Об утверждении форм, правил и сроков декларирования производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 октября 2003 года N 365. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 октября 2003 года N 2544. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 января 2007 года N 16
Сноска. Приказ Министра финансов РК от 8 октября 2003 года N 365 утратил силу приказом Министра финансов РК от 29 января 2007 года  N 16 .
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов", а также в целях улучшения администрирования акцизов на бензин (за исключением авиационного) и дизельного топлива приказываю:
1. Утвердить:
1) правила декларирования производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов (приложение 1);
2) формы декларирования производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов (приложения 2, 3, 4).
2. Установить, что декларации об остатках продукции и (или) объемах отдельных видов нефтепродуктов представляются ежемесячно 15 числа месяца, следующего за отчетным.
3. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Искаков М. Н.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра финансов Республики Казахстан Рахметова Н.К.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение 1
к приказу И.о. Министра
финансов Республики Казахстан
от 8 октября 2003 года N 365
Правила декларирования производства и оборота
отдельных видов нефтепродуктов
1. Настоящие Правила декларирования производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов (далее - Правила) разработаны в соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" и определяют порядок декларирования производства и оборота бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива и мазута (далее - нефтепродукты).
2. Декларирование производства и оборота нефтепродуктов производится посредством представления деклараций, отражающих сведения о производстве и обороте нефтепродуктов согласно приложениям 2, 3, 4, утвержденным настоящим приказом.

Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын декларациялау нысандарын, ережелерi мен мерзiмдерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2003 жылғы 8 қазандағы N 365 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 28 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2544. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы Министрінің 2007 жылғы 29 қаңтардағы N 16 бұйрығымен.
Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы Министрінің 2007 жылғы 29 қаңтардағы   N 16   (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз)   бұйрығымен .
___________________________
"Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын  iске асыру мақсатында, сондай-ақ бензинге (авиациялықты қоспағанда) және дизель отынына акциздердi әкiмшiлiктендiрудi жақсарту мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. Мыналар:
1) мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын декларациялау ережелерi (1-қосымша);
2) мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын декларациялау нысандары ( 2, 3, 4 қосымшалар) бекiтiлсiн.
2. Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерi өнiмдерiнiң және (немесе) көлемдерiнiң артық қалғандары туралы декларациялар ай сайын, есептiден кейiнгi айдың 15-шi күнiнен кешiктiрiлмей табыс етiледi деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi (М.Н.Ысқақов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге жiберсiн.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi Н.Қ.Рахметовке жүктелсiн.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министрдің м.а.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң м.а.
2003 жылғы 8 қазандағы
N 365 бұйрығына
1-қосымша
Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi
және олардың айналымын декларациялау ережелерi
1. Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын декларациялаудың осы Ережелерi (бұдан әрi - Ережелер) "Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес әзiрленген және бензиннiң (авиациялықты қоспағанда), дизель отыны мен мазуттың (бұдан әрi - мұнай өнiмдерi) өндiрiсi мен айналымын декларациялау тәртiбiн айқындайды.
2. Мұнай өнiмдерiнiң өндiрiсi мен айналымын декларациялау осы бұйрықпен бекiтiлген 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес мұнай өнiмдерiнiң өндiрiсi мен айналымы туралы мәлiметтердi көрсететiн декларацияны табыс ету арқылы жүргiзiледi.

3. Под декларацией производства и оборота нефтепродуктов в Правилах понимается отчетность по форме, установленной уполномоченным органом, представляемая индивидуальными предпринимателями и юридическими лицами, осуществляющими производство, хранение, реализацию (оптовую и розничную) нефтепродуктов.
4. Декларирование производства и оборота нефтепродуктов производится в натуральных показателях (тонны) с указанием суммы (тенге) акцизов.
5. Декларация по производству нефтепродуктов представляется индивидуальными предпринимателями и юридическими лицами, осуществляющими производство, оптовую и (или) розничную реализацию нефтепродуктов (приложение 2).
6. Декларация по оптовой реализации нефтепродуктов представляется индивидуальными предпринимателями и юридическими лицами, осуществляющими оптовую реализацию нефтепродуктов и (или) розничную реализацию нефтепродуктов (приложение 3).
7. Декларация по розничной реализации нефтепродуктов представляется индивидуальными предпринимателями и юридическими лицами, осуществляющими розничную реализацию нефтепродуктов (приложение 4).
