О переименовании села Тлекей и Тлекейского сельского округа
Решение Акмолинского областного маслихата, акима Акмолинской области от 22 октября 2003 г. N 3С-1-20. Зарегистрировано Управлением юстиции Акмолинской области 30 октября 2003 г. N 2081.
В соответствии со статьями 5, 11 Закона  Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан N 0512-03/1 от 29 сентября 2003 года и на основании совместного решения маслихата и акимата Атбасарского района, областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Переименовать село Тлекей Атбасарского района в аул Есенгельды и Тлекейский сельский округ Атбасарского района в Есенгельдинский аульный округ.
2. Решение вступает в силу после государственной регистрации в управлении юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии                   Аким области
областного маслихата
Секретарь областного маслихата

Тілекей селосы мен Тілекей селолық округінің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің 2003 жылғы 22 қазандағы N ЗС-1-20 бірлескен шешімі. Ақмола облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 30 қазанда N 2081 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 5, 11 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік ономастикалық комиссиясының 2003 жылғы 29 қыркүйегіндегі N 0512-03/1 ұйғарымына сәйкес және Атбасар ауданы әкімдігі мен мәслихатының бірлескен шешімдері негізінде облыстық мәслихат пен облыс әкімдігі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар ауданындағы Тілекей селосы Есенкелді ауылы болып және Атбасар ауданындағы Тілекей селолық округі Есенкелді ауылдық округі болып өзгертілсін.
2. Осы шешім Ақмола облыстық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен соң күшіне енеді.
Облыстық мәслихат                 Облыс әкімі
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы