Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления отчетности банками второго уровня и ипотечными компаниями в Национальный банк Республики Казахстан для составления денежно-кредитного и финансового обзора
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года № 438. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 декабря 2003 года № 2636. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 105
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 27.12.2010 № 105 (вводится в действие со дня его гос. регистрации в МЮ РК и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2011).
Сноска. В заголовок внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "О Национальном Банке Республики Казахстан", в целях составления обзора финансового сектора Республики Казахстан, согласно международным требованиям, Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию о перечне, формах и сроках представления отчетности банками второго уровня и ипотечными компаниями в Национальный Банк Республики Казахстан для составления денежно-кредитного и финансового обзора.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Со дня введения в действие настоящего постановления признать утратившим силу  постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 229 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 508 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления финансовой отчетности и дополнительных сведений к финансовой отчетности кредитными товариществами и ипотечными компаниями", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 2138" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов Республики Казахстан под N 2424, опубликованное 28 июля - 10 августа 2003 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана").

Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық компаниялардың ақша-кредиттік және қаржылық шолуын жасау үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне беретін есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 6 желтоқсандағы N 438 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 25 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2636. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 105 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 105 (ҚР ӘМ тіркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таралады) қаулысымен.
Ескерту: Қаулының атауына өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы N 51 (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы қаржы секторының шолуын халықаралық талаптарға сай жасау мақсатында, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы қаулы етеді:
1. Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық компаниялардың ақша-кредиттік және қаржылық шолуын жасау үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне беретін есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулық бекітілсін.
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Осы қаулы күшіне енген күннен бастап Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2138 тіркелген, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Кредиттік серіктестіктердің және ипотекалық компаниялардың қаржылық есеп пен қаржылық есепке қосымша мәліметтер беру тізбесі, нысандары мен мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2002 жылғы 23  желтоқсандағы N 508  қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі N 229  қаулысының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2424 тіркелген, "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында 2003 жылғы 28 шілде - 10 тамызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

4. Департаменту исследований и статистики (Акишев Д.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в семидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и банков второго уровня.
5. Территориальным филиалам Национального Банка Республики Казахстан в трехдневный срок со дня получения настоящего постановления довести его до сведения ипотечных компаний.
Сноска. В пункт 5 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
6. Управлению по обеспечению деятельности руководства Национального Банка Республики Казахстан (Терентьев А.Л.) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить публикацию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
7. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Айманбетову Г.З.
Председатель
Национального Банка
Утверждена
постановлением Правления
Национального Банка Республики Казахстан
от 6 декабря 2003 г. N 438
Сноска. Внесены изменения постановлением
Правления Национального Банка РК
от 5 июня 2006 года  N 51
(вводится в действие с
1 сентября 2006 года)
Инструкция
о перечне, формах и сроках представления
отчетности банками второго уровня, кредитными
товариществами и ипотечными компаниями в
Национальный Банк Республики Казахстан
для составления денежно-кредитного
и финансового обзора Глава 1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция разработана в соответствии с Законами Республики Казахстан " О Национальном Банке Республики Казахстан", "  О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" и другими нормативными правовыми актами и устанавливает перечень, формы и сроки представления в Национальный Банк Республики Казахстан (далее - Национальный Банк) отчетности банков второго уровня и ипотечных компаний для составления денежно-кредитного и финансового обзора.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
2. Целью настоящей Инструкции является установление единых требований к отчетности, представляемой банками второго уровня и ипотечными компаниями в Национальный Банк для составления денежно-кредитного и финансового обзора.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).

4. Зерттеу және статистика департаменті (Ақышев Д.Т.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне, аумақтық филиалдарына және екінші деңгейдегі банктерге жіберсін.
5. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің аумақтық филиалдары осы қаулыны алған күннен бастап үш күндік мерзімде оны ипотекалық компанияларға жіберсін.
Ескерту: 5-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен
6. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі басшылығының қызметін қамтамасыз ету басқармасы (Терентьев А.Л.) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап жеті күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Г.З.Айманбетоваға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2003 жылғы 6 желтоқсандағы
N 438 қаулысымен бекітілген
Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық
компаниялардың ақша-кредиттік және қаржылық
шолуын жасау үшін Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкіне беретін есебінің тізбесі,
нысандары және ұсыну мерзімдері туралы
нұсқаулық
Ескерту: Нұсқаулықтың жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтінге,  атауына   өзгертулер енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Нұсқаулық "Қазақстан Республикасының  Ұлттық Банкі туралы", "Қазақстан Республикасындағы  банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына және басқа нормативтік құқықтық актілерге сәйкес әзірленді және екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық компаниялардың ақша-кредиттік және қаржылық шолуын жасау үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне (бұдан әрі - Ұлттық Банк) беретін есебінің тізбесін, нысандарын және ұсыну мерзімдерін белгілейді.
Ескерту: 1-тармаққа   өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .
2. Осы Нұсқаулықтың мақсаты екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық компаниялардың Ұлттық Банкке беретін ақша-кредиттік және қаржылық шолуын жасау үшін бірыңғай талаптар белгілеу болып табылады.
Ескерту: 2-тармаққа   өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .

3. Отчетность банков второго уровня и ипотечных компаний для составления денежно-кредитного и финансового обзора составляется в соответствии с требованиями, установленными законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности и настоящей Инструкцией.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
Глава 2. Представление отчетности
4. Отчетность банков второго уровня и ипотечных компаний для составления денежно-кредитного и финансового обзора включает в себя:
1) баланс с детализацией счетов (приложение 1 к настоящей Инструкции);
2) отчет об отдельных счетах по операциям с филиалами и представительствами иностранных компаний (приложение 2 к настоящей Инструкции).
Сноска. В пункт 4 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
5. Банки второго уровня представляют отчетность для составления денежно-кредитного и финансового обзора (далее - отчетность) в Национальный Банк со следующей периодичностью:
1) банки второго уровня, имеющие менее 10 филиалов, представляют отчетность ежемесячно, в течение трех рабочих дней месяца, следующего за отчетным;
2) банки второго уровня, имеющие 10 и более филиалов, представляют отчетность ежемесячно, в течение пяти рабочих дней месяца, следующего за отчетным.
6. Ипотечные компании представляют отчетность в территориальные филиалы Национального Банка по месту своего нахождения (далее - филиалы Национального Банка) ежемесячно - не позднее восьмого числа месяца, следующего за отчетным.
Сноска. В пункт 6 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
7. Банки второго уровня и ипотечные компании представляют отчетность соответственно в Национальный Банк или филиалы Национального Банка в электронном виде.
Сноска. В пункт 7 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
8. Данные отчетности указываются в национальной валюте - тенге.
9. Единица измерения, используемая при составлении отчетности, устанавливается в тысячах тенге. Сумма менее пятисот тенге в отчете округляется до нуля, а сумма равная пятьсот тенге и выше, округляется до тысячи тенге.
10. В случае необходимости внесения изменений и/или дополнений в отчетность, банк второго уровня и ипотечная компания обязаны проинформировать об этом Национальный Банк по любому из имеющихся видов связи и представить отчетность в Национальный Банк с учетом изменений и/или дополнений в электронном виде.
Сноска. В пункт 10 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).

3. Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық компаниялардың ақша-кредиттік және қаржылық шолу жасауға арналған есебі Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есеп беру жөніндегі заңдарында белгіленген талаптарға және осы Нұсқаулыққа сәйкес жасалады.
Ескерту: 3-тармаққа   өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .
2-тарау. Есепті ұсыну
4. Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық компаниялардың ақша-кредиттік және қаржылық шолуын жасауға арналған есепке:
1) толық шоттардың балансы (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасы);
2) шетелдік компаниялардың филиалдарымен және өкілдіктерімен операциялар бойынша жекелеген шоттар туралы есеп (осы Нұсқаулықтың 2-қосымшасы) кіреді.
Ескерту: 4-тармаққа   өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .
5. Екінші деңгейдегі банктер ақша-кредиттік және қаржылық шолу жасауға арналған есепті (бұдан әрі - есеп) Ұлттық Банкке мынадай кезеңдерде ұсынады:
1) 10-нан кем филиалы бар екінші деңгейдегі банктер ай сайын, есептік кезеңнен кейінгі айдың үш жұмыс күні ішінде есеп береді;
2) 10 және одан да көп филиалы бар екінші деңгейдегі банктер ай сайын, есептік кезеңнен кейінгі айдың бес жұмыс күні ішінде есеп береді.
6. Ипотекалық компаниялар өзінің тұрған жері бойынша Ұлттық Банктің аумақтық филиалдарына (бұдан әрі - Ұлттық Банктің филиалдары) ай сайын есептік айдан кейінгі айдың сегізінші күнінен кешіктірмей есеп ұсынады.
Ескерту: 6-тармаққа   өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .
7. Екінші деңгейдегі банктер және ипотекалық компаниялар есепті тиісінше Ұлттық Банкке немесе Ұлттық Банктің филиалына электрондық түрде ұсынады.
Ескерту: 7-тармаққа   өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .
8. Мұндай есептер ұлттық валютамен - теңгемен көрсетіледі.
9. Есепті жасаған кезде пайдаланылатын өлшем бірлігі мың теңгемен белгіленеді. Бес жүз теңгеден аз сома есепте нольге дейін дөңгелектенеді, ал бес жүз теңгеге тең және одан асатын сома мың теңгеге дейін дөңгелектенеді.
10. Есепке өзгерістер және/немесе толықтырулар енгізу қажет болған жағдайда, екінші деңгейдегі банк және ипотекалық компания бұл туралы Ұлттық Банкке байланыстың қолда бар түрлерінің кез келгені арқылы хабарлауға және өзгерістерді және/немесе толықтыруларды ескере отырып электрондық түрде ұсынуға міндетті.
Ескерту: 10-тармаққа   өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .

11. Филиал Национального Банка осуществляет проверку правильности оформления и полноты представленной отчетности.
12. Не позднее пятнадцатого числа месяца, следующего за отчетным периодом, филиал Национального Банка направляет в Национальный Банк отчетность в электронном виде.
13. Национальный Банк:
1) осуществляет контроль за достоверностью и своевременным представлением отчетности;
2) сверяет показатели отчетности с данными бухгалтерской и финансовой отчетности, устанавливает соответствие показателей проверяемых отчетов с данными отчетов на предыдущие даты.
14. Национальный Банк или его филиал вправе возвратить на доработку отчетность, представленную банком второго уровня и ипотечной компанией, при обнаружении в ней неточностей или ошибок.
Сноска. В пункт 14 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
15. В случае нарушения сроков представления отчетности Национальный Банк или его филиал письменно уведомляет об этом руководство банка второго уровня и ипотечной компании.
Сноска. В пункт 15 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
16. Несвоевременное представление, непредставление отчетности или представление отчетности, содержащей недостоверные сведения, банком второго уровня и ипотечной компанией влечет ответственность, установленную законодательными актами Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 16 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
17. Национальный Банк, в пределах своих полномочий вправе запрашивать у банка второго уровня и ипотечной компании дополнительную информацию на отдельные даты, а также подтверждающие документы.
Сноска. В пункт 17 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
Глава 3. Коды отчетности
18. В отчет об отдельных счетах по операциям с филиалами и представительствами иностранных компаний включаются данные по операциям только с филиалами и представительствами иностранных компаний, осуществляющими свою деятельность на территории Республики Казахстан, которые входят в секторы экономики "другие финансовые организации - код 5", "государственные нефинансовые организации - код 6", "негосударственные нефинансовые организации - код 7" и "некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства - код 8". Секторы экономики филиалов и представительств иностранных компаний, осуществляющих свою деятельность на территории Республики Казахстан, соответствуют секторам экономики их головных компаний.

11. Ұлттық Банктің филиалы ұсынылған құжаттардың дұрыс ресімделуін және толық болуын тексеруді жүзеге асырады.
12. Ұлттық Банктің филиалы есептік кезеңнен кейінгі айдың он бесінші күнінен кешіктірмей Ұлттық Банкке есепті электрондық түрде жібереді.
13. Ұлттық Банк:
1) есептің шынайылығын және уақтылы берілуін бақылауды жүзеге асырады;
2) есептегі көрсеткіштерді бухгалтерлік және қаржылық есептегі деректермен салыстырады, тексерілетін есептер көрсеткіштерінің бұрынғы күндердегі есептердің деректерімен сәйкестігін белгілейді.
14. Ұлттық Банк немесе оның филиалы екінші деңгейдегі банк және ипотекалық компания ұсынған есепте дәл келмеушілік немесе қателер табылған жағдайда, оны қайта пысықтау үшін қайтаруға құқылы.
Ескерту: 14-тармаққа   өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .
15. Есеп беру мерзімдері бұзылған жағдайда Ұлттық Банк немесе оның филиалы бұл жөнінде екінші деңгейдегі банктің және ипотекалық компанияның басшылығына жазбаша хабарлайды.
Ескерту: 15-тармаққа   өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .
16. Екінші деңгейдегі банктің және ипотекалық компанияның есепті уақтылы бермеуі, бермеуі немесе шынайы емес мәліметтерден тұратын есеп беруі Қазақстан Республикасының заң актілерінде белгіленген жауапкершілікке әкеп соғады.
Ескерту: 16-тармаққа   өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .
17. Ұлттық Банк өз өкілеттіктері шегінде екінші деңгейдегі банктен және ипотекалық компаниядан қосымша ақпаратты, сондай-ақ растау құжаттарын сұратуға құқылы.
Ескерту: 17-тармаққа   өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .
3-тарау. Есеп беру кодтары
18. Шетел компанияларының филиалдарымен және өкілдіктерімен операциялар бойынша жекелеген шоттар туралы есепке Қазақстан Республикасының аумағында өз қызметін жүзеге асыратын шетел компанияларының филиалдарымен және өкілдіктерімен ғана операциялар бойынша деректер енгізіледі, олар "басқа қаржылық ұйымдар - 5-код", "мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар - 6-код", "мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар - 7-код" және "үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар - 8-код" экономика секторына кіреді. Қазақстан Республикасының аумағында өз қызметін жүзеге асыратын шетел компаниялары филиалдарының және өкілдіктерінің экономика секторлары олардың бас компанияларының экономика секторларына сәйкес келеді.

19. Для кодировки счетов Приложения 1 и Приложения 2 используются следующие виды валют:
1) казахстанский тенге - национальная валюта Республики Казахстан (далее по тексту - тенге) - код "1";
2) свободно-конвертируемая валюта (далее по тексту СКВ) - код "2";
3) другие виды валют (далее по тексту ДВВ) - код "3".
К группе "свободно-конвертируемая валюта" относятся виды иностранных валют согласно Приложению 1 к типовому Плану счетов с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных компаний, утвержденному  постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года N 274 "Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета для составления главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных компаний", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1972.
Сноска. В пункт 19 внесены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
К группе "другие виды валют" относятся иностранные валюты, не являющиеся национальной валютой Республики Казахстан и не входящие в группу СКВ.
Глава 4. Заключительные положения
20. Вопросы, не урегулированные настоящей Инструкцией, разрешаются в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Регистрационный номер                           Приложение 1
налогоплательщика                               к Инструкции о перечне,
Код Общего классификатора                       формах и сроках
предприятий и организаций                       представления
Банковский идентификационный код                отчетности банками второго
Индивидуальный идентификационный код            уровня и ипотечными
Регистрационный номер                           компаниями в Национальный
Вид деятельности                                Банк Республики Казахстан
Место нахождения                                для составления денежно-
кредитного и финансового
обзора
Сноска. В Приложение 1 внесены изменения - Постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 13 мая 2005 года  N 59  (порядок введения в действие см. п.2); от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
Баланс с детализацией счетов
______________________________________________________
(полное наименование банка или ипотечной компании)
по состоянию на ________ 200__года
в тысячах тенге
-------------------------------------------------------------------
Структура |                 Наименование                 | Сумма
балансового|                                              |
счета,   |                                              |
включая  |                                              |
позиции  |                                              |
-----------|                                              |

19. 1-қосымша мен 2-қосымшаның шоттарына код белгілеу үшін валюталардың мынадай түрлері пайдаланылады:
1) Қазақстан теңгесі - Қазақстан Республикасының ұлттық валютасы (мәтін бойынша бұдан әрі - теңге) - "1"-код;
2) еркін айырбасталатын валюта (мәтін бойынша бұдан әрі - ЕАВ) - "2"-код;
3) валюталардың басқа түрлері (мәтін бойынша бұдан әрі - ВБТ) - "3"-код.
"Еркін айырбасталатын валюта" тобына Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген "Екінші деңгейдегі банктердегі және ипотекалық компаниялардағы бухгалтерлік есептің үлгі шот жоспарын бекіту туралы" 2002 жылғы 30 шілдедегі N 274  қаулысымен бекітілген Екінші деңгейдегі банктердегі және ипотекалық компаниялардағы бухгалтерлік есептің үлгі шот жоспарының  1-қосымшасына сәйкес шетел валюталарының түрлері жатады.
"Валюталардың басқа түрлері" тобына Қазақстан Республикасының ұлттық валютасы болып табылмайтын және ЕАВ тобына кірмейтін шетел валюталары жатады.
Ескерту: 19-тармаққа   өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулысымен .
4-тарау. Қорытынды ережелер
20. Осы Нұсқаулықпен реттелмеген мәселелер Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен шешіледі.
Салық төлеушінің
тіркеу номері
Кәсіпорындар мен
ұйымдардың жалпы
жіктеушісінің коды
Банктік бірегейлендіру коды
Жеке бірегейлендіру коды
Тіркеу номері
Қызметтің түрі
Тұрған жері
Екінші деңгейдегі банктердің
және ипотекалық компаниялардың
ақша-кредиттік және қаржылық
шолуын жасау үшін
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкіне беретін есебінің
тізбесі, нысандары және ұсыну
мерзімдері туралы нұсқаулыққа
N 1 қосымша
Ескерту: Қосымшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі
Басқармасының 2005 жылғы 13 мамырдағы  N 59 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулыларымен .
Шоттардың толық балансы
_____________________________________________________________
(банктің немесе ипотекалық компанияның толық атауы)
200_жылғы ______________________ жағдай бойынша
мың теңге
___________________________________________________________________
Баланстық |                                               сома
шоттың    |
құрылымы, |
позицияны |
қоса      |                        Атауы
__________|

1-4 |5|6|7|                                              |
-------------------------------------------------------------------
1000       Деньги
1001  0 0 0 Наличность в кассе
1001  1 3 1  Наличность в кассе в тенге
1001  2 3 2  Наличность в кассе в СКВ
1001  2 3 3  Наличность в кассе в ДВВ
1002  0 0 0 Банкноты и монеты в пути
1002  1 3 1  Банкноты и монеты в пути в тенге
1002  2 3 2  Банкноты и монеты в пути в СКВ
1002  2 3 3  Банкноты и монеты в пути в ДВВ
1003  0 0 0 Наличность в обменных пунктах
1003  1 3 1  Наличность в обменных пунктах в тенге
1003  2 3 2  Наличность в обменных пунктах в СКВ
1003  2 3 3  Наличность в обменных пунктах в ДВВ
1004  0 0 0 Наличность в вечерней кассе
1004  1 3 1  Наличность в вечерней кассе в тенге
1004  2 3 2  Наличность в вечерней  кассе в СКВ
1004  2 3 3  Наличность в вечерней кассе в ДВВ
1005  0 0 0 Наличность в банкоматах
1005  1 3 1  Наличность в банкоматах в тенге
1005  2 3 2  Наличность в банкоматах в СКВ
1005  2 3 3  Наличность в банкоматах в ДВВ
1006  0 0 0 Деньги в дорожных чеках в пути
1006  1 4 1  Деньги в дорожных чеках в пути в тенге банков-
резидентов
1006  1 4 2  Деньги в дорожных чеках в пути в СКВ банков-резидентов
1006  1 4 3  Деньги в дорожных чеках в пути в ДВВ банков-резидентов
1006  2 3 1  Деньги в дорожных чеках в пути в тенге иностранного
центрального банка
1006  2 3 2  Деньги в дорожных чеках в пути в СКВ иностранного
центрального банка
1006  2 3 3  Деньги в дорожных чеках в пути в ДВВ иностранного
центрального банка
1006  2 4 1  Деньги в дорожных чеках в пути в тенге банков-
нерезидентов
1006  2 4 2  Деньги в дорожных чеках в пути в СКВ банков-
нерезидентов
1006  2 4 3  Деньги в дорожных чеках в пути в ДВВ банков-
нерезидентов
1007  0 0 0 Монеты, изготовленные из драгоценных металлов,
в кассе
1007  1 3 1  Монеты, изготовленные из драгоценных металлов,
в кассе в тенге
1007  2 3 2  Монеты, изготовленные из драгоценных металлов,
в кассе в СКВ
1007  2 3 3  Монеты, изготовленные из драгоценных металлов,
в кассе в ДВВ
1008  0 0 0 Деньги в дорожных чеках
1008  1 4 1  Деньги в дорожных чеках в тенге банков-резидентов
1008  1 4 2  Деньги в дорожных чеках в СКВ банков-резидентов
1008  1 4 3  Деньги в дорожных чеках в ДВВ банков-резидентов
1008  2 3 1  Деньги в дорожных чеках в тенге иностранного
центрального банка
1008  2 3 2  Деньги в дорожных чеках в СКВ иностранного
центрального банка
1008  2 3 3  Деньги в дорожных чеках в ДВВ иностранного
центрального банка

1-4 |5|6|7|
___________________________________________________________________
1000       Ақша
1001 0 0 0  Кассадағы қолма-қол ақша
1001 1 3 1   Теңгемен кассадағы қолма-қол ақша
1001 2 3 2   ЕАВ-мен кассадағы қолма-қол ақша
1001 2 3 3   BБT-мен кассадағы қолма-қол ақша
1002 0 0 0  Жолдағы банкноттар мен монеталар
1002 1 3 1   Жолдағы теңгемен банкноттар мен монеталар
1002 2 3 2   Жолдағы ЕАВ-мен банкноттар мен монеталар
1002 2 3 3   Жолдағы ВБТ-мен банкноттар мен монеталар
1003 0 0 0  Айырбастау пункттеріндегі қолма-қол ақша
1003 1 3 1   Теңгемен айырбастау пункттеріндегі қолма-қол ақша
1003 2 3 2   ЕАВ-мен айырбастау пункттеріндегі қолма-қол ақша
1003 2 3 3   ВБТ-мен айырбастау пункттеріндегі қолма-қол ақша
1004 0 0 0 Кешкі кассадағы қол-қол ақша
1004 1 3 1   Кешкі кассадағы теңгедегі қолма-қол ақша
1004 2 3 2   Кешкі кассадағы ЕАВ-ғы қолма-қол ақша
1004 2 3 3   Кешкі кассадағы ВБТ-гі қолма-қол ақша
1005 0 0 0  Банкоматтардағы қолма-қол ақша
1005 1 3 1   Банкоматтардағы теңгемен қолма-қол ақша
1005 2 3 2   Банкоматтардағы ЕАВ-мен қолма-қол ақша
1005 2 3 3   Банкоматтардағы ВБТ-мен қолма-қол ақша
1006 0 0 0 Жолдағы жол жүру чектеріндегі ақша
1006 1 4 1   Резидент банктердің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, теңгемен
1006 1 4 2   Резидент банктердің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, ЕАВ-мен
1006 1 4 3   Резидент банктердің жолдағы жол жүру чектеріндегі ақша,
ВБТ-мен
1006 2 3 1   Шетелдік орталық банктің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, теңгемен
1006 2 3 2   Шетелдік орталық банктің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, ЕАВ-мен
1006 2 3 3   Шетелдік орталық банктің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, ВБТ-мен
1006 2 4 1   Резидент емес банктердің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, теңгемен
1006 2 4 2   Резидент емес банктердің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, ЕАВ-мен
1006 2 4 3   Резидент емес банктердің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, ВБТ-мен
1007 0 0 0  Қымбат металдардан дайындалған монеталар, кассадағы
1007 1 3 1   Қымбат металдардан дайындалған монеталар, кассадағы
теңгемен
1007 2 3 2   Қымбат металдардан дайындалған монеталар, кассадағы
ЕАВ-мен
1007 2 3 3   Қымбат металдардан дайындалған монеталар, кассадағы
ВБТ-мен
1008 0 0 0  Жол чектеріндегі ақша
1008 1 4 1   Резидент банктердің жол чектеріндегі теңгемен ақшасы
1008 1 4 2   Резидент банктердің жол чектеріндегі ЕАВ-мен ақшасы
1008 1 4 3   Резидент банктердің жол чектеріндегі ВБТ-мен ақшасы
1008 2 3 1   Шетелдік орталық банктің жол чектеріндегі теңгемен
ақшасы
1008 2 3 2   Шетелдік орталық банктің жол чектеріндегі ЕАВ-мен
ақшасы
1008 2 3 3   Шетелдік орталық банктің жол чектеріндегі ВБТ-мен
ақшасы

1008  2 4 1  Деньги в дорожных чеках в тенге банков-нерезидентов
1008  2 4 2  Деньги в дорожных чеках в СКВ банков-нерезидентов
1008  2 4 3  Деньги в дорожных чеках в ДВВ банков-нерезидентов
1009 0 0 0  Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, в кассе
1009  1 3 1  Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, в кассе в тенге
1009  2 3 2  Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, в кассе в СКВ
1009  2 3 3  Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, в кассе в ДВВ
1010       Аффинированные драгоценные металлы
1011  0 0 0 Аффинированные драгоценные металлы
1012  0 0 0 Аффинированные драгоценные металлы в пути
1013  0 0 0 Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на
металлических счетах
1013  1 3 0  Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на
металлических счетах в Национальном Банке Республики
Казахстан
1013  1 4 0  Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на
металлических счетах в банках-резидентах
1013  2 3 0  Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на
металлических счетах в иностранном центральном банке
1013  2 4 0  Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на
металлических счетах в банках-нерезидентах
1050       Корреспондентские счета
1051  0 0 0 Корреспондентский счет в Национальном Банке
Республики Казахстан
1051  1 3 1  Корреспондентский счет в тенге в Национальном
Банке Республики Казахстан
1051  1 3 2  Корреспондентский счет в СКВ в Национальном
Банке Республики Казахстан
1051  1 3 3  Корреспондентский счет в ДВВ в Национальном
Банке Республики Казахстан
1052  0 0 0 Корреспондентские счета в других банках
1052  1 4 1  Корреспондентские счета в тенге в
банках-резидентах
1052  1 4 2  Корреспондентские счета в СКВ в
банках-резидентах
1052  1 4 3  Корреспондентские счета в ДВВ в
банках-резидентах
1052  2 3 1  Корреспондентские счета в тенге в
иностранных центральных банках
1052  2 3 2  Корреспондентские счета в СКВ в
иностранных центральных банках
1052  2 3 3  Корреспондентские счета в ДВВ в
иностранных центральных банках
1052  2 4 1  Корреспондентские счета в тенге
в банках-нерезидентах
1052  2 4 2  Корреспондентские счета в СКВ
в банках-нерезидентах
1052  2 4 3  Корреспондентские счета в ДВВ
в банках-нерезидентах
1054  0 0 0 Резервы на покрытие убытков
по корреспондентским счетам в других банках
1100       Требования к Национальному Банку Республики Казахстан
1101  0 0 0 Вклады в Национальном Банке Республики Казахстан
(на одну ночь)
1101  1 3 1  Вклады в тенге в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)

1008 2 4 1   Резидент емес банктердің жол чектеріндегі теңгемен
ақшасы
1008 2 4 2   Резидент емес банктердің жол чектеріндегі ЕАВ-мен
ақшасы
1008 2 4 3   Резидент емес банктердің жол чектеріндегі ВБТ-мен
ақшасы
1009 0 0 0 Кассадағы қымбат емес металдардан жасалған коллекциялық
монеталар
1009 1 3 1   Кассадағы қымбат емес металдардан жасалған
коллекциялық монеталар, теңгемен
1009 2 3 2   Кассадағы қымбат емес металдардан жасалған
коллекциялық монеталар, ЕАВ-мен
1009 2 3 3   Кассадағы қымбат емес металдардан жасалған
коллекциялық монеталар, ВБТ-мен
1010       Тазартылған қымбат металдар
1011 0 0 0   Тазартылған қымбат металдар
1012 0 0 0   Жолдағы тазартылған қымбат металдар
1013 0 0 0   Металл шоттарында орналастырылған тазартылған қымбат
металдар
1013 1 3 0   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде металл
шоттарында орналастырылған тазартылған қымбат металдар
1013 1 4 0   Резидент банктерде металл шоттарында орналастырылған
тазартылған қымбат металдар
1013 2 3 0   Шетелдік орталық банкте металл шоттарында
орналастырылған тазартылған қымбат металдар
1013 2 4 0   Резидент емес банктерде металл шоттарында
орналастырылған тазартылған қымбат металдар
1050       Корреспонденттік шоттар
1051 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі
корреспонденттік шоттар
1051 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
корреспонденттік шоттар
1051 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
корреспонденттік шоттар
1051 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
корреспонденттік шоттар
1052 0 0 0  Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар
1052 1 4 1   Резидент-банктердегі теңгемен корреспонденттік шоттары
1052 1 4 2   Резидент-банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік шоттары
1052 1 4 3   Резидент-банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік шоттары
1052 2 3 1   Шетелдік орталық банктердегі теңгемен корреспонденттік
шоттары
1052 2 3 2   Шетелдік орталық банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттары
1052 2 3 3   Шетелдік орталық банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
шоттары
1052 2 4 1   Резидент емес банктердегі теңгемен корреспонденттік
шоттары
1052 2 4 2   Резидент емес банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттары
1052 2 4 3   Резидент емес банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
шоттары
1054 0 0 0 Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар бойынша
шығындарды жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1100       Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне талаптар
1101 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі салымдар
(бір түнге)
1101 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
салымдар (бір түнге)

1101  1 3 2  Вклады в СКВ в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)
1101  1 3 3  Вклады в ДВВ в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)
1102  0 0 0 Вклады до востребования в Национальном Банке
Республики Казахстан
1102  1 3 1  Вклады до востребования в тенге
в Национальном Банке Республики Казахстан
1102  1 3 2  Вклады до востребования в СКВ в Национальном
Банке Республики Казахстан
1102  1 3 3  Вклады до востребования в ДВВ в Национальном
Банке Республики Казахстан
1103  0 0 0 Срочные вклады в Национальном Банке Республики
Казахстан
1103  1 3 1  Срочные вклады в тенге в Национальном Банке
Республики Казахстан
1103  1 3 2  Срочные вклады в СКВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1103  1 3 3  Срочные вклады в ДВВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1104  0 0 0 Обязательные резервы в Национальном Банке
Республики Казахстан
1104  1 3 1  Обязательные резервы в тенге в Национальном Банке
Республики Казахстан
1104  1 3 2  Обязательные резервы в СКВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1104  1 3 3  Обязательные резервы в ДВВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1105  0 0 0 Дисконт по вкладам, размещенным в Национальном Банке
Республики Казахстан
1106  0 0 0 Премия по вкладам, размещенным в Национальном Банке
Республики Казахстан
1200       Ценные бумаги
1201  0 0 0 Ценные бумаги, предназначенные для торговли
1201  1 1 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные Правительством
Республики Казахстан
1201  1 1 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные Правительством
Республики Казахстан
1201  1 2 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные местными органами
власти Республики Казахстан
1201  1 2 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные местными органами власти
Республики Казахстан
1201  1 3 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные Национальным Банком
Республики Казахстан
1201  1 3 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные Национальным Банком
Республики Казахстан
1201  1 4 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные банками-резидентами
1201  1 4 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные банками-резидентами
1201  1 4 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные банками-резидентами
1201  1 5 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
1201  1 5 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций

1101 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
салымдар (бір түнге)
1101 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
салымдар (бір түнге)
1102 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі талап ету
бойынша салымдар
1102 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
талап ету бойынша салымдар
1102 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
талап ету бойынша салымдар
1102 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
талап ету бойынша салымдар
1103 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі мерзімді
салымдар
1103 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
мерзімді салымдар
1103 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
мерзімді салымдар
1103 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
мерзімді салымдар
1104 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі міндетті
резервтер
1104 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
міндетті резервтер
1104 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
міндетті резервтер
1104 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
міндетті резервтер
1105 0 0 0 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған салымдар бойынша дисконт
1106 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған салымдар бойынша сыйлықақы
1200       Бағалы қағаздар
1201 0 0 0  Саудаға арналған бағалы қағаздар
1201 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған саудаға
арналған теңгедегі бағалы қағаздар
1201 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған саудаға
арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
шығарған саудаға арналған теңгедегі бағалы қағаздар
1201 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған
саудаға арналған теңгедегі бағалы қағаздар
1201 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған
саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 4 1   Резидент банктер шығарған саудаға арналған теңгедегі
бағалы қағаздар
1201 1 4 2   Резидент банктер шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар
1201 1 4 3   Резидент банктер шығарған саудаға арналған ВБТ-дегі
бағалы қағаздар
1201 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған саудаға арналған теңгедегі
бағалы қағаздар
1201 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған саудаға арналған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар

1201  1 5 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1201  1 6 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1201  1 6 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1201  1 6 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1201  1 7 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1201  1 7 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1201  1 7 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1201  2 1 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные Правительством
иностранного государства
1201  2 1 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные Правительством
иностранного государства
1201  2 2 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные местными органами
власти иностранного государства
1201  2 2 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные местными органами
власти иностранного государства
1201  2 3 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные иностранными
центральными банками
1201  2 3 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные иностранными
центральными банками
1201  2 4 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные банками-нерезидентами
1201  2 4 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные банками-нерезидентами
1201  2 5 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1201  2 5 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1201  2 6 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1201  2 6 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1201  2 7 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства

1201 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған саудаға арналған
ВБТ-дегі бағалы қағаздар
1201 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
саудаға арналған теңгедегі бағалы қағаздар
1201 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
саудаға арналған ВБТ-дегі бағалы қағаздар
1201 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған саудаға арналған теңгедегі бағалы қағаздар
1201 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған саудаға арналған ВБТ-дегі бағалы қағаздар
1201 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметі шығарған саудаға арналған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметі шығарған саудаға арналған
ВБТ-дегі бағалы қағаздар
1201 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
шығарған саудаға арналған ВБТ-дегі бағалы қағаздар
1201 2 3 2   Шетелдік орталық банктер шығарған саудаға арналған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 3 3   Шетелдік орталық банктер шығарған саудаға арналған
ВБТ-дегі бағалы қағаздар
1201 2 4 2   Резидент емес банктер шығарған саудаға арналған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 4 3   Резидент емес банктер шығарған саудаға арналған
ВБТ-дегі бағалы қағаздар
1201 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған саудаға
арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған саудаға
арналған ВБТ-дегі бағалы қағаздар
1201 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар
1201 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары шығарған саудаға арналған ВБТ-дегі бағалы
қағаздар
1201 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар

1201  2 7 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1202  0 0 0 Просроченная задолженность по приобретенным
ценным бумагам
1202  1 1 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным Правительством Республики
Казахстан
1202  1 1 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным Правительством Республики
Казахстан
1202  1 2 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным местными органами власти
Республики Казахстан
1202  1 2 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным местными органами власти
Республики Казахстан
1202  1 3 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным Национальным Банком
Республики Казахстан
1202  1 3 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным Национальным Банком
Республики Казахстан
1202  1 4 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным банками-резидентами
1202  1 4 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным банками-резидентами
1202  1 4 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным банками-резидентами
1202  1 5 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1202  1 5 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1202  1 5 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1202  1 6 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1202  1 6 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1202  1 6 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1202  1 7 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1202  1 7 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1202  1 7 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1202  2 1 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным Правительством иностранного
государства

1201 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған саудаға арналған ВБТ-дегі бағалы
қағаздар
1202 0 0 0  Сатып алынған бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
берешек
1202 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған теңгедегі
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
шығарған теңгедегі бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен берешек
1202 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен берешек
1202 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
берешек
1202 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 4 1   Резидент банктер шығарған теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 4 2   Резидент банктер шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 4 3   Резидент банктер шығарған ВБТ-дегі бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
берешек
1202 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған теңгедегі бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен берешек
1202 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен берешек
1202 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен берешек
1202 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметі шығарған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек

1202  2 1 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным Правительством
иностранного государства
1202  2 2 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным местными органами власти
иностранного государства
1202  2 2 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным местными органами власти
иностранного государства
1202  2 3 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным иностранными центральными
банками
1202  2 3 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным иностранными центральными
банками
1202  2 4 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным банками-нерезидентами
1202  2 4 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным банками-нерезидентами
1202  2 5 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1202  2 5 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1202  2 6 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1202  2 6 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам,
в ДВВ, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1202  2 7 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1202  2 7 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1204  0 0 0 Резервы на покрытие убытков по ценным бумагам
1205  0 0 0 Дисконт по приобретенным ценным бумагам,
предназначенным для торговли
1206  0 0 0 Премия по приобретенным ценным бумагам, предназначенным
для торговли
1207  0 0 0 Вознаграждение, начисленное предыдущими держателями по
ценным бумагам, предназначенным для торговли
1208  0 0 0 Счет положительной корректировки справедливой
стоимости ценных бумаг, предназначенных для торговли
1209  0 0 0 Счет отрицательной корректировки справедливой
стоимости ценных бумаг, предназначенных для торговли
1250        Вклады, размещенные в других банках
1251  0 0 0 Вклады, размещенные в банках (на одну ночь)
1251  1 4 1  Вклады в тенге, размещенные в банках-резидентах
(на одну ночь)
1251  1 4 2  Вклады в СКВ, размещенные в банках-резидентах
(на одну ночь)
1251  1 4 3  Вклады в ДВВ, размещенные в банках-резидентах
(на одну ночь)

1202 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметі шығарған ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен берешек
1202 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
шығарған ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен берешек
1202 2 3 2   Шетелдік орталық банктер шығарған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 3 3   Шетелдік орталық банктер шығарған ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 4 2   Резидент емес банктер шығарған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 4 3   Резидент емес банктер шығарған ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған ВБТ-дегі
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1202 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары шығарған ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1202 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1202 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1204 0 0 0  Бағалы қағаздар бойынша шығындардың орнын жабуға
резервтер (провизиялар)
1205 0 0 0   Саудаға арналған, сатып алынған бағалы қағаздар
бойынша дисконт
1206 0 0 0   Саудаға арналған, сатып алынған бағалы қағаздар
бойынша сыйлықақы
1207 0 0 0   Бұрынғы ұстаушылардың саудаға арналған, сатып алынған
бағалы қағаздар бойынша есептеген сыйақысы
1208 0 0 0   Саудаға арналған, сатып алынған бағалы қағаздардың
әділ құнын оң түзету шоты
1209 0 0 0   Саудаға арналған, сатып алынған бағалы қағаздардың
әділ құнын теріс түзету шоты
1250       Басқа банктерге орналастырылған салымдар
1251 0 0 0  Басқа банктерге орналастырылған салымдар (бір түнге)
1251 1 4 1   Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі салымдар
(бір түнге)
1251 1 4 2   Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дегі салымдар
(бір түнге)
1251 1 4 3   Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дегі салымдар
(бір түнге)

1251  1 6 1  Вклады в тенге, размещенные в акционерном обществе
"Казпочта" (далее - АО "Казпочта") (на одну ночь)
1251  1 6 2  Вклады в СКВ, размещенные в АО "Казпочта"
(на одну ночь)
1251  1 6 3  Вклады в ДВВ, размещенные в АО "Казпочта"
(на одну ночь)
1251  2 4 1  Вклады в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах (на одну ночь)
1251  2 4 2  Вклады в СКВ, размещенные в банках-
нерезидентах (на одну ночь)
1251  2 4 3  Вклады в ДВВ, размещенные в банках-
нерезидентах (на одну ночь)
1252  0 0 0 Вклады до востребования, размещенные в других банках
1252  1 4 1  Вклады до востребования в тенге, размещенные
в банках-резидентах
1252  1 4 2  Вклады до востребования в СКВ, размещенные в
банках-резидентах
1252  1 4 3  Вклады до востребования в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах
1252  1 6 1  Вклады до востребования в тенге, размещенные
в АО "Казпочта"
1252  1 6 2  Вклады до востребования в СКВ, размещенные
в АО "Казпочта"
1252  1 6 3  Вклады до востребования в ДВВ, размещенные
в АО "Казпочта"
1252  2 4 1  Вклады до востребования в тенге, размещенные
в банках-нерезидентах
1252  2 4 2  Вклады до востребования в СКВ, размещенные
в банках-нерезидентах
1252  2 4 3  Вклады до востребования в ДВВ, размещенные
в банках-нерезидентах
1253  0 0 0 Краткосрочные вклады, размещенные в других банках
(до одного месяца)
1253  1 4 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
банках-резидентах (до одного месяца)
1253  1 4 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-резидентах (до одного месяца)
1253  1 4 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах (до одного месяца)
1253  1 6 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные
в АО "Казпочта" (до одного месяца)
1253  1 6 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные
в АО "Казпочта" (до одного месяца)
1253  1 6 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные
в АО "Казпочта" (до одного месяца)
1253  2 4 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные
в банках-нерезидентах (до одного месяца)
1253  2 4 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного месяца)
1253  2 4 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного месяца)
1254  0 0 0 Краткосрочные вклады, размещенные в других банках
(до одного года)
1254  1 4 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
банках-резидентах (до одного года)
1254  1 4 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-резидентах (до одного года)

1251 1 6 1  "Қазпочта" акционерлік қоғамына (бұдан әрі -
"Қазпочта" АҚ) орналастырылған теңгемен салымдар
(бір түнге)
1251 1 6 2   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ЕАВ-мен салымдар (бір
түнге)
1251 1 6 3   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ВБТ-мен салымдар (бір
түнге)
1251 2 4 1   Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі
салымдар (бір түнге)
1251 2 4 2   Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дегі
салымдар (бір түнге)
1251 2 4 3   Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дегі
салымдар (бір түнге)
1252 0 0 0  Басқа банктерге орналастырылған талап ету бойынша
талаптар
1252 1 4 1   Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі талап ету
бойынша салымдар
1252 1 4 2   Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы талап ету
бойынша салымдар
1252 1 4 3   Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дегі талап ету
бойынша салымдар
1252 1 6 1   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған теңгемен талап ету
салымдары
1252 1 6 2   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ЕАВ-мен талап ету
салымдары
1252 1 6 3   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ВБТ-мен талап ету
салымдары
1252 2 4 1   Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі
талап ету бойынша салымдар
1252 2 4 2   Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы талап
ету бойынша салымдар
1252 2 4 3   Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дегі талап
ету бойынша салымдар
1253 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзімді салымдар
(бір айға дейін)
1253 1 4 1   Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 1 4 2   Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 1 4 3   Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дегі қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 1 6 1   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған теңгемен қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 1 6 2   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ЕАВ-мен қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 1 6 3   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ВБТ-мен қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 2 4 1   Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі
қысқа мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 2 4 2   Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 2 4 3   Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дегі қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1254 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзімді салымдар
(бір жылға дейін)
1254 1 4 1   Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 1 4 2   Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)

1254  1 4 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах (до одного года)
1254  1 6 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные
в АО "Казпочта" (до одного года)
1254  1 6 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные
в АО "Казпочта" (до одного года)
1254  1 6 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные
в АО "Казпочта" (до одного года)
1254  2 4 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного года)
1254  2 4 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного года)
1254  2 4 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного года)
1255  0 0 0 Долгосрочные вклады, размещенные в других банках
1255  1 4 1  Долгосрочные вклады в тенге, размещенные
в банках-резидентах
1255  1 4 2  Долгосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-резидентах
1255  1 4 3  Долгосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах
1255  1 6 1  Долгосрочные вклады в тенге, размещенные
в АО "Казпочта"
1255  1 6 2  Долгосрочные вклады в СКВ, размещенные
в АО "Казпочта"
1255  1 6 3  Долгосрочные вклады в ДВВ, размещенные
в АО "Казпочта"
1255  2 4 1  Долгосрочные вклады в тенге, размещенные
в банках-нерезидентах
1255  2 4 2  Долгосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1255  2 4 3  Долгосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1256  0 0 0 Условные вклады, размещенные в других банках
1256  1 4 1  Условные вклады в тенге, размещенные в
банках-резидентах
1256  1 4 2  Условные вклады в СКВ, размещенные в
банках-резидентах
1256  1 4 3  Условные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах
1256  1 6 1  Условные вклады в тенге, размещенные
в АО "Казпочта"
1256  1 6 2  Условные вклады в СКВ, размещенные в АО "Казпочта"
1256  1 6 3  Условные вклады в ДВВ, размещенные в АО "Казпочта"
1256  2 4 1  Условные вклады в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах
1256  2 4 2  Условные вклады в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1256  2 4 3  Условные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1257  0 0 0 Просроченная задолженность других банков по вкладам
1257  1 4 1  Просроченная задолженность банков-резидентов
по вкладам в тенге
1257  1 4 2  Просроченная задолженность банков-резидентов
по вкладам в СКВ
1257  1 4 3  Просроченная задолженность банков-резидентов
по вкладам в ДВВ
1257  1 6 1  Просроченная задолженность АО "Казпочта" по вкладам
в тенге

1254 1 4 3   Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дегі қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 1 6 1   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған теңгемен қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 1 6 2   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ЕАВ-мен қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 1 6 3   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ВБТ-мен қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 2 4 1   Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі
қысқа мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 2 4 2   Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 2 4 3   Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дегі қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1255 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған ұзақ мерзімді салымдар
1255 1 4 1   Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі ұзақ
мерзімді салымдар
1255 1 4 2   Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы ұзақ
мерзімді салымдар
1255 1 4 3   Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дегі ұзақ
мерзімді салымдар
1255 1 6 1   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған теңгемен ұзақ
мерзімді салымдар
1255 1 6 2   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ЕАВ-мен ұзақ мерзімді
салымдар
1255 1 6 3   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ВБТ-мен ұзақ мерзімді
салымдар
1255 2 4 1   Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі ұзақ
мерзімді салымдар
1255 2 4 2   Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы ұзақ
мерзімді салымдар
1255 2 4 3   Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дегі ұзақ
мерзімді салымдар
1256 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған шартты салымдар
1256 1 4 1   Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі шартты
салымдар
1256 1 4 2   Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы шартты
салымдар
1256 1 4 3   Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дегі шартты
салымдар
1256 1 6 1  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған теңгемен шартты
салымдар
1256 1 6 2   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ЕАВ-мен шартты
салымдар
1256 1 6 3   "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ВБТ-мен шартты
салымдар
1256 2 4 1   Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі
шартты салымдар
1256 2 4 2   Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы
шартты салымдар
1256 2 4 3   Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дегі
шартты салымдар
1257 0 0 0  Басқа банктердің салымдар бойынша мерзімі өткен
берешегі
1257 1 4 1   Резидент банктердің теңгедегі салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
1257 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-дағы салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
1257 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-дегі салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
1257 1 6 1  "Қазпочта" АҚ-ның теңгемен салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек

1257  1 6 2  Просроченная задолженность АО "Казпочта" по вкладам
в СКВ
1257  1 6 3  Просроченная задолженность АО "Казпочта" по вкладам
в ДВВ
1257  2 4 1  Просроченная задолженность банков-нерезидентов
по вкладам в тенге
1257  2 4 2  Просроченная задолженность банков-нерезидентов
по вкладам в СКВ
1257  2 4 3  Просроченная задолженность банков-нерезидентов
по вкладам в ДВВ
1259  0 0 0 Резервы по вкладам, размещенным в других банках
1260  0 0 0 Счет положительной корректировки стоимости срочного
вклада, размещенного в других банках
1261  0 0 0 Счет отрицательной корректировки стоимости срочного
вклада, размещенного в других банках
1262  0 0 0 Счет положительной корректировки стоимости условного
вклада, размещенного в других банках
1263  0 0 0 Счет отрицательной корректировки стоимости условного
вклада, размещенного в других банках
1264  0 0 0 Вклад, являющийся обеспечением обязательств банка
и ипотечной компании
1264  1 4 1 Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании и размещенный в
банках-резидентах
1264  1 4 2 Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании и размещенный в
банках-резидентах
1264  1 4 3 Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании
и размещенный в банках-резидентах
1264  1 5 1 Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании, размещенный в других
финансовых организациях-резидентах
1264  1 5 2 Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании, размещенный в других
финансовых организациях-резидентах
1264  1 5 3 Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании, размещенный в других
финансовых организациях-резидентах
1264  2 4 1 Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании
и размещенный в банках-нерезидентах
1264  2 4 2 Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании
и размещенный в банках-нерезидентах
1264  2 4 3 Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств банка
и ипотечной компании и размещенный в банках-нерезидентах
1264  2 5 1 Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании, размещенный в других
финансовых организациях-нерезидентах

1257 1 6 2   "Қазпочта" АҚ-ның ЕАВ-мен салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
1257 1 6 3   "Қазпочта" АҚ-ның ВБТ-мен салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
1257 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгедегі салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
1257 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-дағы салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
1257 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-дегі салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
1259 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
резервтер (провизиялар)
1260 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған мерзімді салымның құнын
оң түзету шоты
1261 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған мерзімді салымның құнын
теріс түзету шоты
1262 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған шартты салымның құнын
оң түзету шоты
1263 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған шартты салымның құнын
теріс түзету шоты
1264 0 0 0  Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын салым (кепілдеме)
1264 1 4 1   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және резидент банктерде
орналастырылған теңгемен салым (кепілдеме)
1264 1 4 2   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және резидент банктерде
орналастырылған ЕАВ-мен салым (кепілдеме)
1264 1 4 3   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және резидент банктерде
орналастырылған ВБТ-мен салым (кепілдеме)
1264 1 5 1  Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
қаржылық ұйымдарда орналастырылған теңгедегі салым
1264 1 5 2   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
қаржылық ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-ғы салым
1264 1 5 3   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
қаржылық ұйымдарда орналастырылған ВБТ-гі салым
1264 2 4 1   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және резидент емес
банктерде орналастырылған теңгемен салым (кепілдеме)
1264 2 4 2   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және резидент емес
банктерде орналастырылған ЕАВ-мен салым (кепілдеме)
1264 2 4 3   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және резидент емес
банктерде орналастырылған ВБТ-мен салым (кепілдеме)
1264 2 5 1  Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
емес қаржылық ұйымдарда орналастырылған теңгедегі салым

1264  2 5 2 Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании, размещенный в других
финансовых организациях-нерезидентах
1264  2 5 3 Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании, размещенный в других
финансовых организациях-нерезидентах
1265  0 0 0 Дисконт по вкладам, размещенным в других банках
1266  0 0 0 Премия по вкладам, размещенным в других банках
1267  0 0 0 Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной компании
1267  1 4 1  Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной
компании, размещенных в банках-резидентах, в тенге
1267  1 4 2  Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной
компании, размещенных в банках-резидентах, в СКВ
1267  1 4 3  Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной
компании, размещенных в банках-резидентах, в ДВВ
1267  2 4 1  Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной
компании, размещенных в банках-нерезидентах, в тенге
1267  2 4 2  Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной
компании, размещенных в банках-нерезидентах, в СКВ
1267  2 4 3  Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной
компании, размещенных в банках-нерезидентах, в ДВВ
1300       Займы, предоставленные другим банкам
1301  0 0 0 Займы овердрафт, по корреспондентским счетам других банков
1301  1 4 1  Займы овердрафт по корреспондентским счетам банков-резидентов
в тенге
1301  1 4 2  Займы овердрафт по корреспондентским счетам банков-резидентов
в СКВ
1301  1 4 3  Займы овердрафт по корреспондентским счетам банков-резидентов
в ДВВ
1301  2 3 1  Займы овердрафт по корреспондентским счетам иностранных
центральных банков-нерезидентов в тенге
1301  2 3 2  Займы овердрафт по корреспондентским счетам иностранных
центральных банков-нерезидентов в СКВ
1301  2 3 3  Займы овердрафт по корреспондентским счетам иностранных
центральных банков-нерезидентов в ДВВ
1301  2 4 1  Займы овердрафт по корреспондентским счетам
банков-нерезидентов в тенге
1301  2 4 2  Займы овердрафт по корреспондентским счетам
банков-нерезидентов в СКВ

1264 2 5 2   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
емес қаржылық ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-ғы салым
1264 2 5 3   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
емес қаржылық ұйымдарда орналастырылған ВБТ-гі салым
1265 0 0 0 Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
дисконт
1266 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
сыйлықақы
1267 0 0 0  Банктің және ипотека компаниясының міндеттемелерін
қамтамасыз етуге берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы)
сақтау шоты
1267 1 4 1   Банктің және ипотека компаниясының резидент банктерде
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз етуге
берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау шоты,
теңгемен
1267 1 4 2   Банктің және ипотека компаниясының резидент банктерде
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз етуге
берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау шоты,
ЕАВ-мен
1267 1 4 3   Банктің және ипотека компаниясының резидент банктерде
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз етуге
берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау шоты,
ВБТ-мен
1267 2 4 1   Банктің және ипотека компаниясының резидент емес
банктерде орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз
етуге берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау
шоты, теңгемен
1267 2 4 2   Банктің және ипотека компаниясының резидент емес
банктерде орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз
етуге берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау
шоты, ЕАВ-мен
1267 2 4 3   Банктің және ипотека компаниясының резидент емес
банктерде орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз
етуге берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау
шоты, ВБТ-мен
1300       Басқа банктерге берілген заемдар
1301 0 0 0  Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша
овердрафт заемдары
1301 1 4 1   Резидент банктердің теңгедегі корреспонденттік шоттары
бойынша овердрафт заемдары
1301 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-дағы корреспонденттік шоттары
бойынша овердрафт заемдары
1301 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-дегі корреспонденттік шоттары
бойынша овердрафт заемдары
1301 2 3 1   Резидент емес шетелдік орталық банктердің теңгедегі
корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары
1301 2 3 2   Резидент емес шетелдік орталық банктердің ЕАВ-дағы
корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары
1301 2 3 3   Резидент емес шетелдік орталық банктердің ВБТ-дегі
корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары
1301 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгедегі корреспондентті
шоттары бойынша овердрафт заемдары
1301 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-дағы корреспонденттік
шоттары бойынша овердрафт заемдары

1301  2 4 3  Займы овердрафт по корреспондентским счетам
банков-нерезидентов в ДВВ
1302  0 0 0 Краткосрочные займы, предоставленные другим банкам
1302  1 4 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
банкам-резидентам
1302  1 4 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные банкам-
резидентам
1302  1 4 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
банкам-резидентам
1302  2 4 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
банкам-нерезидентам
1302  2 4 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
банкам-нерезидентам
1302  2 4 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
банкам-нерезидентам
1303  0 0 0 Займы овернайт, предоставленные другим банкам
1303  1 4 1  Займы овернайт, предоставленные банкам-резидентам
в тенге
1303  1 4 2  Займы овернайт, предоставленные банкам-резидентам
в СКВ
1303  1 4 3  Займы овернайт, предоставленные банкам-резидентам
в ДВВ
1303  2 4 1  Займы овернайт, предоставленные банкам-нерезидентам
в тенге
1303  2 4 2  Займы овернайт, предоставленные банкам-нерезидентам
в СКВ
1303  2 4 3  Займы овернайт, предоставленные банкам-нерезидентам
в ДВВ
1304  0 0 0 Долгосрочные займы, предоставленные другим банкам
1304  1 4 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
банкам-резидентам
1304  1 4 2  Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные
банкам-резидентам
1304  1 4 3  Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные
банкам-резидентам
1304  2 4 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
банкам-нерезидентам
1304  2 4 2  Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные
банкам-нерезидентам
1304  2 4 3  Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные
банкам-нерезидентам
1305  0 0 0 Финансовый лизинг другим банкам
1305  1 4 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
банкам-резидентам
1305  1 4 2  Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный
банкам-резидентам
1305  1 4 3  Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный
банкам-резидентам
1305  2 4 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
банкам-нерезидентам
1305  2 4 2  Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный
банкам-нерезидентам
1305  2 4 3  Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный
банкам-нерезидентам
1306  0 0 0 Просроченная задолженность других банков по займам
1306  1 4 1  Просроченная задолженность банков-резидентов
по займам в тенге
1306  1 4 2  Просроченная задолженность банков-резидентов по займам
в СКВ
1306  1 4 3  Просроченная задолженность банков-резидентов по займам
в ДВВ
1306  2 3 1  Просроченная задолженность иностранных центральных
банков-нерезидентов по займам в тенге
1306  2 3 2  Просроченная задолженность иностранных центральных
банков-нерезидентов по займам в СКВ

1301 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-дегі корреспонденттік
шоттары бойынша овердрафт заемдары
1302 0 0 0  Басқа банктерге берілген қысқа мерзімді заемдар
1302 1 4 1   Резидент банктерге берілген теңгедегі қысқа мерзімді
заемдар
1302 1 4 2   Резидент банктерге берілген ЕАВ-дағы қысқа мерзімді
заемдар
1302 1 4 3   Резидент банктерге берілген ВБТ-дегі қысқа мерзімді
заемдар
1302 2 4 1   Резидент емес банктерге берілген теңгедегі қысқа
мерзімді заемдар
1302 2 4 2   Резидент емес банктерге берілген ЕАВ-дағы қысқа
мерзімді заемдар
1302 2 4 3   Резидент емес банктерге берілген ВБТ-дегі қысқа
мерзімді заемдар
1303 0 0 0  Басқа банктерге берілген овернайт заемдары
1303 1 4 1   Резидент банктерге берілген овернайт заемдары,
теңгемен
1303 1 4 2   Резидент банктерге берілген овернайт заемдары, ЕАВ-мен
1303 1 4 3   Резидент банктерге берілген овернайт заемдары, ВБТ-мен
1303 2 4 1   Резидент емес банктерге берілген овернайт заемдары,
теңгемен
1303 2 4 2   Резидент емес банктерге берілген овернайт заемдары,
ЕАВ-мен
1303 2 4 3   Резидент емес банктерге берілген овернайт заемдары,
ВБТ-мен
1304 0 0 0  Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді заемдар
1304 1 4 1   Резидент банктерге берілген теңгедегі ұзақ мерзімді
заемдар
1304 1 4 2   Резидент банктерге берілген ЕАВ-дағы ұзақ мерзімді
заемдар
1304 1 4 3   Резидент банктерге берілген ВБТ-дегі ұзақ мерзімді
заемдар
1304 2 4 1   Резидент емес банктерге берілген теңгедегі ұзақ
мерзімді заемдар
1304 2 4 2   Резидент емес банктерге берілген ЕАВ-дағы ұзақ
мерзімді заемдар
1304 2 4 3   Резидент емес банктерге берілген ВБТ-дегі ұзақ
мерзімді заемдар
1305 0 0 0  Басқа банктерге қаржы лизингі
1305 1 4 1   Резидент банктерге берілген теңгемен қаржы лизингі
1305 1 4 2   Резидент банктерге берілген ЕАВ-дағы қаржы лизингі
1305 1 4 3   Резидент банктерге берілген ВБТ-дегі қаржы лизингі
1305 2 4 1   Резидент емес банктерге берілген теңгемен қаржы
лизингі
1305 2 4 2   Резидент емес банктерге берілген ЕАВ-дағы қаржы
лизингі
1305 2 4 3   Резидент емес банктерге берілген ВБТ-дегі қаржы
лизингі
1306 0 0 0  Басқа банктердің заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1306 1 4 1   Резидент банктердің теңгедегі заемдары бойынша мерзімі
өткен берешек
1306 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен заемдары бойынша мерзімі
өткен берешек
1306 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен заемдары бойынша мерзімі
өткен берешек
1306 2 3 1   Резидент емес шетелдік орталық банктердің теңгемен
заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1306 2 3 2   Резидент емес шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен
заемдары бойынша мерзімі өткен берешек

1306  2 3 3  Просроченная задолженность иностранных центральных
банков-нерезидентов по займам в ДВВ
1306  2 4 1  Просроченная задолженность банков-
нерезидентов по займам в тенге
1306  2 4 2  Просроченная задолженность банков-нерезидентов по
займам в СКВ
1306  2 4 3  Просроченная задолженность банков-нерезидентов по
займам в ДВВ
1309  0 0 0 Просроченная задолженность других банков по финансовому
лизингу
1309  1 4 1  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в
тенге, предоставленному банкам-резидентам
1309  1 4 2  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в СКВ, предоставленному банкам-резидентам
1309  1 4 3  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленному банкам-резидентам
1309  2 4 1  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в
тенге, предоставленному банкам-нерезидентам
1309  2 4 2  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в СКВ, предоставленному банкам-нерезидентам
1309  2 4 3  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленному банкам-нерезидентам
1310  0 0 0 Счет положительной корректировки стоимости займа,
предоставленного другим банкам
1311  0 0 0 Счет отрицательной корректировки стоимости займа,
предоставленного другим банкам
1312  0 0 0 Дисконт по займам, предоставленным другим банкам
1313  0 0 0 Премия по займам, предоставленным другим банкам
1319  0 0 0 Резервы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным другим банкам
1320      Займы и финансовый лизинг, предоставленные
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1321  0 0 0 Займы овердрафт, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1321  1 5 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1321  1 5 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1321  1 5 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1321  2 5 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1321  2 5 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1321  2 5 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1322  0 0 0 Краткосрочные займы, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1322  1 5 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций

1306 2 3 3   Резидент емес шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен
заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1306 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен заемдары бойынша
мерзімі өткен берешек
1306 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен заемдары бойынша
мерзімі өткен берешек
1306 2 4 3   Резидент емес орталық банктердің ВБТ-мен заемдары
бойынша мерзімі өткен берешек
1309 0 0 0  Басқа банктердің қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
1309 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен берілген қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1309 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1309 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1309 2 4 1   Резидент емес банктерге теңгемен берілген қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1309 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1309 2 4 3   Резидент емес банктерге ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1310 0 0 0   Басқа банктерге берілген заем құнын оң түзету шоты
1311 0 0 0   Басқа банктерге берілген заем құнын теріс түзету шоты
1312 0 0 0 Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт
1313 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы
1319 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша резервтер (провизиялар)
1320       Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген заемдар және қаржы лизингі
1321 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген овердрафт заемдары
1321 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1321 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген овердрафт
заемдары
1321 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген овердрафт
заемдары
1321 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1321 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары
1321 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1322 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген қысқа мерзімді заемдар
1322 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен берілген қысқа
мерзімді заемдар

1322  1 5 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1322  1 5 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1322  2 5 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1322  2 5 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1322  2 5 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1323  0 0 0 Долгосрочные займы, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1323  1 5 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1323  1 5 2  Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1323  1 5 3  Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1323  2 5 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1323  2 5 2  Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1323  2 5 3  Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1324  0 0 0 Счет положительной корректировки стоимости займа,
предоставленного организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1325  0 0 0 Счет отрицательной корректировки стоимости займа,
предоставленного организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1326  0 0 0 Финансовый лизинг организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1326  1 5 1  Финансовый лизинг в тенге организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1326  1 5 2  Финансовый лизинг в СКВ организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1326  1 5 3  Финансовый лизинг в ДВВ организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1326  2 5 1  Финансовый лизинг в тенге организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1326  2 5 2  Финансовый лизинг в СКВ организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1326  2 5 3  Финансовый лизинг в ДВВ организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций

1322 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1322 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1322 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1322 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1322 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1323 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген ұзақ мерзімді заемдар
1323 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1323 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1323 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1323 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1323 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1323 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1324 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген заем құнын оң түзету шоты
1325 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген заем құнын теріс түзету шоты
1326 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға қаржы лизингі
1326 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен қаржы лизингі
1326 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен қаржы лизингі
1326 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен қаржы лизингі
1326 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен қаржы
лизингі
1326 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен қаржы лизингі
1326 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен қаржы лизингі

1327  0 0 0 Просроченная задолженность по займам, предоставленным
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1327  1 5 1  Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1327  1 5 2  Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1327  1 5 3  Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1327  2 5 1  Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1327  2 5 2  Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1327  2 5 3  Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1328  0 0 0 Просроченная задолженность по финансовому лизингу,
предоставленному организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1328  1 5 1  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в
тенге, предоставленному организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1328  1 5 2  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в
СКВ, организациям-резидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1328  1 5 3  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленному организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1328  2 5 1  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в тенге, предоставленному организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1328  2 5 2  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в СКВ, предоставленному организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1328  2 5 3  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленному организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1329  0 0 0 Резервы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1330  0 0 0 Дисконт по займам, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1331  0 0 0 Премия по займам, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1350       Расчеты с филиалами
1351  0 0 0 Расчеты с головным офисом

1327 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген заемдар бойынша мерзімі өткен
берешек
1327 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен заемдар бойынша
мерзімі өткен берешек
1327 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен заемдар бойынша
мерзімі өткен берешек
1327 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен заемдар бойынша
мерзімі өткен берешек
1327 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен заемдар
бойынша мерзімі өткен берешек
1327 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен заемдар
бойынша мерзімі өткен берешек
1327 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен заемдар
бойынша мерзімі өткен берешек
1328 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
1328 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1328 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1328 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1328 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1328 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1328 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1329 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
резервтер (провизиялар)
1330 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген заемдар бойынша дисконт
1331 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген заемдар бойынша сыйлықақы
1350       Филиалдармен есеп айырысулар
1351 0 0 0  Бас офиспен есеп айырысу

1351  1 4 1  Расчеты с головным офисом в тенге
1351  1 4 2  Расчеты с головным офисом в СКВ
1351  1 4 3  Расчеты с головным офисом в ДВВ
1352  0 0 0  Расчеты с местными филиалами
1352  1 4 1  Расчеты с местными филиалами в тенге
1352  1 4 2  Расчеты с местными филиалами в СКВ
1352  1 4 3  Расчеты с местными филиалами в ДВВ
1353  0 0 0  Расчеты с зарубежными филиалами
1353  2 4 1  Расчеты с зарубежными филиалами в тенге
1353  2 4 2  Расчеты с зарубежными филиалами в СКВ
1353  2 4 3  Расчеты с зарубежными филиалами в ДВВ
1400       Требования к клиентам
1401  0 0 0 Займы овердрафт, предоставленные клиентам
1401  1 1 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1401  1 1 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1401  1 1 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1401  1 2 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные местным
органам власти Республики Казахстан
1401  1 2 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные местным
органам власти Республики Казахстан
1401  1 2 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные местным органам
власти Республики Казахстан
1401  1 6 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям-
резидентам
1401  1 6 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1401  1 6 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1401  1 7 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-
резидентам
1401  1 7 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
1401  1 7 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
1401  1 8 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1401  1 8 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1401  1 8 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1401  1 9 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
домашним хозяйствам-резидентам
1401  1 9 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам
1401  1 9 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам
1401  2 1 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные Правительству
иностранного государства
1401  2 1 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные Правительству
иностранного государства

1351 1 4 1   Бас офиспен теңгемен есеп айырысу
1351 1 4 2   Бас офиспен ЕАВ-мен есеп айырысу
1351 1 4 3   Бас офиспен ВБТ-мен есеп айырысу
1352 0 0 0  Жергілікті филиалдармен есеп айырысу
1352 1 4 1   Жергілікті филиалдармен теңгемен есеп айырысу
1352 1 4 2   Жергілікті филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысу
1352 1 4 3   Жергілікті филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысу
1353 0 0 0  Шетелдік филиалдармен есеп айырысу
1353 2 4 1   Шетелдік филиалдармен теңгемен есеп айырысу
1353 2 4 2   Шетелдік филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысу
1353 2 4 3   Шетелдік филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысу
1400       Клиенттерге талаптар
1401 0 0 0  Клиенттерге берілген офердрафт заемдары
1401 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген овердрафт заемдары
1401 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген овердрафт заемдары
1401 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген овердрафт заемдары
1401 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген овердрафт
заемдары
1401 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 9 1   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 9 2   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 9 3   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 2 1 1   Шетелдік мемлекеттің үкіметіне теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1401 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметіне ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары

1401  2 1 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные Правительству
иностранного государства
1401  2 2 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные местным
органам власти иностранного государства
1401  2 2 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные местным
органам власти иностранного государства
1401  2 2 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные местным
органам власти иностранного государства
1401  2 6 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1401  2 6 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401  2 6 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401  2 7 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1401  2 7 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1401  2 7 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1401  2 8 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1401  2 8 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1401  2 8 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1401  2 9 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
домашним хозяйствам-нерезидентам
1401  2 9 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные домашним
хозяйствам-нерезидентам
1401  2 9 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные домашним
хозяйствам-нерезидентам
1403  0 0 0 Счета по кредитным карточкам клиентов
1403  1 1 1  Счета по кредитным карточкам в тенге Правительства
Республики Казахстан
1403  1 1 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ Правительства
Республики Казахстан
1403  1 1 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ Правительства
Республики Казахстан
1403  1 2 1  Счета по кредитным карточкам в тенге местных органов
власти Республики Казахстан
1403  1 2 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ местных органов
власти Республики Казахстан
1403  1 2 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ местных органов
власти Республики Казахстан
1403  1 3 1  Счета по кредитным карточкам в тенге Национального
Банка Республики Казахстан
1403  1 3 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ Национального Банка
Республики Казахстан

1401 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметіне ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген овердрафт
заемдары
1401 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 9 1   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен
берілген овердрафт заемдары
1401 2 9 2   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ЕАВ-мен
берілген овердрафт заемдары
1401 2 9 3   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ВБТ-мен
берілген овердрафт заемдары
1403 0 0 0  Клиенттердің кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының теңгемен кредиттік карточкалары бойынша
шоттар
1403 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша
шоттар
1403 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша
шоттар
1403 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
кредиттік карточкалары бойынша шоттар

1403  1 3 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ Национального Банка
Республики Казахстан
1403  1 4 1  Счета по кредитным карточкам в тенге банков-резидентов
1403  1 4 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ банков-резидентов
1403  1 4 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ банков-резидентов
1403  1 5 1  Счета по кредитным карточкам в тенге организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1403  1 5 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1403  1 5 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1403  1 6 1  Счета по кредитным карточкам в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1403  1 6 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1403  1 6 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1403  1 7 1  Счета по кредитным карточкам в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1403  1 7 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1403  1 7 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1403  1 8 1  Счета по кредитным карточкам в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1403  1 8 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1403  1 8 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1403  1 9 1  Счета по кредитным карточкам в тенге домашних
хозяйств-резидентов
1403  1 9 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ домашних
хозяйств-резидентов
1403  1 9 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ домашних
хозяйств-резидентов
1403  2 1 1  Счета по кредитным карточкам в тенге Правительства
иностранного государства
1403  2 1 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ Правительства
иностранного государства
1403  2 1 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ Правительства
иностранного государства
1403  2 2 1  Счета по кредитным карточкам в тенге местных органов
власти иностранного государства
1403  2 2 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ местных органов
власти иностранного государства
1403  2 2 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ местных органов
власти иностранного государства

1403 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен кредиттік карточкалары
бойынша шоттары
1403 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарының ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарының ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша шоттары
1403 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттары
1403 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттары
1403 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша шоттар

1403  2 3 1  Счета по кредитным карточкам в тенге иностранного
центрального банка
1403  2 3 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ иностранного
центрального банка
1403  2 3 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ иностранного
центрального банка
1403  2 4 1  Счета по кредитным карточкам в тенге
банков-нерезидентов
1403  2 4 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ банков-нерезидентов
1403  2 4 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ банков-нерезидентов
1403  2 5 1  Счета по кредитным карточкам в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1403  2 5 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1403  2 5 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1403  2 6 1  Счета по кредитным карточкам в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403  2 6 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403  2 6 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403  2 7 1  Счета по кредитным карточкам в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403  2 7 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403  2 7 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403  2 8 1  Счета по кредитным карточкам в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1403  2 8 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1403  2 8 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1403  2 9 1  Счета по кредитным карточкам в тенге домашних
хозяйств-нерезидентов
1403  2 9 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ домашних
хозяйств-нерезидентов
1403  2 9 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ домашних
хозяйств-нерезидентов
1405  0 0 0 Учтенные векселя клиентов
1405  1 1 1  Учтенные векселя в тенге Правительства Республики
Казахстан
1405  1 1 2  Учтенные векселя в СКВ Правительства Республики
Казахстан
1405  1 1 3  Учтенные векселя в ДВВ Правительства Республики
Казахстан

1403 2 3 1  Шетелдік орталық банктің теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 3 2   Шетелдік орталық банктің ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 3 3   Шетелдік орталық банктің ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен кредиттік карточкалары бойынша
шоттар
1403 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша
шоттар
1403 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша
шоттар
1403 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен кредиттік карточкалары бойынша
шоттар
1403 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша
шоттар
1403 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша
шоттар
1403 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша шоттары
1403 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарының ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарының ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1405 0 0 0  Клиенттердің есептелген вексельдері
1405 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен есептелген
вексельдері
1405 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен есептелген
вексельдері

1405  1 2 1  Учтенные векселя в тенге местных органов власти
Республики Казахстан
1405  1 2 2  Учтенные векселя в СКВ местных органов власти
Республики Казахстан
1405  1 2 3  Учтенные векселя в ДВВ местных органов власти
Республики Казахстан
1405  1 5 1  Учтенные векселя в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1405  1 5 2  Учтенные векселя в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1405  1 5 3  Учтенные векселя в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1405  1 6 1  Учтенные векселя в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1405  1 6 2  Учтенные векселя в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1405  1 6 3  Учтенные векселя в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1405  1 7 1  Учтенные векселя в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1405  1 7 2  Учтенные векселя в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
1405  1 7 3  Учтенные векселя в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
1405  1 8 1  Учтенные векселя в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1405  1 8 2  Учтенные векселя в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1405  1 8 3  Учтенные векселя в ДВВ некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1405  1 9 1  Учтенные векселя в тенге домашних
хозяйств-резидентов
1405  1 9 2  Учтенные векселя в СКВ домашних хозяйств-резидентов
1405  1 9 3  Учтенные векселя в ДВВ домашних хозяйств-резидентов
1405  2 1 1  Учтенные векселя в тенге Правительства иностранного
государства
1405  2 1 2  Учтенные векселя в СКВ Правительства иностранного
государства
1405  2 1 3  Учтенные векселя в ДВВ Правительства иностранного
государства
1405  2 2 1  Учтенные векселя в тенге местных органов власти
иностранного государства
1405  2 2 2  Учтенные векселя в СКВ местных органов власти
иностранного государства
1405  2 2 3  Учтенные векселя в ДВВ местных органов власти
иностранного государства
1405  2 5 1  Учтенные векселя в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1405  2 5 2  Учтенные векселя в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1405  2 5 3  Учтенные векселя в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

1405 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының теңгемен есептелген вексельдері
1405 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен есептелген
вексельдері
1405 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
есептелген вексельдері
1405 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
есептелген вексельдері
1405 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
есептелген вексельдері
1405 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен есептелген вексельдері
1405 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен есептелген вексельдері
1405 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен есептелген
вексельдері
1405 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарының ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарының ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1405 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен есептелген
вексельдері
1405 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1405 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен есептелген вексельдері
1405 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен есептелген
вексельдері
1405 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен есептелген
вексельдері

1405  2 6 1  Учтенные векселя в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
1405  2 6 2  Учтенные векселя в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1405  2 6 3  Учтенные векселя в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1405  2 7 1  Учтенные векселя в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
1405  2 7 2  Учтенные векселя в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1405  2 7 3  Учтенные векселя в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1405  2 8 1  Учтенные векселя в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1405  2 8 2  Учтенные векселя в СКВ некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1405  2 8 3  Учтенные векселя в ДВВ некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1405  2 9 1  Учтенные векселя в тенге домашних хозяйств-
нерезидентов
1405  2 9 2  Учтенные векселя в СКВ домашних хозяйств-нерезидентов
1405  2 9 3  Учтенные векселя в ДВВ домашних хозяйств-нерезидентов
1406  0 0 0 Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям клиентов
1406  1 1 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
Правительства Республики Казахстан
1406  1 1 2  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в СКВ
Правительства Республики Казахстан
1406  1 1 3  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в ДВВ
Правительства Республики Казахстан
1406  1 5 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1406  1 6 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
государственных нефинансовых организаций-резидентов
1406  1 7 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
1406  1 8 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1406  1 9 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
домашних хозяйств-резидентов
1406  2 1 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
Правительства иностранного государства

1405 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен есептелген вексельдері
1405 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен есептелген вексельдері
1405 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен есептелген
вексельдері
1405 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1405 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен есептелген
вексельдері
1405 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарының ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарының ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1406 0 0 0 Бұрынғы вексель ұстаушылардың клиенттердің ескерілген
вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 1 1 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың Қазақстан Республикасы
Үкіметінің теңгемен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 1 1 2   Бұрынғы вексель ұстаушылардың Қазақстан Республикасы
Үкіметінің ЕАВ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 1 1 3   Бұрынғы вексель ұстаушылардың Қазақстан Республикасы
Үкіметінің ВБТ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 1 5 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
теңгемен ескерілген вексельдері бойынша есептеген
сыйақысы
1406 1 6 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдардың теңгемен ескерілген
вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 1 7 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың мемлекеттік емес
қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен ескерілген
вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 1 8 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық резидент ұйымдардың теңгемен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 1 9 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй
шаруашылықтарының-резидент еместердің теңгемен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 1 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекет
үкіметінің теңгемен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы

1406  2 1 2  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в СКВ
Правительства иностранного государства
1406  2 1 3  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в ДВВ
Правительства иностранного государства
1406  2 2 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
местных органов власти иностранного государства
1406  2 2 2  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в СКВ
местных органов власти иностранного государства
1406  2 2 3  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в ДВВ
местных органов власти иностранного государства
1406  2 5 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1406  2 5 2  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в СКВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1406  2 5 3  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в ДВВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1406  2 6 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1406  2 6 2  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в СКВ
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
1406  2 6 3  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в ДВВ
государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1406  2 7 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1406  2 7 2  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в СКВ
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1406  2 7 3  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в ДВВ
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1406  2 8 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
1406  2 8 2  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в СКВ
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства

1406 2 1 2   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекет
үкіметінің ЕАВ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 1 3   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекет
үкіметінің ВБТ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 2 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
жергілікті өкімет органдарының теңгемен ескерілген
вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 2 2   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен ескерілген
вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 2 3   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен ескерілген
вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 5 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың теңгемен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 5 2   Бұрынғы вексель ұстаушылардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың ЕАВ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 5 3   Бұрынғы вексель ұстаушылардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың ВБТ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 6 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының теңгемен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 6 2   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының ЕАВ-мен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 6 3   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының ВБТ-мен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 7 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының теңгемен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 7 2   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының ЕАВ-мен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 7 3   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының ВБТ-мен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 8 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдарының
теңгемен ескерілген вексельдері бойынша есептеген
сыйақысы
1406 2 8 2   Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдарының
ЕАВ-мен ескерілген вексельдері бойынша есептеген
сыйақысы

1406  2 8 3  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в ДВВ
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
1406  2 9 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
домашних хозяйств-нерезидентов
1406  2 9 2  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в СКВ
домашних хозяйств-нерезидентов
1406  2 9 3  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в ДВВ
домашних хозяйств-нерезидентов
1407  0 0 0 Факторинг клиентам
1407  1 1 1  Факторинг в тенге Правительству Республики Казахстан
1407  1 1 2  Факторинг в СКВ Правительству Республики Казахстан
1407  1 1 3  Факторинг в ДВВ Правительству Республики Казахстан
1407  1 2 1  Факторинг в тенге местным органам власти Республики
Казахстан
1407  1 2 2  Факторинг в СКВ местным органам власти Республики
Казахстан
1407  1 2 3  Факторинг в ДВВ местным органам власти Республики
Казахстан
1407  1 4 1  Факторинг в тенге другим банкам-резидентам
1407  1 4 2  Факторинг в СКВ другим банкам-резидентам
1407  1 4 3  Факторинг в ДВВ другим банкам-резидентам
1407  1 5 1  Факторинг в тенге организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1407  1 5 2  Факторинг в СКВ организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1407  1 5 3  Факторинг в ДВВ организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1407  1 6 1  Факторинг в тенге государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1407  1 6 2  Факторинг в СКВ государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1407  1 6 3  Факторинг в ДВВ государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1407  1 7 1  Факторинг в тенге негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1407  1 7 2  Факторинг в СКВ негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1407  1 7 3  Факторинг в ДВВ негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1407  1 8 1  Факторинг в тенге некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1407  1 8 2  Факторинг в СКВ некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1407  1 8 3  Факторинг в ДВВ некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1407  1 9 1  Факторинг в тенге домашним хозяйствам-резидентам
1407  1 9 2  Факторинг в СКВ домашним хозяйствам-резидентам
1407  1 9 3  Факторинг в ДВВ домашним хозяйствам-резидентам

1406 2 8 3   Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдарының
ВБТ-мен ескерілген вексельдері бойынша есептеген
сыйақысы
1406 2 9 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй
шаруашылықтарының-резидент еместердің теңгемен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 9 2   Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй
шаруашылықтарының-резидент еместердің ЕАВ-мен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 9 3   Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй
шаруашылықтарының-резидент еместердің ВБТ-мен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1407 0 0 0  Клиенттерге факторинг
1407 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен факторинг
1407 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен факторинг
1407 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен факторинг
1407 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына теңгемен факторинг
1407 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ЕАВ-мен факторинг
1407 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ВБТ-мен факторинг
1407 1 4 1   Басқа резидент банктерге теңгемен факторинг
1407 1 4 2   Басқа резидент банктерге ЕАВ-мен факторинг
1407 1 4 3   Басқа резидент банктерге ВБТ-мен факторинг
1407 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен факторинг
1407 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен факторинг
1407 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
факторинг
1407 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
факторинг
1407 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
факторинг
1407 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен факторинг
1407 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен факторинг
1407 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен факторинг
1407 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен факторинг
1407 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен факторинг
1407 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарына теңгемен факторинг
1407 1 9 2   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ЕАВ-мен факторинг
1407 1 9 3   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ВБТ-мен факторинг

1407  2 1 1  Факторинг в тенге Правительству иностранного
государства
1407  2 1 2  Факторинг в СКВ Правительству иностранного государства
1407  2 1 3  Факторинг в ДВВ Правительству иностранного государства
1407  2 2 1  Факторинг в тенге местным органам власти иностранного
государства
1407  2 2 2  Факторинг в СКВ местным органам власти иностранного
государства
1407  2 2 3  Факторинг в ДВВ местным органам власти иностранного
государства
1407  2 4 1  Факторинг в тенге банкам-нерезидентам
1407  2 4 2  Факторинг в СКВ банкам-нерезидентам
1407  2 4 3  Факторинг в ДВВ банкам-нерезидентам
1407  2 5 1  Факторинг в тенге организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1407  2 5 2  Факторинг в СКВ организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1407  2 5 3  Факторинг в ДВВ организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1407  2 6 1  Факторинг в тенге государственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1407  2 6 2  Факторинг в СКВ государственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1407  2 6 3  Факторинг в ДВВ государственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1407  2 7 1  Факторинг в тенге негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1407  2 7 2  Факторинг в СКВ негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1407  2 7 3  Факторинг в ДВВ негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1407  2 8 1  Факторинг в тенге некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1407  2 8 2  Факторинг в СКВ некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1407  2 8 3  Факторинг в ДВВ некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1407  2 9 1  Факторинг в тенге домашним хозяйствам-нерезидентам
1407  2 9 2  Факторинг в СКВ домашним хозяйствам-нерезидентам
1407  2 9 3  Факторинг в ДВВ домашним хозяйствам-нерезидентам
1409  0 0 0 Просроченная задолженность клиентов по факторингу
1409  1 1 1  Просроченная задолженность Правительства Республики
Казахстан по факторингу в тенге
1409  1 1 2  Просроченная задолженность Правительства Республики
Казахстан по факторингу в СКВ
1409  1 1 3  Просроченная задолженность Правительства Республики
Казахстан по факторингу в ДВВ
1409  1 2 1  Просроченная задолженность местных органов власти
Республики Казахстан по факторингу в тенге
1409  1 2 2  Просроченная задолженность местных органов власти
Республики Казахстан по факторингу в СКВ

1407 2 1 1   Шетел мемлекетінің үкіметіне теңгемен факторинг
1407 2 1 2   Шетел мемлекетінің үкіметіне ЕАВ-мен факторинг
1407 2 1 3   Шетел мемлекетінің үкіметіне ВБТ-мен факторинг
1407 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
теңгемен факторинг
1407 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен факторинг
1407 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен факторинг
1407 2 4 1   Резидент емес банктерге теңгемен факторинг
1407 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен факторинг
1407 2 4 3   Резидент емес банктерге ВБТ-мен факторинг
1407 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен факторинг
1407 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен факторинг
1407 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен факторинг
1407 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен факторинг
1407 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен факторинг
1407 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен факторинг
1407 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен факторинг
1407 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен факторинг
1407 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен факторинг
1407 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен факторинг
1407 2 9 1   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен
факторинг
1407 2 9 2   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ЕАВ-мен
факторинг
1407 2 9 3   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ВБТ-мен
факторинг
1409 0 0 0  Клиенттердің факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі

1409  1 2 3  Просроченная задолженность местных органов власти
Республики Казахстан по факторингу в ДВВ
1409  1 4 1  Просроченная задолженность банков-резидентов по
факторингу в тенге
1409  1 4 2  Просроченная задолженность банков-резидентов по
факторингу в СКВ
1409  1 4 3  Просроченная задолженность банков-резидентов по
факторингу в ДВВ
1409  1 5 1  Просроченная задолженность организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в тенге
1409  1 5 2  Просроченная задолженность организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в СКВ
1409  1 5 3  Просроченная задолженность организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в ДВВ
1409  1 6 1  Просроченная задолженность государственных
нефинансовых организаций-резидентов по факторингу
в тенге
1409  1 6 2  Просроченная задолженность государственных
нефинансовых организаций-резидентов по факторингу в
СКВ
1409  1 6 3  Просроченная задолженность государственных
нефинансовых организаций-резидентов по факторингу в ДВВ
1409  1 7 1  Просроченная задолженность негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов по факторингу в
тенге
1409  1 7 2  Просроченная задолженность негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов по факторингу в
СКВ
1409  1 7 3  Просроченная задолженность негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов по факторингу в
ДВВ
1409  1 8 1  Просроченная задолженность некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
по факторингу в тенге
1409  1 8 2  Просроченная задолженность некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, по факторингу в СКВ
1409  1 8 3  Просроченная задолженность некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, по факторингу в ДВВ
1409  1 9 1  Просроченная задолженность домашних хозяйств-
резидентов по факторингу в тенге
1409  1 9 2  Просроченная задолженность домашних хозяйств-
резидентов по факторингу в СКВ
1409  1 9 3  Просроченная задолженность домашних хозяйств-
резидентов по факторингу в ДВВ
1409  2 1 1  Просроченная задолженность Правительства иностранного
государства по факторингу в тенге
1409  2 1 2  Просроченная задолженность Правительства иностранного
государства по факторингу в СКВ
1409  2 1 3  Просроченная задолженность Правительства иностранного
государства по факторингу в ДВВ
1409  2 2 1  Просроченная задолженность местных органов власти
иностранного государства по факторингу в тенге
1409  2 2 2  Просроченная задолженность местных органов власти
иностранного государства по факторингу в СКВ

1409 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен факторинг бойынша мерзімі
өткен берешегі
1409 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі
өткен берешегі
1409 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі
өткен берешегі
1409 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент
коммерциялық емес ұйымдардың теңгемен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент
коммерциялық емес ұйымдардың ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент
коммерциялық емес ұйымдардың ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 1 9 1   Резидент үй шаруашылығының теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 1 9 2   Резидент үй шаруашылығының ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 1 9 3   Резидент үй шаруашылығының ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі берілген өткен берешегі
1409 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 2 2 1   Шетел мемлекетінің жергілікті билік органдарының
теңгемен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 2 2 2   Шетел мемлекетінің жергілікті билік органдарының
ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі

1409  2 2 3  Просроченная задолженность местных органов власти
иностранного государства по факторингу в ДВВ
1409  2 4 1  Просроченная задолженность банков-нерезидентов по
факторингу в тенге
1409  2 4 2  Просроченная задолженность банков-нерезидентов по
факторингу в СКВ
1409  2 4 3  Просроченная задолженность банков-нерезидентов по
факторингу в ДВВ
1409  2 5 1  Просроченная задолженность организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в тенге
1409  2 5 2  Просроченная задолженность организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в СКВ
1409  2 5 3  Просроченная задолженность организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в ДВВ
1409  2 6 1  Просроченная задолженность государственных
нефинансовых организаций иностранного государства по
факторингу в тенге
1409  2 6 2  Просроченная задолженность государственных
нефинансовых организаций иностранного государства по
факторингу в СКВ
1409  2 6 3  Просроченная задолженность государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
по факторингу в ДВВ
1409  2 7 1  Просроченная задолженность негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
по факторингу в тенге
1409  2 7 2  Просроченная задолженность негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
по факторингу в СКВ
1409  2 7 3  Просроченная задолженность негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
по факторингу в ДВВ
1409  2 8 1  Просроченная задолженность некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, по факторингу в тенге
1409  2 8 2  Просроченная задолженность некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, по факторингу в СКВ
1409  2 8 3  Просроченная задолженность некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, по факторингу в ДВВ
1409  2 9 1  Просроченная задолженность домашних хозяйств-
нерезидентов по факторингу в тенге
1409  2 9 2  Просроченная задолженность домашних хозяйств-
нерезидентов по факторингу в СКВ
1409  2 9 3  Просроченная задолженность домашних хозяйств-
нерезидентов по факторингу в ДВВ
1411 0 0 0  Краткосрочные займы, предоставленные клиентам
1411  1 1 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
Правительству Республики Казахстан
1411  1 1 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
Правительству Республики Казахстан
1411  1 1 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
Правительству Республики Казахстан
1411  1 2 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные местным
органам власти Республики Казахстан

1409 2 2 3   Шетел мемлекетінің жергілікті билік органдарының
ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың теңгемен факторинг бойынша мерзімі
өткен берешегі
1409 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі
өткен берешегі
1409 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі
өткен берешегі
1409 2 6 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен факторинг бойынша мерзімі өткен
берешегі
1409 2 6 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен
берешегі
1409 2 6 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен
берешегі
1409 2 7 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен факторинг бойынша мерзімі өткен
берешегі
1409 2 7 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен
берешегі
1409 2 7 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен
берешегі
1409 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
409 2 8 3    Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарына теңгемен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409 2 9 2   Факторинг бойынша резидент емес үй шаруашылықтарына
ЕАВ-мен мерзімі өткен берешегі
1409 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарына ВБТ-мен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1411 0 0 0  Клиенттерге берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар

1411  1 2 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные местным
органам власти Республики Казахстан
1411  1 2 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные местным
органам власти Республики Казахстан
1411  1 6 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям-резидентам
1411  1 6 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
государственным нефинансовым организациям-резидентам
1411  1 6 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
государственным нефинансовым организациям-резидентам
1411  1 7 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
1411  1 7 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
1411  1 7 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
1411  1 8 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
1411  1 8 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
1411  1 8 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
1411  1 9 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам
1411  1 9 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам
1411  1 9 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам
1411  2 1 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
Правительству иностранного государства
1411  2 1 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
Правительству иностранного государства
1411  2 1 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
Правительству иностранного государства
1411  2 2 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные местным
органам власти иностранного государства
1411  2 2 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные местным
органам власти иностранного государства
1411  2 2 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные местным
органам власти иностранного государства
1411  2 6 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1411  2 6 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1411  2 6 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1411  2 7 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства

1411 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1411 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1411 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1411 1 9 1   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 9 2   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ЕАВ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 9 3   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ВБТ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 2 1 1   Шетел мемлекетінің үкіметіне теңгемен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 2 1 2   Шетел мемлекетінің үкіметіне ЕАВ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 2 1 3   Шетел мемлекетінің үкіметіне ВБТ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар

1420  2 7 2  Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1420  2 7 3  Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1420  2 8 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1420  2 8 2  Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1420  2 8 3  Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1420  2 9 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
домашним хозяйствам-нерезидентам
1420  2 9 2  Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный
домашним хозяйствам-нерезидентам
1420  2 9 3  Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный
домашним хозяйствам-нерезидентам
1421  0 0 0 Просроченная задолженность клиентов по финансовому
лизингу
1421  1 1 1  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в тенге, предоставленному Правительству Республики
Казахстан
1421  1 1 2  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в СКВ, предоставленному Правительству Республики
Казахстан
1421  1 1 3  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленному Правительству Республики
Казахстан
1421  1 2 1  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в тенге, предоставленному местным органам власти
Республики Казахстан
1421  1 2 2  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в СКВ, предоставленному местным органам власти
Республики Казахстан
1421  1 2 3  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленному местным органам власти
Республики Казахстан
1421  1 6 1  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в тенге, предоставленному государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1421  1 6 2  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в
СКВ, предоставленному государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1421  1 6 3  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в
ДВВ, предоставленному государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1421  1 7 1  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в тенге, предоставленному негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1421  1 7 2  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в СКВ, предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1421  1 7 3  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в
ДВВ, предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам

1420 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
1420 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1420 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген қаржы
лизингі
1420 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
1420 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1420 2 9 1   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен
берілген қаржы лизингі
1420 2 9 2   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ЕАВ-мен
берілген қаржы лизингі
1420 2 9 3   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ВБТ-мен
берілген қаржы лизингі
1421 0 0 0  Клиенттердің қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешегі
1421 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1421 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1421 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1421 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына теңгемен берілген қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
1421 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
1421 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ВБТ-мен берілген қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
1421 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1421 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1421 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1421 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
1421 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
1421 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек

1421  2 8 1  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в
тенге, предоставленному некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1421  2 8 2  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в
СКВ, предоставленному некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1421  2 8 3  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в
ДВВ, предоставленному некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1421  2 9 1  Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в тенге, предоставленному домашним хозяйствам-
нерезидентам
1421  2 9 2  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в
СКВ, предоставленному домашним хозяйствам-нерезидентам
1421  2 9 3  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в
ДВВ, предоставленному домашним хозяйствам-нерезидентам
1422  0 0 0 Форфейтинг клиентам
1422  1 1 1  Форфейтинг в тенге, предоставленный Правительству
Республики Казахстан
1422  1 1 2  Форфейтинг в СКВ, предоставленный Правительству
Республики Казахстан
1422  1 1 3  Форфейтинг в ДВВ, предоставленный Правительству
Республики Казахстан
1422  1 2 1  Форфейтинг в тенге, предоставленный местным органам
власти Республики Казахстан
1422  1 2 2  Форфейтинг в СКВ, предоставленный местным органам
власти Республики Казахстан
1422  1 2 3  Форфейтинг в ДВВ, предоставленный местным органам
власти Республики Казахстан
1422  1 5 1  Форфейтинг в тенге, предоставленный организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1422  1 5 2  Форфейтинг в СКВ, предоставленный организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1422  1 5 3  Форфейтинг в ДВВ, предоставленный организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1422  1 6 1  Форфейтинг в тенге, предоставленный государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1422  1 6 2  Форфейтинг в СКВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1422  1 6 3  Форфейтинг в ДВВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1422  1 7 1  Форфейтинг в тенге, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1422  1 7 2  Форфейтинг в СКВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1422  1 7 3  Форфейтинг в ДВВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1422  1 8 1  Форфейтинг в тенге, предоставленный некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1422  1 8 2  Форфейтинг в СКВ, предоставленный некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние
хозяйства

1421 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1421 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1421 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1421 2 9 1   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен
берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1421 2 9 2   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ЕАВ-мен
берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1421 2 9 3   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ВБТ-мен
берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1422 0 0 0  Клиенттерге форфейтинг
1422 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
форфейтинг
1422 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
форфейтинг
1422 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген
форфейтинг
1422 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына теңгемен берілген форфейтинг
1422 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ЕАВ-мен берілген форфейтинг
1422 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ВБТ-мен берілген форфейтинг
1422 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен берілген
форфейтинг
1422 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
форфейтинг
1422 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген
форфейтинг
1422 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген форфейтинг
1422 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген форфейтинг
1422 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген форфейтинг
1422 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген форфейтинг
1422 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген форфейтинг
1422 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген форфейтинг
1422 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген форфейтинг
1422 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген форфейтинг

1423  0 0 0 Просроченная задолженность клиентов по форфейтингу
1423  1 1 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному Правительству Республики Казахстан
1423  1 1 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному Правительству Республики Казахстан
1423  1 1 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному Правительству Республики Казахстан
1423  1 2 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному местным органам власти Республики
Казахстан
1423  1 2 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному местным органам власти Республики
Казахстан
1423  1 2 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному местным органам власти Республики
Казахстан
1423  1 5 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1423  1 5 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1423  1 5 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1423  1 6 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1423  1 6 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1423  1 6 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1423  1 7 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1423  1 7 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1423  1 7 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1423  1 8 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1423  1 8 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1423  1 8 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1424  1 9 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному домашним хозяйствам-резидентам

1423 0 0 0  Клиенттерге форфейтинг бойынша берілген мерзімі өткен
берешек
1423 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен
форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешек
1423 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен форфейтинг
бойынша берілген мерзімі өткен берешек
1423 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен форфейтинг
бойынша берілген мерзімі өткен берешек
1423 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет орындарына
теңгемен форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1423 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет орындарына
ЕАВ-мен форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1423 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет орындарына
ВБТ-мен форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1423 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға теңгемен форфейтинг бойынша мерзімі
өткен берешек
1423 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ЕАВ-мен форфейтинг бойынша мерзімі
өткен берешек
1423 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ВБТ-мен форфейтинг бойынша мерзімі
өткен берешек
1423 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешек
1423 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешек
1423 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешек
1423 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешек
1423 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешек
1423 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешек
1423 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент
коммерциялық емес ұйымдарға теңгемен форфейтинг
бойынша мерзімі өткен берешек
1423 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент
коммерциялық емес ұйымдарға ЕАВ-мен форфейтинг бойынша
мерзімі өткен берешек
1423 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент
коммерциялық емес ұйымдарға ВБТ-мен форфейтинг бойынша
берілген мерзімі өткен берешек
1423 1 9 1   Резиденттерге үй шаруашылықтарына теңгемен форфейтинг
бойынша мерзімі өткен берешек

1423  1 9 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному домашним хозяйствам-резидентам
1423  1 9 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному домашним хозяйствам-резидентам
1423  2 1 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному Правительству иностранного
государства
1423  2 1 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному Правительству иностранного государства
1423  2 1 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному Правительству иностранного
государства
1423  2 2 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному Правительству иностранного
государства
1423  2 2 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному местным органам власти иностранного
государства
1423  2 2 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному местным органам власти иностранного
государства
1423  2 5 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному местным органам власти иностранного
государства
1423  2 5 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1423  2 5 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1423  2 6 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1423  2 6 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному государственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423  2 6 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному государственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423  2 7 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423  2 7 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423  2 7 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423  2 8 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1423  2 8 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства

1423 1 9 2   Резиденттерге үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен форфейтинг
бойынша мерзімі өткен берешек
1423 1 9 3   Резиденттерге үй шаруашылықтарына ВБТ-мен форфейтинг
бойынша мерзімі өткен берешек
1423 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен форфейтинг бойынша
мерзімі өткен берешек
1423 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен форфейтинг бойынша
мерзімі өткен берешек
1423 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен форфейтинг бойынша
мерзімі өткен берешек
1423 2 2 1   Шетел мемлекеттерінің жергілікті өкімет органдарына
теңгемен форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1423 2 2 2   Шетел мемлекеттерінің жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен форфейтинг бойынша берілген мерзімі өткен
берешегі
1423 2 2 3   Шетел мемлекеттерінің жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1423 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен форфейтинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1423 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен форфейтинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1423 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен форфейтинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1423 2 6 1   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарының теңгемен мерзімі өткен
берешегі
1423 2 6 2   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарының ЕАВ-мен берілген мерзімі
өткен берешегі
1423 2 6 3   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарының ВБТ-мен мерзімі өткен
берешегі
1423 2 7 1   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарының теңгемен мерзімі өткен
берешегі
1423 2 7 2   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарының ЕАВ-мен мерзімі өткен
берешегі
1423 2 7 3   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарының ВБТ-мен мерзімі өткен
берешегі
1423 2 8 1   Форфейтинг бойынша үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың теңгемен
мерзімі өткен берешегі
1423 2 8 2   Форфейтинг бойынша үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен
мерзімі өткен берешегі

1423  2 8 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1423  2 9 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному домашним хозяйствам-нерезидентам
1423  2 9 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному домашним хозяйствам-нерезидентам
1423  2 9 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному домашним хозяйствам-нерезидентам
1424  0 0 0 Просроченная задолженность клиентов по займам
1424  1 1 1  Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1424  1 1 2  Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1424  1 1 3  Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1424  1 2 1  Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным местным органам власти Республики
Казахстан
1424  1 2 2  Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным местным органам власти Республики
Казахстан
1424  1 2 3  Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным местным органам власти Республики
Казахстан
1424  1 6 1  Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1424  1 6 2  Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1424  1 6 3  Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1424  1 7 1  Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1424  1 7 2  Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1424  1 7 3  Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1424  1 8 1  Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1424  1 8 2  Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1424  1 8 3  Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
домашним хозяйствам-резидентам
1424  1 9 1  Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным домашним хозяйствам-резидентам

1423 2 8 3   Форфейтинг бойынша үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен
мерзімі өткен берешегі
1423 2 9 1   Форфейтинг бойынша резидент емес үй шаруашылықтарына
теңгемен мерзімі өткен берешегі
1423 2 9 2   Форфейтинг бойынша резидент емес үй шаруашылықтарына
ЕАВ-мен мерзімі өткен берешегі
1423 2 9 3   Форфейтинг бойынша резидент емес үй шаруашылықтарына
ВБТ-мен мерзімі өткен берешегі
1424 0 0 0  Клиенттердің банк заемдары бойынша мерзімі өткен
берешек
1424 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметіне теңгемен берілген
банк заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметіне ЕАВ-мен берілген банк
заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметіне ВБТ-мен берілген банк
заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына теңгемен берілген банк заемдары бойынша
мерзімі өткен берешек
1424 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ЕАВ-мен берілген банк заемдары бойынша
мерзімі өткен берешек
1424 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ВБТ-мен берілген банк заемдары бойынша
мерзімі өткен берешек
1424 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген банк заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген банк заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген банк заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген банк заемдары бойынша мерзімі өткен
берешек
1424 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген банк заемдары бойынша мерзімі өткен
берешек
1424 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген банк заемдары бойынша мерзімі өткен
берешек
1424 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген банк заемдары
бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген банк заемдары
бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген банк заемдары
бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 9 1   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берілген
банк заемдары бойынша мерзімі өткен берешек

1425  1 1 1  Опротестованные векселя в тенге Правительства
Республики Казахстан
1425  1 1 2  Опротестованные векселя в СКВ Правительства Республики
Казахстан
1425  1 1 3  Опротестованные векселя в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
1425  1 2 1  Опротестованные векселя в тенге местных органов власти
Республики Казахстан
1425  1 2 2  Опротестованные векселя в СКВ местных органов власти
Республики Казахстан
1425  1 2 3  Опротестованные векселя в ДВВ местных органов власти
Республики Казахстан
1425  1 3 1  Опротестованные векселя в тенге Национального Банка
Республики Казахстан
1425  1 3 2  Опротестованные векселя в СКВ Национального Банка
Республики Казахстан
1425  1 3 3  Опротестованные векселя в ДВВ Национального Банка
Республики Казахстан
1425  1 4 1  Опротестованные векселя в тенге банков-резидентов
1425  1 4 2  Опротестованные векселя в СКВ банков-резидентов
1425  1 4 3  Опротестованные векселя в ДВВ банков-резидентов
1425  1 5 1  Опротестованные векселя в тенге организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1425  1 5 2  Опротестованные векселя в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1425  1 5 3  Опротестованные векселя в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1425  1 6 1  Опротестованные векселя в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1425  1 6 2  Опротестованные векселя в СКВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1425  1 6 3  Опротестованные векселя в ДВВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1425  1 7 1  Опротестованные векселя в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1425  1 7 2  Опротестованные векселя в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1425  1 7 3  Опротестованные векселя в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1425  1 8 1  Опротестованные векселя в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1425  1 8 2  Опротестованные векселя в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1425  1 8 3  Опротестованные векселя в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1425  1 9 1  Опротестованные векселя в тенге домашних хозяйств-
резидентов

1425 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының теңгемен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 9 1   Үй шаруашылықтарының-резиденттердің теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері

1425  1 9 2  Опротестованные векселя в СКВ домашних хозяйств-
резидентов
1425  1 9 3  Опротестованные векселя в ДВВ домашних
хозяйств-резидентов
1425  2 1 1  Опротестованные векселя в тенге Правительства
иностранного государства
1425  2 1 2  Опротестованные векселя в СКВ Правительства
иностранного государства
1425  2 1 3  Опротестованные векселя в ДВВ Правительства
иностранного государства
1425  2 2 1  Опротестованные векселя в тенге местных органов власти
иностранного государства
1425  2 2 2  Опротестованные векселя в СКВ местных органов власти
иностранного государства
1425  2 2 3  Опротестованные векселя в ДВВ местных органов власти
иностранного государства
1425  2 3 1  Опротестованные векселя в тенге иностранных
центральных банков
1425  2 3 2  Опротестованные векселя в СКВ иностранных центральных
банков
1425  2 3 3  Опротестованные векселя в ДВВ иностранных центральных
банков
1425  2 4 1  Опротестованные векселя в тенге банков-нерезидентов
1425  2 4 2  Опротестованные векселя в СКВ банков-нерезидентов
1425  2 4 3  Опротестованные векселя в ДВВ банков-нерезидентов
1425  2 5 1  Опротестованные векселя в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1425  2 5 2  Опротестованные векселя в СКВ организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1425  2 5 3  Опротестованные векселя в ДВВ организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1425  2 6 1  Опротестованные векселя в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1425  2 6 2  Опротестованные векселя в СКВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1425  2 6 3  Опротестованные векселя в ДВВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1425  2 7 1  Опротестованные векселя в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1425  2 7 2  Опротестованные векселя в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1425  2 7 3  Опротестованные векселя в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1425  2 8 1  Опротестованные векселя в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1425  2 8 2  Опротестованные векселя в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства

1425 1 9 2   Үй шаруашылықтарының-резиденттердің ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 9 3   Үй шаруашылықтарының-резиденттердің ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері

1425  2 8 3  Опротестованные векселя в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1425  2 9 1  Опротестованные векселя в тенге домашних
хозяйств-нерезидентов
1425  2 9 2  Опротестованные векселя в СКВ домашних
хозяйств-нерезидентов
1425  2 9 3  Опротестованные векселя в ДВВ домашних
хозяйств-нерезидентов
1428  0 0 0 Резервы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным клиентам
1429  0 0 0 Прочие займы, предоставленные клиентам
1429  1 1 1  Прочие займы в тенге, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1429  1 1 2  Прочие займы в СКВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1429  1 1 3  Прочие займы в ДВВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1429  1 2 1  Прочие займы в тенге, предоставленные местным органам
власти Республики Казахстан
1429  1 2 2  Прочие займы в СКВ, предоставленные местным органам
власти Республики Казахстан
1429  1 2 3  Прочие займы в ДВВ, предоставленные местным органам
власти Республики Казахстан
1429  1 5 1  Прочие займы в тенге, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1429  1 5 2  Прочие займы в СКВ, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1429  1 5 3  Прочие займы в ДВВ, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1429  1 6 1  Прочие займы в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1429  1 6 2  Прочие займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1429  1 6 3  Прочие займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1429  1 7 1  Прочие займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
1429  1 7 2  Прочие займы в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1429  1 7 3  Прочие займы в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1429  1 8 1  Прочие займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1429  1 8 2  Прочие займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1429  1 8 3  Прочие займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1429  1 9 1  Прочие займы в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам
1429  1 9 2  Прочие займы в СКВ, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам

1425 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 9 1   Үй шаруашылықтарының-резидент еместердің теңгемен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 9 2   Үй шаруашылықтарының-резидент еместердің ЕАВ-мен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 9 3   Үй шаруашылықтарының-резидент еместердің ВБТ-мен
қарсылық білдірілген вексельдері
1428 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
резервтер (провизиялар)
1429 0 0 0  Клиенттерге берілген басқа да заемдар
1429 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
басқа да заемдар
1429 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
басқа да заемдар
1429 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген
басқа да заемдар
1429 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына теңгемен берілген басқа да заемдар
1429 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ЕАВ-мен берілген басқа да заемдар
1429 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ВБТ-мен берілген басқа да заемдар
1429 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен берілген басқа да
заемдар
1429 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген басқа да
заемдар
1429 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген басқа да
заемдар
1429 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген басқа да заемдар
1429 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген басқа да заемдар
1429 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген басқа да заемдар
1429 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген басқа да заемдар
1429 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген басқа да заемдар
1429 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген басқа да заемдар
1429 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген басқа да заемдар
1429 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген басқа да заемдар
1429 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген басқа да заемдар
1429 1 9 1   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берілген
басқа да заемдар
1429 1 9 2   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ЕАВ-мен берілген
басқа да заемдар

1433  0 0 0 Премия по учтенным векселям
1434  0 0 0 Дисконт по займам, предоставленным клиентам
1435  0 0 0 Премия по займам, предоставленным клиентам
1445  0 0 0 Финансовые активы, переданные в доверительное
управление
1445  1 3 1  Финансовые активы в тенге, переданные в доверительное
управление Национальному Банку Республики
Казахстан
1445  1 3 2  Финансовые активы в СКВ, переданные в доверительное
управление Национальному Банку Республики
Казахстан
1445  1 3 3  Финансовые активы в ДВВ, переданные в доверительное
управление Национальному Банку Республики
Казахстан
1445  1 4 1  Финансовые активы в тенге, переданные в доверительное
управление банкам-резидентам
1445  1 4 2  Финансовые активы в СКВ, переданные в доверительное
управление банкам-резидентам
1445  1 4 3  Финансовые активы в ДВВ, переданные в доверительное
управление банкам-резидентам
1445  1 5 1  Финансовые активы в тенге, переданные в доверительное
управление организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1445  1 5 2  Финансовые активы в СКВ, переданные в доверительное
управление организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1445  1 5 3  Финансовые активы в ДВВ, переданные в доверительное
управление организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1445  2 3 1  Финансовые активы в тенге, переданные в доверительное
управление иностранным центральным банкам
1445  2 3 2  Финансовые активы в СКВ, переданные в доверительное
управление иностранным центральным банкам
1445  2 3 3  Финансовые активы в ДВВ, переданные в доверительное
управление иностранным центральным банкам
1445  2 4 1  Финансовые активы в тенге, переданные в доверительное
управление банкам-нерезидентам
1445  2 4 2  Финансовые активы в СКВ, переданные в доверительное
управление банкам-нерезидентам
1445  2 4 3  Финансовые активы в ДВВ, переданные в доверительное
управление банкам-нерезидентам
1445  2 5 1  Финансовые активы в тенге, переданные в доверительное
управление организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1445  2 5 2  Финансовые активы в СКВ, переданные в доверительное
управление организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1445  2 5 3  Финансовые активы в ДВВ, переданные в доверительное
управление организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1450       Прочие ценные бумаги
1451  0 0 0 Ценные бумаги, удерживаемые до погашения
1451  1 1 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные Правительством
Республики Казахстан
1451  1 1 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные Правительством
Республики Казахстан
1451  1 2 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные местными органами власти
Республики Казахстан

1433 0 0 0   Есептелген вексельдер бойынша сыйлықақы
1434 0 0 0 Клиенттерге берілген заемдар бойынша дисконт
1435 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы
1445 0 0 0   Сенімгерлік басқаруға берілген қаржы активтері
1445 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкіне сенімгерлік
басқаруға теңгемен қаржы активтері
1445 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкіне сенімгерлік
басқаруға ЕАВ-мен қаржы активтері
1445 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкіне сенімгерлік
басқаруға ВБТ-мен қаржы активтері
1445 1 4 1   Резидент банктерге сенімгерлік басқаруға
теңгемен қаржы активтері
1445 1 4 2   Резидент банктерге сенімгерлік басқаруға
ЕАВ-мен қаржы активтері
1445 1 4 3   Резидент банктерге сенімгерлік басқаруға
ВБТ-мен берілген қаржы активтері
1445 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға сенімгерлік
басқаруға теңгемен қаржы активтері
1445 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға сенімгерлік
басқаруға ЕАВ-мен қаржы активтері
1445 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға сенімгерлік
басқаруға ВБТ-мен қаржы активтері
1445 2 3 1   Шетелдік орталық банктерге сенімгерлік
басқаруға теңгемен берілген қаржы активтері
1445 2 3 2   Шетелдік орталық банктерге сенімгерлік
басқаруға ЕАВ-мен қаржы активтері
1445 2 3 3   Шетелдік орталық банктерге сенімгерлік
басқаруға ВБТ-мен берілген қаржы активтері
1445 2 4 1   Резидент емес банктерге сенімгерлік басқаруға
теңгемен қаржы активтері
1445 2 4 2   Резидент емес банктерге сенімгерлік басқаруға
ЕАВ-мен қаржы активтері
1445 2 4 3   Резидент емес банктерге сенімгерлік басқаруға
ВБТ-мен берілген қаржы активтері
1445 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға сенімгерлік
басқаруға теңгемен қаржы активтері
1445 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға сенімгерлік
басқаруға ЕАВ-мен қаржы активтері
1445 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға сенімгерлік
басқаруға ВБТ-мен қаржы активтері
1450       Басқа бағалы қағаздар
1451 0 0 0  Өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметі теңгемен шығарған
өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметі ЕАВ-мен шығарған
өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
теңгемен шығарған өтеуге дейін ұсталынатын бағалы
қағаздар

1451  1 2 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные местными органами власти
Республики Казахстан
1451  1 3 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные Национальным Банком
Республики Казахстан
1451  1 3 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные Национальным Банком
Республики Казахстан
1451  1 4 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные банками-резидентами
1451  1 4 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные банками-резидентами
1451  1 4 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные банками-резидентами
1451  1 5 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
1451  1 5 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
1451  1 5 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения
выпущенные организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1451  1 6 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1451  1 6 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1451  1 6 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1451  1 7 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1451  1 7 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1451  1 7 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1451  2 1 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные Правительством
иностранного государства
1451  2 1 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные Правительством
иностранного государства
1451  2 2 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные местными органами
власти иностранного государства
1451  2 2 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные местными органами
власти иностранного государства
1451  2 3 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные иностранными
центральными банками
1451  2 3 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные иностранными
центральными банками
1451  2 4 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные банками-
нерезидентами

1451 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
ЕАВ-мен шығарған өтеуге дейін ұсталынатын бағалы
қағаздар
1451 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі теңгемен
шығарған өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі ЕАВ-мен
шығарған өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 4 1   Резидент банктер теңгемен шығарған өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 4 2   Резидент банктер ЕАВ-мен шығарған өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 4 3   Резидент банктер ВБТ-мен шығарған өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар теңгемен шығарған өтеуге
дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар ЕАВ-мен шығарған өтеуге
дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар ВБТ-мен шығарған өтеуге
дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар теңгемен
шығарған өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар ЕАВ-мен
шығарған өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар ВБТ-мен
шығарған өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
теңгемен шығарған өтеуге дейін ұсталынатын бағалы
қағаздар
1451 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
ЕАВ-мен шығарған өтеуге дейін ұсталынатын бағалы
қағаздар
1451 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
ВБТ-мен шығарған өтеуге дейін ұсталынатын бағалы
қағаздар
1451 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметі ЕАВ-мен шығарған өтеуге
дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметі ВБТ-мен шығарған өтеуге
дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
ЕАВ-мен шығарған өтеуге дейін ұсталынатын бағалы
қағаздар
1451 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
ВБТ-мен шығарған өтеуге дейін ұсталынатын бағалы
қағаздар
1451 2 3 2   Шетелдік орталық банктер ЕАВ-мен шығарған өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 2 3 3   Шетелдік орталық банктер ВБТ-мен шығарған өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 2 4 2   Резидент емес банктер ЕАВ-мен шығарған өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар

1451  2 4 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные банками-нерезидентами
1451  2 5 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1451  2 5 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1451  2 6 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1451  2 6 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1451  2 7 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами
1451  2 7 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами
1452  0 0 0 Ценные бумаги, имеющиеся в наличии для продажи
1452  1 1 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные Правительством
Республики Казахстан
1452  1 1 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные Правительством Республики
Казахстан
1452  1 2 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные местными органами
власти Республики Казахстан
1452  1 2 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные местными органами власти
Республики Казахстан
1452  1 3 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные Национальным Банком
Республики Казахстан
1452  1 3 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные Национальным Банком
Республики Казахстан
1452  1 4 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные банками-резидентами
1452  1 4 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные банками-резидентами
1452  1 4 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные банками-резидентами
1452  1 5 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
1452  1 5 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1452  1 5 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1452  1 6 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами

1451 2 4 3   Резидент емес банктер ВБТ-мен шығарған өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған өтеуге
дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған өтеуге
дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары ЕАВ-мен шығарған өтеуге дейін ұсталынатын
бағалы қағаздар
1451 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары ВБТ-мен шығарған өтеуге дейін ұсталынатын
бағалы қағаздар
1451 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары ЕАВ-мен шығарған өтеуге дейін ұсталынатын
бағалы қағаздар
1451 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары ВБТ-мен шығарған өтеуге дейін ұсталынатын
бағалы қағаздар
1452 0 0 0  Сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметі теңгемен шығарған
сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметі ЕАВ-мен шығарған
сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
теңгемен шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
ЕАВ-мен шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі теңгемен
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі ЕАВ-мен
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 4 1   Резидент банктер теңгемен шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар
1452 1 4 2   Резидент банктер ЕАВ-мен шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар
1452 1 4 3   Резидент банктер ВБТ-мен шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар
1452 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар теңгемен шығарған сату үшін
қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар ЕАВ-мен шығарған сату үшін
қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар ВБТ-мен шығарған сату үшін
қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар теңгемен
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар

1452  1 6 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1452  1 6 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1452  1 7 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1452  1 7 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1452  1 7 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1452  2 1 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные Правительством
иностранного государства
1452  2 1 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные Правительством
иностранного государства
1452  2 2 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные местными органами власти
иностранного государства
1452  2 2 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные местными органами власти
иностранного государства
1452  2 3 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные иностранными центральными
банками
1452  2 3 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные иностранными центральными
банками
1452  2 4 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные банками-нерезидентами
1452  2 4 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные банками-нерезидентами
1452  2 5 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1452  2 5 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1452  2 6 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1452  2 6 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1452  2 7 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1452  2 7 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1453  0 0 0 Дисконт по приобретенным прочим ценным бумагам

1452 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар ЕАВ-мен
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар ВБТ-мен
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
теңгемен шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
ЕАВ-мен шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
ВБТ-мен шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметі ЕАВ-мен шығарған сату
үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметі ВБТ-мен шығарған сату
үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
ЕАВ-мен шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
ВБТ-мен шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 2 3 2   Шетелдік орталық банктер ЕАВ-мен шығарған сату үшін
қолда бар бағалы қағаздар
1452 2 3 3   Шетелдік орталық банктер ВБТ-мен шығарған сату үшін
қолда бар бағалы қағаздар
1452 2 4 2   Резидент емес банктер ЕАВ-мен шығарған сату үшін қолда
бар бағалы қағаздар
1452 2 4 3   Резидент емес банктер ВБТ-мен шығарған сату үшін қолда
бар бағалы қағаздар
1452 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған сату
үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған сату
үшін қолда бар бағалы қағаздар
1452 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары ЕАВ-мен шығарған сату үшін қолда бар бағалы
қағаздар
1452 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары ВБТ-мен шығарған сату үшін қолда бар бағалы
қағаздар
1452 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары ЕАВ-мен шығарған сату үшін қолда бар бағалы
қағаздар
1452 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары ВБТ-мен шығарған сату үшін қолда бар бағалы
қағаздар
1453 0 0 0  Сатып алынған басқа да бағалы қағаздар бойынша дисконт

1454  0 0 0 Премия по приобретенным прочим ценным бумагам
1455  0 0 0 Вознаграждение, начисленное предыдущими держателями
по прочим ценным бумагам
1456  0 0 0 Счет положительной корректировки справедливой стоимости
прочих ценных бумаг
1457  0 0 0 Счет отрицательной корректировки справедливой стоимости
прочих ценных бумаг
1458  0 0 0 Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами
1458  1 3 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге
с Национальным Банком Республики Казахстан
1458  1 3 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ
с Национальным Банком Республики Казахстан
1458  1 3 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
Национальным Банком Республики Казахстан
1458  1 4 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге
с банками-резидентами
1458  1 4 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ
с банками-резидентами
1458  1 4 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
банками-резидентами
1458  1 5 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге
с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1458  1 5 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ
с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1458  1 5 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1458  1 6 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1458  1 6 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ
с государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1458  1 6 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1458  1 7 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге
с негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1458  1 7 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ
с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1458  1 7 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ
с негосударственными нефинансовым
организациями-резидентами
1458  1 8 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге
с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1458  1 8 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ
с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1458  1 8 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ
с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства

1454 0 0 0  Сатып алынған басқа да бағалы қағаздар бойынша
сыйлықақы
1455 0 0 0  Бұрынғы ұстаушылардың басқа да бағалы қағаздар бойынша
есептелген сыйақысы
1456 0 0 0  Басқа да бағалы қағаздардың әділ құнын оң түзету шоты
1457 0 0 0  Басқа да бағалы қағаздардың әділ құнын теріс түзету
шоты
1458 0 0 0  Бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциясы
1458 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгедегі
бағалы қағаздармен кері РЕПО операциялары
1458 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-мен
бағалы қағаздармен кері РЕПО операциялары
1458 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-мен
бағалы қағаздармен кері РЕПО операциялары
1458 1 4 1   Резидент банктермен теңгедегі бағалы қағаздармен кері
РЕПО операциялары
1458 1 4 2   Резидент емес банктермен теңгедегі бағалы қағаздармен
кері РЕПО операциялары
1458 1 4 3   Резидент емес банктермен теңгедегі бағалы қағаздармен
кері РЕПО операциялары
1458 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгедегі бағалы
қағаздармен кері РЕПО операциялары
1458 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ЕАВ-дағы бағалы
қағаздармен кері РЕПО операциялары
1458 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы
қағаздармен кері РЕПО операциялары
1458 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі бағалы қағаздармен кері РЕПО операциялары
1458 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-дағы
бағалы қағаздармен кері РЕПО операциялары
1458 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-дегі
бағалы қағаздармен кері РЕПО операциялары
1458 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі бағалы қағаздармен кері РЕПО операциялары
1458 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-дағы бағалы қағаздармен кері РЕПО операциялары
1458 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-дегі бағалы қағаздармен кері РЕПО операциялары
1458 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгедегі бағалы қағаздармен "кері
РЕПО" операциялары
1458 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-ғы бағалы қағаздармен "кері
РЕПО" операциялары
1458 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-гі бағалы қағаздармен "кері
РЕПО" операциялары

1458  1 9 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге
с домашними хозяйствами-резидентами
1458  1 9 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ
с домашними хозяйствами-резидентами
1458  1 9 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ
с домашними хозяйствами-резидентами
1458  2 3 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге
с иностранным центральным банком
1458  2 3 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ
с иностранным центральным банком
1458  2 3 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ
с иностранным центральном банком
1458  2 4 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге
с банками-нерезидентами
1458  2 4 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ
с банками-нерезидентами
1458  2 4 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ
с банками-нерезидентами
1458  2 5 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге
с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1458  2 5 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1458  2 5 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1458  2 6 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1458  2 6 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1458  2 6 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1458  2 7 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1458  2 7 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1458  2 7 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1458  2 8 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1458  2 8 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1458  2 8 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1458  2 9 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге
с домашними хозяйствами-нерезидентами

1458 1 9 1   Үй шаруашылығы-резиденттерімен теңгедегі бағалы
қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
1458 1 9 2   Үй шаруашылығы-резиденттерімен ЕАВ-ғы бағалы
қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
1458 1 9 3   Үй шаруашылығы-резиденттерімен ВБТ-гі бағалы
қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
1458 2 3 1   Шетелдік орталық банкпен теңгедегі бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 3 2   Шетелдік орталық банкпен ЕАВ-ғы бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 3 3   Шетелдік орталық банкпен ВБТ-гі бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 4 1   Резидент емес банктермен теңгедегі бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 4 2   Резидент емес банктермен ЕАВ-ғы бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 4 3   Резидент емес банктермен ВБТ-гі бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен теңгедегі бағалы
қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
1458 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ЕАВ-ғы бағалы
қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
1458 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ВБТ-гі бағалы
қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
1458 2 6 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгедегі бағалы қағаздармен "кері РЕПО"
операциялары
1458 2 6 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-ғы бағалы қағаздармен "кері РЕПО"
операциялары
1458 2 6 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-гі бағалы қағаздармен "кері РЕПО"
операциялары
1458 2 7 1   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгедегі бағалы қағаздармен "кері РЕПО"
операциялары
1458 2 7 2   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-ғы бағалы қағаздармен "кері РЕПО"
операциялары
1458 2 7 3   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-гі бағалы қағаздармен "кері РЕПО"
операциялары
1458 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгедегі бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-ғы бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-гі бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 9 1   Үй шаруашылығы  резидент еместермен теңгедегі бағалы
қағаздармен "кері РЕПО" операциялары

1458  2 9 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ
с домашними хозяйствами-нерезидентами
1458  2 9 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ
с домашними хозяйствами-нерезидентами
1470       Инвестиции в капитал и субординированный долг
1471  0 0 0 Инвестиции в дочерние организации
1471  1 4 1  Инвестиции в тенге в дочерние банки-резиденты
1471  1 5 1  Инвестиции в тенге в дочерние организации-
резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1471  1 7 1  Инвестиции в тенге в дочерние негосударствен-
ные нефинансовые организации-резиденты
1471  1 8 1  Инвестиции в тенге в дочерние некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства
1471  2 4 1  Инвестиции в тенге в дочерние банки-нерезиденты
1471  2 4 2  Инвестиции в СКВ в дочерние банки-нерезиденты
1471  2 4 3  Инвестиции в ДВВ в дочерние банки-нерезиденты
1471  2 5 1  Инвестиции в тенге в дочерние организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1471  2 5 2  Инвестиции в СКВ в дочерние организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1471  2 5 3  Инвестиции в ДВВ в дочерние организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1471  2 7 1  Инвестиции в тенге в дочерние негосударствен-
ные нефинансовые организации иностранного
государства
1471  2 7 2  Инвестиции в СКВ в дочерние негосударствен-
ные нефинансовые организации иностранного
государства
1471  2 7 3  Инвестиции в ДВВ в дочерние негосударствен-
ные нефинансовые организации иностранного
государства
1471  2 8 1  Инвестиции в тенге в дочерние некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства
1471  2 8 2  Инвестиции в СКВ в дочерние некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства
1471  2 8 3  Инвестиции в ДВВ в дочерние некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства
1472  0 0 0 Инвестиции в зависимые организации
1472  1 4 1  Инвестиции в тенге в зависимые банки-резиденты
1472  1 5 1  Инвестиции в тенге в зависимые организации-
резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1472  1 6 1  Инвестиции в тенге в зависимые государственные
нефинансовые организации-резиденты
1472  1 7 1  Инвестиции в тенге в зависимые негосударствен-
ные нефинансовые организации-резиденты
1472  1 8 1  Инвестиции в тенге в зависимые некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства
1472  2 4 1  Инвестиции в тенге в зависимые банки-
нерезиденты
1472  2 4 2  Инвестиции в СКВ в зависимые банки-нерезиденты

1458 2 9 2   Үй шаруашылығы  резидент еместермен ЕАВ-ғы бағалы
қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
1458 2 9 3   Үй шаруашылығы  резидент еместермен ВБТ-гі бағалы
қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
1470       Капиталға және реттелген борышқа инвестиция
1471 0 0 0  Еншілес ұйымдарға инвестициялар
1471 1 4 1   Еншілес резидент банктерге теңгемен инвестициялар
1471 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент еншілес ұйымдарға теңгемен
инвестициялар
1471 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент еншілес
ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент еншілес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 2 4 1   Резидент емес еншілес банктерге теңгемен инвестициялар
1471 2 4 2   Резидент емес еншілес банктерге ЕАВ-мен инвестициялар
1471 2 4 3   Резидент емес еншілес банктерге ВБТ-мен инвестициялар
1471 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес еншілес ұйымдарға теңгемен
инвестициялар
1471 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес еншілес ұйымдарға ЕАВ-мен
инвестициялар
1471 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес еншілес ұйымдарға ВБТ-мен
инвестициялар
1471 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына теңгемен инвестициялар
1471 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына ЕАВ-мен инвестициялар
1471 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына ВБТ-мен инвестициялар
1471 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес еншілес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес еншілес ұйымдарға ЕАВ-мен инвестициялар
1471 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес еншілес ұйымдарға ВБТ-мен инвестициялар
1472 0 0 0  Тәуелді ұйымдарға инвестициялар
1472 1 4 1   Тәуелді резидент банктерге теңгемен инвестициялар
1472 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын тәуелді резидент ұйымдарға теңгемен
инвестициялар
1472 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес тәуелді резидент ұйымдарға
теңгемен инвестициялар
1472 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес тәуелді резидент
ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1472 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
тәуелді резидент ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1472 2 4 1   Тәуелді резидент емес банктерге теңгемен инвестициялар
1472 2 4 2   Тәуелді резидент емес банктерге ЕАВ-мен инвестициялар

1472  2 4 3  Инвестиции в ДВВ в зависимые банки-нерезиденты
1472  2 5 1  Инвестиции в тенге в зависимые организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1472  2 5 2  Инвестиции в СКВ в зависимые организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1472  2 5 3  Инвестиции в ДВВ в зависимые организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1472  2 6 1  Инвестиции в тенге в зависимые государственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1472  2 6 2  Инвестиции в СКВ в зависимые государственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1472  2 6 3  Инвестиции в ДВВ в зависимые государственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1472  2 7 1  Инвестиции в тенге в зависимые негосударствен-
ные нефинансовые организации иностранного
государства
1472  2 7 2  Инвестиции в СКВ в зависимые негосударственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1472  2 7 3  Инвестиции в ДВВ в зависимые негосударственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1472  2 8 1  Инвестиции в тенге в зависимые некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства
1472  2 8 2  Инвестиции в СКВ в зависимые некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства
1472  2 8 3  Инвестиции в ДВВ в зависимые некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства
1475  0 0 0 Инвестиции в субординированный долг
1475  1 4 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
других банков-резидентов
1475  1 4 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
других банков-резидентов
1475  1 4 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
других банков-резидентов
1475  1 5 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1475  1 5 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1475  1 5 3  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1475  1 6 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
государственных нефинансовых организаций-
резидентов
1475  1 7 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
1475  1 7 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов

1472 2 4 3   Тәуелді резидент емес банктерге ВБТ-мен инвестициялар
1472 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын тәуелді резидент емес ұйымдарға теңгемен
инвестициялар
1472 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын тәуелді резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен
инвестициялар
1472 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын тәуелді резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен
инвестициялар
1472 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес тәуелді
ұйымдарына теңгемен инвестициялар
1472 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес тәуелді
ұйымдарына ЕАВ-мен инвестициялар
1472 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес тәуелді
ұйымдарына ВБТ-мен инвестициялар
1472 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
тәуелді ұйымдарына теңгемен инвестициялар
1472 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
тәуелді ұйымдарына ЕАВ-мен инвестициялар
1472 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
тәуелді ұйымдарына ВБТ-мен инвестициялар
1472 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
тәуелді резидент емес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1472 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
тәуелді резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен инвестициялар
1472 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
тәуелді резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен инвестициялар
1475 0 0 0  Реттелген борышқа инвестициялар
1475 1 4 1   Басқа резидент банктердің реттелген борыштарына
теңгемен инвестициялар
1475 1 4 2   Басқа резидент банктердің реттелген борыштарына
ЕАВ-мен инвестициялар
1475 1 4 3   Басқа резидент банктердің реттелген борыштарына
ВБТ-мен инвестициялар
1475 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар
1475 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар
1475 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға реттелген
борышқа теңгемен инвестициялар
1475 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға реттелген
борышқа ЕАВ-мен инвестициялар
1475 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға реттелген
борышқа ВБТ-мен инвестициялар
1475 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
реттелген борышқа теңгемен инвестициялар
1475 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
реттелген борышқа ЕАВ-мен инвестициялар

1475  1 7 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
1475  1 8 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1475  1 8 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1475  1 8 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1475  2 4 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
банков-нерезидентов
1475  2 4 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
банков-нерезидентов
1475  2 4 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
банков-нерезидентов
1475  2 5 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1475  2 5 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1475  2 5 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1475  2 6 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
1475  2 6 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
1475  2 6 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
1475  2 7 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1475  2 7 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1475  2 7 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1475  2 8 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1475  2 8 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1475  2 8 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1476  0 0 0 Прочие инвестиции
1476  1 4 1  Прочие инвестиции в тенге в банки-резиденты
1476  1 5 1  Прочие инвестиции в тенге в организации-резиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций
1476  1 6 1  Прочие инвестиции в тенге в государственные
нефинансовые организации-резиденты
1476  1 7 1  Прочие инвестиции в тенге в негосударственные
нефинансовые организации-резиденты

1475 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
реттелген борышқа ВБТ-мен инвестициялар
1475 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар
1475 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар
1475 2 4 1   Резидент емес банктерге реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 2 4 2   Резидент емес банктерге реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар
1475 2 4 3   Резидент емес банктерге реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар
1475 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа
теңгемен инвестициялар
1475 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа
ЕАВ-мен инвестициялар
1475 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа
ВБТ-мен инвестициялар
1475 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына реттелген борышқа теңгемен инвестициялар
1475 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына реттелген борышқа ЕАВ-мен инвестициялар
1475 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына реттелген борышқа ВБТ-мен инвестициялар
1475 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына реттелген борышқа теңгемен инвестициялар
1475 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына реттелген борышқа ЕАВ-мен инвестициялар
1475 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына реттелген борышқа ВБТ-мен инвестициялар
1475 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар
1475 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар
1476 0 0 0  Басқа да инвестициялар
1476 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен басқа инвестициялар
1476 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен басқа
инвестициялар
1476 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
басқа инвестициялар
1476 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен басқа инвестициялар

1476  1 8 1  Прочие инвестиции в тенге в некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства
1476  2 4 1  Прочие инвестиции в тенге в банки-нерезиденты
1476  2 4 2  Прочие инвестиции в СКВ в банки-нерезиденты
1476  2 4 3  Прочие инвестиции в ДВВ в банки-нерезиденты
1476  2 5 1  Прочие инвестиции в тенге в организации-нерезиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций
1476  2 5 2  Прочие инвестиции в СКВ в организации-нерезиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций
1476  2 5 3  Прочие инвестиции в ДВВ в организации-нерезиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций
1476  2 6 1  Прочие инвестиции в тенге в государственные
нефинансовые организации иностранного государства
1476  2 6 2  Прочие инвестиции в СКВ в государственные
нефинансовые организации иностранного государства
1476  2 6 3  Прочие инвестиции в ДВВ в государственные
нефинансовые организации иностранного государства
1476  2 7 1  Прочие инвестиции в тенге в негосударственные
нефинансовые организации иностранного государства
1476  2 7 2  Прочие инвестиции в СКВ в негосударственные
нефинансовые организации иностранного государства
1476  2 7 3  Прочие инвестиции в ДВВ в негосударственные
нефинансовые организации иностранного государства
1476  2 8 1  Прочие инвестиции в тенге в некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние
хозяйства
1476  2 8 2  Прочие инвестиции в СКВ в некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние
хозяйства
1476  2 8 3  Прочие инвестиции в ДВВ в некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние
хозяйства
1550       Расчеты по платежам
1551  0 0 0 Расчеты с другими банками
1551  1 3 1  Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в
тенге
1551  1 3 2  Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан
в СКВ
1551  1 3 3  Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан
в ДВВ
1551  1 4 1  Расчеты с другими банками-резидентами в тенге
1551  1 4 2  Расчеты с другими банками-резидентами в СКВ
1551  1 4 3  Расчеты с другими банками-резидентами в ДВВ
1551  2 3 1  Расчеты с иностранными центральными банками в тенге
1551  2 3 2  Расчеты с иностранными центральными банками в СКВ
1551  2 3 3  Расчеты с иностранными центральными банками в ДВВ
1551  2 4 1  Расчеты с другими банками-нерезидентами в тенге
1551  2 4 2  Расчеты с другими банками-нерезидентами в СКВ
1551  2 4 3  Расчеты с другими банками-нерезидентами в ДВВ

1476 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен басқа инвестициялар
1476 2 4 1   Резидент емес банктерге теңгемен басқа инвестициялар
1476 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен басқа инвестициялар
1476 2 4 3   Резидент емес банктерге ВБТ-мен басқа инвестициялар
1476 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен басқа
инвестициялар
1476 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен басқа
инвестициялар
1476 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен басқа
инвестициялар
1476 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен басқа инвестициялар
1476 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен басқа инвестициялар
1476 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен басқа инвестициялар
1476 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына теңгемен басқа инвестициялар
1476 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына ЕАВ-мен басқа инвестициялар
1476 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына ВБТ-мен басқа инвестициялар
1476 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен басқа инвестициялар
1476 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен басқа инвестициялар
1476 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен басқа инвестициялар
1550       Төлемдер бойынша есеп айырысулар
1551 0 0 0  Басқа банктермен есеп айырысулар
1551 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгемен
есеп айырысулар
1551 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-мен есеп
айырысулар
1551 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-мен есеп
айырысулар
1551 1 4 1   Басқа резидент банктермен теңгемен есеп айырысулар
1551 1 4 2   Басқа резидент банктермен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1551 1 4 3   Басқа резидент банктермен ВБТ-мен есеп айырысулар
1551 2 3 1   Шетелдік орталық банктермен теңгемен есеп айырысулар
1551 2 3 2   Шетелдік орталық банктермен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1551 2 3 3   Шетелдік орталық банктермен ВБТ-мен есеп айырысулар
1551 2 4 1   Басқа резидент емес банктермен теңгемен есеп
айырысулар
1551 2 4 2   Басқа резидент емес банктермен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1551 2 4 3   Басқа резидент емес банктермен ВБТ-мен есеп айырысулар

1552  0 0 0 Расчеты с клиентами
1552  1 1 1  Расчеты в тенге с Правительством Республики Казахстан
1552  1 1 2  Расчеты в СКВ с Правительством Республики Казахстан
1552  1 1 3  Расчеты в ДВВ с Правительством Республики Казахстан
1552  1 2 1  Расчеты в тенге с местными органами власти Республики
Казахстан
1552  1 2 2  Расчеты в СКВ с местными органами власти Республики
Казахстан
1552  1 2 3  Расчеты в ДВВ с местными органами власти Республики
Казахстан
1552  1 5 1  Расчеты в тенге с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1552  1 5 2  Расчеты в СКВ с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1552  1 5 3  Расчеты в ДВВ с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1552  1 6 1  Расчеты в тенге с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552  1 6 2  Расчеты в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552  1 6 3  Расчеты в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552  1 7 1  Расчеты в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552  1 7 2  Расчеты в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552  1 7 3  Расчеты в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552  1 8 1  Расчеты в тенге с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1552  1 8 2  Расчеты в СКВ с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
1552  1 8 3  Расчеты в ДВВ с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
1552  1 9 1  Расчеты в тенге с домашними хозяйствами-резидентами
1552  1 9 2  Расчеты в СКВ с домашними хозяйствами-резидентами
1552  1 9 3  Расчеты в ДВВ с домашними хозяйствами-резидентами
1552  2 1 1  Расчеты в тенге с Правительством иностранного
государства
1552  2 1 2  Расчеты в СКВ с Правительством иностранного государства
1552  2 1 3  Расчеты в ДВВ с Правительством иностранного государства
1552  2 2 1  Расчеты в тенге с местными органами власти
иностранного государства
1552  2 2 2  Расчеты в СКВ с местными органами власти иностранного
государства
1552  2 2 3  Расчеты в ДВВ с местными органами власти иностранного
государства
1552  2 5 1  Расчеты в тенге с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1552  2 5 2  Расчеты в СКВ с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций

1552 0 0 0  Клиенттермен есеп айырысулар
1552 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметімен теңгемен есеп
айырысулар
1552 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ЕАВ-мен есеп
айырысулар
1552 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ВБТ-мен есеп
айырысулар
1552 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен теңгемен есеп айырысулар
1552 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
1552 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
есеп айырысулар
1552 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-мен
есеп айырысулар
1552 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен
есеп айырысулар
1552 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен есеп айырысулар
1552 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
1552 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 1 9 1   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен теңгемен есеп
айырысулар
1552 1 9 2   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ЕАВ-мен есеп
айырысулар
1552 1 9 3   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ВБТ-мен есеп
айырысулар
1552 2 1 1   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен теңгемен есеп
айырысулар
1552 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ЕАВ-мен есеп
айырысулар
1552 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ВБТ-мен есеп
айырысулар
1552 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
теңгемен есеп айырысулар
1552 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен теңгемен есеп
айырысулар
1552 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп
айырысулар

1552  2 5 3  Расчеты в ДВВ с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1552  2 6 1  Расчеты в тенге с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552  2 6 2  Расчеты в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552  2 6 3  Расчеты в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552  2 7 1  Расчеты в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552  2 7 2  Расчеты в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552  2 7 3  Расчеты в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552  2 8 1  Расчеты в тенге с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1552  2 8 2  Расчеты в СКВ с некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
1552  2 8 3  Расчеты в ДВВ с некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
1552  2 9 1  Расчеты в тенге с домашними хозяйствами-нерезидентами
1552  2 9 2  Расчеты в СКВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
1552  2 9 3  Расчеты в ДВВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
1600      Товарно-материальные ценности (запасы)
1601  0 0 0 Неаффинированные драгоценные металлы
1602  0 0 0 Прочие товарно-материальные ценности (запасы)
1603  0 0 0 Монеты, изготовленные из драгоценных металлов
1604  0 0 0 Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, на складе
1604  1 3 1  Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, на складе в тенге
1604  2 3 2  Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, на складе в СКВ
1604  2 3 3  Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, на складе в ДВВ
1650       Основные средства и нематериальные активы
1690
1651  0 0 0 Строящиеся (устанавливаемые) основные средства
1652  0 0 0 Земля, здания и сооружения
1653  0 0 0 Компьютерное оборудование
1654  0 0 0 Прочие основные средства
1655  0 0 0 Основные средства, принятые в финансовый лизинг
1656  0 0 0 Основные средства, предназначенные для сдачи в аренду
1657  0 0 0 Капитальные затраты по арендованным зданиям
1658  0 0 0 Транспортные средства
1659  0 0 0 Нематериальные активы
1660  0 0 0 Создаваемые (разрабатываемые) нематериальные активы
1692  0 0 0 Начисленная амортизация по зданиям и сооружениям
1693  0 0 0 Начисленная амортизация по компьютерному оборудованию
1694  0 0 0 Начисленная амортизация по прочим основным средствам

1552 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп
айырысулар
1552 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысулар
1552 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысулар
1552 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
1552 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 9 1   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен теңгемен есеп
айырысулар
1552 2 9 2   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ЕАВ-мен есеп
айырысулар
1552 2 9 3   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ВБТ-мен есеп
айырысулар
1600       Тауар-материалдық құндылықтар (қорлар)
1601 0 0 0  Тазартылмаған қымбат металдар
1602 0 0 0  Басқа тауар-материалдық құндылықтар (қорлар)
1603 0 0 0  Қымбат металдардан дайындалған монеталар
1604 0 0 0 Қоймадағы қымбат емес металдардан жасалған коллекциялық
монеталар
1604 1 3 1   Қоймадағы қымбат емес металдардан жасалған
коллекциялық монеталар, теңгемен
1604 2 3 2   Қоймадағы қымбат емес металдардан жасалған
коллекциялық монеталар, ЕАВ-мен
1604 2 3 3   Қоймадағы қымбат емес металдардан жасалған
коллекциялық монеталар, ВБТ-мен
1650/       Негізгі құрал-жабдықтар және материалдық емес активтер
1690
1651 0 0 0  Салынып жатқан (орнатылып жатқан) негізгі
құрал-жабдықтар
1652 0 0 0  Жер, үй-жайлар және ғимараттар
1653 0 0 0  Компьютер жабдықтары
1654 0 0 0  Басқа негізгі құрал-жабдықтар
1655 0 0 0  Қаржы лизингіне қабылданған негізгі құрал-жабдықтар
1656 0 0 0  Жалға беруге арналған негізгі құрал-жабдықтар
1657 0 0 0  Жалданған үй-жайлар бойынша күрделі шығындар
1658 0 0 0  Көлік құралдары
1659 0 0 0  Материалдық емес активтер
1660 0 0 0  Құрылатын (әзірленетін) материалдық емес активтер
1692 0 0 0  Үй-жайлар мен ғимараттар бойынша есептелген амортизация
1693 0 0 0  Компьютер жабдықтары бойынша есептелген амортизация
1694 0 0 0  Басқа негізгі құрал-жабдықтар бойынша есептелген
амортизация

1695  0 0 0 Начисленная амортизация по основным средствам,
полученным по финансовому лизингу
1696  0 0 0 Начисленная амортизация по основным средствам,
предназначенным для сдачи в аренду
1697  0 0 0 Начисленная амортизация по капитальным затратам по
арендованным зданиям
1698  0 0 0 Начисленная амортизация по транспортным средствам
1699  0 0 0 Начисленная амортизация по нематериальным активам
1700      Начисленные доходы, связанные с получением вознаграждения
1705  0 0 0 Начисленные доходы по корреспондентским счетам
1705  1 3 1  Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
Национальном Банке Республики Казахстан в тенге
1705  1 3 2  Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
Национальном Банке Республики Казахстан в СКВ
1705  1 3 3  Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
Национальном Банке Республики Казахстан в ДВВ
1705  1 4 1  Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
банках-резидентах в тенге
1705  1 4 2  Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
банках-резидентах в СКВ
1705  1 4 3  Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
банках-резидентах в ДВВ
1705  2 3 1  Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
иностранных центральных банках в тенге
1705  2 3 2  Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
иностранных центральных банках в СКВ
1705  2 3 3  Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
иностранных центральных банках в ДВВ
1705  2 4 1  Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
банках-нерезидентах в тенге
1705  2 4 2  Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
банках-нерезидентах в СКВ
1705  2 4 3  Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
банках-нерезидентах в ДВВ
1710  0 0 0 Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан
1710  1 3 1  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан в тенге
1710  1 3 2  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан в СКВ
1710  1 3 3  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан в ДВВ
1725  0 0 0 Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других
банках
1725  1 4 1  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в тенге
1725  1 4 2  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в СКВ
1725  1 4 3  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в ДВВ

1695 0 0 0  Қаржы лизингі бойынша алынған негізгі құрал-жабдықтар
бойынша есептелген амортизация
1696 0 0 0  Жалға беруге арналған негізгі құрал-жабдықтар бойынша
есептелген амортизация
1697 0 0 0  Жалданған үй-жайлар бойынша күрделі шығындар бойынша
есептелген амортизация
1698 0 0 0  Көлік құралдары бойынша есептелген амортизация
1699 0 0 0  Материалдық емес активтер бойынша есептелген
амортизация
1700       Сыйақы алумен байланысты есептелген кірістер
1705 0 0 0  Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер
1705 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық банкінде теңгемен
корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер
1705 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық банкінде ЕАВ-мен
корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер
1705 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық банкінде ВБТ-мен
корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер
1705 1 4 1   Резидент банктердегі теңгемен корреспонденттік шоттар
бойынша есептелген кірістер
1705 1 4 2   Резидент банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік шоттар
бойынша есептелген кірістер
1705 1 4 3   Резидент банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік шоттар
бойынша есептелген кірістер
1705 2 3 1   Шетелдік орталық банктерде теңгемен корреспонденттік
шоттар бойынша есептелген кірістер
1705 2 3 2   Шетелдік орталық банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттар бойынша есептелген кірістер
1705 2 3 3   Шетелдік орталық банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
шоттар бойынша есептелген кірістер
1705 2 4 1   Резидент емес банктердегі теңгемен корреспонденттік
шоттар бойынша есептелген кірістер
1705 2 4 2   Резидент емес банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттар бойынша есептелген кірістер
1705 2 4 3   Резидент емес банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
шоттар бойынша есептелген кірістер
1710 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер
1710 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде теңгемен
орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер
1710 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер
1710 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер
1725 0 0 0   Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
есептелген кірістер
1725 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен орналастырылған салымдар
бойынша есептелген кірістер
1725 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған салымдар
бойынша есептелген кірістер
1725 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылған салымдар
бойынша есептелген кірістер

1725  1 6 1  Начисленные доходы по вкладам, размещенным
в АО "Казпочта" в тенге
1725  1 6 2  Начисленные доходы по вкладам, размещенным
в АО "Казпочта" в СКВ
1725  1 6 3  Начисленные доходы по вкладам, размещенным
в АО "Казпочта" в ДВВ
1725  2 4 1  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в тенге
1725  2 4 2  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в СКВ
1725  2 4 3  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в ДВВ
1726  0 0 0 Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в
других банках
1726  1 4 1  Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным
в банках-резидентах в тенге
1726  1 4 2  Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в СКВ
1726  1 4 3  Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в ДВВ
1726  2 4 1  Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным
в банках-нерезидентах в тенге
1726  2 4 2  Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным
в банках-нерезидентах в СКВ
1726  2 4 3  Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в ДВВ
1727  0 0 0 Начисленные доходы по аффинированным драгоценным
металлам, размещенным на металлических счетах
1727  1 3 0  Начисленные доходы по аффинированным драгоценным
металлам, размещенным на металлических счетах в
Национальном Банке Республики Казахстан
1727  1 4 0  Начисленные доходы по аффинированным драгоценным
металлам, размещенным на металлических счетах в
банках-резидентах
1727  2 4 0  Начисленные доходы по аффинированным драгоценным
металлам, размещенным на металлических счетах в
банках-нерезидентах
1728  0 0 0 Начисленные доходы по вкладу, являющемуся обеспечением
обязательств банка и ипотечной компании
1728  1 4 1  Начисленные доходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств банка и ипотечной
компании и размещенному в банках-резидентах
1728  1 4 2  Начисленные доходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств банка и ипотечной
компании и размещенному в банках-резидентах
1728  1 4 3  Начисленные доходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств банка и ипотечной
компании и размещенному в банках-резидентах
1728  2 4 1  Начисленные доходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств банка и ипотечной
компании и размещенному в банках-нерезидентах
1728  2 4 2  Начисленные доходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств банка и ипотечной
компании и размещенному в банках-нерезидентах

1725 1 6 1  "Қазпочта" АҚ-на теңгемен орналастырылған салымдар
бойынша есептелген кірістер
1725 1 6 2   "Қазпочта" АҚ-на ЕАВ-мен орналастырылған салымдар
бойынша есептелген кірістер
1725 1 6 3   "Қазпочта" АҚ-на ВБТ-мен орналастырылған салымдар
бойынша есептелген кірістер
1725 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен орналастырылған
салымдар бойынша есептелген кірістер
1725 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған
салымдар бойынша есептелген кірістер
1725 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған
салымдар бойынша есептелген кірістер
1726 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
мерзімі өткен сыйақы
1726 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен орналастырылған салымдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1726 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған салымдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1726 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылған салымдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1726 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен орналастырылған
салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
1726 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған
салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
1726 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған
салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
1727 0 0 0  Металл шоттарда орналастырылған тазартылған қымбат
металдар бойынша есептелген кірістер
1727 1 3 0   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің металл
шоттарында орналастырылған тазартылған қымбат металдар
бойынша есептелген кірістер
1727 1 4 0   Резидент-банктердің металл шоттарында орналастырылған
тазартылған қымбат металдар бойынша есептелген
кірістер
1727 2 4 0   Резидент емес банктердің металл шоттарында
орналастырылған тазартылған қымбат металдар бойынша
есептелген кірістер
1728 0 0 0  Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын салым бойынша есептелген кірістер
1728 1 4 1   Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының және резидент банктерге
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын салым бойынша теңгеде есептелген
кірістер
1728 1 4 2   Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының және резидент банктерге
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын салым бойынша ЕАВ-дағы есептелген
кірістер
1728 1 4 3   Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының және резидент банктерге
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын салым бойынша ВБТ-дегі есептелген
кірістер
1728 2 4 1   Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының және резидент емес банктерге
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын салым бойынша теңгеде есептелген
кірістер
728 2 4 2    Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының және резидент емес банктерге
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын салым бойынша ЕАВ-дағы есептелген
кірістер

1728  2 4 3  Начисленные доходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств банка и ипотечной
компании и размещенному в банках-нерезидентах
1730  0 0 0 Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным другим банкам
1730  1 4 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным банкам-резидентам в тенге
1730  1 4 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным банкам-резидентам в СКВ
1730  1 4 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным банкам-резидентам в ДВВ
1730  2 3 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным иностранным центральным банкам в тенге
1730  2 3 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным иностранным центральным банкам в СКВ
1730  2 3 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным иностранным центральным банкам в ДВВ
1730  2 4 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным банкам-нерезидентам в тенге
1730  2 4 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным банкам-нерезидентам в СКВ
1730  2 4 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным банкам-нерезидентам в ДВВ
1731  0 0 0 Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу, предоставленным другим банкам
1731  1 4 1  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в тенге, предоставленным банкам-резидентам
1731  1 4 2  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в СКВ, предоставленным банкам-резидентам
1731  1 4 3  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, предоставленным банкам-резидентам
1731  2 3 1  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в тенге, предоставленным иностранным
центральным банкам
1731  2 3 2  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в СКВ, предоставленным иностранным центральным
банкам
1731  2 3 3  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, предоставленным иностранным центральным
банкам
1731  2 4 1  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в тенге, предоставленным банкам-нерезидентам
1731  2 4 2  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в СКВ, предоставленным банкам-нерезидентам
1731  2 4 3  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, предоставленным банкам-нерезидентам
1733  0 0 0 Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций

1728 2 4 3   Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының және резидент емес банктерге
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын салым бойынша ВБТ-дегі есептелген
кірістер
1730 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша есептелген кірістер
1730 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1730 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1730 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1730 2 3 1   Шетелдік орталық банктерге-резидент еместерге теңгемен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер
1730 2 3 2   Шетелдік орталық банктерге-резидент еместерге ЕАВ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер
1730 2 3 3   Шетелдік орталық банктерге-резидент еместерге ВБТ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер
1730 2 4 1   Резидент емес банктерге теңгемен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1730 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1730 2 4 3   Резидент емес банктерге ВБТ-мен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1731 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1731 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1731 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1731 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1731 2 3 1   Шетелдік орталық банктерге-резидент еместерге теңгемен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1731 2 3 2   Шетелдік орталық банктерге-резидент еместерге ЕАВ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1731 2 3 3   Шетелдік орталық банктерге-резидент еместерге ВБТ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1731 2 4 1   Резидент емес банктерге теңгемен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1731 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1731 2 4 3   Резидент емес банктерге ВБТ-мен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1733 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша есептелген кірістер

1733  1 5 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу в
тенге, предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1733  1 5 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу в
СКВ, предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1733  1 5 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1733  2 5 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу
в тенге, предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1733  2 5 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу в
СКВ, предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1733  2 5 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу в
ДВВ, предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1734  0 0 0 Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1734  1 5 1  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в тенге, предоставленным организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1734  1 5 2  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в СКВ, предоставленным организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1734  1 5 3  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, предоставленным организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1734  2 5 1  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в тенге, предоставленным организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1734  2 5 2  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в СКВ, предоставленным организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1734  2 5 3  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, предоставленным организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1735  0 0 0 Начисленные доходы по расчетам между головным офисом и
его филиалами
1735  1 4 1  Начисленные доходы по расчетам между головным офисом и
его филиалами в тенге
1735  1 4 2  Начисленные доходы по расчетам между головным офисом
и его филиалами в СКВ
1735  1 4 3  Начисленные доходы по расчетам между головным офисом
и его филиалами в ДВВ
1735  2 4 1  Начисленные доходы по расчетам между головным офисом
и его зарубежными филиалами в тенге

1733 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі
бойынша берілген теңгемен есептелген кірістер
1733 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі
бойынша ЕАВ-мен есептелген кірістер
1733 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі
бойынша ВБТ-мен есептелген кірістер
1733 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша теңгемен есептелген кірістер
1733 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша ЕАВ-мен есептелген кірістер
1733 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша ВБТ-мен берілген есептелген кірістер
1734 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі бойынша берілген
мерзімі өткен сыйақы
1734 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі
бойынша теңгемен мерзімі өткен сыйақы
1734 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі
бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
1734 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі
бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен сыйақы
1734 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша теңгемен мерзімі өткен сыйақы
1734 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
1734 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен сыйақы
1735 0 0 0  Бас офис және оның филиалдары арасында есеп айырысу
бойынша есептелген кірістер
1735 1 4 1   Бас офис және оның филиалдары арасында есеп айырысу
бойынша теңгемен есептелген кірістер
1735 1 4 2   Бас офис және оның филиалдары арасында есеп айырысу
бойынша ЕАВ-мен есептелген кірістер
1735 1 4 3   Бас офис және оның филиалдары арасында есеп айырысу
бойынша ВБТ-мен есептелген кірістер
1735 2 4 1   Бас офис және оның шетелдік филиалдары арасында есеп
айырысу бойынша теңгемен есептелген кірістер

1740  1 9 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным домашним хозяйствам-резидентам в ДВВ
1740  2 1 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным Правительству иностранного государства
в тенге
1740  2 1 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным Правительству иностранного государства
в СКВ
1740  2 1 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным Правительству иностранного государства
в ДВВ
1740  2 2 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,Э
предоставленным местным органам власти иностранного
государства в тенге
1740  2 2 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным местным органам власти иностранного
государства в СКВ
1740  2 2 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным местным органам власти иностранного
государства в ДВВ
1740  2 6 1  Начисленные  доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям иностранного государства в тенге
1740  2 6 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям иностранного государства в СКВ
1740  2 6 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям иностранного государства в ДВВ
1740  2 7 1  Начисленные  доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства в тенге
1740  2 7 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства в СКВ
1740  2 7 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства в ДВВ
1740  2 8 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства в тенге
1740  2 8 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства в СКВ
1740  2 8 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства в ДВВ
1740  2 9 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным домашним хозяйствам-нерезидентам
в тенге
1740  2 9 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным домашним хозяйствам-нерезидентам в СКВ

1740 1 9 3   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ВБТ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметіне теңгемен берілген заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметіне ЕАВ-мен берілген заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметіне ВБТ-мен берілген заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
есептелген кірістер
1740 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
есептелген кірістер
1740 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
есептелген кірістер
1740 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша есептелген кірістер
1740 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша есептелген кірістер
1740 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша есептелген кірістер
1740 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша есептелген кірістер
1740 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1740 2 9 1   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер
1740 2 9 2   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ЕАВ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер

1741  2 9 1  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в тенге, предоставленным домашним хозяйствам-
нерезидентам
1741  2 9 2  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в СКВ, предоставленным домашним хозяйствам-
нерезидентам
1741  2 9 3  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, предоставленным домашним хозяйствам-
нерезидентам
1744  0 0 0 Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным
для торговли
1744  1 1 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
предназначенным для торговли, выпущенным
Правительством Республики Казахстан
1744  1 1 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
Правительством Республики Казахстан
1744  1 2 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
предназначенным для торговли, выпущенным местными
органами власти Республики Казахстан
1744  1 2 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным местными
органами власти Республики Казахстан
1744  1 3 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
предназначенным для торговли, выпущенным Национальным
Банком Республики Казахстан
1744  1 3 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным Национальным
Банком Республики Казахстан
1744  1 4 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
предназначенным для торговли, выпущенным
банками-резидентами
1744  1 4 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
банками-резидентами
1744  1 4 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
банками-резидентами
1744  1 5 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
предназначенным для торговли, выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1744  1 5 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1744  1 5 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1744  1 6 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
предназначенным для торговли, выпущенным
государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1744  1 6 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1744  1 6 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами

1741 2 9 1   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1741 2 9 2   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ЕАВ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1741 2 9 3   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ВБТ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1744 0 0 0  Cаудаға арналған бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1744 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметі саудаға арнап
шығарған теңгедегі бағалы қағаздары бойынша есептелген
кірістер
1744 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметі саудаға арнап
шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша есептелген
кірістер
1744 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
саудаға арнап шығарған теңгедегі бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1744 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
саудаға арнап шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің саудаға арнап
шығарған теңгедегі бағалы қағаздары бойынша есептелген
кірістер
1744 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің саудаға арнап
шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша есептелген
кірістер
1744 1 4 1   Резидент-банктердің саудаға арнап шығарған теңгедегі
бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744 1 4 2   Резидент-банктердің саудаға арнап шығарған ЕАВ-ғы
бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744 1 4 3   Резидент-банктердің саудаға арнап шығарған ВБТ-гі
бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент-ұйымдардың саудаға арнап шығарған
теңгедегі бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент-ұйымдардың саудаға арнап шығарған
ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент-ұйымдардың саудаға арнап шығарған
ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың саудаға
арнап шығарған теңгедегі бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың саудаға
арнап шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың саудаға
арнап шығарған ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер

1744  1 7 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
предназначенным для торговли, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1744  1 7 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1744  1 7 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1744  2 1 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
Правительством иностранного государства
1744  2 1 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
Правительством иностранного государства
1744  2 2 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным местными
органами власти иностранного государства
1744  2 2 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
предназначенным для торговли, выпущенным местными
органами власти иностранного государства
1744  2 3 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным иностранными
центральными банками
1744  2 3 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
предназначенным для торговли, выпущенным иностранными
центральными банками
1744  2 4 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
банками-нерезидентами
1744  2 4 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
банками-нерезидентами
1744  2 5 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1744  2 5 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1744  2 6 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1744  2 6 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1744  2 7 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1744  2 7 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
предназначенным для торговли, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами

1744 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдардың
саудаға арнап шығарған теңгедегі бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1744 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдардың
саудаға арнап шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдардың
саудаға арнап шығарған ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің саудаға арнап шығарған
ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің саудаға арнап шығарған
ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744 2 2 2   Шетел мемлекеті жергілікті өкімет органының саудаға
арнап шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744 2 2 3   Шетел мемлекеті жергілікті өкімет органының саудаға
арнап шығарған ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің саудаға арнап шығарған
ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің саудаға арнап шығарған
ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744 2 4 2   Резидент емес банктердің саудаға арнап шығарған ЕАВ-ғы
бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744 2 4 3   Резидент емес банктердің саудаға арнап шығарған ВБТ-гі
бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың саудаға арнап
шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша есептелген
кірістер
1744 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың саудаға арнап
шығарған ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша есептелген
кірістер
1744 2 6 2   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес ұйымы
саудаға арнап шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744 2 6 3   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес ұйымы
саудаға арнап шығарған ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744 2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымның
саудаға арнап шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744 2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымның
саудаға арнап шығарған ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер

1745  0 0 0 Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения
1745  1 1 1  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным Правительством Республики
Казахстан в тенге
1745  1 1 2  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным Правительством Республики
Казахстан в СКВ
1745  1 2 1  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным местными органами власти
Республики Казахстан в тенге
1745  1 2 2  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным местными органами власти
Республики Казахстан в СКВ
1745  1 3 1  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным Национальным Банком Республики
Казахстан в тенге
1745  1 3 2  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным Национальным Банком Республики
Казахстан в СКВ
1745  1 4 1  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным банками-резидентами в тенге
1745  1 4 2  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным банками-резидентами в СКВ
1745  1 4 3  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным банками-резидентами в ДВВ
1745  1 5 1  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций в
тенге
1745  1 5 2  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций в
СКВ
1745  1 5 3  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций в
ДВВ
1745  1 6 1  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым
до погашения и выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в тенге
1745  1 6 2  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым
до погашения и выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в СКВ
1745  1 6 3  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами в ДВВ
1745  1 7 1  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым
до погашения и выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в тенге
1745  1 7 2  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым
до погашения и выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в СКВ

1745 0 0 0  Өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған, өтеуге
дейін ұсталынатын теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған, өтеуге
дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған,
өтеуге дейін ұсталынатын теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1745 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған,
өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1745 1 4 1   Резидент банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 4 2   Резидент банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 4 3   Резидент банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын
ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған,
өтеуге дейін ұсталынатын теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1745 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған,
өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1745 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған,
өтеуге дейін ұсталынатын ВБТ-дегі бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1745 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер

1745  1 7 3  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым
до погашения и выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в ДВВ
1745  2 1 2  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым
до погашения и выпущенным Правительством иностранного
государства в СКВ
1745  2 1 3  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым
до погашения и выпущенным Правительством иностранного
государства в ДВВ
1745  2 2 2  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным местными органами власти
иностранного государства в СКВ
1745  2 2 3  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным местными органами власти
иностранного государства в ДВВ
1745  2 3 2  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным иностранными центральными
банками в СКВ
1745  2 3 3  Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным иностранными центральными
банками в ДВВ
1745  2 4 2  Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
банками-нерезидентами
1745  2 4 3  Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным банками-
нерезидентами
1745  2 5 2  Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1745  2 5 3  Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1745  2 6 2  Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1745  2 6 3  Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1745  2 7 2  Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1745  2 7 3  Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1746  0 0 0 Начисленные доходы по ценным бумагам, имеющимся в
наличии для продажи
1746  1 1 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным Правительством
Республики Казахстан
1746  1 1 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным Правительством
Республики Казахстан
1746  1 2 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным местными
органами власти Республики Казахстан

1745 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметі шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметі шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 3 2   Шетелдік орталық банктер шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 2 3 3   Шетелдік орталық банктер шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ВБТ-мен бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 2 4 2   Резидент емес банктер шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 2 4 3   Резидент емес банктер шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ВБТ-дегі
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ВБТ-дегі
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 0 0 0  Сатылатын қолда бар бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1746 1 1 1   Сатылатын қолда бар бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1746 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметі сатуға шығарған
қолда бар теңгедегі бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1746 1 2 1   Қазақстан Республикасының Үкіметі сатуға шығарған
қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер

1746  1 2 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным местными органами
власти Республики Казахстан
1746  1 3 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
Национальным Банком Республики Казахстан
1746  1 3 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным Национальным Банком
Республики Казахстан
1746  1 4 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
банками-резидентами
1746  1 4 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным банками-резидентами
1746  1 4 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным банками-резидентами
1746  1 5 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1746  1 5 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1746  1 5 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1746  1 6 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1746  1 6 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1746  1 6 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1746  1 7 1  Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1746  1 7 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1746  1 7 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1746  2 1 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным Правительством
иностранного государства
1746  2 1 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным Правительством
иностранного государства

1746 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органы
сатуға шығарған қолда бар теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1746 1 3 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органы
сатуға шығарған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1746 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі сатуға шығарған
қолда бар теңгедегі бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1746 1 4 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі сатуға шығарған
қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1746 1 4 2   Резидент-банктер сатуға шығарған қолда бар теңгедегі
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 1 4 3   Резидент-банктер сатуға шығарған қолда бар ЕАВ-ғы
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 1 5 1   Резидент-банктер сатуға шығарған қолда бар ВБТ-гі
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент-ұйымдар сатуға шығарған қолда бар
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент-ұйымдар сатуға шығарған қолда бар
ВБТ-гі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдар сатуға
шығарған қолда бар теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдар сатуға
шығарған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдар сатуға
шығарған қолда бар ВБТ-гі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдар сатуға
шығарған қолда бар теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдар сатуға
шығарған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдар сатуға
шығарған қолда бар ВБТ-гі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746 2 1 2   Шет мемлекет Үкіметі сатуға шығарған қолда бар ЕАВ-ғы
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 2 1 3   Шет мемлекет Үкіметі сатуға шығарған қолда бар ВБТ-гі
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер

1746  2 2 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным местными органами
власти иностранного государства
1746  2 2 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным местными органами
власти иностранного государства
1746  2 3 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным иностранными
центральными банками
1746  2 3 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным иностранными
центральными банками
1746  2 4 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным банками-
нерезидентами
1746  2 4 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи и выпущенным банками-
нерезидентами
1746  2 5 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1746  2 5 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1746  2 6 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1746  2 6 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1746  2 7 2  Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами
1746  2 7 3  Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами
1747  0 0 0 Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг
1747  1 4 1  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-резидентов в тенге
1747  1 4 2  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-резидентов в СКВ
1747  1 4 3  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-резидентов в ДВВ
1747  1 5 1  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в
тенге
1747  1 5 2  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в СКВ

1746 2 2 2   Шетел мемлекеті жергілікті өкімет органы сатуға
шығарған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746 2 2 3   Шетел мемлекеті жергілікті өкімет органы сатуға
шығарған қолда бар ВБТ-гі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746 2 3 2   Шетелдік орталық банктер сатуға шығарған қолда бар
ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 2 3 3   Шетелдік орталық банктер сатуға шығарған қолда бар
ВБТ-гі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 2 4 2   Резидент емес банктер сатуға шығарған қолда бар ЕАВ-ғы
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 2 4 3   Резидент емес банктер сатуға шығарған қолда бар ВБТ-гі
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент-ұйымдар сатуға шығарған қолда бар
ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент-ұйымдар сатуға шығарған қолда бар
ВБТ-гі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 2 6 2   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес ұйымы сатуға
шығарған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746 2 6 3   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес ұйымы сатуға
шығарған қолда бар ВБТ-гі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746 2 7 2   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент емес ұйымы сатуға шығарған қолда бар ЕАВ-ғы
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйым
сатуға шығарған қолда бар ВБТ-гі бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1747 0 0 0  Капиталға және реттелген борышқа инвестициялар бойынша
есептелген кірістер
1747 1 4 1   Резидент банктердің капиталға және реттелген борышқа
теңгемен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 4 2   Резидент банктердің капиталға және реттелген борышқа
ЕАВ-мен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 4 3   Резидент банктердің капиталға және реттелген борышқа
ВБТ-мен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа теңгемен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа ЕАВ-мен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер

1747  1 5 3  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в
ДВВ
1747  1 6 1  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
1747  1 6 2  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций-резидентов в СКВ
1747  1 6 3  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций-резидентов в ДВВ
1747  1 7 1  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
1747  1 7 2  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в СКВ
1747  1 7 3  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в ДВВ
1747  1 8 1  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
1747  1 8 2  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в СКВ
1747  1 8 3  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства в ДВВ
1747  2 4 1  Начисленные доходы в тенге по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-нерезидентов
1747  2 4 2  Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-нерезидентов
1747  2 4 3  Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-нерезидентов
1747  2 5 1  Начисленные доходы в тенге по инвестициям в капитал
и субординированный долг организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1747  2 5 2  Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1747  2 5 3  Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1747  2 6 1  Начисленные доходы в тенге по инвестициям в капитал
и субординированный долг государственных нефинансовых
организаций иностранного государства

1747 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа ВБТ-мен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға капиталға
және реттелген борышқа теңгемен инвестициялар бойынша
есептелген кірістер
1747 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға капиталға
және реттелген борышқа ЕАВ-мен инвестициялар бойынша
есептелген кірістер
1747 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға капиталға
және реттелген борышқа ВБТ-мен инвестициялар бойынша
есептелген кірістер
1747 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
капиталға және реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
капиталға және реттелген борышқа ЕАВ-мен инвестициялар
бойынша есептелген кірістер
1747 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
капиталға және реттелген борышқа ВБТ-мен инвестициялар
бойынша есептелген кірістер
1747 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға капиталға және реттелген борышқа
теңгемен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға капиталға және реттелген борышқа
ЕАВ-мен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға капитал және реттелген борышқа
ВБТ-мен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 4 1   Резидент емес банктерге капиталға және реттелген
борышқа теңгемен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 2 4 2   Резидент емес банктерге капиталға және реттелген
борышқа ЕАВ-мен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 2 4 3   Резидент емес банктерге капиталға және реттелген
борышқа ВБТ-мен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға капиталға және
реттелген борышқа теңгемен инвестициялар бойынша
есептелген кірістер
1747 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға капиталға және
реттелген борышқа ЕАВ-мен инвестициялар бойынша
есептелген кірістер
1747 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға капиталға және
реттелген борышқа ВБТ-мен инвестициялар бойынша
есептелген кірістер
1747 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына капиталға және реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер

1747  2 6 2  Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1747  2 6 3  Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1747  2 7 1  Начисленные доходы в тенге по инвестициям в капитал
и субординированный долг негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1747  2 7 2  Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в капитал
и субординированный долг негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1747  2 7 3  Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1747  2 8 1  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
1747  2 8 2  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства в СКВ
1747  2 8 3  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства в ДВВ
1748  0 0 0 Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами
1748  1 3 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в тенге с Национальным Банком
Республики Казахстан
1748  1 3 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с Национальным Банком
Республики Казахстан
1748  1 3 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в ДВВ с Национальным Банком
Республики Казахстан
1748  1 4 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с банками-резидентами
1748  1 4 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с банками-резидентами
1748  1 4 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в ДВВ с банками-резидентами
1748  1 5 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в тенге с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1748  1 5 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в СКВ с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1748  1 5 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в ДВВ с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций

1747 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына капиталға және реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына капиталға және реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына капиталға және реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына капиталға және реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына капиталға және реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа теңгемен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа ЕАВ-мен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа ВБТ-мен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1748 0 0 0  Бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгедегі
бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-ғы бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-гі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 1 4 1   Резидент-банктердің теңгедегі бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 1 4 2   Резидент-банктердің ЕАВ-ғы бағалы қағаздарымен "кері
РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 1 4 3   Резидент-банктердің ВБТ-гі бағалы қағаздарымен "кері
РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент-ұйымдардың теңгедегі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент-ұйымдардың ЕАВ-ғы бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент-ұйымдардың ВБТ-гі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер

1748  1 6 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в тенге с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1748  1 6 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1748  1 6 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в ДВВ с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1748  1 7 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в тенге с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1748  1 7 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в СКВ с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1748  1 7 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в ДВВ с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1748  1 8 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1748  1 8 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в СКВ с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1748  1 8 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в ДВВ с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1748  1 9 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в тенге с домашними
хозяйствами-резидентами
1748  1 9 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в СКВ с домашними
хозяйствами-резидентами
1748  1 9 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в ДВВ с домашними
хозяйствами-резидентами
1748  2 3 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в тенге с иностранным центральным
банком
1748  2 3 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с иностранным центральным
банком
1748  2 3 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в ДВВ с иностранным центральным
банком
1748  2 4 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с банками-нерезидентами
1748  2 4 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в СКВ с банками-нерезидентами
1748  2 4 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в ДВВ с банками-нерезидентами
1748  2 5 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в тенге с организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций

1748 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың
теңгедегі бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың ЕАВ-ғы
бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың ВБТ-гі
бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдардың
теңгедегі бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдардың
ЕАВ-ғы бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдардың
ВБТ-гі бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсетуші коммерциялық емес
ұйымдар-резиденттердің теңгедегі бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсетуші коммерциялық емес
ұйымдар-резиденттердің ЕАВ-ғы бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсетуші коммерциялық емес
ұйымдар-резиденттердің ВБТ-гі бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 1 9 1   Үй шаруашылығы-резиденттердің теңгедегі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 1 9 2   Үй шаруашылығы-резиденттердің ЕАВ-ғы бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 1 9 3   Үй шаруашылығы-резиденттердің ВБТ-гі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 2 3 1   Шетелдік орталық банктің теңгедегі бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 3 2   Шетелдік орталық банктің ЕАВ-ғы бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 3 3   Шетелдік орталық банктің ВБТ-гі бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгедегі бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-ғы бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-гі бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгедегі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер

1748  2 5 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1748  2 5 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в ДВВ с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1748  2 6 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1748  2 6 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в СКВ с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1748  2 6 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в ДВВ с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1748  2 7 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в тенге с негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1748  2 7 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в СКВ с негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1748  2 7 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в ДВВ с негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1748  2 8 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в тенге с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1748  2 8 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в СКВ с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1748  2 8 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в ДВВ с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1748  2 9 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в тенге с домашними хозяйствами-
нерезидентами
1748  2 9 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в СКВ с домашними
хозяйствами-нерезидентами
1748  2 9 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами в ДВВ с домашними
хозяйствами-нерезидентами
1749  0 0 0 Прочее просроченное вознаграждение
1749  1 1 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с Правительством Республики Казахстан
1749  1 1 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с Правительством Республики Казахстан
1749  1 1 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с Правительством Республики Казахстан
1749  1 2 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с местными органами власти Республики
Казахстан

1748 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-ғы бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-гі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 2 6 1   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес ұйымының
теңгедегі бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748 2 6 2   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес ұйымының
ЕАВ-ғы бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748 2 6 3   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес ұйымының
ВБТ-гі бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748 2 7 1   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымының теңгедегі бағалы қағаздарымен "кері РЕПО"
операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 7 2   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымының ЕАВ-ғы бағалы қағаздарымен "кері РЕПО"
операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 7 3   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымының ВБТ-гі бағалы қағаздарымен "кері РЕПО"
операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың-резидент еместердің теңгедегі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың-резидент еместердің ЕАВ-ғы бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың-резидент еместердің ВБТ-гі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 2 9 1   Үй шаруашылығы-резидент еместердің теңгедегі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 2 9 2   Үй шаруашылығы-резидент еместердің ЕАВ-ғы бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748 2 9 3   Үй шаруашылығы-резидент еместердің ВБТ-гі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1749 0 0 0  Басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметімен теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен теңгемен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы

1749  1 2 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с местными органами власти Республики Казахстан
1749  1 2 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с местными органами власти Республики Казахстан
1749  1 3 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с Национальным Банком Республики Казахстан
1749  1 3 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с Национальным Банком Республики Казахстан
1749  1 3 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с Национальным Банком Республики Казахстан
1749  1 4 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с банками-резидентами
1749  1 4 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с банками-резидентами
1749  1 4 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с банками-резидентами
1749  1 5 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1749  1 5 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1749  1 5 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1749  1 6 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1749  1 6 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1749  1 6 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1749  1 7 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1749  1 7 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1749  1 7 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1749  1 8 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1749  1 8 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1749  1 8 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1749  1 9 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с домашними хозяйствами-резидентами

1749 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 4 1   Резидент банктермен теңгемен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 4 2   Резидент банктермен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 4 3   Резидент банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгемен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен
сыйақы
1749 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен
сыйақы
1749 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен
сыйақы
1749 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 9 1   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы

1749  1 9 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с домашними хозяйствами-резидентами
1749  1 9 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с домашними хозяйствами-резидентами
1749  2 1 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с Правительством иностранного государства
1749  2 1 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с Правительством иностранного государства
1749  2 1 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
Правительством иностранного государства
1749  2 2 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с местными органами власти иностранного
государства
1749  2 2 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с местными органами власти иностранного государства
1749  2 2 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с местными органами власти иностранного государства
1749  2 3 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с иностранными центральными банками
1749  2 3 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с иностранными центральными банками
1749  2 3 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с иностранными центральными банками
1749  2 4 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с банками-нерезидентами
1749  2 4 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с банками-нерезидентами
1749  2 4 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с банками-нерезидентами
1749  2 5 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с организациями-нерезидентами,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1749  2 5 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с организациями-нерезидентами, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1749  2 5 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с организациями-нерезидентами, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1749  2 6 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1749  2 6 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1749  2 6 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1749  2 7 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1749  2 7 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства

1749 1 9 2   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 9 3   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 1 1   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен теңгемен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
теңгемен операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен
сыйақы
1749 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен
сыйақы
1749 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен
сыйақы
1749 2 3 1   Шетелдік орталық банктермен теңгемен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 3 2   Шетелдік орталық банктермен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 3 3   Шетелдік орталық банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 4 1   Резидент емес банктермен теңгемен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 4 2   Резидент емес банктермен ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 4 3   Резидент емес банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен теңгемен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы

1749  2 7 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1749  2 8 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1749  2 8 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1749  2 8 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1749  2 9 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с домашними хозяйствами-нерезидентами
1749  2 9 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям
с домашними хозяйствами-нерезидентами
1749  2 9 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям
с домашними хозяйствами-нерезидентами
1752  0 0 0 Начисленные доходы по учтенным векселям
1752  1 1 1  Начисленные доходы по учтенным векселям Правительства
Республики Казахстан в тенге
1752  1 1 2  Начисленные доходы по учтенным векселям Правительства
Республики Казахстан в СКВ
1752  1 1 3  Начисленные доходы по учтенным векселям Правительства
Республики Казахстан в ДВВ
1752  1 2 1  Начисленные доходы в тенге по учтенным векселям
местных органов власти Республики Казахстан
1752  1 2 2  Начисленные доходы по учтенным векселям местных
органов власти Республики Казахстан в СКВ
1752  1 2 3  Начисленные доходы по учтенным векселям местных
органов власти Республики Казахстан в ДВВ
1752  1 5 1  Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1752  1 5 2  Начисленные доходы по учтенным векселям в СКВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1752  1 5 3  Начисленные доходы по учтенным векселям в ДВВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1752  1 6 1  Начисленные доходы по учтенным векселям
государственных нефинансовых организаций-резидентов в
тенге
1752  1 6 2  Начисленные доходы по учтенным векселям
государственных нефинансовых организаций-резидентов в
СКВ
1752  1 6 3  Начисленные доходы по учтенным векселям
государственных нефинансовых организаций-резидентов
ДВВ
1752  1 7 1  Начисленные доходы по учтенным векселям
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
в тенге

1749 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 9 1   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 9 2   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 9 3   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1752 0 0 0  Ескерілген вексельдер бойынша есептелген кірістер
1752 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-гі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-гі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-ғы
ескерілген вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-гі
ескерілген вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер

1752  1 7 2  Начисленные доходы по учтенным векселям
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
в СКВ
1752  1 7 3  Начисленные доходы по учтенным векселям
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
в ДВВ
1752  1 8 1  Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752  1 8 2  Начисленные доходы по учтенным векселям в СКВ
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752  1 8 3  Начисленные доходы по учтенным векселям в ДВВ
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752  1 9 1  Начисленные доходы по учтенным векселям домашних
хозяйств-резидентов в тенге
1752  1 9 2  Начисленные доходы по учтенным векселям домашних
хозяйств-резидентов в СКВ
1752  1 9 3  Начисленные доходы по учтенным векселям домашних
хозяйств-резидентов в ДВВ
1752  2 1 1  Начисленные доходы по учтенным векселям Правительства
иностранного государства в тенге
1752  2 1 2  Начисленные доходы по учтенным векселям Правительства
иностранного государства в СКВ
1752  2 1 3  Начисленные доходы по учтенным векселям Правительства
иностранного государства в ДВВ
1752  2 2 1  Начисленные доходы по учтенным векселям местных
органов власти иностранного государства в тенге
1752  2 2 2  Начисленные доходы по учтенным векселям местных
органов власти иностранного государства в СКВ
1752  2 2 3  Начисленные доходы по учтенным векселям местных
органов власти иностранного государства в ДВВ
1752  2 5 1  Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1752  2 5 2  Начисленные доходы по учтенным векселям в СКВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1752  2 5 3  Начисленные доходы по учтенным векселям в ДВВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1752  2 6 1  Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
1752  2 6 2  Начисленные доходы по учтенным векселям
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
в СКВ
1752  2 6 3  Начисленные доходы по учтенным векселям
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
в ДВВ
1752  2 7 1  Начисленные доходы по учтенным векселям
негосударственных нефинансовых организаций-
нерезидентов в тенге

1752 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-гі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгедегі ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752 1 9 1   Үй шаруашылығы-резиденттердің теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 1 9 2   Үй шаруашылығы-резиденттердің ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 1 9 3   Үй шаруашылығы-резиденттердің ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 2 1   Шетел мемлекеті жергілікті өкімет органының теңгедегі
ескерілген вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 2 2   Шетел мемлекеті жергілікті өкімет органының ЕАВ-ғы
ескерілген вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 2 3   Шетел мемлекеті жергілікті өкімет органының ВБТ-гі
ескерілген вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардың
теңгедегі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752 2 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардың
ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752 2 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардың
ВБТ-гі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752 2 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың теңгедегі ескерілген вексельдері бойынша
есептелген кірістер

1752  2 7 2  Начисленные доходы по учтенным векселям
негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов в СКВ
1752  2 7 3  Начисленные доходы по учтенным векселям
негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов в ДВВ
1752  2 8 1  Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752  2 8 2  Начисленные доходы по учтенным векселям в СКВ
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752  2 8 3  Начисленные доходы по учтенным векселям в ДВВ
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752  2 9 1  Начисленные доходы по учтенным векселям домашних
хозяйств-нерезидентов в тенге
1752  2 9 2  Начисленные доходы по учтенным векселям домашних
хозяйств-нерезидентов в СКВ
1752  2 9 3  Начисленные доходы по учтенным векселям домашних
хозяйств-нерезидентов в ДВВ
1755  0 0 0 Начисленные доходы по финансовым активам, переданным в
доверительное управление
1755  1 3 1  Начисленные доходы по финансовым активам в тенге,
переданным в доверительное управление
Национальному Банку Республики Казахстан
1755  1 3 2  Начисленные доходы по финансовым активам в СКВ,
переданным в доверительное  управление
Национальному Банку Республики Казахстан
1755  1 3 3  Начисленные доходы по финансовым активам в ДВВ,
переданным в доверительное управление
Национальному Банку Республики Казахстан
1755  1 4 1  Начисленные доходы по финансовым активам в тенге,
переданным в доверительное управление
банкам-резидентам
1755  1 4 2  Начисленные доходы по финансовым активам в СКВ,
переданным в доверительное управление
банкам-резидентам
1755  1 4 3  Начисленные доходы по финансовым активам в ДВВ,
переданным в доверительное управление
банкам-резидентам
1755  1 5 1  Начисленные доходы по финансовым активам в тенге,
переданным в доверительное управление
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1755  1 5 2  Начисленные доходы по финансовым активам в СКВ,
переданным в доверительное управление
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1755  1 5 3  Начисленные доходы по финансовым активам в ДВВ,
переданным в доверительное управление
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1755  2 3 1  Начисленные доходы по финансовым активам в тенге,
переданным в доверительное управление
иностранным центральным банкам
1755  2 3 2  Начисленные доходы по финансовым активам в СКВ,
переданным в доверительное управление
иностранным центральным банкам

1752 2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері бойынша
есептелген кірістер
1752 2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген вексельдері бойынша
есептелген кірістер
1752 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752 2 9 1   Үй шаруашылығы-резидент еместердің теңгедегі
ескерілген вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 9 2   Үй шаруашылығы-резидент еместердің ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 9 3   Үй шаруашылығы-резидент еместердің ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1755 0 0 0  Cенімгерлікпен басқаруға берілген қаржы
активтері бойынша есептелген кірістер
1755 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне
сенімгерлікпен басқаруға берілген теңгедегі
қаржы активтері бойынша есептелген кірістер
1755 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне
сенімгерлікпен басқаруға берілген ЕАВ-ғы қаржы
активтері бойынша есептелген кірістер
1755 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне
сенімгерлікпен басқаруға берілген ВБТ-гі қаржы
активтері бойынша есептелген кірістер
1755 1 4 1   Резидент-банктерге сенімгерлікпен басқаруға
берілген теңгедегі қаржы активтері бойынша есептелген
кірістер
1755 1 4 2   Резидент-банктерге сенімгерлікпен басқаруға
берілген ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша есептелген
кірістер
1755 1 4 3   Резидент-банктерге сенімгерлікпен басқаруға
берілген ВБТ-гі қаржы активтері бойынша есептелген
кірістер
1755 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға сенімгерлікпен
басқаруға берілген теңгедегі қаржы активтері бойынша
есептелген кірістер
1755 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға сенімгерлікпен
басқаруға берілген ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша
есептелген кірістер
1755 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға сенімгерлікпен
басқаруға берілген ВБТ-гі қаржы активтері бойынша
есептелген кірістер
1755 2 3 1   Шетелдік орталық банктерге сенімгерлікпен
басқаруға берілген теңгедегі қаржы активтері бойынша
есептелген кірістер
1755 2 3 2   Шетелдік орталық банктерге сенімгерлікпен
басқаруға берілген ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша
есептелген кірістер

1755  2 3 3  Начисленные доходы по финансовым активам в ДВВ,
переданным в доверительное управление
иностранным центральным банкам
1755  2 4 1  Начисленные доходы по финансовым активам в тенге,
переданным в доверительное управление
банкам-нерезидентам
1755  2 4 2  Начисленные доходы по финансовым активам в СКВ,
переданным в доверительное управление
банкам-нерезидентам
1755  2 4 3  Начисленные доходы по финансовым активам в ДВВ,
переданным в доверительное управление
банкам-нерезидентам
1755  2 5 1  Начисленные доходы по финансовым активам в тенге,
переданным в доверительное управление
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1755  2 5 2  Начисленные доходы по финансовым активам в СКВ,
переданным в доверительное управление
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1755  2 5 3  Начисленные доходы по финансовым активам в ДВВ,
переданным в доверительное управление
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1756  0 0 0 Начисленные доходы по прочим операциям
1756  1 1 1  Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с Правительством Республики Казахстан
1756  1 1 2  Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с Правительством Республики Казахстан
1756  1 1 3  Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с Правительством Республики Казахстан
1756  1 3 1  Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с Национальным Банком Республики Казахстан
1756  1 3 2  Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ с
Национальным Банком Республики Казахстан
1756  1 3 3  Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с Национальным Банком Республики Казахстан
1756  1 4 1  Начисленные доходы по прочим операциям в тенге с
банками-резидентами
1756  1 4 2  Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с банками-резидентами
1756  1 4 3  Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с банками-резидентами
1756  1 5 1  Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1756  1 5 2  Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1756  1 5 3  Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1756  1 6 1  Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1756  1 6 2  Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами

1755 2 3 3   Шетелдік орталық банктерге сенімгерлікпен
басқаруға берілген ВБТ-гі қаржы активтері бойынша
есептелген кірістер
1755 2 4 1   Резидент емес банктерге сенімгерлікпен
басқаруға берілген теңгедегі қаржы активтері бойынша
есептелген кірістер
1755 2 4 2   Резидент емес банктерге сенімгерлікпен
басқаруға берілген ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша
есептелген кірістер
1755 2 4 3   Резидент емес банктерге сенімгерлікпен
басқаруға берілген ВБТ-гі қаржы активтері бойынша
есептелген кірістер
1755 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға сенімгерлікпен
басқаруға берілген теңгедегі қаржы активтері
бойынша есептелген кірістер
1755 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға сенімгерлікпен
басқаруға берілген ЕАВ-ғы қаржы активтері
бойынша есептелген кірістер
1755 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға сенімгерлікпен
басқаруға берілген ВБТ-гі қаржы активтері
бойынша есептелген кірістер
1756 0 0 0 Басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметімен теңгемен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ЕАВ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ВБТ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгемен
басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-мен
басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-мен
басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 4 1   Резидент банктермен теңгемен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 1 4 2   Резидент банктермен ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 1 4 3   Резидент банктермен ВБТ-мен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгемен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ВБТ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-мен
басқа операциялар бойынша есептелген кірістер

1756  2 5 2  Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1756  2 5 3  Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1756  2 6 1  Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с государственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1756  2 6 2  Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с государственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1756  2 6 3  Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с государственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1756  2 7 1  Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1756  2 7 2  Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1756  2 7 3  Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1756  2 8 1  Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1756  2 8 2  Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1756  2 8 3  Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1756  2 9 1  Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с домашними хозяйствами-нерезидентами
1756  2 9 2  Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с домашними хозяйствами-нерезидентами
1756  2 9 3  Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с домашними хозяйствами-нерезидентами
1790       Предоплата вознаграждения и расходов
1792  0 0 0 Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам
1792  1 1 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от Правительства Республики Казахстан
1792  1 1 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от Правительства Республики Казахстан
1792  1 1 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от Правительства Республики Казахстан
1792  1 2 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от местных органов власти Республики
Казахстан
1792  1 2 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от местных органов власти Республики
Казахстан
1792  1 2 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от местных органов власти Республики
Казахстан

1756 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
теңгемен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ВБТ-мен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдармен теңгемен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдармен ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдармен ВБТ-мен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен теңгемен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 9 1   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен теңгемен
басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 9 2   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ЕАВ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 9 3   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ВБТ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1790       Сыйақы және шығыстардың алдын ала төлемі
1792 0 0 0  Алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен теңгемен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ЕАВ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ВБТ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан теңгемен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі

1792  1 3 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от Национального Банка Республики
Казахстан
1792  1 3 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от Национального Банка Республики
Казахстан
1792  1 3 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от Национального Банка Республики
Казахстан
1792  1 4 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от банков-резидентов
1792  1 4 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от банков-резидентов
1792  1 4 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от банков-резидентов
1792  1 5 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1792  1 5 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1792  1 5 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1792  1 6 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1792  1 6 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1792  1 6 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1792  1 7 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
1792  1 7 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
1792  1 7 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
1792  1 8 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1792  1 8 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1792  1 8 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1792  1 9 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от домашних хозяйств-резидентов
1792  1 9 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от домашних хозяйств-резидентов

1792 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 4 3   Резидент банктерден алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан теңгемен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан ЕАВ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан ВБТ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын
ала сыйақы төлемі
1792 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемі
1792 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемі
1792 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардан теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарынан теңгемен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарынан ЕАВ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі

1792  1 9 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от домашних хозяйств-резидентов
1792  2 1 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от Правительства иностранного
государства
1792  2 1 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от Правительства иностранного государства
1792  2 1 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от Правительства иностранного государства
1792  2 2 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от местных органов власти иностранного
государства
1792  2 2 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от местных органов власти иностранного
государства
1792  2 2 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от местных органов власти иностранного
государства
1792  2 3 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от иностранных центральных банков
1792  2 3 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от иностранных центральных банков
1792  2 3 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от иностранных центральных банков
1792  2 4 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от банков-нерезидентов
1792  2 4 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от банков-нерезидентов
1792  2 4 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от банков-нерезидентов
1792  2 5 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1792  2 5 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1792  2 5 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1792  2 6 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1792  2 6 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1792  2 6 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1792  2 7 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства

1792 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарынан ВБТ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінен теңгемен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінен ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінен ВБТ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын
ала сыйақы төлемі
1792 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемі
1792 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемі
1792 2 3 1   Шетелдік орталық банктерден теңгемен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 3 2   Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 3 3   Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі

1792  2 7 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1792  2 7 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1792  2 8 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1792  2 8 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1792  2 8 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1792  2 9 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в тенге от домашних хозяйств-нерезидентов
1792  2 9 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в СКВ от домашних хозяйств-нерезидентов
1792  2 9 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам и
вкладам в ДВВ от домашних хозяйств-нерезидентов
1793  000   Расходы будущих периодов
1799  0 0 0 Прочие предоплаты
1799  1 1 1  Прочие предоплаты по операциям с Правительством
Республики Казахстан в тенге
1799  1 1 2  Прочие предоплаты по операциям с Правительством
Республики Казахстан в СКВ
1799  1 1 3  Прочие предоплаты по операциям с Правительством
Республики Казахстан в ДВВ
1799  1 2 1  Прочие предоплаты по операциям с местными органами
власти Республики Казахстан в тенге
1799  1 2 2  Прочие предоплаты по операциям с местными органами
власти Республики Казахстан в СКВ
1799  1 2 3  Прочие предоплаты по операциям с местными органами
власти Республики Казахстан в ДВВ
1799  1 3 1  Прочие предоплаты по операциям с Национальным Банком
Республики Казахстан в тенге
1799  1 3 2  Прочие предоплаты по операциям с Национальным Банком
Республики Казахстан в СКВ
1799  1 3 3  Прочие предоплаты по операциям с Национальным Банком
Республики Казахстан в ДВВ
1799  1 4 1  Прочие предоплаты по операциям с банками-резидентами
в тенге
1799  1 4 2  Прочие предоплаты по операциям с банками-резидентами
в СКВ
1799  1 4 3  Прочие предоплаты по операциям с банками-резидентами в
ДВВ
1799  1 5 1  Прочие предоплаты по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в тенге

1792 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарынан теңгемен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарынан ЕАВ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарынан ВБТ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1793 0 0 0 Алдағы кезеңдердің шығыстары
1799 0 0 0  Басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметімен теңгемен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен теңгемен операциялар бойынша басқа да
алдын ала төлемдер
1799 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да
алдын ала төлемдер
1799 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
алдын ала төлемдер
1799 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгемен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 4 1   Резидент банктермен теңгемен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 4 2   Резидент банктермен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 4 3   Резидент банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгемен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер

1799  1 5 2  Прочие предоплаты по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в СКВ
1799  1 5 3  Прочие предоплаты по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в ДВВ
1799  1 6 1  Прочие предоплаты по операциям с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в тенге
1799  1 6 2  Прочие предоплаты по операциям с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в СКВ
1799  1 6 3  Прочие предоплаты по операциям с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в ДВВ
1799  1 7 1  Прочие предоплаты по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в тенге
1799  1 7 2  Прочие предоплаты по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в СКВ
1799  1 7 3  Прочие предоплаты по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в ДВВ
1799  1 8 1  Прочие предоплаты по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, в тенге
1799  1 8 2  Прочие предоплаты по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, в СКВ
1799  1 8 3  Прочие предоплаты по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, в ДВВ
1799  1 9 1  Прочие предоплаты по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в тенге
1799  1 9 2  Прочие предоплаты по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в СКВ
1799  1 9 3  Прочие предоплаты по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в ДВВ
1799  2 1 1  Прочие предоплаты по операциям с Правительством
иностранного государства в тенге
1799  2 1 2  Прочие предоплаты по операциям с Правительством
иностранного государства в СКВ
1799  2 1 3  Прочие предоплаты по операциям с Правительством
иностранного государства в ДВВ
1799  2 2 1  Прочие предоплаты по операциям с местными органами
власти иностранного государства в тенге
1799  2 2 2  Прочие предоплаты по операциям с местными органами
власти иностранного государства в СКВ
1799  2 2 3  Прочие предоплаты по операциям с местными органами
власти иностранного государства в ДВВ
1799  2 3 1  Прочие предоплаты по операциям с иностранными
центральными банками в тенге
1799  2 3 2  Прочие предоплаты по операциям с иностранными
центральными банками в СКВ

1799 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1799 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1799 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1799 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 9 1   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен теңгемен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 9 2   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 9 3   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 1 1   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен теңгемен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
теңгемен операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1799 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1799 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1799 2 3 1   Шетелдік орталық банктермен теңгемен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 3 2   Шетелдік орталық банктермен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер

1799  2 3 3  Прочие предоплаты по операциям с иностранными
центральными банками в ДВВ
1799  2 4 1  Прочие предоплаты по операциям с банками-нерезидентами
в тенге
1799  2 4 2  Прочие предоплаты по операциям с банками-нерезидентами
в СКВ
1799  2 4 3  Прочие предоплаты по операциям с банками-нерезидентами
в ДВВ
1799  2 5 1  Прочие предоплаты по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций в тенге
1799  2 5 2  Прочие предоплаты по операциям организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в СКВ
1799  2 5 3  Прочие предоплаты по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций в ДВВ
1799  2 6 1  Прочие предоплаты по операциям с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
в тенге
1799  2 6 2  Прочие предоплаты по операциям с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в
СКВ
1799  2 6 3  Прочие предоплаты по операциям с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
в ДВВ
1799  2 7 1  Прочие предоплаты по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
в тенге
1799  2 7 2  Прочие предоплаты по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в
СКВ
1799  2 7 3  Прочие предоплаты по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в
ДВВ
1799  2 8 1  Прочие предоплаты по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства в тенге
1799  2 8 2  Прочие предоплаты по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства в СКВ
1799  2 8 3  Прочие предоплаты по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства в ДВВ
1799  2 9 1  Прочие предоплаты по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в тенге
1799  2 9 2  Прочие предоплаты по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в СКВ
1799  2 9 3  Прочие предоплаты по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в ДВВ
1810       Начисленные комиссионные доходы
1811  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги по переводным
операциям
1811  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по
переводным операциям, предоставленные резидентам

1799 2 3 3   Шетелдік орталық банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 4 1   Резидент банктермен теңгемен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 2 4 2   Резидент банктермен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 2 4 3   Резидент банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен теңгемен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялар бойынша басқа да
алдын ала төлемдер
1799 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1799 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1799 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялар бойынша басқа да
алдын ала төлемдер
1799 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1799 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1799 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 9 1   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен теңгемен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 9 2   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 9 3   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1810       Есептелген комиссиялық кірістер
1811 0 0 0  Аударым операциялары бойынша көрсетілген қызметтер үшін
есептелген комиссиялық кірістер
1811 1 0 0   Аударым операциялары бойынша резиденттерге көрсетілген
қызмет үшін есептелген комиссиялық кірістер

1811  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по
переводным операциям, предоставленные нерезидентам
1812  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги по реализации
страховых полисов
1812  1 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги по реализации
страховых полисов, предоставленные резидентам
1813  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг
1813  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг, предоставленные резидентам
1813  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг, предоставленные нерезидентам
1814  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже иностранной валюты
1814  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже иностранной валюты, предоставленные
резидентам
1814  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже иностранной валюты, предоставленные
нерезидентам
1815  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги по
доверительным операциям
1815  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по
доверительным операциям, предоставленные
резидентам
1815  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по
доверительным операциям, предоставленные
нерезидентам
1816  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги по выданным
гарантиям
1816  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по выданным
гарантиям, предоставленные резидентам
1816  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по выданным
гарантиям, предоставленные нерезидентам
1817  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению банковских счетов
1817  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению банковских счетов
клиентов, предоставленные резидентам
1817  2 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению банковских счетов
клиентов, предоставленные нерезидентам
1818  0 0 0 Начисленные прочие комиссионные доходы
1818  1 0 0  Начисленные прочие комиссионные доходы за услуги
банка, предоставленные резидентам
1818  2 0 0  Начисленные прочие комиссионные доходы за услуги
банка, предоставленные нерезидентам
1819  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы по кастодиальной
деятельности
1819  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги банка по
кастодиальной деятельности, предоставленные резидентам

1811 2 0 0   Аударым операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызмет үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1812 0 0 0  Сақтандыру полистерін сату бойынша көрсетілген қызмет
үшін есептелген комиссиялық кірістер
1812 1 0 0   Сақтандыру полистерін резиденттерге сату бойынша
көрсетілген қызмет үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1813 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша көрсетілген
қызмет үшін есептелген комиссиялық кірістер
1813 1 0 0   Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша резиденттерге
көрсетілген қызмет үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1813 2 0 0   Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша резидент
еместерге көрсетілген қызмет үшін есептелген
комиссиялық кірістер
1814 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша көрсетілген
қызметі үшін есептелген комиссиялық кірістер
1814 1 0 0   Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметі үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1814 2 0 0   Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша резидент
еместерге көрсетілген қызметі үшін есептелген
комиссиялық кірістер
1815 0 0 0  Сенімгерлік операциялары бойынша көрсетілген
банк қызметтері үшін есептелген комиссиялық кірістер
1815 1 0 0   Сенімгерлік операциялары бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметі үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1815 2 0 0   Сенімгерлік операциялары бойынша резидент
еместерге көрсетілген қызметі үшін есептелген
комиссиялық кірістер
1816 0 0 0  Берілген кепілдіктер бойынша көрсетілген қызмет үшін
есептелген комиссиялық кірістер
1816 1 0 0   Берілген кепілдіктер бойынша резиденттерге көрсетілген
қызмет үшін есептелген комиссиялық кірістер
1816 2 0 0   Берілген кепілдіктер бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызмет үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1817 0 0 0  Салымдарды қабылдау, клиенттердің банктік шоттарын ашу
және жүргізу бойынша көрсетілген қызмет үшін
есептелген комиссиялық кірістер
1817 1 0 0   Салымдарды қабылдау, клиенттердің банктік шоттарын ашу
және жүргізу бойынша резиденттерге көрсетілген қызмет
үшін есептелген комиссиялық кірістер
1817 2 0 0   Салымдарды қабылдау, клиенттердің банктік шоттарын ашу
және жүргізу бойынша резидент еместерге көрсетілген
қызмет үшін есептелген комиссиялық кірістер
1818 0 0 0  Есептелген басқа комиссиялық кірістер
1818 1 0 0   Резиденттерге көрсетілген банк қызметтері үшін
есептелген басқа комиссиялық кірістер
1818 2 0 0   Резидент еместерге көрсетілген банк қызметтері үшін
есептелген басқа комиссиялық кірістер
1819 0 0 0  Кастодиандық қызметтен есептелген комиссиялық кірістер
1819 1 0 0   Кастодиандық қызмет бойынша резиденттерге көрсетілген
банк қызметтері үшін есептелген комиссиялық кірістер

1819  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги банка по
кастодиальной деятельности, предоставленные
нерезидентам
1820  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за акцепт платежных
документов
1820  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги за акцепт
платежных документов, предоставленные резидентам
1820  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги за акцепт
платежных документов, предоставленные нерезидентам
1821  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым
операциям
1821  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым
операциям, предоставленные резидентам
1821  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым
операциям, предоставленные нерезидентам
1822  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы по документарным
расчетам
1822  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги банка по
документарным расчетам, предоставленные резидентам
1822  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги банка по
документарным расчетам
1822  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги банка по
документарным расчетам, предоставленные резидентам
1822  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги банка по
документарным расчетам, предоставленные нерезидентам
1823  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги по
форфейтинговым операциям
1823  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по
форфейтинговым операциям, предоставленные резидентам
1823  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по
форфейтинговым операциям, предоставленные нерезидентам
1824  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги по
факторинговым операциям
1824  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по
факторинговым операциям, предоставленные резидентам
1824  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги по
факторинговым операциям, предоставленные нерезидентам
1830      Просроченные комиссионные доходы
1831  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги по
переводным операциям
1831  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
переводным операциям, предоставленные резидентам
1831  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
переводным операциям, предоставленные нерезидентам
1832  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги по
реализации страховых полисов
1832  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
реализации страховых полисов, предоставленные
резидентам

1819 2 0 0   Кастодиандық қызмет бойынша резидент еместерге
көрсетілген банк қызметтері үшін есептелген
комиссиялық кірістер
1820 0 0 0  Төлем құжаттарының акцепті үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1820 1 0 0   Төлем құжаттарының акцепті үшін резиденттерге қызмет
көрсеткені үшін есептелген комиссиялық кірістер
1820 2 0 0   Төлем құжаттарының акцепті үшін резидент еместерге
қызмет көрсеткені үшін есептелген комиссиялық кірістер
1821 0 0 0  Кассалық операциялар бойынша көрсетілген қызмет үшін
есептелген комиссиялық кірістер
1821 1 0 0   Кассалық операциялар бойынша резиденттерге көрсетілген
үшін есептелген комиссиялық кірістер
1821 2 0 0   Кассалық операциялар бойынша резидент еместерге
көрсетілген банк қызметі үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1822 0 0 0  Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша есептелген
комиссиялық кірістер
1822 1 0 0   Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша резиденттерге
көрсетілген банк қызметі үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1822 0 0 0   Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша банк қызметі
үшін есептелген комиссиялық кірістер
1822 1 0 0   Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша резиденттерге
көрсетілген банк қызметі үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1822 2 0 0   Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша резидент
еместерге көрсетілген банк қызметі үшін есептелген
комиссиялық кірістер
1823 0 0 0  Форфейтинг операциялары бойынша көрсетілген қызмет үшін
есептелген комиссиялық кірістер
1823 1 0 0   Форфейтинг операциялары бойынша резиденттерге
көрсетілген қызмет бойынша есептелген комиссиялық
кірістер
1823 2 0 0   Форфейтинг операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызмет бойынша есептелген комиссиялық
кірістер
1824 0 0 0  Факторинг операциялары бойынша көрсетілген қызмет
бойынша есептелген комиссиялық кірістер
1824 1 0 0   Факторинг операциялары бойынша резиденттерге
көрсетілген қызмет бойынша есептелген комиссиялық
кірістер
1824 2 0 0   Факторинг операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызмет бойынша есептелген комиссиялық
кірістер
1830       Мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1831 0 0 0  Аударым операциялары бойынша көрсетілген қызмет үшін
мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1831 1 0 0   Аударым операциялары бойынша резиденттерге көрсетілген
қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1831 2 0 0   Аударым операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1832 0 0 0  Сақтандыру полистерін сату бойынша көрсетілген банк
қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1832 1 0 0   Сақтандыру полистерін резиденттерге сату бойынша
көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер

1833  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг
1833  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг, предоставленные резидентам
1833  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг, предоставленные
нерезидентам
1834  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже иностранной валюты
1834  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже иностранной валюты, предоставленные
резидентам
1834  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже иностранной валюты, предоставленные
нерезидентам
1835  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги по
доверительным операциям
1835  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
доверительным операциям, предоставленные
резидентам
1835  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
доверительным операциям, предоставленные
нерезидентам
1836  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги по выданным
гарантиям
1836  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по выданным
гарантиям, предоставленные резидентам
1836  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по выданным
гарантиям, предоставленные нерезидентам
1837  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов
1837  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению банковских счетов
клиентов, предоставленные резидентам
1837  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению банковских счетов
клиентов, предоставленные нерезидентам
1838  0 0 0 Просроченные прочие комиссионные доходы
1838  1 0 0  Просроченные прочие комиссионные доходы за услуги
банка, предоставленные резидентам
1838  2 0 0  Просроченные прочие комиссионные доходы за услуги
банка, предоставленные нерезидентам
1839  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы по кастодиальной
деятельности
1839  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги банка по
кастодиальной деятельности, предоставленные резидентам
1839  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги банка по
кастодиальной деятельности, предоставленные
нерезидентам
1840  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за акцепт платежных
документов

1833 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша көрсетілген
қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1833 1 0 0   Резиденттерге бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1833 2 0 0   Резидент еместерге бағалы қағаздарды сатып алу-сату
бойынша көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1834 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша көрсетілген
қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1834 1 0 0   Резиденттерге берілген шетел валютасын сатып алу-сату
бойынша көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1834 2 0 0   Резидент еместерге берілген шетел валютасын сатып
алу-сату бойынша көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1835 0 0 0  Сенімгерлік операциялары бойынша көрсетілген
қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1835 1 0 0   Резиденттерге берілген сенімгерлік операциялары
бойынша көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1835 2 0 0   Резидент еместерге берілген сенімгерлік операциялары
бойынша көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1836 0 0 0  Берілген кепілдіктер бойынша көрсетілген қызмет үшін
мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1836 1 0 0   Берілген кепілдіктер бойынша резиденттерге көрсетілген
қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1836 2 0 0   Берілген кепілдіктер бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1837 0 0 0  Салымдарды қабылдау, клиенттердің банктік шоттарды ашу
және жүргізу бойынша көрсетілген қызмет үшін мерзімі
өткен комиссиялық кірістер
1837 1 0 0   Резиденттерге берілген салымдарды қабылдау,
клиенттердің банктік шоттарды ашу және жүргізу бойынша
көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1837 2 0 0   Резидент еместерге берілген салымдарды қабылдау,
клиенттердің банктік шоттарды ашу және жүргізу бойынша
көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1838 0 0 0  Мерзімі өткен басқа комиссиялық кірістер
1838 1 0 0   Резиденттерге көрсетілген банк қызметтері үшін мерзімі
өткен басқа комиссиялық кірістер
1838 2 0 0   Резидент еместерге көрсетілген банк қызметтері үшін
мерзімі өткен басқа комиссиялық кірістер
1839 0 0 0  Кастодиандық қызмет бойынша мерзімі өткен басқа
комиссиялық кірістер
1839 1 0 0   Кастодиандық қызмет бойынша резиденттерге көрсетілген
банк қызметтері үшін мерзімі өткен басқа комиссиялық
кірістер
1839 2 0 0   Кастодиандық қызмет бойынша резидент еместерге
көрсетілген банк қызметтері үшін мерзімі өткен басқа
комиссиялық кірістер
1840 0 0 0  Төлем құжаттарының акцепті үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер

1840  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги за акцепт
платежных документов, предоставленные резидентам
1840  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги за акцепт
платежных документов, предоставленные нерезидентам
1841  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги по кассовым
операциям
1841  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по кассовым
операциям, предоставленные резидентам
1841  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по кассовым
операциям, предоставленные нерезидентам
1842  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы по документарным
расчетам
1842  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги банка по
документарным расчетам, предоставленные резидентам
1842  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги банка по
документарным расчетам, предоставленные нерезидентам
1843  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги по
форфейтинговым операциям
1843  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
форфейтинговым операциям, предоставленные резидентам
1843  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
форфейтинговым операциям, предоставленные нерезидентам
1844  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги по
факторинговым операциям
1844  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
факторинговым операциям, предоставленные резидентам
1844  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги по
факторинговым операциям, предоставленные нерезидентам
1850       Прочие дебиторы
1851  0 0 0  Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
бюджет
1851  1 1 1  Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
республиканский бюджет
1851  1 2 1  Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
местные бюджеты
1852  0 0 0 Расчеты с брокерами
1852  1 5 1  Расчеты с брокерами (резидентами) в тенге
1852  2 5 1  Расчеты с брокерами (нерезидентами) в тенге
1852  2 5 2  Расчеты с брокерами (нерезидентами) в СКВ
1852  2 5 3  Расчеты с брокерами (нерезидентами) в ДВВ
1853  0 0 0 Расчеты с акционерами (по дивидендам)
1853  1 1 1  Расчеты с Правительством Республики Казахстан (по
дивидендам) в тенге
1853  1 2 1  Расчеты с местными органами власти Республики
Казахстан (по дивидендам) в тенге

1840 1 0 0   Төлем құжаттарының акцепті үшін резиденттерге қызмет
көрсеткені үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1840 2 0 0   Төлем құжаттарының акцепті үшін резидент еместерге
қызмет көрсеткені үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1841 0 0 0  Кассалық операциялар бойынша көрсетілген қызмет үшін
мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1841 1 0 0   Кассалық операциялар бойынша резиденттерге көрсетілген
қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1841 2 0 0   Кассалық операциялар бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1842 0 0 0  Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1842 1 0 0   Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша резиденттерге
көрсетілген банк қызметі үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1842 2 0 0   Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша резидент
еместерге көрсетілген банк қызметі үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1843 0 0 0  Форфейтинг операциялары бойынша көрсетілген қызмет үшін
мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1843 1 0 0   Форфейтинг операциялары бойынша резиденттерге
көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1843 2 0 0   Форфейтинг операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1844 0 0 0  Факторинг операциялары бойынша көрсетілген қызмет үшін
мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1844 1 0 0   Факторинг операциялары бойынша резиденттерге
көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1844 2 0 0   Факторинг операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызмет үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1850       Басқа да дебиторлар
1851 0 0 0  Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдер бойынша есеп айырысулар
1851 1 1 1   Салық және республикалық бюджетке төленетін басқа да
міндетті төлемдер бойынша есеп айырысулар
1851 1 2 1   Салық және жергілікті бюджетке төленетін басқа да
міндетті төлемдер бойынша есеп айырысулар
1852 0 0 0  Брокерлермен есеп айырысулар
1852 1 5 1   Брокерлермен (резиденттермен) теңгемен есеп айырысулар
1852 2 5 1   Брокерлермен (резидент еместермен) теңгемен есеп
айырысулар
1852 2 5 2   Брокерлермен (резидент еместермен) ЕАВ-мен есеп
айырысулар
1852 2 5 3   Брокерлермен (резидент еместермен) ВБТ-мен есеп
айырысулар
1853 0 0 0  Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметімен теңгемен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен теңгемен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)

1853  1 4 1  Расчеты с банками-резидентами (по дивидендам) в тенге
1853  1 5 1  Расчеты с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций (по дивидендам),
в тенге
1853  1 6 1  Расчеты с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами (по дивидендам) в тенге
1853  1 7 1  Расчеты с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами (по дивидендам) в тенге
1853  1 8 1  Расчеты с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства (по дивидендам) в
тенге
1853  1 9 1  Расчеты с домашними хозяйствами-резидентами (по
дивидендам) в тенге
1853  2 1 1  Расчеты с Правительством иностранного государства
(по дивидендам) в тенге
1853  2 1 2  Расчеты с Правительством иностранного государства
(по дивидендам) в СКВ
1853  2 1 3  Расчеты с Правительством иностранного государства
(по дивидендам) в ДВВ
1853  2 2 1  Расчеты с местными органами власти иностранного
государства (по дивидендам) в тенге
1853  2 2 2  Расчеты с местными органами власти иностранного
государства (по дивидендам) в СКВ
1853  2 2 3  Расчеты с местными органами власти иностранного
государства (по дивидендам) в ДВВ
1853  2 4 1  Расчеты с банками-нерезидентами (по дивидендам) в тенге
1853  2 4 2  Расчеты с банками-нерезидентами (по дивидендам) в СКВ
1853  2 4 3  Расчеты с банками-нерезидентами (по дивидендам) в ДВВ
1853  2 5 1  Расчеты с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций (по дивидендам),
в тенге
1853  2 5 2  Расчеты с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций (по дивидендам),
в СКВ
1853  2 5 3  Расчеты с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций (по дивидендам),
в ДВВ
1853  2 6 1  Расчеты с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства (по дивидендам) в тенге
1853  2 6 2  Расчеты с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства (по дивидендам) в СКВ
1853  2 6 3  Расчеты с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства (по дивидендам) в ДВВ
1853  2 7 1  Расчеты с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства (по дивидендам)
в тенге
1853  2 7 2  Расчеты с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства (по дивидендам)
в СКВ
1853  2 7 3  Расчеты с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства (по дивидендам)
в ДВВ

1853 1 4 1   Резидент банктермен теңгемен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 1 9 1   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен теңгемен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 1 1   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен теңгемен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ЕАВ-мен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ВБТ-мен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
теңгемен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ЕАВ-мен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-мен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 4 1   Резидент емес банктермен теңгемен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 4 2   Резидент емес банктермен ЕАВ-мен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 4 3   Резидент емес банктермен ВБТ-мен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен теңгемен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)
1853 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)
1853 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)
1853 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)
1853 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)
1853 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)

1853  2 8 1  Расчеты с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства (по дивидендам) в
тенге
1853  2 8 2  Расчеты с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства (по дивидендам) в СКВ
1853  2 8 3  Расчеты с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства (по дивидендам) в ДВВ
1853  2 9 1  Расчеты с домашними хозяйствами-нерезидентами
(по дивидендам) в тенге
1853  2 9 2  Расчеты с домашними хозяйствами-нерезидентами
(по дивидендам) в СКВ
1853  2 9 3  Расчеты с домашними хозяйствами-нерезидентами
(по дивидендам) в ДВВ
1854  0 0 0 Расчеты с работниками
1855  0 0 0 Дебиторы по документарным расчетам
1855  1 1 1  Дебиторы (Правительство Республики Казахстан)
по документарным расчетам в тенге
1855  1 1 2  Дебиторы (Правительство Республики Казахстан)
по документарным расчетам в СКВ
1855  1 1 3  Дебиторы (Правительство Республики Казахстан)
по документарным расчетам в ДВВ
1855  1 2 1  Дебиторы (местные органы власти Республики Казахстан)
по документарным расчетам в тенге
1855  1 2 2  Дебиторы (местные органы власти Республики Казахстан)
по документарным расчетам в СКВ
1855  1 2 3  Дебиторы (местные органы власти Республики Казахстан)
по документарным расчетам в ДВВ
1855  1 4 1  Дебиторы (банки-резиденты) по документарным расчетам в
тенге
1855  1 4 2  Дебиторы (банки-резиденты) по документарным расчетам
в СКВ
1855  1 4 3  Дебиторы (банки-резиденты) по документарным расчетам
в ДВВ
1855  1 5 1  Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по документарным
расчетам в тенге
1855  1 5 2  Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по документарным
расчетам в СКВ
1855  1 5 3  Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по документарным
расчетам в ДВВ
1855  1 6 1  Дебиторы (государственные нефинансовые организации-
резиденты) по документарным расчетам в тенге
1855  1 6 2  Дебиторы (государственные нефинансовые организации-
резиденты) по документарным расчетам в СКВ
1855  1 6 3  Дебиторы (государственные нефинансовые организации-
резиденты) по документарным расчетам в ДВВ

1853 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 9 1   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен теңгемен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 9 2   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ЕАВ-мен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 9 3   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ВБТ-мен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1854 0 0 0  Қызметкерлерімен есеп айырысулар
1855 0 0 0  Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша дебиторлар
1855 1 1 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1855 1 1 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1855 1 1 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1855 1 2 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (Қазақстан Республикасының жергілікті
өкімет органдары)
1855 1 2 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (Қазақстан Республикасының жергілікті
өкімет органдары)
1855 1 2 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (Қазақстан Республикасының жергілікті
өкімет органдары)
1855 1 4 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент банктер)
1855 1 4 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент банктер)
1855 1 4 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент банктер)
1855 1 5 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдар)
1855 1 5 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдар)
1855 1 5 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдар)
1855 1 6 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдар)
1855 1 6 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдар)
1855 1 6 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдар)

1855  1 7 1  Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в
тенге
1855  1 7 2  Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в СКВ
1855  1 7 3  Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в ДВВ
1855  1 8 1  Дебиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным
расчетам в тенге
1855  1 8 2  Дебиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным
расчетам в СКВ
1855  1 8 3  Дебиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным
расчетам в ДВВ
1855  1 9 1  Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по
документарным расчетам в тенге
1855  1 9 2  Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по
документарным расчетам в СКВ
1855  1 9 3  Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по
документарным расчетам в ДВВ
1855  2 1 1  Дебиторы (Правительство иностранного государства)
по документарным расчетам в тенге
1855  2 1 2  Дебиторы (Правительство иностранного государства)
по документарным расчетам в СКВ
1855  2 1 3  Дебиторы (Правительство иностранного государства)
по документарным расчетам в ДВВ
1855  2 2 1  Дебиторы (местные органы власти иностранного
государства) по документарным расчетам в тенге
1855  2 2 2  Дебиторы (местные органы власти иностранного
государства) по документарным расчетам в СКВ
1855  2 2 3  Дебиторы (местные органы власти иностранного
государства) по документарным расчетам в ДВВ
1855  2 4 1  Дебиторы (банки-нерезиденты) по документарным расчетам
в тенге
1855  2 4 2  Дебиторы (банки-нерезиденты) по документарным расчетам
в СКВ
1855  2 4 3  Дебиторы (банки-нерезиденты) по документарным расчетам
в ДВВ
1855  2 5 1  Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по документарным
расчетам в тенге
1855  2 5 2  Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по документарным
расчетам в СКВ
1855  2 5 3  Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по документарным
расчетам в ДВВ

1855 1 7 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдар)
1855 1 7 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдар)
1855 1 7 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдар)
1855 1 8 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдар)
1855 1 8 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдар)
1855 1 8 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдар)
1855 1 9 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығы-резиденттер)
1855 1 9 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығы-резиденттер)
1855 1 9 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығы-резиденттер)
1855 2 1 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің үкіметі)
1855 2 1 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің үкіметі)
1855 2 1 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің үкіметі)
1855 2 2 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет
органдары)
1855 2 2 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет
органдары)
1855 2 2 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет
органдары)
1855 2 4 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент емес банктер)
1855 2 4 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент емес банктер)
1855 2 4 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент емес банктер)
1855 2 5 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдар)
1855 2 5 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерін                 жүзеге асыратын резидент емес ұйымдар)
1855 2 5 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдар)

1855  2 6 1  Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в
тенге
1855  2 6 2  Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в
СКВ
1855  2 6 3  Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам
в ДВВ
1855  2 7 1  Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам
в тенге
1855  2 7 2  Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам
в СКВ
1855  2 7 3  Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам
в ДВВ
1855  2 8 1  Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным
расчетам в тенге
1855  2 8 2  Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным
расчетам в СКВ
1855  2 8 3  Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным
расчетам в ДВВ
1855  2 9 1  Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по
документарным расчетам в тенге
1855  2 9 2  Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты)
по документарным расчетам в СКВ
1855  2 9 3  Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты)
по документарным расчетам в ДВВ
1856  0 0 0 Дебиторы по капитальным вложениям
1856  1 1 1  Дебиторы (Правительство Республики Казахстан)
по капитальным вложениям в тенге
1856  1 2 1  Дебиторы (местные органы власти Республики Казахстан)
по капитальным вложениям в тенге
1856  1 3 1  Дебиторы (Национальный Банк Республики Казахстан)
по капитальным вложениям в тенге
1856  1 4 1  Дебиторы (банки-резиденты) по капитальным вложениям в
тенге
1856  1 5 1  Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по капитальным
вложениям в тенге
1856  1 6 1  Дебиторы (государственные нефинансовые организации)
по капитальным вложениям в тенге
1856  1 7 1  Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации)
по капитальным вложениям в тенге
1856  1 8 1  Дебиторы (некоммерческие организации, обслуживающие
домашние хозяйства) по капитальным вложениям в тенге
1856  1 9 1  Дебиторы (домашние хозяйства) по капитальным вложениям
в тенге
1856  2 1 1  Дебиторы (Правительство иностранного государства) по
капитальным вложениям в тенге

1855 2 6 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдары)
1855 2 6 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдары)
1855 2 6 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдары)
1855 2 7 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдары)
1855 2 7 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдары)
1855 2 7 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдары)
1855 2 8 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдар)
1855 2 8 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдар)
1855 2 8 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдар)
1855 2 9 1   Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығы-резидент еместер)
1855 2 9 2   ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығы-резидент еместер)
1855 2 9 3   ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығы-резидент еместер)
1856 0 0 0  Күрделі салымдар бойынша дебиторлар
1856 1 1 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1856 1 2 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдары)
1856 1 3 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1856 1 4 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (резидент
банктер)
1856 1 5 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1856 1 6 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар)
1856 1 7 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар)
1856 1 8 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдар)
1856 1 9 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығы)
1856 2 1 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің үкіметі)

1856  2 1 2  Дебиторы (Правительство иностранного государства)
по капитальным вложениям в СКВ
1856  2 1 3  Дебиторы (Правительство иностранного государства) по
капитальным вложениям в ДВВ
1856  2 2 1  Дебиторы (местные органы власти иностранного
государства) по капитальным вложениям в тенге
1856  2 2 2  Дебиторы (местные органы власти иностранного
государства) по капитальным вложениям в СКВ
1856  2 2 3  Дебиторы (местные органы власти иностранного
государства) по капитальным вложениям в ДВВ
1856  2 3 1  Дебиторы (иностранные центральные банки) по
капитальным вложениям в тенге
1856  2 3 2  Дебиторы (иностранные центральные банки) по
капитальным вложениям в СКВ
1856  2 3 3  Дебиторы (иностранные центральные банки) по
капитальным вложениям в ДВВ
1856  2 4 1  Дебиторы (банки-нерезиденты) по капитальным вложениям
в тенге
1856  2 4 2  Дебиторы (банки-нерезиденты) по капитальным вложениям
в СКВ
1856  2 4 3  Дебиторы (банки-нерезиденты) по капитальным вложениям
в ДВВ
1856  2 5 1  Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по капитальным
вложениям в тенге
1856  2 5 2  Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по капитальным
вложениям в СКВ
1856  2 5 3  Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по капитальным
вложениям в ДВВ
1856  2 6 1  Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в
тенге
1856  2 6 2  Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в
СКВ
1856  2 6 3  Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в
ДВВ
1856  2 7 1  Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в
тенге
1856  2 7 2  Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в
СКВ
1856  2 7 3  Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в
ДВВ
1856  2 8 1  Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным
вложениям в тенге
1856  2 8 2  Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным
вложениям в СКВ
1856  2 8 3  Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным
вложениям в ДВВ
1856  2 9 1  Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по
капитальным вложениям в тенге

1856 2 1 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар(шетелдік
мемлекеттің үкіметі)
1856 2 1 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің үкіметі)
1856 2 2 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1856 2 2 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1856 2 2 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1856 2 3 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
орталық банктер)
1856 2 3 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
орталық банктер)
1856 2 3 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
орталық банктер)
1856 2 4 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (резидент
емес банктер)
1856 2 4 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (резидент
емес банктер)
1856 2 4 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (резидент
емес банктер)
1856 2 5 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1856 2 5 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1856 2 5 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1856 2 6 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
1856 2 6 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
1856 2 6 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
1856 2 7 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
1856 2 7 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
1856 2 7 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
1856 2 8 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1856 2 8 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1856 2 8 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1856 2 9 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығы - резидент еместер)

1856  2 9 2  Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты)
по капитальным вложениям в СКВ
1856  2 9 3  Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по
капитальным вложениям в ДВВ
1857  0 0 0 Досрочный подоходный налог
1858  0 0 0 Короткая валютная позиция по иностранной валюте
1858  1 0 2  Короткая валютная позиция по СКВ
1858  1 0 3  Короткая валютная позиция по ДВВ
1859  0 0 0 Контрстоимость иностранной валюты в тенге (длинной
валютной позиции)
1859  1 0 2  Контрстоимость СКВ в тенге (длинной валютной позиции)
1859  1 0 3  Контрстоимость ДВВ в тенге (длинной валютной позиции)
1860  0 0 0 Прочие дебиторы по банковской деятельности
1860  1 1 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(Правительство Республики Казахстан) в тенге
1860  1 1 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(Правительство Республики Казахстан) в СКВ
1860  1 1 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(Правительство Республики Казахстан) в ДВВ
1860  1 2 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(местные органы власти Республики Казахстан) в тенге
1860  1 2 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности (местные
органы власти Республики Казахстан) в СКВ
1860  1 2 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности (местные
органы власти Республики Казахстан) в ДВВ
1860  1 3 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в тенге
1860  1 3 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в СКВ
1860  1 3 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в ДВВ
1860  1 4 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в тенге
1860  1 4 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в СКВ
1860  1 4 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в ДВВ
1860  1 5 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в тенге
1860  1 5 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в СКВ
1860  1 5 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в ДВВ
1860  1 6 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты)
в тенге
1860  1 6 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты)
в СКВ
1860  1 6 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты) в
ДВВ

1856 2 9 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығы - резидент еместер)
1856 2 9 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығы - резидент еместер)
1857 0 0 0  Мерзімінен бұрын табыс салығы
1858 0 0 0  Шетел валютасы бойынша қысқа валюта позициясы
1858 1 0 2   ЕАВ-мен қысқа валюталық позиция
1858 1 0 3   ВБТ-мен қысқа валюталық позиция
1859 0 0 0  Теңгедегі шетел валютасының қарсы құны (ұзақ валюта
позициясы)
1859 1 0 2   ЕАВ-дегі шетел валютасының қарсы құны (ұзақ валюта
позициясы)
1859 1 0 3   ВБТ-дегі шетел валютасының қарсы құны (ұзақ валюта
позициясы)
1860 0 0 0  Банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
1860 1 1 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1860 1 1 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1860 1 1 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1860 1 2 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдары)
1860 1 2 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдары)
1860 1 2 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдары)
1860 1 3 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1860 1 3 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1860 1 3 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1860 1 4 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент банктер)
1860 1 4 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент банктер)
1860 1 4 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент банктер)
1860 1 5 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1860 1 5 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1860 1 5 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1860 1 6 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 6 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 6 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)

1860  1 7 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты)
в тенге
1860  1 7 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты)
в СКВ
1860  1 7 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты)
в ДВВ
1860  1 8 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(некоммерческие организации-резиденты, обслуживающие
домашние хозяйства) в тенге
1860  1 8 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(некоммерческие организации-резиденты, обслуживающие
домашние хозяйства) в СКВ
1860  1 8 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(некоммерческие организации-резиденты, обслуживающие
домашние хозяйства) в ДВВ
1860  1 9 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в тенге
1860  1 9 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в СКВ
1860  1 9 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в ДВВ
1860  2 1 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(Правительство иностранного государства) в тенге
1860  2 1 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(Правительство иностранного государства) в СКВ
1860  2 1 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(Правительство иностранного государства) в ДВВ
1860  2 2 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности (местные
органы власти иностранного государства) в тенге
1860  2 2 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности (местные
органы власти иностранного государства) в СКВ
1860  2 2 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности (местные
органы власти иностранного государства) в ДВВ
1860  2 3 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(иностранные центральные банки) в тенге
1860  2 3 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(иностранные центральные банки) в СКВ
1860  2 3 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(иностранные центральные банки) в ДВВ
1860  2 4 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-нерезиденты) в тенге
1860  2 4 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-нерезиденты) в СКВ
1860  2 4 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-нерезиденты) в ДВВ
1860  2 5 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) в тенге
1860  2 5 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) в СКВ
1860  2 5 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) в ДВВ

1860 1 7 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 7 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 7 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 8 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1860 1 8 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1860 1 8 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1860 1 9 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резиденттер)
1860 1 9 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резиденттер)
1860 1 9 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резиденттер)
1860 2 1 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің Үкіметі)
1860 2 1 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің Үкіметі)
1860 2 1 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің Үкіметі)
1860 2 2 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1860 2 2 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1860 2 2 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1860 2 3 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік орталық банктер)
1860 2 3 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік орталық банктер)
1860 2 3 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік орталық банктер)
1860 2 4 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент емес банктер)
1860 2 4 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент емес банктер)
1860 2 4 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент емес банктер)
1860 2 5 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1860 2 5 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1860 2 5 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)