8. Производители нефтепродуктов, а также индивидуальные предприниматели и юридические лица, осуществляющие деятельность в сфере оптовой реализации нефтепродуктов, декларации представляют только на электронных носителях.
9. Индивидуальные предприниматели и юридические лица, осуществляющие деятельность в сфере розничной реализации нефтепродуктов, декларации представляют на электронных и/или бумажных носителях.
10. Декларации, представляемые в соответствии с Правилами, подписываются индивидуальными предпринимателями и руководителем, главным бухгалтером юридического лица и скрепляются печатью/электронной цифровой подписью.
11. Индивидуальные предприниматели и юридические лица, осуществляющие производство и оборот нефтепродуктов с нарушением требований Правил, несут ответственность, предусмотренную законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 2
к приказу И.о. Министра
финансов Республики Казахстан
от 8 октября 2003 года N 365
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период _____ месяц ___ год
Декларация по производству нефтепродуктов
2.1 Баланс производства и оборота бензина (за исключением
авиационного), дизельного топлива и мазута
-------------------------------------------------------------------------
N  |   Пин-код   | Остаток на начало отчет-  |Произве-|Отгруже-|Реализо-
п/п|нефтепродук- |    ного периода, тонн     |дено, в |но пред-|вано все-
|тов          |---------------------------|т.ч. из |приятиям|го, тонн
|             |Все-|у произ-|в структурных|даваль- |даваль- |гр.9+10
|             |го  |водите- |подразделе-  |ческого |цам,    |+11+12+13
|             |гр.4|лей     |ниях, в том  |сырья,  |тонн    |+14
|             |+5  |        |числе на соб-|тонн    |        |
|             |    |        |ственных АЗС |        |        |
|             |    |        |производителя|        |        |
-------------------------------------------------------------------------

3. Ережелерде мұнай өнiмдерiнiң өндiрiсi мен айналымын декларациялау деп уәкiлеттi мемлекеттiк органмен белгiленген нысанда мұнай өнiмдерiн өндiрудi, сақтауды, сатуды (көтерме және бөлшек) жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар табыс ететiн есептiлiк ұғынылады.
4. Мұнай өнiмдерiнiң өндiрiсi мен айналымын декларациялау акциздер сомасын (теңге) көрсете отырып заттай көрсеткiштерде (тонналар) жүргізiледi.
5. Мұнай өнiмдерiнiң өндiрiсi бойынша декларацияны мұнай өнiмдерiн өндiрудi, көтерме және (немесе) бөлшек сатуды жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар табыс етедi (2-қосымша).
6. Мұнай өнiмдерiн көтерме сату бойынша декларацияны мұнай өнiмдерiн көтерме сатуды және (немесе) мұнай өнiмдерiн бөлшек сатуды жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар табыс етедi (3-қосымша).
7. Мұнай өнiмдерiн бөлшек сату бойынша декларацияны мұнай өнiмдерiн бөлшек сатуды жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар табыс етедi (4-қосымша).
8. Мұнай өнiмдерiн өндiрушiлер, сондай-ақ мұнай өнiмдерiн көтерме сату саласында қызметiн жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар декларацияларды тек электрондық тасығыштарда табыс етедi.
9. Мұнай өнiмдерiн бөлшек сату саласында қызметiн жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар декларацияларды электрондық және/немесе қағаз тасығыштарда табыс етедi.
10. Ережелерге сәйкес табыс етiлетiн декларацияларға жеке кәсiпкерлер және заңды тұлғаның басшысы, бас бухгалтерi қол қояды және мөрмен/электрондық цифрлық қолтаңбамен бекiтiледi.
11. Мұнай өнiмдерiнiң өндiрiсi мен айналымын Ережелердiң талаптарын бұза отырып жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар Қазақстан Республикасының заң актiлерiнде көрсетiлген жауаптылықта болады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің м.а.
2003 жылғы 8 қазандағы
N 365 бұйрығына
2-қосымша
СТН
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі             ай       жыл
Мұнай өнімдерін өндіру бойынша декларация
2.1. Бензин (авиациялықты қоспағанда) дизель отыны мен мазут өндірісі мен айналымының теңгермесі
________________________________________________________________
Р/с|  Мұнай  |Есепті кезеңнің басына | Өнді. |Даваль |Барлығы
N | өнімде. |     қалдық, тонна     |рілді, |кәсіп. |сатылды,
|  рінің  |_______________________|  о.і. |орын.  | тонна
|  пин-   |Бар.|өнді.|өндірушінің |даваль.|дарға  |9+10+11+
|  коды   |лығы|руші.|құрылымдық  | дық   |тиелді,|12+13+14
|         |4+5 |лерде|бөлімшеле.  | шикі. |тонна  |  б.б.
|         |б.б.|     |рінде, оның |заттан,|       |
|         |    |     |ішінде АЖҚС-| тонна |       |
|         |    |     |да          |       |       |
________________________________________________________________

1 |      2      |  3 |    4   |      5      |    6   |    7   |    8
-------------------------------------------------------------------------
Итого по
бензину
Итого по
дизтопливу
Итого по
мазуту
-------------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------------
N  | Пин-код  |       Реализовано производителем, тонн        |Поте-|Воз-
п/п|нефтепро- |-----------------------------------------------|ри в |врат
|дукта     |оп-  |струк-|через |юридичес-|использовано|на  |пре- |про-
|          |товым|турным|собст-|ким лицам|на собствен-|экс-|делах|дук-
|          |поку-|под-  |венную|и ИП для |ные произ-  |порт|норм |ции
|          |пате-|разде-|роз-  |их произ-|водственные |    |     |
|          |лям  |лениям|ничную|водствен-|нужды       |    |     |
|          |     |      |сеть  |ных нужд |            |    |     |
-------------------------------------------------------------------------
1 |     2    |  9  |  10  |  11  |    12   |     13     | 14 |  15 | 16
-------------------------------------------------------------------------
Итого по
бензину
Итого по
дизтопливу
Итого по
мазуту
-------------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------------
N  |   Пин-код   | Остаток на конец отчет- |Начислено акци-|Уплачено ак-
п/п|нефтепродукта| ного периода, тонн      |за, тыс.тенге  |циза, тыс.
|             |-------------------------|               |тенге
|             |Всего-|у произ-|в струк- |-----------------------------
|             |гр.18+|водителя|турных   |С начала|За от-|С на-|За от-
|             |19    |        |подразде-|года    |четный|чала |четный
|             |      |        |лениях   |        |месяц |года |месяц
|             |      |        |         |        |      |     |
|             |      |        |         |        |      |     |
-------------------------------------------------------------------------
1 |      2      |  17  |   18   |    19   |   20   |  21  |  22 |  23
-------------------------------------------------------------------------
Итого по
бензину
Итого по
дизтопливу
х      х      х     х
х      х      х     х
Итого по
мазуту                                      х      х      х     х
-------------------------------------------------------------------------
Примечание по заполнению

1 |    2    | 3  |  4  |     5      |   6   |   7   |    8
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Бензин
бойынша
барлығы
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Дизель
отыны
бойынша
барлығы
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Мазут
бойынша
барлығы
________________________________________________________________
кестенің жалғасы
____________________________________________________________________
Өндірушімен сатылды, тонна              |        |
__________________________________________________|        |
көтерме| құры.|өзіндік|  заңды    | өзіндік |экс. |Нормалар|
сауда. | лым. |бөлшек |тұлғаларға | өндіріс.|порт.| шегін. |Өнімді
мен    | дық  | сауда |және ЖК-ге |   тік   |қа   |  дегі  |қайтару
сатып  |бөлім.|желісі | олардың   | қажетті.|     |шығындар|
алушы. |шелер.|арқылы |өндірістік | ліктерге|     |        |
ларға  |  ге  |       |қажеттілік.| пайдала.|     |        |
|      |       | тері үшін | нылады  |     |        |
____________________________________________________________________
9   |  10  |  11   |    12     |   13    | 14  |   15   |  16
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
кестенің жалғасы
____________________________________________________________________
Р/|  Мұнай  |Есепті кезеңнің соңына|Акциз есептелді,|Акциз төленді,
с |өнімдері.|    қалды, тонна      |   мың теңге    |  мың теңге
N | нің пин |                      |                |
|  коды   |_______________________________________________________
|         |Бар. |Өнді.|құрылымдық| Жыл   | Есепті | Жыл   |Есепті
|         |лығы |руші.| бөлімше. |басынан|ай үшін |басынан|ай үшін
|         |18+19| де  |  лерде   |       |        |       |
|         |б.б. |     |          |       |        |       |
____________________________________________________________________
1|    2    | 17  | 18  |    19    |  20   |   21   |  22   |  23
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Бензин
бойынша
барлығы
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Дизель
отыны
бойынша
барлығы
___________________________________________________________________
х        х      х      х
х        х      х      х
___________________________________________________________________
Мазут
бойынша
барлығы                             х        х      х      х
____________________________________________________________________
Толтыру жөнінде ескерту:

1) заполнению таблицы
1: номер по порядку; 2: указывается Пин-код бензина (за исключением
авиационного), дизельного топлива, мазут
автозаправочных станциях
индивидуальным предпринимателям
нужды; 14: реализовано на экспорт; 15: производственные потери
структурных подразделениях, в том числе на автозаправочных станциях
производителя; 20: начислено акцизов с начала года; 21: начислено акцизов
за отчетный месяц; 22: уплачено акцизов с начало года; 23: уплачено
акцизов за отчетный месяц.
2) в случае реализации производителям приобретенных нефтепродуктов
заполняется приложение 3.
Руководитель организации
Главный бухгалтер
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период _____ месяц ___ год
2.2  Сведения по реализации производителем бензина (кроме
авиационного), дизельного топлива и мазута
предприятиям-оптовикам, юридическим и физическим лицам
для их собственных нужд, а также структурным подразделениям
и в собственную розничную сеть
-------------------------------------------------------------------------
N  |Наименование|Место-|РНН|Сопроводи-| Договор  |   Пин-код    |Коли-
п/п| получателя |нахож-|   |тельная   | поставки |нефтепродуктов|чество,
|            |дения |   |накладная |          |              |тонн
|            |полу- |   |----------|----------|              |
|            |чателя|   |номер|дата|номер|дата|              |
-------------------------------------------------------------------------
1 |      2     |   3  | 4 |  5  | 6  |  7  | 8  |       9      |  10
-------------------------------------------------------------------------
реализовано предприятиям-оптовикам
Итого по        х    х    х    х     х    х
оптовикам
реализовано юрид.лицам и инд.предпринимателям
для их собственных нужд
итого по
получателям     х    х    х    х     х    х
реализовано структурным подразделениям
х    х
х    х
Итого по СП     х    х    х    х     х    х
реализовано в собственную розничную сеть
х    х
х    х
Итого СРС       х    х    х    х     х    х
реализовано на экспорт
Итого на
экспорт         х    х    х    х     х    х
-------------------------------------------------------------------------
Всего           х    х    х    х     х    х
-------------------------------------------------------------------------
Примечание по заполнению
1: номер по порядку; 2: наименование получателя (юридического лица или
индивидуального предпринимателя); 3: адрес местонахождения получателя;
4: РНН получателя; 5: номер сопроводительной накладной выданной
получателю; 6: дата заполнения сопроводительной накладной; 7: номер
договора, заключенного с получателем; 8: дата договора, заключенного с
получателем; 9: Пин-код нефтепродуктов; 10: количество реализованных
нефтепродуктов.
Руководитель организации
Главный бухгалтер
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период _____ месяц ___ год
2.3  Сведения по реализации структурным подразделением
производителя бензина (кроме авиационного),
дизельного топлива и мазута предприятиям-оптовикам,
юридическим и физическим лицам для их собственных нужд,
а также в розничную сеть производителя
-------------------------------------------------------------------------
N  |Наименование|Адрес |РНН|Сопроводи-| Договор  |   Пин-код    |Коли-
п/п| получателя |место-|   |тельная   | поставки |нефтепродуктов|чество,
|            |нахож-|   |накладная |          |              |тонн
|            |дения |   |----------|----------|              |
|            |полу- |   |номер|дата|номер|дата|              |
|            |чателя|   |     |    |     |    |              |
-------------------------------------------------------------------------
1 |      2     |   3  | 4 |  5  | 6  |  7  | 8  |       9      |  10
-------------------------------------------------------------------------
реализовано предприятиям-оптовикам
Итого по                  х    х     х    х
оптовикам
реализовано юрид.лицам и инд.предпринимателям
для их собственных нужд
итого по
получателям               х    х     х    х
реализовано в розничную сеть производителя
х    х
х    х
Итого СРС       х    х    х    х     х    х
реализовано на экспорт
Итого на
экспорт                   х    х     х    х
использовано на собственные нужды
Итого на
собст.
нужды                     х    х     х    х
-------------------------------------------------------------------------
Всего           х    х    х    х     х    х
-------------------------------------------------------------------------
Примечание по заполнению
1: номер по порядку; 2: наименование получателя (юридического лица или
индивидуального предпринимателя); 3: адрес местонахождения получателя;
4: РНН получателя; 5: номер сопроводительной накладной, выданной
получателю; 6: дата заполнения сопроводительной накладной; 7: номер
договора, заключенного с получателем; 8: дата договора, заключенного с
получателем; 9: Пин-код нефтепродуктов; 10: количество реализованных
нефтепродуктов.
Руководитель организации
Главный бухгалтер
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период _____ месяц ___ год

1) кестені толтыру бойынша: 1: тәртіп бойынша номері; 2: бензиннің нөмері; (авиациялықты қоспағанда) дизель отыны мен мазуттың пин-коды; 3: есепті кезеңнің басына жалпы қалдық; 4: есепті кезеңнің басына зауыттағы қалдық; 5: өндірушінің құрылымдық бөлімшелеріне, оның ішінде автомабилдерге жанармай құю станцияларындағы қалдық; 6: давальдық шикізаттан өндірілген бензиннің (авиациялықты қоспағанда) дизель отыны мен мазуттың көлемі; 7: Даваль кәсіпорындарға тиелді; 8: өндірушімен сатудың жалпы көлемі; 9: көтерме саудамен сатып алушыларға (заңды тұлғаларға және жеке кәсіпкерлерге) сатылды; 10: құрылымдық бөлімшелерге сатылды; 11: өзіндік жанармай құю станциялары арқылы сатылды; 12: Заңды тұлғаларға және жеке кәсіпкерлерге олардың өндірістік қажеттіліктері үшін сатылды; 13: өндірушінің өзіндік өндірістік қажетіне пайдаланылды; 14: экспортқа сатылды; 15: белгіленген нормалар шегіндегі өндірістік шығындар; 16: сатып алушылармен бұрын сатып алынған өнімді қайтару; 17: есепті кезеңнің соңына жалпы қалдық; 18: есептік кезеңнің соңындағы зауыттағы қалдық; 19: есепті кезеңнің соңына өндірушінің құрылымдық бөлімшелеріндегі қалдық, оның ішінде автомобильдерге жанармай құю станцияларында; 20: жыл басынан акциз есептелді; 21: есепті ай үшін акциз есептелді; 22: жыл басынан акциз төленді; 23: есепті ай акциз төленді;
2) өндіруші сатып алынған мұнай өнімдерін өткізген жағдайда 2 қосымша толтырылады.
Ұйымның басшысы
Бас бухгалтер
СТН
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі             ай       жыл
2.2. Бензинді (авиациялықты қоспағанда) дизель отыны мен мазутты көтерме сауда кәсіпорындарына, заңды және жеке тұлғаларға олардың өз қажеттіліктері үшін, сондай-ақ құрылымдық бөлімшелерге және бөлшек желілерге сату бойынша мәліметтер
____________________________________________________________________
Р/|             |Алушының|    |  Ілеспе   |  Жеткізу  |Мұнай  |
с |Жеткізушінің |орналас.|    | жүкқұжаты | шарттары  |өнімде.|Саны,
N |   атауы     |  қан   |СТН |_______________________|рінің  |тонна
|             |орнының |    |нөмірі|күні|нөмірі|күні| пин-  |
|             | мекен- |    |      |    |      |    | коды  |
|             |  жайы  |    |      |    |      |    |       |
____________________________________________________________________
1 |      2      |    3   |  4 |  5   |  6 |  7   |  8 |   9   | 10
____________________________________________________________________
көтерме сауда кәсіпорындарына
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Көтерме сауда.
герлер бойынша
барлығы            Х     Х     Х     Х     Х      Х
____________________________________________________________________
заңды тұлғаларға және жеке кәсіпкерлерге олардың өзіндік
қажеттіліктері үшін
____________________________________________________________________
Алушылар
бойынша
барлығы            Х     Х     Х     Х     Х      Х
____________________________________________________________________
құрылымдық бөлімшелерге сатылды
____________________________________________________________________
Х      Х
Х      Х
____________________________________________________________________
ҚБ бойынша
барлығы            Х     Х     Х     Х     Х      Х
____________________________________________________________________
өзіндік бөлшек желіге сатылды
____________________________________________________________________
Х      Х
Х      Х
____________________________________________________________________
ОБЖ барлығы        Х     Х     Х     Х     Х      Х
____________________________________________________________________
экспортқа сатылды
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Экспортқа
барлығы            Х     Х     Х     Х     Х      Х
____________________________________________________________________
Барлығы            Х     Х     Х     Х     Х      Х
____________________________________________________________________
Толтыру жөнінде ескерту:
1: тәртіп бойынша нөмері; 2: алушының (заңды тұлға немесе жеке кәсіпкер) атауы; 3: алушының орналасқан орны; 4: алушының СТН-і; 5: алушы берілген ілеспе жүкқұжаттың толтыру нөмірі; 6: ілеспе жүкқұжатты толтыру күні; 7: алушымен жасасқан шарттың нөмері; 8: алушымен жасасқан шарттың күні; 9: бензиннің (авиациялықты қоспағанда) дизель отыны мен мазуттың пин-коды; 10: бензин (авиациялықты қоспағанда), дизель отыны мен мазуттың саны.
