О внесении изменений и дополнений в решение Акима города Алматы N 468 от 16 мая 2000 года "О координационном Совете по борьбе с преступностью и коррупцией"
Решение Акима города Алматы от 3 февраля 2003 года N 12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 11 февраля 2003 года за N 512. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы 17 ноября 2003 года N 5/683
В связи с переходом на другую работу отдельных членов координационного Совета по борьбе с преступностью и коррупцией при Акиме города Алматы и введением в ее состав новых членов, Аким города Алматы Р Е Ш И Л  :
1. Внести в приложение 1 решения Акима города Алматы N 468 от 16 мая 2000 года "О координационном Совете по борьбе с преступностью и коррупцией" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Алматы за N 154 от 17 августа 2000 года, опубликованное в сентябре 2000 года в газетах "Вечерний Алматы"» и "Алматы Акшамы") следующие изменения и дополнения:
1) вывести из состава членов координационного Совета по борьбе с преступностью и коррупцией при акиме города Алматы: Карима Абдыкадыра Каримовича, Алиева Рахата Мухтаровича, Абдуллаева Сакена Жусипахметовича, Нугманова Серика Пиковича и Исмагулова Ермека Сериковича;
2) ввести в состав координационного Совета:  Онгарбаева Саттыбека Онграбаевича - прокурора города Алматы, Нурбекова Косбасар Болатбековича - начальника Департамента Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан по городу Алматы, Дубаева Рашида Култаевича - начальника Управления юстиции города Алматы, Сарсенова Аниятулла Умирзаковича - начальника Департамента финансовой полиции по городу Алматы и Кожакапанова Ерлана Тохтархановича - начальника Таможенного управления по городу Алматы Агентства Таможенного контроля Республики Казахстан.
2.  Решение  Акима города Алматы от 2 мая 2001 года за N 294 "О внесении изменений и дополнений в решение Акима города Алматы за N 468 от 16 мая 2000 года "О координационном Совете по борьбе с преступностью и коррупцией" признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким города Алматы               В. Храпунов

Алматы қаласы Әкiмiнiң 2000 жылғы 16 мамырдағы N 468 "Қылмыскерлiк және жемқорлықпен күрес жөнiндегi Үйлестiру кеңесi туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Алматы қаласы Әкімінің 2003 жылғы 3 ақпандағы N 12 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2003 жылғы 11 ақпанда N 512 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Әкімшілігінің 2003 жылғы 17 қарашадағы N 5/683 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Әкімшілігінің 17.11.2003 № 5/683 қаулысымен.
Алматы қаласы Әкiмiнiң жанындағы Қылмыскерлiк және жемқорлықпен күрес жөнiндегi Үйлестiру кеңесiнiң кейбiр мүшелерiнiң басқа қызметке өтуiне және оның құрамына жаңа мүшелердi енгiзуге байланысты, Алматы қаласының Әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Әкiмiнiң 2000 жылғы 16 мамырдағы N 468 "Қылмыскерлiк және жемқорлықпен күрес жөнiндегi Үйлестiру кеңесi туралы" (Алматы қалалық әдiлет басқармасында 2000 жылғы 17 тамызда N 154 тiркелген, 2000 жылғы қыркүйекте "Алматы Ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерiнде тiркелген) шешiмiнiң N 1 қосымшасына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) Әбдiқадыр Кәрiмұлы Кәрiм, Рахат Мұхтарұлы Әлиев, Сәкен Жүсiпахметұлы Абдоллаев, Серiк Пiкұлы Нұғманов және Ермек Серiкұлы Ысмағұлов, Алматы қаласы Әкiмiнiң жанындағы Қылмыскерлiк және жемқорлықпен күрес жөнiндегi Үйлестiру кеңесi мүшелiгiнiң қатарынан шығарылсын.
2) Үйлестiру Кеңестiң мүшелiгiне мыналар енгiзiлсiн: Саттыбек Оңғарбайұлы Оңғарбаев - Алматы қаласының прокуроры, Қосбасар Болатбекұлы Нұрбеков - ҚР ҰҚК Алматы қаласы бойынша департамент бастығы, Рәшiт Құлтайұлы Дұбаев - Алматы қалалық Әдiлет басқарма бастығы, Әниятолла Өмiрзақұлы Сәрсенов Алматы қаласы бойынша Қаржы полициясы департамент бастығы, Ерлан Тоқтарханұлы Қожақапанов - ҚР Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Алматы қаласы бойынша Бас кеден басқарма бастығы.
2. "Алматы қаласы Әкiмiнiң 2000 жылғы 16 мамырдағы N 468 "Қылмыскерлiк және жемқорлықпен күрес жөнiндегi Үйлестiру кеңесi туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Алматы қаласы Әкiмiнiң 2001 жылғы 2 мамырдағы N 294 шешiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзiме қалдырамын.
Алматы қаласының Әкiмi В. Храпунов