Об образовании Жаскентского сельского округа Панфиловского района
Решение маслихата Алматинской области от 30 мая 2003 года за N 34-195 и акима Алматинской области от 30 мая 2003 года за N 5-114. Зарегистрировано Управлением юстиции Алматинской области от 2 июля 2003 года за N 1237.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года
"Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании предложения представительных и исполнительных органов Панфиловского района Алматинский областной маслихат и Аким области решили:
1. Образовать Жаскентский сельский округ общей площадью 12680,3 гектара, включив в его состав село Суптай Бирликского сельского округа и село имени Головацкого города Жаркента в пределах границ их землепользования. Административным центром округа определить село имени Головацкого.
2. Внести на согласование в Правительство Республики Казахстан установленные границы сельских округов и города Жаркент.
3. Согласовать с Государственной ономастической комиссией при Правительстве Республики Казахстан наименование сельского округа.
4. Комитету по управлению земельными ресурсами ( К.Медеуов), акиму  Панфиловского района ( Е.Омаров) оформить внесение изменений в земельно-кадастровую документацию, в учет и регистрацию административно-территориальных единиц в районе.
Аким Алматинской            Председатель сессии
области                     Алматинского
областного маслихата
Ш. Кулмаханов                       М.Хасенов
Секретарь Алматинского
областного маслихата
Е.Жунисбеков

Панфилов ауданының Жаскент селолық округін құру туралы
Алматы облысының мәслихатының 2003 жылғы 30 мамырдағы N 34-195 және Алматы облысы әкімінің 2003 жылғы 30 мамырдағы N 5-114 бірлескен шешімі. Алматы облысының әділет басқармасында 2003 жылғы 2 шілдеде N 1237 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11 бабына сәйкес, Панфилов ауданының өкілді және атқарушы органдарының ұсынысы негізінде Алматы облыстық мәслихаты мен облыс әкімі шешім етеді:
1 . Бірлік селолық округі аумағындағы Сүптай және Жаркент қаласының Головацкий атындағы селолары жер пайдалану шекаралары шегінде құрамына енгізіліп, аумағы 12680,3 гектар Жаскент селолық округі құрылсын. Округтің әкімшілік орталығы болып Головацкий атындағы село белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметіне селолық округтер мен Жаркент қаласының белгіленген шекараларын келісу ұсынылсын.
3. Селолық округтің атауы Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік ономастика комиссиясымен келісілсін.
4. Жер ресурстарын басқару жөніндегі комитеті (Қ.Медеуов), Панфилов ауданының әкімі (Е.Омаров) ауданның жер-кадастрлық құжаттамасына өзгерістер енгізуді, әкімшілік аумақтық бірліктерінің өзгерістерін есепке алуды, тіркеуді, рәсімдесін.
Алматы облысының әкімі
Алматы облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы