Категория "А": улица Жамакаева, микрорайон "Самал-1", микрорайон "Самал-2", микрорайон "Самал-3", улица Пушкина, улица Жарокова, автотрасса проспект Достык до границ государственного природного парка "Медеу", пр. Абая, пр. Аль-Фараби, пр. Абылай хана, пр. Достык, ул. Фурманова, пл. Астана, пл. Республики, ул. Сатпаева, ул. Кунаева, пр. Суюнбая, пр. Саина, пр. Сейфуллина, ул. Хаджи Мукана, ул. Байтурсынова, трасса Достык-Аль-Фараби, ул. Алтынсарина, пр. Раимбека, пр. Рыскулова, ул. Желтоксан, ул. Гоголя, ул. Жибек Жолы, ул. Толе би, ул. Кабанбай батыра, ул. Макатаева, ул. Б. Майлина, ул. Утеген Батыра, пр. Гагарина, ул. Хмельницкого, Северное кольцо, аэропорт, авто и ж/д вокзалы, ул. Розыбакиева, ул. Ш. Калдаякова, ул. Наурызбай батыра, въезды и выезды в город, ул. Тимирязева, ул. Б. Момышулы, места спортивных мероприятий и культурно-массового отдыха, ул. Жандосова, ул. Масанчи, ул. Маметовой, ул. Курмангазы, ул. Т. Озала, ул. Жолдасбекова, бульвар им. Мендикулова, ул. Панфилова (ниже пр. Аль Фараби), ул. М. Ганди, ул. Ауэзова.
Категория "В": ул. Богенбай батыра, ул. Маркова, ул. Шаляпина, ул. Манаса, ул. Тлендиева, ул. Навои, ул. Мустафина, ул. Шемякина, мкр-н "Алмагуль", мкр-н "Казахфильм", мкр-н "Айнабулак", ул. Байзакова, ул. Щепкина, ул. Казыбек би, ул. Айтеке би, ул. Муканова, ул. Торайгырова, мкр-н "Орбита", ул. Панфилова, ул. Жансугурова, ул. Айманова, ул. Жамбыла, ул. А. Шарипова, ул. Кожамкулова, ул. Карасай батыра, ул. Шевченко.
Категория "С": все прочие магистрали, площади и улицы, не вошедшие в категории "А" и "В".
Примечание - с изменениями, внесенными решением XXIII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 15.05.2006 N 250.
Приложение N 2
к решению XXIV-й сессии Алматинского
городского Маслихата II-го созыва от
27 февраля 2003 года "Об утверждении
ставок ежемесячной платы за размещение
наружной (визуальной) рекламы
на территории города Алматы
СТАВКИ ЕЖЕМЕСЯЧНОЙ ПЛАТЫ (ЗА ОДНУ СТОРОНУ) В
МЕСЯЧНЫХ РАСЧЕТНЫХ ПОКАЗАТЕЛЕЙ (МРП) ЗА РАЗМЕЩЕНИЕ
НАРУЖНОЙ (ВИЗУАЛЬНОЙ) РЕКЛАМЫ ТАБАКА И ТАБАЧНЫХ
ИЗДЕЛИЙ В МЕСТАХ ТОРГОВЛИ ИМИ И ДЛЯ ОБОЗНАЧЕНИЯ
ТАКИХ МЕСТ НА ТЕРРИТОРИИ ГОРОДА АЛМАТЫ
Сноска. В приложение 2 с изменениями, внесенными решением Маслихата города Алматы от 28.01.2005 N 113.
Вид рекламы
Ставки ежемесячной платы
Реклама площадью до 1 м в местах  торговли
60 МРП
Реклама площадью свыше 1 м в местах торговли
600 МРП
Рекламный объект площадью до 1 м 2 , для обозначения места торговли табаком и табачными изделиями
500 МРП
Рекламный объект площадью свыше 1 м 2 , для обозначения места торговли табаком и табачными изделиями
1000 МРП
Председатель
ХХIV-й сессии Алматинского
городского Маслихата II-го созыва       Р. Абсаметова
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва                 Т. Мукашев

"А" категориясы: Жамақаев көшесі,«"Самал-1"»ықшам ауданы, "Самал-2" ықшам ауданы, "Самал-3" ықшам ауданы, Пушкин көшесі, Жароков көшесі, Достық даңғылы автожолынан "Медеу" мемлекеттік табиғи аумағының шекарасына дейін, Абай д., Әл-Фараби д., Абылай хан д., Достық д., Фурманов к-сi, Астана алаңы, Республика алаңы, Сәтпаев к-сi, Қонаев к-сi, Сүйiнбай д., Саин д., Сейфуллин д., Қажымұқан к-сi, Байтұрсынов к-сi, Достық - Әл-Фараби зәулiм жолы, Алтынсарин к-сi, Райымбек д., Рысқұлов д., Желтоқсан к-сi, Гоголь к-сi, Жiбек жолы к-сi, Төле би к-сi, Қабанбай батыр к-сi, Мақатаев к-сi, Б.Майлин к-сi, Өтеген батыр к-сi, Гагарин д., Хмельницкий к-сi, Солтүстiк шеңбер, әуежай, авто және темiржол вокзалдары, Розыбакиев к-сi, Ш.Қалдаяқов к-сi, Наурызбай батыр к-сi, қаланың кiре берiстерi мен шыға берiстерi, Тимирязев к-сi, Б.Момышұлы к-сi, спорт шаралары мен мәдени бұқаралық демалыс орындары, Жандосов к-сi, Масанчи к-сi, Мәметова к-сi, Құрманғазы к-сi, Т.Озал к-сi, Жолдасбеков к-сi, Меңдiқұлов атындағы бульвар, Панфилов к-сi (Әл-Фараби д. Төмен), М.Ганди к-сi, Әуезов к-сi.
"B" категориясы : Бөгенбай батыр к-сi, Марков к-сi, Шаляпин к-сi, Манас к-сi, Тiлендиев к-сi, Навои к-сi, Мұстафин к-сi, Шемякин к-сi, "Алмагүл" ықшам ауданы, "Қазақфильм" ықшам ауданы, "Айнабұлақ" ықшам ауданы, Байзақов к-сi, Щепкин к-сi, Қазыбек би к-сi, Әйтеке би к-сi, Мұқанов к-сi, Торайғыров к-сi, "Орбита" ықшам ауданы, Панфилов к-сi, Жансүгiров к-сi, Айманов к-сi, Жамбыл к-сi, А.Шарипов к-сi, Қожамқұлов к-сi, Қарасай батыр к-сi, Шевченко к-сi.
"С" категориясы: "А" және "В" категорияларына кiрмеген барлық қалған магистральдар, алаңдар мен көшелер.
Ескерту: 6-тармаққа өзгерту мен толықтыру енгізілді - III-сайланған Алматы қалалық мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 15 мамырдағы N 250 шешімімен .
ІІ-сайланған Алматы қалалық
Мәслихаты ХХIV-сессиясының
төрағасы
ІІ-сайланған Алматы
қалалық Мәслихатының
хатшысы
"Алматы қаласының аумағында
сыртқы (көрнекi) жарнаманы
орналастырғандығы үшiн ай
сайынғы төлем мөлшерлемелерiн
бекiту туралы"
II-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының
2003 жылғы 27 ақпандағы
ХХIV-сессиясының шешiмiне
N 2 қосымша
Темекі және темекі бұйымдарының сыртқы (көрнекі)
жарнамасын оларды сататын орындарда орналастырғандығы
және Алматы қаласының аумағында осындай орындарды
белгілеу үшін айлық есептемелік көрсеткіштердегі (АЕК)
Ай сайынғы төлемінің мөлшерлемелері
Ескерту. 2 қосымша енгізілді - ІIІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының XІІ сессиясының 2005 жылғы 28 қаңтардағы N 113 шешімімен .
Жарнама түрі
Ай сайынғы төлем мөлшерлемесі
1. Сауда орындарындағы 1 ш.м.-ға дейінгі жарнама алаңы
60 АЕК
2. Сауда орындарындағы 1 ш.м.-дан жоғары жарнама алаңы
600 АЕК
3. Темекі және темекі бұйымдарының сауда орындарын белгілеуге арналған көлемі 1 ш.м. дейінгі жарнама нысанасы
500 АЕК
4. Темекі және темекі бұйымдарының сауда орындарын белгілеуге арналған көлемі 1 ш.м.-дан жоғары жарнама нысанасы
1000 АЕК
III-сайланған Алматы қаласы
Мәслихаты кезектен тыс ХII-шi
сессиясының төрағасы
III-сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының хатшысы