О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 года "Об областном бюджете на 2003 год"
Решение Северо-Казахстанского маслихата от 8 августа 2003 года N 27/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 28 августа 2003 года за N 1000. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1 апреля 1999 года N 357-1 с учетом последних изменений и дополнений от 7 декабря 2001 года N 261, "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года внести в решение областного маслихата N 22/3  от 24 декабря 2002 годa "Об областном бюджете на 2003 год" с учетом его уточнения решением областного маслихата N 23/1 от 13 февраля 2003 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 года "Об областном бюджете на 2003 год", N 26/3 от 13 июня 2003 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 года "Об областном бюджете на 2003 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а):
цифру "11 979 094" заменить цифрой "12 148 894";
цифру "4 035 286" заменить цифрой "4 275 086";
раздел б):
цифру "12 156 369" заменить цифрой "12 326 169";
цифру "11 133 369" заменить цифрой "11 303 169".
2. В пункте 8:
цифру "98 758" заменить цифрой "84 435";
цифру "83 758" заменить цифрой "69 435";
3. В пункте 9:
цифру "5 633 469" заменить цифрой "5 691 669";
цифру "499 743" заменить цифрой "509 743";
цифру "338 198" заменить цифрой "361 198";
цифру "247 478" заменить цифрой "250 478";
цифру "479 110" заменить цифрой "501 310".

"2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 8 тамыздағы N 27/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 28 тамызда N 1000 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесi туралы" 1999 жылғы 1 сәуiрдегi N 357-1 Заңына 2001 жылғы 7 желтоқсандағы N 261 соңғы енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды ескере отырып, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 13 ақпандағы облыстық мәслихаттың N 23/1, "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 13 маусымдағы облыстық мәслихаттың N 26/3 шешімімен нақтыланғанын ескере отырып, "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешiмiне келесі өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақта:
а) тарауы:
"11 979 094" саны "12 148 894" санына ауыстырылсын;
"4 035 286" саны "4 275 086" санына ауыстырылсын;
б) тарауы:
"12 156 369" саны "12 326 169" санына ауыстырылсын;
"11 133 369" саны "11 303 169" санына ауыстырылсын.
2. 8 тармақта:
"98 758" саны "84 435" санына ауыстырылсын;
"83 758" саны "69 435" санына ауыстырылсын;
3. 9 тармағында:
"5 633 469" саны "5 691 669" санына ауыстырылсын;
"499 743" саны "509 743" санына ауыстырылсын;
"338 198" саны "361 198" санына ауыстырылсын;
"247 478" саны "250 478" санына ауыстырылсын;
"479 110" саны "501 310" санына ауыстырылсын.