1860  2 6 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации иностранного
государства) в тенге
1860  2 6 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации иностранного
государства) в СКВ
1860  2 6 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации иностранного
государства) в ДВВ
1860  2 7 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) в тенге
1860  2 7 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) в СКВ
1860  2 7 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) в ДВВ
1860  2 8 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(некоммерческие организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства) в тенге
1860  2 8 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(некоммерческие организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства) в СКВ
1860  2 8 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(некоммерческие организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства) в ДВВ
1860  2 9 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в тенге
1860  2 9 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в СКВ
1860  2 9 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в ДВВ
1861  0 0 0 Дебиторы по гарантиям
1861  1 1 1  Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по
гарантиям в тенге
1861  1 1 2  Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по
гарантиям в СКВ
1861  1 1 3  Дебиторы (Правительство Республики Казахстан)
по гарантиям в ДВВ
1861  1 2 1  Дебиторы (местные органы власти Республики Казахстан)
по гарантиям в тенге
1861  1 2 2  Дебиторы (местные органы власти Республики Казахстан)
по гарантиям в СКВ
1861  1 2 3  Дебиторы (местные органы власти Республики Казахстан)
по гарантиям в ДВВ
1861  1 4 1  Дебиторы (банки-резиденты) по гарантиям в тенге
1861  1 4 2  Дебиторы (банки-резиденты) по гарантиям в СКВ
1861  1 4 3  Дебиторы (банки-резиденты) по гарантиям в ДВВ
1861  1 5 1  Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по гарантиям в
тенге
1861  1 5 2  Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по гарантиям в СКВ
1861  1 5 3  Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по гарантиям в ДВВ

1860 2 6 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
1860 2 6 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
1860 2 6 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
1860 2 7 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
1860 2 7 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
1860 2 7 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
1860 2 8 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1860 2 8 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1860 2 8 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1860 2 9 1   Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резидент еместер)
1860 2 9 2   ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резидент еместер)
1860 2 9 3   ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резидент еместер)
1861 0 0 0  Кепілдіктер бойынша дебиторлар
1861 1 1 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
1861 1 1 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
1861 1 1 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
1861 1 2 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1861 1 2 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1861 1 2 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1861 1 4 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (резидент
банктер)
1861 1 4 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (резидент
банктер)
1861 1 4 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (резидент
банктер)
1861 1 5 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1861 1 5 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1861 1 5 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)

1861  1 6 1  Дебиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по гарантиям в тенге
1861  1 6 2  Дебиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по гарантиям в СКВ
1861  1 6 3  Дебиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по гарантиям в ДВВ
1861  1 7 1  Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по гарантиям в тенге
1861  1 7 2  Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по гарантиям в СКВ
1861  1 7 3  Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по гарантиям в ДВВ
1861  1 8 1  Дебиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по гарантиям в тенге
1861  1 8 2  Дебиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по гарантиям в СКВ
1861  1 8 3  Дебиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по гарантиям в ДВВ
1861  1 9 1  Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по гарантиям
в тенге
1861  1 9 2  Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по гарантиям
в СКВ
1861  1 9 3  Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по гарантиям
в ДВВ
1861  2 1 1  Дебиторы (Правительство иностранного государства)
по гарантиям в тенге
1861  2 1 2  Дебиторы (Правительство иностранного государства)
по гарантиям в СКВ
1861  2 1 3  Дебиторы (Правительство иностранного государства)
по гарантиям в ДВВ
1861  2 2 1  Дебиторы (местные органы власти иностранного
государства) по гарантиям в тенге
1861  2 2 2  Дебиторы (местные органы власти иностранного
государства) по гарантиям в СКВ
1861  2 2 3  Дебиторы (местные органы власти иностранного
государства) по гарантиям в ДВВ
1861  2 4 1  Дебиторы (банки-нерезиденты) по гарантиям в тенге
1861  2 4 2  Дебиторы (банки-нерезиденты) по гарантиям в СКВ
1861  2 4 3  Дебиторы (банки-нерезиденты) по гарантиям в ДВВ
1861  2 5 1  Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по гарантиям в
тенге
1861  2 5 2  Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по гарантиям в СКВ
1861  2 5 3  Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по гарантиям в ДВВ
1861  2 6 1  Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по гарантиям в тенге
1861  2 6 2  Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по гарантиям в СКВ

1861 1 6 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (мемлекеттік
қаржылық емес резидент ұйымдар)
1861 1 6 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (мемлекеттік
қаржылық емес резидент ұйымдар)
1861 1 6 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (мемлекеттік
қаржылық емес резидент ұйымдар)
1861 1 7 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (мемлекеттік
емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1861 1 7 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (мемлекеттік
емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1861 1 7 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (мемлекеттік
емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1861 1 8 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1861 1 8 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1861 1 8 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1861 1 9 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резиденттер)
1861 1 9 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резиденттер)
1861 1 9 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резиденттер)
1861 2 1 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің Үкіметі)
1861 2 1 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің Үкіметі)
1861 2 1 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің Үкіметі)
1861 2 2 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1861 2 2 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1861 2 2 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1861 2 4 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (резидент емес
банктер)
1861 2 4 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (резидент емес
банктер)
1861 2 4 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (резидент емес
банктер)
1861 2 5 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1861 2 5 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1861 2 5 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1861 2 6 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
1861 2 6 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)

1861  2 6 3  Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по гарантиям в ДВВ
1861  2 7 1  Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по гарантиям в тенге
1861  2 7 2  Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по гарантиям в СКВ
1861  2 7 3  Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по гарантиям в ДВВ
1861  2 8 1  Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства по гарантиям) в тенге
1861  2 8 2  Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства по гарантиям) в СКВ
1861  2 8 3  Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства по гарантиям) в ДВВ
1861  2 9 1  Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по гарантиям
в тенге
1861  2 9 2  Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по гарантиям
в СКВ
1861  2 9 3  Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по гарантиям
в ДВВ
1864  0 0 0 Требования к клиенту за акцептованные векселя
1864  1 1 1  Требования к Правительству Республики Казахстан за
акцептованные векселя в тенге
1864  1 1 2  Требования к Правительству Республики Казахстан за
акцептованные векселя в СКВ
1864  1 1 3  Требования к Правительству Республики Казахстан за
акцептованные векселя в ДВВ
1864  1 2 1  Требования к местным органам власти Республики
Казахстан за акцептованные векселя в тенге
1864  1 2 2  Требования к местным органам власти Республики
Казахстан за акцептованные векселя в СКВ
1864  1 2 3  Требования к местным органам власти Республики
Казахстан за акцептованные векселя в ДВВ
1864  1 3 1  Требования к Национальному Банку Республики Казахстан
за акцептованные векселя в тенге
1864  1 3 2  Требования к Национальному Банку Республики Казахстан
за акцептованные векселя в СКВ
1864  1 3 3  Требования к Национальному Банку Республики Казахстан
за акцептованные векселя в ДВВ
1864  1 4 1  Требования к другим банкам-резидентам за акцептованные
векселя в тенге
1864  1 4 2  Требования к другим банкам-резидентам за акцептованные
векселя в СКВ
1864  1 4 3  Требования к другим банкам-резидентам за акцептованные
векселя в ДВВ
1864  1 5 1  Требования к организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций, за акцептованные
векселя в тенге
1864  1 5 2  Требования к организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций, за акцептованные
векселя в СКВ

1861 2 6 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
1861 2 7 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
1861 2 7 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
1861 2 7 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
1861 2 8 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1861 2 8 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1861 2 8 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1861 2 9 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резидент еместер)
1861 2 9 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резидент еместер)
1861 2 9 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резидент еместер)
1864 0 0 0  Клиентке акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына теңгемен акцептелген вексельдер үшін
талаптар
1864 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін
талаптар
1864 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін
талаптар
1864 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне теңгемен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне ЕАВ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне ВБТ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 4 1   Басқа резидент банктерге теңгемен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 1 4 2   Басқа резидент банктерге ЕАВ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 1 4 3   Басқа резидент банктерге ВБТ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптар

1864  1 5 3  Требования к организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций, за акцептованные
векселя в ДВВ
1864  1 6 1  Требования к государственным нефинансовым
организациям-резидентам за акцептованные векселя в
тенге
1864  1 6 2  Требования к государственным нефинансовым
организациям-резидентам за акцептованные векселя в СКВ
1864  1 6 3  Требования к государственным нефинансовым
организациям-резидентам за акцептованные векселя в ДВВ
1864  1 7 1  Требования к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам за акцептованные векселя в
тенге
1864  1 7 2  Требования к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам за акцептованные векселя в СКВ
1864  1 7 3  Требования к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам за акцептованные векселя в ДВВ
1864  1 8 1  Требования к некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства, за акцептованные
векселя в тенге
1864  1 8 2  Требования к некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства, за акцептованные
векселя в СКВ
1864  1 8 3  Требования к некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства, за акцептованные
векселя в ДВВ
1864  1 9 1  Требования к домашним хозяйствам-резидентам за
акцептованные векселя в тенге
1864  1 9 2  Требования к домашним хозяйствам-резидентам за
акцептованные векселя в СКВ
1864  1 9 3  Требования к домашним хозяйствам-резидентам за
акцептованные векселя в ДВВ
1864  2 1 1  Требования к Правительству иностранного государства
за акцептованные векселя в тенге
1864  2 1 2  Требования к Правительству иностранного государства
за акцептованные векселя в СКВ
1864  2 1 3  Требования к Правительству иностранного государства
за акцептованные векселя в ДВВ
1864  2 2 1  Требования к местным органам власти иностранного
государства за акцептованные векселя в тенге
1864  2 2 2  Требования к местным органам власти иностранного
государства за акцептованные векселя в СКВ
1864  2 2 3  Требования к местным органам власти иностранного
государства за акцептованные векселя в ДВВ
1864  2 3 1  Требования к иностранным центральным банкам за
акцептованные векселя в тенге
1864  2 3 2  Требования к иностранным центральным банкам за
акцептованные векселя в СКВ
1864  2 3 3  Требования к иностранным центральным банкам за
акцептованные векселя в ДВВ
1864  2 4 1  Требования к банкам-нерезидентам за акцептованные
векселя в тенге
1864  2 4 2  Требования к банкам-нерезидентам за акцептованные
векселя в СКВ
1864  2 4 3  Требования к банкам-нерезидентам за акцептованные
векселя в ДВВ

1864 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен акцептелген вексельдер
үшін талаптар
1864 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін
талаптар
1864 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін
талаптар
1864 1 9 1   Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге теңгемен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 9 2   Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге ЕАВ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 1 9 3   Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге ВБТ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 2 1 1   Шетелдік мемлекеттің үкіметіне теңгемен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметіне ЕАВ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметіне ВБТ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
теңгемен акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 2 3 1   Шетелдік орталық банктерге теңгемен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 2 3 2   Шетелдік орталық банктерге ЕАВ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 2 3 3   Шетелдік орталық банктерге ВБТ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 2 4 1   Резидент емес банктерге теңгемен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен акцептелген вексельдер
үшін талаптар
1864 2 4 3   Резидент емес банктерге ВБТ-мен акцептелген вексельдер
үшін талаптар

1864  2 5 1  Требования к организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций за акцептованные
векселя в тенге
1864  2 5 2  Требования к организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций за акцептованные
векселя в СКВ
1864  2 5 3  Требования к организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций за акцептованные
векселя в ДВВ
1864  2 6 1  Требования к государственным нефинансовым организациям
иностранного государства за акцептованные векселя в
тенге
1864  2 6 2  Требования к государственным нефинансовым организациям
иностранного государства за акцептованные векселя в СКВ
1864  2 6 3  Требования к государственным нефинансовым организациям
иностранного государства за акцептованные векселя в ДВВ
1864  2 7 1  Требования к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства за акцептованные
векселя в тенге
1864  2 7 2  Требования к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства за акцептованные
векселя в СКВ
1864  2 7 3  Требования к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства за акцептованные
векселя в ДВВ
1864  2 8 1  Требования к некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства за акцептованные
векселя в тенге
1864  2 8 2  Требования к некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства за акцептованные
векселя в СКВ
1864  2 8 3  Требования к некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства за акцептованные
векселя в ДВВ
1864  2 9 1  Требования к домашним хозяйствам-нерезидентам за
акцептованные векселя в тенге
1864  2 9 2  Требования к домашним хозяйствам-нерезидентам за
акцептованные векселя в СКВ
1864  2 9 3  Требования к домашним хозяйствам-нерезидентам за
акцептованные векселя в ДВВ
1867  0 0 0 Прочие дебиторы по небанковской деятельности
1867  1 1 1  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(Правительство Республики Казахстан) в тенге
1867  1 1 2  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(Правительство Республики Казахстан) в СКВ
1867  1 1 3  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(Правительство Республики Казахстан) в ДВВ
1867  1 2 1  Прочие дебиторы по небанковской деятельности (местные
органы власти Республики Казахстан) в тенге
1867  1 2 2  Прочие дебиторы по небанковской деятельности (местные
органы власти Республики Казахстан) в СКВ
1867  1 2 3  Прочие дебиторы по небанковской деятельности (местные
органы власти Республики Казахстан) в ДВВ

1864 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен акцептелген вексельдер үшін
талаптар
1864 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін
талаптар
1864 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін
талаптар
1864 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына теңгемен акцептелген вексельдер
үшін талаптар
1864 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін
талаптар
1864 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін
талаптар
1864 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен акцептелген
вексельдер үшін талаптар
1864 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен акцептелген вексельдер
үшін талаптар
1864 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен акцептелген вексельдер
үшін талаптар
1864 2 9 1   Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге теңгемен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 2 9 2   Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге ЕАВ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1864 2 9 3   Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге ВБТ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптар
1867 0 0 0  Банктік емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
1867 1 1 1   Теңгемен банктік емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1867 1 1 2   ЕАВ-мен банктік емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1867 1 1 3   ВБТ-мен банктік емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1867 1 2 1   Теңгемен банктік емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1867 1 2 2   ЕАВ-мен банктік емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1867 1 2 3   ВБТ-мен банктік емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)

1867  2 9 1  Прочие дебиторы по небанковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в тенге
1867  2 9 2  Прочие дебиторы по небанковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в СКВ
1867  2 9 3  Прочие дебиторы по небанковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в ДВВ
1870  0 0 0 Прочие транзитные счета
1870  1 1 1  Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
Республики Казахстан в тенге
1870  1 1 2  Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
Республики Казахстан в СКВ
1870  1 1 3  Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
Республики Казахстан в ДВВ
1870  1 2 1  Прочие транзитные счета по операциям с местными
органами власти Республики Казахстан в тенге
1870  1 2 2  Прочие транзитные счета по операциям с местными
органами власти Республики Казахстан в СКВ
1870  1 2 3  Прочие транзитные счета по операциям с местными
органами власти Республики Казахстан в ДВВ
1870  1 3 1  Прочие транзитные счета по операциям с Национальным
Банком Республики Казахстан в тенге
1870  1 3 2  Прочие транзитные счета по операциям с Национальным
Банком Республики Казахстан в СКВ
1870  1 3 3  Прочие транзитные счета по операциям с Национальным
Банком Республики Казахстан в ДВВ
1870  1 4 1  Прочие транзитные счета по операциям с
банками-резидентами в тенге
1870  1 4 2  Прочие транзитные счета по операциям с
банками-резидентами в СКВ
1870  1 4 3  Прочие транзитные счета по операциям с
банками-резидентами в ДВВ
1870  1 5 1  Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в тенге
1870  1 5 2  Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в СКВ
1870  1 5 3  Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в ДВВ
1870  1 6 1  Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами в тенге
1870  1 6 2  Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами в СКВ
1870  1 6 3  Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми
организациями-резидентами в ДВВ
1870  1 7 1  Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами в тенге
1870  1 7 2  Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами в СКВ

1867 2 9 1   Теңгемен банктік емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(үй шаруашылықтары - резидент еместер)
1867 2 9 2   ЕАВ-мен банктік емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(үй шаруашылықтары - резидент еместер)
1867 2 9 3   ВБТ-мен банктік емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(үй шаруашылықтары - резидент еместер)
1870 0 0 0  Басқа да транзиттік шоттар
1870 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметімен операциялар
бойынша теңгемен басқа транзиттік шоттар
1870 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметімен операциялар
бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметімен операциялар
бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен операциялар бойынша теңгемен басқа
транзиттік шоттар
1870 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа
транзиттік шоттар
1870 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен операциялар бойынша ВБТ-мен басқа
транзиттік шоттар
1870 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен операциялар
бойынша теңгемен басқа транзиттік шоттар
1870 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен операциялар
бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен операциялар
бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 1 4 1   Резидент банктермен операциялар бойынша теңгемен басқа
транзиттік шоттар
1870 1 4 2   Резидент банктермен операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа
транзиттік шоттар
1870 1 4 3   Резидент банктермен операциялар бойынша ВБТ-мен басқа
транзиттік шоттар
1870 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен операциялар бойынша
теңгемен басқа транзиттік шоттар
1870 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен операциялар бойынша
ЕАВ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша теңгемен басқа транзиттік шоттар
1870 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша теңгемен басқа транзиттік шоттар
1870 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік шоттар

1870  1 7 3  Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами в ДВВ
1870  1 8 1  Прочие транзитные счета по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, в тенге
1870  1 8 2  Прочие транзитные счета по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, в СКВ
1870  1 8 3  Прочие транзитные счета по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, в ДВВ
1870  1 9 1  Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в тенге
1870  1 9 2  Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в СКВ
1870  1 9 3  Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в ДВВ
1870  2 1 1  Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
иностранного государства в тенге
1870  2 1 2  Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
иностранного государства в СКВ
1870  2 1 3  Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
иностранного государства в ДВВ
1870  2 2 1  Прочие транзитные счета по операциям с местными
органами власти иностранного государства в тенге
1870  2 2 2  Прочие транзитные счета по операциям с местными
органами власти иностранного государства в СКВ
1870  2 2 3  Прочие транзитные счета по операциям с местными
органами власти иностранного государства в ДВВ
1870  2 3 1  Прочие транзитные счета по операциям с иностранными
центральными банками в тенге
1870  2 3 2  Прочие транзитные счета по операциям с иностранными
центральными банками в СКВ
1870  2 3 3  Прочие транзитные счета по операциям с иностранными
центральными банками в ДВВ
1870  2 4 1  Прочие транзитные счета по операциям с
банками-нерезидентами в тенге
1870  2 4 2  Прочие транзитные счета по операциям с
банками-нерезидентами в СКВ
1870  2 4 3  Прочие транзитные счета по операциям с
банками-нерезидентами в ДВВ
1870  2 5 1  Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций в тенге
1870  2 5 2  Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций в СКВ
1870  2 5 3  Прочие транзитные счета по операциям с организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в ДВВ
1870  2 6 1  Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства в тенге

1870 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен операциялар бойынша теңгемен басқа
транзиттік шоттар
1870 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа
транзиттік шоттар
1870 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен операциялар бойынша ВБТ-мен басқа
транзиттік шоттар
1870 1 9 1   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен операциялар
бойынша теңгемен басқа транзиттік шоттар
1870 1 9 2   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен операциялар
бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 1 9 3   Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен операциялар
бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 2 1 1   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен операциялар бойынша
теңгемен басқа транзиттік шоттар
1870 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен операциялар бойынша
ЕАВ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
операциялар бойынша теңгемен басқа транзиттік шоттар
1870 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
операциялар бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 2 3 1   Шетелдік орталық банктермен операциялар бойынша
теңгемен басқа транзиттік шоттар
1870 2 3 2   Шетелдік орталық банктермен операциялар бойынша
ЕАВ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 2 3 3   Шетелдік орталық банктермен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 2 4 1   Резидент емес банктермен операциялар бойынша теңгемен
басқа транзиттік шоттар
1870 2 4 2   Резидент емес банктермен операциялар бойынша ЕАВ-мен
басқа транзиттік шоттар
1870 2 4 3   Резидент емес банктермен операциялар бойынша ВБТ-мен
басқа транзиттік шоттар
1870 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша
теңгемен басқа транзиттік шоттар
1870 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша
ЕАВ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен операциялар бойынша теңгемен басқа
транзиттік шоттар

1870  2 6 2  Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства в СКВ
1870  2 6 3  Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства в ДВВ
1870  2 7 1  Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства в тенге
1870  2 7 2  Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства в СКВ
1870  2 7 3  Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства в ДВВ
1870  2 8 1  Прочие транзитные счета по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства в тенге
1870  2 8 2  Прочие транзитные счета по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства в СКВ
1870  2 8 3  Прочие транзитные счета по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства в ДВВ
1870  2 9 1  Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в тенге
1870  2 9 2  Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в СКВ
1870  2 9 3  Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в ДВВ
1873  0 0 0 Короткая позиция по аффинированным драгоценным металлам
1874  0 0 0 Контрстоимость аффинированных драгоценных металлов в
тенге (длинной позиции по аффинированным драгоценным
металлам)
1876  0 0 0 Резервы на покрытие убытков от прочей банковской
деятельности
1877  0 0 0 Резервы на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с банковской деятельностью
1878  0 0 0 Резервы на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с небанковской
деятельностью
1879  0 0 0 Начисленная неустойка (штраф, пеня)
1879  1 1 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
Республики Казахстан) в тенге
1879  1 1 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
Республики Казахстан) в СКВ
1879  1 1 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
Республики Казахстан) в ДВВ
1879  1 3 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Национальный Банк
Республики Казахстан) в тенге
1879  1 3 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(Национальный Банк Республики Казахстан) в СКВ
1879  1 3 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Национальный
Банк Республики Казахстан) в ДВВ
1879  1 4 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(банки-резиденты) в тенге

1870 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа
транзиттік шоттар
1870 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен операциялар бойынша ВБТ-мен басқа
транзиттік шоттар
1870 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен операциялар бойынша теңгемен басқа
транзиттік шоттар
1870 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа
транзиттік шоттар
1870 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен операциялар бойынша ВБТ-мен басқа
транзиттік шоттар
1870 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша теңгемен
басқа транзиттік шоттар
1870 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша ЕАВ-мен
басқа транзиттік шоттар
1870 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша ВБТ-мен
басқа транзиттік шоттар
1870 2 9 1   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен операциялар
бойынша теңгемен басқа транзиттік шоттар
1870 2 9 2   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен операциялар
бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік шоттар
1870 2 9 3   Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен операциялар
бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік шоттар
1873 0 0 0  Тазартылған қымбат металдар бойынша қысқа позиция
1874 0 0 0  Тазартылған қымбат металдардың теңгемен қарсы құны
(тазартылған қымбат металдар бойынша ұзақ позициялар)
1876 0 0 0  Шартты міндеттемелер бойынша резервтер (провизиялар)
1877 0 0 0  Басқа банктік қызметтен болған шығындарды өтеуге
резервтер (провизиялар)
1878 0 0 0  Банктік қызметке байланысты дебиторлық берешек бойынша
шығынды өтеуге резервтер (провизиялар)
1879 0 0 0 Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
1879 1 1 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Қазақстан Республикасының Үкіметі), теңгемен
1879 1 1 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл) (Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1879 1 1 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл) (Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1879 1 3 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі), теңгемен
1879 1 3 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1879 1 3 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1879 1 4 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(резидент банктер), теңгемен

1879  1 4 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(банки-резиденты) в СКВ
1879  1 4 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(банки-резиденты) в ДВВ
1879  1 5 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (организации-
резиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в тенге
1879  1 5 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в СКВ
1879  1 5 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) в ДВВ
1879  1 6 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в тенге
1879  1 6 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в СКВ
1879  1 6 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в ДВВ
1879  1 7 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (негосударственные
нефинансовые организации-резиденты) в тенге
1879  1 7 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(негосударственные нефинансовые организации-
резиденты) в СКВ
1879  1 7 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) в ДВВ
1879  1 8 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства) в тенге
1879  1 8 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства) в СКВ
1879  1 8 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства) в ДВВ
1879  1 9 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние
хозяйства-резиденты) в тенге
1879  1 9 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние
хозяйства-резиденты) в СКВ
1879  1 9 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние
хозяйства-резиденты) в ДВВ
1879  2 1 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
иностранного государства) в тенге
1879  2 1 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
иностранного государства) в СКВ
1879  2 1 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
иностранного государства) в ДВВ
1879  2 2 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (местные органы
власти иностранного государства) в тенге
1879  2 2 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (местные органы
власти иностранного государства) в СКВ

1879 1 4 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(резидент банктер)
1879 1 4 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл) (резидент банктер)
1879 1 5 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл) (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар), теңгемен
1879 1 5 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
1879 1 5 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
1879 1 6 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар), теңгемен
1879 1 6 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1879 1 6 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1879 1 7 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар),
теңгемен
1879 1 7 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1879 1 7 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1879 1 8 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдар), теңгемен
1879 1 8 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1879 1 8 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл) (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдар)
1879 1 9 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл) (үй
шаруашылықтары-резиденттер), теңгемен
1879 1 9 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл) (резидент үй шаруашылықтары)
1879 1 9 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл) (резидент үй шаруашылықтары)
1879 2 1 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Шетел мемлекетінің үкіметі), теңгемен
1879 2 1 2   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Шетел мемлекетінің үкіметі), ЕАВ-мен
1879 2 1 3   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Шетел мемлекетінің үкіметі), ВБТ-мен
1879 2 2 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары),
теңгемен
1879 2 2 2   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары),
ЕАВ-мен

1879  2 2 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (местные органы
власти иностранного государства) в ДВВ
1879  2 3 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (иностранные
центральные банки) в тенге
1879  2 3 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (иностранные
центральные банки) в СКВ
1879  2 3 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (иностранные
центральные банки) в ДВВ
1879  2 4 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(банки-нерезиденты) в тенге
1879  2 4 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(банки-нерезиденты) в СКВ
1879  2 4 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(банки-нерезиденты) в ДВВ
1879  2 5 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) в тенге
1879  2 5 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в СКВ
1879  2 5 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в ДВВ
1879  2 6 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в тенге
1879  2 6 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в СКВ
1879  2 6 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в ДВВ
1879  2 7 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (негосударственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в тенге
1879  2 7 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (негосударственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в СКВ
1879  2 7 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (негосударственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в ДВВ
1879  2 8 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние
хозяйства) в тенге
1879  2 8 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние
хозяйства) в СКВ
1879  2 8 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние
хозяйства) в ДВВ
1879  2 9 1  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние
хозяйства-нерезиденты) в тенге
1879  2 9 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние
хозяйства-нерезиденты) в СКВ

1879 2 2 3   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары),
ВБТ-мен
1879 2 3 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетелдік орталық банктер), теңгемен
1879 2 3 2   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетелдік орталық банктер), ЕАВ-мен
1879 2 3 3   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетелдік орталық банктер), ВБТ-мен
1879 2 4 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(резидент емес банктер), теңгемен
1879 2 4 2   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(резидент емес банктер), ЕАВ-мен
1879 2 4 3   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(резидент емес банктер), ВБТ-мен
1879 2 5 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар), теңгемен
1879 2 5 2   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар), ЕАВ-мен
1879 2 5 3   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар), ВБТ-мен
1879 2 6 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл) (шетел
мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес резидент емес
ұйымдар), теңгемен
1879 2 6 2   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл) (шетел
мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес резидент емес
ұйымдар), ЕАВ-мен
1879 2 6 3   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл) (шетел
мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес резидент емес
ұйымдар), ВБТ-мен
1879 2 7 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл) (шетел
мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
емес ұйымдар), теңгемен
1879 2 7 2   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл) (шетел
мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
емес ұйымдар), ЕАВ-мен
1879 2 7 3   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент емес ұйымдар), ВБТ-мен
1879 2 8 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл) (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар), теңгемен
1879 2 8 2   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл) (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар), ЕАВ-мен
1879 2 8 3   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл) (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар), ВБТ-мен
1879 2 9 1   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылықтары-резидент еместер), теңгемен
1879 2 9 2   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылықтары-резидент еместер), ЕАВ-мен

1879  2 9 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние
хозяйства-нерезиденты) в ДВВ
1890       Требования по операциям с производными финансовыми
инструментами
1891  0 0 0 Требования по операциям фьючерс
1891  1 3 1  Требования в тенге к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям фьючерс
1891  1 3 2  Требования в СКВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям фьючерс
1891  1 3 3  Требования в ДВВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям фьючерс
1891  1 4 1  Требования в тенге к другим банкам-резидентам по
операциям фьючерс
1891  1 4 2  Требования в СКВ к другим банкам-резидентам по
операциям фьючерс
1891  1 4 3  Требования в ДВВ к другим банкам-резидентам по
операциям фьючерс
1891  1 5 1  Требования в тенге к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям фьючерс
1891  1 5 2  Требования в СКВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям фьючерс
1891  1 5 3  Требования в ДВВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям фьючерс
1891  1 6 1  Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям фьючерс
1891  1 6 2  Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям фьючерс
1891  1 6 3  Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям фьючерс
1891  1 7 1  Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям фьючерс
1891  1 7 2  Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям фьючерс
1891  1 7 3  Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям фьючерс
1891  1 8 1  Требования в тенге к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям фьючерс
1891  1 8 2  Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям фьючерс
1891  1 8 3  Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям фьючерс
1891  1 9 1  Требования в тенге к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям фьючерс
1891  1 9 2  Требования в СКВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям фьючерс
1891  1 9 3  Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям фьючерс

1879 2 9 3   Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылықтары-резидент еместер), ВБТ-мен
Банктік емес қызметке байланысты дебиторлық берешек бойынша шығынды өтеуге арнайы резервтер (провизиялар)
1890       Туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша талаптар
1891 0 0 0  Фьючерс операциялары бойынша талаптар
1891 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне фьючерс
операциялары бойынша теңгемен талаптар
1891 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1891 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-мен талаптар
1891 1 4 1   Фьючерс операциялары бойынша басқа резидент банктерге
теңгемен талаптар
1891 1 4 2   Фьючерс операциялары бойынша басқа резидент банктерге
ЕАВ-мен талаптар
1891 1 4 3   Фьючерс операциялары бойынша басқа резидент банктерге
фьючерс операциялары бойынша ВБТ-мен талаптар
1891 1 5 1   Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
теңгемен талаптар
1891 1 5 2   Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен талаптар
1891 1 5 3   Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ВБТ-мен талаптар
1891 1 6 1   Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1891 1 6 2   Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1891 1 6 3   Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1891 1 7 1   Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1891 1 7 2   Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1891 1 7 3   Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1891 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдарға фьючерс операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1891 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға фьючерс операциялары бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1891 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға фьючерс операциялары бойынша
ВБТ-мен талаптар
1891 1 9 1   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге фьючерс операциялары
бойынша теңгемен талаптар
1891 1 9 2   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге фьючерс операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1891 1 9 3   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге фьючерс операциялары
бойынша ВБТ-мен талаптар

1891  2 3 1  Требования в тенге к иностранным центральным банкам
по операциям фьючерс
1891  2 3 2  Требования в СКВ к иностранным центральным банкам по
операциям фьючерс
1891  2 3 3  Требования в ДВВ к иностранным центральным банкам по
операциям фьючерс
1891  2 4 1  Требования в тенге к другим банкам-нерезидентам по
операциям фьючерс
1891  2 4 2  Требования в СКВ к другим банкам-нерезидентам по
операциям фьючерс
1891  2 4 3  Требования в ДВВ к другим банкам-нерезидентам по
операциям фьючерс
1891  2 5 1  Требования в тенге к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям фьючерс
1891  2 5 2  Требования в СКВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям фьючерс
1891  2 5 3  Требования в ДВВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
1891  2 6 1  Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
фьючерс
1891  2 6 2  Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
фьючерс
1891  2 6 3  Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
фьючерс
1891  2 7 1  Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
фьючерс
1891  2 7 2  Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
фьючерс
1891  2 7 3  Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
фьючерс
1891  2 8 1  Требования в тенге к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям фьючерс
1891  2 8 2  Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям фьючерс
1891  2 8 3  Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям фьючерс
1891  2 9 1  Требования в тенге к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям фьючерс
1891  2 9 2  Требования в СКВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям фьючерс
1891  2 9 3  Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям фьючерс
1892  0 0 0 Требования по операциям форвард
1892  1 3 1  Требования в тенге к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям форвард

1891 2 3 1   Фьючерс операциялары бойынша басқа резидент емес
банктерге теңгемен талаптар
1891 2 3 2   Фьючерс операциялары бойынша басқа резидент емес
банктерге ЕАВ-мен талаптар
1891 2 3 3   Фьючерс операциялары бойынша басқа резидент емес
банктерге ВБТ-мен талаптар
1891 2 4 1   Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға теңгемен талаптар
1891 2 4 2   Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1891 2 4 3   Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1891 2 5 1   Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына теңгемен талаптар
1891 2 5 2   Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен талаптар
1891 2 5 3   Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен талаптар
1891 2 6 1   Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына теңгемен
талаптар
1891 2 6 2   Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен
талаптар
1891 2 6 3   Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен
талаптар
1891 2 7 1   Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына теңгемен
талаптар
1891 2 7 2   Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен
талаптар
1891 2 7 3   Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен
талаптар
1891 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға фьючерс операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1891 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға фьючерс операциялары бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1891 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға фьючерс операциялары бойынша
ВБТ-мен талаптар
1891 2 9 1   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге фьючерс
операциялары бойынша теңгемен талаптар
1891 2 9 2   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1891 2 9 3   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-мен талаптар
1892 0 0 0  Форвард операциялары бойынша талаптар
1892 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне форвард
операциялары бойынша теңгемен талаптар

1892  1 3 2  Требования в СКВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям форвард
1892  1 3 3  Требования в ДВВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям форвард
1892  1 4 1  Требования в тенге к другим банкам-резидентам по
операциям форвард
1892  1 4 2  Требования в СКВ к другим банкам-резидентам по
операциям форвард
1892  1 4 3  Требования в ДВВ к другим банкам-резидентам по
операциям форвард
1892  1 5 1  Требования в тенге к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
1892  1 5 2  Требования в СКВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
1892  1 5 3  Требования в ДВВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
1892  1 6 1  Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям форвард
1892  1 6 2  Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям форвард
1892  1 6 3  Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям форвард
1892  1 7 1  Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям форвард
1892  1 7 2  Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям форвард
1892  1 7 3  Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям форвард
1892  1 8 1  Требования в тенге к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям форвард
1892  1 8 2  Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям форвард
1892  1 8 3  Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям форвард
1892  1 9 1  Требования в тенге к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям форвард
1892  1 9 2  Требования в СКВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям форвард
1892  1 9 3  Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям форвард
1892  2 3 1  Требования в тенге к иностранным центральным банкам по
операциям форвард
1892  2 3 2  Требования в СКВ к иностранным центральным банкам по
операциям форвард
1892  2 3 3  Требования в ДВВ к иностранным центральным банкам по
операциям форвард
1892  2 4 1  Требования в тенге к другим банкам-нерезидентам по
операциям форвард
1892  2 4 2  Требования в СКВ к другим банкам-нерезидентам по
операциям форвард
1892  2 4 3  Требования в ДВВ к другим банкам-нерезидентам по
операциям форвард

1892 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне форвард
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1892 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне форвард
операциялары бойынша ВБТ-мен талаптар
1892 1 4 1   Форвард операциялары бойынша басқа резидент банктерге
теңгемен талаптар
1892 1 4 2   Форвард операциялары бойынша басқа резидент банктерге
ЕАВ-мен талаптар
1892 1 4 3   Форвард операциялары бойынша басқа резидент банктерге
ВБТ-мен талаптар
1892 1 5 1   Форвард операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
теңгемен талаптар
1892 1 5 2   Форвард операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен талаптар
1892 1 5 3   Форвард операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ВБТ-мен талаптар
1892 1 6 1   Форвард операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1892 1 6 2   Форвард операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1892 1 6 3   Форвард операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1892 1 7 1   Форвард операциялары бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1892 1 7 2   Форвард операциялары бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1892 1 7 3   Форвард операциялары бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1892 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға форвард операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1892 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға форвард операциялары бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1892 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға форвард операциялары бойынша
ВБТ-мен талаптар
1892 1 9 1   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге форвард операциялары
бойынша теңгемен талаптар
1892 1 9 2   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге форвард операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1892 1 9 3   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге форвард операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1892 2 3 1   Форвард операциялары бойынша шетелдік орталық
банктерге теңгемен талаптар
1892 2 3 2   Форвард операциялары бойынша шетелдік орталық
банктерге ЕАВ-мен талаптар
1892 2 3 3   Форвард операциялары бойынша шетелдік орталық
банктерге ВБТ-мен талаптар
1892 2 4 1   Резидент емес басқа банктерге теңгемен талаптар
1892 2 4 2   Резидент емес басқа банктерге ЕАВ-мен талаптар
1892 2 4 3   Резидент емес басқа банктерге ВБТ-мен талаптар

1893  1 5 2  Требования в СКВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
опционным операциям
1893  1 5 3  Требования в ДВВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
опционным операциям
1893  1 6 1  Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по опционным операциям
1893  1 6 2  Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по опционным операциям
1893  1 6 3  Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по опционным операциям
1893  1 7 1  Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по опционным операциям
1893  1 7 2  Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по опционным операциям
1893  1 7 3  Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по опционным операциям
1893  1 8 1  Требования в тенге к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
опционным операциям
1893  1 8 2  Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по опционным операциям
1893  1 8 3  Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по опционным операциям
1893  1 9 1  Требования в тенге к домашним хозяйствам-резидентам
по опционным операциям
1893  1 9 2  Требования в СКВ к домашним хозяйствам-резидентам
по опционным операциям
1893  1 9 3  Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-резидентам
по опционным операциям
1893  2 3 1  Требования в тенге к иностранным центральным банкам по
опционным операциям
1893  2 3 2  Требования в СКВ к иностранным центральным банкам по
опционным операциям
1893  2 3 3  Требования в ДВВ к иностранным центральным банкам по
опционным операциям
1893  2 4 1  Требования в тенге к другим банкам-нерезидентам по
опционным операциям
1893  2 4 2  Требования в СКВ к другим банкам-нерезидентам по
опционным операциям
1893  2 4 3  Требования в ДВВ к другим банкам-нерезидентам по
опционным операциям
1893  2 5 1  Требования в тенге к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
опционным операциям
1893  2 5 2  Требования в СКВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по опционным операциям
1893  2 5 3  Требования в ДВВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по опционным операциям
1893  2 6 1  Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по опционным
операциям

1893 1 5 2   Опцион операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен талаптар
1893 1 5 3   Опцион операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ВБТ-мен талаптар
1893 1 6 1   Опцион операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1893 1 6 2   Опцион операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1893 1 6 3   Опцион операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1893 1 7 1   Опцион операциялары бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1893 1 7 2   Опцион операциялары бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1893 1 7 3   Опцион операциялары бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1893 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға опцион операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1893 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға опцион операциялары бойынша ЕАВ-мен
талаптар
1893 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға опцион операциялары бойынша ВБТ-мен
талаптар
1893 1 9 1   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге опцион операциялары
бойынша теңгемен талаптар
1893 1 9 2   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге форвард операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1893 1 9 3   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге опцион операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1893 2 3 1   Опцион операциялары бойынша шетелдік орталық банктерге
теңгемен талаптар
1893 2 3 2   Опцион операциялары бойынша шетелдік орталық банктерге
ЕАВ-мен талаптар
1893 2 3 3   Опцион операциялары бойынша шетелдік орталық банктерге
ВБТ-мен талаптар
1893 2 4 1   Опцион операциялары бойынша басқа резидент емес
банктерге теңгемен талаптар
1893 2 4 2   Опцион операциялары бойынша басқа резидент емес
банктерге ЕАВ-мен талаптар
1893 2 4 3   Опцион операциялары бойынша басқа резидент емес
банктерге ВБТ-мен талаптар
1893 2 5 1   Опцион операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға теңгемен талаптар
1893 2 5 2   Опцион операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1893 2 5 3   Опцион операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1893 2 6 1   Опцион операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына теңгемен талаптар

1893  2 6 2  Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по опционным
операциям
1893  2 6 3  Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по опционным
операциям
1893  2 7 1  Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по опционным
операциям
1893  2 7 2  Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по опционным
операциям
1893  2 7 3  Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по опционным
операциям
1893  2 8 1  Требования в тенге к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по опционным операциям
1893  2 8 2  Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по опционным операциям
1893  2 8 3  Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по опционным операциям
1893  2 9 1  Требования в тенге к домашним хозяйствам-нерезидентам
по опционным операциям
1893  2 9 2  Требования в СКВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по опционным операциям
1893  2 9 3  Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по опционным операциям
1894  0 0 0 Требования по операциям спот
1894  1 3 1  Требования в тенге к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям спот
1894  1 3 2  Требования в СКВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям спот
1894  1 3 3  Требования в ДВВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям спот
1894  1 4 1  Требования в тенге к другим банкам-резидентам по
операциям спот
1894  1 4 2  Требования в СКВ к другим банкам-резидентам по
операциям спот
1894  1 4 3  Требования в ДВВ к другим банкам-резидентам по
операциям спот
1894  1 5 1  Требования в тенге к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
1894  1 5 2  Требования в СКВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
1894  1 5 3  Требования в ДВВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
1894  1 6 1  Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям спот
1894  1 6 2  Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям спот
1894  1 6 3  Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям спот

1893 2 6 2   Опцион операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен талаптар
1893 2 6 3   Опцион операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен талаптар
1893 2 7 1   Опцион операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына теңгемен
талаптар
1893 2 7 2   Опцион операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен
талаптар
1893 2 7 3   Опцион операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен
талаптар
1893 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға опцион операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1893 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға опцион операциялары бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1893 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға опцион операциялары бойынша
ВБТ-мен талаптар
1893 2 9 1   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге опцион
операциялары бойынша теңгемен талаптар
1893 2 9 2   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге форвард
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1893 2 9 3   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге опцион
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1894 0 0 0  Спот операциялары бойынша талаптар
1894 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне спот
операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1894 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне спот
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне спот
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1894 1 4 1   Басқа резидент банктерге спот операциялары бойынша
теңгедегі талаптар
1894 1 4 2   Басқа резидент банктерге спот операциялары бойынша
ЕАВ-дегі талаптар
1894 1 4 3   Басқа резидент банктерге спот операциялары бойынша
ВБТ-дегі талаптар
1894 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға спот операциялары бойынша
теңгедегі талаптар
1894 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға спот операциялары бойынша
ЕАВ-дегі талаптар
1894 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға спот операциялары бойынша
ВБТ-дегі талаптар
1894 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға спот
операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1894 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға спот
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға спот
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар

1894  1 7 1  Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям спот
1894  1 7 2  Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям спот
1894  1 7 3  Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям спот
1894  1 8 1  Требования в тенге к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям спот
1894  1 8 2  Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям спот
1894  1 8 3  Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям спот
1894  1 9 1  Требования в тенге к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям спот
1894  1 9 2  Требования в СКВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям спот
1894  1 9 3  Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям спот
1894  2 3 1  Требования в тенге к иностранным центральным банкам
по операциям спот
1894  2 3 2  Требования в СКВ к иностранным центральным банкам
по операциям спот
1894  2 3 3  Требования в ДВВ к иностранным центральным банкам
по операциям спот
1894  2 4 1  Требования в тенге к другим банкам-нерезидентам по
операциям спот
1894  2 4 2  Требования в СКВ к другим банкам-нерезидентам по
операциям спот
1894  2 4 3  Требования в ДВВ к другим банкам-нерезидентам по
операциям спот
1894  2 5 1  Требования в тенге к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
1894  2 5 2  Требования в СКВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
1894  2 5 3  Требования в ДВВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
1894  2 6 1  Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям спот
1894  2 6 2  Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям спот
1894  2 6 3  Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям спот
1894  2 7 1  Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
спот
1894  2 7 2  Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
спот
1894  2 7 3  Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям спот

1894 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға спот
операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1894 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға спот
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға спот
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1894 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға спот операциялары бойынша теңгемен
талаптар
1894 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға спот операциялары бойынша ЕАВ-мен
талаптар
1894 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға спот операциялары бойынша ВБТ-мен
талаптар
1894 1 9 1   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге спот операциялары
бойынша теңгемен талаптар
1894 1 9 2   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге спот операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1894 1 9 3   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге спот операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1894 2 3 1   Шетелдік орталық банктерге спот операциялары бойынша
теңгедегі талаптар
1894 2 3 2   Шетелдік орталық банктерге спот операциялары бойынша
ЕАВ-дегі талаптар
1894 2 3 3   Шетелдік орталық банктерге спот операциялары бойынша
ВБТ-дегі талаптар
1894 2 4 1   Басқа резидент емес банктерге спот операциялары
бойынша теңгедегі талаптар
1894 2 4 2   Басқа резидент емес банктерге спот операциялары
бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894 2 4 3   Басқа резидент емес банктерге спот операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар
1894 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға спот операциялары
бойынша теңгедегі талаптар
1894 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға спот операциялары
бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға спот операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар
1894 2 6 1   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына
спот операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1894 2 6 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына спот операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894 2 6 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына спот операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1894 2 7 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына спот операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1894 2 7 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына спот операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894 2 7 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына спот операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар

1894  2 8 1  Требования в тенге к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям спот
1894  2 8 2  Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям спот
1894  2 8 3  Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям спот
1894  2 9 1  Требования в тенге к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям спот
1894  2 9 2  Требования в СКВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям спот
1894  2 9 3  Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям спот
1895  0 0 0 Требования по операциям своп
1895  1 3 1  Требования в тенге к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям своп
1895  1 3 2  Требования в СКВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям своп
1895  1 3 3  Требования в ДВВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям своп
1895  1 4 1  Требования в тенге к другим банкам-резидентам по
операциям своп
1895  1 4 2  Требования в СКВ к другим банкам-резидентам по
операциям своп
1895  1 4 3  Требования в ДВВ к другим банкам-резидентам по
операциям своп
1895  1 5 1  Требования в тенге к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
1895  1 5 2  Требования в СКВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
1895  1 5 3  Требования в ДВВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
1895  1 6 1  Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям своп
1895  1 6 2  Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям своп
1895  1 6 3  Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям своп
1895  1 7 1  Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям своп
1895  1 7 2  Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям своп
1895  1 7 3  Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям своп
1895  1 8 1  Требования в тенге к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям своп
1895  1 8 2  Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям своп

1894 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға спот операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1894 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға спот операциялары бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1894 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға спот операциялары бойынша
ВБТ-мен талаптар
1894 2 9 1   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге спот
операциялары бойынша теңгемен талаптар
1894 2 9 2   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге спот
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1894 2 9 3   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге спот
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1895 0 0 0  Своп операциялары бойынша талаптар
1895 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне своп
операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1895 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне своп
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1895 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне своп
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1895 1 4 1   Басқа резидент банктерге своп операциялары бойынша
теңгедегі талаптар
1895 1 4 2   Басқа резидент банктерге своп операциялары бойынша
ЕАВ-дегі талаптар
1895 1 4 3   Басқа резидент банктерге своп операциялары бойынша
ВБТ-дегі талаптар
1895 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға своп операциялары бойынша
теңгедегі талаптар;
1895 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға своп операциялары бойынша
ЕАВ-дегі талаптар;
1895 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға своп операциялары бойынша
ВБТ-дегі талаптар;
1895 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға своп
операциялары бойынша теңгедегі талаптар;
1895 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға своп
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар;
1895 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға своп
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар;
1895 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға своп
операциялары бойынша теңгедегі талаптар;
1895 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға своп
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар;
1895 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға своп
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар;
1895 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға своп операциялары бойынша теңгемен
талаптар
1895 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға своп операциялары бойынша ЕАВ-мен
талаптар

1895  1 8 3  Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям своп
1895  1 9 1  Требования в тенге к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям своп
1895  1 9 2  Требования в СКВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям своп
1895  1 9 3  Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям своп
1895  2 3 1  Требования в тенге к иностранным центральным банкам
по операциям своп
1895  2 3 2  Требования в СКВ к иностранным центральным банкам по
операциям своп
1895  2 3 3  Требования в ДВВ к иностранным центральным банкам по
операциям своп
1895  2 4 1  Требования в тенге к другим банкам-нерезидентам по
операциям своп
1895  2 4 2  Требования в СКВ к другим банкам-нерезидентам по
операциям своп
1895  2 4 3  Требования в ДВВ к другим банкам-нерезидентам по
операциям своп
1895  2 5 1  Требования в тенге к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
1895  2 5 2  Требования в СКВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
1895  2 5 3  Требования в ДВВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
1895  2 6 1  Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям своп
1895  2 6 2  Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям своп
1895  2 6 3  Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям своп
1895  2 7 1  Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
своп
1895  2 7 2  Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
своп
1895  2 7 3  Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям своп
1895  2 8 1  Требования в тенге к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям своп
1895  2 8 2  Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям своп
1895  2 8 3  Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям своп
1895  2 9 1  Требования в тенге к домашним хозяйствам-
нерезидентам по операциям своп
1895  2 9 2  Требования в СКВ к домашним хозяйствам-
нерезидентам по операциям своп

1895 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға своп операциялары бойынша ВБТ-мен
талаптар
1895 1 9 1   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге своп операциялары
бойынша теңгемен талаптар
1895 1 9 2   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге своп операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1895 1 9 3   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге своп операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1895 2 3 1   Шетелдік орталық банктерге своп операциялары бойынша
теңгедегі талаптар;
1895 2 3 2   Шетелдік орталық банктерге своп операциялары бойынша
ЕАВ-дегі талаптар;
1895 2 3 3   Шетелдік орталық банктерге своп операциялары бойынша
ВБТ-дегі талаптар;
1895 2 4 1   Басқа резидент емес банктерге своп операциялары
бойынша теңгедегі талаптар;
1895 2 4 2   Басқа резидент емес банктерге своп операциялары
бойынша ЕАВ-дегі талаптар;
1895 2 4 3   Басқа резидент емес банктерге своп операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар;
1895 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға опцион үшін сыйлықақы
бойынша теңгедегі талаптар;
1895 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға своп операциялары
бойынша ЕАВ-дегі талаптар;
1895 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға своп операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар;
1895 2 6 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына своп операциялары бойынша теңгедегі
талаптар;
1895 2 6 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына своп операциялары бойынша ЕАВ-дегі
талаптар;
1895 2 6 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына своп операциялары бойынша ВБТ-дегі
талаптар;
1895 2 7 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына своп операциялары бойынша теңгедегі
талаптар;
1895 2 7 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына своп операциялары бойынша ЕАВ-дегі
талаптар;
1895 2 7 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына своп операциялары бойынша ВБТ-дегі
талаптар;
1895 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға своп операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1895 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға своп операциялары бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1895 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға своп операциялары бойынша
ВБТ-мен талаптар
1895 2 9 1   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге своп
операциялары бойынша теңгемен талаптар
1895 2 9 2   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге своп
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар

1895  2 9 3  Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям своп
1899  0 0 0 Требования по прочим операциям
1899  1 3 1  Требования в тенге к Национальному Банку Республики
Казахстан по прочим операциям
1899  1 3 2  Требования в СКВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по прочим операциям
1899  1 3 3  Требования в ДВВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по прочим операциям
1899  1 4 1  Требования в тенге к другим банкам-резидентам по
прочим операциям
1899  1 4 2  Требования в СКВ к другим банкам-резидентам по прочим
операциям
1899  1 4 3  Требования в ДВВ к другим банкам-резидентам по прочим
операциям
1899  1 5 1  Требования в тенге к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
прочим операциям
1899  1 5 2  Требования в СКВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
прочим операциям
1899  1 5 3  Требования в ДВВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по прочим операциям
1899  1 6 1  Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по прочим операциям
1899  1 6 2  Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по прочим операциям
1899  1 6 3  Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по прочим операциям
1899  1 7 1  Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по прочим операциям
1899  1 7 2  Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по прочим операциям
1899  1 7 3  Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по прочим операциям
1899  1 8 1  Требования в тенге к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по прочим операциям
1899  1 8 2  Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по прочим операциям
1899  1 8 3  Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по прочим операциям
1899  1 9 1  Требования в тенге к домашним хозяйствам-резидентам
по прочим операциям
1899  1 9 2  Требования в СКВ к домашним хозяйствам-резидентам
по прочим операциям
1899  1 9 3  Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-резидентам
по прочим операциям
1899  2 3 1  Требования в тенге к иностранным центральным банкам
по прочим операциям
1899  2 3 2  Требования в СКВ к иностранным центральным банкам
по прочим операциям

1895 2 9 3   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге своп
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1899 0 0 0  Басқа да операциялар бойынша талаптар
1899 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне басқа да
операциялар бойынша теңгедегі талаптар;
1899 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне басқа да
операциялар бойынша ЕАВ-дегі талаптар;
1899 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне басқа да
операциялар бойынша ВБТ-дегі талаптар";
1899 1 4 1   Басқа резидент банктерге басқа да операциялар бойынша
теңгедегі талаптар;
1899 1 4 2   Басқа резидент банктерге басқа да операциялар бойынша
ЕАВ-дегі талаптар;
1899 1 4 3   Басқа резидент банктерге басқа да операциялар бойынша
ВБТ-дегі талаптар;
1899 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға басқа да операциялар
бойынша теңгедегі талаптар;
1899 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға басқа да операциялар
бойынша ЕАВ-дегі талаптар;
1899 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға басқа да операциялар
бойынша ВБТ-дегі талаптар;
1899 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға басқа да
операциялар бойынша теңгедегі талаптар
1899 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарға басқа да операциялар бойынша ЕАВ-дегі
талаптар;
1899 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға басқа да
операциялар бойынша ВБТ-дегі талаптар;
1899 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
басқа да операциялар бойынша теңгедегі талаптар;
1899 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
басқа да операциялар бойынша ЕАВ-дегі талаптар;
1899 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
басқа да операциялар бойынша ВБТ-дегі талаптар;
1899 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға басқа да операциялар бойынша
теңгемен талаптар
1899 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға басқа да операциялар бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1899 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға басқа да операциялар бойынша
ВБТ-мен талаптар
1899 1 9 1   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге басқа да операциялар
бойынша теңгемен талаптар
1899 1 9 2   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге басқа да операциялар
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1899 1 9 3   Үй шаруашылықтарына-резиденттерге басқа да операциялар
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1899 2 3 1   Шетелдік орталық банктерге басқа да операциялар
бойынша теңгедегі талаптар;
1899 2 3 2   Шетелдік орталық банктерге басқа да операциялар
бойынша ЕАВ-дегі талаптар;

1899  2 3 3  Требования в ДВВ к иностранным центральным банкам
по прочим операциям
1899  2 4 1  Требования в тенге к другим банкам-нерезидентам
по прочим операциям
1899  2 4 2  Требования в СКВ к другим банкам-нерезидентам по
прочим операциям
1899  2 4 3  Требования в ДВВ к другим банкам-нерезидентам по
прочим операциям
1899  2 5 1  Требования в тенге к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по прочим операциям
1899  2 5 2  Требования в СКВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по прочим операциям
1899  2 5 3  Требования в ДВВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по прочим операциям
1899  2 6 1  Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по прочим
операциям
1899  2 6 2  Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по прочим
операциям
1899  2 6 3  Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по прочим
операциям
1899  2 7 1  Требования в тенге к негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
по прочим операциям
1899  2 7 2  Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по прочим
операциям
1899  2 7 3  Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по прочим
операциям
1899  2 8 1  Требования в тенге к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по прочим операциям
1899  2 8 2  Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по прочим операциям
1899  2 8 3  Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по прочим операциям
1899  2 9 1  Требования в тенге к домашним хозяйствам-нерезидентам
по прочим операциям
1899  2 9 2  Требования в СКВ к домашним хозяйствам-нерезидентам по
прочим операциям
1899  2 9 3  Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по прочим операциям
2010      Корреспондентские счета
2011 0 0 0 Корреспондентские счета Национального Банка Республики
Казахстан
2011 1 3 1   Корреспондентские счета Национального Банка Республики
Казахстан в тенге
2011 1 3 2   Корреспондентские счета Национального Банка Республики
Казахстан в СКВ
2011 1 3 3   Корреспондентские счета Национального Банка Республики
Казахстан в ДВВ

1899 2 3 3   Шетелдік орталық банктерге басқа да операциялар
бойынша ВБТ-дегі талаптар;
1899 2 4 1   Басқа резидент емес банктерге басқа да операциялар
бойынша теңгедегі талаптар;
1899 2 4 2   Басқа резидент емес банктерге басқа да операциялар
бойынша ЕАВ-дегі талаптар;
1899 2 4 3   Басқа резидент емес банктерге басқа да операциялар
бойынша ВБТ-дегі талаптар;
1899 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға басқа да операциялар
бойынша теңгедегі талаптар;
1899 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға басқа да операциялар
бойынша ЕАВ-дегі талаптар;
1899 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға басқа да операциялар
бойынша ВБТ-дегі талаптар;
1899 2 6 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына басқа да операциялар бойынша теңгедегі
талаптар;
1899 2 6 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына басқа да операциялар бойынша ЕАВ-дегі
талаптар;
1899 2 6 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына басқа да операциялар бойынша ВБТ-дегі
талаптар
1899 2 7 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына басқа да операциялар бойынша теңгедегі
талаптар
1899 2 7 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына басқа да операциялар бойынша ЕАВ-дегі
талаптар
1899 2 7 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына басқа да операциялар бойынша ВБТ-дегі
талаптар
1899 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға басқа да операциялар бойынша
теңгемен талаптар
1899 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға басқа да операциялар бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1899 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға басқа да операциялар бойынша
ВБТ-мен талаптар
1899 2 9 1   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге басқа да
операциялар бойынша теңгемен талаптар
1899 2 9 2   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге басқа да
операциялар бойынша ЕАВ-мен талаптар
1899 2 9 3   Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге басқа да
операциялар бойынша ЕАВ-мен талаптар
2010       Корреспонденттік шоттар
2011 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің корреспонденттік
шоттары
2011 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
корреспонденттік шоттары
2011 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
корреспонденттік шоттары
2011 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
корреспонденттік шоттары

2012 0 0 0 Корреспондентские счета иностранных центральных банков
2012 2 3 1   Корреспондентские счета иностранных центральных банков
в тенге
2012 2 3 2   Корреспондентские счета иностранных центральных банков
в СКВ
2012 2 3 3   Корреспондентские счета иностранных центральных банков
в ДВВ
2013 0 0 0 Корреспондентские счета других банков
2013 1 4 1   Корреспондентские счета других банков-резидентов в
тенге
2013 1 4 2   Корреспондентские счета других банков-резидентов в
СКВ
2013 1 4 3   Корреспондентские счета других банков-резидентов в
ДВВ
2013 2 4 1   Корреспондентские счета других банков-резидентов в
тенге
2013 1 4 2   Корреспондентские счета других банков-резидентов в
СКВ
2013 1 4 3   Корреспондентские счета других банков-резидентов в
ДВВ
2013 2 4 1   Корреспондентские счета других банков-нерезидентов
в тенге
2013 2 4 2   Корреспондентские счета других банков-нерезидентов
в СКВ
2013 2 4 3   Корреспондентские счета других банков-нерезидентов
в ДВВ
2014 0 0 0 Корреспондентские счета организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2014 1 5 1   Корреспондентские счета организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
в тенге
2014 1 5 2   Корреспондентские счета организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
в СКВ
2014 1 5 3   Корреспондентские счета организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
в ДВВ
2014  1 6 1  Корреспондентские счета АО "Казпочта" в тенге
2014  1 6 2  Корреспондентские счета АО "Казпочта" в СКВ
2014  1 6 3  Корреспондентские счета АО "Казпочта" в ДВВ
2016 0 0 0  Металлические счета других банков в аффинированных
драгоценных металлах
2016 1 3 0   Металлические счета в аффинированном драгоценном
металле Национального Банка Республики Казахстан
2016 1 4 0   Металлические счета в аффинированном драгоценном
металле банков-резидентов
2016 2 4 0   Металлические счета в аффинированном драгоценном
металле банков-нерезидентов
2020     Вклады до востребования других банков
2021 0 0 0 Вклады до востребования Национального Банка Республики
Казахстан
2021 1 3 1   Вклады до востребования Национального Банка Республики
Казахстан в тенге
2021 1 3 2   Вклады до востребования Национального Банка Республики
Казахстан в СКВ
2021 1 3 3   Вклады до востребования Национального Банка Республики
Казахстан в ДВВ
2022 0 0 0 Вклады до востребования иностранных центральных банков
2022 2 3 1   Вклады до востребования иностранных центральных банков
в тенге
2022 2 3 2   Вклады до востребования иностранных центральных банков
в СКВ
2022 2 3 3   Вклады до востребования иностранных центральных банков
в ДВВ

2012 0 0 0   Шетелдік орталық банктердің корреспонденттік шоттары
2012 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгемен корреспонденттік
шоттары
2012 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттары
2012 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен корреспонденттік
шоттары
2013 0 0 0   Басқа банктердің корреспонденттік шоттары
2013 1 4 1   Басқа резидент банктердің теңгемен корреспонденттік
шоттары
2013 1 4 2   Басқа резидент банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттары
2013 1 4 3   Басқа резидент банктердің ВБТ-мен корреспонденттік
шоттары
2013 2 4 1   Басқа резидент емес банктердің теңгемен
корреспонденттік шоттары
2013 2 4 2   Басқа резидент емес банктердің ЕАВ-мен
корреспонденттік шоттары
2013 2 4 3   Басқа резидент емес банктердің ВБТ-мен
корреспонденттік шоттары
2014 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың корреспонденттік шоттары
2014 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен корреспонденттік
шоттары
2014 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттары
2014 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен корреспонденттік
шоттары
2014 1 6 1   "Қазпочта" АҚ-ның теңгемен корреспонденттік шоттары
2014 1 6 2   "Қазпочта" АҚ-ның ЕАВ-мен корреспонденттік шоттары
2014 1 6 3   "Қазпочта" АҚ-ның ВБТ-мен корреспонденттік шоттары
2016 0 0 0   Басқа банктердің тазартылған қымбат металмен салынған
металл шоттары
2016 1 3 0   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің тазартылған
қымбат металмен салынған металл шоттары
2016 1 4 0   Резидент банктердің тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары
2016 2 4 0   Резидент емес банктердің тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары
2020       Талап ету бойынша салымдар
2021 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің талап ету
бойынша салымдары
2021 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен талап
ету бойынша салымдары
2021 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен талап
ету бойынша салымдары
2021 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен талап
ету бойынша салымдары
2022 0 0 0  Шетелдік орталық банктердің талап ету бойынша салымдары
2022 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгемен талап ету бойынша
салымдары
2022 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен талап ету бойынша
салымдары
2022 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен талап ету бойынша
салымдары

2023 0 0 0 Вклады до востребования других банков
2023 1 4 1   Вклады до востребования других банков-резидентов
в тенге
2023 1 4 2   Вклады до востребования других банков-резидентов
в СКВ
2023 1 4 3   Вклады до востребования других банков-резидентов в ДВВ
2023 2 4 1   Вклады до востребования других банков-нерезидентов в тенге
2023 2 4 2   Вклады до востребования других банков-нерезидентов в СКВ
2023 2 4 3   Вклады до востребования других банков-нерезидентов в ДВВ
2024 0 0 0 Просроченная задолженность по вкладам до востребования
2024 1 3 1   Просроченная задолженность по вкладам до востребования в
тенге Национального Банка Республики Казахстан
2024 1 3 2   Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в СКВ Национального Банка Республики Казахстан
2024 1 3 3   Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в ДВВ Национального Банка Республики Казахстан
2024 1 4 1   Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в тенге банков-резидентов
2024 1 4 2   Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в СКВ банков-резидентов
2024 1 4 3   Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в ДВВ банков-резидентов
2024 2 3 1   Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в тенге иностранных центральных банков
2024 2 3 2   Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в СКВ иностранных центральных банков
2024 2 3 3   Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в ДВВ иностранных центральных банков
2024 2 4 1   Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в тенге банков-нерезидентов
2024 2 4 2   Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в СКВ банков-нерезидентов
2024 2 4 3   Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в ДВВ банков-нерезидентов
2030     Займы, полученные от Правительства Республики Казахстан
2034 0 0 0 Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики
Казахстан
2034 1 1 1   Краткосрочные займы в тенге, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2034 1 1 2   Краткосрочные займы в СКВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2034 1 1 3   Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2034 1 2 1   Краткосрочные займы в тенге, полученные от местных органов
власти Республики Казахстан
2034 1 2 2   Краткосрочные займы в СКВ, полученные от местных органов
власти Республики Казахстан
2034 1 2 3   Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от местных органов
власти Республики Казахстан
2035 0 0 0 Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного
от Правительства Республики Казахстан и местных органов
власти Республики

2023 0 0 0  Басқа банктердің талап ету бойынша салымдары
2023 1 4 1   Басқа резидент банктердің теңгемен талап ету бойынша
салымдары
2023 1 4 2   Басқа резидент банктердің ЕАВ-мен талап ету бойынша
салымдары
2023 1 4 3   Басқа резидент банктердің ВБТ-мен талап ету бойынша
салымдары
2023 2 4 1   Басқа резидент емес банктердің теңгемен талап ету
бойынша салымдары
2023 2 4 2   Басқа резидент емес банктердің ЕАВ-мен талап ету
бойынша салымдары
2023 2 4 3   Басқа резидент емес банктердің ВБТ-мен талап ету
бойынша салымдары
2024 0 0 0  Талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің теңгедегі
талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің ЕАВ-дегі
талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің ВБТ-дегі
талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024 1 4 1   Резидент банктердің теңгедегі талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2024 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-дегі талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2024 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-дегі талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2024 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгедегі талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-дегі талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-дегі талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгедегі талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2024 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-дегі талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2024 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-дегі талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2030       Қазақстан Республикасының Үкіметінен алынған заемдар
2034 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2034 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен алынған
қысқа мерзімді заемдар
2034 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен алынған
қысқа мерзімді заемдар
2034 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен алынған
қысқа мерзімді заемдар
2034 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан теңгемен алынған қысқа мерзімді заемдар
2034 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ЕАВ-мен алынған қысқа мерзімді заемдар
2034 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ВБТ-мен алынған қысқа мерзімді заемдар
2035 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдарынан алынған
заем құнын оң түзету шоты

2036 0 0 0 Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики
Казахстан
2036 1 1 1   Долгосрочные займы в тенге, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2036 1 1 2   Долгосрочные займы в СКВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2036 1 1 3   Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2036 1 2 1   Долгосрочные займы в тенге, полученные от местных
органов власти Республики Казахстан
2036 1 2 2   Долгосрочные займы в СКВ, полученные от местных органов
власти Республики Казахстан
2036 1 2 3   Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от местных органов
власти Республики Казахстан
2037 0 0 0 Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного
от Правительства Республики Казахстан и местных органов власти
Республики Казахстан
2038 0 0 0 Просроченная задолженность по займам, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2038 1 1 1   Просроченная задолженность по займам в тенге, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2038 1 1 2   Просроченная задолженность по займам в СКВ, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2038 1 1 3   Просроченная задолженность по займам в ДВВ, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2038 1 2 1   Просроченная задолженность по займам в тенге, полученным от
местных органов власти Республики Казахстан
2038 1 2 2   Просроченная задолженность по займам в СКВ, полученным от
местных органов власти Республики Казахстан
2038 1 2 3   Просроченная задолженность по займам в ДВВ, полученным от
местных органов власти Республики Казахстан
2040     Займы, полученные от международных финансовых организаций
2044 0 0 0 Краткосрочные займы, полученные от международных финансовых
организаций
2045 0 0 0 Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного
от международных финансовых организаций
2046 0 0 0 Долгосрочные займы, полученные от международных финансовых
организаций
2047 0 0 0 Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного
от международных финансовых организаций
2048 0 0 0 Просроченная задолженность по займам, полученным от
международных финансовых организаций
2050     Займы, полученные от других банков и организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2051 0 0 0 Займы, полученные от Национального Банка Республики Казахстан
2051 1 3 1   Займы в тенге, полученные от Национального Банка Республики
Казахстан
2051 1 3 2   Займы в СКВ, полученные от Национального Банка Республики
Казахстан
2051 1 3 3   Займы в ДВВ, полученные от Национального Банка Республики
Казахстан
2052 0 0 0 Займы, полученные от иностранных центральных банков

2036 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2036 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен алынған
ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен алынған
ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен алынған
ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан теңгемен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2037 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдарынан алынған
заем құнын теріс түзету шоты
2038 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен алынған заемдар
бойынша мерзімі өткен берешек
2038 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен алынған
заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
2038 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен алынған
заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
2038 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен алынған
заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
2038 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан теңгемен алынған заемдар бойынша мерзімі
өткен берешек
2038 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша мерзімі
өткен берешек
2038 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ВБТ-мен алынған заемдар бойынша мерзімі
өткен берешек
2040       Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар
2044 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қысқа мерзімді
заемдар
2045 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заем құнын оң
түзету шоты
2046 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2047 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заем құнын теріс
түзету шоты
2048 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2050       Басқа банктерден және банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заемдар
2051 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған
заемдар
2051 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
алынған заемдар
2051 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
алынған заемдар
2051 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
алынған заемдар
2052 0 0 0  Шетелдік орталық банктерден алынған заемдар

2052 2 3 2   Займы в СКВ, полученные от иностранных центральных банков
2052 2 3 3   Займы в ДВВ, полученные от иностранных центральных банков
2054 0 0 0 Краткосрочные займы, полученные от других банков
2054 1 4 1   Краткосрочные займы в тенге, полученные от других
банков-резидентов
2054 1 4 2   Краткосрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-резидентов
2054 1 4 3   Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-резидентов
2054 2 4 1   Краткосрочные займы в тенге, полученные от других
банков-нерезидентов
2054 2 4 2   Краткосрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2054 2 4 3   Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2055 0 0 0 Счет положительной корректировки стоимости займа,
полученного от других банков и организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2056 0 0 0 Долгосрочные займы, полученные от других банков
2056 1 4 1   Долгосрочные займы в тенге, полученные от других
банков-резидентов
2056 1 4 2   Долгосрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-резидентов
2056 1 4 3   Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-резидентов
2056 2 4 1   Долгосрочные займы в тенге, полученные от других
банков-нерезидентов
2056 2 4 2   Долгосрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2056 2 4 3   Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2057 0 0 0 Финансовый лизинг, полученный от других банков
2057 1 3 1   Полученный финансовый лизинг в тенге от
Национального Банка Республики Казахстан
2057 1 3 2   Полученный финансовый лизинг в СКВ от
Национального Банка Республики Казахстан
2057 1 3 3   Полученный финансовый лизинг в ДВВ от
Национального Банка Республики Казахстан
2057 1 4 1   Полученный финансовый лизинг в тенге от
банков-резидентов
2057 1 4 2   Полученный финансовый лизинг в СКВ от
банков-резидентов
2057 1 4 3   Полученный финансовый лизинг в ДВВ от
банков-резидентов
2057 2 3 1   Полученный финансовый лизинг в тенге от
иностранных центральных банков
2057 2 3 2   Полученный финансовый лизинг в СКВ от
иностранных центральных банков
2057 2 3 3   Полученный финансовый лизинг в ДВВ от
иностранных центральных банков
2057 2 4 1   Полученный финансовый лизинг в тенге от
банков-нерезидентов
2057 2 4 2   Полученный финансовый лизинг в СКВ от
банков-нерезидентов
2057 2 4 3   Полученный финансовый лизинг в ДВВ от
банков-нерезидентов
2058 0 0 0 Просроченная задолженность по займам и
финансовому лизингу, полученным от других банков
2058 1 4 1   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в тенге, полученным от других банков-резидентов

2052 2 3 2   Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
2052 2 3 3   Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
2054 0 0 0  Басқа банктерден алынған қысқа мерзімді заемдар
2054 1 4 1   Басқа резидент банктерден теңгемен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2054 1 4 2   Басқа резидент банктерден ЕАВ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2054 1 4 3   Басқа резидент банктерден ВБТ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2054 2 4 1   Басқа резидент емес банктерден теңгемен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2054 2 4 2   Басқа резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2054 2 4 3   Басқа резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2055 0 0 0  Басқа банктерден және банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заем құнын
оң түзету шоты
2056 0 0 0  Басқа банктерден алынған ұзақ мерзімді заемдар
2056 1 4 1   Басқа резидент банктерден теңгемен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2056 1 4 2   Басқа резидент банктерден ЕАВ-мен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2056 1 4 3   Басқа резидент банктерден ВБТ-мен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2056 2 4 1   Басқа резидент емес банктерден теңгемен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2056 2 4 2   Басқа резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2056 2 4 3   Басқа резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2057 0 0 0  Басқа банктерден алынған қаржы лизингі
2057 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
алынған қаржы лизингі
2057 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
алынған қаржы лизингі
2057 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
алынған қаржы лизингі
2057 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған қаржы лизингі
2057 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2057 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2057 2 3 1   Шетелдік орталық банктерден теңгемен алынған қаржы
лизингі
2057 2 3 2   Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған қаржы
лизингі
2057 2 3 3   Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен алынған қаржы
лизингі
2057 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған қаржы лизингі
2057 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2057 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2058 0 0 0  Басқа банктерден алынған заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2058 1 4 1   Басқа резидент банктерден теңгемен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек

2058 1 4 2   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в СКВ, полученным от других банков-резидентов
2058 1 4 3   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, полученным от других банков-резидентов
2058 2 3 1   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в тенге, полученным от иностранных центральных
банков
2058 2 3 2   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в СКВ, полученным от иностранных центральных
банков
2058 2 3 3   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, полученным от иностранных центральных
банков
2058 2 4 1   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в тенге, полученным от других банков-нерезидентов
2058 2 4 2   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в СКВ, полученным от других банков-нерезидентов
2058 2 4 3   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, полученным от других банков-нерезидентов
2059 0 0 0 Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
2059 1 3 1   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в тенге, полученным от Национального Банка
Республики Казахстан
2059 1 3 2   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в СКВ, полученным от Национального Банка
Республики Казахстан
2059 1 3 3   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, полученным от Национального Банка
Республики Казахстан
2064 0 0 0 Краткосрочные займы, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2064 1 5 1   Краткосрочные займы в тенге, полученные от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2064 1 5 2   Краткосрочные займы в СКВ, полученные от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2064 1 5 3   Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2064 2 5 1   Краткосрочные займы в тенге, полученные от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2064 2 5 2   Краткосрочные займы в СКВ, полученные от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2064 2 5 3   Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2065 0 0 0 Счет отрицательной корректировки стоимости займа,
полученного от других банков и организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2066 0 0 0 Долгосрочные займы, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

2058 1 4 2   Басқа резидент банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2058 1 4 3   Басқа резидент банктерден ВБТ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2058 2 3 1   Шетелдік орталық банктерден теңгемен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2058 2 3 2   Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2058 2 3 3   Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2058 2 4 1   Басқа резидент емес банктерден теңгемен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2058 2 4 2   Басқа резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2058 2 4 3   Басқа резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2059 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2059 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен берешек
2059 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен берешек
2059 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен берешек
2064 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан алынған қысқа мерзімді заемдар
2064 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан теңгемен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2064 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2064 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2064 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған
қысқа мерзімді заемдар
2064 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған
қысқа мерзімді заемдар
2064 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған
қысқа мерзімді заемдар
2065 0 0 0  Басқа банктерден және банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заем құнын
теріс түзету шоты
2066 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған ұзақ мерзімді заемдар

2066 1 5 1   Долгосрочные займы в тенге, полученные от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2066 1 5 2   Долгосрочные займы в СКВ, полученные от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2066 1 5 3   Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2066 2 5 1   Долгосрочные займы в тенге, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2066 2 5 2   Долгосрочные займы в СКВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2066 2 5 3   Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2067 0 0 0 Финансовый лизинг, полученный от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2067 1 5 1   Полученный финансовый лизинг в тенге от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2067 1 5 2   Полученный финансовый лизинг в СКВ от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2067 1 5 3   Полученный финансовый лизинг в ДВВ от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2067 2 5 1   Полученный финансовый лизинг в тенге от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2067 2 5 2   Полученный финансовый лизинг в СКВ от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2067 2 5 3   Полученный финансовый лизинг в ДВВ от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2068 0 0 0 Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2068 1 5 1   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в тенге, полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068 1 5 2   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в СКВ, полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068 1 5 3   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068 2 5 1   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в тенге, полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068 2 5 2   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в СКВ, полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

2066 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан теңгемен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2066 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2066 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2066 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен
алынған ұзақ мерзімді заемдар
2066 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен
алынған ұзақ мерзімді заемдар
2066 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен
алынған ұзақ мерзімді заемдар
2067 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан алынған қаржы лизингі
2067 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан теңгемен алынған қаржы
лизингі
2067 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қаржы
лизингі
2067 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған қаржы
лизингі
2067 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған
қаржы лизингі
2067 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған
қаржы лизингі
2067 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған
қаржы лизингі
2068 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан алынған заемдар және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
2068 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан теңгемен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешегі
2068 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешегі
2068 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешегі
2068 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешегі
2068 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек

2068 2 5 3   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2069 0 0 0  Премия по полученным займам
2070 0 0 0  Дисконт по полученным займам
2110     Займы овернайт
2111 0 0 0 Займы овернайт, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан
2111 1 3 1   Займы овернайт в тенге, полученные от Национального
Банка Республики Казахстан
2111 1 3 2   Займы овернайт в СКВ, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан
2111 1 3 3   Займы овернайт в ДВВ, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан
2112 0 0 0 Займы овернайт, полученные от иностранных центральных банков
2112 2 3 1   Займы овернайт в тенге, полученные от иностранных
центральных банков
2112 2 3 2   Займы овернайт в СКВ, полученные от иностранных
центральных банков
2112 2 3 3   Займы овернайт в ДВВ, полученные от иностранных
центральных банков
2113 0 0 0 Займы овернайт, полученные от других банков
2113 1 4 1   Займы овернайт в тенге, полученные от других
банков-резидентов
2113 1 4 2   Займы овернайт в СКВ, полученные от других банков-
резидентов
2113 1 4 3   Займы овернайт в ДВВ, полученные от других банков-
резидентов
2113 2 4 1   Займы овернайт в тенге, полученные от других
банков-нерезидентов
2113 2 4 2   Займы овернайт в СКВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2113 2 4 3   Займы овернайт в ДВВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2120     Срочные вклады
2121 0 0 0 Срочные вклады Национального Банка Республики Казахстан
2121 1 3 1   Срочные вклады в тенге Национального Банка Республики
Казахстан
2121 1 3 2   Срочные вклады в СКВ Национального Банка Республики
Казахстан
2121 1 3 3   Срочные вклады в ДВВ Национального Банка Республики
Казахстан
2122 0 0 0 Срочные вклады иностранных центральных банков
2122 2 3 1   Срочные вклады в тенге иностранных центральных банков
2122 2 3 2   Срочные вклады в СКВ иностранных центральных банков
2122 2 3 3   Срочные вклады в ДВВ иностранных центральных банков
2123 0 0 0 Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца)
2123 1 4 1   Краткосрочные вклады в тенге банков-резидентов
(до одного месяца)
2123 1 4 2   Краткосрочные вклады в СКВ банков-резидентов
(до одного месяца)
2123 1 4 3   Краткосрочные вклады в ДВВ банков-резидентов
(до одного месяца)
2123 2 4 1   Краткосрочные вклады в тенге банков-нерезидентов
(до одного месяца)
2123 2 4 2   Краткосрочные вклады в СКВ банков-нерезидентов
(до одного месяца)
2123 2 4 3   Краткосрочные вклады в ДВВ банков-нерезидентов
(до одного месяца)

2068 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2069 0 0 0  Алынған заемдар бойынша сыйлықақы
2070 0 0 0  Алынған заемдар бойынша дисконт
2110       Овернайт заемдары
2111 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған
овернайт заемдары
2111 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
алынған овернайт заемдары
2111 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
алынған овернайт заемдары
2111 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
алынған овернайт заемдары
2112 0 0 0  Шетелдік орталық банктерден алынған овернайт заемдары
2112 2 3 1   Шетелдік орталық банктерден теңгемен алынған овернайт
заемдары
2112 2 3 2   Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған овернайт
заемдары
2112 2 3 3   Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен алынған овернайт
заемдары
2113 0 0 0  Басқа банктерден алынған овернайт заемдары
2113 1 4 1   Басқа резидент банктерден теңгемен алынған овернайт
заемдары
2113 1 4 2   Басқа резидент банктерден ЕАВ-мен алынған овернайт
заемдары
2113 1 4 3   Басқа резидент банктерден ВБТ-мен алынған овернайт
заемдары
2113 2 4 1   Басқа резидент емес банктерден теңгемен алынған
овернайт заемдары
2113 2 4 2   Басқа резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған
овернайт заемдары
2113 2 4 3   Басқа резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған
овернайт заемдары
2120       Мерзімді салымдар
2121 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мерзімді
салымдары
2121 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
мерзімді салымдары
2121 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
мерзімді салымдары
2121 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
мерзімді салымдары
2122 0 0 0  Шетелдік орталық банктердің мерзімді салымдары
2122 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгемен мерзімді
салымдары
2122 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен мерзімді
салымдары
2122 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен мерзімді
салымдары
2123 0 0 0  Басқа банктердің қысқа мерзімді салымдары (бір айға
дейін)
2123 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен қысқа мерзімді салымдары
(бір айға дейін)
2123 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
(бір айға дейін)
2123 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
(бір айға дейін)
2123 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен қысқа мерзімді
салымдары (бір айға дейін)
2123 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен қысқа мерзімді
салымдары (бір айға дейін)
2123 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен қысқа мерзімді
салымдары (бір айға дейін)

2124 0 0 0 Краткосрочные вклады других банков (до одного года)
2124 1 4 1   Краткосрочные вклады в тенге банков-резидентов
(до одного года)
2124 1 4 2   Краткосрочные вклады в СКВ банков-резидентов
(до одного года)
2124 1 4 3   Краткосрочные вклады в ДВВ банков-резидентов
(до одного года)
2124 2 4 1   Краткосрочные вклады в тенге банков-нерезидентов
(до одного года)
2124 2 4 2   Краткосрочные вклады в СКВ банков-нерезидентов
(до одного года)
2124 2 4 3   Краткосрочные вклады в ДВВ банков-нерезидентов
(до одного года)
2125 0 0 0 Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь
2125 1 4 1   Вклады в тенге, привлеченные от банков-резидентов
на одну ночь
2125 1 4 2   Вклады в СКВ, привлеченные от банков-резидентов
на одну ночь
2125 1 4 3   Вклады в ДВВ, привлеченные от банков-резидентов
на одну ночь
2125 2 4 1   Вклады в тенге, привлеченные от банков-нерезидентов
на одну ночь
2125 2 4 2   Вклады в СКВ, привлеченные от банков-нерезидентов
на одну ночь
2125 2 4 3   Вклады в ДВВ, привлеченные от банков-нерезидентов
на одну ночь
2126 0 0 0 Срочные вклады других банков в аффинированных
драгоценных металлах
2126 1 3 0   Срочные вклады Национального Банка Республики
Казахстан в аффинированных драгоценных металлах
2126 1 4 0   Срочные вклады банков-резидентов в аффинированных
драгоценных металлах
2126 2 4 0   Срочные вклады банков-нерезидентов в аффинированных
драгоценных металлах
2127 0 0 0 Долгосрочные вклады других банков
2127 1 4 1   Долгосрочные вклады в тенге банков-резидентов
2127 1 4 2   Долгосрочные вклады в СКВ банков-резидентов
2127 1 4 3   Долгосрочные вклады в ДВВ банков-резидентов
2127 2 4 1   Долгосрочные вклады в тенге банков-нерезидентов
2127 2 4 2   Долгосрочные вклады в СКВ банков-нерезидентов
2127 2 4 3   Долгосрочные вклады в ДВВ банков-нерезидентов
2128 0 0 0 Счет положительной корректировки стоимости срочного вклада,
привлеченного от других банков
2129 0 0 0 Счет отрицательной корректировки стоимости срочного вклада,
привлеченного от других банков
2130 0 0 0 Вклад, являющийся обеспечением обязательств других банков
2130 1 4 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
других банков-резидентов
2130 1 4 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
других банков-резидентов
2130 1 4 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
других банков-резидентов
2130 2 4 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
других банков-нерезидентов
2130 2 4 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
других банков-нерезидентов

2124 0 0 0  Басқа банктердің қысқа мерзімді салымдары (бір жылға
дейін)
2124 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен қысқа мерзімді салымдары
(бір жылға дейін)
2124 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
(бір жылға дейін)
2124 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
(бір жылға дейін)
2124 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен қысқа мерзімді
салымдары (бір жылға дейін)
2124 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен қысқа мерзімді
салымдары (бір жылға дейін)
2124 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен қысқа мерзімді
салымдары (бір жылға дейін)
2125 0 0 0  Басқа банктерден бір түнге тартылған салымдар
2125 1 4 1   Резидент банктерден бір түнге тартылған теңгедегі
салымдар
2125 1 4 2   Резидент банктерден бір түнге тартылған ЕАВ-дегі
салымдар
2125 1 4 3   Резидент банктерден бір түнге тартылған ВБТ-дегі
салымдар
2125 2 4 1   Резидент емес банктерден бір түнге тартылған теңгедегі
салымдар
2125 2 4 2   Резидент емес банктерден бір түнге тартылған ЕАВ-дегі
салымдар
2125 2 4 3   Резидент емес банктерден бір түнге тартылған ВБТ-дегі
салымдар
2126 0 0 0   Басқа банктердің тазартылған қымбат металдардағы
мерзімді салымдары
2126 1 3 0   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің тазартылған
қымбат металдардағы мерзімді салымдары
2126 1 4 0   Резидент банктердің тазартылған қымбат металдардағы
мерзімді салымдары
2126 2 4 0   Резидент емес банктердің тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2127 0 0 0  Басқа банктердің ұзақ мерзімді салымдары
2127 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2127 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2127 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2127 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен ұзақ мерзімді
салымдары
2127 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2127 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2128 0 0 0  Басқа банктерден тартылған мерзімді салым құнын оң
түзету шоты
2129 0 0 0  Басқа банктерден тартылған мерзімді салым құнын теріс
түзету шоты
2130 0 0 0  Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын салым
2130 1 4 1  Басқа резидент банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын теңгемен салым
2130 1 4 2   Басқа резидент банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын ЕАВ-мен салым
2130 1 4 3   Басқа резидент банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын ВБТ-мен салым
2130 2 4 1   Басқа резидент емес банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгемен салым
2130 2 4 2   Басқа резидент емес банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-мен салым

2130 2 4 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
других банков-нерезидентов
2131 0 0 0 Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других банков
2131 1 4 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других
банков-резидентов, в тенге
2131 1 4 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других банков-
резидентов, в СКВ
2131 1 4 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других
банков-резидентов, в ДВВ
2131 2 4 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других банков-
нерезидентов, в тенге
2131 2 4 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других
банков-нерезидентов, в СКВ
2131 2 4 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других
банков-нерезидентов, в ДВВ
2133 0 0 0 Условные вклады других банков
2133 1 4 1   Условные вклады в тенге банков-резидентов
2133 1 4 2   Условные вклады в СКВ банков-резидентов
2133 1 4 3   Условные вклады в ДВВ банков-резидентов
2133 2 4 1   Условные вклады в тенге банков-нерезидентов
2133 2 4 2   Условные вклады в СКВ банков-нерезидентов
2133 2 4 3   Условные вклады в ДВВ банков-нерезидентов
2135 0 0 0 Просроченная задолженность по срочным вкладам других банков
2135 1 3 1   Просроченная задолженность по срочным вкладам Национального
Банка Республики Казахстан в тенге
2135 1 3 2   Просроченная задолженность по срочным вкладам Национального
Банка Республики Казахстан в СКВ
2135 1 3 3   Просроченная задолженность по срочным вкладам Национального
Банка Республики Казахстан в ДВВ
2135 1 4 1   Просроченная задолженность по срочным вкладам других
банков-резидентов в тенге
2135 1 4 2   Просроченная задолженность по срочным вкладам других
банков-резидентов в СКВ
2135 1 4 3   Просроченная задолженность по срочным вкладам других
банков-резидентов в ДВВ
2135 2 3 1   Просроченная задолженность по срочным вкладам иностранных
центральных банков в тенге
2135 2 3 2   Просроченная задолженность по срочным вкладам иностранных
центральных банков в СКВ
2135 2 3 3   Просроченная задолженность по срочным вкладам иностранных
центральных банков в ДВВ
2135 2 4 1   Просроченная задолженность по срочным вкладам других
банков-нерезидентов в тенге
2135 2 4 2   Просроченная задолженность по срочным вкладам других
банков-нерезидентов в СКВ
2135 2 4 3   Просроченная задолженность по срочным вкладам других
банков-нерезидентов в ДВВ

2130 2 4 3   Басқа резидент емес банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-мен салым
2131 0 0 0  Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қардарлық, қарымжы) ретінде қабылданған ақшаны сақтау
шоты
2131 1 4 1   Басқа резидент банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қардарлық, қарымжы) ретінде қабылданған ақшаны
сақтау шоты, теңгемен
2131 1 4 2   Басқа резидент банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қардарлық, қарымжы) ретінде қабылданған ақшаны
сақтау шоты, ЕАВ-мен
2131 1 4 3   Басқа резидент банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қардарлық, қарымжы) ретінде қабылданған ақшаны
сақтау шоты, ВБТ-мен
2131 2 4 1   Басқа резидент емес банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, қарымжы) ретінде
қабылданған ақшаны сақтау шоты, теңгемен
2131 2 4 2   Басқа резидент емес банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, қарымжы) ретінде
қабылданған ақшаны сақтау шоты, ЕАВ-мен
2131 2 4 3   Басқа резидент емес банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, қарымжы) ретінде
қабылданған ақшаны сақтау шоты, ВБТ-мен
2133 0 0 0  Басқа банктердің шартты салымдары
2133 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен шартты салымдары
2133 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен шартты салымдары
2133 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен шартты салымдары
2133 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен шартты салымдары
2133 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен шартты салымдары
2133 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен шартты салымдары
2135 0 0 0   Басқа банктердің салымдары бойынша берешек
2135 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
салымдары бойынша берешегі
2135 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
салымдары бойынша берешегі
2135 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
салымдары бойынша берешегі
2135 1 4 1   Басқа резидент банктердің теңгемен салымдары бойынша
берешегі
2135 1 4 2   Басқа резидент банктердің ЕАВ-мен салымдары бойынша
берешегі
2135 1 4 3   Басқа резидент банктердің ВБТ-мен салымдары бойынша
берешегі
2135 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгемен салымдары бойынша
берешегі
2135 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен салымдары бойынша
берешегі
2135 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен салымдары бойынша
берешегі
2135 2 4 1   Басқа резидент емес банктердің теңгемен салымдары
бойынша берешегі
2135 2 4 2   Басқа резидент емес банктердің ЕАВ-мен салымдары
бойынша берешегі
2135 2 4 3   Басқа резидент емес банктердің ВБТ-мен салымдары
бойынша берешегі

2136 0 0 0 Счет положительной корректировки стоимости условного вклада,
привлеченного от других банков
2137 0 0 0 Счет отрицательной корректировки стоимости условного вклада,
привлеченного от других банков
2138 0 0 0 Просроченная задолженность по условным вкладам других банков
2138 1 4 1   Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков-резидентов в тенге
2138 1 4 2   Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков-резидентов в СКВ
2138 1 4 3   Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков-резидентов в ДВВ
2138 2 4 1   Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков-нерезидентов в тенге
2138 2 4 2   Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков-нерезидентов в СКВ
2138 2 4 3   Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков-нерезидентов в ДВВ
2139 0 0 0  Премия по вкладам, привлеченным от Национального Банка
Республики Казахстан, иностранных центральных банков
и других банков
2140  0 0 0 Дисконт по вкладам, привлеченным от Национального
Банка Республики Казахстан, иностранных центральных
банков и других банков
2150     Расчеты с филиалами
2151 0 0 0 Расчеты с головным офисом
2151 1 4 1   Расчеты с головным офисом в тенге
2151 1 4 2   Расчеты с головным офисом в СКВ
2151 1 4 3   Расчеты с головным офисом в ДВВ
2152 0 0 0 Расчеты с местными филиалами
2152 1 4 1   Расчеты с местными филиалами в тенге
2152 1 4 2   Расчеты с местными филиалами в СКВ
2152 1 4 3   Расчеты с местными филиалами в ДВВ
2153 0 0 0 Расчеты с зарубежными филиалами
2153 2 4 1   Расчеты с зарубежными филиалами в тенге
2153 2 4 2   Расчеты с зарубежными филиалами в СКВ
2153 2 4 3   Расчеты с зарубежными филиалами в ДВВ
2200     Обязательства перед клиентами
2201 0 0 0 Деньги республиканского бюджета
2201 1 1 1   Деньги республиканского бюджета (тенге)
2201 1 1 2   Деньги республиканского бюджета (СКВ)
2201 1 1 3   Деньги республиканского бюджета (ДВВ)
2202 0 0 0 Деньги местного бюджета
2202 1 2 1   Деньги местного бюджета (тенге)
2202 1 2 2   Деньги местного бюджета (СКВ)
2202 1 2 3   Деньги местного бюджета (ДВВ)
2203 0 0 0 Текущие счета клиентов
2203 1 1 1   Текущие счета в тенге Правительства Республики Казахстан
2203 1 1 2   Текущие счета в СКВ Правительства Республики Казахстан
2203 1 1 3   Текущие счета в ДВВ Правительства Республики Казахстан
2203 1 2 1   Текущие счета в тенге местных органов власти Республики
Казахстан
2203 1 2 2   Текущие счета в СКВ местных органов власти Республики
Казахстан

2136 0 0 0  Басқа банктерден тартылған шартты салым құнын оң түзету
шоты
2137 0 0 0  Басқа банктерден тартылған шартты салым құнын теріс
түзету шоты
2138 0 0 0  Басқа банктердің шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2138 1 4 1   Басқа резидент банктердің теңгедегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2138 1 4 2   Басқа резидент банктердің ЕАВ-дегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2138 1 4 3   Басқа резидент банктердің ВБТ-дегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2138 2 4 1   Басқа резидент емес банктердің теңгедегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2138 2 4 2   Басқа резидент емес банктердің ЕАВ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2138 2 4 3   Басқа резидент емес банктердің ВБТ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2139 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен, шетелдік
орталық банктерден және басқа банктерден тартылған
салымдар бойынша сыйлықақы
2140 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен, шетелдік
орталық банктерден және басқа банктерден тартылған
салымдар бойынша дисконт
2150       Филиалдармен есеп айырысу
2151 0 0 0  Бас офиспен есеп айырысулар
2151 1 4 1   Бас офиспен теңгемен есеп айырысу
2151 1 4 2   Бас офиспен ЕАВ-мен есеп айырысу
2151 1 4 3   Бас офиспен ВБТ-мен есеп айырысу
2152 0 0 0  Жергілікті филиалдармен есеп айырысулар
2152 1 4 1   Жергілікті филиалдармен теңгемен есеп айырысу
2152 1 4 2   Жергілікті филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысу
2152 1 4 3   Жергілікті филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысу
2153 0 0 0  Шетелдік филиалдармен есеп айырысу
2153 2 4 1   Шетелдік филиалдармен теңгемен есеп айырысу
2153 2 4 2   Жергілікті филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысу
2153 2 4 3   Жергілікті филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысу
2200       Клиенттер алдындағы міндеттемелер
2201 0 0 0  Республикалық бюджеттің ақшасы
2201 1 1 1   Республикалық бюджеттің ақшасы (теңге)
2201 1 1 2   Республикалық бюджеттің ақшасы (ЕАВ)
2201 1 1 3   Республикалық бюджеттің ақшасы (ВБТ)
2202 0 0 0  Жергілікті бюджеттің ақшасы
2202 1 2 1   Жергілікті бюджеттің ақшасы (теңге)
2202 1 2 2   Жергілікті бюджеттің ақшасы (ЕАВ)
2202 1 2 3   Жергілікті бюджеттің ақшасы (ВБТ)
2203 0 0 0  Клиенттердің ағымдағы шоттары
2203 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен ағымдағы
шоты
2203 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен ағымдағы
шоты
2203 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен ағымдағы
шоты
2203 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының теңгемен ағымдағы шоты
2203 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ-мен ағымдағы шоты

2203 1 2 3   Текущие счета в ДВВ местных органов власти Республики
Казахстан
2203 1 5 1   Текущие счета в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2203 1 5 2   Текущие счета в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2203 1 5 3   Текущие счета в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2203 1 6 1   Текущие счета в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2203 1 6 2   Текущие счета в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2203 1 6 3   Текущие счета в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2203 1 7 1   Текущие счета в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2203 1 7 2   Текущие счета в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2203 1 7 3   Текущие счета в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2203 1 8 1   Текущие счета в тенге некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2203 1 8 2   Текущие счета в СКВ некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2203 1 8 3   Текущие счета в ДВВ некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2203 1 9 1   Текущие счета в тенге домашних хозяйств-резидентов
2203 1 9 2   Текущие счета в СКВ домашних хозяйств-резидентов
2203 1 9 3   Текущие счета в ДВВ домашних хозяйств-резидентов
2203 2 1 1   Текущие счета в тенге Правительства иностранного государства
2203 2 1 2   Текущие счета в СКВ Правительства иностранного государства
2203 2 1 3   Текущие счета в ДВВ Правительства иностранного государства
2203 2 2 1   Текущие счета в тенге местных органов власти иностранного
государства
2203 2 2 2   Текущие счета в СКВ местных органов власти иностранного
государства
2203 2 2 3   Текущие счета в ДВВ местных органов власти иностранного
государства
2203 2 5 1   Текущие счета в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2203 2 5 2   Текущие счета в СКВ организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2203 2 5 3   Текущие счета в ДВВ организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2203 2 6 1   Текущие счета в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2203 2 6 2   Текущие счета в СКВ государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2203 2 6 3   Текущие счета в ДВВ государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2203 2 7 1   Текущие счета в тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства

2203 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ВБТ-мен ағымдағы шоты
2203 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоты
2203 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы шоты
2203 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы шоты
2203 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
ағымдағы шоты
2203 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
ағымдағы шоты
2203 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
ағымдағы шоты
2203 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен ағымдағы шоты
2203 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен ағымдағы шоты
2203 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен ағымдағы шоты
2203 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоты
2203 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы шоты
2203 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы шоты
2203 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен ағымдағы
шоты
2203 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен ағымдағы
шоты
2203 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен ағымдағы
шоты
2203 2 1 1   Шетел мемлекетінің үкіметінің теңгемен ағымдағы шоты
2203 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен ағымдағы шоты
2203 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен ағымдағы шоты
2203 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен ағымдағы шоты
2203 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен ағымдағы шоты
2203 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен ағымдағы шоты
2203 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы
шоты
2203 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы
шоты
2203 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы
шоты
2203 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ағымдағы шоты
2203 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен ағымдағы шоты
2203 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен ағымдағы шоты
2203 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ағымдағы шоты

2203 2 7 2   Текущие счета в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2203 2 7 3   Текущие счета в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2203 2 8 1   Текущие счета в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2203 2 8 2   Текущие счета в СКВ некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2203 2 8 3   Текущие счета в ДВВ некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2203 2 9 1   Текущие счета в тенге домашних хозяйств-нерезидентов
2203 2 9 2   Текущие счета в СКВ домашних хозяйств-нерезидентов
2203 2 9 3   Текущие счета в ДВВ домашних хозяйств-нерезидентов
2204 0 0 0 Текущие счета физических лиц, являющиеся объектом
обязательного коллективного гарантирования (страхования)
вкладов (депозитов)
2204 1 9 1   Текущие счета физических лиц-резидентов в тенге, являющиеся
объектом обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2204 1 9 2   Текущие счета физических лиц-резидентов в СКВ, являющиеся
объектом обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2204 1 9 3   Текущие счета физических лиц-резидентов в ДВВ, являющиеся
объектом обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2204 2 9 1   Текущие счета физических лиц-нерезидентов в тенге,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2204 2 9 2   Текущие счета физических лиц-нерезидентов в СКВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2204 2 9 3   Текущие счета физических лиц-нерезидентов в ДВВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2205 0 0 0 Вклады до востребования физических лиц, являющиеся объектом
обязательного коллективного гарантирования (страхования)
вкладов (депозитов)
2205 1 9 1   Вклады до востребования физических лиц-резидентов в тенге,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2205 1 9 2   Вклады до востребования физических лиц-резидентов в СКВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2205 1 9 3   Вклады до востребования физических лиц-резидентов в ДВВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)

2203 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен ағымдағы шоты
2203 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен ағымдағы шоты
2203 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоты
2203 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы шоты
2203 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы шоты
2203 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен
ағымдағы шоты
2203 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен
ағымдағы шоты
2203 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен
ағымдағы шоты
2204 0 0 0  Жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге) міндетті
ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың) объектісі болып
табылатын ағымдағы шоттары
2204 1 9 1   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын теңгедегі
ағымдағы шоттары
2204 1 9 2   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ЕАВ-дегі
ағымдағы шоттары
2204 1 9 3   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ВБТ-дегі
ағымдағы шоттары
2204 2 9 1   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын теңгедегі
ағымдағы шоттары
2204 2 9 2   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ЕАВ-дегі
ағымдағы шоттары
2204 2 9 3   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ВБТ-дегі
ағымдағы шоттары
2205 0 0 0  Жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге) міндетті
ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың) объектісі
болып табылатын талап ету бойынша салымдары
2205 1 9 1   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын теңгедегі талап ету бойынша
салымдары
2205 1 9 2   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын ЕАВ-дегі талап ету бойынша
салымдары
2205 1 9 3   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын ВБТ-дегі талап ету бойынша
салымдары

2205 2 9 1   Вклады до востребования физических лиц-нерезидентов в
тенге, являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2205 2 9 2   Вклады до востребования физических лиц-нерезидентов в
СКВ, являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2205 2 9 3   Вклады до востребования физических лиц-нерезидентов в
ДВВ, являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2206 0 0 0 Краткосрочные вклады физических лиц, являющиеся объектом
обязательного коллективного гарантирования (страхования)
вкладов (депозитов)
2206 1 9 1   Краткосрочные вклады физических лиц-резидентов в тенге,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2206 1 9 2   Краткосрочные вклады физических лиц-резидентов в СКВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2206 1 9 3   Краткосрочные вклады физических лиц-резидентов в ДВВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2206 2 9 1   Краткосрочные вклады физических лиц-нерезидентов в
тенге, являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2206 2 9 2   Краткосрочные вклады физических лиц-нерезидентов в СКВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2206 2 9 3   Краткосрочные вклады физических лиц-нерезидентов в
ДВВ, являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2207 0 0 0 Долгосрочные вклады физических лиц, являющиеся объектом
обязательного коллективного гарантирования (страхования)
вкладов (депозитов)
2207 1 9 1   Долгосрочные вклады физических лиц-резидентов в тенге,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2207 1 9 2   Долгосрочные вклады физических лиц-резидентов в СКВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2207 1 9 3   Долгосрочные вклады физических лиц-резидентов в ДВВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2207 2 9 1   Долгосрочные вклады физических лиц-нерезидентов в
тенге, являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)

2205 2 9 1   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын теңгедегі
талап ету бойынша салымдары
2205 2 9 2   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ЕАВ-дегі
талап ету бойынша салымдары
2205 2 9 3   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ВБТ-дегі
талап ету бойынша салымдары
2206 0 0 0  Жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге) міндетті
ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың) объектісі
болып табылатын қысқа мерзімді салымдары
2206 1 9 1   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын теңгедегі табылатын қысқа
мерзімді салымдары
2206 1 9 2   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын ЕАВ-дегі табылатын қысқа
мерзімді салымдары
2206 1 9 3   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын ВБТ-дегі табылатын қысқа
мерзімді салымдары
2206 2 9 1   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын теңгедегі
табылатын қысқа мерзімді салымдары
2206 2 9 2   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ЕАВ-дегі
табылатын қысқа мерзімді салымдары
2206 2 9 3   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ВБТ-дегі
табылатын қысқа мерзімді салымдары
2207 0 0 0  Жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге) міндетті
ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың) объектісі
болып табылатын ұзақ мерзімді салымдары
2207 1 9 1   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын теңгедегі табылатын ұзақ
мерзімді салымдары
2207 1 9 2   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын ЕАВ-дегі табылатын ұзақ
мерзімді салымдары
2207 1 9 3   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын ВБТ-дегі табылатын ұзақ
мерзімді салымдары
2207 2 9 1   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын теңгедегі
табылатын ұзақ мерзімді салымдары

2207 2 9 2   Долгосрочные вклады физических лиц-нерезидентов в СКВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2207 2 9 3   Долгосрочные вклады физических лиц-нерезидентов в ДВВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2208 0 0 0 Условные вклады физических лиц, являющиеся объектом
обязательного коллективного гарантирования (страхования)
вкладов (депозитов)
2208 1 9 1   Условные вклады физических лиц-резидентов в тенге,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2208 1 9 2   Условные вклады физических лиц-резидентов в СКВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2208 1 9 3   Условные вклады физических лиц-резидентов в ДВВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2208 2 9 1   Условные вклады физических лиц-нерезидентов в тенге,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2208 2 9 2   Условные вклады физических лиц-нерезидентов в СКВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2208 2 9 3   Условные вклады физических лиц-нерезидентов в ДВВ,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2209 0 0 0 Карт-счета физических лиц, являющиеся объектом
обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2209 1 9 1   Карт-счета физических лиц-резидентов в тенге,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2209 1 9 2   Карт-счета физических лиц-резидентов в СКВ, являющиеся
объектом обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2209 1 9 3   Карт-счета физических лиц-резидентов в ДВВ, являющиеся
объектом обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2209 2 9 1   Карт-счета физических лиц-нерезидентов в тенге,
являющиеся объектом обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)
2209 2 9 2   Карт-счета физических лиц-нерезидентов в СКВ, являющиеся
объектом обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)

2207 2 9 2   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ЕАВ-дегі
табылатын ұзақ мерзімді салымдары
2207 2 9 3   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ВБТ-дегі
табылатын ұзақ мерзімді салымдары
2208 0 0 0  Жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге) міндетті
ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың) объектісі
болып табылатын шартты мерзімді салымдары
2208 1 9 1   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын теңгедегі табылатын шартты
мерзімді салымдары
2208 1 9 2   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын ЕАВ-дегі табылатын шартты
мерзімді салымдары
2208 1 9 3   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын ВБТ-дегі табылатын шартты
мерзімді салымдары
2208 2 9 1   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын теңгедегі
табылатын шартты мерзімді салымдары
2208 2 9 2   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ЕАВ-дегі
табылатын шартты мерзімді салымдары
2208 2 9 3   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ВБТ-дегі
табылатын шартты мерзімді салымдары
2209 0 0 0  Жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге) міндетті
ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың) объектісі
болып табылатын карт-шоттары
2209 1 9 1   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын теңгедегі карт-шоттары
2209 1 9 2   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын ЕАВ-дегі карт-шоттары
2209 1 9 3   Резидент жеке тұлғалардың салымдарға (депозиттерге)
міндетті ұжымдық кепілдік берудің (сақтандырудың)
объектісі болып табылатын ВБТ-дегі карт-шоттары
2209 2 9 1   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын теңгедегі
карт-шоттары
2209 2 9 2   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ЕАВ-дегі
карт-шоттары

2209 2 9 3   Карт-счета физических лиц-нерезидентов в ДВВ, являющиеся
объектом обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2210 0 0 0 Финансовые активы, принятые в доверительное управление
2210 1 1 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от Правительства Республики Казахстан
2210 1 1 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от Правительства Республики Казахстан
2210 1 1 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от Правительства Республики Казахстан
2210 1 2 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от местных органов власти Республики
Казахстан
2210 1 2 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от местных органов власти Республики Казахстан
2210 1 2 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от местных органов власти Республики Казахстан
2210 1 3 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от Национального Банка Республики
Казахстан
2210 1 3 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от Национального Банка Республики Казахстан
2210 1 3 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от Национального Банка Республики Казахстан
2210 1 4 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от банков-резидентов
2210 1 4 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от банков-резидентов
2210 1 4 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от банков-резидентов
2210 1 5 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2210 1 5 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2210 1 5 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2210 1 6 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2210 1 6 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2210 1 6 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2210 1 7 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2210 1 7 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов

2209 2 9 3   Резидент емес жеке тұлғалардың салымдарға
(депозиттерге) міндетті ұжымдық кепілдік берудің
(сақтандырудың) объектісі болып табылатын ВБТ-дегі
карт-шоттары
2210 0 0 0   Сенімгерлік басқаруға қабылданған қаржы активтері
2210 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
теңгедегі қаржы активтері
2210 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 1 3 3   Резидент банктерден сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 1 4 1   Резидент банктерден сенімгерлік басқаруға
қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 1 4 2   Резидент банктерден сенімгерлік басқаруға
қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 1 4 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 1 5 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы
активтері
2210 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан ұйымдардан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі
қаржы активтері
2210 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан ұйымдардан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ВБТ-дегі
қаржы активтері
2210 1 6 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері

2210 1 7 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2210 1 8 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 1 8 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 1 8 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 1 9 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от домашних хозяйств-резидентов
2210 1 9 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от домашних хозяйств-резидентов
2210 1 9 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от домашних хозяйств-резидентов
2210 2 1 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от Правительства иностранного
государства
2210 2 1 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от Правительства иностранного
государства
2210 2 1 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от Правительства иностранного
государства
2210 2 2 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от местных органов власти
иностранного государства
2210 2 2 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от местных органов власти
иностранного государства
2210 2 2 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от местных органов власти
иностранного государства
2210 2 3 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от иностранного центрального
банка
2210 2 3 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от иностранного центрального банка
2210 2 3 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от иностранного центрального банка
2210 2 4 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от банков-нерезидентов
2210 2 4 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от банков-нерезидентов
2210 2 4 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от банков-нерезидентов
2210 2 5 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2210 2 5 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

2210 1 7 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 1 8 3   Резидент үй шаруашылықтарынан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарынан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарынан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарынан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 2 1 1   Шетел мемлекетінің үкіметінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 2 1 2   Шетел мемлекетінің үкіметінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 2 1 3   Шетел мемлекетінің үкіметінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 2 2 1   Шетел мемлекетінің жергілікті өкімет органдарынан
сенімгерлік басқаруға қабылданған теңгедегі
қаржы активтері
2210 2 2 2   Шетел мемлекетінің жергілікті өкімет органдарынан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі
қаржы активтері
2210 2 2 3   Шетел мемлекетінің жергілікті өкімет органдарынан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ВБТ-дегі
қаржы активтері
2210 2 3 1   Шетелдік орталық банктен сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 2 3 2   Шетелдік орталық банктен сенімгерлік басқаруға
қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 2 3 3   Шетелдік орталық банктен сенімгерлік басқаруға
қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 2 4 1   Резидент емес банктерден сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 2 4 2   Резидент емес банктерден сенімгерлік басқаруға
қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 2 4 3   Резидент емес банктерден сенімгерлік басқаруға
қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері

2210 2 5 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2210 2 6 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 6 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 6 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 7 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 7 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 7 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 8 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 2 8 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 2 8 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 2 9 1   Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от домашних хозяйств-нерезидентов
2210 2 9 2   Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от домашних хозяйств-нерезидентов
2210 2 9 3   Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от домашних хозяйств-нерезидентов
2211 0 0 0 Вклады до востребования клиентов
2211 1 1 1  Вклады до востребования в тенге Правительства Республики
Казахстан
2211 1 1 2  Вклады до востребования в СКВ Правительства Республики
Казахстан
2211 1 1 3  Вклады до востребования в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
2211 1 2 1  Вклады до востребования в тенге местных органов власти
Республики Казахстан
2211 1 2 2  Вклады до востребования в СКВ местных органов власти
Республики Казахстан
2211 1 2 3  Вклады до востребования в ДВВ местных органов власти
Республики Казахстан
2211 1 5 1  Вклады до востребования в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2211 1 5 2  Вклады до востребования в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

2210 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 2 6 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
теңгедегі қаржы активтері
2210 2 6 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 2 6 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 2 7 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
теңгедегі қаржы активтері
2210 2 7 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 2 7 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарынан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарынан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарынан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2211 0 0 0  Клиенттердің талап ету салымдары
2211 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен талап ету
салымдары
2211 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен талап ету
салымдары
2211 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен талап ету
салымдары
2211 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен талап ету салымдары
2211 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен талап ету
салымдары
2211 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету
салымдары

2211 1 5 3  Вклады до востребования в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2211 1 6 1  Вклады до востребования в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2211 1 6 2  Вклады до востребования в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2211 1 6 3  Вклады до востребования в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2211 1 7 1  Вклады до востребования в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2211 1 7 2  Вклады до востребования в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2211 1 7 3  Вклады до востребования в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2211 1 8 1  Вклады до востребования в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2211 1 8 2  Вклады до востребования в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2211 1 8 3  Вклады до востребования в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2211 1 9 1  Вклады до востребования в тенге домашних хозяйств-резидентов
2211 1 9 2  Вклады до востребования в СКВ домашних хозяйств-резидентов
2211 1 9 3  Вклады до востребования в ДВВ домашних хозяйств-резидентов
2211 2 1 1  Вклады до востребования в тенге Правительства иностранного
государства
2211 2 1 2  Вклады до востребования в СКВ Правительства иностранного
государства
2211 2 1 3  Вклады до востребования в ДВВ Правительства иностранного
государства
2211 2 2 1  Вклады до востребования в тенге местных органов власти
иностранного государства
2211 2 2 2  Вклады до востребования в СКВ местных органов власти
иностранного государства
2211 2 2 3  Вклады до востребования в ДВВ местных органов власти
иностранного государства
2211 2 5 1  Вклады до востребования в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2211 2 5 2  Вклады до востребования в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2211 2 5 3  Вклады до востребования в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2211 2 6 1  Вклады до востребования в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2211 2 6 2  Вклады до востребования в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2211 2 6 3  Вклады до востребования в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2211 2 7 1  Вклады до востребования в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства

2211 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен талап ету
салымдары
2211 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
талап ету салымдары
2211 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
талап ету салымдары
2211 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
талап ету салымдары
2211 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен талап ету салымдары
2211 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
2211 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен талап ету
салымдары
2211 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен талап ету
салымдары
2211 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен талап ету
салымдары
2211 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен талап ету
салымдары
2211 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен талап ету салымдары
2211 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету
салымдары
2211 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету
салымдары
2211 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету
салымдары
2211 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен талап ету салымдары
2211 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен талап ету салымдары

2211 2 7 2  Вклады до востребования в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2211 2 7 3  Вклады до востребования в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2211 2 8 1  Вклады до востребования в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2211 2 8 2  Вклады до востребования в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2211 2 8 3  Вклады до востребования в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2211 2 9 1  Вклады до востребования в тенге домашних хозяйств-
нерезидентов
2211 2 9 2  Вклады до востребования в СКВ домашних хозяйств-нерезидентов
2211 2 9 3  Вклады до востребования в ДВВ домашних хозяйств-нерезидентов
2212 0 0 0 Металлические счета клиентов в аффинированных
драгоценных металлах
2212 1 1 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах Правительства Республики Казахстан
2212 1 5 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2212 1 6 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2212 1 7 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2212 1 8 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2212 1 9 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах домашних хозяйств-резидентов
2212 2 1 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах Правительства иностранного государства
2212 2 2 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах местных органов власти иностранного
государства
2212 2 5 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2212 2 6 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2212 2 7 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2212 2 8 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2212 2 9 0  Металлические счета в аффинированных драгоценных
металлах домашних хозяйств-нерезидентов
2213 0 0 0 Вклад, являющийся обеспечением обязательств клиентов,
относящийся к объекту обязательного коллективного
гарантирования (страхования) вкладов (депозитов)

2211 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
2211 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен талап
ету салымдары
2211 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен талап
ету салымдары
2211 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен талап
ету салымдары
2212 0 0 0  Клиенттердің тазартылған қымбат металмен салынған
металл шоттары
2212 1 1 0   Қазақстан Республикасы Үкіметінің тазартылған қымбат
металмен салынған металл шоттары
2212 1 5 0   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың тазартылған қымбат
металмен салынған металл шоттары
2212 1 6 0   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металмен салынған металл шоттары
2212 1 7 0   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металмен салынған металл шоттары
2212 1 8 0   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары
2212 1 9 0   Үй шаруашылықтарының-резиденттердің тазартылған қымбат
металмен салынған металл шоттары
2212 2 1 0   Шетел мемлекеті үкіметінің тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары
2212 2 2 0   Шетел мемлекетінің жергілікті өкімет органдарының
тазартылған қымбат металмен салынған металл шоттары
2212 2 5 0   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат
металмен салынған металл шоттары
2212 2 6 0   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының тазартылған қымбат металмен салынған
металл шоттары
2212 2 7 0   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының тазартылған қымбат металмен салынған
металл шоттары
2212 2 8 0   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары
2212 2 9 0   Үй шаруашылықтарының-резидент еместердің тазартылған
қымбат металмен салынған металл шоттары
2213 0 0 0  Салымдарды (депозиттерді) міндетті ұжымдық кепілдік
беру (сақтандыру) объектісіне қатысты клиенттердің
міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып
табылатын салым

2213 1 9 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
домашних хозяйств-резидентов, относящийся к объекту
обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2213 1 9 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
домашних хозяйств-резидентов, относящийся к объекту
обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2213 1 9 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
домашних хозяйств-резидентов, относящийся к объекту
обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2213 2 9 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
домашних хозяйств-нерезидентов, относящийся к объекту
обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2213 2 9 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
домашних хозяйств-нерезидентов, относящийся к объекту
обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2213 2 9 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
домашних хозяйств-нерезидентов, относящийся к объекту
обязательного коллективного гарантирования
(страхования) вкладов (депозитов)
2215 0 0 0 Краткосрочные вклады клиентов
2215 1 1 1  Краткосрочные вклады в тенге Правительства Республики
Казахстан
2215 1 1 2  Краткосрочные вклады в СКВ Правительства Республики Казахстан
2215 1 1 3  Краткосрочные вклады в ДВВ Правительства Республики Казахстан
2215 1 2 1  Краткосрочные вклады в тенге местных органов власти
Республики Казахстан
2215 1 2 2  Краткосрочные вклады в СКВ местных органов власти Республики
Казахстан
2215 1 2 3  Краткосрочные вклады в ДВВ местных органов власти Республики
Казахстан
2215 1 5 1  Краткосрочные вклады в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2215 1 5 2  Краткосрочные вклады в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2215 1 5 3  Краткосрочные вклады в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2215 1 6 1  Краткосрочные вклады в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2215 1 6 2  Краткосрочные вклады в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2215 1 6 3  Краткосрочные вклады в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2215 1 7 1  Краткосрочные вклады в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов

2213 1 9 1   Салымдарды (депозиттерді) міндетті ұжымдық кепілдік
беру (сақтандыру) объектісіне қатысты үй
шаруашылықтарының-резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып табылатын
теңгемен салым
2213 1 9 2   Салымдарды (депозиттерді) міндетті ұжымдық кепілдік
беру (сақтандыру) объектісіне қатысты үй
шаруашылықтарының-резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып табылатын ЕАВ-мен
салым
2213 1 9 3   Салымдарды (депозиттерді) міндетті ұжымдық кепілдік
беру (сақтандыру) объектісіне қатысты үй
шаруашылықтарының-резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып табылатын ВБТ-мен
салым
2213 2 9 1   Салымдарды (депозиттерді) міндетті ұжымдық кепілдік
беру (сақтандыру) объектісіне қатысты үй
шаруашылықтарының-резидент еместердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып табылатын
теңгемен салым
2213 2 9 2   Салымдарды (депозиттерді) міндетті ұжымдық кепілдік
беру (сақтандыру) объектісіне қатысты үй
шаруашылықтарының-резидент еместердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып табылатын ЕАВ-мен
салым
2213 2 9 3   Салымдарды (депозиттерді) міндетті ұжымдық кепілдік
беру (сақтандыру) объектісіне қатысты үй
шаруашылықтарының-резидент еместердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып табылатын ВБТ-мен
салым
2215 0 0 0  Клиенттердің қысқа мерзімді салымдары
2215 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен қысқа
мерзімді салымдары
2215 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен қысқа
мерзімді салымдары
2215 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен қысқа
мерзімді салымдары
2215 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен қысқа мерзімді
салымдары
2215 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен қысқа мерзімді
салымдары
2215 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен қысқа мерзімді
салымдары
2215 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
қысқа мерзімді салымдары
2215 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
қысқа мерзімді салымдары
2215 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
қысқа мерзімді салымдары
2215 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен қысқа мерзімді салымдары

2215 1 7 2  Краткосрочные вклады в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2215 1 7 3  Краткосрочные вклады в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2215 1 8 1  Краткосрочные вклады в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2215 1 8 2  Краткосрочные вклады в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2215 1 8 3  Краткосрочные вклады в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2215 1 9 1  Краткосрочные вклады в тенге домашних хозяйств-резидентов
2215 1 9 2  Краткосрочные вклады в СКВ домашних хозяйств-резидентов
2215 1 9 3  Краткосрочные вклады в ДВВ домашних хозяйств-резидентов
2215 2 1 1  Краткосрочные вклады в тенге Правительства иностранного
государства
2215 2 1 2  Краткосрочные вклады в СКВ Правительства иностранного
государства
2215 2 1 3  Краткосрочные вклады в ДВВ Правительства иностранного
государства
2215 2 2 1  Краткосрочные вклады в тенге местных органов власти
иностранного государства
2215 2 2 2  Краткосрочные вклады в СКВ местных органов власти
иностранного государства
2215 2 2 3  Краткосрочные вклады в ДВВ местных органов власти
иностранного государства
2215 2 5 1  Краткосрочные вклады в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2215 2 5 2  Краткосрочные вклады в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2215 2 5 3  Краткосрочные вклады в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2215 2 6 1  Краткосрочные вклады в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2215 2 6 2  Краткосрочные вклады в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2215 2 6 3  Краткосрочные вклады в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2215 2 7 1  Краткосрочные вклады в тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2215 2 7 2  Краткосрочные вклады в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2215 2 7 3  Краткосрочные вклады в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2215 2 8 1  Краткосрочные вклады в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2215 2 8 2  Краткосрочные вклады в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства

2215 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен қысқа
мерзімді салымдары
2215 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен қысқа
мерзімді салымдары
2215 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен қысқа
мерзімді салымдары
2215 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен қысқа мерзімді
салымдары
2215 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен қысқа мерзімді
салымдары
2215 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен қысқа мерзімді
салымдары
2215 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен қысқа
мерзімді салымдары
2215 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен қысқа
мерзімді салымдары
2215 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен қысқа
мерзімді салымдары
2215 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен қысқа мерзімді
салымдары
2215 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен қысқа мерзімді
салымдары

2215 2 8 3  Краткосрочные вклады в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2215 2 9 1  Краткосрочные вклады в тенге домашних хозяйств-нерезидентов
2215 2 9 2  Краткосрочные вклады в СКВ домашних хозяйств-нерезидентов
2215 2 9 3  Краткосрочные вклады в ДВВ домашних хозяйств-нерезидентов
2216 0 0 0 Срочные вклады клиентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 1 1 0  Срочные вклады Правительства Республики Казахстан в
аффинированных драгоценных металлах
2216 1 5 0  Срочные вклады организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в аффинированных
драгоценных металлах
2216 1 6 0  Срочные вклады государственных нефинансовых
организаций-резидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 1 7 0  Срочные вклады негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 1 8 0  Срочные вклады некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в аффинированных
драгоценных металлах
2216 1 9 0  Срочные вклады домашних хозяйств-резидентов в
аффинированных драгоценных металлах
2216 2 1 0  Срочные вклады Правительства иностранного государства
в аффинированных драгоценных металлах
2216 2 2 0  Срочные вклады местных органов власти иностранного
государства в аффинированных драгоценных металлах
2216 2 5 0  Срочные вклады организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в
аффинированных драгоценных металлах
2216 2 6 0  Срочные вклады государственных нефинансовых
организаций-нерезидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 2 7 0  Срочные вклады негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 2 8 0  Срочные вклады некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, в аффинированных драгоценных металлах
2216 2 9 0  Срочные вклады домашних хозяйств-нерезидентов в
аффинированных драгоценных металлах
2217 0 0 0 Долгосрочные вклады клиентов
2217 1 1 1  Долгосрочные вклады в тенге Правительства Республики
Казахстан
2217 1 1 2  Долгосрочные вклады в СКВ Правительства Республики Казахстан
2217 1 1 3  Долгосрочные вклады в ДВВ Правительства Республики Казахстан
2217 1 2 1  Долгосрочные вклады в тенге местных органов власти Республики
Казахстан
2217 1 2 2  Долгосрочные вклады в СКВ местных органов власти Республики
Казахстан
2217 1 2 3  Долгосрочные вклады в ДВВ местных органов власти Республики
Казахстан

2215 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен қысқа мерзімді
салымдары
2215 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен қысқа
мерзімді салымдары
2215 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен қысқа
мерзімді салымдары
2215 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен қысқа
мерзімді салымдары
2216 0 0 0  Клиенттердің тазартылған қымбат металдардағы мерзімді
салымдары
2216 1 1 0   Қазақстан Республикасы Үкіметінің тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2216 1 5 0   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2216 1 6 0   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металдардағы мерзімді салымдары
2216 1 7 0   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металдардағы мерзімді салымдары
2216 1 8 0   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың тазартылған қымбат металдардағы
мерзімді салымдары
2216 1 9 0   Резидент үй шаруашылықтарының тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2216 2 1 0   Шет мемлекеттер Үкіметтерінің тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2216 2 2 0   Шет мемлекеттердің жергілікті органдарының тазартылған
қымбат металдардағы мерзімді салымдары
2216 2 5 0   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2216 2 6 0   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардың
тазартылған қымбат металдардағы мерзімді салымдары
2216 2 7 0   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың тазартылған қымбат металдардағы мерзімді
салымдары
2216 2 8 0   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2216 2 9 0   Резидент емес үй шаруашылықтарының тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2217 0 0 0  Клиенттердің ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен ұзақ
мерзімді салымдары
2217 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен ұзақ
мерзімді салымдары
2217 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен ұзақ
мерзімді салымдары
2217 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары

2217 1 5 1  Долгосрочные вклады в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2217 1 5 2  Долгосрочные вклады в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2217 1 5 3  Долгосрочные вклады в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2217 1 6 1  Долгосрочные вклады в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2217 1 6 2  Долгосрочные вклады в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2217 1 6 3  Долгосрочные вклады в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2217 1 7 1  Долгосрочные вклады в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2217 1 7 2  Долгосрочные вклады в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2217 1 7 3  Долгосрочные вклады в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2217 1 8 1  Долгосрочные вклады в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2217 1 8 2  Долгосрочные вклады в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2217 1 8 3  Долгосрочные вклады в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2217 1 9 1  Долгосрочные вклады в тенге домашних хозяйств-резидентов
2217 1 9 2  Долгосрочные вклады в СКВ домашних хозяйств-резидентов
2217 1 9 3  Долгосрочные вклады в ДВВ домашних хозяйств-резидентов
2217 2 1 1  Долгосрочные вклады в тенге Правительства иностранного
государства
2217 2 1 2  Долгосрочные вклады в СКВ Правительства иностранного
государства
2217 2 1 3  Долгосрочные вклады в ДВВ Правительства иностранного
государства
2217 2 2 1  Долгосрочные вклады в тенге местных органов власти
иностранного государства
2217 2 2 2  Долгосрочные вклады в СКВ местных органов власти иностранного
государства
2217 2 2 3  Долгосрочные вклады в ДВВ местных органов власти иностранного
государства
2217 2 5 1  Долгосрочные вклады в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2217 2 5 2  Долгосрочные вклады в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2217 2 5 3  Долгосрочные вклады в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2217 2 6 1  Долгосрочные вклады в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2217 2 6 2  Долгосрочные вклады в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства

2217 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен ұзақ
мерзімді салымдары
2217 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен ұзақ
мерзімді салымдары
2217 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен ұзақ
мерзімді салымдары
2217 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен ұзақ
мерзімді салымдары
2217 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен ұзақ
мерзімді салымдары
2217 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен ұзақ
мерзімді салымдары
2217 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары

2217 2 6 3  Долгосрочные вклады в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2217 2 7 1  Долгосрочные вклады в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2217 2 7 2  Долгосрочные вклады в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2217 2 7 3  Долгосрочные вклады в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2217 2 8 1  Долгосрочные вклады в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2217 2 8 2  Долгосрочные вклады в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2217 2 8 3  Долгосрочные вклады в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2217 2 9 1  Долгосрочные вклады в тенге домашних хозяйств-нерезидентов
2217 2 9 2  Долгосрочные вклады в СКВ домашних хозяйств-нерезидентов
2217 2 9 3  Долгосрочные вклады в ДВВ домашних хозяйств-нерезидентов
2219 0 0 0 Условные вклады клиентов
2219 1 1 1  Условные вклады в тенге Правительства Республики Казахстан
2219 1 1 2  Условные вклады в СКВ Правительства Республики Казахстан
2219 1 1 3  Условные вклады в ДВВ Правительства Республики Казахстан
2219 1 2 1  Условные вклады в тенге местных органов власти Республики
Казахстан
2219 1 2 2  Условные вклады в СКВ местных органов власти Республики
Казахстан
2219 1 2 3  Условные вклады в ДВВ местных органов власти Республики
Казахстан
2219 1 5 1  Условные вклады в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2219 1 5 2  Условные вклады в СКВ организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2219 1 5 3  Условные вклады в ДВВ организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2219 1 6 1  Условные вклады в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2219 1 6 2  Условные вклады в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2219 1 6 3  Условные вклады в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2219 1 7 1  Условные вклады в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2219 1 7 2  Условные вклады в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2219 1 7 3  Условные вклады в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2219 1 8 1  Условные вклады в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства

2217 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен ұзақ
мерзімді салымдары
2217 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен
ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен ұзақ
мерзімді салымдары
2219 0 0 0  Клиенттердің шартты салымдары
2219 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен шартты
салымдары
2219 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен шартты
салымдары
2219 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен шартты
салымдары
2219 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен шартты салымдары
2219 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен шартты салымдары
2219 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
2219 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен шартты салымдары
2219 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
шартты салымдары
2219 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
шартты салымдары
2219 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
шартты салымдары
2219 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен шартты салымдары
2219 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен шартты салымдары
2219 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен шартты салымдары

2219 1 8 2  Условные вклады в СКВ некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2219 1 8 3  Условные вклады в ДВВ некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2219 1 9 1  Условные вклады в тенге домашних хозяйств-резидентов
2219 1 9 2  Условные вклады в СКВ домашних хозяйств-резидентов
2219 1 9 3  Условные вклады в ДВВ домашних хозяйств-резидентов
2219 2 1 1  Условные вклады в тенге Правительства иностранного
государства
2219 2 1 2  Условные вклады в СКВ Правительства иностранного государства
2219 2 1 3  Условные вклады в ДВВ Правительства иностранного государства
2219 2 2 1  Условные вклады в тенге местных органов власти иностранного
государства
2219 2 2 2  Условные вклады в СКВ местных органов власти иностранного
государства
2219 2 2 3  Условные вклады в ДВВ местных органов власти иностранного
государства
2219 2 5 1  Условные вклады в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2219 2 5 2  Условные вклады в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2219 2 5 3  Условные вклады в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2219 2 6 1  Условные вклады в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2219 2 6 2  Условные вклады в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2219 2 6 3  Условные вклады в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2219 2 7 1  Условные вклады в тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2219 2 7 2  Условные вклады в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2219 2 7 3  Условные вклады в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2219 2 8 1  Условные вклады в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2219 2 8 2  Условные вклады в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2219 2 8 3  Условные вклады в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2219 2 9 1  Условные вклады в тенге домашних хозяйств-нерезидентов
2219 2 9 2  Условные вклады в СКВ домашних хозяйств-нерезидентов
2219 2 9 3  Условные вклады в ДВВ домашних хозяйств-нерезидентов
2221 0 0 0 Карт-счета клиентов
2221 1 1 1  Карт-счета в тенге Правительства Республики Казахстан

2219 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен шартты салымдары
2219 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен шартты
салымдары
2219 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен шартты
салымдары
2219 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен шартты
салымдары
2219 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен шартты салымдары
2219 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен шартты салымдары
2219 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен шартты салымдары
2219 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен шартты салымдары
2219 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен шартты
салымдары
2219 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен шартты
салымдары
2219 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен шартты
салымдары
2219 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен шартты салымдары
2219 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен шартты салымдары
2219 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен шартты салымдары
2219 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен шартты салымдары
2219 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
2219 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен шартты салымдары
2219 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен
шартты салымдары
2219 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен шартты
салымдары
2219 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен шартты
салымдары
2221 0 0 0  Клиенттердің карт-шоттары
2221 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен карт-шоттары

2221 1 1 2  Карт-счета в СКВ Правительства Республики Казахстан
2221 1 1 3  Карт-счета в ДВВ Правительства Республики Казахстан
2221 1 2 1  Карт-счета в тенге местных органов власти Республики
Казахстан
2221 1 2 2  Карт-счета в СКВ местных органов власти Республики Казахстан
2221 1 2 3  Карт-счета в ДВВ местных органов власти Республики Казахстан
2221 1 4 1  Карт-счета в тенге банков-резидентов
2221 1 4 2  Карт-счета в СКВ банков-резидентов
2221 1 4 3  Карт-счета в ДВВ банков-резидентов
2221 1 5 1  Карт-счета в тенге организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2221 1 5 2  Карт-счета в СКВ организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2221 1 5 3  Карт-счета в ДВВ организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2221 1 6 1  Карт-счета в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2221 1 6 2  Карт-счета в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2221 1 6 3  Карт-счета в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2221 1 7 1  Карт-счета в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2221 1 7 2  Карт-счета в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2221 1 7 3  Карт-счета в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2221 1 8 1  Карт-счета в тенге некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2221 1 8 2  Карт-счета в СКВ некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2221 1 8 3  Карт-счета в ДВВ некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2221 1 9 1  Карт-счета в тенге домашних хозяйств-резидентов
2221 1 9 2  Карт-счета в СКВ домашних хозяйств-резидентов
2221 1 9 3  Карт-счета в ДВВ домашних хозяйств-резидентов
2221 2 1 1  Карт-счета в тенге Правительства иностранного государства
2221 2 1 2  Карт-счета в СКВ Правительства иностранного государства
2221 2 1 3  Карт-счета в ДВВ Правительства иностранного государства
2221 2 2 1  Карт-счета в тенге местных органов власти иностранного
государства
2221 2 2 2  Карт-счета в СКВ местных органов власти иностранного
государства
2221 2 2 3  Карт-счета в ДВВ местных органов власти иностранного
государства
2221 2 4 1  Карт-счета в тенге банков-нерезидентов
2221 2 4 2  Карт-счета в СКВ банков-нерезидентов
2221 2 4 3  Карт-счета в ДВВ банков-нерезидентов
2221 2 5 1  Карт-счета в тенге организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций

2221 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен карт-шоттары
2221 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен карт-шоттары
2221 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен карт-шоттары
2221 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен карт-шоттары
2221 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен карт-шоттары
2221 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен карт-шоттары
2221 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен карт-шоттары
2221 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
карт-шоттары
2221 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
карт-шоттары
2221 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
карт-шоттары
2221 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен карт-шоттары
2221 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен карт-шоттары
2221 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен карт-шоттары
2221 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен карт-шоттары
2221 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен
карт-шоттары
2221 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен карт-шоттары
2221 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен карт-шоттары
2221 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен карт-шоттары
2221 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен карт-шоттары

2221 2 5 2  Карт-счета в СКВ организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2221 2 5 3  Карт-счета в ДВВ организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2221 2 6 1  Карт-счета в тенге государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2221 2 6 2  Карт-счета в СКВ государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2221 2 6 3  Карт-счета в ДВВ государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2221 2 7 1  Карт-счета в тенге негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2221 2 7 2  Карт-счета в СКВ негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2221 2 7 3  Карт-счета в ДВВ негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2221 2 8 1  Карт-счета в тенге некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2221 2 8 2  Карт-счета в СКВ некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2221 2 8 3  Карт-счета в ДВВ некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2221 2 9 1  Карт-счета в тенге домашних хозяйств-нерезидентов
2221 2 9 2  Карт-счета в СКВ домашних хозяйств-нерезидентов
2221 2 9 3  Карт-счета в ДВВ домашних хозяйств-нерезидентов
2222 0 0 0 Вклады дочерних организаций специального назначения
2223 0 0 0 Вклад, являющийся обеспечением обязательств клиентов
2223 1 1 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
Правительства Республики Казахстан
2223 1 1 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
Правительства Республики Казахстан
2223 1 1 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
Правительства Республики Казахстан
2223 1 2 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
местных органов власти Республики Казахстан
2223 1 2 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
местных органов власти Республики Казахстан
2223 1 2 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
местных органов власти Республики Казахстан
2223 1 5 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2223 1 5 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2223 1 5 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций

2221 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен карт-шоттары
2221 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен карт-шоттары
2221 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен карт-шоттары
2221 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен
карт-шоттары
2221 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен
карт-шоттары
2221 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен
карт-шоттары
2222 0 0 0   Арнайы мақсаттағы еншілес ұйымдардың салымдары
2223 0 0 0   Клиенттер міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын салым
2223 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгедегі салым
2223 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы салым
2223 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дегі салым
2223 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
теңгедегі салым
2223 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
ЕАВ-дағы салым
2223 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
ВБТ-дегі салым
2223 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгедегі салым
2223 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы салым
2223 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дегі салым

2223 2 6 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2223 2 6 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2223 2 6 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2223 2 7 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2223 2 7 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2223 2 7 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2223 2 8 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2223 2 8 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2223 2 8 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2223 2 9 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
домашних хозяйств-нерезидентов
2223 2 9 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
домашних хозяйств-нерезидентов
2223 2 9 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
домашних хозяйств-нерезидентов
2224 0 0 0 Просроченная задолженность по вкладам до востребования
клиентов
2224 1 1 1  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
Правительства Республики Казахстан в тенге
2224 1 1 2  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
Правительства Республики Казахстан в СКВ
2224 1 1 3  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2224 1 2 1  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
местных органов власти Республики Казахстан в тенге
2224 1 2 2  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
местных органов власти Республики Казахстан в СКВ
2224 1 2 3  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
местных органов власти Республики Казахстан в ДВВ
2224 1 5 1  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в тенге
2224 1 5 2  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в СКВ

2223 2 6 1   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
теңгедегі салым
2223 2 6 2   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
ЕАВ-дағы салым
2223 2 6 3   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
ВБТ-дегі салым
2223 2 7 1   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын теңгедегі салым
2223 2 7 2   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын ЕАВ-дағы салым
2223 2 7 3   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын ВБТ-дегі салым
2223 2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгедегі салым
2223 2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы салым
2223 2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дегі салым
2223 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарының міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгедегі салым
2223 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарының міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы салым
2223 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарының міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дегі салым
2224 0 0 0  Клиенттердің талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2224 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2224 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2224 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2224 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2224 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2224 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
2224 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2224 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек

2224 2 5 3  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций в ДВВ
2224 2 6 1  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства в тенге
2224 2 6 2  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства в СКВ
2224 2 6 3  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства в ДВВ
2224 2 7 1  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства в тенге
2224 2 7 2  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства в СКВ
2224 2 7 3  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства в ДВВ
2224 2 8 1  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в тенге
2224 2 8 2  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в СКВ
2224 2 8 3  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в ДВВ
2224 2 9 1  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
домашних хозяйств в тенге
2224 2 9 2  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
домашних хозяйств в СКВ
2224 2 9 3  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
домашних хозяйств в ДВВ
2225 0 0 0 Просроченная задолженность по прочим операциям с клиентами
2225 1 1 1  Просроченная задолженность по прочим операциям в тенге с
Правительством Республики Казахстан
2225 1 1 2  Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ с
Правительством Республики Казахстан
2225 1 1 3  Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ с
Правительством Республики Казахстан
2225 1 2 1  Просроченная задолженность по прочим операциям в тенге с
местными органами власти Республики Казахстан
2225 1 2 2  Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ с
местными органами власти Республики Казахстан
2225 1 2 3  Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ с
местными органами власти Республики Казахстан
2225 1 3 1  Просроченная задолженность по прочим операциям в тенге с
Национальным Банком Республики Казахстан

2224 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2224 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен талап ету салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2224 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2224 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2224 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен талап ету салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2224 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2224 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2224 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2224 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2224 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2224 2 9 1   Үй шаруашылығының теңгемен талап ету салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2224 2 9 2   Үй шаруашылығының ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2224 2 9 3   Үй шаруашылығының ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2225 0 0 0  Клиенттермен жүргізілетін басқа операциялар бойынша
мерзімі өткен берешек
2225 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметімен жүргізілетін
теңгемен басқа операциялар бойынша мерзімі өткен
берешек
2225 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметімен жүргізілетін
ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша мерзімі өткен берешек
2225 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ВБТ-мен басқа
операциялар бойынша мерзімі өткен берешек
2225 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін теңгемен басқа операциялар
бойынша мерзімі өткен берешек
2225 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша мерзімі өткен берешек
2225 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін ВБТ-мен басқа операциялар
бойынша мерзімі өткен берешек
2225 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгемен
басқа операциялар бойынша мерзімі өткен берешек

2225 2 8 3  Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2225 2 9 1  Просроченная задолженность по прочим операциям в тенге с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2225 2 9 2  Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2225 2 9 3  Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2226 0 0 0 Просроченная задолженность по срочным вкладам клиентов
2226 1 1 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам Правительства
Республики Казахстан в тенге
2226 1 1 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам Правительства
Республики Казахстан в СКВ
2226 1 1 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам Правительства
Республики Казахстан в ДВВ
2226 1 2 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам местных органов
власти Республики Казахстан в тенге
2226 1 2 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам местных органов
власти Республики Казахстан в СКВ
2226 1 2 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам местных органов
власти Республики Казахстан в ДВВ
2226 1 5 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в тенге
2226 1 5 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, в СКВ
2226 1 5 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
2226 1 6 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам государственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
2226 1 6 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам государственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
2226 1 6 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам государственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
2226 1 7 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов в тенге
2226 1 7 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
2226 1 7 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
2226 1 8 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
в тенге
2226 1 8 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
в СКВ

2225 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
ұйымдармен ВБТ-мен басқа операциялар бойынша мерзімі
өткен берешек
2225 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылығының теңгемен басқа
операциялары бойынша мерзімі өткен берешек
2225 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылығының ЕАВ-мен басқа
операциялары бойынша мерзімі өткен берешек
2225 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылығының ВБТ-мен басқа
операциялары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 0 0 0  Клиенттердің мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2226 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2226 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2226 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2226 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2226 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2226 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2226 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен мерзімді салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2226 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек

2226 1 8 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
в ДВВ
2226 1 9 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам домашних
хозяйств-резидентов в тенге
2226 1 9 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам домашних
хозяйств-резидентов в СКВ
2226 1 9 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам домашних
хозяйств-резидентов в ДВВ
2226 2 1 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам Правительства
иностранного государства в тенге
2226 2 1 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам Правительства
иностранного государства в СКВ
2226 2 1 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам Правительства
иностранного государства в ДВВ
2226 2 2 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам местных
органов власти иностранного государства в тенге
2226 2 2 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам местных органов
власти иностранного государства в СКВ
2226 2 2 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам местных органов
власти иностранного государства в ДВВ
2226 2 5 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций в тенге
2226 2 5 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций в СКВ
2226 2 5 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций в ДВВ
2226 2 6 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства в тенге
2226 2 6 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства в СКВ
2226 2 6 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства в ДВВ
2226 2 7 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства в тенге
2226 2 7 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства в СКВ
2226 2 7 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства в ДВВ
2226 2 8 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в тенге
2226 2 8 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в СКВ

2226 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2226 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен мерзімді салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2226 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен мерзімді салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2226 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен мерзімді салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2226 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2226 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2226 2 2 3   Резидент емес жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен мерзімді салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2226 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
2226 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
2226 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен мерзімді салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2226 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
2226 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
2226 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен мерзімді салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2226 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек

2226 2 8 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в ДВВ
2226 2 9 1  Просроченная задолженность по срочным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в тенге
2226 2 9 2  Просроченная задолженность по срочным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в СКВ
2226 2 9 3  Просроченная задолженность по срочным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в ДВВ
2227 0 0 0 Полученный финансовый лизинг
2227 1 1 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от Правительства
Республики Казахстан
2227 1 1 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от Правительства
Республики Казахстан
2227 1 1 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от Правительства
Республики Казахстан
2227 1 2 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от местных органов
власти Республики Казахстан
2227 1 2 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от местных органов власти
Республики Казахстан
2227 1 2 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от местных органов власти
Республики Казахстан
2227 1 6 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2227 1 6 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2227 1 6 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2227 1 7 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2227 1 7 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2227 1 7 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2227 2 1 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от Правительства
иностранного государства
2227 2 1 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от Правительства
иностранного государства
2227 2 1 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от Правительства
иностранного государства
2227 2 2 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от местных органов
власти иностранного государства
2227 2 2 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от местных органов власти
иностранного государства
2227 2 2 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от местных органов власти
иностранного государства
2227 2 6 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2227 2 6 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2227 2 6 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2227 2 7 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства

2226 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2226 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2226 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2227 0 0 0  Алынған қаржы лизингі
2227 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен теңгемен алынған
қаржы лизингі
2227 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ЕАВ-мен алынған
қаржы лизингі
2227 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ВБТ-мен алынған
қаржы лизингі
2227 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингі
2227 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2227 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
алынған қаржы лизингі
2227 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
алынған қаржы лизингі
2227 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
алынған қаржы лизингі
2227 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен алынған қаржы лизингі
2227 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінен теңгемен алынған қаржы
лизингі
2227 2 1 2   Шетел мемлекетінің үкіметінен ЕАВ-мен алынған қаржы
лизингі
2227 2 1 3   Шетел мемлекетінің үкіметінен ВБТ-мен алынған қаржы
лизингі
2227 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингі
2227 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингі
2227 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингі

2227 2 7 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2227 2 7 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2228 0 0 0 Указания, не исполненные в срок
2228 1 1 1  Указания Правительства Республики Казахстан в тенге, не
исполненные в срок
2228 1 1 2  Указания Правительства Республики Казахстан в СКВ, не
исполненные в срок
2228 1 1 3  Указания Правительства Республики Казахстан в ДВВ, не
исполненные в срок
2228 1 2 1  Указания местных органов власти Республики Казахстан в
тенге, не исполненные в срок
2228 1 2 2  Указания местных органов власти Республики Казахстан в СКВ,
не исполненные в срок
2228 1 2 3  Указания местных органов власти Республики Казахстан в ДВВ,
не исполненные в срок
2228 1 5 1  Указания организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, в тенге, не исполненные в срок
2228 1 5 2  Указания организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, в СКВ, не исполненные в срок
2228 1 5 3  Указания организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, в ДВВ, не исполненные в срок
2228 1 6 1  Указания государственных нефинансовых организаций-резидентов
в тенге, не исполненные в срок
2228 1 6 2  Указания государственных нефинансовых организаций-резидентов
в СКВ, не исполненные в срок
2228 1 6 3  Указания государственных нефинансовых организаций-резидентов
в ДВВ, не исполненные в срок
2228 1 7 1  Указания негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге, не исполненные в срок
2228 1 7 2  Указания негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в СКВ, не исполненные в срок
2228 1 7 3  Указания негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в ДВВ, не исполненные в срок
2228 1 8 1  Указания некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства, в тенге, не исполненные в срок
2228 1 8 2  Указания некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства, в СКВ, не исполненные в срок
2228 1 8 3  Указания некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства, в ДВВ, не исполненные в срок
2228 1 9 1  Указания домашних хозяйств-резидентов в тенге, не исполненные
в срок
2228 1 9 2  Указания домашних хозяйств-резидентов в СКВ, не исполненные в
срок
2228 1 9 3  Указания домашних хозяйств-резидентов в ДВВ, не исполненные в
срок

2227 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2228 0 0 0  Банк мерзімінде орындамаған нұсқаулар
2228 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен, банк
мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен, банк
мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен, банк
мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың, теңгемен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың, ЕАВ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың, ВБТ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен,
мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен,
мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың, теңгемен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың, ЕАВ-мен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың, ВБТ-мен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен,
мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары

2228 2 1 1  Указания Правительства иностранного государства в тенге, не
исполненные в срок
2228 2 1 2  Указания Правительства иностранного государства в СКВ, не
исполненные в срок
2228 2 1 3  Указания Правительства иностранного государства в ДВВ, не
исполненные в срок
2228 2 2 1  Указания местных органов власти иностранного государства в
тенге, не исполненные в срок
2228 2 2 2  Указания местных органов власти иностранного государства в
СКВ, не исполненные в срок
2228 2 2 3  Указания местных органов власти иностранного государства в
ДВВ, не исполненные в срок
2228 2 5 1  Указания организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций в тенге, не исполненные в срок
2228 2 5 2  Указания организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций в СКВ, не исполненные в срок
2228 2 5 3  Указания организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций в ДВВ, не исполненные в срок
2228 2 6 1  Указания государственных нефинансовых организаций
иностранного государства в тенге, не исполненные в срок
2228 2 6 2  Указания государственных нефинансовых организаций
иностранного государства в СКВ, не исполненные в срок
2228 2 6 3  Указания государственных нефинансовых организаций
иностранного государства в ДВВ, не исполненные в срок
2228 2 7 1  Указания негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства в тенге, не исполненные в срок
2228 2 7 2  Указания негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства в СКВ, не исполненные в срок
2228 2 7 3  Указания негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства в ДВВ, не исполненные в срок
2228 2 8 1  Указания некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в тенге, не
исполненные в срок
2228 2 8 2  Указания некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в СКВ, не исполненные
в срок
2228 2 8 3  Указания некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в ДВВ, не
исполненные в срок
2228 2 9 1  Указания домашних хозяйств-нерезидентов в тенге, не
исполненные в срок
2228 2 9 2  Указания домашних хозяйств-нерезидентов в СКВ, не исполненные
в срок
2228 2 9 3  Указания домашних хозяйств-нерезидентов в ДВВ, не исполненные
в срок
2230 0 0 0 Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
2230 1 1 1  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в тенге от Правительства Республики Казахстан

2228 2 1 1   Шетел мемлекетінің үкіметінің теңгемен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 1 2   Шетел мемлекетінің үкіметінің ЕАВ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 1 3   Шетел мемлекетінің үкіметінің ВБТ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен,
мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен,
мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен,
мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2230 0 0 0  Алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2230 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен алынған
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек

2230 1 1 2  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в СКВ от Правительства Республики Казахстан
2230 1 1 3  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в ДВВ от Правительства Республики Казахстан
2230 1 2 1  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в тенге от местных органов власти Республики Казахстан
2230 1 2 2  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в СКВ от местных органов власти Республики Казахстан
2230 1 2 3  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в ДВВ от местных органов власти Республики Казахстан
2230 1 6 1  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в тенге от государственных нефинансовых организаций-резидентов
2230 1 6 2  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в СКВ от государственных нефинансовых организаций-резидентов
2230 1 6 3  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в ДВВ от государственных нефинансовых организаций-резидентов
2230 1 7 1  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в тенге от негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2230 1 7 2  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в СКВ от негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2230 1 7 3  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в ДВВ от негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2230 2 1 1  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в тенге от Правительства иностранного государства
2230 2 1 2  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в СКВ от Правительства иностранного государства
2230 2 1 3  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в ДВВ от Правительства иностранного государства
2230 2 2 1  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в тенге от местных органов власти иностранного государства
2230 2 2 2  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в СКВ от местных органов власти иностранного государства
2230 2 2 3  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в ДВВ от местных органов власти иностранного государства
2230 2 6 1  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в тенге от государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2230 2 6 2  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в СКВ от государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2230 2 6 3  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в ДВВ от государственных нефинансовых организаций иностранного
государства

2230 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен алынған
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2230 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен алынған
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2230 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2230 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
2230 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2230 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2230 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан ЕАВ-мен
алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2230 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан ВБТ-мен
алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2230 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2230 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2230 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2230 2 1 1   Шетел мемлекетінің үкіметінен теңгемен алынған қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2230 2 1 2   Шетел мемлекетінің үкіметінен ЕАВ-мен алынған қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2230 2 1 3   Шетел мемлекетінің үкіметінен ВБТ-мен алынған қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2230 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2230 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2230 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2230 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
2230 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
2230 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек

2230 2 7 1  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в тенге от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2230 2 7 2  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в СКВ от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2230 2 7 3  Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
в ДВВ от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2232 0 0 0 Просроченная задолженность по условным вкладам клиентов
2232 1 1 1  Просроченная задолженность по условным вкладам Правительства
Республики Казахстан в тенге
2232 1 1 2  Просроченная задолженность по условным вкладам Правительства
Республики Казахстан в СКВ
2232 1 1 3  Просроченная задолженность по условным вкладам Правительства
Республики Казахстан в ДВВ
2232 1 2 1  Просроченная задолженность по условным вкладам местных
органов власти Республики Казахстан в тенге
2232 1 2 2  Просроченная задолженность по условным вкладам местных
органов власти Республики Казахстан в СКВ
2232 1 2 3  Просроченная задолженность по условным вкладам местных
органов власти Республики Казахстан в ДВВ
2232 1 5 1  Просроченная задолженность по условным вкладам в тенге
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2232 1 5 2  Просроченная задолженность по условным вкладам в СКВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2232 1 5 3  Просроченная задолженность по условным вкладам в ДВВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2232 1 6 1  Просроченная задолженность по условным вкладам
государственных нефинансовых организаций-резидентов
в тенге
2232 1 6 2  Просроченная задолженность по условным вкладам
государственных нефинансовых организаций-резидентов
в СКВ
2232 1 6 3  Просроченная задолженность по условным вкладам
государственных нефинансовых организаций-резидентов
в ДВВ
2232 1 7 1  Просроченная задолженность по условным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
в тенге
2232 1 7 2  Просроченная задолженность по условным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов в СКВ
2232 1 7 3  Просроченная задолженность по условным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
в ДВВ
2232 1 8 1  Просроченная задолженность по условным вкладам в тенге
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2232 1 8 2  Просроченная задолженность по условным вкладам в СКВ
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства

2230 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
2230 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
2230 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
2232 0 0 0  Басқа банктердің шартты салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
2232 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгедегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ -дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының теңгедегі шартты салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2232 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ -дегі шартты салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2232 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ВБТ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
2232 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгедегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ -дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-дегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2232 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2232 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-дегі
шартты салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-дегі
шартты салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2232 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың теңгедегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2232 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың ЕАВ -дегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек

2232 2 8 3  Просроченная задолженность по условным вкладам в ДВВ
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2232 2 9 1  Просроченная задолженность по условным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в тенге
2232 2 9 2  Просроченная задолженность по условным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в СКВ
2232 2 9 3  Просроченная задолженность по условным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в ДВВ
2233 0 0 0 Счет положительной корректировки стоимости срочного вклада
клиентов
2234 0 0 0 Счет отрицательной корректировки стоимости срочного вклада
клиентов
2235 0 0 0 Счет положительной корректировки стоимости условного вклада
клиентов
2236 0 0 0 Счет отрицательной корректировки стоимости условного вклада
клиентов
2237 0 0 0 Счет хранения указаний отправителя в соответствии с валютным
законодательством Республики Казахстан
2237 1 1 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу Правительства Республики Казахстан
2237 1 1 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу Правительства Республики Казахстан
2237 1 1 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу Правительства Республики Казахстан
2237 1 2 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу местных органов власти Республики
Казахстан
2237 1 2 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу местных органов власти Республики
Казахстан
2237 1 2 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу местных органов власти Республики
Казахстан
2237 1 5 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2237 1 5 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2237 1 5 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций

2232 2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгедегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарының ЕАВ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарының ВБТ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2233 0 0 0  Клиенттердің мерзімді салымдарының құнын оң түзету шоты
2234 0 0 0  Клиенттердің мерзімді салымдарының құнын теріс түзету
шоты
2235 0 0 0  Клиенттердің шартты салымдарының құнын оң түзету шоты
2236 0 0 0  Клиенттердің шартты салымдарының құнын теріс түзету
шоты
2237 0 0 0  Жөнелтушінің нұсқауларын Қазақстан Республикасының
валюта заңдарына сәйкес сақтау шоты
2237 1 1 1   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасы Үкіметінің
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес теңгемен
сақтау шоты
2237 1 1 2   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасы Үкіметінің
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес ЕАВ-мен сақтау
шоты
2237 1 1 3   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасы Үкіметінің
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының
валюта заңдарына сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты
2237 1 2 1   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасының жергілікті
өкімет органдарының пайдасына түскен нұсқауларын
Қазақстан Республикасының валюта заңдарына сәйкес
теңгемен сақтау шоты
2237 1 2 2   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасының жергілікті
өкімет органдарының пайдасына түскен нұсқауларын
Қазақстан Республикасының валюта заңдарына сәйкес
ЕАВ-мен сақтау шоты
2237 1 2 3   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасының жергілікті
өкімет органдарының пайдасына түскен нұсқауларын
Қазақстан Республикасының валюта заңдарына сәйкес
ВБТ-мен сақтау шоты
2237 1 5 1   Жөнелтушінің Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдардың пайдасына түскен
нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта заңдарына
сәйкес теңгемен сақтау шоты
2237 1 5 2   Жөнелтушінің Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдардың пайдасына түскен
нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта заңдарына
сәйкес ЕАВ-мен сақтау шоты
2237 1 5 3   Жөнелтушінің Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдардың пайдасына түскен
нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта заңдарына
сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты

2237 1 6 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2237 1 6 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан, поступивших
в пользу государственных нефинансовых организаций-резидентов
2237 1 6 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан, поступивших
в пользу государственных нефинансовых организаций-резидентов
2237 1 7 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан, поступивших
в пользу негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2237 1 7 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2237 1 7 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2237 1 8 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2237 1 8 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан, поступивших
в пользу некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2237 1 8 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2237 1 9 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу домашних хозяйств-резидентов
2237 1 9 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан, поступивших
в пользу домашних хозяйств-резидентов
2237 1 9 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан, поступивших
в пользу домашних хозяйств-резидентов
2237 2 5 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу других финансовых
организаций-нерезидентов
2237 2 5 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу других финансовых
организаций-нерезидентов

2237 1 6 1   Жөнелтушінің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдардың пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес теңгемен
сақтау шоты
2237 1 6 2   Жөнелтушінің Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге Жөнелтушінің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдардың пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес ЕАВ-мен сақтау
шоты
2237 1 6 3   Жөнелтушінің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдардың пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес ВБТ-мен сақтау
шоты
2237 1 7 1   Жөнелтушінің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдардың пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес теңгемен
сақтау шоты
2237 1 7 2   Жөнелтушінің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдардың пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес ЕАВ-мен сақтау
шоты
2237 1 7 3   Жөнелтушінің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдардың пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес ВБТ-мен сақтау
шоты
2237 1 8 1   Жөнелтушінің үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдардың пайдасына түскен
нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта заңдарына
сәйкес теңгемен сақтау шоты
2237 1 8 2   Жөнелтушінің үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдардың пайдасына түскен
нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта заңдарына
сәйкес ЕАВ-мен сақтау шоты
2237 1 8 3   Жөнелтушінің үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдардың пайдасына түскен
нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта заңдарына
сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты
2237 1 9 1   Жөнелтушінің резидент үй шаруашылықтарының пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңдарына сәйкес теңгемен сақтау шоты
2237 1 9 2   Жөнелтушінің резидент үй шаруашылықтарының пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңдарына сәйкес ЕАВ-мен сақтау шоты
2237 1 9 3   Жөнелтушінің резидент үй шаруашылықтарының пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңдарына сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты
2237 2 5 1  Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа қаржылық резидент емес
ұйымдардың пайдасына келіп түскен нұсқауларын сақтаудың
теңгедегі шоттары
2237 2 5 2   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа қаржылық резидент емес
ұйымдардың пайдасына келіп түскен нұсқауларын сақтаудың
ЕАВ-ғы шоттары

2237 2 5 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу других финансовых
организаций-нерезидентов
2237 2 7 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов
2237 2 7 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов
2237 2 7 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов
2237 2 8 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2237 2 8 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2237 2 8 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2237 2 9 1  Счета хранения указаний отправителя в тенге
в соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу домашних хозяйств-
нерезидентов
2237 2 9 2  Счета хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу домашних хозяйств-нерезидентов
2237 2 9 3  Счета хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу домашних хозяйств-нерезидентов
2238 0 0 0 Премия по вкладам, привлеченным от клиентов
2239 0 0 0 Дисконт по вкладам, привлеченным от клиентов
2240 0 0 0 Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств клиентов
2240 1 1 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств Правительства Республики
Казахстан, в тенге
2240 1 1 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств Правительства Республики
Казахстан, в СКВ
2240 1 1 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств Правительства Республики
Казахстан, в ДВВ

2237 2 5 3   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа қаржылық резидент емес
ұйымдардың пайдасына келіп түскен нұсқауларын сақтаудың
ВБТ-гі шоттары
2237 2 7 1   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент емес ұйымдардың пайдасына келіп түскен
нұсқауларын сақтаудың теңгедегі шоттары
2237 2 7 2   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент емес ұйымдардың пайдасына келіп түскен
нұсқауларын сақтаудың ЕАВ-ғы шоттары
2237 2 7 3   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент емес ұйымдардың пайдасына келіп түскен
нұсқауларын сақтаудың ВБТ-гі шоттары
2237 2 8 1   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
пайдасына келіп түскен нұсқауларын сақтаудың теңгедегі
шоттары
2237 2 8 2   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
пайдасына келіп түскен нұсқауларын сақтаудың ЕАВ-ғы
шоттары
2237 2 8 3   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
пайдасына келіп түскен нұсқауларын сақтаудың ВБТ-гі
шоттары
2237 2 9 1  Жөнелтушінің резидент емес үй шаруашылықтарының
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының
валюта заңдарына сәйкес теңгемен сақтау шоты
2237 2 9 2   Жөнелтушінің резидент емес үй шаруашылықтарының
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының
валюта заңдарына сәйкес ЕАВ-мен сақтау шоты
2237 2 9 3   Жөнелтушінің резидент емес үй шаруашылықтарының
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының
валюта заңдарына сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты
2238 0 0 0  Клиенттерден тартылған салымдар бойынша сыйлықақы
2239 0 0 0  Клиенттерден тартылған салымдар бойынша дисконт
2240 0 0 0  Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған ақшаны сақтау шоты
2240 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты

2240 1 5 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
в тенге
2240 1 5 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
в СКВ
2240 1 5 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
в ДВВ
2240 1 6 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств государственных
нефинансовых организаций-резидентов, в тенге
2240 1 6 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств государственных
нефинансовых организаций-резидентов, в СКВ
2240 1 6 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств государственных
нефинансовых организаций-резидентов, в ДВВ
2240 1 7 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов, в тенге
2240 1 7 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов, в СКВ
2240 1 7 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов, в ДВВ
2240 1 8 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, в тенге
2240 1 8 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, в СКВ
2240 1 8 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, в ДВВ
2240 1 9 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств домашних хозяйств-
резидентов, в тенге
2240 1 9 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств домашних хозяйств-
резидентов, в СКВ
2240 1 9 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств домашних хозяйств-
резидентов, в ДВВ
2240 2 1 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств Правительства
иностранного государства, в тенге

2240 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған теңгедегі
ақшаны сақтау шоты
2240 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ЕАВ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ВБТ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 1 9 1   Үй шаруашылықтары-резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 1 9 2   Үй шаруашылықтары-резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 9 3   Үй шаруашылықтары-резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған теңгедегі
ақшаны сақтау шоты

2240 2 1 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств Правительства
иностранного государства, в СКВ
2240 2 1 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств Правительства
иностранного государства, в ДВВ
2240 2 2 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств местных органов власти
иностранного государства, в тенге
2240 2 2 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств местных органов власти
иностранного государства, в СКВ
2240 2 2 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств местных органов власти
иностранного государства, в ДВВ
2240 2 5 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в тенге
2240 2 5 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в СКВ
2240 2 5 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в ДВВ
2240 2 6 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств государственных
нефинансовых организаций иностранного государства,
в тенге
2240 2 6 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств государственных
нефинансовых организаций иностранного государства,
в СКВ
2240 2 6 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств государственных
нефинансовых организаций иностранного государства,
в ДВВ
2240 2 7 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства,
в тенге
2240 2 7 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства,
в СКВ
2240 2 7 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства,
в ДВВ
2240 2 8 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, в тенге

2240 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ЕАВ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ВБТ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау
шоты
2240 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау
шоты
2240 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау
шоты
2240 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау
шоты
2240 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау
шоты
2240 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау
шоты
2240 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған теңгедегі
ақшаны сақтау шоты

2240 2 8 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, в СКВ
2240 2 8 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, в ДВВ
2240 2 9 1  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств домашних хозяйств-
нерезидентов, в тенге
2240 2 9 2  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств домашних хозяйств-
нерезидентов, в СКВ
2240 2 9 3  Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств домашних хозяйств-
нерезидентов, в ДВВ
2255 0 0 0 Операции "РЕПО" с ценными бумагами
2255 1 3 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с Национальным
Банком Республики Казахстан
2255 1 3 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с Национальным
Банком Республики Казахстан
2255 1 3 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с Национальным
Банком Республики Казахстан
2255 1 4 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
банками-резидентами
2255 1 4 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
банками-резидентами
2255 1 4 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
банками-резидентами
2255 1 5 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2255 1 5 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2255 1 5 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2255 1 6 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2255 1 6 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
2255 1 6 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
2255 1 7 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2255 1 7 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами

2240 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ЕАВ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ВБТ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 2 9 1   Үй шаруашылықтары-резидент еместердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 2 9 2   Үй шаруашылықтары-резидент еместердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 2 9 3   Үй шаруашылықтары-резидент еместердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде
қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2255 0 0 0  Бағалы қағаздармен жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгедегі
бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары
2255 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-дегі
бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары
2255 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-дегі
бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары
2255 1 4 1   Резидент банктермен теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 1 4 2   Резидент банктермен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 1 4 3   Резидент банктермен ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін
"РЕПО" операциялары
2255 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-дегі
бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін
"РЕПО" операциялары
2255 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-дегі
бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін
"РЕПО" операциялары
2255 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін
"РЕПО" операциялары
2255 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-дегі бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін
"РЕПО" операциялары

2255 1 7 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
2255 1 8 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2255 1 8 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2255 1 8 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2255 1 9 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с домашними
хозяйствами-резидентами
2255 1 9 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с домашними
хозяйствами-резидентами
2255 1 9 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с домашними
хозяйствами-резидентами
2255 2 3 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с иностранным
центральным банком
2255 2 3 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с иностранным
центральным банком
2255 2 3 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с иностранным
центральным банком
2255 2 4 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
банками-нерезидентами
2255 2 4 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
банками-нерезидентами
2255 2 4 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
банками-нерезидентами
2255 2 5 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2255 2 5 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2255 2 5 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2255 2 6 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2255 2 6 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2255 2 6 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
2255 2 7 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства

2255 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары
2255 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарымен теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарымен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарымен ВБТ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 3 1   Шетел мемлекеті орталық банкімен теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 3 2   Шетел мемлекеті орталық банкімен ЕАВ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 3 3   Шетел мемлекеті орталық банкімен ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 4 1   Резидент емес банктермен теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 4 2   Резидент емес банктермен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 4 3   Резидент емес банктермен ВБТ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ЕАВ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 6 1   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдармен теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 6 2   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдармен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 6 3   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 7 1   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдармен теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары

2255 2 7 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
2255 2 7 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
2255 2 8 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2255 2 8 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2255 2 8 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2255 2 9 1  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с домашними
хозяйствами-нерезидентами
2255 2 9 2  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с домашними
хозяйствами-нерезидентами
2255 2 9 3  Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с домашними
хозяйствами-нерезидентами
2300     Выпущенные в обращение ценные бумаги
2301 0 0 0 Выпущенные в обращение облигации
2301 1 3 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у Национального
Банка Республики Казахстан
2301 1 3 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у Национального
Банка Республики Казахстан
2301 1 3 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у Национального
Банка Республики Казахстан
2301 1 4 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у банков-резидентов
2301 1 4 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у банков-резидентов
2301 1 4 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у банков-резидентов
2301 1 5 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2301 1 5 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2301 1 5 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2301 1 6 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2301 1 6 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2301 1 6 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2301 1 7 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2301 1 7 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов

2255 2 7 2   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 7 3   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдармен теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдармен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарымен теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарымен ЕАВ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарымен ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2300       Айналымға шығарылған бағалы қағаздар
2301 0 0 0  Айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде теңгемен
айналысқа шығарылған облигациялар
2301 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
айналысқа шығарылған облигациялар
2301 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
айналысқа шығарылған облигациялар"
2301 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда теңгемен айналымға
шығарылған облигациялар
2301 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға
шығарылған облигациялар
2301 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға
шығарылған облигациялар
2301 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
теңгемен айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ЕАВ-мен айналымға шығарылған облигациялар

2301 1 7 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2301 1 8 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2301 1 8 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2301 1 8 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2301 1 9 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у домашних
хозяйств-резидентов
2301 1 9 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у домашних
хозяйств-резидентов
2301 1 9 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у домашних
хозяйств-резидентов
2301 2 3 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у иностранных
центральных банков
2301 2 3 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у иностранных
центральных банков
2301 2 3 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у иностранных
центральных банков
2301 2 4 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у
банков-нерезидентов
2301 2 4 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у банков-нерезидентов
2301 2 4 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у банков-нерезидентов
2301 2 5 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2301 2 5 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2301 2 5 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2301 2 6 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2301 2 6 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2301 2 6 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2301 2 7 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2301 2 7 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2301 2 7 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2301 2 8 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2301 2 8 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства

2301 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ВБТ-мен айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен айналымға
шығарылған облигациялар
2301 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен айналымға
шығарылған облигациялар
2301 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен айналымға
шығарылған облигациялар
2301 2 3 1   Шетелдік орталық банктерде теңгемен айналысқа
шығарылған облигациялар
2301 2 3 2   Шетелдік орталық банктерде ЕАВ-мен айналысқа
шығарылған облигациялар
2301 2 3 3   Шетелдік орталық банктерде ВБТ-мен айналысқа
шығарылған облигациялар
2301 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарда теңгемен айналымға
шығарылған облигациялар
2301 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға
шығарылған облигациялар
2301 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға
шығарылған облигациялар
2301 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған
облигациялар

2301 2 8 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2301 2 9 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у домашних
хозяйств-нерезидентов
2301 2 9 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2301 2 9 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2303 0 0 0 Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги
2303 1 3 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
Национального Банка Республики Казахстан
2303 1 3 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
Национального Банка Республики Казахстан
2303 1 3 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
Национального Банка Республики Казахстан
2303 1 4 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
банков-резидентов
2303 1 4 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
банков-резидентов
2303 1 4 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
банков-резидентов
2303 1 5 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2303 1 5 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2303 1 5 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2303 1 6 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2303 1 6 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2303 1 6 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2303 1 7 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2303 1 7 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2303 1 7 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2303 1 8 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2303 1 8 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2303 1 8 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2303 1 9 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
домашних хозяйств-резидентов

2301 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығында теңгемен
айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығында ЕАВ-мен
айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығында ВБТ-мен
айналымға шығарылған облигациялар
2303 0 0 0  Айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде теңгемен
айналысқа шығарылған басқа да бағалы қағаздар
2303 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
айналысқа шығарылған басқа да бағалы қағаздар
2303 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
айналысқа шығарылған басқа да бағалы қағаздар
2303 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда теңгемен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
теңгемен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар

2303 2 9 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2304 0 0 0 Премия по выпущенным в обращение ценным бумагам
2305 0 0 0 Дисконт по выпущенным в обращение ценным бумагам
2306 0 0 0 Выкупленные облигации
2306 1 3 1  Выкупленные облигации в тенге у Национального Банка
Республики Казахстан
2306 1 3 2  Выкупленные облигации в СКВ у Национального Банка
Республики Казахстан
2306 1 3 3  Выкупленные облигации в ДВВ у Национального Банка
Республики Казахстан
2306 1 4 1  Выкупленные облигации в тенге  у банков-резидентов
2306 1 4 2  Выкупленные облигации в СКВ у банков-резидентов
2306 1 4 3  Выкупленные облигации в ДВВ у банков-резидентов
2306 1 5 1  Выкупленные облигации в тенге у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2306 1 5 2  Выкупленные облигации в СКВ у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2306 1 5 3  Выкупленные облигации в ДВВ у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2306 1 6 1  Выкупленные облигации в тенге у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2306 1 7 1  Выкупленные облигации в тенге у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2306 1 8 1  Выкупленные облигации в тенге у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2306 1 9 1  Выкупленные облигации в тенге у домашних хозяйств-
резидентов
2306 2 3 1  Выкупленные облигации в тенге у иностранных центральных
банков
2306 2 3 2  Выкупленные облигации в СКВ у иностранных центральных
банков
2306 2 3 3  Выкупленные облигации в ДВВ у иностранных центральных
банков
2306 2 4 1  Выкупленные облигации в тенге у банков-нерезидентов
2306 2 4 2  Выкупленные облигации в СКВ у банков-нерезидентов
2306 2 4 3  Выкупленные облигации в ДВВ у банков-нерезидентов
2306 2 5 1  Выкупленные облигации в тенге у организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2306 2 5 2  Выкупленные облигации в СКВ у организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2306 2 5 3  Выкупленные облигации в ДВВ у организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2306 2 6 1  Выкупленные облигации в тенге у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2306 2 6 2  Выкупленные облигации в СКВ у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства

2303 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығында ВБТ-мен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2304 0 0 0  Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша сыйақы
2305 0 0 0  Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша дисконт
2306 0 0 0 Сатып алынған облигациялар
2306 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
сатып алынған облигациялар
2306 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
сатып алынған облигациялар
2306 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
сатып алынған облигациялар
2306 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен сатып алынған
облигациялар
2306 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен сатып алынған облигациялар
2306 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен сатып алынған облигациялар
2306 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан теңгемен сатып алынған
облигациялар
2306 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ЕАВ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ВБТ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
сатып алынған облигациялар
2306 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен сатып алынған облигациялар
2306 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардан теңгемен сатып алынған
облигациялар
2306 1 9 1   Үй шаруашылықтары-резиденттерден теңгемен сатып
алынған облигациялар
2306 2 3 1   Шетелдік орталық банктерден теңгемен сатып алынған
облигациялар
2306 2 3 2   Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 3 3   Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен сатып алынған
облигациялар
2306 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен сатып
алынған облигациялар
2306 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен сатып
алынған облигациялар
2306 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен сатып
алынған облигациялар
2306 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен сатып алынған облигациялар
2306 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен сатып алынған облигациялар

2306 2 6 3  Выкупленные облигации в ДВВ у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2306 2 7 1  Выкупленные облигации в тенге у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2306 2 7 2  Выкупленные облигации в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2306 2 7 3  Выкупленные облигации в ДВВ у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2306 2 8 1  Выкупленные облигации в тенге у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2306 2 8 2  Выкупленные облигации в СКВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2306 2 8 3  Выкупленные облигации в ДВВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2306 2 9 1  Выкупленные облигации в тенге у домашних
хозяйств-нерезидентов
2306 2 9 2  Выкупленные облигации в СКВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2306 2 9 3  Выкупленные облигации в ДВВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2400     Субординированные долги
2401 0 0 0 Субординированный долг со сроком погашения менее пяти лет
2401 1 4 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее пяти
лет перед банками-резидентами
2401 1 4 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед банками-резидентами
2401 1 4 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед банками-резидентами
2401 1 5 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2401 1 5 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2401 1 5 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2401 1 6 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2401 1 6 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2401 1 6 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед государственными нефинансовыми организациями
2401 1 7 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2401 1 7 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами

2306 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен сатып алынған облигациялар
2306 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен сатып алынған облигациялар
2306 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен сатып алынған облигациялар
2306 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен сатып алынған облигациялар
2306 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан теңгемен сатып алынған
облигациялар
2306 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 9 1   Үй шаруашылықтары-резидент еместерден теңгемен сатып
алынған облигациялар
2306 2 9 2   Үй шаруашылықтары-резидент еместерден ЕАВ-мен сатып
алынған облигациялар
2306 2 9 3   Үй шаруашылықтары-резидент еместерден ВБТ-мен сатып
алынған облигациялар
2400       Реттелген борыш
2401 0 0 0  Өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін реттелген борыш
2401 1 4 1   Резидент банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін теңгемен реттелген борыш
2401 1 4 2   Резидент банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 1 4 3   Резидент банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2401 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес
жылға жетпейтін теңгемен реттелген борыш
2401 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес
жылға жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес
жылға жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2401 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін теңгемен реттелген
борыш
2401 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін ЕАВ-мен реттелген
борыш
2401 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар алдындағы өтеу
мерзімі бес жылға жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2401 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін теңгемен
реттелген борыш
2401 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін ЕАВ-мен
реттелген борыш

2401 1 7 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2401 1 8 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее пяти
лет перед некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2401 1 8 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2401 1 8 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2401 1 9 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед домашними хозяйствами-резидентами
2401 1 9 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед домашними хозяйствами-резидентами
2401 1 9 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед домашними хозяйствами-резидентами
2401 2 3 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед иностранными центральными банками
2401 2 3 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед иностранными центральными банками
2401 2 3 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед иностранными центральными банками
2401 2 4 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед банками-нерезидентами
2401 2 4 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед банками-нерезидентами
2401 2 4 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед банками-нерезидентами
2401 2 5 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2401 2 5 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2401 2 5 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2401 2 6 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2401 2 6 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2401 2 6 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства

2401 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін ВБТ-мен
реттелген борыш
2401 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін теңгемен реттелген борыш
2401 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2401 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзімі
бес жылға жетпейтін теңгемен реттелген борыш
2401 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзімі
бес жылға жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзімі
бес жылға жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2401 2 3 1   Шетелдік орталық банктер алдындағы өтеу мерзімі бес
жылға жетпейтін теңгемен реттелген борыш
2401 2 3 2   Шетелдік орталық банктер алдындағы өтеу мерзімі бес
жылға жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 2 3 3   Шетелдік орталық банктер алдындағы өтеу мерзімі бес
жылға жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2401 2 4 1   Резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін теңгемен реттелген борыш
2401 2 4 2   Резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 2 4 3   Резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2401 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі
бес жылға жетпейтін теңгемен реттелген борыш
2401 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі
бес жылға жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі
бес жылға жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2401 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін
теңгемен реттелген борыш
2401 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін
ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін
ВБТ-мен реттелген борыш

2401 2 7 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
2401 2 7 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2401 2 7 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2401 2 8 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2401 2 8 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2401 2 8 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2401 2 9 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед домашними хозяйствами-нерезидентами
2401 2 9 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед домашними хозяйствами-нерезидентами
2401 2 9 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед домашними хозяйствами-нерезидентами
2402 0 0 0 Субординированный долг со сроком погашения более пяти лет
2402 1 4 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед банками-резидентами
2402 1 4 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более пяти
лет перед банками-резидентами
2402 1 4 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более пяти
лет перед банками-резидентами
2402 1 5 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения более пяти
лет перед организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2402 1 5 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более пяти
лет перед организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2402 1 5 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более пяти
лет перед организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2402 1 6 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2402 1 6 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более пяти
лет перед государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2402 1 6 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более пяти
лет перед государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2402 1 7 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами

2401 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін
теңгемен реттелген борыш
2401 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін
ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін
ВБТ-мен реттелген борыш
2401 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін
теңгемен реттелген борыш
2401 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін
ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін
ВБТ-мен реттелген борыш
2401 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығы алдындағы өтеу
мерзімі бес жылға жетпейтін теңгемен реттелген борыш
2401 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығы алдындағы өтеу
мерзімі бес жылға жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығы алдындағы өтеу
мерзімі бес жылға жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2402 0 0 0  Өтеу мерзімі бес жылдан астам реттелген борыш
2402 1 4 1   Резидент банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан
астам теңгемен реттелген борыш
2402 1 4 2   Резидент банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан
астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 1 4 3   Резидент банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан
астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес
жылдан астам теңгемен реттелген борыш
2402 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес
жылдан астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес
жылдан астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
өтеу мерзімі бес жылдан астам теңгемен реттелген борыш
2402 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
өтеу мерзімі бес жылдан астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
өтеу мерзімі бес жылдан астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан астам теңгемен
реттелген борыш

2402 1 7 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более
пяти лет перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2402 1 7 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более
пяти лет перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2402 1 8 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения
более пяти лет перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2402 1 8 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более
пяти лет перед некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2402 1 8 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более
пяти лет перед некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2402 1 9 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед домашними хозяйствами-резидентами
2402 1 9 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более
пяти лет перед домашними хозяйствами-резидентами
2402 1 9 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более
пяти лет перед домашними хозяйствами-резидентами
2402 2 3 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед иностранными центральными банками
2402 2 3 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более
пяти лет перед иностранными центральными банками
2402 2 3 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более
пяти лет перед иностранными центральными банками
2402 2 4 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед банками-нерезидентами
2402 2 4 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более
пяти лет перед банками-нерезидентами
2402 2 4 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более
пяти лет перед банками-нерезидентами
2402 2 5 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2402 2 5 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более
пяти лет перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2402 2 5 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более
пяти лет перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2402 2 6 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения
более пяти лет перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2402 2 6 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более
пяти лет перед государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства

2402 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан астам ЕАВ-мен
реттелген борыш
2402 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан астам ВБТ-мен
реттелген борыш
2402 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан
астам теңгемен реттелген борыш
2402 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан
астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан
астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзімі
бес жылдан астам теңгемен реттелген борыш
2402 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзімі
бес жылдан астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзімі
бес жылдан астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 2 3 1   Шетелдік орталық банктер алдындағы өтеу мерзімі бес
жылдан астам теңгемен реттелген борыш
2402 2 3 2   Шетелдік орталық банктер алдындағы өтеу мерзімі бес
жылдан астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 2 3 3   Шетелдік орталық банктер алдындағы өтеу мерзімі бес
жылдан астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 2 4 1   Резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі бес
жылдан астам теңгемен реттелген борыш
2402 2 4 2   Резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі бес
жылдан астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 2 4 3   Резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі бес
жылдан астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі
бес жылдан астам теңгемен реттелген борыш
2402 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі
бес жылдан астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі
бес жылдан астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан астам
теңгемен реттелген борыш
2402 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан астам
ЕАВ-мен реттелген борыш

2402 2 6 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более
пяти лет перед государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2402 2 7 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
2402 2 7 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2402 2 7 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2402 2 8 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения более пяти
лет перед организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2402 2 8 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более пяти
лет перед организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2402 2 8 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более пяти
лет перед организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2402 2 9 1  Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед домашними хозяйствами-нерезидентами
2402 2 9 2  Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более пяти
лет перед домашними хозяйствами-нерезидентами
2402 2 9 3  Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более пяти
лет перед домашними хозяйствами-нерезидентами
2403 0 0 0 Премия по выпущенным в обращение субординированным
облигациям
2404 0 0 0 Дисконт по выпущенным в обращение субординированным
облигациям
2405 0 0 0 Выкупленные субординированные облигации
2405 1 4 1  Выкупленные субординированные облигации в тенге
у банков-резидентов
2405 1 4 2  Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
банков-резидентов
2405 1 4 3  Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
банков-резидентов
2405 1 5 1  Выкупленные субординированные облигации в тенге
у организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2405 1 5 2  Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2405 1 5 3    Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2405 1 6 1  Выкупленные субординированные облигации в тенге у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2405 1 6 2  Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2405 1 6 3  Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов

2402 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан астам
ВБТ-мен реттелген борыш
2402 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан астам
теңгемен реттелген борыш
2402 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан астам
ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан астам
ВБТ-мен реттелген борыш
2402 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан астам
теңгемен реттелген борыш
2402 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан астам
ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылдан астам
ВБТ-мен реттелген борыш
2402 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығы алдындағы өтеу
мерзімі бес жылдан астам теңгемен реттелген борыш
2402 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығы алдындағы өтеу
мерзімі бес жылдан астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығы алдындағы өтеу
мерзімі бес жылдан астам ВБТ-мен реттелген борыш
2403 0 0 0 Айналысқа шығарылған реттелген облигациялар бойынша
сыйлықақы
2404 0 0 0  Айналысқа шығарылған реттелген облигациялар бойынша
дисконт
2405 0 0 0  Сатып алынған реттелген облигациялар
2405 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен сатып алынған реттелген
облигациялар
2405 1 4 2   Резидент банктерден сатып алынған ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар
2405 1 4 3   Резидент банктерден сатып алынған ВБТ-гі реттелген
облигациялар
2405 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан теңгемен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сатып алынған ЕАВ-ғы
реттелген облигациялар
2405 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сатып алынған ВБТ-гі
реттелген облигациялар
2405 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
сатып алынған реттелген облигациялар
2405 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан сатып
алынған ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2405 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан сатып
алынған ВБТ-гі реттелген облигациялар

2405 2 7 3  Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2405 2 8 1  Выкупленные субординированные облигации в тенге у
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2405 2 8 2  Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2405 2 8 3  Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2405 2 9 1  Выкупленные субординированные облигации в тенге у
домашних хозяйств-нерезидентов
2405 2 9 2  Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
домашних хозяйств-нерезидентов
2405 2 9 3  Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
домашних хозяйств-нерезидентов
2406 0 0 0 Субординированные облигации
2406 1 4 1  Субординированные облигации в тенге у банков-резидентов
2406 1 4 2  Субординированные облигации в СКВ у
банков-резидентов
2406 1 4 3  Субординированные облигации в ДВВ у
банков-резидентов
2406 1 5 1  Субординированные облигации в тенге у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2406 1 5 2  Субординированные облигации в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2406 1 5 3  Субординированные облигации в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2406 1 6 1  Субординированные облигации в тенге у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 6 2  Субординированные облигации в СКВ у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 6 3  Субординированные облигации в ДВВ у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 7 1  Субординированные облигации в тенге у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 7 2  Субординированные облигации в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 7 3  Субординированные облигации в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2406 1 8 1  Субординированные облигации в тенге у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2406 1 8 2  Субординированные облигации в СКВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2406 1 8 3  Субординированные облигации в ДВВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2406 1 9 1  Субординированные облигации в тенге у домашних
хозяйств-резидентов
2406 1 9 2  Субординированные облигации в СКВ у домашних
хозяйств-резидентов
2406 1 9 3  Субординированные облигации в ДВВ у домашних
хозяйств-резидентов

2405 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен сатып алынған реттелген
облигациялар
2405 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан теңгемен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 9 1   Үй шаруашылықтары-резидент еместерден теңгемен сатып
алынған реттелген облигациялар
2405 2 9 2   Үй шаруашылықтары-резидент еместерден ЕАВ-мен сатып
алынған реттелген облигациялар
2405 2 9 3   Үй шаруашылықтары-резидент еместерден ВБТ-мен сатып
алынған реттелген облигациялар
2406 0 0 0  Реттелген облигациялар
2406 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен реттелген облигациялар
2406 1 4 2   Резидент банктердегі ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2406 1 4 3   Резидент банктердегі ВБТ-гі реттелген облигациялар
2406 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда теңгемен реттелген
облигациялар
2406 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар
2406 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар
2406 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
реттелген облигациялар
2406 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы
реттелген облигациялар
2406 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гі
реттелген облигациялар
2406 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
теңгемен реттелген облигациялар
2406 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2406 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ВБТ-гі реттелген облигациялар
2406 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда теңгемен реттелген облигациялар
2406 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2406 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар
2406 1 9 1   Үй шаруашылықтары-резиденттерде теңгемен реттелген
облигациялар
2406 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар
2406 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар

2406 2 3 1  Субординированные облигации в тенге у иностранных
центральных банков
2406 2 3 2  Субординированные облигации в СКВ у иностранных
центральных банков
2406 2 3 3  Субординированные облигации в ДВВ у иностранных
центральных банков
2406 2 4 1  Субординированные облигации в тенге
у банков-нерезидентов
2406 2 4 2  Субординированные облигации в СКВ у банков-нерезидентов
2406 2 4 3  Субординированные облигации в ДВВ у банков-нерезидентов
2406 2 5 1  Субординированные облигации в тенге у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2406 2 5 2  Субординированные облигации в СКВ у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2406 2 5 3  Субординированные облигации в ДВВ у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2406 2 6 1  Субординированные облигации в тенге у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2406 2 6 2  Субординированные облигации в СКВ у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2406 2 6 3  Субординированные облигации в ДВВ у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2406 2 7 1  Субординированные облигации в тенге у
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2406 2 7 2  Субординированные облигации в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2406 2 7 3  Субординированные облигации в ДВВ у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2406 2 8 1  Субординированные облигации в тенге у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2406 2 8 2  Субординированные облигации в СКВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2406 2 8 3  Субординированные облигации в ДВВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2406 2 9 1  Субординированные облигации в тенге у домашних
хозяйств-нерезидентов
2406 2 9 2  Субординированные облигации в СКВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2406 2 9 3  Субординированные облигации в ДВВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2451 0 0 0 Бессрочные финансовые инструменты
2451 1 4 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
банков-резидентов
2451 1 4 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
банков-резидентов
2451 1 4 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
банков-резидентов
2451 1 5 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2451 1 5 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций

2406 2 3 1   Шетелдік орталық банктерде теңгемен реттелген
облигациялар
2406 2 3 2   Шетелдік орталық банктерде ЕАВ-мен реттелген
облигациялар
2406 2 3 3   Шетелдік орталық банктерде ВБТ-мен реттелген
облигациялар
2406 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен реттелген
облигациялар
2406 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен реттелген облигациялар
2406 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен реттелген облигациялар
2406 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарда теңгемен реттелген
облигациялар
2406 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен реттелген
облигациялар
2406 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен реттелген
облигациялар
2406 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен реттелген облигациялар
2406 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен реттелген облигациялар
2406 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен реттелген облигациялар
2406 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен реттелген облигациялар
2406 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен реттелген облигациялар
2406 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен реттелген облигациялар
2406 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда теңгемен реттелген
облигациялар
2406 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен реттелген облигациялар
2406 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен реттелген облигациялар
2406 2 9 1   Үй шаруашылықтары-резидент еместерде теңгемен
реттелген облигациялар
2406 2 9 2   Үй шаруашылықтары-резидент еместерде ЕАВ-мен реттелген
облигациялар
2406 2 9 3   Үй шаруашылықтары-резидент еместерде ВБТ-мен реттелген
облигациялар
2451 0 0 0  Мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 4 1   Резидент банктердегі теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 1 4 2   Резидент банктердегі ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 4 3   Резидент банктердегі ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары

2451 1 5 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2451 1 6 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 6 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 6 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 7 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 7 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 7 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 8 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2451 1 8 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2451 1 8 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2451 1 9 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у домашних
хозяйств-резидентов
2451 1 9 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у домашних
хозяйств-резидентов
2451 1 9 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у домашних
хозяйств-резидентов
2451 2 3 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
иностранных центральных банков
2451 2 3 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у иностранных
центральных банков
2451 2 3 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у иностранных
центральных банков
2451 2 4 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
банков-нерезидентов
2451 2 4 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
банков-нерезидентов
2451 2 4 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
банков-нерезидентов
2451 2 5 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2451 2 5 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2451 2 5 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2451 2 6 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
2451 2 6 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
2451 2 6 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов

2451 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы
мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гі
мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарындағы теңгедегі мерзімсіз
қаржы құралдары
2451 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 3 1   Шетелдік орталық банктердегі теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 3 2   Шетелдік орталық банктердегі ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 3 3   Шетелдік орталық банктердегі ВБТ-гі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 4 1   Резидент емес банктердегі теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 4 2   Резидент емес банктердегі ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 4 3   Резидент емес банктердегі ВБТ-гі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз
қаржы құралдары
2451 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз
қаржы құралдары
2451 2 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
теңгедегі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 2 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы құралдары
2451 2 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары

2451 2 7 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2451 2 7 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2451 2 7 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2451 2 8 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2451 2 8 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2451 2 8 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2451 2 9 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге
у домашних хозяйств-нерезидентов
2451 2 9 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2451 2 9 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2550 Расчеты по платежам
2551 0 0 0 Расчеты с другими банками
2551 1 3 1  Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в тенге
2551 1 3 2  Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в СКВ
2551 1 3 3  Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в ДВВ
2551 1 4 1  Расчеты в тенге с другими банками-резидентами
2551 1 4 2  Расчеты в СКВ с другими банками-резидентами
2551 1 4 3  Расчеты в ДВВ с другими банками-резидентами
2551 2 3 1  Расчеты в тенге с иностранными центральными банками
2551 2 3 2  Расчеты в СКВ с иностранными центральными банками
2551 2 3 3  Расчеты в ДВВ с иностранными центральными банками
2551 2 4 1  Расчеты в тенге с другими банками-нерезидентами
2551 2 4 2  Расчеты в СКВ с другими банками-нерезидентами
2551 2 4 3  Расчеты в ДВВ с другими банками-нерезидентами
2552 0 0 0 Расчеты с клиентами
2552 1 1 1  Расчеты в тенге с Правительством Республики Казахстан
2552 1 1 2  Расчеты в СКВ с Правительством Республики Казахстан
2552 1 1 3  Расчеты в ДВВ с Правительством Республики Казахстан
2552 1 2 1  Расчеты в тенге с местными органами власти Республики
Казахстан
2552 1 2 2  Расчеты в СКВ с местными органами власти Республики Казахстан
2552 1 2 3  Расчеты в ДВВ с местными органами власти Республики Казахстан
2552 1 5 1  Расчеты в тенге с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2552 1 5 2  Расчеты в СКВ с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций

2451 2 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы құралдары
2451 2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз
қаржы құралдары
2451 2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы теңгедегі
мерзімсіз қаржы құралдары
2451 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы мерзімсіз
қаржы құралдары
2451 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гі мерзімсіз
қаржы құралдары
2550       Төлемдер бойынша есеп айырысулар
2551 0 0 0  Басқа банктермен есеп айырысу
2551 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгемен
есеп айырысу
2551 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-мен есеп
айырысу
2551 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-мен есеп
айырысу
2551 1 4 1   Резидент басқа банктермен теңгемен есеп айырысу
2551 1 4 2   Резидент басқа банктермен ЕАВ-мен есеп айырысу
2551 1 4 3   Резидент басқа банктермен ВБТ-мен есеп айырысу
2551 2 3 1   Шетелдік орталық банктермен теңгемен есеп айырысу
2551 2 3 2   Шетелдік орталық банктермен ЕАВ-мен есеп айырысу
2551 2 3 3   Шетелдік орталық банктермен ВБТ-мен есеп айырысу
2551 2 4 1   Резидент емес басқа банктермен теңгемен есеп айырысу
2551 2 4 2   Резидент емес басқа банктермен ЕАВ-мен есеп айырысу
2551 2 4 3   Резидент емес басқа банктермен ВБТ-мен есеп айырысу
2552 0 0 0  Клиенттермен есеп айырысу
2552 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметімен теңгемен есеп
айырысу
2552 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ЕАВ-мен есеп
айырысу
2552 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ВБТ-мен есеп
айырысу
2552 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін теңгемен есеп айырысу
2552 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін ВБТ-мен есеп айырысу
2552 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысу
2552 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысу

2552 1 5 3  Расчеты в ДВВ с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2552 1 6 1  Расчеты в тенге с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2552 1 6 2  Расчеты в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2552 1 6 3  Расчеты в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2552 1 7 1  Расчеты в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2552 1 7 2  Расчеты в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2552 1 7 3  Расчеты в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2552 1 8 1  Расчеты в тенге с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2552 1 8 2  Расчеты в СКВ с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2552 1 8 3  Расчеты в ДВВ с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2552 1 9 1  Расчеты в тенге с домашними хозяйствами-резидентами
2552 1 9 2  Расчеты в СКВ с домашними хозяйствами-резидентами
2552 1 9 3  Расчеты в ДВВ с домашними хозяйствами-резидентами
2552 2 1 1  Расчеты в тенге с Правительством иностранного государства
2552 2 1 2  Расчеты в СКВ с Правительством иностранного государства
2552 2 1 3  Расчеты в ДВВ с Правительством иностранного государства
2552 2 2 1  Расчеты в тенге с местными органами власти иностранного
государства
2552 2 2 2  Расчеты в СКВ с местными органами власти иностранного
государства
2552 2 2 3  Расчеты в ДВВ с местными органами власти иностранного
государства
2552 2 5 1  Расчеты в тенге с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2552 2 5 2  Расчеты в СКВ с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2552 2 5 3  Расчеты в ДВВ с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2552 2 6 1  Расчеты в тенге с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2552 2 6 2  Расчеты в СКВ с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2552 2 6 3  Расчеты в ДВВ с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2552 2 7 1  Расчеты в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
2552 2 7 2  Расчеты в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
2552 2 7 3  Расчеты в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
2552 2 8 1  Расчеты в тенге с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства

2552 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысу
2552 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
есеп айырысу
2552 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-мен
есеп айырысу
2552 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен
есеп айырысу
2552 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен есеп айырысу
2552 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-мен есеп айырысу
2552 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысу
2552 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысу
2552 1 9 1   Резиденттермен үй шаруашылығына теңгемен есеп айырысу
2552 1 9 2   Резиденттермен үй шаруашылығына ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 1 9 3   Резиденттермен үй шаруашылығына ВБТ-мен есеп айырысу
2552 2 1 1   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен теңгемен есеп айырысу
2552 2 1 2   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 2 1 3   Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ВБТ-мен есеп айырысу
2552 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
теңгемен есеп айырысу
2552 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-мен есеп айырысу
2552 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен теңгемен есеп айырысу
2552 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысу
2552 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысу
2552 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысу
2552 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысу
2552 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысу
2552 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен есеп айырысу

2552 2 8 2  Расчеты в СКВ с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2552 2 8 3  Расчеты в ДВВ с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2552 2 9 1  Расчеты в тенге с домашними хозяйствами-нерезидентами
2552 2 9 2  Расчеты в СКВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
2552 2 9 3  Расчеты в ДВВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
2700     Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения
2701 0 0 0 Начисленные расходы по корреспондентским счетам
2701 1 3 1  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
2701 1 3 2  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
2701 1 3 3  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
2701 1 4 1  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
банков-резидентов в тенге
2701 1 4 2  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
банков-резидентов в СКВ
2701 1 4 3  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
банков-резидентов в ДВВ
2701 1 5 1  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций в тенге
2701 1 5 2  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций в СКВ
2701 1 5 3  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций в ДВВ
2701 1 6 1  Начисленные расходы по корреспондентским счетам АО
"Казпочта" в тенге
2701 1 6 2  Начисленные расходы по корреспондентским счетам АО
"Казпочта" в СКВ
2701 1 6 3  Начисленные расходы по корреспондентским счетам АО
"Казпочта" в ДВВ
2701 2 3 1  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
иностранных центральных банков в тенге
2701 2 3 2  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
иностранных центральных банков в СКВ
2701 2 3 3  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
иностранных центральных банков в ДВВ
2701 2 4 1  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
банков-нерезидентов в тенге
2701 2 4 2  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
банков-нерезидентов в СКВ
2701 2 4 3  Начисленные расходы по корреспондентским счетам
банков-нерезидентов в ДВВ
2702 0 0 0 Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков

2552 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысу
2552 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылығында теңгемен есеп
айырысулар
2552 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылығында ЕАВ-мен есеп
айырысулар
2552 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылығында ВБТ-мен есеп
айырысулар
2700       Сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар
2701 0 0 0   Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар
2701 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
корреспонденттік шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
корреспонденттік шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
корреспонденттік шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 4 1   Басқа резидент банктердің теңгемен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 4 2   Басқа резидент банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 4 3   Басқа резидент банктердің ВБТ-мен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 6 1   "Қазпочта" АҚ-ның теңгемен корреспонденттік шоттары
бойынша есептелген шығыстар
2701 1 6 2   "Қазпочта" АҚ-ның ЕАВ-мен корреспонденттік шоттары
бойынша есептелген шығыстар
2701 1 6 3   "Қазпочта" АҚ-ның ВБТ-мен корреспонденттік шоттары
бойынша есептелген шығыстар
2701 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгемен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 2 4 1   Басқа резидент емес банктердің теңгемен
корреспонденттік шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 2 4 2   Басқа резидент емес банктердің ЕАВ-мен
корреспонденттік шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 2 4 3   Басқа резидент емес банктердің ВБТ-мен
корреспонденттік шоттары бойынша есептелген шығыстар
2702 0 0 0  Басқа банктердің талап ету салымдары бойынша есептелген
шығыстар

2702 1 3 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования Национального
Банка Республики Казахстан в тенге
2702 1 3 2  Начисленные расходы по вкладам до востребования Национального
Банка Республики Казахстан в СКВ
2702 1 3 3  Начисленные расходы по вкладам до востребования Национального
Банка Республики Казахстан в ДВВ
2702 1 4 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков-резидентов в тенге
2702 1 4 2  Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков-резидентов в СКВ
2702 1 4 3  Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков-резидентов в ДВВ
2702 2 3 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования иностранных
центральных банков в тенге
2702 2 3 2  Начисленные расходы по вкладам до востребования иностранных
центральных банков в СКВ
2702 2 3 3  Начисленные расходы по вкладам до востребования иностранных
центральных банков в ДВВ
2702 2 4 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков-нерезидентов в тенге
2702 2 4 2  Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков-нерезидентов в СКВ
2702 2 4 3  Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков-нерезидентов в ДВВ
2703 0 0 0 Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства
Республики Казахстан
2703 1 1 1  Начисленные расходы по займам в тенге, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2703 1 1 2  Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2703 1 1 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2703 1 2 1  Начисленные расходы по займам в тенге, полученным от местных
органов власти Республики Казахстан
2703 1 2 2  Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным от местных
органов власти Республики Казахстан
2703 1 2 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным от местных
органов власти Республики Казахстан
2704 0 0 0 Начисленные расходы по займам, полученным от международных
финансовых организаций
2705 0 0 0 Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков
2705 1 3 1  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
в тенге
2705 1 3 2  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
в СКВ
2705 1 3 3  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
в ДВВ
2705 1 4 1  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков-резидентов, в тенге

2702 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен талап
ету салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен талап
ету салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен талап
ету салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 1 4 1   Резидент басқа банктердің теңгемен талап ету салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2702 1 4 2   Резидент басқа банктердің ЕАВ-мен талап ету салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2702 1 4 3   Резидент басқа банктердің ВБТ-мен талап ету салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2702 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгемен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 2 4 1   Резидент емес басқа банктердің теңгемен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 2 4 2   Резидент емес басқа банктердің ЕАВ-мен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 2 4 3   Резидент емес басқа банктердің ВБТ-мен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2703 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен алынған заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2703 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен алынған
заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен алынған
заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен алынған
заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2704 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2705 0 0 0  Басқа банктерден алынған заемдар және қаржы лизингі
бойынша есептелген шығыстар
2705 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2705 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2705 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2705 1 4 1   Резидент басқа банктерден теңгемен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар

2705 1 4 2  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков-резидентов, в СКВ
2705 1 4 3  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков-резидентов, в ДВВ
2705 2 3 1  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от иностранных центральных банков в тенге
2705 2 3 2  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от иностранных центральных банков в СКВ
2705 2 3 3  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от иностранных центральных банков в ДВВ
2705 2 4 1  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков-нерезидентов, в тенге
2705 2 4 2  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков-нерезидентов, в СКВ
2705 2 4 3  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков-нерезидентов, в ДВВ
2706 0 0 0 0Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2706 1 5 1  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в тенге
2706 1 5 2  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в СКВ
2706 1 5 3  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в ДВВ
2706 2 5 1  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в тенге
2706 2 5 2  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в СКВ
2706 2 5 3  Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в ДВВ
2708 0 0 0 Начисленные расходы по металлическим счетам других банков
в аффинированных драгоценных металлах
2708 1 3 0  Начисленные расходы по металлическим счетам в аффинированных
драгоценных металлах Национального Банка Республики Казахстан
2708 1 4 0  Начисленные расходы по металлическим счетам в аффинированных
драгоценных металлах банков-резидентов
2708 2 4 0  Начисленные расходы по металлическим счетам в аффинированных
драгоценных металлах банков-нерезидентов
2711 0 0 0 Hачисленные расходы по займам овернайт других банков

2705 1 4 2   Резидент басқа банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 1 4 3   Резидент басқа банктерден ВБТ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 2 3 1   Шетелдік орталық банктерден теңгемен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 2 3 2   Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 2 3 3   Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 2 4 1   Резидент емес басқа банктерден теңгемен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 2 4 2   Резидент емес басқа банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 2 4 3   Резидент емес басқа банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2706 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстар
2706 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан теңгемен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2706 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген шығыстар
2706 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген шығыстар
2706 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2706 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2706 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2708 0 0 0  Басқа банктердің тазартылған қымбат металмен салынған
металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2708 1 3 0   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің тазартылған
қымбат металмен салынған металл шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2708 1 4 0   Резидент банктердің тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2708 2 4 0   Резидент емес банктердің тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2711 0 0 0  Басқа банктердің овернайт займдары бойынша есептелген
шығыстар

2711 1 3 1  Начисленные расходы по займам овернайт Национального Банка
Республики Казахстан в тенге
2711 1 3 2  Начисленные расходы по займам овернайт Национального Банка
Республики Казахстан в СКВ
2711 1 3 3  Начисленные расходы по займам овернайт Национального Банка
Республики Казахстан в ДВВ
2711 1 4 1  Начисленные расходы по займам овернайт банков-резидентов в
тенге
2711 1 4 2  Начисленные расходы по займам овернайт банков-резидентов в
СКВ
2711 1 4 3  Начисленные расходы по займам овернайт банков-резидентов в
ДВВ
2711 2 3 1  Начисленные расходы по займам овернайт иностранных
центральных банков в тенге
2711 2 3 2  Начисленные расходы по займам овернайт иностранных
центральных банков в СКВ
2711 2 3 3  Начисленные расходы по займам овернайт иностранных
центральных банков в ДВВ
2711 2 4 1  Начисленные расходы по займам овернайт банков-нерезидентов в
тенге
2711 2 4 2  Начисленные расходы по займам овернайт банков-нерезидентов в
СКВ
2711 2 4 3  Начисленные расходы по займам овернайт банков-нерезидентов в
ДВВ
2712 0 0 0 Начисленные расходы по срочным вкладам других банков
2712 1 3 1  Начисленные расходы по срочным вкладам Национального Банка
Республики Казахстан в тенге
2712 1 3 2  Начисленные расходы по срочным вкладам Национального Банка
Республики Казахстан в СКВ
2712 1 3 3  Начисленные расходы по срочным вкладам Национального Банка
Республики Казахстан в ДВВ
2712 1 4 1  Начисленные расходы по срочным вкладам других
банков-резидентов в тенге
2712 1 4 2  Начисленные расходы по срочным вкладам других
банков-резидентов в СКВ
2712 1 4 3  Начисленные расходы по срочным вкладам других
банков-резидентов в ДВВ
2712 2 3 1  Начисленные расходы по срочным вкладам иностранных
центральных банков в тенге
2712 2 3 2  Начисленные расходы по срочным вкладам иностранных
центральных банков в СКВ
2712 2 3 3  Начисленные расходы по срочным вкладам иностранных
центральных банков в ДВВ
2712 2 4 1  Начисленные расходы по срочным вкладам других
банков-нерезидентов в тенге
2712 2 4 2  Начисленные расходы по срочным вкладам других
банков-нерезидентов в СКВ
2712 2 4 3  Начисленные расходы по срочным вкладам других
банков-нерезидентов в ДВВ
2713 0 0 0 Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением
обязательств других банков
2713 1 4 1  Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств других банков-резидентов

2711 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
овернайт займдары бойынша есептелген шығыстар
2711 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
овернайт займдары бойынша есептелген шығыстар
2711 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
овернайт займдары бойынша есептелген шығыстар
2711 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен овернайт займдары бойынша
есептелген шығыстар
2711 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен овернайт займдары бойынша
есептелген шығыстар
2711 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен овернайт займдары бойынша
есептелген шығыстар
2711 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгемен овернайт займдары
бойынша есептелген шығыстар
2711 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен овернайт займдары
бойынша есептелген шығыстар
2711 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен овернайт займдары
бойынша есептелген шығыстар
2711 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен овернайт займдары
бойынша есептелген шығыстар
2711 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен овернайт займдары
бойынша есептелген шығыстар
2711 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен овернайт займдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 0 0 0  Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген
шығыстар
2712 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар
2712 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар
2712 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар
2712 1 4 1   Резидент басқа банктердің теңгемен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 1 4 2   Резидент басқа банктердің ЕАВ-мен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 1 4 3   Резидент басқа банктердің ВБТ-мен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгемен мерзімді
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2712 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 2 4 1   Резидент емес басқа банктердің теңгемен мерзімді
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2712 2 4 2   Резидент емес басқа банктердің ЕАВ-мен мерзімді
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2712 2 4 3   Резидент емес басқа банктердің ВБТ-мен мерзімді
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2713 0 0 0  Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар
2713 1 4 1   Басқа резидент банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын теңгемен салым бойынша есептелген
шығыстар

2713 1 4 2  Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств других банков-резидентов
2713 1 4 3  Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств других банков-резидентов
2713 2 4 1  Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств других банков-нерезидентов
2713 2 4 2  Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств других банков-нерезидентов
2713 2 4 3  Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств других банков-нерезидентов
2714 0 0 0 Начисленные расходы по условным вкладам других банков
2714 1 4 1  Начисленные расходы по условным вкладам в тенге
банков-резидентов
2714 1 4 2  Начисленные расходы по условным вкладам в СКВ
банков-резидентов
2714 1 4 3  Начисленные расходы по условным вкладам в ДВВ
банков-резидентов
2714 2 4 1  Начисленные расходы по условным вкладам в тенге
банков-нерезидентов
2714 2 4 2  Начисленные расходы по условным вкладам в СКВ
банков-нерезидентов
2714 2 4 3  Начисленные расходы по условным вкладам в ДВВ
банков-нерезидентов
2715 0 0 0 Начисленные расходы по расчетам между головным
офисом и его филиалами
2715 1 4 1  Начисленные расходы по расчетам между головным
офисом и его филиалами в тенге
2715 1 4 2  Начисленные расходы по расчетам между головным
офисом и его филиалами в СКВ
2715 1 4 3  Начисленные расходы по расчетам между головным
офисом и его филиалами в ДВВ
2715 2 4 1  Начисленные расходы по расчетам между головным
офисом и его зарубежными филиалами в тенге
2715 2 4 2  Начисленные расходы по расчетам между головным
офисом и его зарубежными филиалами в СКВ
2715 2 4 3  Начисленные расходы по расчетам между головным
офисом и его зарубежными филиалами в ДВВ
2717 0 0 0 Начисленные расходы по металлическим счетам клиентов
в аффинированных драгоценных металлах
2717 1 1 0  Начисленные расходы по металлическим счетам
Правительства Республики Казахстан в аффинированных
драгоценных металлах
2717 1 5 0  Начисленные расходы по металлическим счетам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций в аффинированных драгоценных
металлах
2717 1 6 0  Начисленные расходы по металлическим счетам
государственных нефинансовых организаций-резидентов
в аффинированных драгоценных металлах
2717 1 7 0  Начисленные расходы по металлическим счетам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
в аффинированных драгоценных металлах

2713 1 4 2   Басқа резидент банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын ЕАВ-мен салым бойынша есептелген
шығыстар
2713 1 4 3   Басқа резидент банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын ВБТ-мен салым бойынша есептелген
шығыстар
2713 2 4 1   Басқа резидент емес банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгемен салым бойынша
есептелген шығыстар
2713 2 4 2   Басқа резидент емес банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-мен салым бойынша
есептелген шығыстар
2713 2 4 3   Басқа резидент емес банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-мен салым бойынша
есептелген шығыстар
2714 0 0 0  Басқа банктердің шартты салымдары бойынша есептелген
шығыстар
2714 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен шартты салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2714 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен шартты салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2714 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен шартты салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2714 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен шартты салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2714 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен шартты салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2714 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен шартты салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2715 0 0 0  Бас офис және оның филиалдары арасындағы есеп
айырысулар бойынша есептелген шығыстар
2715 1 4 1   Бас офис және оның филиалдары арасындағы есеп
айырысулар бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2715 1 4 2   Бас офис және оның филиалдары арасындағы есеп
айырысулар бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2715 1 4 3   Бас офисі және оның филиалдары арасындағы есеп
айырысулар бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2715 2 4 1   Бас офис және оның шетелдік филиалдары арасындағы есеп
айырысулар бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2715 2 4 2   Бас офис және оның шетелдік филиалдары арасындағы есеп
айырысулар бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2715 2 4 3   Бас офис және оның шетелдік филиалдары арасындағы есеп
айырысулар бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2717 0 0 0 Клиенттердің тазартылған қымбат металдармен металл
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 1 1 0   Қазақстан Республикасы Үкіметінің тазартылған қымбат
металдармен металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 1 5 0   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың тазартылған қымбат
металдармен металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 1 6 0   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металдармен металл шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2717 1 7 0   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металдармен металл шоттары бойынша
есептелген шығыстар

2717 1 8 0  Начисленные расходы по металлическим счетам
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в аффинированных драгоценных
металлах
2717 1 9 0  Начисленные расходы по металлическим счетам домашних
хозяйств-резидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2717 2 1 0  Начисленные расходы по металлическим счетам
Правительства иностранного государства в
аффинированных драгоценных металлах
2717 2 2 0  Начисленные расходы по металлическим счетам местных
органов власти иностранного государства в
аффинированных драгоценных металлах
2717 2 5 0  Начисленные расходы по металлическим счетам
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций в аффинированных драгоценных
металлах
2717 2 6 0  Начисленные расходы по металлическим счетам
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства в аффинированных драгоценных металлах
2717 2 7 0  Начисленные расходы по металлическим счетам
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства в аффинированных драгоценных
металлах
2717 2 8 0  Начисленные расходы по металлическим счетам
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в аффинированных драгоценных
металлах
2717 2 9 0  Начисленные расходы по металлическим счетам домашних
хозяйств-нерезидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2718 0 0 0 Начисленные расходы по текущим счетам клиентов
2718 1 1 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
Правительства Республики Казахстан
2718 1 1 2  Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ
Правительства Республики Казахстан
2718 1 1 3  Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ
Правительства Республики Казахстан
2718 1 2 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
местных органов власти Республики Казахстан
2718 1 2 2  Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ
местных органов власти Республики Казахстан
2718 1 2 3  Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ
местных органов власти Республики Казахстан
2718 1 5 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2718 1 5 2  Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2718 1 5 3  Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2718 1 6 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
государственных нефинансовых организаций-резидентов

2717 1 8 0   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың тазартылған қымбат металдармен
металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 1 9 0   Үй шаруашылықтары-резиденттердің тазартылған қымбат
металдармен металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 2 1 0   Шетел мемлекеті үкіметінің тазартылған қымбат
металдармен металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 2 2 0   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
тазартылған қымбат металдармен металл шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2717 2 5 0   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат
металдармен металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 2 6 0   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының тазартылған қымбат металдармен металл
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 2 7 0   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының тазартылған қымбат металдармен металл
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 2 8 0   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат
металдармен металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 2 9 0   Үй шаруашылықтары-резидент еместердің тазартылған
қымбат металдармен металл шоттары бойынша есептелген
шығыстар
2718 0 0 0  Клиенттердің ағымдағы шоттары бойынша есептелген
шығыстар
2718 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар

2718 1 6 2  Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2718 1 6 3  Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2718 1 7 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2718 1 7 2  Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2718 1 7 3  Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2718 1 8 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2718 1 8 2  Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2718 1 8 3  Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2718 1 9 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге домашних
хозяйств-резидентов
2718 1 9 2  Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ домашних
хозяйств-резидентов
2718 1 9 3  Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ домашних
хозяйств-резидентов
2718 2 1 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге Правительства
иностранного государства
2718 2 1 2  Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ Правительства
иностранного государства
2718 2 1 3  Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ Правительства
иностранного государства
2718 2 2 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге местных органов
власти иностранного государства
2718 2 2 2  Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ местных органов
власти иностранного государства
2718 2 2 3  Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ местных органов
власти иностранного государства
2718 2 5 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2718 2 5 2  Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2718 2 5 3  Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2718 2 6 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2718 2 6 2  Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства

2718 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2718 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2718 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2718 1 9 1   Резиденттердің-үй шаруашылығының теңгемен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 9 2   Резиденттердің-үй шаруашылығының ЕАВ-мен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 9 3   Резиденттердің-үй шаруашылығының ВБТ-мен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ағымдағы шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2718 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен ағымдағы шоттары бойынша
есептелген шығыстар

2721 2 6 3  Начисленные расходы по срочным вкладам государственных
нефинансовых организаций иностранного государства в ДВВ
2721 2 7 1  Начисленные расходы по срочным вкладам негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства в тенге
2721 2 7 2  Начисленные расходы по срочным вкладам негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства в СКВ
2721 2 7 3  Начисленные расходы по срочным вкладам негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства в ДВВ
2721 2 8 1  Начисленные расходы по срочным вкладам некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
2721 2 8 2  Начисленные расходы по срочным вкладам некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в СКВ
2721 2 8 3  Начисленные расходы по срочным вкладам некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в ДВВ
2721 2 9 1  Начисленные расходы по срочным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в тенге
2721 2 9 2  Начисленные расходы по срочным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в СКВ
2721 2 9 3  Начисленные расходы по срочным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в ДВВ
2722 0 0 0 Начисленные расходы по вкладам дочерних организаций
специального назначения
2723 0 0 0 Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением
обязательств клиентов
2723 1 1 1  Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств Правительства Республики
Казахстан
2723 1 1 2  Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств Правительства Республики
Казахстан
2723 1 1 3  Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств Правительства Республики
Казахстан
2723 1 2 1  Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств местных органов власти
Республики Казахстан
2723 1 2 2  Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств местных органов власти
Республики Казахстан
2723 1 2 3  Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств местных органов
власти Республики Казахстан
2723 1 5 1  Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2723 1 5 2  Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

2721 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2721 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен мерзімді салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2721 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2721 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2721 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2721 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2721 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2721 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен
мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстары
2721 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен
мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстары
2721 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен
мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстары
2722 0 0 0  Арнайы мақсаттағы еншілес ұйымдардың салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2723 0 0 0  Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын салым бойынша шығыстар
2723 1 1 1   Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын теңгемен салым бойынша шығыстар
2723 1 1 2   Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын ЕАВ-мен салым бойынша шығыстар
2723 1 1 3   Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын ВБТ-мен салым бойынша шығыстар
2723 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын теңгемен салым бойынша шығыстар
2723 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын ЕАВ-мен салым бойынша шығыстар
2723 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын ВБТ-мен салым бойынша шығыстар
2723 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгемен салым бойынша
шығыстар
2723 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-мен салым бойынша
шығыстар

2723 1 5 3  Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2723 1 6 1  Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2723 1 6 2  Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2723 1 6 3  Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2723 1 7 1  Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2723 1 7 2  Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2723 1 7 3  Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2723 1 8 1  Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2723 1 8 2  Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2723 1 8 3  Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2723 1 9 1  Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств домашних хозяйств-резидентов
2723 1 9 2  Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств домашних хозяйств-резидентов
2723 1 9 3  Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств домашних хозяйств-резидентов
2723 2 1 1  Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств Правительства иностранного
государства
2723 2 1 2  Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств Правительства иностранного
государства
2723 2 1 3  Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств Правительства иностранного
государства
2723 2 2 1  Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств местных органов власти
иностранного государства
2723 2 2 2  Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств местных органов власти
иностранного государства
2723 2 2 3  Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств местных органов
власти иностранного государства

2723 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-мен салым бойынша
шығыстар
2723 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
теңгемен салым бойынша шығыстар
2723 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-мен
салым бойынша шығыстар
2723 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-мен
салым бойынша шығыстар
2723 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
теңгемен салым бойынша шығыстар
2723 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-мен
салым бойынша шығыстар
2723 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-мен
салым бойынша шығыстар
2723 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын теңгемен салым бойынша шығыстар
2723 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын ЕАВ-мен салым бойынша шығыстар
2723 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын ВБТ-мен салым бойынша шығыстар
2723 1 9 1   Үй шаруашылығындағы резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгемен салым бойынша
шығыстар
2723 1 9 2   Үй шаруашылығындағы резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-мен салым бойынша
шығыстар
2723 1 9 3   Үй шаруашылығындағы резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-мен салым бойынша
шығыстар
2723 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын теңгемен салым бойынша шығыстар
2723 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын ЕАВ-мен салым бойынша шығыстар
2723 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын ВБТ-мен салым бойынша шығыстар
2723 2 2 1   Шетел мемлекетінің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
теңгемен салым бойынша шығыстар
2723 2 2 2   Шетел мемлекетінің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-мен
салым бойынша шығыстар
2723 2 2 3   Шетел мемлекетінің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-мен
салым бойынша шығыстар

2725 1 3 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с Национальным Банком Республики Казахстан
2725 1 3 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с Национальным Банком Республики Казахстан
2725 1 4 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с банками-резидентами
2725 1 4 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с банками-резидентами
2725 1 4 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с банками-резидентами
2725 1 5 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2725 1 5 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2725 1 5 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2725 1 6 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2725 1 6 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2725 1 6 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2725 1 7 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2725 1 7 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2725 1 7 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2725 1 8 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2725 1 8 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2725 1 8 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства

2725 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен жүргізілетін
ЕАВ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен жүргізілетін
ВБТ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725 1 4 1   Резидент банктермен жүргізілетін теңгедегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725 1 4 2   Резидент банктермен жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725 1 4 3   Резидент банктермен жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар есептелген шығыстар
2725 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен жүргізілетін теңгедегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен жүргізілетін ЕАВ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен жүргізілетін ВБТ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін теңгедегі бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін теңгедегі бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен жүргізілетін теңгедегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар

2725 1 9 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с домашними хозяйствами-резидентами
2725 1 9 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с домашними хозяйствами-резидентами
2725 1 9 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с домашними хозяйствами-резидентами
2725 2 3 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с иностранным центральным банком
2725 2 3 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с иностранным центральным банком
2725 2 3 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с иностранным центральным банком
2725 2 4 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с банками-нерезидентами
2725 2 4 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с банками-нерезидентами
2725 2 4 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с банками-нерезидентами
2725 2 5 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2725 2 5 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2725 2 5 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2725 2 6 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2725 2 6 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2725 2 6 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2725 2 7 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2725 2 7 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства

2725 1 9 1   Резидент ретіндегі үй шаруашылықтарымен жүргізілетін
теңгедегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарымен жүргізілетін ЕАВ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарымен жүргізілетін ВБТ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725 2 3 1   Шетелдік орталық банкпен жүргізілетін теңгедегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725 2 3 2   Шетелдік орталық банкпен жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725 2 3 3   Шетелдік орталық банкпен жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725 2 4 1   Резидент емес банктермен жүргізілетін теңгедегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725 2 4 2   Резидент емес банктермен жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725 2 4 3   Резидент емес банктермен жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен жүргізілетін
теңгедегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен жүргізілетін
ЕАВ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен жүргізілетін
ВБТ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725 2 6 1   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарымен жүргізілетін теңгедегі бағалы қағаздармен
"РЕПО" операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725 2 6 2   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарымен жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы қағаздармен
"РЕПО" операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725 2 6 3   Шетел мемлекеті мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарымен жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы қағаздармен
"РЕПО" операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725 2 7 1   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдарымен жүргізілетін теңгедегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725 2 7 2   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдарымен жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар

2725 2 7 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2725 2 8 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2725 2 8 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2725 2 8 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2725 2 9 1  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
тенге с домашними хозяйствами-нерезидентами
2725 2 9 2  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
СКВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
2725 2 9 3  Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами в
ДВВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
2726 0 0 0 Начисленные расходы по карт-счетам клиентов
2726 1 1 1  Начисленные расходы по карт-счетам Правительства Республики
Казахстан в тенге
2726 1 1 2  Начисленные расходы по карт-счетам Правительства Республики
Казахстан в СКВ
2726 1 1 3  Начисленные расходы по карт-счетам Правительства Республики
Казахстан в ДВВ
2726 1 2 1  Начисленные расходы по карт-счетам местных органов власти
Республики Казахстан в тенге
2726 1 2 2  Начисленные расходы по карт-счетам местных органов власти
Республики Казахстан в СКВ
2726 1 2 3  Начисленные расходы по карт-счетам местных органов власти
Республики Казахстан в ДВВ
2726 1 4 1  Начисленные расходы по карт-счетам банков-резидентов в тенге
2726 1 4 2  Начисленные расходы по карт-счетам банков-резидентов в СКВ
2726 1 4 3  Начисленные расходы по карт-счетам банков-резидентов в ДВВ
2726 1 5 1  Начисленные расходы по карт-счетам в тенге
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2726 1 5 2  Начисленные расходы по карт-счетам в СКВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2726 1 5 3  Начисленные расходы по карт-счетам в ДВВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2726 1 6 1  Начисленные расходы по карт-счетам государственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге

2725 2 7 3   Шетел мемлекеті мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдарымен жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725 2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен жүргізілетін теңгедегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725 2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен жүргізілетін ЕАВ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725 2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен жүргізілетін ВБТ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарымен жүргізілетін
теңгедегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарымен жүргізілетін
ЕАВ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарымен жүргізілетін
ВБТ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2726 0 0 0  Клиенттердің карт-шоттары бойынша есептелген шығыстар
2726 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгедегі карт-
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2726 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-дегі карт-
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2726 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-дегі карт-
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2726 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының теңгедегі карт-шоттары бойынша есептелген
шығыстар
2726 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ-дегі карт-шоттары бойынша есептелген
шығыстар
2726 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ВБТ-дегі карт-шоттары бойынша есептелген
шығыстар
2726 1 4 1   Резидент банктердің карт-шоттары бойынша теңгемен
есептелген шығыстар
2726 1 4 2   Резидент банктердің карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен
есептелген шығыстар
2726 1 4 3   Резидент банктердің карт-шоттары бойынша ВБТ-мен
есептелген шығыстар
2726 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың карт-шоттары бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2726 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың карт-шоттары бойынша
ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың карт-шоттары бойынша
ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
карт-шоттары бойынша теңгемен есептелген шығыстар

2726 1 6 2  Начисленные расходы по карт-счетам государственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
2726 1 6 3  Начисленные расходы по карт-счетам государственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
2726 1 7 1  Начисленные расходы по карт-счетам негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
2726 1 7 2  Начисленные расходы по карт-счетам негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
2726 1 7 3  Начисленные расходы по карт-счетам негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
2726 1 8 1  Начисленные расходы по карт-счетам в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2726 1 8 2  Начисленные расходы по карт-счетам в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2726 1 8 3  Начисленные расходы по карт-счетам в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2726 1 9 1  Начисленные расходы по карт-счетам домашних
хозяйств-резидентов в тенге
2726 1 9 2  Начисленные расходы по карт-счетам домашних
хозяйств-резидентов в СКВ
2726 1 9 3  Начисленные расходы по карт-счетам домашних
хозяйств-резидентов в ДВВ
2726 2 1 1  Начисленные расходы по карт-счетам Правительства
иностранного государства в тенге
2726 2 1 2  Начисленные расходы по карт-счетам Правительства
иностранного государства в СКВ
2726 2 1 3  Начисленные расходы по карт-счетам Правительства
иностранного государства в ДВВ
2726 2 2 1  Начисленные расходы по карт-счетам местных органов власти
иностранного государства в тенге
2726 2 2 2  Начисленные расходы по карт-счетам местных органов власти
иностранного государства в СКВ
2726 2 2 3  Начисленные расходы по карт-счетам местных органов власти
иностранного государства в ДВВ
2726 2 4 1  Начисленные расходы по карт-счетам банков-нерезидентов в тенге
2726 2 4 2  Начисленные расходы по карт-счетам банков-нерезидентов в СКВ
2726 2 4 3  Начисленные расходы по карт-счетам банков-нерезидентов в ДВВ
2726 2 5 1  Начисленные расходы по карт-счетам в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2726 2 5 2  Начисленные расходы по карт-счетам в СКВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2726 2 5 3  Начисленные расходы по карт-счетам в ДВВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2726 2 6 1  Начисленные расходы по карт-счетам государственных
нефинансовых организаций иностранного государства в тенге

2726 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
карт-шоттары бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
карт-шоттары бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2726 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
карт-шоттары бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың карт-шоттары бойынша теңгемен
есептелген шығыстар
2726 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен
есептелген шығыстар
2726 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың карт-шоттары бойынша ВБТ-мен
есептелген шығыстар
2726 1 9 1   Резидент үй шаруашылығының карт-шоттары бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2726 1 9 2   Резидент үй шаруашылығының карт-шоттары бойынша
ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726 1 9 3   Резидент үй шаруашылығының карт-шоттары бойынша
ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің карт-шоттары бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2726 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің карт-шоттары бойынша
ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726 2 1 3   Шетелдік мемлекет үкіметінің карт-шоттары бойынша
ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726 2 2 1   Шетелдік мемлекет өкіметі жергілікті органдарының
карт-шоттары бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2726 2 2 2   Шетелдік мемлекет өкіметі жергілікті органдарының
карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726 2 2 3   Шетелдік мемлекет өкіметі жергілікті органдарының
карт-шоттары бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726 2 4 1   Резидент емес банктердің карт-шоттары бойынша теңгемен
есептелген шығыстар
2726 2 4 2   Резидент емес банктердің карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен
есептелген шығыстар
2726 2 4 3   Резидент емес банктердің карт-шоттары бойынша ВБТ-мен
есептелген шығыстар
2726 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың карт-шоттары бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2726 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың карт-шоттары бойынша
ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың карт-шоттары бойынша
ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының карт-шоттары бойынша теңгемен есептелген
шығыстар

2726 2 6 2  Начисленные расходы по карт-счетам государственных
нефинансовых организаций иностранного государства в СКВ
2726 2 6 3  Начисленные расходы по карт-счетам государственных
нефинансовых организаций иностранного государства в ДВВ
2726 2 7 1  Начисленные расходы по карт-счетам негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства в тенге
2726 2 7 2  Начисленные расходы по карт-счетам негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства в СКВ
2726 2 7 3  Начисленные расходы по карт-счетам негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства в ДВВ
2726 2 8 1  Начисленные расходы по карт-счетам в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2726 2 8 2  Начисленные расходы по карт-счетам в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2726 2 8 3  Начисленные расходы по карт-счетам в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2726 2 9 1  Начисленные расходы по карт-счетам домашних
хозяйств-нерезидентов в тенге
2726 2 9 2  Начисленные расходы по карт-счетам домашних
хозяйств-нерезидентов в СКВ
2726 2 9 3  Начисленные расходы по карт-счетам домашних
хозяйств-нерезидентов в ДВВ
2730 0 0 0 Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам
2730 1 3 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у Национального Банка Республики Казахстан
2730 1 3 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у Национального Банка Республики Казахстан
2730 1 3 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у Национального Банка Республики Казахстан
2730 1 4 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у других банков-резидентов
2730 1 4 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у других банков-резидентов
2730 1 4 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у других банков-резидентов
2730 1 5 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2730 1 5 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2730 1 5 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций

2726 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен есептелген
шығыстар
2726 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының карт-шоттары бойынша ВБТ-мен есептелген
шығыстар
2726 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының карт-шоттары бойынша теңгемен есептелген
шығыстар
2726 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен есептелген
шығыстар
2726 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының карт-шоттары бойынша ВБТ-мен есептелген
шығыстар
2726 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін бағалы қағаздары
бар коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
карт-шоттары бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2726 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен
есептелген шығыстар
2726 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың карт-шоттары бойынша ВБТ-мен
есептелген шығыстар
2726 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылығының карт-шоттары бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2726 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылығының карт-шоттары бойынша
ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылығының карт-шоттары бойынша
ВБТ-мен есептелген шығыстар
2730 0 0 0  Айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде айналысқа
шығарылған басқа бағалы бағалы қағаздар бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2730 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде айналысқа
шығарылған басқа бағалы бағалы қағаздар бойынша
ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2730 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде айналысқа
шығарылған басқа бағалы бағалы қағаздар бойынша
ВБТ-мен есептелген шығыстар
2730 1 4 1   Резидент басқа банктерде теңгемен айналымға шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 1 4 2   Резидент басқа банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 1 4 3   Резидент басқа банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда теңгемен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар

2730 1 6 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2730 1 6 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2730 1 6 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2730 1 7 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2730 1 7 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2730 1 7 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2730 1 8 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2730 1 8 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2730 1 8 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2730 1 9 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у домашних хозяйств-резидентов
2730 1 9 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у домашних хозяйств-резидентов
2730 1 9 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у домашних хозяйств-резидентов
2730 2 3 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у иностранных центральных банков
2730 2 3 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у иностранных центральных банков
2730 2 3 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у иностранных центральных банков
2730 2 4 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у банков-нерезидентов
2730 2 4 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у банков-нерезидентов
2730 2 4 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у банков-нерезидентов
2730 2 5 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций

2730 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша есептелген шығыстар
2730 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша есептелген шығыстар
2730 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша есептелген шығыстар
2730 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
теңгемен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығында теңгемен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығында ВБТ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 2 3 1   Шетелдік орталық банктерде айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2730 2 3 2   Шетелдік орталық банктерде айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2730 2 3 3   Шетелдік орталық банктерде айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2730 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен айналымға шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарда теңгемен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар

2730 2 5 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2730 2 5 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2730 2 6 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2730 2 6 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2730 2 6 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2730 2 7 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2730 2 7 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2730 2 7 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2730 2 8 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2730 2 8 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2730 2 8 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2730 2 9 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в тенге у домашних хозяйств-нерезидентов
2730 2 9 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в СКВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2730 2 9 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам в ДВВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2731 0 0 0 Начисленные расходы по прочим операциям
2731 1 1 1  Начисленные расходы по прочим операциям в тенге с
Правительством Республики Казахстан
2731 1 1 2  Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ с
Правительством Республики Казахстан
2731 1 1 3  Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ с
Правительством Республики Казахстан
2731 1 3 1  Начисленные расходы по прочим операциям в тенге с
Национальным Банком Республики Казахстан

2730 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен айналымға шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен айналымға шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен айналымға шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығында теңгемен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша есептелген шығыстар
2730 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығында ЕАВ-мен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығында ВБТ-мен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2731 0 0 0 Басқа да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметімен теңгедегі басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметімен ЕАВ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметімен ВБТ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкімен теңгедегі басқа
да операциялар бойынша есептелген шығыстар

2731 1 3 2  Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ с
Национальным Банком Республики Казахстан
2731 1 3 3  Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ с
Национальным Банком Республики Казахстан
2731 1 4 1  Начисленные расходы по прочим операциям в тенге с
банками-резидентами
2731 1 4 2  Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ с
банками-резидентами
2731 1 4 3  Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ с
банками-резидентами
2731 1 5 1  Начисленные расходы по прочим операциям в тенге с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2731 1 5 2  Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2731 1 5 3  Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2731 1 6 1  Начисленные расходы по прочим операциям в тенге с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2731 1 6 2  Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2731 1 6 3  Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2731 1 7 1  Начисленные расходы по прочим операциям в тенге с
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2731 1 7 2  Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ с
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2731 1 7 3  Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ с
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2731 1 8 1  Начисленные расходы по прочим операциям в тенге с
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2731 1 8 2  Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ с
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2731 1 8 3  Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ с
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2731 1 9 1  Начисленные расходы по прочим операциям в тенге с
домашними хозяйствами-резидентами
2731 1 9 2  Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ с
домашними хозяйствами-резидентами
2731 1 9 3  Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ с
домашними хозяйствами-резидентами
2731 2 1 1  Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с Правительством иностранного государства
2731 2 1 2  Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с Правительством иностранного государства

2731 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкімен ЕАВ-дағы басқа
да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкімен ВБТ-дағы басқа
да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 4 1   Резидент банктермен теңгедегі басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 4 2   Резидент банктермен ЕАВ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 4 3   Резидент банктермен ВБТ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгедегі басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ЕАВ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ВБТ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгедегі басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-дағы
басқа да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-дағы
басқа да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгедегі басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-дағы басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-дағы басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгедегі басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарымен теңгедегі басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарымен ЕАВ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарымен ВБТ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметімен теңгедегі басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметімен ЕАВ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар

2731 2 9 1  Начисленные расходы по прочим операциям в тенге с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2731 2 9 2  Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2731 2 9 3  Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2740 0 0 0 Начисленные расходы по субординированному долгу
2740 1 4 1  Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед банками-резидентами
2740 1 4 2  Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
банками-резидентами
2740 1 4 3  Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
банками-резидентами
2740 1 5 1  Начисленные расходы по субординированным долгам перед
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в тенге
2740 1 5 2  Начисленные расходы по субординированным долгам перед
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в СКВ
2740 1 5 3  Начисленные расходы по субординированным долгам перед
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в ДВВ
2740 1 6 1  Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2740 1 6 2  Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2740 1 6 3  Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2740 1 7 1  Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге перед
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2740 1 7 2  Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2740 1 7 3  Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2740 1 8 1  Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге перед
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2740 1 8 2  Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2740 1 8 3  Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2740 1 9 1  Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге перед
домашними хозяйствами-резидентами
2740 1 9 2  Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
домашними хозяйствами-резидентами
2740 1 9 3  Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
домашними хозяйствами-резидентами

2731 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарымен теңгедегі басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарымен ЕАВ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарымен ВБТ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2740 0 0 0  Реттелген борыш бойынша есептелген шығыстар
2740 1 4 1   Резидент банктер алдындағы теңгемен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 4 2   Резидент банктер алдындағы ЕАВ-мен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 4 3   Резидент банктер алдындағы ВБТ-мен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы теңгемен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы ВБТ-мен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
теңгемен реттелген борыштар бойынша есептелген
шығыстар
2740 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
ЕАВ-мен реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
ВБТ-мен реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы теңгемен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы ЕАВ-мен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы ВБТ-мен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы теңгемен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы ВБТ-мен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы теңгемен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы ЕАВ-мен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы ВБТ-мен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар

2740 2 3 1  Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге перед
иностранными центральными банками
2740 2 3 2  Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
иностранными центральными банками
2740 2 3 3  Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
иностранными центральными банками
2740 2 4 1  Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге перед
банками-нерезидентами
2740 2 4 2  Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
банками-нерезидентами
2740 2 4 3  Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
банками-нерезидентами
2740 2 5 1  Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге перед
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2740 2 5 2  Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2740 2 5 3  Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2740 2 6 1  Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге перед
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2740 2 6 2  Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2740 2 6 3  Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2740 2 7 1  Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге перед
негосударственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2740 2 7 2  Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
негосударственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2740 2 7 3  Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
негосударственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2740 2 8 1  Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге перед
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2740 2 8 2  Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2740 2 8 3  Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2740 2 9 1  Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге перед
домашними хозяйствами-нерезидентами
2740 2 9 2  Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
домашними хозяйствами-нерезидентами

2740 2 3 1   Шетелдік орталық банктер алдындағы реттелген борыш
бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2740 2 3 2   Шетелдік орталық банктер алдындағы реттелген борыш
бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2740 2 3 3   Шетелдік орталық банктер алдындағы реттелген борыш
бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2740 2 4 1   Резидент емес банктер алдындағы теңгемен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 4 2   Резидент емес банктер алдындағы ЕАВ-мен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 4 3   Резидент емес банктер алдындағы ВБТ-мен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы теңгемен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы ЕАВ-мен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы ВБТ-мен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы теңгемен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы ЕАВ-мен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы ВБТ-мен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 2 8 1   Коммерциялық емес резидент емес ұйымдар алдындағы
теңгемен реттелген борыштар бойынша есептелген
шығыстар
2740 2 8 2   Коммерциялық емес резидент емес ұйымдар алдындағы
ЕАВ-мен реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 8 3   Коммерциялық емес резидент емес ұйымдар алдындағы
ВБТ-мен реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығында теңгемен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығында ЕАВ-мен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар

2740 2 9 3  Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
домашними хозяйствами-нерезидентами
2741 0 0 0 Просроченное вознаграждение по полученным займам и финансовому
лизингу
2741 1 1 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от Правительства Республики
Казахстан
2741 1 1 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от Правительства Республики
Казахстан
2741 1 1 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от Правительства Республики
Казахстан
2741 1 2 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от местных органов власти
Республики Казахстан
2741 1 2 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от местных органов власти
Республики Казахстан
2741 1 2 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от местных органов власти
Республики Казахстан
2741 1 3 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от Национального Банка
Республики Казахстан
2741 1 3 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от Национального Банка
Республики Казахстан
2741 1 3 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от Национального Банка
Республики Казахстан
2741 1 4 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от банков-резидентов
2741 1 4 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от банков-резидентов
2741 1 4 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от банков-резидентов
2741 1 5 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2741 1 5 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2741 1 5 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2741 1 6 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2741 1 6 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2741 1 6 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от государственных
нефинансовых организаций-резидентов

2740 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығында ВБТ-мен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2741 0 0 0  Алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2741 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен алынған
заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен алынған
заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен алынған
заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған заем және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2741 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған заем және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2741 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2741 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2741 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2741 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2741 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған заем және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған заем және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынған заем және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан теңгемен алынған заем
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2741 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан ЕАВ-мен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2741 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан ВБТ-мен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
сыйақы

2741 1 7 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2741 1 7 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2741 1 7 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2741 2 1 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от Правительства
иностранного государства
2741 2 1 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от Правительства
иностранного государства
2741 2 1 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от Правительства
иностранного государства
2741 2 2 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от местных органов
власти иностранного государства
2741 2 2 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от местных органов власти
иностранного государства
2741 2 2 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от местных органов власти
иностранного государства
2741 2 3 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от иностранных центральных
банков
2741 2 3 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от иностранных
центральных банков
2741 2 3 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от иностранных центральных
банков
2741 2 4 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от банков-нерезидентов
2741 2 4 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от банков-нерезидентов
2741 2 4 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от банков-нерезидентов
2741 2 5 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2741 2 5 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2741 2 5 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2741 2 6 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от государственных
нефинансовых организаций иностранного государства

2741 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен алынған заем және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2741 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ЕАВ-мен алынған заем және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2741 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2741 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінен теңгемен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінен ЕАВ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінен ВБТ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған заем және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2741 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған заем және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2741 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2741 2 3 1   Шетелдік орталық банктерден теңгемен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 3 2   Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 3 3   Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған
заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заем
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған заем
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған заем және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақы

2741 2 6 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2741 2 6 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2741 2 7 1  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2741 2 7 2  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2741 2 7 3  Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2742 0 0 0 Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
2742 1 1 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
Правительства Республики Казахстан в тенге
2742 1 1 2  Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
Правительства Республики Казахстан в СКВ
2742 1 1 3  Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2742 1 2 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
местных органов власти Республики Казахстан в тенге
2742 1 2 2  Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
местных органов власти Республики Казахстан в СКВ
2742 1 2 3  Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
местных органов власти Республики Казахстан в ДВВ
2742 1 3 1  Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
2742 1 3 2  Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
2742 1 3 3  Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
2742 1 4 1  Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
банков-резидентов в тенге
2742 1 4 2  Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
банков-резидентов в СКВ
2742 1 4 3  Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
банков-резидентов в ДВВ
2742 1 5 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в тенге
2742 1 5 2  Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в СКВ
2742 1 5 3  Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в ДВВ

2741 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған заем және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған заем және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған заем және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 0 0 0  Талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2742 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2742 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2742 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
корреспонденттік шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
корреспонденттік шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
корреспонденттік шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен корреспонденттік шоттары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік шоттары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен корреспонденттік шоттары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен талап ету
алымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы

2743 1 1 3  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам Правительства
Республики Казахстан в ДВВ
2743 1 2 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам местных
органов власти Республики Казахстан в тенге
2743 1 2 2  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам местных
органов власти Республики Казахстан в СКВ
2743 1 2 3  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам местных
органов власти Республики Казахстан в ДВВ
2743 1 3 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам Национального
Банка Республики Казахстан в тенге
2743 1 3 2  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам Национального
Банка Республики Казахстан в СКВ
2743 1 3 3  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам Национального
Банка Республики Казахстан в ДВВ
2743 1 4 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
банков-резидентов в тенге
2743 1 4 2  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
банков-резидентов в СКВ
2743 1 4 3  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
банков-резидентов в ДВВ
2743 1 5 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, в тенге
2743 1 5 2  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в СКВ
2743 1 5 3  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, в ДВВ
2743 1 6 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
государственных нефинансовых организаций-резидентов
в тенге
2743 1 6 2  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
государственных нефинансовых организаций-резидентов
в СКВ
2743 1 6 3  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
государственных нефинансовых организаций-резидентов
в ДВВ
2743 1 7 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
в тенге
2743 1 7 2  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
в СКВ
2743 1 7 3  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
в ДВВ
2743 1 8 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства, в тенге
2743 1 8 2  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства, в СКВ
2743 1 8 3  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства, в ДВВ

2743 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2743 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2743 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2743 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мерзімді
салымдары бойынша теңгемен мерзімі өткен сыйақы
2743 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен мерзімді салымдары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2743 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2743 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2743 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2743 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2743 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен мерзімді салымдары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2743 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша
мерзімі өткен сыйақы

2743 2 7 3  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства в ДВВ
2743 2 8 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в тенге
2743 2 8 2  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в СКВ
2743 2 8 3  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в ДВВ
2743 2 9 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в тенге
2743 2 9 2  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в СКВ
2743 2 9 3  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в ДВВ
2744 0 0 0 Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам
2744 1 3 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у Национального Банка Республики Казахстан
2744 1 3 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у Национального Банка Республики Казахстан
2744 1 3 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у Национального Банка Республики Казахстан
2744 1 4 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у банков-резидентов
2744 1 4 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у банков-резидентов
2744 1 4 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у банков-резидентов
2744 1 5 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2744 1 5 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2744 1 5 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2744 1 6 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2744 1 6 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2744 1 6 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов

2743 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2743 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен мерзімді салымдары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді салымдары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді салымдары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 0 0 0  Айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2744 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша теңгемен
мерзімі өткен сыйақы
2744 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен
мерзімі өткен сыйақы бойынша ЕАВ-мен есептелген
шығыстар
2744 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен
мерзімі өткен сыйақы бойынша ВБТ-мен есептелген
шығыстар
2744 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда теңгемен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2744 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2744 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2744 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2744 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2744 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен сыйақы

2744 2 6 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2744 2 6 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2744 2 7 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2744 2 7 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2744 2 7 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2744 2 8 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2744 2 8 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2744 2 8 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2744 2 9 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у домашних хозяйств-нерезидентов
2744 2 9 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2744 2 9 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2745 0 0 0 Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу
2745 1 1 1  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от Правительства Республики Казахстан
2745 1 1 2  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в СКВ
от Правительства Республики Казахстан
2745 1 1 3  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в ДВВ
от Правительства Республики Казахстан
2745 1 2 1  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от местных органов власти Республики Казахстан
2745 1 2 2  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в СКВ
от местных органов власти Республики Казахстан
2745 1 2 3  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в ДВВ
от местных органов власти Республики Казахстан
2745 1 6 1  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от государственных нефинансовых организаций-резидентов
2745 1 6 2  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в СКВ
от государственных нефинансовых организаций-резидентов

2744 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығында теңгемен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2744 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығында ЕАВ-мен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2744 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығында ВБТ-мен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2745 0 0 0  Алынған қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен алынған
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен алынған
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен алынған
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
алынған қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
алынған қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар

2745 1 6 3  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в ДВВ
от государственных нефинансовых организаций-резидентов
2745 1 7 1  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2745 1 7 2  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в СКВ
от негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2745 1 7 3  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в ДВВ
от негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2745 2 1 1  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от Правительства иностранного государства
2745 2 1 2  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в СКВ
от Правительства иностранного государства
2745 2 1 3  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в ДВВ
от Правительства иностранного государства
2745 2 2 1  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от местных органов власти иностранного государства
2745 2 2 2  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в СКВ
от местных органов власти иностранного государства
2745 2 2 3  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в ДВВ
от местных органов власти иностранного государства
2745 2 6 1  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2745 2 6 2  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в СКВ
от государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2745 2 6 3  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в ДВВ
от государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2745 2 7 1  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2745 2 7 2  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в СКВ
от негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2745 2 7 3  Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в ДВВ
от негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2746 0 0 0 Просроченное вознаграждение по условным вкладам
2746 1 1 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам в тенге
Правительства Республики Казахстан
2746 1 1 2  Просроченное вознаграждение по условным вкладам в СКВ
Правительства Республики Казахстан
2746 1 1 3  Просроченное вознаграждение по условным вкладам в ДВВ
Правительства Республики Казахстан
2746 1 2 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам в тенге
местных органов власти Республики Казахстан

2745 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
алынған қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінен теңгемен алынған қаржы
лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінен ЕАВ-мен алынған қаржы
лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінен ВБТ-мен алынған қаржы
лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстар
2745 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстар
2745 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстар
2745 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстар
2745 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстары
2745 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстар
2746 0 0 0  Шартты салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2746 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2746 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2746 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2746 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен шартты салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы

2747 0 0 0 Просроченное вознаграждение по вкладу, являющемуся
обеспечением обязательств других банков и клиентов
2747 1 1 1  Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств Правительства Республики
Казахстан
2747 1 1 2  Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств Правительства Республики
Казахстан
2747 1 1 3  Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств Правительства Республики
Казахстан
2747 1 2 1  Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств местных органов власти
Республики Казахстан
2747 1 2 2  Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств местных органов власти
Республики Казахстан
2747 1 2 3  Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств местных органов власти
Республики Казахстан
2747 1 4 1  Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств банков-резидентов
2747 1 4 2  Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств банков-резидентов
2747 1 4 3  Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств банков-резидентов
2747 1 5 1  Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2747 1 5 2  Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2747 1 5 3  Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2747 1 6 1  Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2747 1 6 2  Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2747 1 6 3  Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2747 1 7 1  Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов

2747 0 0 0  Басқа банктер мен клиенттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдары бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2747 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгедегі салымдары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2747 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы салымдары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2747 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дегі салымдары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2747 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша теңгедегі мерзімі өткен сыйақы
2747 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен сыйақы
2747 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен сыйақы
2747 1 4 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
теңгедегі мерзімі өткен сыйақы
2747 1 4 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен сыйақы
2747 1 4 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен сыйақы
2747 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
теңгедегі мерзімі өткен сыйақы
2747 1 5 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен сыйақы
2747 1 5 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен сыйақы
2747 1 6 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша теңгедегі мерзімі өткен сыйақы
2747 1 6 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен сыйақы
2747 1 6 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен сыйақы
2747 1 7 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын салымдар бойынша теңгедегі мерзімі
өткен сыйақы

2748 1 1 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в тенге
Правительства Республики Казахстан
2748 1 1 2  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в СКВ
Правительства Республики Казахстан
2748 1 1 3  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в ДВВ
Правительства Республики Казахстан
2748 1 2 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в тенге местных
органов власти Республики Казахстан
2748 1 2 2  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в СКВ местных
органов власти Республики Казахстан
2748 1 2 3  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в ДВВ местных
органов власти Республики Казахстан
2748 1 5 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в тенге
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2748 1 5 2  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в СКВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2748 1 5 3  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в ДВВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2748 1 6 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в тенге
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2748 1 6 2  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в СКВ
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2748 1 6 3  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в ДВВ
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2748 1 7 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в тенге
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2748 1 7 2  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в СКВ
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2748 1 7 3  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в ДВВ
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2748 1 8 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в тенге
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2748 1 8 2  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в СКВ
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2748 1 8 3  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в ДВВ
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2748 1 9 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в тенге
домашних хозяйств-резидентов
2748 1 9 2  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в СКВ домашних
хозяйств-резидентов
2748 1 9 3  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в ДВВ домашних
хозяйств-резидентов
2748 2 1 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в тенге
Правительства иностранного государства

2748 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен ағымдағы
шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен ағымдағы
шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен ағымдағы
шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының теңгемен ағымдағы шоттары бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2748 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ-мен ағымдағы шоттары бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2748 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ВБТ-мен ағымдағы шоттары бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2748 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоттары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы шоттары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы шоттары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
ағымдағы шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
ағымдағы шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
ағымдағы шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен ағымдағы шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен ағымдағы шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен ағымдағы шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоттары бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2748 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы шоттары бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2748 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы шоттары бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2748 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен ағымдағы
шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен ағымдағы
шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен ағымдағы
шоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен ағымдағы шоттары
бойынша мерзімі өткен сыйақы

2749 1 1 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
Правительством Республики Казахстан
2749 1 1 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
Правительством Республики Казахстан
2749 1 1 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
Правительством Республики Казахстан
2749 1 2 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
местными органами власти Республики Казахстан
2749 1 2 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
местными органами власти Республики Казахстан
2749 1 2 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
местными органами власти Республики Казахстан
2749 1 3 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
Национальным Банком Республики Казахстан
2749 1 3 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
Национальным Банком Республики Казахстан
2749 1 3 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
Национальным Банком Республики Казахстан
2749 1 4 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
банками-резидентами
2749 1 4 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
банками-резидентами
2749 1 4 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
банками-резидентами
2749 1 5 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2749 1 5 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2749 1 5 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2749 1 6 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2749 1 6 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2749 1 6 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2749 1 7 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2749 1 7 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2749 1 7 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами

2749 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметімен теңгемен
жүргізілетін операциялар бойынша басқа да мерзімі
өткен сыйақы
2749 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ЕАВ-мен
жүргізілетін операциялар бойынша басқа да мерзімі
өткен сыйақы
2749 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметімен ВБТ-мен
жүргізілетін операциялар бойынша басқа да мерзімі
өткен сыйақы
2749 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін теңгемен операциялары
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін ЕАВ-мен операциялары бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін ВБТ-мен операциялары бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгемен
операциялары бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-мен
операциялары бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-мен
операциялары бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 4 1   Резидент банктермен жүргізілетін теңгемен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 4 2   Резидент банктермен жүргізілетін ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 4 3   Резидент банктермен жүргізілетін ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгемен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін теңгемен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін теңгемен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы

2749 2 6 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2749 2 6 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2749 2 6 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2749 2 7 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2749 2 7 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2749 2 7 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2749 2 8 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2749 2 8 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2749 2 8 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2749 2 9 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2749 2 9 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2749 2 9 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2755 0 0 0 Начисленные расходы по финансовым активам, принятым в
доверительное управление
2755 1 1 1  Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от Правительства
Республики Казахстан
2755 1 1 2  Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ,
принятым в доверительное управление от Правительства
Республики Казахстан
2755 1 1 3  Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ,
принятым в доверительное управление от Правительства
Республики Казахстан
2755 1 2 1  Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от местных органов
власти Республики Казахстан
2755 1 2 2  Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ,
принятым в доверительное управление от местных органов
власти Республики Казахстан
2755 1 2 3  Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ,
принятым в доверительное управление от местных органов
власти Республики Казахстан

2749 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялары бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялары бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялары бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялары бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялары бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялары бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен операциялары бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялары бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялары бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығының теңгемен
операциялары бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығының ЕАВ-мен
операциялары бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығының ВБТ-мен
операциялары бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
2755 0 0 0  Сенімгерлік басқаруға қабылданған қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметінен сенімгерлік
басқаруына қабылданған теңгедегі қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-ғы қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-гі қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755 1 2 1   Қазақстан Республикасы өкіметінің жергілікті
органдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
теңгедегі қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар
2755 1 2 2   Қазақстан Республикасы өкіметінің жергілікті
органдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар
2755 1 2 3   Қазақстан Республикасы өкіметінің жергілікті
органдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
ВБТ-гі қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар

2755 1 3 1  Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от Национального Банка
Республики Казахстан
2755 1 3 2  Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ,
принятым в доверительное управление от Национального Банка
Республики Казахстан
2755 1 3 3  Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ,
принятым в доверительное управление от Национального Банка
Республики Казахстан
2755 1 4 1  Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от банков-резидентов
2755 1 4 2  Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ, принятым в
доверительное управление от банков-резидентов
2755 1 4 3  Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ, принятым в
доверительное управление от банков-резидентов
2755 1 5 1  Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2755 1 5 2  Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ, принятым в
доверительное управление от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2755 1 5 3  Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ, принятым в
доверительное управление от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2755 1 6 1  Начисленные расходы по финансовым активам в тенге, принятым в
доверительное управление от государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2755 1 6 2  Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ, принятым в
доверительное управление от государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2755 1 6 3  Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ, принятым в
доверительное управление от государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2755 1 7 1  Начисленные расходы по финансовым активам в тенге, принятым в
доверительное управление от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2755 1 7 2  Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ, принятым в
доверительное управление от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2755 1 7 3  Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ, принятым в
доверительное управление от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2755 1 8 1  Начисленные расходы по финансовым активам в тенге, принятым в
доверительное управление от некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2755 1 8 2  Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ, принятым в
доверительное управление от некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства

2755 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы
активтері бойынша есептелген шығыстар
2755 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-ғы қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-гі қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755 1 4 1   Резидент банктерден сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері бойынша
есептелген шығыстар
2755 1 4 2   Резидент банктерден сенімгерлік басқаруға
қабылданған ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша есептелген
шығыстар
2755 1 4 3   Резидент банктерден сенімгерлік басқаруға
қабылданған ВБТ-гі қаржы активтері бойынша есептелген
шығыстар
2755 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша
есептелген шығыстар
2755 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-гі қаржы активтері бойынша
есептелген шығыстар
2755 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан
сенімгерлік басқаруға қабылданған теңгедегі
қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар
2755 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ЕАВ-ғы қаржы
активтері бойынша есептелген шығыстар
2755 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ВБТ-гі қаржы
активтері бойынша есептелген шығыстар
2755 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
сенімгерлік басқаруға қабылданған теңгедегі
қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар
2755 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ЕАВ-ғы қаржы
активтері бойынша есептелген шығыстар
2755 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ВБТ-гі қаржы
активтері бойынша есептелген шығыстар
2755 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет ететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері бойынша
есептелген шығыстар
2755 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет ететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша есептелген
шығыстар

2756 1 6 1  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2756 1 6 2  Начисленные расходы по субординированным облигациям
в СКВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2756 1 6 3  Начисленные расходы по субординированным облигациям
в ДВВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2756 1 7 1  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2756 1 7 2  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2756 1 7 3  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2756 1 8 1  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2756 1 8 2  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2756 1 8 3  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2756 1 9 1  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у домашних хозяйств-резидентов
2756 1 9 2  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у домашних хозяйств-резидентов
2756 1 9 3  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у домашних хозяйств-резидентов
2756 2 3 1  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у иностранных центральных банков
2756 2 3 2  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у иностранных центральных банков
2756 2 3 3  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у иностранных центральных банков
2756 2 4 1  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у банков-нерезидентов
2756 2 4 2  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у банков-нерезидентов
2756 2 4 3  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у банков-нерезидентов
2756 2 5 1  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2756 2 5 2  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2756 2 5 3  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2756 2 6 1  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у государственных нефинансовых
организаций-нерезидентов

2756 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегі реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар
2756 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы
реттелген облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гі
реттелген облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегі реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар
2756 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ЕАВ-ғы реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар
2756 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ВБТ-гі реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар
2756 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарындағы теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 3 1   Шетелдік орталық банктердегі теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 3 2   Шетелдік орталық банктердегі ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 3 3   Шетелдік орталық банктердегі ВБТ-гі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 4 1   Резидент емес банктердегі теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 4 2   Резидент емес банктердегі ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 2 4 3   Резидент емес банктердегі ВБТ-гі реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардағы теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 2 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
теңгедегі реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар

2756 2 6 2  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у государственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2756 2 6 3  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у государственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2756 2 7 1  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2756 2 7 2  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2756 2 7 3  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2756 2 8 1  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2756 2 8 2  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2756 2 8 3  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2756 2 9 1  Начисленные расходы по субординированным облигациям
в тенге у домашних хозяйств-нерезидентов
2756 2 9 2  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2756 2 9 3  Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2757 0 0 0 Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам
2757 1 4 1  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в тенге у банков-резидентов
2757 1 4 2  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в СКВ у банков-резидентов
2757 1 4 3  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в ДВВ у банков-резидентов
2757 1 5 1  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в тенге у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2757 1 5 2  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в СКВ у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2757 1 5 3  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в ДВВ у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2757 1 6 1  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в тенге у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2757 1 6 2  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в СКВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2757 1 6 3  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в ДВВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов

2756 2 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
ЕАВ-ғы реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар
2756 2 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
ВБТ-гі реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар
2756 2 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы теңгедегі реттелген облигациялар бойынша
есептелген шығыстар
2756 2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген облигациялар бойынша
есептелген шығыстар
2756 2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген облигациялар бойынша
есептелген шығыстар
2756 2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы теңгедегі
реттелген облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2757 0 0 0  Мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 1 4 1   Резидент банктердегі теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 1 4 2   Резидент банктердегі ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы құралдары
бойынша есептелген шығыстар
2757 1 4 3   Резидент банктердегі ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
бойынша есептелген шығыстар
2757 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
бойынша есептелген шығыстар
2757 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегі мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген
шығыстар
2757 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы
мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гі
мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар

2757 2 7 1  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в тенге у негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2757 2 7 2  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в СКВ у негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2757 2 7 3  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в ДВВ у негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2757 2 8 1  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в тенге у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2757 2 8 2  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в СКВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2757 2 8 3  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в ДВВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2757 2 9 1  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в тенге у домашних хозяйств-нерезидентов
2757 2 9 2  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в СКВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2757 2 9 3  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в ДВВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2770 0 0 0 Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности
2770 1 5 1  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2770 1 6 1  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2770 1 7 1  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
2770 1 8 1  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2770 1 9 1  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с домашними
хозяйствами-резидентами
2770 2 6 1  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2770 2 6 2  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2770 2 6 3  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2770 2 7 1  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства

2757 2 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы құралдары бойынша
есептелген шығыстар
2757 2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы құралдары бойынша
есептелген шығыстар
2757 2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары бойынша
есептелген шығыстар
2757 2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы
құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы теңгедегі
мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы мерзімсіз
қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гі мерзімсіз
қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар
2770 0 0 0 Әкімшілік-шаруашылық қызметі бойынша есептелген
шығыстар
2770 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгедегі
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша есептелген
шығыстар
2770 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша теңгемен
есептелген шығыстар
2770 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша теңгемен
есептелген шығыстар
2770 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен әкімшілік-шаруашылық қызмет
бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2770 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарымен әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2770 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2770 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша
ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2770 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша
ВБТ-мен есептелген шығыстар
2770 2 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдармен әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша
теңгемен есептелген шығыстар

2770 2 7 2  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2770 2 7 3  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2770 2 8 1  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2770 2 8 2  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в СКВ с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2770 2 8 3  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в ДВВ с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2770 2 9 1  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с домашними
хозяйствами-нерезидентами
2770 2 9 2  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в СКВ с домашними
хозяйствами-нерезидентами
2770 2 9 3  Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в ДВВ с домашними
хозяйствами-нерезидентами
2790     Предоплата вознаграждения и доходов
2792 0 0 0 Предоплата вознаграждения по предоставленным займам
2792 1 1 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
Правительству Республики Казахстан
2792 1 1 2  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
Правительству Республики Казахстан
2792 1 1 3  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
Правительству Республики Казахстан
2792 1 2 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
местным органам власти Республики Казахстан
2792 1 2 2  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
местным органам власти Республики Казахстан
2792 1 2 3  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
местным органам власти Республики Казахстан
2792 1 4 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
другим банкам-резидентам
2792 1 4 2  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
другим банкам-резидентам
2792 1 4 3  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
другим банкам-резидентам
2792 1 5 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
2792 1 5 2  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
2792 1 5 3  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций

2770 2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдармен әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша ЕАВ-мен
есептелген шығыстар
2770 2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдармен әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша ВБТ-мен
есептелген шығыстар
2770 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен теңгедегі
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша есептелген
шығыстар
2770 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен ЕАВ-дағы
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша есептелген
шығыстар
2770 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-дағы әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша есептелген шығыстар
2770 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарымен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша теңгемен
есептелген шығыстар
2770 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарымен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша ЕАВ-мен есептелген
шығыстар
2770 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарымен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша ВБТ-мен есептелген
шығыстар
2790       Алдын ала сыйақы және кіріс
2792 0 0 0  Берілген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына теңгемен берілген заемдар бойынша
алдын-ала сыйақы
2792 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша алдын-ала
сыйақы
2792 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ВБТ-мен берілген заемдар бойынша алдын-ала
сыйақы
2792 1 4 1   Басқа резидент банктерге теңгемен берілген заемдар
бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 4 2   Басқа резидент банктерге ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 4 3   Басқа резидент банктерге ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен берілген заемдар
бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша алдын-ала сыйақы

2792 2 5 2  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
2792 2 5 3  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
2792 2 6 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства
2792 2 6 2  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства
2792 2 6 3  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства
2792 2 7 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства
2792 2 7 2  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства
2792 2 7 3  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства
2792 2 8 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
2792 2 8 2  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
2792 2 8 3  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
2792 2 9 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
домашним хозяйствам-нерезидентам
2792 2 9 2  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
домашним хозяйствам-нерезидентам
2792 2 9 3  Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
домашним хозяйствам-нерезидентам
2793 0 0 0 Предоплата вознаграждения по размещенным вкладам
2793 1 3 1  Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан
2793 1 3 2  Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан
2793 1 3 3  Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан
2793 1 4 1  Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам, размещенным в
банках-резидентах
2793 1 4 2  Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам, размещенным в
банках-резидентах
2793 1 4 3  Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам, размещенным в
банках-резидентах
2793 1 5 1  Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам, размещенным в
организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

2792 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарға теңгемен берілген заемдар бойынша алдын-ала
сыйақы
2792 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша алдын-ала
сыйақы
2792 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар бойынша алдын-ала
сыйақы
2792 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарға теңгемен берілген заемдар бойынша алдын-ала
сыйақы
2792 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша алдын-ала
сыйақы
2792 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар бойынша алдын-ала
сыйақы
2792 2 8 1   Коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға теңгемен
берілген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 2 8 2   Коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 2 8 3   Коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен
берілген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 2 9 1   Резидент еместерге үй шаруашылығына теңгемен берілген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 2 9 2   Резидент еместерге үй шаруашылығына ЕАВ-мен берілген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 2 9 3   Резидент еместерге үй шаруашылығына ВБТ-мен берілген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2793 0 0 0  Орналастырылған салымдар бойынша алдын-ала сыйақы
2793 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған салымдар бойынша теңгемен алдын-ала
сыйақы
2793 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған салымдар бойынша ЕАВ-мен алдын-ала
сыйақы
2793 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған салымдар бойынша ВБТ-мен алдын-ала
сыйақы
2793 1 4 1   Резидент банктерге орналастырылған салымдар бойынша
теңгемен алдын-ала сыйақы
2793 1 4 2   Резидент банктерге орналастырылған салымдар бойынша
ЕАВ-мен алдын-ала сыйақы
2793 1 4 3   Резидент банктерге орналастырылған салымдар бойынша
ВБТ-мен алдын-ала сыйақы
2793 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар
бойынша теңгемен алдын-ала сыйақы

2793 1 5 2  Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам, размещенным в
организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2793 1 5 3  Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам, размещенным в
организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2793 2 3 1  Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам, размещенным в
иностранных центральных банках
2793 2 3 2  Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам, размещенным в
иностранных центральных банках
2793 2 3 3  Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам, размещенным в
иностранных центральных банках
2793 2 4 1  Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах
2793 2 4 2  Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах
2793 2 4 3  Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах
2793 2 5 1  Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам, размещенным в
организациях-нерезидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2793 2 5 2  Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам, размещенным в
организациях-нерезидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2793 2 5 3  Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам, размещенным в
организациях-нерезидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2794 0 0 0 Доходы будущих периодов
2799 0 0 0 Прочие предоплаты
2799 1 1 1  Прочие предоплаты от Правительства Республики Казахстан в
тенге
2799 1 1 2  Прочие предоплаты от Правительства Республики Казахстан СКВ
2799 1 1 3  Прочие предоплаты от Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2799 1 2 1  Прочие предоплаты от местных органов власти Республики
Казахстан в тенге
2799 1 2 2  Прочие предоплаты от местных органов власти Республики
Казахстан в СКВ
2799 1 2 3  Прочие предоплаты от местных органов власти Республики
Казахстан в ДВВ
2799 1 3 1  Прочие предоплаты от Национального Банка Республики Казахстан
в тенге
2799 1 3 2  Прочие предоплаты от Национального Банка Республики Казахстан
в СКВ
2799 1 3 3  Прочие предоплаты от Национального Банка Республики Казахстан
в ДВВ
2799 1 4 1  Прочие предоплаты от банков-резидентов в тенге
2799 1 4 2  Прочие предоплаты от банков-резидентов в СКВ
2799 1 4 3  Прочие предоплаты от банков-резидентов в ДВВ
2799 1 5 1  Прочие предоплаты от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в тенге
2799 1 5 2  Прочие предоплаты от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в СКВ

2793 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар
бойынша ЕАВ-мен алдын-ала сыйақы
2793 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар
бойынша ВБТ-мен алдын-ала сыйақы
2793 2 3 1   Шетелдік орталық банктерде орналастырылған салымдар
бойынша теңгемен алдын-ала сыйақы
2793 2 3 2   Шетелдік орталық банктерде орналастырылған салымдар
бойынша ЕАВ-мен алдын-ала сыйақы
2793 2 3 3   Шетелдік орталық банктерде орналастырылған салымдар
бойынша ВБТ-мен алдын-ала сыйақы
2793 2 4 1   Резидент емес банктерге орналастырылған салымдар
бойынша теңгемен алдын-ала сыйақы
2793 2 4 2   Резидент емес банктерге орналастырылған салымдар
бойынша ЕАВ-мен алдын-ала сыйақы
2793 2 4 3   Резидент емес банктерге орналастырылған салымдар
бойынша ВБТ-мен алдын-ала сыйақы
2793 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарда орналастырылған
салымдар бойынша теңгемен алдын-ала сыйақы
2793 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарда орналастырылған
салымдар бойынша ЕАВ-мен алдын-ала сыйақы
2793 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарда орналастырылған
салымдар бойынша ВБТ-мен алдын-ала сыйақы
2794 0 0 0  Болашақ кезеңдердің кірістері
2799 0 0 0  Басқа алдын ала төлемдер
2799 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен басқа алдын
ала төлемдері
2799 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен басқа алдын
ала төлемдері
2799 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен басқа алдын
ала төлемдері
2799 1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен басқа
алдын ала төлемдері
2799 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен басқа
алдын ала төлемдері
2799 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен басқа
алдын ала төлемдері
2799 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен басқа алдын ала
төлемдері
2799 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдері

2799 1 5 3  Прочие предоплаты от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в ДВВ
2799 1 6 1  Прочие предоплаты от государственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
2799 1 6 2  Прочие предоплаты от государственных нефинансовых
организаций-резидентов в СКВ
2799 1 6 3  Прочие предоплаты от государственных нефинансовых
организаций-резидентов в ДВВ
2799 1 7 1  Прочие предоплаты от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
2799 1 7 2  Прочие предоплаты от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в СКВ
2799 1 7 3  Прочие предоплаты от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в ДВВ
2799 1 8 1  Прочие предоплаты от некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в тенге
2799 1 8 2  Прочие предоплаты от некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в СКВ
2799 1 8 3  Прочие предоплаты от некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в ДВВ
2799 1 9 1  Прочие предоплаты от домашних хозяйств-резидентов в тенге
2799 1 9 2  Прочие предоплаты от домашних хозяйств-резидентов в СКВ
2799 1 9 3  Прочие предоплаты от домашних хозяйств-резидентов в ДВВ
2799 2 1 1  Прочие предоплаты от Правительства иностранного государства
в тенге
2799 2 1 2  Прочие предоплаты от Правительства иностранного государства в
СКВ
2799 2 1 3  Прочие предоплаты от Правительства иностранного государства в
ДВВ
2799 2 2 1  Прочие предоплаты от местных органов власти иностранного
государства в тенге
2799 2 2 2  Прочие предоплаты от местных органов власти иностранного
государства в СКВ
2799 2 2 3  Прочие предоплаты от местных органов власти иностранного
государства в ДВВ
2799 2 3 1  Прочие предоплаты от иностранных центральных банков в тенге
2799 2 3 2  Прочие предоплаты от иностранных центральных банков в СКВ
2799 2 3 3  Прочие предоплаты от иностранных центральных банков в ДВВ
2799 2 4 1  Прочие предоплаты от банков-нерезидентов в тенге
2799 2 4 2  Прочие предоплаты от банков-нерезидентов в СКВ
2799 2 4 3  Прочие предоплаты от банков-нерезидентов в ДВВ
2799 2 5 1  Прочие предоплаты от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в тенге
2799 2 5 2  Прочие предоплаты от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в СКВ
2799 2 5 3  Прочие предоплаты от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в ДВВ

2799 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
басқа алдын ала төлемдері
2799 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
басқа алдын ала төлемдері
2799 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
басқа алдын ала төлемдері
2799 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен басқа
алдын ала төлемдері
2799 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен басқа алдын
ала төлемдері
2799 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен басқа алдын
ала төлемдері
2799 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен басқа алдын ала төлемдері
2799 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгемен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен басқа алдын
ала төлемдері
2799 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен басқа алдын
ала төлемдері
2799 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен басқа алдын
ала төлемдері

2799 2 6 1  Прочие предоплаты от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства в тенге
2799 2 6 2  Прочие предоплаты от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства в СКВ
2799 2 6 3  Прочие предоплаты от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства в ДВВ
2799 2 7 1  Прочие предоплаты от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства в тенге
2799 2 7 2  Прочие предоплаты от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства в СКВ
2799 2 7 3  Прочие предоплаты от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства в ДВВ
2799 2 8 1  Прочие предоплаты от некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в тенге
2799 2 8 2  Прочие предоплаты от некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в СКВ
2799 2 8 3  Прочие предоплаты от некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в ДВВ
2799 2 9 1  Прочие предоплаты от домашних хозяйств-нерезидентов в тенге
2799 2 9 2  Прочие предоплаты от домашних хозяйств-нерезидентов в СКВ
2799 2 9 3  Прочие предоплаты от домашних хозяйств-нерезидентов в ДВВ
2810     Начисленные комиссионные расходы
2811 0 0 0 Начисленные комиссионные расходы по услугам по переводным
операциям
2811 1 0 0 Начисленные комиссионные расходы по услугам по переводным
операциям, предоставленные резидентами
2811 2 0 0 Начисленные комиссионные расходы по услугам по переводным
операциям, предоставленные нерезидентами
2812 0 0 0 Начисленные комиссионные расходы по услугам по реализации
страховых полисов
2812 1 0 0  Начисленные комиссионные расходы по услугам по реализации
страховых полисов, предоставленные резидентами
2813 0 0 0 Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже
ценных бумаг
2813 1 0 0  Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже
ценных бумаг, предоставленные резидентами
2813 2 0 0  Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже
ценных бумаг, предоставленные нерезидентами
2814 0 0 0 Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже
иностранной валюты
2814 1 0 0  Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже
иностранной валюты, предоставленные резидентами
2814 2 0 0  Начисленные комиссионные расходы услугам по купле-продаже
иностранной валюты, предоставленные нерезидентами
2815 0 0 0 Начисленные комиссионные расходы по услугам по доверительным
операциям

2799 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен басқа алдын ала төлемдері
2799 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен басқа алдын ала төлемдері
2799 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен басқа
алдын ала төлемдері
2799 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен басқа
алдын ала төлемдері
2799 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен басқа
алдын ала төлемдері
2810       Есептелген комиссиялық шығыстар
2811 0 0 0  Аударым операциялары бойынша қызметке есептелген
комиссиялық шығыстар
2811 1 0 0   Резиденттер берген аударым операциялары бойынша
қызметке есептелген комиссиялық шығыстар
2811 2 0 0   Резидент еместер берген аударым операциялары бойынша
қызметке есептелген комиссиялық шығыстар
2812 0 0 0  Сақтандыру полистерін жүзеге асыру қызметі бойынша
есептелген комиссиялық шығыстар
2812 1 0 0   Резиденттер ұсынған сақтандыру полистерін жүзеге асыру
қызметі бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2813 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату қызметі бойынша
есептелген комиссиялық шығыстар
2813 1 0 0   Резиденттер ұсынған бағалы қағаздарды сатып алу-сату
қызметі бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2813 2 0 0   Резидент еместер ұсынған бағалы қағаздарды сатып
алу-сату қызметі бойынша есептелген комиссиялық
шығыстар
2814 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату қызметі бойынша
есептелген комиссиялық шығыстары
2814 1 0 0   Резиденттер ұсынған шетел валютасын сатып алу-сату
қызметі бойынша есептелген комиссиялық шығыстары
2814 2 0 0   Резидент еместер ұсынған шетел валютасын сатып
алу-сату қызметі бойынша есептелген комиссиялық
шығыстары
2815 0 0 0  Сенім операциялары бойынша қызметке есептелген
комиссиялық шығыстар

2815 1 0 0  Начисленные комиссионные расходы по услугам по доверительным
операциям, предоставленные резидентами
2815 2 0 0  Начисленные комиссионные расходы по услугам по доверительным
операциям, предоставленные нерезидентами
2816 0 0 0 Начисленные комиссионные расходы по услугам по полученным
гарантиям
2816 1 0 0  Начисленные комиссионные расходы по услугам по полученным
гарантиям, предоставленные резидентами
2816 2 0 0  Начисленные комиссионные расходы по услугам по полученным
гарантиям, предоставленные нерезидентами
2817 0 0 0 Начисленные комиссионные расходы по услугам по карт-счетам
клиентов
2817 1 0 0  Начисленные комиссионные расходы по услугам по карт-счетам
клиентов, предоставленным резидентами
2817 2 0 0  Начисленные комиссионные расходы по услугам по карт-счетам
клиентов, предоставленным нерезидентами
2818 0 0 0 Начисленные прочие комиссионные расходы
2818 1 0 0  Начисленные прочие комиссионные расходы по услугам,
предоставленные резидентами
2818 2 0 0  Начисленные прочие комиссионные расходы по услугам,
предоставленные нерезидентами
2819 0 0 0 Начисленные комиссионные расходы по услугам по кастодиальной
деятельности
2819 1 0 0  Начисленные комиссионные расходы по услугам по кастодиальной
деятельности, предоставленные резидентами
2819 2 0 0  Начисленные комиссионные расходы по услугам по кастодиальной
деятельности, предоставленные нерезидентами
2820 0 0 0 Начисленные расходы по аудиту и консультационным
услугам
2820 1 0 0  Начисленные расходы по аудиту и консультационным
услугам, предоставленные резидентами
2820 2 0 0  Начисленные расходы по аудиту и консультационным
услугам, предоставленные нерезидентами
2830 Просроченные комиссионные расходы
2831 0 0 0 Просроченные комиссионные расходы по услугам по переводным
операциям
2831 1 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по переводным
операциям, предоставленные резидентами
2831 2 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по переводным
операциям, предоставленные нерезидентами
2832 0 0 0 Просроченные комиссионные расходы по услугам по реализации
страховых полисов
2832 1 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по реализации
страховых полисов, предоставленные резидентами
2833 0 0 0 Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже
ценных бумаг
2833 1 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже
ценных бумаг, предоставленные резидентами
2833 2 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже
ценных бумаг, предоставленные нерезидентами
2834 0 0 0 Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже
иностранной валюты

2815 1 0 0   Резидент көрсеткен сенім операциялары бойынша
қызметке есептелген комиссиялық шығыстар
2815 2 0 0   Резидент еместер көрсеткен сенім операциялары
бойынша қызметке есептелген комиссиялық шығыстар
2816 0 0 0  Алынған кепілдіктер жөнінде қызметке есептелген
комиссиялық шығыстар
2816 1 0 0   Резиденттерден алынған кепілдіктер жөнінде көрсетілген
қызметке есептелген комиссиялық шығыстар
2816 2 0 0   Резидент еместерден алынған кепілдіктер жөнінде
көрсетілген қызметке есептелген комиссиялық шығыстар
2817 0 0 0  Клиенттердің карт-шоттары бойынша қызметке есептелген
комиссиялық шығыстар
2817 1 0 0   Резиденттердің клиенттердің карт-шоттары бойынша
қызметіне есептелген комиссиялық шығыстар
2817 2 0 0   Резидент еместердің клиенттердің карт-шоттары бойынша
қызметіне есептелген комиссиялық шығыстар
2818 0 0 0  Есептелген басқа комиссиялық шығыстар
2818 1 0 0   Резиденттер көрсеткен қызмет бойынша есептелген басқа
комиссиялық шығыстар
2818 2 0 0   Резидент еместер көрсеткен қызметке басқа комиссиялық
шығыстар
2819 0 0 0  Кастодиан қызметі бойынша көрсетілген қызметке
есептелген комиссиялық шығыстар
2819 1 0 0   Резиденттер ұсынған кастодиан қызметіне есептелген
комиссиялық шығыстар
2819 2 0 0   Резидент еместер ұсынған кастодиан қызметіне
есептелген комиссиялық шығыстар
2820 0 0 0 Аудит және консультациялық қызмет көрсетулер бойынша
есептелген шығыстар
2820 1 0 0   Аудит және резиденттер ұсынған консультациялық қызмет
көрсетулер бойынша есептелген шығыстар
2820 2 0 0   Аудит және резидент еместер ұсынған консультациялық
қызмет көрсетулер бойынша есептелген шығыстар
2830       Мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2831 0 0 0  Аударым операциялары бойынша көрсетілген қызмет
бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2831 1 0 0   Резиденттер ұсынған аударым операцияларының қызметі
бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2831 2 0 0   Резидент еместер ұсынған аударым операцияларының
қызметі бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2832 0 0 0  Сақтандыру полистерін сату қызметі бойынша мерзімі
өткен комиссиялық шығыстар
2832 1 0 0   Резиденттердің сақтандыру полистерін сату қызметі
бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2833 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату қызметі бойынша мерзімі
өткен комиссиялық шығыстар
2833 1 0 0   Резиденттер берген бағалы қағаздарды сатып алу-сату
қызметі бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2833 2 0 0   Резидент еместер берген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату қызметі бойынша мерзімі өткен комиссиялық
шығыстар
2834 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату қызметі бойынша мерзімі
өткен комиссиялық шығыстар

2834 1 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже
иностранной валюты, предоставленные резидентами
2834 2 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже
иностранной валюты, предоставленные нерезидентами
2835 0 0 0 Просроченные комиссионные расходы по услугам по доверительным
операциям
2835 1 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по доверительным
операциям, предоставленные резидентами
2835 2 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по доверительным
операциям, предоставленные нерезидентами
2836 0 0 0 Просроченные комиссионные расходы по услугам по полученным
гарантиям
2836 1 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по полученным
гарантиям, предоставленные резидентами
2836 2 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по полученным
гарантиям, предоставленные нерезидентами
2838 0 0 0 Просроченные прочие комиссионные расходы
2838 1 0 0  Просроченные прочие комиссионные расходы по услугам,
предоставленные резидентами
2838 2 0 0  Просроченные прочие комиссионные расходы по услугам,
предоставленные нерезидентами
2839 0 0 0 Просроченные комиссионные расходы по услугам по кастодиальной
деятельности
2839 1 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по кастодиальной
деятельности, предоставленные резидентами
2839 2 0 0  Просроченные комиссионные расходы по услугам по кастодиальной
деятельности, предоставленные нерезидентами
2850     Прочие кредиторы
2851 0 0 0 Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в бюджет
2851 1 1 1  Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
республиканский бюджет
2851 1 2 1  Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в местные
бюджеты
2852 0 0 0 Расчеты с брокерами
2852 1 5 1  Расчеты с брокерами (резидентами) в тенге
2852 1 5 2  Расчеты с брокерами (резидентами) в СКВ
2852 1 5 3  Расчеты с брокерами (резидентами) в ДВВ
2852 2 5 1  Расчеты с брокерами (нерезидентами) в тенге
2852 2 5 2  Расчеты с брокерами (нерезидентами) в СКВ
2852 2 5 3  Расчеты с брокерами (нерезидентами) в ДВВ
2853 0 0 0 Расчеты с акционерами (по дивидендам)
2853 1 1 1  Расчеты с Правительством Республики Казахстан (по дивидендам)
в тенге
2853 1 2 1  Расчеты с местными органами власти Республики Казахстан (по
дивидендам) в тенге
2853 1 4 1  Расчеты с банками-резидентами (по дивидендам) в тенге
2853 1 5 1  Расчеты с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций, (по дивидендам) в тенге

2834 1 0 0   Резиденттер ұсынған шетел валютасын сатып алу-сату
қызметі бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2834 2 0 0   Резидент еместер ұсынған шетел валютасын сатып
алу-сату қызметі бойынша мерзімі өткен комиссиялық
шығыстары
2835 0 0 0  Сенім операциялары бойынша мерзімі өткен
комиссиялық шығыстар
2835 1 0 0   Резидент көрсеткен сенім операцияларының
қызметі бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2835 2 0 0   Резидент еместер көрсеткен сенім
операцияларының қызметі бойынша мерзімі өткен
комиссиялық шығыстар
2836 0 0 0  Алынған кепілдіктер қызметі бойынша мерзімі өткен
комиссиялық шығыстар
2836 1 0 0   Алынған кепілдіктер бойынша резидент ұсынған қызмет
бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2836 2 0 0   Алынған кепілдіктер бойынша резидент еместер ұсынған
қызмет бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2838 0 0 0  Мерзімі өткен басқа комиссиялық шығыстар
2838 1 0 0   Резиденттер көрсеткен қызмет бойынша мерзімі өткен
басқа комиссиялық шығыстар
2838 2 0 0   Резидент еместер көрсеткен қызмет бойынша мерзімі
өткен басқа комиссиялық шығыстар
2839 0 0 0  Кастодиан қызметі бойынша мерзімі өткен комиссиялық
шығыстар
2839 1 0 0   Резиденттер ұсынған кастодиан қызметі бойынша мерзімі
өткен комиссиялық шығыстар
2839 2 0 0   Резидент еместер ұсынған кастодиан қызметі бойынша
мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2850       Басқа кредиторлар
2851 0 0 0  Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдер бойынша есеп айырысу
2851 1 1 1   Салық және республикалық бюджетке төленетін басқа да
міндетті төлемдер бойынша есеп айырысу
2851 1 2 1   Салық және жергілікті бюджетке төленетін басқа да
міндетті төлемдер бойынша есеп айырысу
2852 0 0 0  Брокерлермен есеп айырысу
2852 1 5 1   Брокерлермен (резиденттермен) теңгемен есеп айырысу
2852 1 5 2   Брокерлермен (резиденттермен) ЕАВ-мен есеп айырысу
2852 1 5 3   Брокерлермен (резиденттермен) ВБТ-мен есеп айырысу
2852 2 5 1   Брокерлермен (резидент еместермен) теңгемен есеп
айырысу
2852 2 5 2   Брокерлермен (резидент еместермен) ЕАВ-мен есеп айырысу
2852 2 5 3   Брокерлермен (резидент еместермен) ВБТ-мен есеп айырысу
2853 0 0 0  Акционерлермен (дивидендтер бойынша) есеп айырысу
2853 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметімен (дивидендтер
бойынша) теңгемен есеп айырысу
2853 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін (дивидендтер
бойынша) теңгемен есеп айырысу
2853 1 4 1   Резидент банктермен (дивидендтер бойынша) теңгемен есеп
айырысу
2853 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен (дивидендтер
бойынша) теңгемен есеп айырысу

2853 1 6 1  Расчеты с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами (по дивидендам) в тенге
2853 1 7 1  Расчеты с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами (по дивидендам) в тенге
2853 1 8 1  Расчеты с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства (по дивидендам) в тенге
2853 1 9 1  Расчеты с домашними хозяйствами-резидентами (по дивидендам) в
тенге
2853 2 1 1  Расчеты с акционерами-Правительством иностранного государства
(по дивидендам) в тенге
2853 2 1 2  Расчеты с акционерами-Правительством иностранного государства
(по дивидендам) в СКВ
2853 2 1 3  Расчеты с акционерами-Правительством иностранного государства
(по дивидендам) в ДВВ
2853 2 2 1  Расчеты с акционерами-местными органами власти иностранного
государства (по дивидендам) в тенге
2853 2 2 2  Расчеты с акционерами-местными органами власти иностранного
государства (по дивидендам) в СКВ
2853 2 2 3  Расчеты с акционерами-местными органами власти иностранного
государства (по дивидендам) в ДВВ
2853 2 4 1  Расчеты с акционерами банками-нерезидентами (по дивидендам) в
тенге
2853 2 4 2  Расчеты с акционерами банками-нерезидентами (по дивидендам) в
СКВ
2853 2 4 3  Расчеты с акционерами банками-нерезидентами (по дивидендам) в
ДВВ
2853 2 5 1  Расчеты с акционерами организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
(по дивидендам) в тенге
2853 2 5 2  Расчеты с акционерами организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
(по дивидендам) в СКВ
2853 2 5 3  Расчеты с акционерами организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
(по дивидендам) в ДВВ
2853 2 6 1  Расчеты с акционерами государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
(по дивидендам) в тенге
2853 2 6 2  Расчеты с акционерами государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
(по дивидендам) в СКВ
2853 2 6 3  Расчеты с акционерами государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
(по дивидендам) в ДВВ
2853 2 7 1  Расчеты с акционерами негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами (по дивидендам) в тенге
2853 2 7 2  Расчеты с акционерами негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами (по дивидендам) в СКВ
2853 2 7 3  Расчеты с акционерами негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами (по дивидендам) в ДВВ

2853 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
(дивидендтер бойынша) теңгемен есеп айырысу
2853 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
(дивидендтер бойынша) теңгемен есеп айырысу
2853 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен (дивидендтер бойынша) теңгемен
есеп айырысу
2853 1 9 1   Резиденттермен үй шаруашылығына (дивидендтер бойынша)
теңгемен есеп айырысу
2853 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметімен-акционерлермен (дивидендтер
бойынша) теңгемен есеп айырысу
2853 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметімен-акционерлермен (дивидендтер
бойынша) ЕАВ-мен есеп айырысу
2853 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметімен-акционерлермен (дивидендтер
бойынша) ВБТ-мен есеп айырысу
2853 2 2 1   Акционерлермен-шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет
органдарымен (дивидендтер бойынша) теңгемен есеп
айырысу
2853 2 2 2   Акционерлермен-шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет
органдарымен (дивидендтер бойынша) ЕАВ-мен есеп айырысу
2853 2 2 3   Акционерлермен-шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет
органдарымен (дивидендтер бойынша) ВБТ-мен есеп айырысу
2853 2 4 1   Резидент емес акционер банктермен (дивидендтер
бойынша) теңгемен есеп айырысу
2853 2 4 2   Резидент емес акционер банктермен (дивидендтер
бойынша) ЕАВ-мен есеп айырысу
2853 2 4 3   Резидент емес акционер банктермен (дивидендтер
бойынша) ВБТ-мен есеп айырысу
2853 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес акционер ұйымдармен
(дивидендтер бойынша) теңгемен есеп айырысу
2853 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес акционер ұйымдармен
(дивидендтер бойынша) ЕАВ-мен есеп айырысу
2853 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес акционер ұйымдармен
(дивидендтер бойынша) ВБТ-мен есеп айырысу
2853 2 6 1   Акционерлермен-шетелдік мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарымен (дивидендтер бойынша)
теңгемен есеп айырысу
2853 2 6 2   Акционерлермен-шетелдік мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарымен (дивидендтер бойынша)
ЕАВ-мен есеп айырысу
2853 2 6 3   Акционерлермен-шетелдік мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарымен (дивидендтер бойынша)
ВБТ-мен есеп айырысу
2853 2 7 1   Акционерлермен-шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарымен (дивидендтер бойынша)
теңгемен есеп айырысу
2853 2 7 2   Акционерлермен-шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарымен (дивидендтер бойынша)
ЕАВ-мен есеп айырысу
2853 2 7 3   Акционерлермен-шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарымен (дивидендтер бойынша)
ВБТ-мен есеп айырысу

2853 2 8 1  Расчеты с акционерами некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства (по дивидендам) в тенге
2853 2 8 2  Расчеты с акционерами некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства (по дивидендам) в СКВ
2853 2 8 3  Расчеты с акционерами некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства (по дивидендам) в ДВВ
2853 2 9 1  Расчеты с акционерами домашними хозяйствами-нерезидентами
(по дивидендам) в тенге
2853 2 9 2  Расчеты с акционерами домашними хозяйствами-нерезидентами
(по дивидендам) в СКВ
2853 2 9 3  Расчеты с акционерами домашними хозяйствами-нерезидентами
(по дивидендам) в ДВВ
2854 0 0 0 Расчеты с работниками
2855 0 0 0 Кредиторы по документарным расчетам
2855 1 1 1  Кредиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в тенге
2855 1 1 2  Кредиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в СКВ
2855 1 1 3  Кредиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в ДВВ
2855 1 2 1  Кредиторы (местные органы власти Республики Казахстан) по
документарным расчетам в тенге
2855 1 2 2  Кредиторы (местные органы власти Республики Казахстан) по
документарным расчетам в СКВ
2855 1 2 3  Кредиторы (местные органы власти Республики Казахстан) по
документарным расчетам в ДВВ
2855 1 4 1  Кредиторы (банки-резиденты) по документарным расчетам в тенге
2855 1 4 2  Кредиторы (банки-резиденты) по документарным расчетам в СКВ
2855 1 4 3  Кредиторы (банки-резиденты) по документарным расчетам в ДВВ
2855 1 5 1  Кредиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в тенге
2855 1 5 2  Кредиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в СКВ
2855 1 5 3  Кредиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в ДВВ
2855 1 6 1  Кредиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в тенге
2855 1 6 2  Кредиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в СКВ
2855 1 6 3  Кредиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в ДВВ

2853 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес акционер ұйымдармен теңгемен
(дивидендтер бойынша) есеп айырысу
2853 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес акционер ұйымдармен ЕАВ-мен (дивидендтер
бойынша) есеп айырысу
2853 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес акционер ұйымдармен ВБТ-мен (дивидендтер
бойынша) есеп айырысу
2853 2 9 1   Үй шаруашылығындағы резидент емес акционерлермен
теңгемен (дивидендтер бойынша) есеп айырысу
2853 2 9 2   Үй шаруашылығындағы резидент емес акционерлермен
ЕАВ-мен (дивидендтер бойынша) есеп айырысу
2853 2 9 3   Үй шаруашылығындағы резидент емес акционерлермен
ВБТ-мен (дивидендтер бойынша) есеп айырысу
2854 0 0 0  Қызметкерлерімен есеп айырысу
2855 0 0 0  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар
2855 1 1 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
2855 1 1 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
2855 1 1 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
2855 1 2 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2855 1 2 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2855 1 2 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2855 1 4 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент банктер)
2855 1 4 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент банктер)
2855 1 4 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент банктер)
2855 1 5 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2855 1 5 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2855 1 5 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2855 1 6 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдар)
2855 1 6 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдар)
2855 1 6 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдар)

2855 1 7 1  Кредиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в тенге
2855 1 7 2  Кредиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в СКВ
2855 1 7 3  Кредиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в ДВВ
2855 1 8 1  Кредиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным
расчетам в тенге
2855 1 8 2  Кредиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным
расчетам в СКВ
2855 1 8 3  Кредиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным
расчетам в ДВВ
2855 1 9 1  Кредиторы (домашние хозяйства-резиденты) по документарным
расчетам в тенге
2855 1 9 2  Кредиторы (домашние хозяйства-резиденты) по документарным
расчетам в СКВ
2855 1 9 3  Кредиторы (домашние хозяйства-резиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
2855 2 1 1  Кредиторы (Правительства иностранного государства) по
документарным расчетам в тенге
2855 2 1 2  Кредиторы (Правительства иностранного государства) по
документарным расчетам в СКВ
2855 2 1 3  Кредиторы (Правительства иностранного государства) по
документарным расчетам в ДВВ
2855 2 2 1  Кредиторы (местные органы власти иностранного государства) по
документарным расчетам в тенге
2855 2 2 2  Кредиторы (местные органы власти иностранного государства) по
документарным расчетам в СКВ
2855 2 2 3  Кредиторы (местные органы власти иностранного государства) по
документарным расчетам в ДВВ
2855 2 4 1  Кредиторы (банки-нерезиденты) по документарным расчетам в
тенге
2855 2 4 2  Кредиторы (банки-нерезиденты) по документарным расчетам в СКВ
2855 2 4 3  Кредиторы (банки-нерезиденты) по документарным расчетам в ДВВ
2855 2 5 1  Кредиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в тенге
2855 2 5 2  Кредиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в СКВ
2855 2 5 3  Кредиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в ДВВ
2855 2 6 1  Кредиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в тенге

2855 1 7 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2855 1 7 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2855 1 7 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2855 1 8 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2855 1 8 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2855 1 8 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2855 1 9 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резиденттердің үй шаруашылығындағы)
2855 1 9 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резиденттердің үй шаруашылығындағы)
2855 1 9 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резиденттердің үй шаруашылығындағы)
2855 2 1 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетел мемлекеті үкіметі)
2855 2 1 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетел мемлекеті үкіметі)
2855 2 1 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетел мемлекеті үкіметі)
2855 2 2 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
2855 2 2 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
2855 2 2 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
2855 2 4 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент емес банктер)
2855 2 4 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент емес банктер)
2855 2 4 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент емес банктер)
2855 2 5 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар)
2855 2 5 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар)
2855 2 5 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар)
2855 2 6 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)

2855 2 6 2  Кредиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в СКВ
2855 2 6 3  Кредиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в ДВВ
2855 2 7 1  Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в тенге
2855 2 7 2  Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в СКВ
2855 2 7 3  Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в ДВВ
2855 2 8 1  Кредиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным
расчетам в тенге
2855 2 8 2  Кредиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным
расчетам в СКВ
2855 2 8 3  Кредиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным
расчетам в ДВВ
2855 2 9 1  Кредиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по документарным
расчетам в тенге
2855 2 9 2  Кредиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по документарным
расчетам в СКВ
2855 2 9 3  Кредиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
2856 0 0 0 Кредиторы по капитальным вложениям
2856 1 1 1  Кредиторы (Правительство Республики Казахстан) по капитальным
вложениям в тенге
2856 1 2 1  Кредиторы (местные органы власти Республики Казахстан) по
капитальным вложениям в тенге
2856 1 3 1  Кредиторы (Национальный Банк Республики Казахстан) по
капитальным вложениям в тенге
2856 1 4 1  Кредиторы (банки-резиденты) по капитальным вложениям в тенге
2856 1 5 1  Кредиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по капитальным вложениям в тенге
2856 1 6 1  Кредиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по капитальным вложениям в тенге
2856 1 7 1  Кредиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по капитальным вложениям в тенге
2856 1 8 1  Кредиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным вложениям
в тенге
2856 1 9 1  Кредиторы (домашние хозяйства-резиденты) по капитальным
вложениям в тенге
2856 2 1 1  Кредиторы (Правительство иностранного государства) по
капитальным вложениям в тенге
2856 2 1 2  Кредиторы (Правительство иностранного государства) по
капитальным вложениям в СКВ

2855 2 6 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2855 2 6 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2855 2 7 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
2855 2 7 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
2855 2 7 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
2855 2 8 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
2855 2 8 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
2855 2 8 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
2855 2 9 1   Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент еместердің үй шаруашылығындағы)
2855 2 9 2   ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент еместердің үй шаруашылығындағы)
2855 2 9 3   ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент еместердің үй шаруашылығындағы)
2856 0 0 0  Күрделі салымдар бойынша кредиторлар
2856 1 1 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
2856 1 2 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2856 1 3 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
2856 1 4 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(резидент банктер)
2856 1 5 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
2856 1 6 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2856 1 7 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2856 1 8 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2856 1 9 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(резиденттер үй шаруашылығындағы)
2856 2 1 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (Шетел
мемлекетінің үкіметі)
2856 2 1 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (Шетел
мемлекетінің үкіметі)

2856 2 1 3  Кредиторы (Правительство иностранного государства) по
капитальным вложениям в ДВВ
2856 2 2 1  Кредиторы (местные органы власти иностранного государства)
по капитальным вложениям в тенге
2856 2 2 2  Кредиторы (местные органы власти иностранного государства)
по капитальным вложениям в СКВ
2856 2 2 3  Кредиторы (местные органы власти иностранного государства)
по капитальным вложениям в ДВВ
2856 2 3 1  Кредиторы (иностранные центральные банки) по капитальным
вложениям в тенге
2856 2 3 2  Кредиторы (иностранные центральные банки) по капитальным
вложениям в СКВ
2856 2 3 3  Кредиторы (иностранные центральные банки) по капитальным
вложениям в ДВВ
2856 2 4 1  Кредиторы (банки-нерезиденты) по капитальным вложениям
в тенге
2856 2 4 2  Кредиторы (банки-нерезиденты) по капитальным вложениям
в СКВ
2856 2 4 3  Кредиторы (банки-нерезиденты) по капитальным вложениям
в ДВВ
2856 2 5 1  Кредиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по капитальным
вложениям в тенге
2856 2 5 2  Кредиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по капитальным
вложениям в СКВ
2856 2 5 3  Кредиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по капитальным
вложениям в ДВВ
2856 2 6 1  Кредиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям
в тенге
2856 2 6 2  Кредиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям
в СКВ
2856 2 6 3  Кредиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям
в ДВВ
2856 2 7 1  Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям
в тенге
2856 2 7 2  Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в СКВ
2856 2 7 3  Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в ДВВ
2856 2 8 1  Кредиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным
вложениям в тенге
2856 2 8 2  Кредиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным
вложениям в СКВ
2856 2 8 3  Кредиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным
вложениям в ДВВ
2856 2 9 1  Кредиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по капитальным
вложениям в тенге

2856 2 1 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (ЕАВ-мен
күрделі салымдар бойынша)
2856 2 2 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
2856 2 2 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
2856 2 2 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
2856 2 3 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(шетелдік орталық банктер)
2856 2 3 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (шетелдік
орталық банктер)
2856 2 3 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (шетелдік
орталық банктер)
2856 2 4 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(резидент емес банктер)
2856 2 4 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент
емес банктер)
2856 2 4 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент
емес банктер)
2856 2 5 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
2856 2 5 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
2856 2 5 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
2856 2 6 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2856 2 6 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
2856 2 6 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
2856 2 7 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
2856 2 7 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
2856 2 7 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
2856 2 8 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдар)
2856 2 8 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдар)
2856 2 8 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдар)
2856 2 9 1   Теңгемен күрделі салымдар бойынша кредиторлар
(резидент еместердің үй шаруашылығындағы)

2856 2 9 2  Кредиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по капитальным
вложениям в СКВ
2856 2 9 3  Кредиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по капитальным
вложениям в ДВВ
2857 0 0 0 Отсроченный подоходный налог
2858 0 0 0 Длинная валютная позиция по иностранной валюте
2858 1 0 2  Длинная валютная позиция по СКВ
2858 1 0 3  Длинная валютная позиция по ДВВ
2859 0 0 0 Контрстоимость иностранной валюты в тенге (короткой валютной
позиции)
2859 1 0 2  Контрстоимость СКВ в тенге (короткой валютной позиции)
2859 1 0 3  Контрстоимость ДВВ в тенге (короткой валютной позиции)
2860 0 0 0 Прочие кредиторы по банковской деятельности
2860 1 1 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в тенге
2860 1 1 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в СКВ
2860 1 1 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в ДВВ
2860 1 2 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (местные органы
власти Республики Казахстан) в тенге
2860 1 2 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (местные органы
власти Республики Казахстан) в СКВ
2860 1 2 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (местные органы
власти Республики Казахстан) в ДВВ
2860 1 3 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в тенге
2860 1 3 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в СКВ
2860 1 3 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в ДВВ
2860 1 4 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (банки-резиденты)
в тенге
2860 1 4 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (банки-резиденты)
в СКВ
2860 1 4 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (банки-резиденты)
в ДВВ
2860 1 5 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в тенге
2860 1 5 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в СКВ
2860 1 5 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в ДВВ
2860 1 6 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в тенге
2860 1 6 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в СКВ
2860 1 6 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в ДВВ

2856 2 9 2   ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент
еместердің үй шаруашылығындағы)
2856 2 9 3   ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент
еместердің үй шаруашылығындағы)
2857 0 0 0  Мерзімі ұзартылған табыс салығы
2858 0 0 0  Шетел валютасы бойынша ұзын валюта позициясы
2858 1 0 2   ЕАВ бойынша ұзын валюта позициясы
2858 1 0 3   ВБТ бойынша ұзын валюта позициясы
2859 0 0 0  Шетел валютасының теңгемен қарсы құны (қысқа валюта
позициясы)
2859 1 0 2   ЕАВ-ның теңгемен қарсы құны (қысқа валюта позициясы)
2859 1 0 3   ВБТ-нің теңгемен қарсы құны (қысқа валюта позициясы)
2860 0 0 0  Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар
2860 1 1 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
2860 1 1 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
2860 1 1 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
2860 1 2 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2860 1 2 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2860 1 2 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2860 1 3 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
2860 1 3 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
2860 1 3 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
2860 1 4 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2860 1 4 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2860 1 4 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2860 1 5 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
2860 1 5 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
2860 1 5 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
2860 1 6 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2860 1 6 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2860 1 6 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдар)

2860 1 7 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты)
в тенге
2860 1 7 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты)
в СКВ
2860 1 7 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты)
в ДВВ
2860 1 8 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в тенге
2860 1 8 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в СКВ
2860 1 8 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в ДВВ
2860 1 9 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в тенге
2860 1 9 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в СКВ
2860 1 9 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в ДВВ
2860 2 1 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (Правительства
иностранного государства) в тенге
2860 2 1 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (Правительства
иностранного государства) в СКВ
2860 2 1 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (Правительства
иностранного государства) в ДВВ
2860 2 2 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (местные органы
власти иностранного государства) в тенге
2860 2 2 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (местные органы
власти иностранного государства) в СКВ
2860 2 2 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (местные органы
власти иностранного государства) в ДВВ
2860 2 3 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (иностранные
центральные банки) в тенге
2860 2 3 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (иностранные
центральные банки) в СКВ
2860 2 3 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (иностранные
центральные банки) в ДВВ
2860 2 4 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(банки-нерезиденты) в тенге
2860 2 4 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(банки-нерезиденты) в СКВ
2860 2 4 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(банки-нерезиденты) в ДВВ
2860 2 5 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) в тенге
2860 2 5 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) в СКВ
2860 2 5 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) в ДВВ

2860 1 7 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2860 1 7 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2860 1 7 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2860 1 8 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2860 1 8 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2860 1 8 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2860 1 9 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2860 1 9 2   Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығы-резиденттер) ЕАВ-мен
2860 1 9 3   Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығы-резиденттер) ВБТ-мен
2860 2 1 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар (Шетел
мемлекеті үкіметінің)
2860 2 1 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар (Шетел
мемлекеті үкіметінің)
2860 2 1 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар (Шетел
мемлекеті үкіметінің)
2860 2 2 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
2860 2 2 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
2860 2 2 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
2860 2 3 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(шетелдік орталық банктер)
2860 2 3 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(шетелдік орталық банктер)
2860 2 3 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(шетелдік орталық банктер)
2860 2 4 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(резидент емес банктер)
2860 2 4 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(резидент емес банктер)
2860 2 4 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(резидент емес банктер)
2860 2 5 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
2860 2 5 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
2860 2 5 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)

2860 2 6 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (государственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в тенге
2860 2 6 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (государственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в СКВ
2860 2 6 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (государственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в ДВВ
2860 2 7 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации иностранного
государства) в тенге
2860 2 7 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации иностранного
государства) в СКВ
2860 2 7 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации иностранного
государства) в ДВВ
2860 2 8 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в тенге
2860 2 8 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в СКВ
2860 2 8 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в ДВВ
2860 2 9 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в тенге
2860 2 9 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в СКВ
2860 2 9 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в ДВВ
2861 0 0 0 Резерв на отпускные выплаты
2862 0 0 0 Обязательства, связанные с кастодиальной деятельностью
2862 1 4 1  Обязательства перед банками-резидентами, связанные с
кастодиальной деятельностью в тенге
2862 1 4 2  Обязательства перед банками-резидентами, связанные с
кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 1 4 3  Обязательства перед банками-резидентами, связанные с
кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 1 5 1  Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
связанные с кастодиальной деятельностью в тенге
2862 1 5 2  Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
связанные с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 1 5 3  Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
связанные с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 1 6 1  Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в тенге
2862 1 6 2  Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в СКВ

2860 2 6 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2860 2 6 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2860 2 6 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2860 2 7 1   Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
2860 2 7 2   Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
2860 2 7 3   Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
2860 2 8 1   Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдар) теңгемен
2860 2 8 2   Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдар) ЕАВ-мен
2860 2 8 3   Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдар) ВБТ-мен
2860 2 9 1   Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығы-резидент еместер) теңгемен
2860 2 9 2   Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығы-резидент еместер) ЕАВ-мен
2860 2 9 3   Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығы-резидент еместер) ВБТ-мен
2861 0 0 0  Демалыс төлемақысына арналған резервтер
2862 0 0 0  Кастодиандық қызметке байланысты міндеттемелер
2862 1 4 1   Кастодиандық қызметке байланысты резидент банктер
алдындағы теңгемен міндеттемелер
2862 1 4 2   Кастодиандық қызметке байланысты резидент банктер
алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелер
2862 1 4 3   Кастодиандық қызметке байланысты резидент банктер
алдындағы ВБТ-мен міндеттемелер
2862 1 5 1   Кастодиандық қызметке байланысты банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдар
алдындағы теңгемен міндеттемелер
2862 1 5 2   Кастодиандық қызметке байланысты банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдар
алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелер
2862 1 5 3   Кастодиандық қызметке байланысты банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдар
алдындағы ВБТ-мен міндеттемелер
2862 1 6 1   Кастодиандық қызметке байланысты мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдар алдындағы теңгемен міндеттемелер
2862 1 6 2   Кастодиандық қызметке байланысты мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелер

2862 1 6 3  Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в ДВВ
2862 1 7 1  Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в тенге
2862 1 7 2  Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в СКВ
2862 1 7 3  Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в ДВВ
2862 1 8 1  Обязательства перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, связанные с кастодиальной деятельностью в тенге
2862 1 8 2  Обязательства перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, связанные с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 1 8 3  Обязательства перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства,
связанные с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 1 9 1  Обязательства перед домашними хозяйствами-резидентами,
связанные с кастодиальной деятельностью в тенге
2862 1 9 2  Обязательства перед домашними хозяйствами-резидентами,
связанные с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 1 9 3  Обязательства перед домашними хозяйствами-резидентами,
связанные с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 2 4 1  Обязательства перед банками-нерезидентами, связанные с
кастодиальной деятельностью в тенге
2862 2 4 2  Обязательства перед банками-нерезидентами, связанные с
кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 2 4 3  Обязательства перед банками-нерезидентами, связанные с
кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 2 5 1  Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
связанные с кастодиальной деятельностью в тенге
2862 2 5 2  Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
связанные с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 2 5 3  Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
связанные с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 2 6 1  Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства, связанные с
кастодиальной деятельностью в тенге
2862 2 6 2  Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства, связанные
с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 2 6 3  Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства, связанные с
кастодиальной деятельностью в ДВВ

2862 1 6 3   Кастодиандық қызметке байланысты мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдар алдындағы ВБТ-мен міндеттемелер
2862 1 7 1   Кастодиандық қызметке байланысты мемлекеттік емес
қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы теңгемен
міндеттемелер
2862 1 7 2   Кастодиандық қызметке байланысты мемлекеттік емес
қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен
міндеттемелер
2862 1 7 3   Кастодиандық қызметке байланысты мемлекеттік емес
қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы ВБТ-мен
міндеттемелер
2862 1 8 1   Кастодиандық қызметке байланысты үй шаруашылығына
қызмет көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдар
алдындағы теңгемен міндеттемелер
2862 1 8 2   Кастодиандық қызметке байланысты үй шаруашылығына
қызмет көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдар
алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелер
2862 1 8 3   Кастодиандық қызметке байланысты үй шаруашылығына
қызмет көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдар
алдындағы ВБТ-мен міндеттемелер
2862 1 9 1   Кастодиандық қызметке байланысты резиденттердің үй
шаруашылығы алдындағы теңгемен міндеттемелер
2862 1 9 2   Кастодиандық қызметке байланысты резиденттердің үй
шаруашылығы алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелер
2862 1 9 3   Кастодиандық қызметке байланысты резиденттердің үй
шаруашылығы алдындағы ВБТ-мен міндеттемелер
2862 2 4 1   Кастодиандық қызметке байланысты резидент емес банктер
алдындағы теңгемен міндеттемелер
2862 2 4 2   Резидент емес банктер алдындағы кастодиандық қызметке
байланысты ЕАВ-мен міндеттемелер
2862 2 4 3   Резидент емес банктер алдындағы кастодиандық қызметке
байланысты ВБТ-мен міндеттемелер
2862 2 5 1   Кастодиандық қызметке байланысты банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
банктер алдындағы теңгемен міндеттемелер
2862 2 5 2   Кастодиандық қызметке байланысты банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
банктер алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелер
2862 2 5 3   Кастодиандық қызметке байланысты банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
банктер алдындағы ВБТ-мен міндеттемелер
2862 2 6 1   Кастодиандық қызметке байланысты шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары алдындағы теңгемен
міндеттемелер
2862 2 6 2   Кастодиандық қызметке байланысты шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары алдындағы ЕАВ-мен
міндеттемелер
2862 2 6 3   Кастодиандық қызметке байланысты шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары алдындағы ВБТ-мен
міндеттемелер

2862 2 7 1  Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства, связанные с
кастодиальной деятельностью в тенге
2862 2 7 2  Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства, связанные с
кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 2 7 3  Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства, связанные с
кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 2 8 1  Обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, связанные с кастодиальной деятельностью в тенге
2862 2 8 2  Обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, связанные с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 2 8 3  Обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, связанные с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 2 9 1  Обязательства перед домашними хозяйствами-нерезидентами,
связанные с кастодиальной деятельностью в тенге
2862 2 9 2  Обязательства перед домашними хозяйствами-нерезидентами,
связанные с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 2 9 3  Обязательства перед домашними хозяйствами-нерезидентами,
связанные с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2864 0 0 0 Обязательства по акцептам
2864 1 1 1  Обязательства перед Правительством Республики Казахстан по
акцептам в тенге
2864 1 1 2  Обязательства перед Правительством Республики Казахстан по
акцептам в СКВ
2864 1 1 3  Обязательства перед Правительством Республики Казахстан по
акцептам в ДВВ
2864 1 2 1  Обязательства перед местными органами власти Республики
Казахстан по акцептам в тенге
2864 1 2 2  Обязательства перед местными органами власти Республики
Казахстан по акцептам в СКВ
2864 1 2 3  Обязательства перед местными органами власти Республики
Казахстан по акцептам в ДВВ
2864 1 3 1  Обязательства перед Национальным Банком Республики Казахстан
по акцептам в тенге
2864 1 3 2  Обязательства перед Национальным Банком Республики Казахстан
по акцептам в СКВ
2864 1 3 3  Обязательства перед Национальным Банком Республики Казахстан
по акцептам в ДВВ
2864 1 4 1  Обязательства перед другими банками-резидентами по акцептам в
тенге
2864 1 4 2  Обязательства перед другими банками-резидентами по акцептам в
СКВ
2864 1 4 3  Обязательства перед другими банками-резидентами по акцептам в
ДВВ
2864 1 5 1  Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
акцептам в тенге

2862 2 7 1   Кастодиандық қызметке байланысты шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары алдындағы
теңгемен міндеттемелер
2862 2 7 2   Кастодиандық қызметке байланысты шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары алдындағы
ЕАВ-мен міндеттемелер
2862 2 7 3   Кастодиандық қызметке байланысты шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары алдындағы
ВБТ-мен міндеттемелер
2862 2 8 1   Кастодиандық қызметке байланысты үй шаруашылығына
қызмет көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдар алдындағы теңгемен міндеттемелер
2862 2 8 2   Кастодиандық қызметке байланысты үй шаруашылығына
қызмет көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелер
2862 2 8 3   Кастодиандық қызметке байланысты үй шаруашылығына
қызмет көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдар алдындағы ВБТ-мен міндеттемелер
2862 2 9 1   Кастодиандық қызметке байланысты резидент еместердің
үй шаруашылығы алдындағы теңгемен міндеттемелер
2862 2 9 2   Кастодиандық қызметке байланысты резидент еместердің
үй шаруашылығы алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелер
2862 2 9 3   Кастодиандық қызметке байланысты резидент еместердің
үй шаруашылығы алдындағы ВБТ-мен міндеттемелер
2864 0 0 0  Акцептер бойынша міндеттемелер
2864 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметі алдындағы акцептер
бойынша теңгемен міндеттемелер
2864 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметі алдындағы акцептер
бойынша ЕАВ-мен міндеттемелері
2864 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметі алдындағы акцептер
бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2864 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
алдындағы акцептер бойынша теңгемен міндеттемелер
2864 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
алдындағы акцептер бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2864 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
алдындағы акцептер бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2864 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі алдындағы
акцептер бойынша теңгемен міндеттемелер
2864 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі алдындағы
акцептер бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2864 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі алдындағы
акцептер бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2864 1 4 1   Басқа резидент банктер алдындағы акцептер бойынша
теңгемен міндеттемелер
2864 1 4 2   Басқа резидент банктер алдындағы акцептер бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелер
2864 1 4 3   Басқа резидент банктер алдындағы акцептер бойынша
ВБТ-мен міндеттемелер
2864 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы акцептер бойынша
теңгемен міндеттемелер

2864 1 5 2  Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по акцептам в СКВ
2864 1 5 3  Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по акцептам в ДВВ
2864 1 6 1  Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по акцептам в тенге
2864 1 6 2  Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по акцептам в СКВ
2864 1 6 3  Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по акцептам в ДВВ
2864 1 7 1  Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по акцептам в тенге
2864 1 7 2  Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по акцептам в СКВ
2864 1 7 3  Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по акцептам в ДВВ
2864 1 8 1  Обязательства перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, по акцептам в тенге
2864 1 8 2  Обязательства перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, по акцептам в СКВ
2864 1 8 3  Обязательства перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, по акцептам в ДВВ
2864 1 9 1  Обязательства перед домашними хозяйствами-резидентами по
акцептам в тенге
2864 1 9 2  Обязательства перед домашними хозяйствами-резидентами по
акцептам в СКВ
2864 1 9 3  Обязательства перед домашними хозяйствами-резидентами по
акцептам в ДВВ
2864 2 1 1  Обязательства перед Правительством иностранного государства
по акцептам в тенге
2864 2 1 2  Обязательства перед Правительством иностранного государства
по акцептам в СКВ
2864 2 1 3  Обязательства перед Правительством иностранного государства
по акцептам в ДВВ
2864 2 2 1  Обязательства перед местными органами власти иностранного
государства по акцептам в тенге
2864 2 2 2  Обязательства перед местными органами власти иностранного
государства по акцептам в СКВ
2864 2 2 3  Обязательства перед местными органами власти иностранного
государства по акцептам в ДВВ
2864 2 3 1  Обязательства перед иностранными центральными банками по
акцептам в тенге
2864 2 3 2  Обязательства перед иностранными центральными банками по
акцептам в СКВ
2864 2 3 3  Обязательства перед иностранными центральными банками по
акцептам в ДВВ
2864 2 4 1  Обязательства перед банками-нерезидентами по акцептам в тенге
2864 2 4 2  Обязательства перед банками-нерезидентами по акцептам в СКВ

2864 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы акцептер бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелер
2864 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы акцептер бойынша
ВБТ-мен міндеттемелер
2864 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
акцептер бойынша теңгемен міндеттемелер
2864 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
акцептер бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2864 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
акцептер бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2864 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар алдындағы
акцептер бойынша теңгемен міндеттемелер
2864 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы акцептер бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2864 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы акцептер бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2864 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы акцептер бойынша теңгемен
міндеттемелер
2864 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы акцептер бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелер
2864 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы акцептер бойынша ВБТ-мен
міндеттемелер
2864 1 9 1   Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы акцептер
бойынша теңгемен міндеттемелері
2864 1 9 2   Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы акцептер
бойынша ЕАВ-мен міндеттемелері
2864 1 9 3   Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы акцептер
бойынша ВБТ-мен міндеттемелері
2864 2 1 1   Шетел мемлекеті үкіметі алдындағы акцептер бойынша
теңгемен міндеттемелер
2864 2 1 2   Шетел мемлекеті үкіметі алдындағы акцептер бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелер
2864 2 1 3   Шетел мемлекеті үкіметі алдындағы акцептер бойынша
ВБТ-мен міндеттемелер
2864 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
алдындағы акцептер бойынша теңгемен міндеттемелер
2864 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
алдындағы акцептер бойынша ЕАВ-мен міндеттер
2864 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
алдындағы акцептер бойынша ВБТ-мен міндеттер
2864 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің алдындағы акцептер бойынша
теңгемен міндеттемелер
2864 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің алдындағы акцептер бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелер
2864 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің алдындағы акцептер бойынша
ВБТ-мен міндеттемелер
2864 2 4 1   Резидент емес банктер алдындағы акцептер бойынша
теңгемен міндеттемелер
2864 2 4 2   Резидент емес банктер алдындағы акцептер бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелер

2864 2 4 3  Обязательства перед банками-нерезидентами по акцептам в ДВВ
2864 2 5 1  Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций по
акцептам в тенге
2864 2 5 2  Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций по
акцептам в СКВ
2864 2 5 3  Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций по
акцептам в ДВВ
2864 2 6 1  Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства в тенге
2864 2 6 2  Обязательства банка перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства в СКВ
2864 2 6 3  Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства в ДВВ
2864 2 7 1  Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами по акцептам в тенге
2864 2 7 2  Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами по акцептам в СКВ
2864 2 7 3  Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами по акцептам в ДВВ
2864 2 8 1  Обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по акцептам в тенге
2864 2 8 2  Обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по акцептам в СКВ
2864 2 8 3  Обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по акцептам в ДВВ
2864 2 9 1  Обязательства перед домашними хозяйствами-нерезидентами по
акцептам в тенге
2864 2 9 2  Обязательства перед домашними хозяйствами-нерезидентами по
акцептам в СКВ
2864 2 9 3  Обязательства перед домашними хозяйствами-нерезидентами по
акцептам в ДВВ
2867 0 0 0 Прочие кредиторы по небанковской деятельности
2867 1 1 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в тенге
2867 1 1 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в СКВ
2867 1 1 3  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в ДВВ
2867 1 2 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (местные органы
власти Республики Казахстан) в тенге
2867 1 2 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (местные органы
власти Республики Казахстан) в СКВ
2867 1 2 3  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (местные органы
власти Республики Казахстан) в ДВВ

2864 2 4 3   Резидент емес банктер алдындағы акцептер бойынша
ВБТ-мен міндеттемелер
2864 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы акцептер
бойынша теңгемен міндеттемелер
2864 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы акцептер
бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2864 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы акцептер
бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2864 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы акцептер бойынша теңгемен
міндеттемелер
2864 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы акцептер бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелер
2864 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы акцептер бойынша ВБТ-мен
міндеттемелер
2864 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы акцептер бойынша теңгемен
міндеттемелер
2864 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы акцептер бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелер
2864 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы акцептер бойынша ВБТ-мен
міндеттемелер
2864 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы акцептер бойынша
теңгемен міндеттемелер
2864 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы акцептер бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелер
2864 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы акцептер бойынша
ВБТ-мен міндеттемелер
2864 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығында акцептер бойынша
теңгемен міндеттемелер
2864 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығында акцептер бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелер
2864 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығында акцептер бойынша
ВБТ-мен міндеттемелер
2867 0 0 0  Банктік емес қызмет бойынша басқа кредиторлар
2867 1 1 1   Банктік емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
2867 1 1 2   Банктік емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
2867 1 1 3   Банктік емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
2867 1 2 1   Банктік емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2867 1 2 2   Банктік емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2867 1 2 3   Банктік емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)

2867 1 3 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в тенге
2867 1 3 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в СКВ
2867 1 3 3  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в ДВВ
2867 1 4 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(банки-резиденты) в тенге
2867 1 4 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(банки-резиденты) в СКВ
2867 1 4 3  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(банки-резиденты) в ДВВ
2867 1 5 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в тенге
2867 1 5 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в СКВ
2867 1 5 3  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в ДВВ
2867 1 6 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты) в тенге
2867 1 6 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты) в СКВ
2867 1 6 3  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты) в ДВВ
2867 1 7 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты) в тенге
2867 1 7 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты) в СКВ
2867 1 7 3  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты) в ДВВ
2867 1 8 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в тенге
2867 1 8 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в СКВ
2867 1 8 3  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в ДВВ
2867 1 9 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в тенге
2867 1 9 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в СКВ
2867 1 9 3  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в ДВВ
2867 2 1 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (Правительства
иностранного государства) в тенге
2867 2 1 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (Правительства
иностранного государства) в СКВ

2867 1 3 1   Банктік емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
2867 1 3 2   Банктік емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
2867 1 3 3   Банктік емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
2867 1 4 1   Банктік емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2867 1 4 2   Банктік емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2867 1 4 3   Банктік емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2867 1 5 1   Банктік емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2867 1 5 2   Банктік емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2867 1 5 3   Банктік емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2867 1 6 1   Банктік емес қызмет бойынша басқа кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдар)
2867 1 6 2   Банктік емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2867 1 6 3   Банктік емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдар)
2867 1 7 1   Банктік емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2867 1 7 2   Банктік емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2867 1 7 3   Банктік емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2867 1 8 1   Банктік емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2867 1 8 2   Банктік емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2867 1 8 3   Банктік емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2867 1 9 1   Банктік емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(резиденттердің үй шаруашылығындағы)
2867 1 9 2   Банктік емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(резиденттердің үй шаруашылығындағы)
2867 1 9 3   Банктік емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(резиденттердің үй шаруашылығындағы)
2867 2 1 1   Банктік емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Шетел мемлекеті үкіметінің)
2867 2 1 2   Банктік емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Шетел мемлекеті үкіметінің)

2867 2 9 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в тенге
2867 2 9 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в СКВ
2867 2 9 3  Прочие кредиторы по небанковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в ДВВ
2870 0 0 0 Прочие транзитные счета
2870 1 1 1  Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
Республики Казахстан в тенге
2870 1 1 2  Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
Республики Казахстан в СКВ
2870 1 1 3  Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
Республики Казахстан в ДВВ
2870 1 2 1  Прочие транзитные счета по операциям с местными органами
власти Республики Казахстан в тенге
2870 1 2 2  Прочие транзитные счета по операциям с местными органами
власти Республики Казахстан в СКВ
2870 1 2 3  Прочие транзитные счета по операциям с местными органами
власти Республики Казахстан в ДВВ
2870 1 3 1  Прочие транзитные счета по операциям с Национальным Банком
Республики Казахстан в тенге
2870 1 3 2  Прочие транзитные счета по операциям с Национальным Банком
Республики Казахстан в СКВ
2870 1 3 3  Прочие транзитные счета по операциям с Национальным Банком
Республики Казахстан в ДВВ
2870 1 4 1  Прочие транзитные счета по операциям с банками-резидентами в
тенге
2870 1 4 2  Прочие транзитные счета по операциям с банками-резидентами в
СКВ
2870 1 4 3  Прочие транзитные счета по операциям с банками-резидентами в
ДВВ
2870 1 5 1  Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в тенге
2870 1 5 2  Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в СКВ
2870 1 5 3  Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
2870 1 6 1  Прочие транзитные счета по операциям с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в тенге
2870 1 6 2  Прочие транзитные счета по операциям с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в СКВ
2870 1 6 3  Прочие транзитные счета по операциям с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в ДВВ
2870 1 7 1  Прочие транзитные счета по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в тенге
2870 1 7 2  Прочие транзитные счета по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в СКВ

2867 2 9 1   Банктік емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(резидент еместердің үй шаруашылығындағы)
2867 2 9 2   Банктік емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(резидент еместердің үй шаруашылығындағы)
2867 2 9 3   Банктік емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(резидент еместердің үй шаруашылығындағы)
2870 0 0 0  Басқа да транзит шоттар
2870 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметімен операциялары
бойынша теңгемен басқа да транзит шоттар
2870 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметімен операциялары
бойынша ЕАВ-мен басқа да транзит шоттар
2870 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметімен операциялары
бойынша ВБТ-мен басқа да транзит шоттар
2870 1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін операциялар бойынша теңгемен
басқа да транзит шоттар
2870 1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін операциялар бойынша ЕАВ-мен
басқа да транзит шоттар
2870 1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін операциялар бойынша ВБТ-мен
басқа да транзит шоттар
2870 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен операциялар
бойынша теңгемен басқа да транзит шоттар
2870 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен операциялар
бойынша ЕАВ-мен басқа да транзит шоттар
2870 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен операциялар
бойынша ВБТ-мен басқа да транзит шоттар
2870 1 4 1   Резидент банктермен операциялар бойынша теңгемен басқа
да транзит шоттар
2870 1 4 2   Резидент банктермен операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа
да транзит шоттар
2870 1 4 3   Резидент банктермен операциялар бойынша ВБТ-мен басқа
да транзит шоттар
2870 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен операциялар бойынша
теңгемен басқа да транзит шоттар
2870 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен операциялар бойынша
ЕАВ-мен басқа да транзит шоттар
2870 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа да транзит шоттар
2870 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша теңгемен басқа да транзит шоттар
2870 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа да транзит шоттар
2870 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша ВБТ-мен басқа да транзит шоттар
2870 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялары бойынша теңгемен басқа да транзит шоттар
2870 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялары бойынша ЕАВ-мен басқа да транзит шоттар

2870 1 7 3  Прочие транзитные счета по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в ДВВ
2870 1 8 1  Прочие транзитные счета по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства,
в тенге
2870 1 8 2  Прочие транзитные счета по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства,
в СКВ
2870 1 8 3  Прочие транзитные счета по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства,
в ДВВ
2870 1 9 1  Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в тенге
2870 1 9 2  Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в СКВ
2870 1 9 3  Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в ДВВ
2870 2 1 1  Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
иностранного государства в тенге
2870 2 1 2  Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
иностранного государства в СКВ
2870 2 1 3  Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
иностранного государства в ДВВ
2870 2 2 1  Прочие транзитные счета по операциям с местными органами
власти иностранного государства в тенге
2870 2 2 2  Прочие транзитные счета по операциям с местными органами
власти иностранного государства в СКВ
2870 2 2 3  Прочие транзитные счета по операциям с местными органами
власти иностранного государства в ДВВ
2870 2 3 1  Прочие транзитные счета по операциям с иностранными
центральными банками в тенге
2870 2 3 2  Прочие транзитные счета по операциям с иностранными
центральными банками в СКВ
2870 2 3 3  Прочие транзитные счета по операциям с иностранными
центральными банками в ДВВ
2870 2 4 1  Прочие транзитные счета по операциям с банками-нерезидентами
в тенге
2870 2 4 2  Прочие транзитные счета по операциям с банками-нерезидентами
в СКВ
2870 2 4 3  Прочие транзитные счета по операциям с банками-нерезидентами
в ДВВ
2870 2 5 1  Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в тенге
2870 2 5 2  Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в СКВ
2870 2 5 3  Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в ДВВ
2870 2 6 1  Прочие транзитные счета по операциям с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в тенге

2870 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялары бойынша ВБТ-мен басқа да транзит шоттар
2870 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен операциялары бойынша теңгемен
басқа да транзит шоттар
2870 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен операциялары бойынша ЕАВ-мен басқа
да транзит шоттар
2870 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен операциялары бойынша ВБТ-мен басқа
да транзит шоттар
2870 1 9 1   Резиденттермен үй шаруашылығына теңгемен операциялары
бойынша басқа да транзит шоттар
2870 1 9 2   Резиденттермен үй шаруашылығына ЕАВ-мен операциялары
бойынша басқа да транзит шоттар
2870 1 9 3   Резиденттермен үй шаруашылығына ВБТ-мен операциялары
бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 1 1   Шетел мемлекетінің үкіметімен теңгемен операциялары
бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 1 2   Шетел мемлекетінің үкіметімен ЕАВ-мен операциялары
бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 1 3   Шетел мемлекетінің үкіметімен ВБТ-мен операциялары
бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 2 1   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
теңгемен операциялары бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 2 2   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ЕАВ-мен операциялары бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 2 3   Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-мен операциялары бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 3 1   Шетелдік орталық банктермен теңгемен операциялар
бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 3 2   Шетелдік орталық банктермен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 3 3   Шетелдік орталық банктермен ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 4 1   Резидент емес банктермен теңгемен операциялар бойынша
басқа да транзит шоттар
2870 2 4 2   Резидент емес банктермен ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да транзит шоттар
2870 2 4 3   Резидент емес банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да транзит шоттар
2870 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен теңгемен
операциялары бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялары
бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялары
бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялары бойынша басқа да
транзит шоттар

2870 2 6 2  Прочие транзитные счета по операциям с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в СКВ
2870 2 6 3  Прочие транзитные счета по операциям с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в ДВВ
2870 2 7 1  Прочие транзитные счета по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами в тенге
2870 2 7 2  Прочие транзитные счета по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами в СКВ
2870 2 7 3  Прочие транзитные счета по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами в ДВВ
2870 2 8 1  Прочие транзитные счета по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства в тенге
2870 2 8 2  Прочие транзитные счета по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства в СКВ
2870 2 8 3  Прочие транзитные счета по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства в ДВВ
2870 2 9 1  Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в тенге
2870 2 9 2  Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в СКВ
2870 2 9 3  Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в ДВВ
2872 0 0 0 Длинная позиция по аффинированным драгоценным металлам
2873 0 0 0 Контрстоимость аффинированных драгоценных металлов в тенге
(короткой позиции по аффинированным драгоценным металлам)
2875 0 0 0 Резервы на покрытие убытков по условным обязательствам
2890     Обязательства по операциям с производными финансовыми
инструментами
2891 0 0 0 Обязательства по операциям фьючерс
2891 1 3 1  Обязательства в тенге перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям фьючерс
2891 1 3 2  Обязательства в СКВ перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям фьючерс
2891 1 3 3  Обязательства в ДВВ перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям фьючерс
2891 1 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-резидентами по
операциям фьючерс
2891 1 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-резидентами по
операциям фьючерс
2891 1 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-резидентами по
операциям фьючерс
2891 1 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс

2870 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялары бойынша басқа да
транзит шоттар
2870 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялары бойынша басқа да
транзит шоттар
2870 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялары бойынша басқа да
транзит шоттар
2870 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялары бойынша басқа да
транзит шоттар
2870 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялары бойынша басқа да
транзит шоттар
2870 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен операциялары бойынша
басқа да транзит шоттар
2870 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялары бойынша
басқа да транзит шоттар
2870 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялары бойынша
басқа да транзит шоттар
2870 2 9 1   Резидент еместердің үй шаруашылығының теңгемен
операциялары бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 9 2   Резидент еместердің үй шаруашылығының ЕАВ-мен
операциялары бойынша басқа да транзит шоттар
2870 2 9 3   Резидент еместердің үй шаруашылығының ВБТ-мен
операциялары бойынша басқа да транзит шоттар
2872 0 0 0  Аффилирленген қымбат металдар бойынша ұзын позиция
2873 0 0 0  Аффилирленген қымбат металдардың теңгемен қарсы құны
(аффилирленген қымбат металдар бойынша қысқа позиция)
2875 0 0 0  Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған
резервтер (провизиялар)
2890        Туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
міндеттемелер
2891 0 0 0  Фьючерс операциялары бойынша міндеттемелер
2891 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі алдындағы
фьючерс операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2891 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі алдындағы
фьючерс операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2891 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі алдындағы
фьючерс операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2891 1 4 1   Басқа резидент емес банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2891 1 4 2   Басқа резидент емес банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2891 1 4 3   Басқа резидент емес банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2891 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы фьючерс
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер

2891 1 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям фьючерс
2891 1 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям фьючерс
2891 1 6 1  Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 6 2  Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 8 1  Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям фьючерс
2891 1 8 2  Обязательства в СКВ перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям фьючерс
2891 1 8 3  Обязательства в ДВВ перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям фьючерс
2891 1 9 1  Обязательства в тенге перед домашними
хозяйствами-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 9 2  Обязательства в СКВ перед домашними
хозяйствами-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 9 3  Обязательства в ДВВ перед домашними
хозяйствами-резидентами по операциям фьючерс
2891 2 3 1  Обязательства в тенге перед иностранными центральными банками
по операциям фьючерс
2891 2 3 2  Обязательства в СКВ перед иностранными центральными банками
по операциям фьючерс
2891 2 3 3  Обязательства в ДВВ перед иностранными центральными банкам по
операциям фьючерс
2891 2 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-нерезидентами по
операциям фьючерс
2891 2 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-нерезидентами по
операциям фьючерс
2891 2 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-нерезидентами по
операциям фьючерс
2891 2 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
2891 2 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс

2891 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2891 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2891 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
фьючерс операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2891 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
фьючерс операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2891 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
фьючерс операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2891 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы фьючерс операциялары бойынша теңгемен
міндеттемелер
2891 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы фьючерс операциялары бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелер
2891 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы фьючерс операциялары бойынша ВБТ-мен
міндеттемелер
2891 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2891 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2891 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2891 1 9 1   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2891 1 9 2   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2891 1 9 3   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2891 2 3 1   Шетелдік орталық банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2891 2 3 2   Шетелдік орталық банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2891 2 3 3   Шетелдік орталық банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2891 2 4 1   Резидент емес басқа банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2891 2 4 2   Резидент емес басқа банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2891 2 4 3   Резидент емес басқа банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2891 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2891 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер

2891 2 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
2891 2 6 1  Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям фьючерс
2891 2 6 2  Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям фьючерс
2891 2 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям фьючерс
2891 2 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям фьючерс
2891 2 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям фьючерс
2891 2 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям фьючерс
2891 2 8 1  Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям фьючерс
2891 2 8 2  Обязательства в СКВ перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям фьючерс
2891 2 8 3  Обязательства в ДВВ перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям фьючерс
2891 2 9 1  Обязательства в тенге перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по операциям фьючерс
2891 2 9 2  Обязательства в СКВ перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по операциям фьючерс
2891 2 9 3  Обязательства в ДВВ перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по операциям фьючерс
2892 0 0 0 Обязательства по операциям форвард
2892 1 3 1  Обязательства в тенге перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям форвард
2892 1 3 2  Обязательства в СКВ перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям форвард
2892 1 3 3  Обязательства в ДВВ перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям форвард
2892 1 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-резидентами по
операциям форвард
2892 1 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-резидентами по
операциям форвард
2892 1 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-резидентами по
операциям форвард
2892 1 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям форвард

2891 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2891 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы фьючерс операциялары бойынша
теңгемен міндеттемелер
2891 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы фьючерс операциялары бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелер
2891 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы фьючерс операциялары бойынша
ВБТ-мен міндеттемелер
2891 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы фьючерс операциялары бойынша
теңгемен міндеттемелер
2891 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы фьючерс операциялары бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелер
2891 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы фьючерс операциялары бойынша
ВБТ-мен міндеттемелер
2891 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2891 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2891 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2891 2 9 1   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2891 2 9 2   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2891 2 9 3   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2892 0 0 0  Форвард операциялары бойынша міндеттемелер
2892 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі алдындағы
форвард операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2892 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі алдындағы
форвард операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2892 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі алдындағы
форвард операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2892 1 4 1   Басқа резидент банктер алдындағы форвард операциялары
бойынша теңгемен міндеттемелер
2892 1 4 2   Басқа резидент банктер алдындағы форвард операциялары
бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2892 1 4 3   Басқа резидент банктер алдындағы форвард операциялары
бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2892 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы форвард
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер

2892 1 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям форвард
2892 1 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям форвард
2892 1 6 1  Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям форвард
2892 1 6 2  Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям форвард
2892 1 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям форвард
2892 1 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
форвард
2892 1 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
форвард
2892 1 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
форвард
2892 1 8 1  Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям форвард
2892 1 8 2  Обязательства в СКВ перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям форвард
2892 1 8 3  Обязательства в ДВВ перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям форвард
2892 1 9 1  Обязательства в тенге перед домашними
хозяйствами-резидентами по операциям форвард
2892 1 9 2  Обязательства в СКВ перед домашними
хозяйствами-резидентами по операциям форвард
2892 1 9 3  Обязательства в ДВВ перед домашними
хозяйствами-резидентами по операциям форвард
2892 2 3 1  Обязательства в тенге перед иностранными центральными
банками по операциям форвард
2892 2 3 2  Обязательства в СКВ перед иностранными центральными
банками по операциям форвард
2892 2 3 3  Обязательства в ДВВ перед иностранными центральными
банками по операциям форвард
2892 2 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-нерезидентами
по операциям форвард
2892 2 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-нерезидентами
по операциям форвард
2892 2 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-нерезидентами
по операциям форвард
2892 2 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям форвард
2892 2 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям форвард

2892 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы форвард
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2892 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы форвард
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2892 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
форвард операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2892 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
форвард операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2892 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
форвард операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2892 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы форвард операциялары бойынша теңгемен
міндеттемелер
2892 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы форвард операциялары бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелер
2892 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы форвард операциялары бойынша ВБТ-мен
міндеттемелер
2892 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы форвард операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2892 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы форвард операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2892 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы форвард операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2892 1 9 1   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы форвард
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2892 1 9 2   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы форвард
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2892 1 9 3   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы форвард
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2892 2 3 1   Шетелдік орталық банктер алдындағы форвард
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2892 2 3 2   Шетелдік орталық банктер алдындағы форвард
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2892 2 3 3   Шетелдік орталық банктер алдындағы форвард
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2892 2 4 1   Резидент емес басқа банктер алдындағы форвард
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2892 2 4 2   Резидент емес басқа банктер алдындағы форвард
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2892 2 4 3   Резидент емес басқа банктер алдындағы форвард
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2892 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы форвард
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2892 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы форвард
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер

2892 2 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям форвард
2892 2 6 1  Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям форвард
2892 2 6 2  Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям форвард
2892 2 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям форвард
2892 2 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям форвард
2892 2 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям форвард
2892 2 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям форвард
2892 2 8 1  Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям форвард
2892 2 8 2  Обязательства в СКВ перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям форвард
2892 2 8 3  Обязательства в ДВВ перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям форвард
2892 2 9 1  Обязательства в тенге перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по операциям форвард
2892 2 9 2  Обязательства в СКВ перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по операциям форвард
2892 2 9 3  Обязательства в ДВВ перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по операциям форвард
2893 0 0 0 Обязательства по опционным операциям
2893 1 3 1  Обязательства в тенге перед Национальным Банком Республики
Казахстан по опционным операциям
2893 1 3 2  Обязательства в СКВ перед Национальным Банком Республики
Казахстан по опционным операциям
2893 1 3 3  Обязательства в ДВВ перед Национальным Банком Республики
Казахстан по опционным операциям
2893 1 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-резидентами по
опционным операциям
2893 1 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-резидентами по
опционным операциям
2893 1 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-резидентами по
опционным операциям
2893 1 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по опционным операциям
2893 1 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по опционным операциям

2892 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы форвард
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2892 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдында форвард операциялары бойынша теңгемен
міндеттемелер
2892 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдында форвард операциялары бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелер
2892 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдында форвард операциялары бойынша ВБТ-мен
міндеттемелер
2892 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдында форвард операциялары бойынша теңгемен
міндеттемелер
2892 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдында форвард операциялары бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелер
2892 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдында форвард операциялары бойынша ВБТ-мен
міндеттемелер
2892 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы форвард операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2892 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы форвард операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2892 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы форвард операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2892 2 9 1   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы форвард
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2892 2 9 2   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы форвард
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2892 2 9 3   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы форвард
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2893 0 0 0  Опцион операциялары бойынша міндеттемелер
2893 1 3 1   Опцион операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2893 1 3 2   Опцион операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2893 1 3 3   Опцион операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2893 1 4 1   Резидент басқа банктер алдындағы опцион операциялары
бойынша теңгемен міндеттемелер
2893 1 4 2   Резидент басқа банктер алдындағы опцион операциялары
бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2893 1 4 3   Резидент басқа банктер алдындағы опцион операциялары
бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2893 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы опцион
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2893 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы опцион
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер

2893 1 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по опционным операциям
2893 1 6 1  Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по опционным операциям
2893 1 6 2  Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по опционным операциям
2893 1 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по опционным операциям
2893 1 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по опционным операциям
2893 1 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по опционным операциям
2893 1 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по опционным операциям
2893 1 8 1  Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по опционным операциям
2893 1 8 2  Обязательства в СКВ перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по опционным операциям
2893 1 8 3  Обязательства в ДВВ перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по опционным операциям
2893 1 9 1  Обязательства в тенге перед домашними
хозяйствами-резидентами по опционным операциям
2893 1 9 2  Обязательства в СКВ перед домашними
хозяйствами-резидентами по опционным операциям
2893 1 9 3  Обязательства в ДВВ перед домашними
хозяйствами-резидентами по опционным операциям
2893 2 3 1  Обязательства в тенге перед иностранными центральными банками
по опционным операциям
2893 2 3 2  Обязательства в СКВ перед иностранными центральными банками
по опционным операциям
2893 2 3 3  Обязательства в ДВВ перед иностранными центральными банками
по опционным операциям
2893 2 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-нерезидентами по
опционным операциям
2893 2 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-нерезидентами по
опционным операциям
2893 2 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-нерезидентами по
опционным операциям
2893 2 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по опционным операциям
2893 2 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по опционным операциям
2893 2 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по опционным операциям

2893 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар алдындағы опцион
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2893 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
опцион операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2893 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
опцион операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2893 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
опцион операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2893 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы опцион операциялары бойынша теңгемен
міндеттемелер
2893 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы опцион операциялары бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелер
2893 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы опцион операциялары бойынша ВБТ-мен
міндеттемелер
2893 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы опцион операциялары бойынша
теңгедегі міндеттемелер
2893 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы опцион операциялары бойынша
ЕАВ-дағы міндеттемелер
2893 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы опцион операциялары бойынша
ВБТ-дағы міндеттемелер
2893 1 9 1   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы опцион
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2893 1 9 2   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы опцион
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2893 1 9 3   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы опцион
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2893 2 3 1   Опцион операциялары бойынша шетелдік орталық
банктердің алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2893 2 3 2   Опцион операциялары бойынша шетелдік орталық
банктердің алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2893 2 3 3   Опцион операциялары бойынша шетелдік орталық
банктердің алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2893 2 4 1   Резидент емес басқа банктер алдындағы опцион
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2893 2 4 2   Резидент емес басқа банктер алдындағы опцион
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2893 2 4 3   Резидент емес басқа банктер алдындағы опцион
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2893 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы опцион
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2893 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы опцион
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2893 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы опцион
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер

2893 2 6 1  Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по опционным
операциям
2893 2 6 2  Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по опционным
операциям
2893 2 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по опционным
операциям
2893 2 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по опционным
операциям
2893 2 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по опционным
операциям
2893 2 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по опционным
операциям
2893 2 8 1  Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по опционным операциям
2893 2 8 2  Обязательства в СКВ перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по опционным операциям
2893 2 8 3  Обязательства в ДВВ перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по опционным операциям
2893 2 9 1  Обязательства в тенге перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по опционным операциям
2893 2 9 2  Обязательства в СКВ перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по опционным операциям
2893 2 9 3  Обязательства в ДВВ перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по опционным операциям
2894 0 0 0 Обязательства по операциям спот
2894 1 3 1  Обязательства в тенге перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям спот
2894 1 3 2  Обязательства в СКВ перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям спот
2894 1 3 3  Обязательства в ДВВ перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям спот
2894 1 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-резидентами по
операциям спот
2894 1 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-резидентами по
операциям спот
2894 1 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-резидентами по
операциям спот
2894 1 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям спот
2894 1 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
2894 1 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям спот

2893 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен опцион операциялары бойынша теңгемен
міндеттемелер
2893 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен опцион операциялары бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелер
2893 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен опцион операциялары бойынша ВБТ-мен
міндеттемелер
2893 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен опцион операциялары бойынша теңгемен
міндеттемелер
2893 2 7 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен опцион операциялары бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелер
2893 2 7 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен опцион операциялары бойынша ВБТ-мен
міндеттемелер
2893 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы опцион операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2893 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы опцион операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2893 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы опцион операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2893 2 9 1   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы опцион
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2893 2 9 2   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы опцион
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2893 2 9 3   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы опцион
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2894 0 0 0  Спот операциялары бойынша міндеттемелер
2894 1 3 1   Спот операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2894 1 3 2   Спот операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894 1 3 3   Спот операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2894 1 4 1   Спот операциялары бойынша резидент басқа банктердің
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2894 1 4 2   Спот операциялары бойынша резидент басқа банктердің
алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894 1 4 3   Спот операциялары бойынша резидент басқа банктердің
алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2894 1 5 1   Спот операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2894 1 5 2   Спот операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894 1 5 3   Спот операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер

2894 1 6 1  Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям спот
2894 1 6 2  Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям спот
2894 1 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям спот
2894 1 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям спот
2894 1 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям спот
2894 1 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям спот
2894 1 8 1  Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям спот
2894 1 8 2  Обязательства в СКВ перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям спот
2894 1 8 3  Обязательства в ДВВ перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям спот
2894 1 9 1  Обязательства в тенге перед домашними
хозяйствами-резидентами по операциям спот
2894 1 9 2  Обязательства в СКВ перед домашними
хозяйствами-резидентами по операциям спот
2894 1 9 3  Обязательства в ДВВ перед домашними
хозяйствами-резидентами по операциям спот
2894 2 3 1  Обязательства в тенге перед иностранными центральными
банками по операциям спот
2894 2 3 2  Обязательства в СКВ перед иностранными центральными банками
по операциям спот
2894 2 3 3  Обязательства в ДВВ перед иностранными центральными банками
по операциям спот
2894 2 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-нерезидентами по
операциям спот
2894 2 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-нерезидентами по
операциям спот
2894 2 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-нерезидентами по
операциям спот
2894 2 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
2894 2 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
2894 2 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
2894 2 6 1  Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям спот

2894 1 6 1   Спот операциялары бойынша резидент мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы теңгедегі
міндеттемелер
2894 1 6 2   Спот операциялары бойынша резидент мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ЕАВ-ғы
міндеттемелер
2894 1 6 3   Спот операциялары бойынша резидент мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ВБТ-гі
міндеттемелер
2894 1 7 1   Спот операциялары бойынша резидент мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы теңгедегі
міндеттемелер
2894 1 7 2   Спот операциялары бойынша резидент мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ЕАВ-ғы
міндеттемелер
2894 1 7 3   Спот операциялары бойынша резидент мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ВБТ-гі
міндеттемелер
2894 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы спот операциялары бойынша
теңгедегі міндеттемелер
2894 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы спот операциялары бойынша
ЕАВ-дағы міндеттемелер
2894 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы спот операциялары бойынша
ВБТ-дағы міндеттемелер
2894 1 9 1   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы спот операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2894 1 9 2   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы спот операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2894 1 9 3   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы спот операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2894 2 3 1   Спот операциялары бойынша шетелдік орталық банктердің
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2894 2 3 2   Спот операциялары бойынша шетелдік орталық банктердің
алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894 2 3 3   Спот операциялары бойынша шетелдік орталық банктердің
алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2894 2 4 1   Спот операциялары бойынша резидент емес басқа
банктердің алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2894 2 4 2   Спот операциялары бойынша резидент емес басқа
банктердің алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894 2 4 3   Спот операциялары бойынша резидент емес басқа
банктердің алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2894 2 5 1   Спот операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2894 2 5 2   Спот операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894 2 5 3   Спот операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2894 2 6 1   Спот операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
теңгедегі міндеттемелер

2894 2 6 2  Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям спот
2894 2 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям спот
2894 2 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям спот
2894 2 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям спот
2894 2 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям спот
2894 2 8 1  Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям спот
2894 2 8 2  Обязательства в СКВ перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям спот
2894 2 8 3  Обязательства в ДВВ перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям спот
2894 2 9 1  Обязательства в тенге перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по операциям спот
2894 2 9 2  Обязательства в СКВ перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по операциям спот
2894 2 9 3  Обязательства в ДВВ перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по операциям спот
2895 0 0 0 Обязательства по операциям своп
2895 1 3 1  Обязательства в тенге перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям своп
2895 1 3 2  Обязательства в СКВ перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям своп
2895 1 3 3  Обязательства в ДВВ перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям своп
2895 1 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-резидентами по
операциям своп
2895 1 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-резидентами по
операциям своп
2895 1 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-резидентами по
операциям своп
2895 1 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
2895 1 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
2895 1 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
2895 1 6 1  Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям своп

2894 2 6 2   Спот операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының алдындағы ЕАВ-ғы
міндеттемелер
2894 2 6 3   Спот операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының алдындағы ВБТ-гі
міндеттемелер
2894 2 7 1   Спот операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
теңгедегі міндеттемелер
2894 2 7 2   Спот операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894 2 7 3   Спот операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
ВБТ-гі міндеттемелер
2894 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы спот операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2894 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы спот операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2894 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы спот операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2894 2 9 1   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы спот
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2894 2 9 2   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы спот
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2894 2 9 3   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы спот
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2895 0 0 0  Своп операциялары бойынша міндеттемелер
2895 1 3 1   Своп операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2895 1 3 2   Своп операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2895 1 3 3   Своп операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2895 1 4 1   Своп операциялары бойынша резидент басқа банктердің
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2895 1 4 2   Своп операциялары бойынша резидент басқа банктердің
алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2895 1 4 3   Своп операциялары бойынша резидент басқа банктердің
алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2895 1 5 1   Своп операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2895 1 5 2   Своп операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2895 1 5 3   Своп операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2895 1 6 1   Своп операциялары бойынша резидент мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы теңгедегі
міндеттемелер

2899 1 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по прочим операциям
2899 1 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по прочим операциям
2899 1 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по прочим операциям
2899 1 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по прочим операциям
2899 1 8 1  Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по прочим операциям
2899 1 8 2  Обязательства в СКВ перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по прочим операциям
2899 1 8 3  Обязательства в ДВВ перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по прочим операциям
2899 1 9 1  Обязательства в тенге перед домашними
хозяйствами-резидентами по прочим операциям
2899 1 9 2  Обязательства в СКВ перед домашними
хозяйствами-резидентами по прочим операциям
2899 1 9 3  Обязательства в ДВВ перед домашними
хозяйствами-резидентами по прочим операциям
2899 2 3 1  Обязательства в тенге перед иностранными центральными банками
по прочим операциям
2899 2 3 2  Обязательства в СКВ перед иностранными центральными банками
по прочим операциям
2899 2 3 3  Обязательства в ДВВ перед иностранными центральными банками
по прочим операциям
2899 2 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-нерезидентами по
прочим операциям
2899 2 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-нерезидентами по
прочим операциям
2899 2 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-нерезидентами по
прочим операциям
2899 2 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по прочим операциям
2899 2 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по прочим операциям
2899 2 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по прочим операциям
2899 2 6 1  Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по прочим операциям
2899 2 6 2  Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по прочим операциям
2899 2 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по прочим операциям

2899 1 6 3   Басқа операциялар бойынша резидент мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ВБТ-гі
міндеттемелер
2899 1 7 1   Басқа операциялар бойынша резидент мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы теңгедегі
міндеттемелер
2899 1 7 2   Басқа операциялар бойынша резидент мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ЕАВ-ғы
міндеттемелер
2899 1 7 3   Басқа операциялар бойынша резидент мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ВБТ-гі
міндеттемелер
2899 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы басқа да операциялар
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2899 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы басқа да операциялар
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2899 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы басқа да операциялар
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2899 1 9 1   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы басқа да
операциялар бойынша теңгедегі міндеттемелер
2899 1 9 2   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы басқа да
операциялар бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2899 1 9 3   Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы басқа да
операциялар бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2899 2 3 1   Басқа операциялар бойынша шетелдік орталық банктердің
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2899 2 3 2   Басқа операциялар бойынша шетелдік орталық банктердің
алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2899 2 3 3   Басқа операциялар бойынша шетелдік орталық банктердің
алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2899 2 4 1   Басқа операциялар бойынша резидент емес басқа
банктердің алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2899 2 4 2   Басқа операциялар бойынша резидент емес басқа
банктердің алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2899 2 4 3   Басқа операциялар бойынша резидент емес басқа
банктердің алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2899 2 5 1   Басқа операциялар бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2899 2 5 2   Басқа операциялар бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2899 2 5 3   Басқа операциялар бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2899 2 6 1   Басқа операциялар бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
теңгедегі міндеттемелер
2899 2 6 2   Басқа операциялар бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының алдындағы ЕАВ-ғы
міндеттемелер
2899 2 6 3   Басқа операциялар бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының алдындағы ВБТ-гі
міндеттемелер

2899 2 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по прочим операциям
2899 2 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по прочим операциям
2899 2 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по прочим операциям
2899 2 8 1  Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по прочим операциям
2899 2 8 2  Обязательства в СКВ перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по прочим операциям
2899 2 8 3  Обязательства в ДВВ перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по прочим операциям
2899 2 9 1  Обязательства в тенге перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по прочим операциям
2899 2 9 2  Обязательства в СКВ перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по прочим операциям
2899 2 9 3  Обязательства в ДВВ перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по прочим операциям
3000     Уставный капитал
3001 0 0 0 Уставный капитал - простые акции
3002 0 0 0 Неоплаченный уставный капитал - простые акции
3003 0 0 0 Выкупленные простые акции
3025 0 0 0 Уставный капитал - привилегированные акции
3026 0 0 0 Hеоплаченный уставный капитал - привилегированные акции
3027 0 0 0 Выкупленные привилегированные акции
3051 0 0 0 Уставный капитал - вклады и паи
3052 0 0 0 Неоплаченный уставный капитал - вклады и паи
3053 0 0 0 Выкупленные вклады и паи
3100     Дополнительный капитал
3101 0 0 0 Дополнительный оплаченный капитал
3200     Резервы (провизии) на общебанковские риски
3200 0 0 0  Резервы (провизии) на общебанковские риски
3500     Резервный капитал и резервы переоценки
3510 0 0 0 Резервный капитал
3540 0 0 0 Резервы переоценки основных средств
3561 0 0 0 Резервы переоценки стоимости ценных бумаг, имеющихся в
наличии для продажи
3561 1 0 1  Резервы переоценки стоимости ценных бумаг, имеющихся в
наличии для продажи в тенге
3561 1 0 2  Резервы переоценки стоимости ценных бумаг, имеющихся в
наличии для продажи в СКВ
3561 1 0 3  Резервы переоценки стоимости ценных бумаг, имеющихся в
наличии для продажи в ДВВ
3580 0 0 0 Нераспределенный чистый доход (непокрытый убыток) прошлых лет
3581 0 0 0 Резервы переоценки прошлых лет иностранной валюты
3581 1 0 2  Резервы переоценки прошлых лет СКВ

2899 2 7 1   Басқа операциялар бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
теңгедегі міндеттемелер
2899 2 7 2   Басқа операциялар бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
ЕАВ-ғы міндеттемелер
2899 2 7 3   Басқа операциялар бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
ВБТ-гі міндеттемелер
2899 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы басқа да операциялар
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2899 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы басқа да операциялар
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2899 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы басқа да операциялар
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2899 2 9 1   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы басқа да
операциялар бойынша теңгедегі міндеттемелер
2899 2 9 2   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы басқа да
операциялар бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2899 2 9 3   Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы басқа да
операциялар бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
3000       Жарғылық капитал
3001 0 0 0  Жарғылық капитал - жай акциялар
3002 0 0 0  Төленбеген жарғылық капитал - жай акциялар
3003 0 0 0  Сатып алынған жай акциялар
3025 0 0 0  Жарғылық капитал - артықшылық берілген
акциялар
3026 0 0 0  Төленбеген жарғылық капитал - артықшылық берілген
акциялар
3027 0 0 0  Сатып алынған артықшылық берілген акциялар
3051 0 0 0  Жарғылық капитал - салымдар және пайлар
3052 0 0 0  Төленбеген жарғылық капитал - салымдар және пайлар
3053 0 0 0  Сатып алынған салымдар және пайлар
3100       Қосымша капитал
3101 0 0 0   Қосымша төленген капитал
3200         Жалпы банктік тәуекелдерге арналған резервтер
(провизиялар)
3200 0 0 0   Жалпы банктік тәуекелдерге арналған резервтер
(провизиялар)
3500       Резервтік капитал және қайта бағалау резервтері
3510 0 0 0  Резервтік капитал
3540 0 0 0  Негізгі құрал-жабдықтарды қайта бағалау резервтері
3561 0 0 0  Сату үшін қолдағы бар бағалы қағаздар құнын қайта
бағалау резервтері
3561 1 0 1   Сату үшін қолдағы бар бағалы қағаздар құнын теңгемен
қайта бағалау резервтері
3561 1 0 2   Сату үшін қолдағы бар бағалы қағаздар құнын ЕАВ-мен
қайта бағалау резервтері
3561 1 0 3   Сату үшін қолдағы бар бағалы қағаздар құнын ВБТ-мен
қайта бағалау резервтері
3580 0 0 0  Өткен жылдардың бөлінбеген таза кірісі (жабылмаған зиян)
3581 0 0 0  Өткен жылдардың шетел валютасымен қайта бағалау
резервтері
3581 1 0 2   Өткен жылдардың ЕАВ-мен қайта бағалау резервтері

3581 1 0 3  Резервы переоценки прошлых лет ДВВ
3582 0 0 0 Резервы переоценки прошлых лет аффинированных драгоценных
металлов
3585 0 0 0 Резервы переоценки прошлых лет займов в тенге с фиксацией
валютного эквивалента займов
3586 0 0 0 Резервы переоценки прошлых лет вкладов в тенге с фиксацией
валютного эквивалента вкладов
3589 0 0 0 Резервы по прочей переоценке
3590 0 0 0  Счет корректировки на гиперинфляцию
3599 0 0 0 Нераспределенный чистый доход (непокрытый убыток)
_____________________________________________________________________
Регистрационный номер                           Приложение 2
налогоплательщика                               к Инструкции о перечне,
Код Общего классификатора                       формах и сроках
предприятий и организаций                       представления отчетности
Банковский идентификационный код                банками второго уровня
Индивидуальный идентификационный код            и ипотечными компаниями в
Регистрационный номер                           Национальный Банк
Вид деятельности                                Республики Казахстан для
Место нахождения                                составления денежно-
кредитного и финансового
обзора
Сноска. В Приложение 2 внесены изменения - Постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 13 мая 2005 года  N 59  (порядок введения в действие см. п.2); от 5 июня 2006 года  N 51 (вводится в действие с 1 сентября 2006 года).
Отчет об отдельных счетах по операциям
с филиалами и представительствами иностранных компаний
______________________________________________________
(полное наименование банка или ипотечной компании)
по состоянию на ________ 200__года
в тысячах тенге
-------------------------------------------------------------------
Структура |                 Наименование                 | Сумма
балансового|                                              |
счета,   |                                              |
включая  |                                              |
позиции  |                                              |
-----------|                                              |
1-4 |5|6|7|                                              |
-------------------------------------------------------------------
1320     Займы и финансовый лизинг, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1321 0 0 0 Займы овердрафт, предоставленные организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1321 2 5 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций

3581 1 0 3   Өткен жылдардың ВБТ-мен қайта бағалау резервтері
3582 0 0 0  Аффилирленген қымбат металдардың өткен жылдардағы қайта
бағалау резервтері
3585 0 0 0  Заемдардың валюта баламасын белгілей отырып теңгемен
заемдардың өткен жылдардағы қайта бағалау резервтері
3586 0 0 0  Теңгемен салымдардың валюта баламасын белгілей отырып,
өткен жылдардағы қайта бағалау резервтері
3589 0 0 0  Басқа қайта бағалаулар бойынша резервтер
3590 0 0 0  Гиперинфляцияға түзету шоты
3599 0 0 0  Бөлінбеген таза кіріс (жабылмаған зиян)
Салық төлеушінің
тіркеу номері
Кәсіпорындар мен
ұйымдардың жалпы
жіктеушісінің коды
Банктік бірегейлендіру коды
Жеке бірегейлендіру коды
Тіркеу номері
Қызмет түрі
Орналасқан жері
Екінші деңгейдегі банктердің
және ипотекалық компаниялардың
ақша-кредиттік және қаржылық
шолуын жасау үшін
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкіне беретін есебінің
тізбесі, нысандары және ұсыну
мерзімдері туралы нұсқаулыққа
N 2 қосымша
Ескерту: Қосымшаға өзгертулер енгізілді;
жоғары оң жақ бұрышындағы мәтінге, атауына өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2005 жылғы 13 мамырдағы  N 59 2006 жылғы 5 маусымдағы  N 51   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз)   қаулыларымен .
Шетелдік компаниялардың филиалдарымен және
өкілдіктерімен операциялар б ойынша жеке шоттар
туралы есеп
_________________________________________________________
(банктің немесе ипотекалық компанияның толық атауы)
200_жылғы ___________________________ жағдай бойынша
мың теңгемен
___________________________________________________________________
Баланстық |                                                |Сомасы
шоттың    |                                                |
құрылымы, |                                                |
позицияны |                                                |
қоса алған|                      Атауы                     |
да        |                                                |
__________|                                                |
1-4 |5|6|7|                                                |
___________________________________________________________________
1320       Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заемдар мен қаржы
лизингі
1321 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген овердрафт заемдары
1321 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен
овердрафт заемдары

1321 2 5 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1321 2 5 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1322 0 0 0 Краткосрочные займы, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1322 2 5 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1322 2 5 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1322 2 5 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1323 0 0 0 Долгосрочные займы, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1323 2 5 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1323 2 5 2  Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1323 2 5 3  Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1326 0 0 0 Финансовый лизинг организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1326 2 5 1  Финансовый лизинг в тенге организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1326 2 5 2  Финансовый лизинг в СКВ организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1326 2 5 3  Финансовый лизинг в ДВВ организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1327 0 0 0 Просроченная задолженность по займам, предоставленным
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1327 2 5 1  Просроченная задолженность по займам в тенге, предоставленным
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1327 2 5 2  Просроченная задолженность по займам в СКВ, предоставленным
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1327 2 5 3  Просроченная задолженность по займам в ДВВ, предоставленным
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1328 0 0 0 Просроченная задолженность по финансовому лизингу,
предоставленному организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1328 2 5 1  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в тенге,
предоставленному организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций

1321 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен
овердрафт заемдары
1321 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен
овердрафт заемдары
1322 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген қысқа мерзімді
заемдар
1322 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен
берілген қысқа мерзімді заемдар
1322 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген қысқа мерзімді заемдар
1322 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен қысқа
мерзімді заемдар
1323 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген ұзақ мерзімді заемдар
1323 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен
берілген ұзақ мерзімді заемдар
1323 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген ұзақ мерзімді заемдар
1323 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен ұзақ
мерзімді заемдар
1326 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға қаржы лизингі
1326 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен
қаржы лизингі
1326 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен
қаржы лизингі
1326 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен
қаржы лизингі
1327 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заемдар бойынша
мерзімі өткен берешек
1327 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен
берілген заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
1327 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
1327 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен
берілген заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
1328 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
1328 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен
берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен берешек

1328 2 5 2  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в СКВ,
предоставленному организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1328 2 5 3  Просроченная задолженность по финансовому лизингу в ДВВ,
предоставленному организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1400     Требования к клиентам
1401 0 0 0 Займы овердрафт, предоставленные клиентам
1401 2 6 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401 2 6 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401 2 6 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401 2 7 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401 2 7 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401 2 7 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401 2 8 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1401 2 8 2  Займы овердрафт в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1401 2 8 3  Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1403 0 0 0 Счета по кредитным карточкам клиентов
1403 2 5 1  Счета по кредитным карточкам в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1403 2 5 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1403 2 5 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1403 2 6 1  Счета по кредитным карточкам в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403 2 6 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403 2 6 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403 2 7 1  Счета по кредитным карточкам в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403 2 7 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403 2 7 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства

1328 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1328 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен
берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен берешек
1400       Клиенттерге талаптар
1401 0 0 0  Клиенттерге берілген овердрафт заемдары
1401 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1401 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1403 0 0 0  Клиенттердің кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен
кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен
кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен
кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар

1403 2 8 1  Счета по кредитным карточкам в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1403 2 8 2  Счета по кредитным карточкам в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1403 2 8 3  Счета по кредитным карточкам в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1405 0 0 0 Учтенные векселя клиентов
1405 2 5 1  Учтенные векселя в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1405 2 5 2  Учтенные векселя в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1405 2 5 3  Учтенные векселя в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1405 2 6 1  Учтенные векселя в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1405 2 6 2  Учтенные векселя в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1405 2 6 3  Учтенные векселя в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1405 2 7 1  Учтенные векселя в тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1405 2 7 2  Учтенные векселя в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1405 2 7 3  Учтенные векселя в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1405 2 8 1  Учтенные векселя в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1405 2 8 2  Учтенные векселя в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1405 2 8 3  Учтенные векселя в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1406 0 0 0  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям клиентов
1406 2 5 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1406 2 5 2  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в СКВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1406 2 5 3  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в ДВВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1406 2 6 1  Вознаграждение, начисленное предыдущими
векселедержателями по учтенным векселям в тенге
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства

1403 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1405 0 0 0  Клиенттердің есептелген вексельдері
1405 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың есептелген
вексельдері
1405 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен
есептелген вексельдері
1405 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының есептелген вексельдері
1405 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен есептелген вексельдері
1405 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың есептелген
вексельдері
1405 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен
есептелген вексельдері
1405 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1406 0 0 0  Бұрынғы вексель ұстаушылардың клиенттердің ескерілген
вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 5 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың теңгемен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 5 2   Бұрынғы вексель ұстаушылардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың ЕАВ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 5 3   Бұрынғы вексель ұстаушылардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың ВБТ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 6 1   Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының теңгемен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы

1409 0 0 0 Просроченная задолженность клиентов по факторингу
1409 2 5 1  Просроченная задолженность организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в тенге
1409 2 5 2  Просроченная задолженность организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в СКВ
1409 2 5 3  Просроченная задолженность организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в ДВВ
1409 2 6 1  Просроченная задолженность государственных нефинансовых
организаций иностранного государства по факторингу в тенге
1409 2 6 2  Просроченная задолженность государственных нефинансовых
организаций иностранного государства по факторингу в СКВ
1409 2 6 3  Просроченная задолженность государственных нефинансовых
организаций иностранного государства по факторингу в ДВВ
1409 2 7 1  Просроченная задолженность негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства по факторингу в тенге
1409 2 7 2  Просроченная задолженность негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства по факторингу в СКВ
1409 2 7 3  Просроченная задолженность негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства по факторингу в ДВВ
1409 2 8 1  Просроченная задолженность некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
по факторингу в тенге
1409 2 8 2  Просроченная задолженность некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
по факторингу в СКВ
1409 2 8 3  Просроченная задолженность некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
по факторингу в ДВВ
1411 0 0 0 Краткосрочные займы, предоставленные клиентам
1411 2 6 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1411 2 6 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1411 2 6 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1411 2 7 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1411 2 7 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1411 2 7 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1411 2 8 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства

1409 0 0 0  Клиенттердің факторинг бойынша мерзімі өткен
берешегі
1409 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешек
1409 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешек
1409 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешек
1409 2 6 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен факторинг бойынша мерзімі
өткен берешек
1409 2 6 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі
өткен берешек
1409 2 6 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі
өткен берешек
1409 2 7 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарының теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешек
1409 2 7 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарының ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі
өткен берешек
1409 2 7 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі
өткен берешек
1409 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың теңгемен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешек
1409 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешек
1409 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешек
1411 0 0 0  Клиенттерге берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1411 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1411 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1411 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1411 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1411 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
қысқа мерзімді заемдар

1411 2 8 2  Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1411 2 8 3  Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1417 0 0 0 Долгосрочные займы, предоставленные клиентам
1417 2 6 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1417 2 6 2  Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1417 2 6 3  Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1417 2 7 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1417 2 7 2  Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1417 2 7 3  Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1417 2 8 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1417 2 8 2  Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1417 2 8 3  Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1420 0 0 0 Финансовый лизинг клиентам
1420 2 6 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1420 2 6 2  Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1420 2 6 3  Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1420 2 7 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1420 2 7 2  Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1420 2 7 3  Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1420 2 8 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1420 2 8 2  Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1420 2 8 3  Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства

1411 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1417 0 0 0  Клиенттерге берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1417 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1417 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1417 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1417 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1417 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1417 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1417 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1417 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1420 0 0 0  Клиенттерге қаржы лизингі
1420 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген қаржы лизингі
1420 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
1420 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1420 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарына теңгемен берілген қаржы лизингі
1420 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
1420 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1420 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
қаржы лизингі
1420 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
қаржы лизингі
1420 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
қаржы лизингі

1422 2 8 1  Форфейтинг в тенге, предоставленный некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1422 2 8 2  Форфейтинг в СКВ, предоставленный некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1422 2 8 3  Форфейтинг в ДВВ, предоставленный некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1423 0 0 0 Просроченная задолженность клиентов по форфейтингу
1423 2 5 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному местным органам власти иностранного
государства
1423 2 5 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1423 2 5 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1423 2 6 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1423 2 6 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному государственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423 2 6 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному государственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423 2 7 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423 2 7 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423 2 7 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423 2 8 1  Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1423 2 8 2  Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1423 2 8 3  Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1424 0 0 0 Просроченная задолженность клиентов по займам
1424 2 6 1  Просроченная задолженность по займам в тенге, предоставленным
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1424 2 6 2  Просроченная задолженность по займам в СКВ, предоставленным
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства

1422 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға
теңгемен берілген форфейтинг
1422 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген форфейтинг
1422 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға
ВБТ-мен берілген форфейтинг
1423 0 0 0  Форфейтинг бойынша клиенттерге берілген
мерзімі өткен берешек
1423 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға форфейтинг
бойынша теңгемен берілген мерзімі өткен берешек
1423 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға форфейтинг
бойынша ЕАВ-мен берілген мерзімі өткен берешек
1423 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға форфейтинг
бойынша ВБТ-мен берілген мерзімі өткен берешек
1423 2 6 1   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының теңгемен
берілген мерзімі өткен берешек
1423 2 6 2   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының ЕАВ-мен
берілген мерзімі өткен берешек
1423 2 6 3   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының ВБТ-мен
берілген мерзімі өткен берешек
1423 2 7 1   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен берілген мерзімі өткен берешек
1423 2 7 2   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының
ЕАВ-мен берілген мерзімі өткен берешек
1423 2 7 3   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының
ВБТ-мен берілген мерзімі өткен берешек
1423 2 8 1   Форфейтинг бойынша үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдардың теңгемен берілген мерзімі өткен
берешек
1423 2 8 2   Форфейтинг бойынша үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдардың ЕАВ-мен берілген мерзімі өткен
берешек
1423 2 8 3   Форфейтинг бойынша үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдардың ВБТ-мен берілген мерзімі өткен
берешек
1424 0 0 0  Клиенттердің банк заемдары бойынша мерзімі
өткен берешек
1424 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген банк заемдары
бойынша мерзімі өткен берешек
1424 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген банк заемдары
бойынша мерзімі өткен берешек

1424 2 6 3  Просроченная задолженность по займам в ДВВ, предоставленным
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1424 2 7 1  Просроченная задолженность по займам в тенге, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1424 2 7 2  Просроченная задолженность по займам в СКВ, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1424 2 7 3  Просроченная задолженность по займам в ДВВ, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1424 2 8 1  Просроченная задолженность по займам в тенге, предоставленным
некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
1424 2 8 2  Просроченная задолженность по займам в СКВ, предоставленным
некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
1424 2 8 3  Просроченная задолженность по займам в ДВВ, предоставленным
некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
1425 0 0 0 Опротестованные векселя клиентов
1425 2 5 1  Опротестованные векселя в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1425 2 5 2  Опротестованные векселя в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1425 2 5 3  Опротестованные векселя в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1425 2 6 1  Опротестованные векселя в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1425 2 6 2  Опротестованные векселя в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1425 2 6 3  Опротестованные векселя в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1425 2 7 1  Опротестованные векселя в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1425 2 7 2  Опротестованные векселя в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1425 2 7 3  Опротестованные векселя в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1425 2 8 1  Опротестованные векселя в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1425 2 8 2  Опротестованные векселя в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1425 2 8 3  Опротестованные векселя в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1429 0 0 0 Прочие займы, предоставленные клиентам
1429 2 5 1  Прочие займы в тенге, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций

1424 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген банк заемдары
бойынша мерзімі өткен берешек
1424 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарына теңгемен берілген банк
заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарына ЕАВ-мен берілген банк
заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарына ВБТ-мен берілген банк заемдары
бойынша мерзімі өткен берешек
1424 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
банк заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
банк заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
банк заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1425 0 0 0  Клиенттердің қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдардың
ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарының теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
теңгемен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
ЕАВ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1429 0 0 0  Клиенттерге берілген басқа да заемдар
1429 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдарға
теңгемен берілген басқа заемдар

1429 2 5 2  Прочие займы в СКВ, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1429 2 5 3  Прочие займы в ДВВ, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1429 2 6 1  Прочие займы в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1429 2 6 2  Прочие займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1429 2 6 3  Прочие займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1429 2 7 1  Прочие займы в тенге, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1429 2 7 2  Прочие займы в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1429 2 7 3  Прочие займы в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1429 2 8 1  Прочие займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1429 2 8 2  Прочие займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1429 2 8 3  Прочие займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1458 0 0 0 Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами
1458 2 5 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1458 2 5 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1458 2 5 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1458 2 6 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
1458 2 6 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
1458 2 6 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
1458 2 7 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
негосударственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
1458 2 7 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
негосударственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
1458 2 7 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
негосударственными нефинансовыми организациями иностранного
государства

1429 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген басқа заемдар
1429 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдарға
ВБТ-мен берілген басқа заемдар
1429 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген басқа заемдар
1429 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген басқа заемдар
1429 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген басқа заемдар
1429 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарына теңгемен берілген басқа заемдар
1429 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген басқа заемдар
1429 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген басқа заемдар
1429 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға
теңгемен берілген басқа заемдар
1429 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген басқа заемдар
1429 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға
ВБТ-мен берілген басқа заемдар
1458 0 0 0  Бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
1458 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен теңгедегі
бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
1458 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ЕАВ-ғы бағалы
қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
1458 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ВБТ-гі бағалы
қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
1458 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен - теңгедегі бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен - ЕАВ-ғы бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен - ВБТ-гі бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарымен теңгедегі бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарымен ЕАВ-ғы бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарымен ВБТ-гі бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары

1458 2 8 1  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
1458 2 8 2  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
1458 2 8 3  Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
1550     Расчеты по платежам
1552 0 0 0 Расчеты с клиентами
1552 2 5 1  Расчеты в тенге с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1552 2 5 2  Расчеты в СКВ с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1552 2 5 3  Расчеты в ДВВ с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1552 2 6 1  Расчеты в тенге с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552 2 6 2  Расчеты в СКВ с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1552 2 6 3  Расчеты в ДВВ с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1552 2 7 1  Расчеты в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552 2 7 2  Расчеты в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552 2 7 3  Расчеты в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552 2 8 1  Расчеты в тенге с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1552 2 8 2  Расчеты в СКВ с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1552 2 8 3  Расчеты в ДВВ с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1700     Начисленные доходы, связанные с получением вознаграждения
1733 0 0 0 Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1733 2 5 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу в тенге,
предоставленным организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1733 2 5 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу в СКВ,
предоставленным организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1733 2 5 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу в ДВВ,
предоставленным организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1734 0 0 0 Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций

1458 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес ұйымдардың резидент
еместермен теңгедегі бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес ұйымдардың резидент
еместермен ЕАВ-ғы бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1458 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес ұйымдардың резидент
еместермен ВБТ-ғы бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
1550       Төлемдер бойынша есеп айырысу
1552 0 0 0  Клиенттермен есеп айырысу
1552 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен теңгемен
есеп айырысулар
1552 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп
айырысулар
1552 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп
айырысулар
1552 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысулар
1552 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарымен теңгемен есеп айырысулар
1552 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдармен
теңгемен есеп айырысулар
1552 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдармен
ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдармен
ВБТ-мен есеп айырысулар
1700       Сыйақы алумен байланысты есептелген кірістер
1733 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1733 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша теңге
есептелген кірістер
1733 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша ЕАВ-мен
есептелген кірістер
1733 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша ВБТ-мен
есептелген кірістер
1734 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын ұйымдарға берілген заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы

1734 2 5 1  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу в
тенге, предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1734 2 5 2  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу в
СКВ, предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1734 2 5 3  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу в
ДВВ, предоставленным организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1740 0 0 0 Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным клиентам
1740 2 6 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
иностранного государства в тенге
1740 2 6 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
иностранного государства в СКВ
1740 2 6 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
иностранного государства в ДВВ
1740 2 7 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства в тенге
1740 2 7 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства в СКВ
1740 2 7 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства в ДВВ
1740 2 8 1  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства в тенге
1740 2 8 2  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства в СКВ
1740 2 8 3  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства в ДВВ
1741 0 0 0 Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу,
предоставленным клиентам
1741 2 6 1  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу в
тенге, предоставленным государственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1741 2 6 2  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу в
СКВ, предоставленным государственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1741 2 6 3  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу в
ДВВ, предоставленным государственным нефинансовым организациям
иностранного государства

1734 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша теңгемен
мерзімі өткен сыйақы
1734 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша ЕАВ-мен
мерзімі өткен сыйақы
1734 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдарға
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
ВБТ-мен мерзімі өткен сыйақы
1740 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарына ЕАВ-мен берілген заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер
1740 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер
1740 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер
1741 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы

1741 2 7 1  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу в
тенге, предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1741 2 7 2  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу в
СКВ, предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1741 2 7 3  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу в
ДВВ, предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1741 2 8 1  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу в
тенге, предоставленным некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1741 2 8 2  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу в
СКВ, предоставленным некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1741 2 8 3  Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу в
ДВВ, предоставленным некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1748 0 0 0 Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами
1748 2 5 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1748 2 5 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1748 2 5 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1748 2 6 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1748 2 6 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1748 2 6 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1748 2 7 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1748 2 7 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1748 2 7 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1748 2 8 1  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства

1741 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1741 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
сыйақы
1741 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
сыйақы
1748 0 0 0  Бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгедегі
бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-ғы
бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-гі
бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымының теңгедегі бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген
кірістер
1748 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымының ЕАВ-ғы бағалы қағаздарымен "кері РЕПО"
операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымының ВБТ-гі бағалы қағаздарымен "кері
РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымының теңгедегі бағалы қағаздарымен "кері
РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымының ЕАВ-ғы бағалы қағаздарымен "кері РЕПО"
операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымының ВБТ-гі бағалы қағаздарымен "кері РЕПО"
операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес ұйымдардың-резидент еместердің теңгедегі
бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер

1748 2 8 2  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1748 2 8 3  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1752 0 0 0 Начисленные доходы по учтенным векселям
1752 2 5 1  Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1752 2 5 2  Начисленные доходы по учтенным векселям в СКВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1752 2 5 3  Начисленные доходы по учтенным векселям в ДВВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1752 2 6 1  Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
1752 2 6 2  Начисленные доходы по учтенным векселям государственных
нефинансовых организаций-нерезидентов в СКВ
1752 2 6 3  Начисленные доходы по учтенным векселям государственных
нефинансовых организаций-нерезидентов в ДВВ
1752 2 7 1  Начисленные доходы по учтенным векселям негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов в тенге
1752 2 7 2  Начисленные доходы по учтенным векселям негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов в СКВ
1752 2 7 3  Начисленные доходы по учтенным векселям негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов в ДВВ
1752 2 8 1  Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752 2 8 2  Начисленные доходы по учтенным векселям в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1752 2 8 3  Начисленные доходы по учтенным векселям в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2050     Займы, полученные от других банков и организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2064 0 0 0 Краткосрочные займы, полученные от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2064 2 5 1  Краткосрочные займы в тенге, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2064 2 5 2  Краткосрочные займы в СКВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

1748 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес ұйымдардың-резидент еместердің
ЕАВ-ғы бағалы қағаздармен "кері РЕПО"
операциялары бойынша есептелген кірістер
1748 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес ұйымдардың-резидент еместердің ВБТ-гі
бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1752 0 0 0  Ескерілген вексельдер бойынша есептелген кірістер
1752 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгедегі
ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-ғы
ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-гі
ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752 2 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың теңгедегі ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752 2 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752 2 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752 2 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың теңгедегі ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752 2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752 2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
теңгедегі ескерілген вексельдер бойынша
есептелген кірістер
1752 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
ЕАВ-ғы ескерілген вексельдер бойынша
есептелген кірістер
1752 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
ВБТ-гі ескерілген вексельдер бойынша есептелген
кірістер
2050       Басқа банктерден және банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан
алынған заемдар
2064 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан алынған қысқа мерзімді заемдар
2064 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен
алынған қысқа мерзімді заемдар
2064 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен
алынған қысқа мерзімді заемдар

2064 2 5 3  Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2066 0 0 0 Долгосрочные займы, полученные от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2066 2 5 1  Долгосрочные займы в тенге, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2066 2 5 2  Долгосрочные займы в СКВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2066 2 5 3  Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2067 0 0 0 Финансовый лизинг, полученный от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2067 2 5 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2067 2 5 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2067 2 5 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2068 0 0 0 Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2068 2 5 1  Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу в
тенге, полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068 2 5 2  Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу в
СКВ, полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068 2 5 3  Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу в
ДВВ, полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2200     Обязательства перед клиентами
2203 0 0 0 Текущие счета клиентов
2203 2 5 1  Текущие счета в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2203 2 5 2  Текущие счета в СКВ организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2203 2 5 3  Текущие счета в ДВВ организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2203 2 6 1  Текущие счета в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2203 2 6 2  Текущие счета в СКВ государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2203 2 6 3  Текущие счета в ДВВ государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2203 2 7 1  Текущие счета в тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства

2064 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен
алынған қысқа мерзімді заемдар
2066 0 0 0   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан алынған ұзақ мерзімді заемдар
2066 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен
алынған ұзақ мерзімді заемдар
2066 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен
алынған ұзақ мерзімді заемдар
2066 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен
алынған ұзақ мерзімді заемдар
2067 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан алынған қаржы лизингі
2067 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен
алынған қаржы лизингі
2067 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен
алынған қаржы лизингі
2067 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен
алынған қаржы лизингі
2068 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан алынған заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2068 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
2068 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
2068 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
2200       Клиенттер алдындағы міндеттемелер
2203 0 0 0  Клиенттердің ағымдағы шоттары
2203 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен
ағымдағы шоттары
2203 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен
ағымдағы шоттары
2203 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен
ағымдағы шоттары
2203 2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ағымдағы шоттары
2203 2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен ағымдағы шоттары
2203 2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен ағымдағы шоттары
2203 2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ағымдағы шоттары

2203 2 7 2  Текущие счета в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2203 2 7 3  Текущие счета в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2203 2 8 1  Текущие счета в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2203 2 8 2  Текущие счета в СКВ некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2203 2 8 3  Текущие счета в ДВВ некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2210 0 0 0 Финансовые активы, принятые в доверительное (трастовое)
управление
2210 2 5 1  Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
(трастовое) управление от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2210 2 5 2  Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное (трастовое)
управление от организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2210 2 5 3  Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное (трастовое)
управление от организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2210 2 6 1  Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
(трастовое) управление от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 6 2  Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное (трастовое)
управление от государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2210 2 6 3  Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное (трастовое)
управление от государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2210 2 7 1  Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
(трастовое) управление от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 7 2  Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное (трастовое)
управление от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2210 2 7 3  Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное (трастовое)
управление от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2210 2 8 1  Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
(трастовое) управление от некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 2 8 2  Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное (трастовое)
управление от некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2210 2 8 3  Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное (трастовое)
управление от некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2211 0 0 0 Вклады до востребования клиентов

2203 2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен ағымдағы шоттары
2203 2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен ағымдағы шоттары
2203 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың теңгемен
ағымдағы шоттары
2203 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен
ағымдағы шоттары
2203 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы
шоттары
2210 0 0 0  Сенімгерлік (траст) басқаруға қабылданған
қаржы активтері
2210 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
(траст) басқаруға қабылданған теңгемен қаржы
активтері
2210 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
(траст) басқаруға қабылданған ЕАВ-мен қаржы
активтері
2210 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
(траст) басқаруға қабылданған ВБТ-мен қаржы
активтері
2210 2 6 1   Шет мемлекеттердің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдардан сенімгерлік (траст) басқаруға
қабылданған теңгемен қаржы активтері
2210 2 6 2   Шет мемлекеттердің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдардан сенімгерлік (траст) басқаруға
қабылданған ЕАВ-мен қаржы активтері
2210 2 6 3   Шет мемлекеттердің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдардан сенімгерлік (траст) басқаруға
қабылданған ВБТ-мен қаржы активтері
2210 2 7 1   Шет мемлекеттердің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарынан сенімгерлік (траст) басқаруға
қабылданған теңгемен қаржы активтері
2210 2 7 2   Шет мемлекеттердің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарынан сенімгерлік (траст) басқаруға
қабылданған ЕАВ-мен қаржы активтері
2210 2 7 3   Шет мемлекеттердің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарынан сенімгерлік (траст) басқаруға
қабылданған ВБТ-мен қаржы активтері
2210 2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
(траст) басқаруға қабылданған теңгемен қаржы
активтері
2210 2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
(траст) басқаруға қабылданған ЕАВ-мен қаржы
активтері
2210 2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
(траст) басқаруға қабылданған ВБТ-мен қаржы
активтері
2211 0 0 0  Клиенттердің талап ету салымдары