма НДС, подлежащая  млрд. млн. тыс.
уплате при импорте    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
товаров в тенге
10 Предполагаемая дата импорта (таможенного оформления)  _________
Цифрами день,
месяц, год
11 A   Код страны                    В  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
(см. Справочник Стран) _ _ _    Если в Справочнике Стран отсутствует
код страны, то укажите полное
наименование страны
12 Код таможенного органа, осуществляющего
таможенное оформление импортируемых товаров _ _ _ _ _
_________________________________________________________________________
К заявлению прилагаю копии договора (контракта)
_________________________________________________
|      (НЕ ВЫХОДИТЬ за ограничительную рамку!)    |
| _____________________________________ / ______ /|
|  Ф.И.О. руководителя                   Подпись  |
|_________________________________________________|
М.П.
_________________________________________________
|    (НЕ ВЫХОДИТЬ за ограничительную рамку!)      |Дата приема
| _____________________________________ / ______ /|заявления в
|(Ф.И.О. Должностного лица, принявшего   Подпись  |налоговом
| Заявление                                       |органе
|_________________________________________________| __________
Цифрами день,
месяц, год
Входящий номер             Код налогового
документа     _ _ _ _ _ _  органа         _ _ _ _
Дата почтового
штемпеля                   ____________
(заполняется в случае      Цифрами день,
подачи Заявления по почте) месяц, год
М.Ш.
_________________________________________________________________

7) 12-жолда импортталатын тауарларды ресiмдеудi жүзеге асыратын кеден органының коды көрсетiледi. Кеден органының коды Қазақстан Республикасының кеден заңнамасымен белгiленген, кедендiк ресiмдеудi жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы кеден органдарының және олардың құрылымдық бөлiмшелерiнiң жiктеуiшiне сәйкес көрсетiледi.
3. Шикiзаттар мен материалдардың
сипаттамасы - 312.01-нысанын жасау
11. 312.01 нысаны өнеркәсiптiк қайта өңдеу үшiн арналған шикiзаттар мен материалдарды импорттауды жүзеге асыратын ҚҚС төлеушiмен толтырылады.
12. Ағымдағы беттің нөмiрi көрсетiледi.
13. "Қосылған құн салығын төлеушi туралы мәлiметтер" бөлiмiнде салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрi көрсетiледi.
14. "Қайта өңдеу өнiмi" бөлiмiнде:
А - Сыртқы экономикалық қызметтiң тауарлық номенклатурасының (бұдан әрi - СЭҚ ТН) коды;
В - өндiру мақсатында шикiзаттар мен материалдардың импорты жүзеге асырылған қайта өңдеу өнiмiнiң атауы көрсетiледi.
15. "Шикiзаттар мен материалдардың тiзбесi" бөлiмiнде:
А - СЭҚ TH коды;
В - санаттар мен сұрыптар бойынша бөлмей, қайта өңдеу өнiмiн өндiру үшiн импортталатын шикiзаттар мен материалдардың атауы көрсетiледi.
Нысан 312.00 Бет. 01
Импортталатын тауарларға
қосылған құн салығын
төлеу мерзімін өзгерту
туралы өтінішті жасау
ережелеріне қосымша
Импортталатын тауарларға қосылған құн салығын
төлеу мерзімін өзгерту туралы өтініш
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау Ережелерін оқыңыз
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ!  ҚАРА не КӨК сиялы қаламмен немесе қаламұшпен,
БАСПА ӘРІПТЕРМЕН толтырыңыз.
____________________________________________________________________
Бөлім. Өтініш
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы салық кодексінің  249-бабына  сәйкес
импортталатын тауарларға ҚҚС төлеу өзгерту туралы шешім шығарып
беруіңізді өтінемін
1 СТН _ _ _ _ _ _ _ _  2 Өтініш жасалған күн  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Сандармен күн, ай, жыл
3 ҚҚС төлеушінің
аты-жөні немесе атауы   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4 ҚҚС бойынша куәліктің           5 ҚҚС төлеу
сериясы мен нөмірі  _ _ _ _ _ _   мерзімін        _ _ Кезеңіне
мынадай ай(лар)     өзгерту
____________________________________________________________________
Бөлім. Импортталатын тауарлар туралы мәліметтер
____________________________________________________________________
6  Импортталатын тауарлар түрі (Тиісті Х ұяшықта көрсетіңіз)
А  Өндірістік      _     В  Су  _   С   Газ _    D  Электр энергиясы  _
қайта өңдеуге
арналған
шикізат пен
материалдар
Егер "6А" белгіленсе, өтінішке Қосымшаны толтыру қажет
7  Шарттың (келісім-шарт) деректемелері:  А  Нөмірі  _ _ _ _ _ _ _ _
В  Жасасу күні _ _ _ _ _ _   С  Жеткізушінің атауы _ _ _ _ _ _  _
Сандармен күн, ай, жыл
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
D   Инкорпорация еліндегі салық
төлеушінің коды немесе
оның баламасы (болған кезде)  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Е   Шарт (келісім-шарт)        F  Көрсетілген     млрд.  млн.  мың
валютасының коды   _ _ _    валютадағы      _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
шарт (келісім-
шарт) құны
8  Импортталатын                   9  Тауарларды
тауарлардың   млрд.  млн.  мың     теңгемен    млрд.  млн.  мың
жеткізу құны, _ _ _ _ _ _ _ _ _    импорттау  _ _ _ _ _ _ _ _ _
теңгемен                           кезінде
төлеуге
жататын ҚҚС
сомасы
10  Импорттың (кедендік ресімдеудің) болжалды күні _ _ _ _ _ _ _ _
Сандармен ай, жыл
11  Тауарды жөнелткен ел
А  Елдің коды  _ _ _ _   В  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
(Елдердің                 Егер елдердің анықтамасы жоқ болса,
анықтамасын               елдің толық атауын көрсетіңіз
қараңыз)
12  Импортталатын тауарларды
кедендік ресімдеуді
жүзеге асырған кеден
органының коды            _ _ _ _ _
____________________________________________________________________
Өтінішке шарттың (келісім-шарттың) көшірмелерін қоса беріп отырмын
____________________________________________
|      Шектеу сызығынан ШЫҚПАҢЫЗ             |
|____________________________________ /____ /|
|Басшысының аты-жөні                   Қолы  |
|____________________________________________|
М.О.
____________________________________________
|       Шектеу сызығынан ШЫҚПАҢЫЗ            | Өтінішті _ _ _ _ _ _
| ____________________________________/____ /| салық       Сандармен
|Өтінішті қабылдаған лауазымды         Қолы  | органында   күн, ай,
|    тұлғаның аты-жөні                       | қабылдаған  жыл
|____________________________________________| күн
Құжаттың _ _ _ _ _ Салық   _ _ _ _             Почта   _ _ _ _ _ _
кіріс              органының                   штемпе.     Сандармен
нөмірі             коды                        лінің       күн, ай,
күні        жыл
(Өтінішті
почтамен
берген
жағдайда
толтыры.
лады)
Ш.О.

