О внесении изменений и дополнений в решение XХII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 19 декабря 2002 года "Об утверждении программы по снижению бедности в городе Алматы на 2003-2005 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 501 от 29 декабря 2002 года)
Решение XXVII сессии Алматинского городского Маслихата II созыва от 16 сентября 2003 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 1 октября 2003 года за N 554. Утратило силу в связи с истечением срока действия - решением Маслихата города Алматы от 12 апреля 2010 года № 322
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - решением Маслихата города Алматы от 12.04.2010 № 322.
В соответствии со статьей 6 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", поручением первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С. от 25.06.2003 г. N 20-65/И-517 по уточнению показателя по уровню бедности и внесению цифровых показателей по количеству граждан, проживающих ниже черты бедности в региональные программы по снижению бедности на 2003-2005 годы и представлением акима города Алматы Алматинский городской Маслихат II-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения XХII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 19 декабря 2002 года "Об утверждении программы по снижению бедности в городе Алматы на 2003-2005 годы", следующие изменения и дополнения:
- исключить пункты: 7 "Численность получателей адресной социальной помощи", 8 "Доля получателей адресной социальной помощи от числа населения, имеющего доходы ниже прожиточного минимума" главы 3 "Индикаторы реализации программы" раздела 4 "Цель, задачи, принципы и приоритеты программы";
- изложить пункт 7 в новой редакции следующего содержания:
Ед.
изм.
2000 г.
факт
2001 г.
факт
2002 г.
факт
2003 г. прогноз
2004 г.
прогноз
2005 г. прогноз
Количество граждан, проживающих ниже черты бедности
чел

"2003-2005 жылдарға арналған Алматы қаласындағы кедейлікті төмендету жөніндегі бағдарламаны бекіту туралы" ІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты 2002 жылғы 19 желтоқсандағы ХХІІ-ші сессиясының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (2002 жылғы 29 желтоқсанда Алматы қаласының әділет басқармасында N 501 болып тіркелген)
ІІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХХVII сессиясының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2003 жылғы 1 қазанда N 554 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVII сессиясының 2010 жылғы 12 сәуірдегі шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVII сессиясының 2010.04.12 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Премьер Министрінің бірінші орынбасары А.С.Павловтың кедейшілік деңгейі бойынша көрсеткіштерді нақтылау және 2003-2005 жылдарға арналған кедейлікті төмендету жөніндегі өңірлік бағдарламаларға кедейлік шегінен төмен өмір сүретін азаматтардың саны бойынша сандық көрсеткіштерді енгізу жөніндегі 25.06.2003 N 20-65/И-517 тапсырмасына және Алматы қаласының Әкімінің ұсынысына сәйкес ІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. "2003-2005 жылдарға арналған Алматы қаласындағы кедейлікті төмендету жөніндегі бағдарламаны бекіту туралы" ІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2002 жылғы 19 желтоқсандағы ХХІІ-ші сессиясының шешімінің қосымшасына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
- Мына тармақтар алынсын: "Бағдарламаның мақсаты, міндеттері, принциптері мен басымдықтары" 4 тарауы "Бағдарламаны жүзеге асыру индикаторы" 3 бөлімінің 7 "Атаулы әлеуметтік көмек алатындар саны" тармағы, 8 "Кірісі ең төменгі күнкөріс дәрежесінен төмен халық қатарындағы әлеуметтік көмек алатындар үлесі";
- 7 тармақ мына мазмұндағы жаңа редакцияда берілсін:
Өлшем бір
лігі
2000
жыл
нақты
2001
жыл
нақты
2002
жыл
нақты
2003
жыл
болжам
2004
жыл
болжам
2005
жыл
болжам
Кедейшiлiк мөлшерiнен төмен табыс
алатын тұрғындар
саны
Адам

21000
18806
15045
12036
9629
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной защиты и здравоохранения (Тажиев Е.Б.) и заместителя акима города Алматы Бижанова А.Х.
Председатель
внеочередной XХVII-й сессии
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва                                           А.Биртанов
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва                                           Т. Мукашев

21000
18806
15045
13036
9629
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау халықты әлеуметтiк қорғау және денсаулық сақтау мәселелерi бойынша тұрақты комиссияға (Е.Б.Тәжиев) және Алматы қаласы Әкiмiнiң орынбасары А.Қ.Бижановқа жүктелсiн.
ІІ-сайланған Алматы қалалық
Мәслихаты кезектен тыс
ХХVII-сессиясының
төрағасы
ІІ-сайланған Алматы
қалалық Мәслихатының
хатшысы