О внесении изменения в совместный приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806 "Об утверждении Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 февраля 2003 года за N 2162)
Совместный приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года № 08-1/126 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 ноября 2003 года № 661. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2003 года № 2604. Утратил силу совместным приказом и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 08-1-1-1/457 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 488
Сноска. Утратил силу совместным приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 14.12.2009 года № 08-1-1-1/457 и Министра внутренних дел РК от 22.12.2009 № 488 (вводится в действие с 01.03.2010).
В целях упорядочения порядка выдачи виз и на основании положений пункта 3 Правил определения квоты, условия и порядок выдачи разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный  приказ  Государственного секретаря - Министра иностранных дел  Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806, (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 февраля 2003 года за N 2162), следующее изменение:
в Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан, утвержденной указанным совместным приказом:
подпункт 3) пункта 15 изложить в следующей редакции:
"3) иностранным гражданам, следующим в Республику Казахстан на работу, в случаях, если в соответствии с законодательством Республики Казахстан, получение разрешений на работу не требуется.".
2. Настоящий приказ ввести в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр иностранных дел         Министр внутренних дел
Республики Казахстан           Республики Казахстан
"Согласовано"
Председатель
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
26.11.2003 г.

Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806 "Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы Нұсқаулықты бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 10 ақпанда N 2162 болып тіркелген) бірлескен бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі N 08-1/126 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 21 қарашадағы N 661 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 10 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2604. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2009 жылғы 14 желтоқсандағы N 08-1-1-1/457 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 488 Бірлескен бұйрықтарымен.
Күші жойылды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 2009.12.14 N 08-1-1-1/457 және ҚР Ішкі істер министрінің 2009.12.22 N 488 (қолданысқа 2010.03.01 бастап енеді) бірлескен бұйрықтарымен.
Визаларды беру тәртібін ретке келтіру мақсатында және жұмыс берушілерге Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тарту рұқсаттарының берілу квотасын, шарттарын және тәртібін анықтайтын Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген Ереженің 3-тармағы қағидаларының негізінде БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806 бірлескен бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 10 ақпанда N 2162 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы аталған бірлескен бұйрықпен бекітілген Нұсқаулықтағы:
15-тармақтың 3)-тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"3) егер Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс істеуге арналған рұқсаттарды алу талап етілмейтін жағдайда Қазақстан Республикасына жұмыс істеуге келетін шетел азаматтарына".
2. Бұл бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енсін.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
төрағасы
генерал-лейтенант
2003 жылғы 26 қараша