Форма 312.01
Описание сырья и материалов
(Приложение к заявлению об изменении срока уплаты
налога на добавленную стоимость на импортируемые товары)
Укажите номер
текущей страницы:______
___________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы.
Внимание! Заполнять шариковой или перьевой ручкой, ЧЕРНЫМИ или
СИНИМИ чернилами, ЗАГЛАВНЫМИ ПЕЧАТНЫМИ символами.
___________________________________________________________________
Раздел. Сведения о плательщике налога на добавленную стоимость
1 РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
___________________________________________________________________
Раздел. Продукт переработки
___________________________________________________________________
А     Код ТН ВЭД        В     Наименование продукта переработки
_________________      ____________________________________________
___________________________________________________________________
Раздел. Перечень сырья и материалов
___________________________________________________________________
А     Код ТН ВЭД        В     Наименование сырья и материалов
_________________      ____________________________________________
_________________      ____________________________________________
_________________      ____________________________________________
_________________      ____________________________________________
_________________      ____________________________________________
_________________________________________________
|    (НЕ ВЫХОДИТЬ за ограничительную рамку!)      |
| _____________________________________ / ______ /|
|(Ф.И.О. Должностного лица, заполнившего Подпись  |
| данную форму                                    |
|_________________________________________________|

Нысан 312.01
Ағымдағы беттің
нөмірін көрсетіңіз
ШИКІЗАТТАР МЕН МАТЕРИАЛДАРДЫҢ СИПАТТАМАСЫ
(Импортталатын тауарларға қосылған құн салығын төлеу
мерзімін өзгерту туралы өтінішке қосымша)
___________________________________________________________________
Осы нысанды жасау Ережелерін оқыңыз.
Н АЗАР АУДАРЫҢЫЗ!  ҚАРА не КӨК сиялы қаламмен немесе қаламұшпен,
БАСПА ӘРІПТЕРМЕН толтырыңыз.
___________________________________________________________________
Бөлім. Қосылған құн салығын төлеуші туралы мәліметтер
___________________________________________________________________
1  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
___________________________________________________________________
Бөлім. Шикізаттар мен материалдардың тізбесі
___________________________________________________________________
А    СЭҚ ТН коды        В    Шикізаттар мен материалдардың атауы
_ _ _ _ _ _ _ _ _        __________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _        __________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _        __________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _        __________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _        __________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _        __________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _        __________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _        __________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _        __________________________________________
____________________________________________
|      Шектеу сызығынан ШЫҚПАҢЫЗ              |
|___________________________________ /____ /|
|Осы нысанды толтырған лауазымды      Қолы  |
|тұлғаның аты-жөні                          |
|___________________________________________|