Ұйымның басшысы
Бас бухгалтер
СТН
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі             ай       жыл
2.3. Бензинді (авиациялықты қоспағанда) дизель отыны мен мазутты көтерме сауда кәсіпорындарына, заңды және жеке тұлғаларға олардың өз қажеттіліктері үшін, сондай-ақ құрылымдық бөлімшелерге және бөлшек желілерге сату бойынша мәліметтер
____________________________________________________________________
Р/|             |Алушының|    |  Ілеспе   |  Жеткізу  |Мұнай  |
с |  Алушының   |орналас.|    | жүкқұжаты | шарттары  |өнімде.|Саны,
N |   атауы     |  қан   |СТН |_______________________|рінің  |тонна
|             |орнының |    |нөмірі|күні|нөмірі|күні| пин-  |
|             | мекен- |    |      |    |      |    | коды  |
|             |  жайы  |    |      |    |      |    |       |
____________________________________________________________________
1 |      2      |    3   |  4 |  5   |  6 |  7   |  8 |   9   | 10
____________________________________________________________________
көтерме сауда кәсіпорындарына сатылды
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Көтерме сауда.
герлер бойынша
барлығы                        Х     Х     Х      Х
____________________________________________________________________
заңды тұлғаларға және жеке кәсіпкерлерге олардың өзіндік
қажеттіліктері үшін сатылды
____________________________________________________________________
Алушылар
бойынша
барлығы                        Х     Х     Х      Х
____________________________________________________________________
өндірушінің бөлшек сауда желісіне сатылды
____________________________________________________________________
Х      Х
Х      Х
____________________________________________________________________
ОБЖ
барлығы            Х     Х     Х     Х     Х      Х
____________________________________________________________________
экспортқа сатылды
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Экспортқа
барлығы                        Х     Х     Х      Х
____________________________________________________________________
өзіндік қажеттіліктерге пайдаланылды
____________________________________________________________________
Өзіндік
қажеттілік.
терге
барлығы                        Х     Х     Х      Х
____________________________________________________________________
Барлығы            Х     Х     Х     Х     Х      Х
____________________________________________________________________
Толтыру жөнінде ескерту:
1: тәртіп бойынша нөмері; 2: алушының (заңды тұлға немесе жеке кәсіпкер) атауы; 3: алушының орналасқан орны; 4: алушының СТН-і; 5: алушы берілген ілеспе жүкқұжаттың толтыру нөмірі; 6: ілеспе жүкқұжатты толтыру күні; 7: алушымен жасасқан шарттың нөмері; 8: алушымен жасасқан шарттың күні; 9: бензиннің (авиациялықты қоспағанда) дизель отыны мен мазуттың пин-коды; 10: бензин (авиациялықты қоспағанда), дизель отыны мен мазуттың саны.
Ұйымның басшысы
Бас бухгалтер
СТН
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі             ай       жыл

4.1 Баланс оборота бензина (за исключением авиационного),
дизельного топлива АЗС
-------------------------------------------------------------------------
N  |Пин-код  |Остаток|Пос- |Реа- |Исполь-|Оста-| Начислено | Уплачено
п/п|нефтепро-|на на- |тупи-|лизо-|зовано |ток  |  акциза,  |  акциза,
|дуктов   |чало   |ло,  |вано,|на соб-|на   | тыс.тенге | тыс.тенге
|         |отчет- |тонн |тонн |ствен- |конец|-------------------------
|         |ного   |     |     |ные    |от-  |С на-|За   |С на-|За от-
|         |перио- |     |     |произ- |чет- |чало |от-  |чало |четный
|         |да,    |     |     |водст- |ного |года |чет- |года |период
|         |тонн   |     |     |венные |пе-  |     |ный  |     |
|         |       |     |     |нужды, |рио- |     |пе-  |     |
|         |       |     |     |тонн   |да,  |     |риод |     |
|         |       |     |     |       |тонн |     |     |     |
-------------------------------------------------------------------------
1 |    2    |   3   |  4  |  5  |   6   |  7  |  8  |  9  |  10 |  11
-------------------------------------------------------------------------
Итого по
бензину
Итого по
дизтопливу
Итого по
мазуту                                        х     х     х     х
-------------------------------------------------------------------------
Всего:
-------------------------------------------------------------------------
Примечание по заполнению:
1: номер по порядку; 2: указывается Пин-код бензина (за исключением
авиационного), дизельного топлива, мазута; 3: общий остаток на начало
отчетного периода; 4: объем поступившего бензина (за исключением
авиационного), дизельного топлива, мазута; 5: общий объем реализованного
бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива, мазута;
6: использовано на собственные производственные нужды; 7: остаток на
конец отчетного периода; 8: начислено акцизов с начала года; 9: начислено
акцизов за отчетный месяц; 10: уплачено акцизов с начала года;
11: уплачено акцизов за отчетный месяц.
Руководитель организации
Главный бухгалтер
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период _____ месяц ___ год
4.2 Сведения о поставках бензина (за исключением авиационного),
дизельного топлива и мазута для розничной реализации
-------------------------------------------------------------------------
N  |Наименова-|РНН|Пин-  |Договор|Сопрово-|Счет-  |Грузовая|Количество
п/п|ние пос-  |   |код   |постав-|дитель- |фактура|таможен-|поставленного
|тавщика   |   |нефте-|ки     |ная нак-|       |ная дек-|бензина (за
|          |   |про-  |       |ладная  |       |ларация |искл. авиа-
|          |   |дуктов|---------------------------------|ционного),
|          |   |      |но-|да-|но-|дата|но-|да-|но-|дата|дизельного
|          |   |      |мер|та |мер|    |мер|та |мер|    |топлива и
|          |   |      |   |   |   |    |   |   |   |    |мазута, тонн
-------------------------------------------------------------------------
1 |     2    | 3 |   4  | 5 | 6 | 7 | 8  | 9 |10 |11 | 12 |     13
-------------------------------------------------------------------------
от производителей
х   х
х   х
от структурных подразделений производителя
х   х
х   х
от прочих предприятий
х   х
х   х
от предприятий-оптовиков
х   х
х   х
Итого по
бензину
(за иск-
лючением
авиацион-
ного)       х     х    х   х   х   х    х   х   х   х
Итого по
дизтопливу  х     х    х   х   х   х    х   х   х   х
Итого по
мазуту      х     х    х   х   х   х    х   х   х   х
По импорту
Итого по
импорту     х     х    х   х   х   х    х   х   х   х
-------------------------------------------------------------------------
Всего:      х     х    х   х   х   х    х   х   х   х
-------------------------------------------------------------------------
Примечание по заполнению:
1: номер по порядку; 2: наименование поставщика (юридического лица или
индивидуального предпринимателя); 3: РНН поставщика; 4: марка
поставленного бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива,
мазута; 5: номер договора, заключенного с поставщиком; 6: дата договора,
заключенного с поставщиком; 7: номер сопроводительной накладной; 8: дата
заполнения сопроводительной накладной; 9: номер счет-фактуры; 10: дата
заполнения счет-фактуры; 11: номер грузовой таможенной декларации;
12: дата заполнения грузовой таможенной декларации; 13: количество
поставленного бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива,
мазута.
Руководитель организации
Главный бухгалтер

4.1 ЖҚС бензин (авиациялықты қоспағанда), дизель отыны айналымының теңгермесі
____________________________________________________________________
Р|            |Есепті|Ке. |Са. |  Өз  |Есепті|Акциз есеп.|  Акциз
/|   Мұнай    |кезең.|ліп |тыл.| өнді.|кезең.|телді, мың | төленді,
с|өнімдерінің | нің  |түс.|ды, |рістік| нің  |   теңге   |мың теңге
N|  пин-коды  |басын.|ті, |тон.|қажеті|соңын.|______________________
|            |дағы  |тон.|на  | үшін | дағы |Жыл |Есепті|Жыл|Есепті
|            |қал.  |на  |    |пайда.| қал. |ба. |кезең |ба.|кезең
|            |дық,  |    |    |ланды,| дық, |сы. | үшін |сы.| үшін
|            |тонна |    |    |тонна |тонна |нан |      |нан|
____________________________________________________________________
1|     2      |  3   | 4  | 5  |  6   |  7   |  8 |  9   | 10 | 11
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Бензин
бойынша
барлығы
____________________________________________________________________
Дизотын
бойынша
барлығы
____________________________________________________________________
Мазут
бойынша
барлығы                                     Х     Х     Х     Х
Барлығы:
____________________________________________________________________
Толтыру жөнінде ескерту:
1: тәртіп бойынша нөмері; 2: Мұнай өнімдерінің пин-коды; 3: есепті кезеңнің басындағы жалпы қалдығы; 4: келіп түскен бензин (авиациялықты қоспағанда), дизель отыны мен мазуттың көлемі; 5: сатылған бензин (авиациялықты қоспағанда), дизель отыны мен мазуттың жалпы көлемі; 6: өз өндірістік қажеті үшін пайдаланды; 7: есепті кезеңнің соңындағы қалдық; 8: жыл басынан акциз есептелді; 9: есепті кезең үшін акциз есептелді; 10: жыл басынан акциз төленді; 11: есепті кезең үшін акциз төленді.
Ұйымның басшысы
Бас бухгалтер
СТН
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі             ай       жыл
4.2. Бөлшек сауда үшін бензин (авиациялықты қоспағанда), дизель отыны мен мазутты жеткізу туралы мәліметтер
____________________________________________________________________
Р|            |  |Мұнай| Жеткізу | Ілеспе |        |Кедендік| Жеткі.
/|Жеткізушінің|С |өнім.| келісім-| жүкқұ. |  Шот-  |  жүк   |зілген
с|   атауы    |Т |дері.| шартының|жаттары |фактура |деклара.|бензин
N|            |Н | нің |деректері|        |        | циясы  |(авиа.
|            |  |пин- |____________________________________|циялық.
|            |  |коды |нө. |күні|нө.|күні|нө.|күні|нө.|күні|ты қос.
|            |  |     |мері|    |ме.|    |ме.|    |ме.|    |паған.
|            |  |     |    |    |рі |    |рі |    |рі |    | да),
|            |  |     |    |    |   |    |   |    |   |    |дизель
|            |  |     |    |    |   |    |   |    |   |    |отыны
|            |  |     |    |    |   |    |   |    |   |    |мен ма.
|            |  |     |    |    |   |    |   |    |   |    |зуттың
|            |  |     |    |    |   |    |   |    |   |    | саны,
|            |  |     |    |    |   |    |   |    |   |    |тонна
____________________________________________________________________
1|     2      |3 |  4  |  5 | 6  | 7 | 8  | 9 | 10 |11 | 12 |  13
____________________________________________________________________
өндірушілерден
____________________________________________________________________
Х    Х
Х    Х
____________________________________________________________________
өндірушілердің құрылымдық бөлімшелерінен
____________________________________________________________________
Х    Х
Х    Х
____________________________________________________________________
басқа да кәсіпорындардан
____________________________________________________________________
Х    Х
Х    Х
____________________________________________________________________
көтерме сауда кәсіпорындардан
___________________________________________________________________
Х    Х
____________________________________________________________________
Бензин
(авиация.
лықты
қоспа.
ғанда)
бойынша
барлығы     Х         Х    Х    Х  Х   Х    Х    Х    Х
____________________________________________________________________
Дизотын
бойынша
барлығы     Х         Х    Х    Х  Х   Х    Х    Х    Х
____________________________________________________________________
Мазут
бойынша
барлығы     Х         Х    Х    Х  Х   Х    Х    Х    Х
____________________________________________________________________
импорт бойынша
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Импорт
бойынша
барлығы     Х         Х    Х    Х  Х   Х    Х    Х    Х
____________________________________________________________________
Барлығы     Х         Х    Х    Х  Х   Х    Х    Х    Х
____________________________________________________________________
Толтыру жөнінде ескерту:
1: тәртіп бойынша нөмері; 2: жеткізушінің атауы (заңды тұлғалар не жеке кәсіпкерлер); 3: жеткізушінің СТН; 4: Мұнай өнімдерінің пин-коды; 5: жеткізушімен жасасқан келісім-шарттың нөмері; 6: жеткізушімен жасасқан келісім-шарттың күні; 7: ілеспе жүкқұжаттарын толтыру нөмері; 8: ілеспе жүкқұжаттарын толтыру күні; 9: шот-фактураның нөмері; 10: шот-фактураның күні; 11: кедендік жүк декларациясының нөмері; 12: кедендік жүк декларациясының толтыру күні; 13: жеткізілген бензин (авиациялықты қоспағанда), дизель отыны мен мазуттың саны.
Ұйымның басшысы
Бас бухгалтер