Об утверждении Инструкции о формах, сроках и периодичности представления отчетов и дополнительной информации ликвидационными комиссиями накопительных пенсионных фондов
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года N 71. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2004 года N 2802. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 212
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 27.08.2013 № 212 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Во исполнение подпункта 2) пункта 1 статьи 45-3 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию о формах, сроках и периодичности представления отчетов и дополнительной информации ликвидационными комиссиями накопительных пенсионных фондов.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту ликвидации финансовых организаций (Бадырленова Ж.Р.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения подразделений Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций.
4. Департаменту по обеспечению деятельности Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (Несипбаев Р.Р.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций Бахмутову Е.Л.
Председатель
Утверждена
постановлением Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций от 15 марта 2004 года N 71
"Об утверждении Инструкции о формах,
сроках и периодичности представления
отчетов и дополнительной информации
ликвидационными комиссиями
накопительных пенсионных фондов"
Инструкция
о формах, сроках и периодичности представления отчетов
и дополнительной информации ликвидационными комиссиями
накопительных пенсионных фондов
Глава 1. Общие положения

Жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты ұсыну нысандары, мерзімі және кезеңділігі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде
Қазақстан Республикасы Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 15 наурыздағы N 71 қаулысы. Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 14 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2802. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 27 тамыздағы № 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 27.08.2013 № 212 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 45-3 бабының 1-тармағының 2) тармақшасын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің Басқармасы қаулы етеді:
1. Жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты ұсыну нысандары, мерзімі және кезеңділігі туралы нұсқаулық бекітілсін.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Қаржы ұйымдарын тарату департаменті (Бадырленова Ж.Р.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің бөлімшелеріне жіберсін.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің қызметін қамтамасыз ету департаменті (Несіпбаев Р.Р.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен
қадағалау жөніндегі
агенттігі Басқармасының
"Жинақтаушы зейнетақы
қорларының тарату
комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну
нысандары, мерзімі және
кезеңділігі туралы
нұсқаулықты бекіту
жөніндегі" 2004 жылғы
15 наурыз N 71 қаулысымен
бекітілген
Жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты ұсыну нысандары, мерзімі және кезеңділігі туралы нұсқаулық 1-тарау. Жалпы ережелер

1. Настоящая Инструкция разработана в соответствии с Законами Республики Казахстан от 20 июня 1997 года " О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года " О государственном регулировании и надзоре финансового рынка и финансовых организаций",  от 28 февраля 2007 года " О бухгалтерском учете и финансовой отчетности" и другими нормативными правовыми актами Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 29.03.2010 № 49.
2. Настоящая Инструкция устанавливает формы, сроки и периодичность представления отчетов и дополнительной информации ликвидационными комиссиями накопительных пенсионных фондов в уполномоченный государственный орган, осуществляющий регулирование и надзор финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган).
3. Действие настоящей Инструкции распространяется на накопительные пенсионные фонды (далее - фонды), ликвидируемые по решению общего собрания акционеров при наличии разрешения уполномоченного органа (добровольная ликвидация) и суда в случаях, предусмотренных законодательными актами Республики Казахстан (принудительная ликвидация).
Глава 2. Представление отчетов ликвидационными комиссиями фондов
4. Отчеты ликвидационных комиссий фондов включают в себя:
1) исключен постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 );
2) промежуточный ликвидационный баланс (приложение 1 к настоящей Инструкции);
3) отчет о проделанной работе за месяц (ежемесячный отчет);
4) отчет о проделанной работе за квартал (ежеквартальный отчет);
5) отчет о проделанной работе за год (годовой отчет);
6) отчет о ликвидации;
7) ликвидационный баланс (приложение 2 к настоящей Инструкции).
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25.03.2006 N 81 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК); от 27.02.2009  N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
5. Отчеты в уполномоченный орган представляются ликвидационными комиссиями фондов со следующей периодичностью:
1) промежуточный ликвидационный баланс - в течение пяти рабочих дней после истечения установленного срока для его составления;
2) ежемесячный отчет - не позднее шестого числа месяца, следующего за отчетным месяцем. Ежемесячный отчет о проделанной работе представляется ликвидационной комиссией за январь, февраль, апрель, май, июль, август, октябрь, ноябрь;

1. Осы Нұсқаулық "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 1997 жылғы 20 маусымдағы, "Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды мемлекеттік реттеу мен қадағалау туралы" 2003 жылғы 04 шілдедегі, "Бухгалтерлік есеп және қаржылық есеп беру туралы" 2007 жылғы 28 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына және Қазақстан Республикасының басқа да нормативтік құқықтық актілеріне сәйкес әзірленді.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.03.29 N 49 қаулысымен.
2. Осы Нұсқаулық жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалауды жүзеге асыратын уәкілетті мемлекеттік органға (бұдан әрі - уәкілетті орган) ұсыну нысандарын, мерзімін және кезеңділігін белгілейді.
3. Осы Нұсқаулықтың қолданылуы уәкілетті органның рұқсатымен акционерлердің жалпы жиналысының шешімі бойынша (ерікті тарату) және Қазақстан Республикасының заң актілерінде көзделген жағдайларда соттың шешімі бойынша (еріксіз тарату) таратылатын жинақтаушы зейнетақы қорларына (бұдан әрі - қорлар) таралады.
2-тарау. Қорлардың тарату комиссияларының есеп ұсынуы
4. Қорлардың тарату комиссияларының есептеріне:
1) (алынып тасталсын - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.02.27. N 24 қаулысымен);
2) аралық тарату балансы (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасы);
3) бір айда жасалған жұмыс туралы есеп (ай сайынғы есеп);
4) тоқсанда жасалған жұмыс туралы есеп (тоқсан сайынғы есеп);
5) бір жылда жасалған жұмыс туралы есеп (жылдық есеп);
6) тарату туралы есеп;
7) тарату балансы (осы Нұсқаулықтың 2-қосымшасы) жатады.
Ескерту: 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 наурыздағы N 81 қаулысымен .
5. Қорлардың тарату комиссиялары уәкілетті органға есептерді мынадай кезеңділікпен ұсынады:
1) аралық тарату балансын - оны жасау үшін белгіленген мерзім аяқталғаннан кейін бес жұмыс күні ішінде;
2) ай сайынғы есепті - есепті айдан кейінгі айдың алтысынан кешіктірмей. Тарату комиссиясы жасалған жұмыс туралы ай сайынғы есепті қаңтар, ақпан, сәуір, мамыр, шілде, тамыз, қазан, қараша айы үшін тапсырады;

3) ежеквартальный отчет - не позднее восьмого числа месяца, следующего за отчетным кварталом. Ежеквартальный отчет о проделанной работе представляется ликвидационной комиссией за первый, второй и третий кварталы текущего года;
4) годовой отчет - не позднее двадцать пятого января года, следующего за отчетным годом;
5) отчет о ликвидации и ликвидационный баланс - в течение семи дней после завершения расчетов с кредиторами фонда.
6. Отчеты о проделанной работе ликвидационными комиссиями фондов в уполномоченный орган представляются на бумажном носителе.
Ликвидационные комиссии фондов вправе также представить в уполномоченный орган отчеты о проделанной работе на электронном носителе при условии представления данных отчетов на бумажном носителе. Отчетность на бумажном носителе должна соответствовать отчетности, представленной на электронном носителе.
7. Ежемесячный отчет ликвидационной комиссии включает в себя:
1) бухгалтерский баланс ликвидируемого фонда по состоянию на отчетную дату (приложение 3 к настоящей Инструкции);
2) отчет о состоянии активов на отчетную дату (приложение 4 к настоящей Инструкции);
3) отчет о состоянии обязательств на отчетную дату (приложение 5 к настоящей Инструкции);
4) отчет о движении денежных средств по текущему счету за отчетный период (приложение 6 к настоящей Инструкции);
5) отчет о движении денежных средств по кассе за отчетный период (приложение 7 к настоящей Инструкции);
6) исключен постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 );
7) исключен постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 );
8) отчет о произведенных ликвидационной комиссией фонда расходах на ликвидационное производство за отчетный период, составленный по форме в соответствии с приложением 11 к настоящей Инструкции.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25.03.2006 N 81 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК); от 24.09.2007 N 237 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. рег-ции в МЮ РК); от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
8. Отчетной датой для ежемесячного отчета является первое число месяца, следующего за отчетным месяцем. Предыдущей отчетной датой для ежемесячного отчета является отчетная дата предыдущего ежемесячного отчета.

3) тоқсан сайынғы есепті - есепті тоқсаннан кейінгі айдың сегізінен кешіктірмей. Тарату комиссиясы жасалған жұмыс туралы тоқсан сайынғы есепті ағымдағы жылдың бірінші, екінші және үшінші тоқсаны үшін тапсырады;
4) жылдық есепті - есепті жылдан кейінгі жылдың жиырма бесінші қаңтарынан кешіктірмей;
5) тарату туралы есеп және тарату балансы - қордың кредиторларымен есеп айырысып болғаннан кейін жеті күн ішінде.
6. Қорлардың тарату комиссиялары жасалған жұмыс туралы есептерді уәкілетті органға қағаз тасымалдаушысында ұсынады.
Қорлардың тарату комиссиялары жасалған жұмыс туралы есептерді уәкілетті органға қағаз тасымалдаушысында ұсыну талабымен оларды электрондық тасымалдаушыда да ұсынуға құқылы. Қағаз тасымалдаушысында ұсынылатын есеп электрондық тасымалдаушыда ұсынылатын есепке сәйкес болуы тиіс.
7. Тарату комиссиясының ай сайынғы есебіне:
1) таратылатын қордың есепті күнгі жағдайы бойынша бухгалтерлік балансы (осы Нұсқаулықтың 3-қосымшасы);
2) есепті күнге активтердің жай-күйі туралы есеп (осы Нұсқаулықтың 4-қосымшасы);
3) есепті күнге міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп (осы Нұсқаулықтың 5-қосымшасы);
4) есепті кезең үшін ағымдағы шот бойынша ақша қаражаттарының қозғалысы туралы есеп (осы Нұсқаулықтың 6-қосымшасы);
5) есепті кезең үшін касса бойынша ақша қаражаттарының қозғалысы туралы есеп (осы Нұсқаулықтың 7-қосымшасы);
6) (алынып тасталсын - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.02.27. N 24 қаулысымен);
7) (алынып тасталсын - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.02.27. N 24 қаулысымен);
8) осы Нұсқаулықтың 11-қосымшасына сәйкес нысанда жасалған қордың тарату комиссиясының есепті кезеңде тарату өндірісіне шыққан шығыстары туралы есеп.
Ескерту: 7-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006.03.25. N 81 , 2007.09.24. N 237 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2009.02.27. N 24 Қаулыларымен.
8. Ай сайынғы есептің есеп беру күні есепті айдан кейінгі айдың бірінші күні болып табылады. Ай сайынғы есеп үшін өткен есеп беру күні бұрынғы ай сайынғы есептің есеп беру күні болып табылады.

9. При направлении ежеквартального отчета, помимо документов, указанных в пункте 7 настоящей Инструкции, ликвидационная комиссия представляет:
1) отчет о взыскании дебиторской задолженности ликвидируемого фонда по состоянию на отчетную дату (приложение 8 к настоящей Инструкции);
2) отчет о состоянии собственного имущества ликвидируемого фонда на отчетную дату (приложение 9 к настоящей Инструкции);
3) отчет о расчетах ликвидационной комиссии фонда с кредиторами и по текущей задолженности по состоянию на отчетную дату (приложение 10 к настоящей Инструкции);
4) отчет о состоянии залогового имущества ликвидируемого фонда на отчетную дату, составленный по форме в соответствии с приложением 10-1 к настоящей Инструкции.
Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
10. Отчетной датой для ежеквартального отчета является первое число месяца, следующего за отчетным кварталом. Предыдущей отчетной датой для ежеквартального отчета является отчетная дата предыдущего ежеквартального отчета.
11. При направлении годового отчета помимо документов, указанных в пункте 9 настоящей Инструкции, ликвидационная комиссия представляет:
1) информацию о возбужденных уголовных делах в отношении работников, являющихся должниками ликвидируемого фонда, по состоянию на отчетную дату (приложение 12 к настоящей Инструкции);
2) отчет о численности работников ликвидационной комиссии фонда (приложение 13 к настоящей Инструкции).
Сноска. Пункт 11 с изменением, внесенным постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
12. Отчетной датой для годового отчета является первое января года, следующего за отчетным периодом. Предыдущей отчетной датой для годового отчета является отчетная дата предыдущего годового отчета.
13. К отчету о проделанной работе (за месяц, квартал, год) прилагается пояснительная записка о состоянии ликвидационного процесса в фонде, включающая в себя полные сведения по каждому изменению показателей отчетности за истекший период.
14. В случае наличия невостребованной кредиторской задолженности, в обязательном порядке представляется расшифровка балансовых счетов, на которых учитываются данные обязательства ликвидируемого фонда с указанием категории кредиторов.
15. Отчет о проделанной работе составляется в двух экземплярах, один из которых направляется в уполномоченный орган. Отчет о проделанной работе подписывается председателем ликвидационной комиссии, главным бухгалтером и исполнителем, заверяется печатью фонда.

9. Тарату комиссиясы тоқсан сайынғы есепті жіберген кезде, осы Нұсқаулықтың 7-тармағында көрсетілген құжаттардан басқа:
1) есепті күнгі жағдай бойынша таратылатын қордың дебиторлық берешегін өндіріп алу туралы есепті (осы Нұсқаулықтың 8-қосымшасы);
2) есепті күнге таратылатын қордың өз мүлкінің жай-күйі туралы есепті (осы Нұсқаулықтың 9-қосымшасы);
3) есепті күнгі жағдай бойынша қордың тарату комиссиясының кредиторлармен есеп айырысу туралы және ағымдағы берешегі жөніндегі есепті (осы Нұсқаулықтың 10-қосымшасы);
4) осы Нұсқаулықтың 10-1-қосымшасына сәйкес нысанда жасалған таратылатын қордың кепіл мүлігінің есеп беру күніндегі жай-күйі жөніндегі есеп.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.02.27. N 24 Қаулысымен.
10. Тоқсан сайынғы есептің есеп беру күні есепті тоқсаннан кейінгі айдың бірінші күні болып табылады. Тоқсан сайынғы есеп үшін өткен есеп беру күні бұрынғы тоқсан сайынғы есептің есеп беру күні болып табылады.
11. Тарату комиссиясы жылдық есепті жіберген кезде, осы Нұсқаулықтың 9-тармағында көрсетілген құжаттардан басқа:
1) есепті күнгі жағдай бойынша таратылатын қордың борышкері болып табылатын қызметкерлерге қатысты қозғалған қылмыстық істер туралы ақпаратты (осы Нұсқаулықтың 12-қосымшасы);
2) қордың тарату комиссиясы қызметкерлерінің саны туралы есепті (осы Нұсқаулықтың 13-қосымшасы) ұсынады.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.02.27. N 24 Қаулысымен.
12. Жылдық есеп үшін есеп беру күні есепті кезеңнен кейінгі жылдың бірінші қаңтары болып табылады. Жылдық есеп үшін өткен есеп беру күні бұрынғы жылдық есептің есеп беру күні болып табылады.
13. Жасалған жұмыс туралы есепке (ай, тоқсан, жыл үшін) өткен кезең үшін есеп көрсеткіштерінің әрбір өзгерісі жөніндегі толық мәліметтер кіретін, қордағы тарату процесінің жай-күйі туралы түсіндірме жазба қоса беріледі.
14. Талап етілмеген кредиторлық берешек болған жағдайда міндетті түрде баланс шоттарының талдамасы ұсынылады, оларда кредиторлардың санаттары көрсетіле отырып, таратылатын қордың осы міндеттемелері ескеріледі.
15. Жасалған жұмыс туралы есеп екі дана етіп жасалады, олардың біреуі уәкілетті органға жіберіледі. Жасалған жұмыс туралы есепке тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер және орындаушы қол қойып, оған қордың мөрі басылады.

16. Все листы отчета о проделанной работе должны быть пронумерованы, общее количество листов отчета указывается в сопроводительном письме при его направлении в уполномоченный орган.
17. Уполномоченным органом не принимается и подлежит возврату отчет о проделанной ликвидационной комиссией работе на бумажных носителях, содержащий исправления и подчистки.
18. В случае необходимости внесения изменений и/или дополнений в отчет о проделанной работе, ликвидационная комиссия в течение трех рабочих дней со дня представления в уполномоченный орган отчета о проделанной работе, представляет в уполномоченный орган пояснительную записку с объяснением причин необходимости внесения изменений и/или дополнений.
Глава 3. Форма промежуточного ликвидационного баланса
и реестра требований кредиторов фонда,
их утверждение и переутверждение
19. Ликвидационная комиссия в месячный срок после истечения срока, установленного для предъявления претензий (заявлений) кредиторами фонда, составляет промежуточный ликвидационный баланс и представляет его в уполномоченный орган.
20. Промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого фонда составляется на основании следующих документов и форм отчетов:
1) регистров аналитического и синтетического учета фонда;
2) актов инвентаризации бухгалтерских и юридических документов, имущества и обязательств фонда;
3) бухгалтерского баланса фонда на начало его ликвидационного процесса. Началом ликвидационного процесса является:
при принудительной ликвидации - дата вступления в силу решения суда о ликвидации фонда;
при добровольной ликвидации - дата создания ликвидационной комиссии фонда;
4) оборотно-сальдовой ведомости к бухгалтерскому балансу фонда на начало его ликвидационного процесса;
5) списка кредиторов фонда на начало ликвидационного процесса (форма 2 приложения 1 к настоящей Инструкции);
6) журнала учета заявленных кредиторами ликвидируемого фонда претензий (заявлений) (форма 3 приложения 1 к настоящей Инструкции);
7) журнала учета невостребованной кредиторской задолженности ликвидируемого фонда (форма 4 приложения 1 к настоящей Инструкции);
8) журнала учета собственного имущества ликвидируемого фонда (форма 5 приложения 1 к настоящей Инструкции);
9) журнала учета дебиторской задолженности ликвидируемого фонда (форма 6 приложения 1 к настоящей Инструкции).
21. К промежуточному ликвидационному балансу прилагаются следующие формы отчетов и документы:
1) документы, указанные в подпунктах 2) - 5) пункта 20 настоящей Инструкции;
2) список дебиторов ликвидируемого фонда на начало ликвидационного процесса (форма 7 приложения 1 к настоящей Инструкции);

16. Жасалған жұмыс туралы есептің барлық парақтары нөмірленуі тиіс, есеп парақтарының жалпы саны оны уәкілетті органға жіберген кезде ілеспе хатта көрсетіледі.
17. Уәкілетті орган өзгертулері мен өшірулері бар қағаз тасымалдаушысындағы тарату комиссиясының жасалған жұмыс туралы есептерін қабылдамай, оларды қайтарып жібереді.
18. Жасалған жұмыс туралы есепке өзгерістерді және/немесе толықтыруларды енгізу қажет болған жағдайда тарату комиссиясы уәкілетті органға жасалған жұмыс туралы есепті ұсынған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде уәкілетті органға өзгерістерді және/немесе толықтыруларды енгізу қажеттілігінің себептерін түсіндіре отырып түсіндірме жазбаны ұсынады.
3-тарау. Аралық тарату балансының және қор
кредиторларының талап ету тізілімінің нысаны,
оларды бекіту және қайта бекіту
19. Тарату комиссиясы қор кредиторларының шағым (өтініш) берулері үшін белгіленген мерзімі өткеннен кейін бір айлық мерзімде аралық тарату балансын жасайды және оны уәкілетті органға ұсынады.
20. Таратылатын қордың аралық тарату балансы мынадай құжаттар мен есеп нысандары негізінде жасалады:
1) қордың талдау және синтетикалық есепке алу тізімі;
2) қордың бухгалтерлік және заң құжаттарын, мүлкі мен міндеттемелерін түгендеу актілері;
3) қордың тарату процесі басталғанға дейін қордың бухгалтерлік балансы. Тарату процесінің басталуы:
еріксіз тарату кезінде - қорды тарату туралы соттың шешімі күшіне енген күні;
ерікті тарату кезінде - қордың тарату комиссиясының құрылу күні болып табылады;
4) қордың тарату процесі басталғанға дейін қордың бухгалтерлік балансына айналым-сальдо ведомосі;
5) тарату процесі басталғанға дейін қор кредиторларының тізімі (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 2-нысаны);
6) таратылатын қор кредиторлары берген шағымдарын есепке алу журналы (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 3-нысаны);
7) таратылатын қордың талап етілмеген кредиторлық берешегін есепке алу журналы (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 4-нысаны);
8) таратылатын қордың өз мүлкін есепке алу журналы (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 5-нысаны);
9) таратылатын қордың дебиторлық берешегін есепке алу журналы (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 6-нысаны).
21. Аралық тарату балансына мынадай есеп нысандары мен құжаттар қоса беріледі:
1) осы Нұсқаулықтың 20-тармағының 2)-5) тармақшаларында көрсетілген құжаттар;
2) тарату процесі басталғанға дейін таратылатын қор дебиторларының тізімі (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 7-нысаны);

3) оборотно-сальдовая ведомость к промежуточному ликвидационному балансу;
4) расшифровки всех балансовых счетов промежуточного ликвидационного баланса;
5) перечень заявленных кредиторами претензий (заявлений), результатов их рассмотрения и задолженности, невостребованной кредиторами ликвидируемого фонда (форма 8 приложения 1 к настоящей Инструкции);
6) реестр требований кредиторов ликвидируемого фонда, включенных в его промежуточный ликвидационный баланс (форма 9 приложения 1 к настоящей Инструкции);
7) сведения о составе имущества, включенного в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого фонда (форма 10 приложения 1 к настоящей Инструкции);
8) сведения об имеющихся отклонениях данных промежуточного ликвидационного баланса по сравнению с бухгалтерским балансом ликвидируемого фонда на начало ликвидационного процесса (форма 11 приложения 1 к настоящей Инструкции);
9) пояснительная записка к промежуточному ликвидационному балансу, содержащая полную информацию о проведенной ликвидационной комиссией работе с начала ликвидационных процедур в фонде до момента составления промежуточного ликвидационного баланса, а также пояснения по каждой форме отчетности, включая изменения показателей.
22. При проведении процедуры принудительной ликвидации фонда после составления промежуточного ликвидационного баланса фонда ликвидационная комиссия представляет его в уполномоченный орган для утверждения с приложением документов, указанных в пункте 21 настоящей Инструкции.
22-1. Промежуточный ликвидационный баланс добровольно или принудительно ликвидируемого фонда не подлежит рассмотрению (при добровольной ликвидации) и утверждению (при принудительной ликвидации) в случаях:
1) непредставления форм отчетов и документов, предусмотренных пунктом 21 настоящей Инструкции;
2) несоответствия данных промежуточного ликвидационного баланса данным документов и форм отчетов, указанных в пунктах 20, 21 настоящей Инструкции.
В случае не утверждения промежуточного ликвидационного баланса уполномоченный орган (при принудительной ликвидации фонда) или общее собрание акционеров фонда (при добровольной ликвидации фонда) письменно уведомляют об этом ликвидационную комиссию с указанием причин и срока по устранению выявленных нарушений, недостатков и повторного представления промежуточного ликвидационного баланса в уполномоченный орган (при принудительной ликвидации фонда) или общему собранию акционеров (при добровольной ликвидации фонда) для утверждения, который не может превышать одного месяца со дня получения ликвидационной комиссией фонда письменного уведомления о не утверждении промежуточного ликвидационного баланса.
Сноска. Пункт 22-1 дополнен постановлением Правления Агентства по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 сентября 2007 года N 237 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. рег-ции в МЮ РК).

3) аралық тарату балансына айналым-сальдо ведомосі;
4) аралық тарату балансының барлық баланс шоттарының ашып көрсетілуі;
5) кредиторлар берген шағымдар (өтініштер) тізбесі, оларды қарау нәтижелерінің және таратылатын қор кредиторлары талап етпеген берешектің тізбесі (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 8-нысаны);
6) аралық тарату балансына кірген таратылатын қор кредиторларының талап ету тізілімі (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 9-нысаны);
7) таратылатын қордың аралық тарату балансына енгізілген мүлік құрамы туралы мәліметтер (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 10-нысаны);
8) тарату процесі басталғанға дейін таратылатын қордың бухгалтерлік балансымен салыстырғанда аралық тарату балансы деректерінің ауытқулары туралы мәліметтер (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 11-нысаны);
9) тарату комиссиясы тарату рәсімдері басталғаннан бастап аралық тарату балансы жасалғанға дейін жасаған жұмыс туралы толық ақпаратты қамтитын аралық тарату балансына түсіндірме жазба, сондай-ақ көрсеткіштердің өзгеруін қоса алғанда, әрбір есеп беру нысаны бойынша түсіндірме.
22. Қорды еріксіз тарату рәсімін жүргізген кезде қордың аралық тарату балансы жасалғаннан кейін тарату комиссиясы осы Нұсқаулықтың 21-тармағында көрсетілген құжаттармен қоса оны бекіту үшін уәкілетті органға ұсынады.
22-1. Ерікті немесе мәжбүрлеп таратылатын қордың аралық тарату балансы мынадай жағдайларда қаралуға (ерікті таратылған кезде) және бекітілуге (мәжбүрлеп таратылған кезде) жатпайды:
1) осы Нұсқаулықтың 20, 21-тармақтарында көрсетілген есептер нысандарын және құжаттарды ұсынбағанда;
2) аралық тарату балансының деректері осы Нұсқаулықтың 20, 21-тармақтарында көрсетілген құжаттардың және есептер нысандарының деректеріне сәйкес келмегенде.
Аралық тарату балансы бекітілмеген жағдайда уәкілетті орган (қор мәжбүрлеп таратылған жағдайда) немесе қор акционерлерінің жалпы жиналысы (қор ерікті таратылған жағдайда) бұл туралы тарату комиссиясын анықталған жөнсіздіктерді, кемшіліктерді жоюдың және аралық тарату балансын уәкілетті органға (қор мәжбүрлеп таратылған кезде) немесе акционерлердің жалпы жиналысына (қор ерікті таратылған кезде) бекіту үшін қайта ұсыну себептерін және қордың тарату комиссиясының аралық тарату балансының бекітілмегені туралы жазбаша хабарламаны алған күннен бастап бір айдан аспауға тиіс мерзімін көрсете отырып, жазбаша хабардар етеді.
Ескерту: 22-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.09.24. N 237 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.

23. При проведении процедуры добровольной ликвидации фонда после составления промежуточного ликвидационного баланса фонда ликвидационная комиссия представляет его в уполномоченный орган для рассмотрения с приложением документов, указанных в пункте 21 настоящей Инструкции.
24. Копию утвержденного промежуточного ликвидационного баланса с приложением документов, предусмотренных пунктом 21 настоящей Инструкции, ликвидационная комиссия добровольно ликвидируемого фонда направляет в уполномоченный орган в течение пяти рабочих дней с момента его утверждения.
25. Внесение изменений и дополнений в реестр требований кредиторов ликвидируемого фонда (форма 12 приложения 1 к настоящей Инструкции) оформляется в течение десяти рабочих дней с момента принятия ликвидационной комиссией соответствующего протокольного решения.
26. Если изменения и дополнения в реестре требований кредиторов влекут за собой изменения обязательств фонда перед его кредиторами, отраженных в утвержденном промежуточном ликвидационном балансе, ликвидационная комиссия одновременно составляет бухгалтерский баланс ликвидируемого фонда.
27. После внесения изменений и дополнений в реестр требований кредиторов ликвидационная комиссия фонда представляет в уполномоченный орган форму 12 приложения 1 к настоящей Инструкции и бухгалтерский баланс ликвидируемого фонда, составленный согласно пункту 26 настоящей Инструкции, при принудительной ликвидации для утверждения и добровольной ликвидации для рассмотрения (до их утверждения общим собранием акционеров) с приложением следующих документов:
1) пояснительной записки о причинах внесения изменений и дополнений в реестр требований кредиторов с приложением копий документов, удостоверяющих их обоснованность;
2) сведениями о возникших отклонениях в данных промежуточного ликвидационного баланса и бухгалтерского баланса (форма 13 приложения 1 к настоящей Инструкции);
3) расшифровками счетов бухгалтерского баланса ликвидируемого фонда.
28. Копия утвержденных изменений и дополнений в реестр требований кредиторов добровольно ликвидируемого фонда представляется в уполномоченный орган для сведения в течение двух рабочих дней с момента их утверждения.
Глава 4. Отчет о ликвидации фонда и ликвидационный
баланс фонда, их утверждение
29. Отчет о ликвидации фонда содержит в себе следующую информацию:
1) о дате и органе, принявшем решение о ликвидации фонда;
2) о назначении временной администрации (при принудительной ликвидации фонда) и создании ликвидационной комиссии, изменении состава ликвидационной комиссии;

23. Қорды ерікті тарату рәсімін жүргізген кезде қордың аралық тарату балансы жасалғаннан кейін тарату комиссиясы осы Нұсқаулықтың 21-тармағында көрсетілген құжаттармен қоса оны қарау үшін уәкілетті органға ұсынады.
24. Ерікті таратылатын қордың тарату комиссиясы осы Нұсқаулықтың 21-тармағында көрсетілген құжаттармен қоса бекітілген аралық тарату балансының көшірмесін ол бекітілген сәттен бастап бес жұмыс күні ішінде уәкілетті органға жібереді.
25. Таратылатын қор кредиторларының талап ету тізіліміне (Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 12-нысаны) өзгерістер мен толықтырулардың енгізілуі тарату комиссиясы тиісті хаттама шешімін қабылдаған сәттен бастап он жұмыс күні ішінде ресімделеді.
26. Егер кредиторлардың талап ету тізіліміне енгізілген өзгерістер мен толықтырулар бекітілген аралық тарату балансында көрсетілген кредиторлар алдында қор міндеттемелерінің өзгеруіне әкеліп соқтырса, тарату комиссиясы бір мезгілде таратылатын қордың бухгалтерлік балансын жасайды.
27. Кредиторлардың талап ету тізіліміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілгеннен кейін қордың тарату комиссиясы осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 12-нысанын және осы Нұсқаулықтың 26-тармағына сай жасалған таратылатын қордың бухгалтерлік балансын еріксіз тарату кезінде бекіту үшін және ерікті тарату кезінде қарау үшін (оларды акционерлердің жалпы жиналысы бекіткенге дейін) мынадай құжаттармен қоса уәкілетті органға ұсынады:
1) олардың негізділігін куәландыратын құжаттардың көшірмелерімен қоса кредиторлардың талап ету тізіліміне өзгерістер мен толықтыруларды енгізу себептері туралы түсіндірме жазбаны;
2) аралық тарату балансының және бухгалтерлік баланстың деректерінде пайда болған ауытқулар туралы мәліметтерді (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасының 13-нысаны);
3) таратылатын қордың бухгалтерлік баланс шоттарының талдамасын.
28. Ерікті таратылатын қор кредиторларының талап ету тізіліміне бекітілген өзгерістер мен толықтырулардың көшірмесі уәкілетті органға олар бекітілген сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде мәлім болуы үшін ұсынылады.
4-тарау. Қордың таратылуы туралы есеп және
қордың тарату балансы, оларды бекіту
29. Қордың таратылуы туралы есепте мынадай ақпарат болады:
1) қорды тарату туралы шешімді қабылдаған орган және күні туралы;
2) уақытша әкімшілікті тағайындау (қорды еріксіз таратқан кезде) және тарату комиссиясын құру, тарату комиссиясы құрамының өзгеруі туралы;

3) о работе ликвидационной комиссии по передаче пенсионных активов добровольно ликвидируемого фонда и его обязательств по договорам по пенсионному обеспечению другому накопительному пенсионному фонду;
4) о выполнении первоочередных мероприятий, в том числе публикации объявлений о ликвидации фонда в официальных печатных изданиях центрального органа юстиции, составлении и утверждении промежуточного ликвидационного баланса и реестра требований кредиторов фонда;
5) о формировании, утверждении и функционировании комитета кредиторов фонда;
6) о состоянии активов фонда на начало процесса ликвидации;
7) о проведенных мероприятиях по взысканию дебиторской задолженности с должников фонда;
8) о проведенных мероприятиях по реализации имущества фонда;
9) о движении денежных средств по счету и кассе, отсутствии на счету денег;
10) об обязательствах фонда на начало процесса ликвидации;
11) о выполнении обязательств перед кредиторами фонда (приложение 14 к настоящей Инструкции).
Сноска. Пункт 29 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25.03.2006 N 81 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК); от 24.09.2007 N 237 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. рег-ции в МЮ РК); от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
30. К отчету о ликвидации фонда прилагаются копии документов, подтверждающих проведение ликвидационной комиссией мероприятий по завершению дел фонда.
31. Копии утвержденного ликвидационного баланса и отчета о ликвидации фонда ликвидационная комиссия направляет в уполномоченный орган.
Глава 5. Заключительные положения
32. Ликвидационные комиссии фондов по запросу уполномоченного органа представляют отдельные формы отчетов и дополнительные сведения по состоянию на определенные даты, а также иные подтверждающие документы.
33. Журналы учета заявленных кредиторами претензий (заявлений), невостребованной кредиторской задолженности, собственного имущества и дебиторской задолженности нумеруются, прошнуровываются, заверяются печатью фонда и подписываются председателем ликвидационной комиссии, главным бухгалтером и лицом, ответственным за их заполнение.
34. Вопросы, не урегулированные настоящей Инструкцией, разрешаются в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Инструкции о формах, сроках и
периодичности представления отчетов и
дополнительной информации ликвидационными
комиссиями накопительных пенсионных фондов
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Форма 1
"Утверждено"
_______________________
_______________________
"__" ________ 20__ года
Промежуточный ликвидационный баланс
____________________________________________________
(полное наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на _________________ года
в тенге
_____________________________________________________________________
Код  |      Наименование статьи     |на начало |на      |изменения
|                              |процесса  |отчетную|(графа 4
|                              |ликвидации|дату    |- графа 3)
---------------------------------------------------------------------
1   |              2               |    3     |   4    |     5
---------------------------------------------------------------------
АКТИВЫ
1     Основные средства, используемые
в основной деятельности,
в том числе:

3)  ерікті таратылатын қордың зейнетақы активтерін және зейнетақымен қамтамасыз ету шарттары бойынша оның міндеттемелерін басқа жинақтаушы зейнетақы қорына беру бойынша тарату комиссиясының жұмысы туралы;
4) алғашқы кезектегі іс-шараларды орындау туралы, оның ішінде орталық әділет органының ресми баспасөз басылымында қорды тарату туралы хабарландыруды жария ету, аралық тарату балансын және қор кредиторларының талап ету тізілімін жасау әрі бекіту туралы;
5) қор кредиторлары комитетін құру, бекіту және қызмет етуі туралы;
6) тарату процесі басталғанға дейін қор активтерінің жай-күйі туралы;
7) қор борышкерлерінен дебиторлық берешекті өндіріп алу бойынша өткізілген іс-шаралар туралы;
8) қор мүлкін сату бойынша өткізілген іс-шаралар туралы;
9) шот және касса бойынша ақша қозғалысы, шотта ақша қаражаттарының болмауы туралы;
10) тарату процесі басталғанға дейін қордың міндеттемелері туралы;
11) қор кредиторлары алдында міндеттемелердің орындалуы туралы (осы Нұсқаулықтың 14-қосымшасы).
Ескерту: 29-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006.03.25. N 81 , 2007.09.24. N 237 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2009.02.27. N 24 Қаулыларымен.
30. Қорды тарату туралы есепке тарату комиссиясы қор істерін аяқтау бойынша жүргізген іс-шараларын растайтын құжаттардың көшірмелері қоса беріледі.
31. Тарату комиссиясы бекітілген тарату балансының және қорды тарату есебінің көшірмелерін уәкілетті органға жібереді.
5-тарау. Қорытынды ережелер
32. Қорлардың тарату комиссиялары уәкілетті органның сұратуы бойынша есептердің жекелеген нысандарын және белгіленген күндердің жағдайы бойынша қосымша мәліметтерді, сондай-ақ өзге де растайтын құжаттарды ұсынады.
33. Кредиторлар берген шағымдарды (өтініштерді), талап етілмеген кредиторлық берешекті, өз мүлкін және дебиторлық берешекті есепке алу журналдары нөмірленеді, жіппен қайымдалады, оған қордың мөрі басылып, тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер және оларды толтыруға жауапты адам қол қояды.
34. Осы Нұсқаулықта реттелмеген мәселелер Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген тәртіппен шешіледі.
Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 1-қосымша
1-нысан
"Бекітілді"
_____________________
_____________________
"__ " _____ 20__ жыл
Аралық тарату балансы
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
_________________ жылғы жағдай бойынша
теңгемен
__________________________________________________________________
код |                Бап атауы          |тарату|есепті|өзгерістер
|                                   |проце.|күнге |(4 баған-
|                                   |сінің |      |3 баған)
|                                   |баста.|      |
|                                   |луына |      |
__________________________________________________________________
1                    2                     3     4       5
__________________________________________________________________
Активтер
__________________________________________________________________
1     Негізгі қызметте қолданылатын
негізгі құрал-жабдықтар,
оның ішінде:

(графа 6/7 - графа 3/4)
Но-
мер
и
дата
реше-
ния
(про-
то-
кол)
Сумма с учетом изменений либо
дополнений
Но-
мер
ба-
лан-
со-
во-
го
сче-
та
в на-
цио-
наль-
ной
валю-
те (в
тыся-
чах
тен-
ге)
в иностранной валюте
в на-
цио-
наль-
ной
валю-
те
тыся-
чах
тен-
ге)
в иностранной валюте
в
дол-
ларах
США
в
евро
в рос-
сийских
рублях
в иной
иност-
ран-
ной
валюте
в
дол-
ла-
рах
США
в
евро
в рос-
сийс-
ких
руб-
лях
в иной
ино-
стран-
ной
валюте
5
6
7
8
9
10
Продолжение таблицы
__________________________________________________________
Основание для внесения   |Дата и номер ответа,   |Приме-
изменений и дополнений   |направленного кредитору|чание
(в том числе наименования|о признании его        |
документов)              |требования             |
_________________________|_______________________|________
11            |           12          |   13
_________________________|_______________________|________
----------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии  _________   ________
Главный бухгалтер   _________   ________
Исполнитель         _________   ________
телефон
Приложение 1
к Инструкции о формах, сроках и
периодичности представления отчетов и
дополнительной информации ликвидационными
комиссиями накопительных пенсионных фондов
Форма 13
Сведения о возникших отклонениях в данных
промежуточного ликвидационного баланса
(наименование накопительного пенсионного фонда),
утвержденного____________________________
(наименование документа)
___________________________________________________
(полное наименование органа, утвердившего документ)
от "___" ______________ 20____ года
и бухгалтерского баланса
по состоянию на ________________ 20 __ года
в тенге
__________________________________________________________________________
поряд-|Наименование|Номер |Сумма по утвержденному |Сумма по бухгалтерскому
ковый |балансового |балан-|промежуточному балансу |        балансу
номер |   счета    |сового|-----------------------|-----------------------
|            |счета |по ба-|по оборотно-саль|по ба-|по оборотно-саль
|            |      |лансу |довой ведомости |лансу |довой ведомости
______|____________|______|______|________________|______|________________
1  |      2     |   3  |   4  |        5       |  6   |      7
______|____________|______|______|________________|______|________________
______|____________|______|______|________________|______|________________
Итого по счету
Итого по счету
Всего по счетам
----------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
Возникшая разница (+/-)|Наименования документов,|  Причины    |Примечание
|подтверждающих возникшую|возникновения|
-----------------------|        разницу         |  разницы    |
по ба-|по оборотно-саль|                        |             |
лансу |довой ведомости |                        |             |
______|________________|________________________|_____________|___________
8  |        9       |           10           |     11      |     12
______|________________|________________________|_____________|___________
______|________________|________________________|_____________|___________
Председатель ликвидационной комиссии  _________   ________
Главный бухгалтер   _________   ________
Исполнитель         _________   ________
телефон
Приложение 2
к Инструкции о формах, сроках и
периодичности представления отчетов и
дополнительной информации ликвидационными
комиссиями накопительных пенсионных фондов
"Согласовано"                             "УТВЕРЖДАЮ"
_______________                           ________________
_______________                           ________________
_______________                           ________________

(6/7-3/4 баған)       |енгізу үшін    |туралы оған |       |
------------------------------|негіздеме (оның|жіберілген  |       |
ұлттық|   шетел валютасында   |ішінде құжаттың| жауаптың   |       |
валю. |-----------------------|    атауы)     | күні және  |       |
тада  |АҚШ |еуро-|ресей |өзге |               |   нөмірі   |       |
(мың |дол-|мен  |рублі-|шетел|               |            |       |
теңге-|ла- |     |мен   |валю-|               |            |       |
мен) |ры- |     |      |та-  |               |            |       |
|мен |     |      |сын  |               |            |       |
|    |     |      |да   |               |            |       |
______|____|_____|______|_____|_______________|____________|_______|
9  |          10           |       11      |     12     |  14   |
______|_______________________|_______________|____________|_______|
|
___________________________________________________________________|
Тарату комиссиясының төрағасы    _____________ _____________
Бас бухгалтер                    _____________ _____________
Орындаушы                        _____________ _____________
телефоны
Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 1-қосымша
13-нысан
_______________________________________
(құжатты бекіткен органның толық атауы)
___________________________ бекітілген
(құжаттың атауы)
"___" ______________ 2____ жылғы
(жинақтаушы зейнетақы қорының атауы)
аралық тарату балансының деректерінде және
бухгалтерлік баланста пайда болған ауытқулар
туралы мәліметтер
________________ 20 __ жылғы жағдай бойынша
теңгемен
___________________________________________________________________
рет.|Баланс|Ба. |Бекітілген|Бухгалтер.|  Пайда   |Пайда|Айыр.|Ес.
тік |шоты. |ланс|аралық ба.|лік баланс|  болған  |бол. |маның|керту
нө. |ның   |шо. |ланс бойы.|бойынша   |  айырма  |ған  |пайда|
мірі|атауы |ты. |нша сомасы|сомасы    |  (+/-)   |айыр.|болу |
|      |ның |----------|----------|----------|маны |се.  |
|      |нө. |ба. |айна.|ба. |айна.|ба. |айна.|рас. |беп. |
|      |мірі|ланс|лым- |ланс|лым- |ланс|лым- |тай. |тері |
|      |    |бо. |саль.|бо. |саль.|бо. |саль.|тын  |     |
|      |    |йын.|до   |йын.|до   |йын.|до   |құ.  |     |
|      |    |ша  |ведо.|ша  |ведо.|ша  |ведо.|жат. |     |
|      |    |    |мосі |    |мосі |    |мосі |тар. |     |
|      |    |    |бо.  |    |бо.  |    |бо.  |дың  |     |
|      |    |    |йын. |    |йын. |    |йын. |атауы|     |
|      |    |    |ша   |    |ша   |    |ша   |     |     |
___________________________________________________________________
1     2     3   4     5     6     7    8    9     10   11    12
___________________________________________________________________
Шот бойынша жиынтығы
Шот бойынша жиынтығы
Шоттар бойынша барлығы
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы    _____________ _____________
Бас бухгалтер                    _____________ _____________
Орындаушы                        _____________ _____________
телефоны
Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 2-қосымша
"Келісілді"                                 "Бекітемін"
_____________________                        _____________________
_____________________                        _____________________
_____________________                        _____________________

"__"______20_года                        "___"________20__года
Ликвидационный баланс
(полное наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на _________________ года
в тенге
_____________________________________________________________________
строка | код  |               Наименование             |    Сумма    |
_______|______|________________________________________|_____________|
1   |   2  |                  3                     |      4      |
_______|______|________________________________________|_____________|
1      500      Уставный капитал, в том числе:
1.1.    501      простые акции
1.2.    502      привилегированные акции
2      561      Нераспределенный доход
(непокрытый убыток) отчетного года
3      562      Нераспределенный доход
(непокрытый убыток) предыдущих лет
Итого
----------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии  _________   ________
Главный бухгалтер   _________   ________
Исполнитель         _________   ________
телефон
Приложение 3
к Инструкции о формах, сроках и
периодичности представления отчетов и
дополнительной информации ликвидационными
комиссиями накопительных пенсионных фондов
Бухгалтерский баланс
____________________________________________________
(полное наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на _________________ года
в тысячах тенге
__________________________________________________________________________
код   |      Наименование статьи      |согласно|на пре- |на от-|изменения
строки|                               |промежу-|дыдущую |четную|за
|                               |точному |отчетную|дату  |отчетный
|                               |ликвида-|дату    |      |период
|                               |ционному|        |      |
|                               |балансу |        |      |
______|_______________________________|________|________|______|__________
1  |               2               |    3   |    4   |   5  |      6
______|_______________________________|________|________|______|__________
АКТИВЫ
1     Основные средства, используемые
в основной деятельности,
в том числе:
1.2.  Амортизация основных средств
2     Нематериальные активы,
в том числе:
2.1   Амортизация нематериальных активов
3     Инвестиции в ассоциированные компании
4     Долгосрочная дебиторская задолженность,
в том числе:
4.1   Резервы по сомнительным долгам
5     Ценные бумаги, удерживаемые до
погашения, в том числе:
5.1   Резервы по сомнительным долгам
6     Ценные бумаги, имеющиеся в наличии
для продажи, в том числе:
6.1   Резервы по сомнительным долгам
7     Прочие активы
8     Расходы будущих периодов
9     Отсроченное налоговое требование
10    Авансы выданные
11    Краткосрочная дебиторская
задолженность, в том числе:

"__" _____ 20__ жыл                          "__" _____ 20__ жыл
Тарату балансы
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
_________________ жылғы жағдай бойынша
теңгемен
___________________________________________________________________
жолы    | коды |               Атауы                 | Сомасы
___________________________________________________________________
1        2                     3                       4
___________________________________________________________________
1         500    Жарғылық капитал, оның ішінде:
1.1.      501    жай акциялар
1.2.      502    артықшылық берілген акциялар
2         561    Есепті жылдың бөлінбеген кірісі
(өтелмеген шығыны)
3         562    Өткен жылдардың бөлінбеген кірісі
(өтелмеген шығыны)
Жиынтығы
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы    _____________ _____________
Бас бухгалтер                    _____________ _____________
Орындаушы                        _____________ _____________
телефоны
Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 3-қосымша
Бухгалтерлік баланс
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
_________________ жылғы жағдай бойынша
мың теңгемен
___________________________________________________________________
жол  |           Бап атауы            |аралық|өткен |есепті|есепті
коды |                                |тарату|есепті|күнге |кезең.
|                                |балан.|күнге |      |дегі
|                                |сына  |      |      |өзге.
|                                |сай   |      |      |рістер
___________________________________________________________________
1                   2                   3       4     5      6
___________________________________________________________________
Активтер
___________________________________________________________________
1     Негізгі қызметте қолданылатын
негізгі құрал-жабдықтар,
оның ішінде:
1.2.  Негізгі құрал-жабдықтардың
амортизациясы
2     Материалдық емес активтер,
оның ішінде:
2.1.  Материалдық емес активтердің
амортизациясы
3     Ассоциацияланған компанияларға
инвестициялар
4     Ұзақ мерзімді дебиторлық
берешек, оның ішінде:
4.1.  Күмәнды борыштар бойынша
резервтер
5     Өтеуге дейін ұсталатын
бағалы қағаздар, оның ішінде:
5.1.  Күмәнды борыштар бойынша
резервтер
6     Сатуға арналған қолда бар
бағалы қағаздар, оның ішінде:
6.1.  Күмәнды борыштар бойынша резервтер
7     Өзге активтер
8     Болашақ кезең шығыстары
9     Мерзімі ұзартылған салық талаптары
10    Берілген аванстар
11    Қысқа мерзімді дебиторлық
берешек, оның ішінде:

11.1  Резервы по сомнительным долгам
12    Ценные бумаги, предназначенные
для торговли, в том числе:
12.1  Резервы по сомнительным долгам
13    Вклады размещенные, в том числе:
13.1  Резервы по сомнительным долгам
14    Деньги, в том числе:
14.1  наличные деньги в кассе
14.2  деньги на счетах в банках
I.    ИТОГО АКТИВЫ:
------------------------------------------
ОБЯЗАТЕЛЬСТВА
1     Долгосрочные полученные займы,
в том числе:
1.1   финансовый лизинг
2     Долгосрочная кредиторская задолженность
3     Краткосрочные полученные займы
4     Краткосрочная кредиторская задолженность
5     Доходы будущих периодов
6     Авансы полученные
7     Начисленные расходы по расчетам
с персоналом
8     Начисленные расходы по расчетам
с акционерами по акциям
9     Обязательство перед бюджетом по
налогам и другим обязательным платежам
10    Отсроченное налоговое обязательство
11    Прочие обязательства
II.   ИТОГО ОБЯЗАТЕЛЬСТВА
-------------------------------------------
КАПИТАЛ
1     Уставный капитал
2     Изъятый капитал
3     Неоплаченный капитал
4     Дополнительный оплаченный капитал
5     Резервный капитал, в том числе:
5.1   на покрытие убытков от уменьшения
пенсионных накоплений
5.2   на покрытие убытков по собственной
деятельности
6     Дополнительный неоплаченный капитал
7     Нераспределенный доход
(непокрытый убыток), в том числе:
7.1   предыдущих лет
7.2   отчетного периода
III. ИТОГО КАПИТАЛ
-----------------------------------------
ИТОГО ОБЯЗАТЕЛЬСТВА И КАПИТАЛ: II+III
----------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии  _________   ________
Главный бухгалтер   _________   ________
Исполнитель         _________   ________
телефон
Приложение 4
к Инструкции о формах, сроках и
периодичности представления отчетов и
дополнительной информации ликвидационными
комиссиями накопительных пенсионных фондов
Сноска. Приложение 4 в редакции постановления Правления Агентства по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 сентября 2007 года N 237 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. рег-ции в МЮ РК).
Отчет о состоянии активов
(наименование накопительного пенсионного фонда)
на "___" _______________ 20___года
(отчетная дата)
в тысячах тенге
N
Показатели
Номер
балан-
сового
(вне-
балан-
сового)
счета
На на-
чало
лик-
вида-
цион-
ного
про-
цесса
На
пред-
ыду-
щую
от-
чет-
ную
дату
На
от-
чет-
ную
дату
Изменения
по
срав-
нению
с дан-
ными
на
начало
ликви-
даци-
онного
про-
цесса
по
срав-
нению
с
дан-
ными
на
дату
пред-
ыду-
щего
от-
чета
1
2
3
4
5
6
7
(гра-
фа 6-
графа
4)
8
(гра-
фа 6-
графа
5)
1.
Деньги
2.
Ценные
бумаги,
в том числе:
2.1
ценные
бумаги,
имеющиеся в
наличии для
продажи
2.2
ценные
бумаги,
удерживаемые
до погашения
2.3
торговые
ценные
бумаги
3.
Вклады
размещенные
4.
Операция
"Обратное
РЕПО"
5.
Расходы
будущих
периодов
6.
Отсроченное
налоговое
требование
7.
Долгосрочная
дебиторская
задолженность
8.
Требования к
бюджету по
налогам и
другим
обязательным
платежам
в бюджет
9.
Прочая
дебиторская
задолженность
10.
Авансы
выданные
11.
Инвестиции
в капитал
других
юридических
лиц
12
Комиссионные
вознагражде-
ния, в том
числе:

11.1  Күмәнды борыштар бойынша
резервтер
12    Саудаға арналған бағалы
қағаздар, оның ішінде:
12.1  Күмәнды борыштар бойынша резервтер
13    Орналастырылған салымдар,
оның ішінде:
13.1  Күмәнды борыштар бойынша резервтер
14    Ақша, оның ішінде:
14.1  кассадағы қолма-қол ақша
14.2  банктердегі шоттағы ақша
I.    Активтер жиынтығы:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Міндеттемелер
___________________________________________________________________
1     Ұзақ мерзімді алынған заемдар,
оның ішінде:
1.1   қаржы лизингі:
2     Ұзақ мерзімді кредиторлық берешек
3     Қысқа мерзімді алынған заемдар
4     Қысқа мерзімді кредиторлық берешек
5     Болашақ кезең кірістері
6     Алынған аванстар
7     Қызметкерлермен есептесу бойынша
есептелген шығыстар
8     Акционерлермен акциялар бойынша
есептесу бойынша есептелген
шығыстар
9     Салықтар және басқа да міндетті
төлемдер бойынша бюджет алдында
міндеттемелер
10    Мерзімі ұзартылған салық
міндеттемелері
11    Өзге міндеттемелер
II.   Міндеттемелер жиынтығы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Капитал
___________________________________________________________________
1     Жарғылық капитал
2     Алынған капитал
3     Төленбеген капитал
4     Қосымша төленген капитал
5     Резервтік капитал, оның ішінде:
5.1.  зейнетақы жинақтарын азайтудан
болған шығындарды өтеуге
5.2.  өз қызметі бойынша шығындарды өтеуге
6     Қосымша төленбеген капитал
7     Бөлінбеген кіріс (өтелмеген шығын),
оның ішінде:
7.1.  өткен жылдар
7.2.  есепті кезең
III.  Капитал жиынтығы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Міндеттемелер мен капитал
жиынтығы: II+III
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы    _____________ _____________
Бас бухгалтер                    _____________ _____________
Орындаушы                        _____________ _____________
телефоны
"Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 4-қосымша
Ескерту: 4-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.09.24. N 237 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Активтердің жай-күйі туралы есеп
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
20__жылғы "_____" _____________________
(есеп беру күні)
N
Көрсет-
кіштер
Баланс
(ба-
ланс-
тан
тыс)
шоты-
ның
нөмірі
Тарату
про-
цесін-
ің
басын-
да
Алдын-
ғы
есеп
беру
күніне
Есеп
беру
күніне
Өзгерістер
Тарату
про-
цес-
інің
басын-
дағы
дерек-
термен
салыс-
тыр-
ғанда
Алдың-
ғы
есеп
беру
күнін-
дегі
дерек-
термен
салыс-
тыр-
ғанда
1
2
3
4
5
6
7
(6-
баған
-4-
баған)
8
(6-
баған
-5-
баған)
1.
Қолма-
қол
ақша
2.
Бағалы
қағаз-
дар,
оның
ішін-
де:
2.1.
Сатуға
арнал-
ған
қолда
бар
бағалы
қағаз-
дар
2.2.
өтел-
генге
дейін
ұста-
латын
бағалы
қағаз-
дар
2.3.
Сауда
бағалы
қағаз-
дары
3.
Орна-
лас-
тырыл-
ған
салым-
дар
4.
"Кері
РЕПО"
опера-
циясы"
5.
Келе-
шекте-
гі
кезең-
дер
шығыс-
тары
6.
Мер-
зімі
ұзар-
тылған
салық
талабы
7.
Ұзақ
мер-
зімді
деби-
торлық
бере-
шек
8.
Салық-
тар
мен
бюд-
жетке
басқа
мін-
детті
төлем-
дер
бойын-
ша
бюд-
жетке
қойы-
латын
талап-
тар
9.
Өзге
деби-
торлық
бере-
шек
10.
Беріл-
ген
аванс-
тар
11.
Басқа
заңды
тұлға-
лардың
капи-
талына
инвес-
тиция-
лау
12.
Комис-
сион-
дық
сыйа-
қылар,
оның
ішін-
де:

12.1
от пенсионных
активов
12.2
от инвести-
ционного
дохода/
убытка по
пенсионным
активам
13.
Запасы
14.
Основные
средства и
нематериаль-
ные активы,
в том числе:
14.1
Строящиеся
(устанавли-
ваемые )
основные
средства
14.2
Земля,
здания и
сооружения
14.3
Компьютерное
оборудование
14.4
Транспортные
средства
14.5
Прочие
основные
средства
14.6
Нематериаль-
ные активы
15.
Прочие активы
Итого активов:
Резервы (провизии)
Счет отрицательной
корректировки
Начисленная
амортизация
Председатель
ликвидационной комиссии ________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ______________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель телефон ____________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Приложение 5
к Инструкции о формах, сроках и
периодичности представления отчетов и
дополнительной информации ликвидационными
комиссиями накопительных пенсионных фондов
Сноска. Приложение 5 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25.03.2006 N 81 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК); от 27.02.2009  N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет о состоянии обязательств
(наименование накопительного пенсионного фонда)
на "____" ____________ 20___ года
(отчетная дата)
в тысячах тенге
__________________________________________________________________________
код   |          Показатели           |По реес-|на пре- |на от-|изменения
|                               |тру тре-|дыдущую |четную|(+/-) за
|                               |бований |отчетную|дату  |отчетный
|                               |кредито-|дату    |      |период
|                               |ров     |        |      |
______|_______________________________|________|________|______|__________
1  |               2               |    3   |    4   |   5  |    6
______|_______________________________|________|________|______|__________
Обязательства ликвидируемого фонда
1      требования по уплате удержанных
из заработной платы и (или)
иного дохода алиментов, а также
требования граждан, перед
которыми фонд несет ответственность
за причинение вреда жизни или
здоровью, путем капитализации
соответствующих повременных
платежей
2      расчеты по оплате труда и
выплате компенсаций лицам,
работавшим по трудовому договору,
задолженностей по социальным
отчислениям в Государственный
фонд социального страхования, по
уплате удержанных из заработной
платы обязательных пенсионных
взносов, а также вознаграждений
по авторским договорам (за
исключением случаев,
предусмотренных статьей
51 Гражданского Кодекса
Республики Казахстан),
в том числе:

12.1
Зей-
нетақы
актив-
тері-
нен
12.2
Зей-
нетақы
актив-
тері
бойын-
ша
инвес-
тиция-
лық
кіріс-
тен/
шығын-
нан
13.
Қорлар
14.
Негіз-
гі
құрал-
жаб-
дықтар
мен
мате-
риал-
дық
емес
актив-
тер,
оның
ішін-
де:
14.1
Аяқ-
тал-
маған
құры-
лыс
(қон-
дыры-
латын)
негіз-
гі
құрал-
жаб-
дықтар
14.2
Жер,
үйлер
мен
ғима-
раттар
14.3
Ком-
пью-
терлік
жаб-
дықтар
14.4
Көлік
құрал-
дары
14.5
Өзге
негіз-
гі
құрал-
жаб-
дықтар
14.6
Мате-
риал-
дық
емес
актив-
тер
15
Өзге
актив-
тер
Жиынтығы
активтер:
Резервтер
(провизия-
лар)
Теріс түзету
шоты
Есептелген
аммортизация
Тарату
комиссиясының төрағасы_______________________________ _________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)
Бас бухгалтер____________________________________    _________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)     (қолы)
Орындаушы телефон _______________________________     _________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)
Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 5-қосымша
Ескерту: 5-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2006 жылғы 25 наурыздағы N 81 , 2009.02.27. N 24 Қаулыларымен.
Міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
"____" ____________ 20___ жыл
(есеп беретін күн)
мың теңгемен
___________________________________________________________________
|          Көрсеткіштер          |Креди.|Өткен |Есепті|Есепті
коды |                                |тор.  |есепті|күнге |кезең.
|                                |лардың|күнге |      |дегі
|                                |талап |      |      |өзге.
|                                |ету   |      |      |рістер
|                                |тізі. |      |      |(+/-)
|                                |лімі  |      |      |
|                                |бо.   |      |      |
|                                |йынша |      |      |
___________________________________________________________________
1                   2                   3       4     5      6
___________________________________________________________________
Таратылатын қордың міндеттемелері
1     еңбекақыдан және (немесе) өзге
табыстан ұсталған алименттерді
төлеу жөніндегі талаптар, сон-
дай-ақ тиісті уақытша төлемдерді
капиталдандыру арқылы қор өмірі
мен денсаулығына зиян келтіргені
үшін жауап беретін азаматтардың
талаптары
2     еңбек шарты бойынша жұмыс істеген
адамдарға еңбекақы мен өтемақы
төлеу бойынша есептесулер,
жалақыдан ұсталған міндетті
зейнетақы жарналарын, сондай-ақ
авторлық шарттар бойынша
сыйақыны төлеу, Мемлекеттік
әлеуметтік сақтандыру қорына
әлеуметтік аударымдар бойынша
берешектер бойынша

1.1     по текущим налогам, сборам и другим
обязательным платежам в бюджет
1.2     перед работниками ликвидационной
комиссии по оплате труда
1.3     прочая задолженность ликвидационного
производства
Итого по текущей задолженности:
2   требования кредиторов первой очереди,
согласно подпункту 1) пункта 1 статьи 51
Гражданского Кодекса Республики Казахстан
3   требования кредиторов второй очереди,
согласно подпункту 2) пункта 1 статьи 51
Гражданского Кодекса Республики
Казахстан, в том числе:
3.1      по заработной плате
3.2      по пенсионным отчислениям
3.3      выплата вознаграждений по
авторским договорам
4   требования кредиторов третьей очереди,
согласно подпункту 3) пункта 1 статьи 51
Гражданского Кодекса Республики Казахстан
5   требования кредиторов четвертой очереди,
согласно подпункту 4) пункта 1 статьи 51
Гражданского Кодекса Республики Казахстан,
в том числе:
5.1.      перед бюджетом
6   требования кредиторов пятой очереди, согласно
подпункту 5) пункта 1 статьи 51 Гражданского
Кодекса Республики Казахстан
7   Итого требований кредиторов
8   Всего текущей задолженности и требований
кредиторов
-----------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
Погашено за отчетный период |Признание требований|Сумма|Изменение|Причи-
(квартал, год), в том числе:|в отчетном периоде  |задол|показате-|ны из-
------------------------------|--------------------|женно|лей за   |мене-
день|имуще|взаи|переу-|перечис|сумма |дата и номер |сти  |отчетный |ний
гами|ством|моза|ступка|лено на|требо-|утверждения  |на от|период   |
|     |чета|прав  |депозит|вания |изменений и  |чет- |(квартал,|
|     |ми  |требо-|нотариа|      |дополнений   |ную  |   год)  |
|     |    |ваний |льной  |      |             |дату |         |
|     |    |      |конторы|      |             |     |         |
____|_____|____|______|_______|______|_____________|_____|_________|______
5 |  6  |  7 |  8   |   9   |  10  |     11      |  12 |    13   |  14
____|_____|____|______|_______|______|_____________|_____|_________|______
----------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии  _________   ________
Главный бухгалтер   _________   ________
Исполнитель         _________   ________
телефон
Приложение 10-1 к Инструкции о формах,
сроках и периодичности представления
отчетов и дополнительной информации
ликвидационными комиссиями
накопительных пенсионных фондов
Сноска. Инструкция дополнена приложением 10-1 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет
о состоянии залогового имущества _______________________________
(наименование накопительного пенсионного фонда)
на "___" _______________ 20__ года
(отчетная дата)
№ п/п
Наиме-
нование
деби-
тора
Дебиторская
задолжен-
ность
Наимено-
вание
залогово-
го
имущества
На начало
ликвидационного
производства
Оценка/переоценка залогового
имущества
Сумма
тыся-
чах
тенге)
Номер
балан-
сового
счета
Дата
прове-
дения
оценки
/пере-
оценки
Наименование
оценщика,
номер
лицензии
оценщика на
осуществление
оценочной
деятельности
Оценоч-
ная
стоимо-
сть
имущес-
тва
Коли-
чество
(еди-
ниц)
Стоимость
залогово-
го
имущества
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого
продолжение таблицы
Реализация залогового имущества
На отчетную дату
Разница
между
стоимостью
реализации
залогового
имущества и
суммой
дебиторской
задолженности
Наименование
печатного
органа и
дата
публикации
информации о
проведении
торгов
Дата
проведения
торгов и
номер
протоко-
ла о
результа-
тах
торгов
Номер и
дата
догово-
ра
купли-
продажи
Наимено-
вание и
номер
документа
,подтвер-
ждающего
поступле-
ние денег
Стои-
мость
реализа-
ции
Количе-
ство
(еди-
ниц)
Стоимость
залогово-
го
имущества
11
12
13
14
15
16
17
18

1.1   ағымдағы салықтар, алымдар және
бюджетке басқа міндетті төлемдер
бойынша
1.2   тарату комиссиясының қызметкерлері
алдында еңбекақы төлеу бойынша
1.3   Тарату өндірісінің өзге берешегі
Ағымдағы берешек бойынша жиынтығы:
2     Қазақстан Республикасы Азаматтық
кодексінің 51-бабы 1-тармағының
1) тармақшасына сай кредиторлардың
бірінші кезектегі талаптары
3     Қазақстан Республикасы Азаматтық
кодексінің 51-бабы 1-тармағының
2) тармақшасына сай кредиторлардың
екінші кезектегі талаптары,
оның ішінде
3.1   жалақы бойынша
3.2   зейнетақы аударымдары бойынша
3.3   авторлық шарттар бойынша
сыйақы төлеу
4     Қазақстан Республикасы Азаматтық
кодексінің 51-бабы 1-тармағының
3) тармақшасына сай кредиторлардың
үшінші кезектегі талаптары
5     Қазақстан Республикасы Азаматтық
кодексінің 51-бабы 1-тармағының
4) тармақшасына сай кредиторлардың
төртінші кезектегі талаптары
5.1.  бюджет алдында
6     Қазақстан Республикасы Азаматтық
кодексінің 51-бабы 1-тармағының
5) тармақшасына сай кредиторлардың
бесінші кезектегі талаптары
7     Кредиторлар талаптарының жиынтығы
8     Кредиторлардың ағымдағы берешек
пен талаптарының барлығы
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Есепті кезеңде (тоқсанда, |Есепті кезеңде |Есепті|Есепті |Өзгеру
жылда) өтелгені, оның ішінде:|талаптарды тану|күнге |кезеңде|себеп.
-----------------------------|---------------|бере. |(тоқ.  |тері
ақ.|мү. |өзара|талап|нотариат|талап|өзгеріс. |шек   |санда, |
ша.|лік.|есеп.|ету  |кеңселе.|ету  |тер мен  |сомасы|жылда) |
лай|пен |тесу.|құ.  |рінің   |сома.|толықты. |      |көрсет.|
|    | мен |қық. |депозит.|сы   |руларды  |      |кіш.   |
|    |     |тарын|теріне  |     |бекіту   |      |тердің |
|    |     |бас. |ауда.   |     |күні мен |      |өзгеруі|
|    |     |қаға |рымдар  |     |нөмірі   |      |       |
|    |     |беру |        |     |         |      |       |
___________________________________________________________________
5   6     7    8      9       10     11       12     13       14
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы    _____________ _____________
Бас бухгалтер                    _____________ _____________
Орындаушы                        _____________ _____________
телефоны
Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 10-1-қосымша
Ескерту: 10-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.02.27. N 24 Қаулысымен.
____________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының атауы)
кепіл мүлкінің жай-күйі туралы есеп
20__ жылғы "___"____________
(есеп беру күні)
N
р/с
Дебитордың атауы
Дебиторлық берешек
Кепіл мүлкінің атауы
Тарату өндірісінің басталуына
Кепіл мүлікті бағалау/қайта бағалау
Сомасы (мың теңгемен)
Баланс шотының нөмірі
Саны (бірлік)
Кепіл мүліктің құны
Бағалауды/ қайта бағалауды жүргізген күні
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиынтығы
Кестенің жалғасы
Кепіл мүлікті сату
Бағалаушының атауы, бағалаушының бағалау қызметін жүзеге асыруға берілген лицензиясының нөмірі
Мүліктің бағалау құны
Баспасөз органының атауы және сауда-саттықты өткізгені туралы ақпаратты жариялаған күні
Сауда-саттықты өткізу күні және сауда-саттық нәтижесі жөніндегі хаттаманың нөмірі
Сатып алу – сату шартының нөмірі мен күні
Ақшаның келіп түсуін растайтын құжаттың атауы мен нөмірі
Сату құны
9
10
11
12
13
14
15
Кестенің жалғасы
Есепті күнге
Кепіл мүлікті сату құны мен дебиторлық берешек сомасының арасындағы айырмасы
Кепіл мүлікті есептен шығару
Ескерту
Саны (бірлік)
Кепіл мүліктің құны
Сомасы
Негіздеме
16
17
18

(гр.3-гр.15)
продолжение таблицы
Списание
залогового
имущества
Примечание
Сумма
Основа-
ние
19
20
21
Председатель
ликвидационной комиссии ________________________________ ________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер       ________________________________ ________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель             ________________________________ ________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись) телефон
Приложение 11
к Инструкции о формах, сроках и
периодичности представления отчетов и
дополнительной информации ликвидационными
комиссиями накопительных пенсионных фондов
Сноска. Приложение 11 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24.09.2007 N 237 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. рег-ции в МЮ РК); от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет
о произведенных ликвидационной комиссией
(наименование накопительного пенсионного фонда)
расходах на ликвидационное производство за отчетный период
(месяц, квартал, год)
в тысячах тенге
N
Наименование
расходов
Сумма
расходов
согласно
смете
ликвида-
ционных
расходов,
утвержден-
ной
комитетом
кредиторов
(согласо-
ванной
уполно-
моченным
органом)
Сумма
факти-
чески
произве-
денных
расходов
Изменения
(графа 4-
графа 3)
1
2
3
4
5
Месяц
1
Оплата труда
персонала
1.1
Оплата труда
председателя,
членов, а также
привлеченных
работников
ликвидационной
комиссии,
работающих на
основании трудовых
договоров

(3 бағ.-15 бағ.)
19
20
21
Тарату комиссияның
төрағасы      _______________________________________ __________                      (тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Бас бухгалтер _______________________________________ __________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Орындаушы     _______________________________________ __________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
телефон
"Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 11-қосымша
Ескерту: 11-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.09.24. N 237 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2009.02.27. N 24 Қаулыларымен.
(Жинақтаушы зейнетақы қорының атауы)
тарату комиссиясының есепті кезеңде (ай, тоқсан, жыл)
тарату өндірісіне шыққан шығыстары туралы есеп
Мың теңгемен
N
Шығыстар атауы
Креди-
торлар
комитеті
бекіткен
(уәкі-
летті
органмен
келісіл-
ген)
тарату
шығыс-
тарының
смета-
сына
сәйкес
шығыстар
сомасы
Нақты
шыққан
шығыстар-
дың
сомасы
Өзгеріс-
тер
(4-ба-
ған -
3-баған)
1
2
3
4
5
Ай
1
Қызметкерлердің еңбегіне ақы
төлеу
1.1
Еңбек шарты негізінде жұмыс істейтін тарату комиссия төрағасының, мүшелерінің, сондай-ақ тартылған қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеу

1.1.1
Должностной оклад
1.1.2
Подоходный налог
1.1.3
Обязательные
пенсионные взносы
1.2
Оплата труда лиц,
оказывающих услуги
по договорам
возмездного
оказания услуг
1.3
Исключена постановлением Правления Агентства по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 )
2.
Отчисления
в бюджет
2.1
Налоги
2.2
Платы
2.3
Иные отчисления
3
Административные
расходы
3.1
Услуги по найму
транспорта для
служебных и
хозяйственных
нужд
3.2
Услуги связи
3.3
Услуги по охране
и сигнализации
зданий и
сооружений
3.4
Услуги по охране
транспорта
3.5
Услуги по
предоставлению
стоянки для
транспорта
3.6
Услуги по
регистрации
транспорта
3.7
Услуги по
техническому
осмотру
транспорта
3.8
Услуги
по страхованию
транспорта
3.9
Коммунальные
услуги
3.10
Работы по
текущему ремонту,
техническому,
сервисному
обслуживанию
(осмотру)
основных средств
3.11
Аренда помещения
3.12
Услуги
по регистрации
недвижимости и
соответствующей
документации
в регистрирующих
органах
3.13
Услуги по оценке
имущества
3.14
Услуги
по публикации
в средствах
массовой
информации
3.15
Услуги
по подготовке
отопительной
системы к запуску
3.16
Сантехнические
работы
3.17
Услуги
по хранению
имущества
3.18
Оплата государ-
ственной пошлины
3.19
Услуги
по нотариальному
удостоверению
3.20
Услуги по
транспортировке,
погрузке,
разгрузке
имущества
3.21
Работы по
изготовлению
и установке
решеток на окна,
дверей
3.22
Услуги по
проведению
аукционов
3.23
Услуги по
проведению
экспертизы
3.24
Услуги по
проведению аудита
3.25
Услуги по
переводу
документов
3.26
Установка, смена
или перенос
телефонных
номеров
3.27
Услуги регистра-
тора для
поддержания
реестра
акционеров
в актуальном
состоянии
3.28
Услуги по научно-
технической
обработке
документов и
сдаче их в архив
3.29
Оплата сбора за
регистрацию
ликвидации
4
Расходы по
приобретению
товарно-матери-
альных ценностей
4.1
Расходы для
содержания
офисного
оборудования в
рабочем состоянии
4.2
Расходы для
содержания
транспортных
средств
4.3
Расходы для
содержания
помещений
4.4
Расходы для
приобретения
бумажной и
бланочной
продукции
4.5
Расходы на
приобретение
канцелярских
товаров
4.6
Расходы на
приобретение
горюче-смазочных
материалов
5
Командировочные
расходы
6
Непредвиденные
расходы
Итого за месяц
Итого за месяц
Всего за квартал (год)
Председатель
ликвидационной комиссии ________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ______________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель телефон ____________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Приложение 12
к Инструкции о формах, сроках и
периодичности представления отчетов и
дополнительной информации ликвидационными
комиссиями накопительных пенсионных фондов
Информация
о возбужденных уголовных делах в
отношении работников, являющихся должниками
(наименование накопительного пенсионного фонда)
и его ликвидационной комиссии
по состоянию на "___" _________  20___ года
(отчетная дата)
в тысячах тенге
______________________________________________________________________
по-|Фамилия, |Долж-|Сумма |Характер|Дата       |Наименование органа,
ряд|имя и    |ность|ущерба|ущерба  |возбуждения|возбудившего уголовное
ко-|отчество |     |      |        |уголовного | дело
вый|работника|     |      |        |дела, номер|
но-|         |     |      |        |           |
мер|         |     |      |        |           |
|         |     |      |        |           |
___|_________|_____|______|________|___________|______________________
1  |     2   |  3  |  4   |   5    |     6     |         7
___|_________|_____|______|________|___________|______________________
по ликвидируемому фонду
Итого
по ликвидационной комиссии
Итого
Всего
----------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
_________________________________________________________________
Результаты принятого   |   Сумма, подлежащая к   |  Примечание
решения (в том числе   | взысканию по приговору  |
рассмотрения уголовного|    (решению) суда       |
дела судом)            |                         |
_______________________|_________________________|_______________
8           |           9             |      10
_______________________|_________________________|_______________
----------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии  _________   ________
Главный бухгалтер   _________   ________
Исполнитель         _________   ________
телефон
Приложение 13
к Инструкции о формах, сроках и
периодичности представления отчетов и
дополнительной информации ликвидационными
комиссиями накопительных пенсионных фондов
Сноска. Приложение 13 с изменением, внесенным постановлением Правления Агентства по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет
о численности работников и привлеченных сотрудников
ликвидационной комиссии
(наименование накопительного пенсионного фонда)
работники ликвидационной комиссии                      в тысячах тенге
________________________________________________________________________
по-|Наименование|Дата утвер-  |Количество|Размер заработной  | Фонд
ряд| должности  |ждения (пере-|штатных   |платы согласно     | оплаты
ко-|            |утверждения) |единиц    |штатному расписанию| труда
вый|            |штатного     |          |                   |
но-|            |расписания   |          |                   |
мер|            |             |          |                   |
___|____________|_____________|__________|___________________|__________
1 |      2     |       3     |    4     |         5         |    6
___|____________|_____________|__________|___________________|__________
по ликвидируемому фонду
Итого
по филиалам ликвидируемого фонда
Итого
Всего за год
----------------------------------------------------------------------
Лица, оказывающие ликвидационной комиссии услуги
по договорам возмездного оказания услуг
Поряд-
ковый
номер
Наименование
должности
привлеченного
работника
Договор
возмездного
оказания услуг
Размер оплаты
труда по
договору
возмездного
оказания услуг
Фонд оплаты
труда
номер
дата
1
2
3
4
5
6
по ликвидируемому фонду
Итого
по филиалам и представительствам ликвидируемого фонда
Итого
Всего за год
Примечание: в отчет включаются также сведения о председателе и членах
ликвидационной комиссии.
Председатель ликвидационной комиссии ___________ ___________
Главный бухгалтер                    ___________ ___________
Исполнитель                          ___________ ___________
телефон
Приложение 14
к Инструкции о формах, сроках и
периодичности представления отчетов и
дополнительной информации ликвидационными
комиссиями накопительных пенсионных фондов
Сноска. Приложение 14 с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.02.2009 N 24 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Информация
о выполнении обязательств перед кредиторами
(наименование накопительного пенсионного фонда)
в тенге
__________________________________________________________________________
Показатели               |реестр требований кредиторов
|--------------------------------
|количество|сумма|номер и дата
|кредиторов|     |утверждения
_________________________________________|__________|_____|_______________
1                      |     3    |  4  |      5
_________________________________________|__________|_____|_______________
требования кредиторов первой очереди,
согласно подпункту 1) пункта 1 статьи
51 Гражданского Кодекса Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------------
требования кредиторов второй очереди,
согласно подпункту 2) пункта 1 статьи 51
Гражданского Кодекса Республики Казахстан,
в том числе:
-------------------------------------------------------------------------
по заработной плате
-------------------------------------------------------------------------
по пенсионным отчислениям
-------------------------------------------------------------------------
выплата вознаграждений по авторским договорам
-------------------------------------------------------------------------
требования кредиторов третьей очереди,
согласно подпункту 3) пункта 1 статьи 51
Гражданского Кодекса Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------------
требования кредиторов четвертой очереди,
согласно подпункту 4) пункта 1 статьи 51
Гражданского Кодекса Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------------
требования кредиторов пятой очереди,
согласно подпункту 5) пункта 1 статьи 51
Гражданского Кодекса Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------------
Итого
-------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________________________
погашено за отчетный период ликвидации, в том числе:
-----------------------------------------------------------
количество|общая|         в том числе:
кредиторов|сумма|------------------------------------------
|     |день|имуще|взаимо|переуступка|перечислено
|     |гами|ством|заче- |прав требо-|на депозит
|     |    |     |тами  |ваний      |нотариальной
|     |    |     |      |           |конторы
__________|_____|____|_____|______|___________|____________
6    |  7  | 8  |  9  |  10  |     11    |     12
__________|_____|____|_____|______|___________|____________
продолжение таблицы
______________________________________________________
неудовлетворенные|   невостребованные     |Примечание
требования       | кредиторами требования |
-----------------|------------------------|-----------
количество| сумма|   количество  | сумма  |
кредиторов|      |   кредиторов  |        |
__________|______|_______________|________|___________
13    |  14  |       15      |   16   |     17
__________|______|_______________|________|___________
Председатель ликвидационной комиссии  _________   ________
Главный бухгалтер   _________   ________
Исполнитель         _________   ________
телефон
Приложение 15
к Инструкции о формах, сроках и
периодичности представления отчетов и
дополнительной информации ликвидационными
комиссиями накопительных пенсионных фондов
Сноска. В приложение 15 внесены изменения постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 марта 2006 года N 81 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет
о переводе пенсионных активов
ликвидационной комиссией добровольно ликвидируемого
(наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на "____"  __________ 20____ года
(отчетная дата)
в тысячах тенге
__________________________________________________________________________
Пенсионные активы,|   за счет  |   за счет  |   за счет    |    Итого
в том числе:      |обязательных|добровольных| добровольных |
| пенсионных | пенсионных |профессиональ-|
|   взносов  |  взносов   |ных пенсионных|
|            |            |   взносов    |
|------------|------------|--------------|--------------
|кол-во|сумма|кол-во|сумма|кол-во |сумма |кол-во|сумма
|вклад-|     |вклад-|     |вклад- |      |вклад-|
|чиков |     |чиков |     |чиков  |      |чиков |
__________________|______|_____|______|_____|_______|______|______|_______
1        |   2  |  3  |  4   |  5  |   6   |   7  |   8  |  9
__________________|______|_____|______|_____|_______|______|______|_______
На начало ликви-
дационного процесса
На предыдущую
отчетную дату
Переведено в отчетном
периоде, в том числе:
1 Наименование НПФ
Итого
На отчетную дату
На конец ликви-
дационного процесса
-----------------------------------------------------------------------------
Приложение 16
к Инструкции о формах, сроках и
периодичности представления отчетов и
дополнительной информации ликвидационными
комиссиями накопительных пенсионных фондов
Сноска. В приложение 16 внесены изменения постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 марта 2006 года N 81 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет
о задолженности по пенсионным выплатам
ликвидационной комиссией добровольно ликвидируемого
(наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на "____"  __________ 20____ года
(отчетная дата)
в тысячах тенге
__________________________________________________________________________
поряд|Виды пенсионных|Задолжен|Задол-  |Сумма пенсионных|Задол-|Изменения
ковый|    выплат     |ность на|женность|выплат, произве-|жен-  |(+/-) за
номер|               |начало  |на пре- |денных в отчет- |ность |отчетный
|               |процесса|дыдущую |ном периоде     |на от-|период
|               |ликвида-|отчетную|----------------|четную|
|               |ции     |дату    |Сумма| Кол-во   |дату  |
|               |        |        |     | человек  |      |
_____|_______________|________|________|_____|__________|______|__________
1  |       2       |    3   |   4    |  5  |    6     |  7   |   8
_____|_______________|________|________|_____|__________|______|__________
1     Пенсионные выплаты
по графику:

1.1.1
Лауазымдық еңбекақы
1.1.2
Табыс салығы
1.1.3
Міндетті зейнетақы жарналары
1.2
Ақылы қызмет көрсету шарттары бойынша қызмет көрсететін тартылған қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеу
1.3
(алынып тасталды - 2009.02.27. N 24 Қаулысымен)
2
Бюджетке аударымдар
2.1
Салықтар
2.2
Төлемдер
2.3
Өзге аударымдар
3
Әкімшілік шығыстар
3.1
Қызметтік және шаруашылық
қажеттіліктері үшін көлік
жалдау бойынша қызмет көрсету
3.2
Байланыс қызметін көрсету
3.3
Үйлерді және ғимараттарды
күзету және сигнализация
бойынша қызмет көрсету
3.4
Көлікті күзету бойынша қызмет
көрсету
3.5
Көлік тұрағын ұсыну бойынша
қызмет көрсету
3.6
Көлікті тіркеу бойынша қызмет
көрсету
3.7
Көлікті техникалық қарау
бойынша қызмет көрсету
3.8
Көлікті сақтандыру бойынша
қызмет көрсету
3.9
Коммуналдық қызмет көрсету
3.10
Негізгі құрал-жабдықтарды ағым-
дағы жөндеуден өткізу, техника-
лық, сервистік қызмет көрсету
(қарау) бойынша жұмыстар
3.11
Үй-жайларды жалдау
3.12
Тіркеу органдарында жылжымайтын
мүлікті және тиісті құжаттарды
тіркеу бойынша қызмет көрсету
3.13
Мүлікті бағалау бойынша қызмет
көрсету
3.14
Бұқаралық ақпарат құралдарында
жариялау бойынша қызмет көрсету
3.15
Жылу жүйесін қосуға дайындау
бойынша қызмет көрсету
3.16
Сантехникалық жұмыстар
3.17
Мүлікті сақтау бойынша қызмет
көрсету
3.18
Мемлекеттік баж салығын төлеу
3.19
Нотариалды куәландыру бойынша
қызмет көрсету
3.20
Мүлікті тасымалдау, тиеу, түсіру бойынша қызмет көрсету
3.21
Терезелерге, есіктерге тор
жасап орнату бойынша жұмыстар
3.22
Аукциондарды өткізу бойынша
қызмет көрсету
3.23
Сараптама жүргізу бойынша
қызмет көрсету
3.24
Аудит өткізу бойынша қызмет
көрсету
3.25
Құжаттарды аудару бойынша
қызмет көрсету
3.26
Телефон нөмірлерін орнату,
ауыстыру немесе көшіру
3.27
Акционерлер тізілімін актуалды
күйде сақтау үшін тіркеушінің
қызметі
3.28
Құжаттарды ғылыми-техникалық
өңдеу және мұрағатқа тапсыру
бойынша қызмет көрсету
3.29
Таратуды тіркеу үшін төлем
4
Тауар-материалдық құндылықтарды
сатып алу бойынша шығыстар
4.1
Офис жабдығын жұмыс күйінде
сақтауға арналған шығыстар
4.2
Көлік құралдарын ұстауға
арналған шығыстар
4.3
Үй-жайларды ұстауға арналған
шығыстар
4.4
Қағаз және бланк өнімдерін
сатып алуға арналған шығыстар
4.5
Кеңсе тауарларын сатып алуға
арналған шығыстар
4.6
Жанар-жағар материалдарын сатып алу шығыстары
5
Іссапар шығыстары
6
Күтпеген шығыстар
Жиынтығы бір айға
Жиынтығы бір айға
Барлығы тоқсанға (жылға)
Тарату
комиссиясының төрағасы_______________________________ _________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)
Бас бухгалтер ____________________________________    _________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)     (қолы)
Орындаушы телефон _______________________________     _________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)
Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 12-қосымша
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
тарату комиссиясының борышкерлері болып табылатын
қызметкерлеріне қатысты қозғалған қылмыстық істер
туралы ақпарат
"___" _________ 20___ жылға жағдай бойынша
(есеп беретін күн)
мың теңгемен
___________________________________________________________________
рет.|Қызметкердің|Ла.|Зиян|Зиян|қыл.|Қыл.|Қабылдан.|Сот үкімі|Ес.
тік |  аты-жөні  |уа.|со. |си. |мыс.|мыс.|ған шешім|(шешімі) |кер.
нө. |            |зы.|масы|паты|тық |тық |нәтижеле.|бойынша  |ту
мір |            |мы |    |    |іс. |істі|рі (оның |өндіріп  |
|            |   |    |    |тің |қоз.|ішінде   |алуға жа.|
|            |   |    |    |қоз.|ға. |қылмыстық|татын    |
|            |   |    |    |ғал.|ған |істі сот.|сома     |
|            |   |    |    |ған |ор. |пен қа.  |         |
|            |   |    |    |кү. |ган.|ралуы)   |         |
|            |   |    |    |ні, |ның |         |         |
|            |   |    |    |нө. |ата.|         |         |
|            |   |    |    |мірі|уы  |         |         |
___________________________________________________________________
1        2       3    4    5    6    7       8         9     10
___________________________________________________________________
таратылатын
қор бойынша
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынтығы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
тарату
комиссиясы
бойынша
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынтығы
Барлығы
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы    _____________ _____________
Бас бухгалтер                    _____________ _____________
Орындаушы                        _____________ _____________
телефоны
Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 13-қосымша
Ескерту: 13-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.02.27. N 24 Қаулысымен.
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
қызметкерлерінің және тартылған
қызметкерлерінің саны туралы
Есеп
тарату комиссиясының қызметкерлері                    мың теңгемен
___________________________________________________________________
реттік| Лауазым |Штаттық кестені| Штаттық |Штаттық кестеге|Ақы
нөмір |  атауы  |бекіту (қайта  |бірліктің|   сай жалақы  |төлеу
|         | бекіту) күні  |  саны   |    мөлшері    |қоры
___________________________________________________________________
1       2             3            4             5         6
___________________________________________________________________
таратылатын қор бойынша
___________________________________________________________________
Жиынтығы
___________________________________________________________________
таратылатын қордың филиалдары бойынша
___________________________________________________________________
Жиынтығы
___________________________________________________________________
Жыл үшін барлығы
___________________________________________________________________
тарату комиссиясының тартылған қызметкерлері
Реттік нөмірі
Тартылған қызметкер лауазымының атауы
Ақылы қызмет көрсету шарты
Ақылы қызмет көрсету шарты бойынша еңбекақының мөлшері
Еңбекақы төлеу қоры
1
2
3
4
5
6
таратылатын қор бойынша
Жиынтығы
таратылатын қордың филиалдары мен өкілдіктері бойынша
Жиынтығы
Барлығы бір жылда
Ескерту: есепке тарату комиссияның төрағасы мен мүшелері туралы мәліметтер де кіреді.
Тарату комиссиясының
төрағасы            ___________________________ __________
Бас бухгалтер       ___________________________ __________
Орындаушы           ___________________________ __________
телефон
Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 14-қосымша
Ескерту: 14-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.02.27. N 24 Қаулысымен.
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
кредиторларының алдында міндеттемелерді орындау туралы
Ақпарат
теңгемен
___________________________________________________________________
Көрсеткіштер        | кредиторлардың талап ету тізілімі
|------------------------------------
|кредиторлар| сомасы | бекіту нөмірі
|   саны    |        |   және күні
___________________________________________________________________
1                 2          3           4
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Азаматтық
кодексінің 51-бабы 1-тармағының
1) тармақшасына сай кредитор.
лардың бірінші кезектегі
талаптары
Қазақстан Республикасы Азаматтық
кодексінің 51-бабы 1-тармағының
2) тармақшасына сай кредиторлардың
екінші кезектегі талаптары,
оның ішінде:
жалақы бойынша
зейнетақы аударымдары бойынша
авторлық шарттар бойынша
сыйақы төлеу
Қазақстан Республикасы Азаматтық
кодексінің 51-бабы 1-тармағының
3) тармақшасына сай кредиторлардың
үшінші кезектегі талаптары
Қазақстан Республикасы Азаматтық
кодексінің 51-бабы 1-тармағының
4) тармақшасына сай кредиторлардың
төртінші кезектегі талаптары
Қазақстан Республикасы Азаматтық
кодексінің 51-бабы 1-тармағының
5) тармақшасына сай кредиторлардың
бесінші кезектегі талаптары
Жиынтығы
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
таратудың есепті кезең үшін   |қанағат.|кредитор.|Ес.  |
өтелгені, оның ішінде:     |тандыры.|лар талап|керту|
---------------------------------|лмаған  |етпеген  |     |
кре.|жал.|     оның ішінде:      |талаптар|талаптар |     |
ди. |пы  |-----------------------|--------|_________|     |
тор.|со. |ақ.|мү. |өз.|та. |нота.|кре.|со.|кре.|со. |     |
лар |масы|ша.|лік.|ара|лап |риат |ди. |ма.| ди.|ма. |     |
саны|    |лай|пен |   |ету |кең. |тор.|сы |тор.|сы  |     |
|    |   |    |   |құ. |селе.|лар |   |лар |    |     |
|    |   |    |   |қық.|рінің|саны|   |саны|    |     |
|    |   |    |   |та. |депо.|    |   |    |    |     |
|    |   |    |   |рын |зит. |    |   |    |    |     |
|    |   |    |   |бас.|те.  |    |   |    |    |     |
|    |   |    |   |қаға|ріне |    |   |    |    |     |
|    |   |    |   |беру|ауда.|    |   |    |    |     |
|    |   |    |   |    |рым. |    |   |    |    |     |
|    |   |    |   |    |дар  |    |   |    |    |     |
___________________________________________________________________
5    6    7    8   9   10    11   12   13   14   15   16    17
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы    _____________ _____________
Бас бухгалтер                    _____________ _____________
Орындаушы                        _____________ _____________
телефоны
Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 15-қосымша
Ескерту: 15-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын
және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2006 жылғы 25 наурыздағы N 81 қаулысымен .
"____" ________ 20____ жылғы жағдай бойынша
(есепті күн)
ерікті таратылатын тарату комиссиясының (жинақтаушы
зейнетақы қорының атауы) зейнетақы активтерін аудару
туралы есеп
мың теңгемен
___________________________________________________________________
Зейнетақы  |  міндетті |ерікті зейнетақы|ерікті кәсіби|Жиынтығы
активтері, |-----------|----------------|-------------|-----------
оның ішінде:|салым.|со. |салым.  |сомасы |салым.|сомасы|са. |со.
|шылар |масы|шылар   |       |шылар |      |лым.|масы
|саны  |    |саны    |       |саны  |      |шы. |
|      |    |        |       |      |      |лар |
|      |    |        |       |      |      |саны|
___________________________________________________________________
1        2     3      4        5      6      7      8   9
___________________________________________________________________
Тарату
процесінің
басталуына
Өткен есепті
күнге
Есепті кезеңде
аударылғаны,
оның ішінде:
1 ЖЗҚ-ның атауы
Жиынтығы
Есепті күнге
Тарату
процесінің
соңына
___________________________________________________________________
Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 16-қосымша
Ескерту: 16-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2006 жылғы 25 наурыздағы N 81 қаулысымен .
"____" __________ 20____ жылғы жағдай бойынша
(есепті күн)
ерікті таратылатын тарату комиссиясының
(жинақтаушы зейнетақы қорының атауы) зейнетақы
төлемдері бойынша берешегі туралы
Есеп
___________________________________________________________________
Реттік |     Зейнетақы     |Тарату|Өткен |Есепті ке. |Есепті|Есепті
нөмірі |   төлемдерінің    |проце.|есепті|зеңде жа.  |күнге |ке.
|       түрі        |сінің |күнге |салған зей.|бере. |зеңде
|                   |баста.|бере. |нетақы     |шек   |өзге.
|                   |луына |шек   |төлемдері. |      |рістер
|                   |бере. |      |нің сомасы |      |(+/-)
|                   |шек   |      |-----------|      |
|                   |      |      |Сомасы|Адам|      |
|                   |      |      |      |саны|      |
___________________________________________________________________
1            2             3      4      5     6     7     8
___________________________________________________________________
1      Кесте бойынша
зейнетақы төлемдері:

1.1. Пенсионные выплаты
за счет обязательных
пенсионных взносов:
1.1.1. при достижении
пенсионного возраста
1.1.2. другим лицам
1.2. Пенсионные выплаты
за счет добровольных
пенсионных взносов:
1.2.1. при достижении
пятидесятипятилетнего
возраста
1.2.2. по инвалидности
1.2.3. другим лицам
1.3. Пенсионные выплаты
за счет добровольных
профессиональных
пенсионных взносов:
1.3.1. при достижении
пенсионного возраста
2. Единовременные
пенсионные выплаты:
2.1. За счет обязательных
пенсионных взносов:
2.1.1. в связи с выездом
за пределы Республики
Казахстан
2.1.2. наследникам
2.1.3. другие единовременные
выплаты
2.2. За счет добровольных
профессиональных
пенсионных взносов:
2.2.1. в связи с выездом
за пределы Республики
Казахстан
3. Переведено пенсионных
накоплений в страховую
организацию:
3.1. обязательных
пенсионных взносов:
3.1.1. при достижении
пенсионного возраста
3.1.2. при достижении
пятидесятипятилетнего
возраста и достаточности
пенсионных выплат для
обеспечения выплат не
ниже размера
минимальной пенсии
3.1.3. инвалидам I и II
группы (инвалидность
бессрочно)
3.2. добровольных
пенсионных взносов
3.3. добровольных
профессиональных взносов
3.3.1. при достижении
пятидесятилетнего
возраста
3.3.2. при достижении
пенсионного возраста
Всего пенсионные выплаты
-----------------------------------------------------------------------

1.1.   Міндетті зейнетақы
жарналары есебінен
зейнетақы төлемдері:
1.1.1. Зейнетақы жасына
жеткен кезде
1.1.2. Басқа тұлғаларға
1.2.   Ерікті зейнетақы
жарналары есебінен
зейнетақы төлемдері:
1.2.1. Елу бес жасқа
жеткен кезде
1.2.2. Мүгедектігі бойынша
1.2.3. Басқа тұлғаларға
1.3.   Ерікті кәсіби
зейнетақы жарналары
есебінен зейнетақы
төлемдері:
1.3.1. Зейнетақы жасына
жеткен кезде
2.     Біржолғы зейнетақы
төлемдері:
2.1.   Міндетті зейнетақы
жарналары есебінен:
2.1.1. Қазақстан Республикасынан
тыс жерлерге шығуға
байланысты
2.1.2. Мұрагерлерге
2.1.3. Басқа да біржолғы төлемдер
2.2.   Ерікті кәсіби зейнетақы
жарналары есебінен:
2.2.1. Қазақстан Республикасынан
тыс жерлерге шығуға
байланысты
3.     Зейнетақы жинақтарының
сақтандыру ұйымына
аударылғаны:
3.1.   Міндетті зейнетақы
жарналары:
3.1.1. Зейнетақы жасына
жеткен кезде
3.1.2. Елу бес жасқа жеткен кезде
және ең төменгі зейнетақы
мөлшерінен төмен емес
төлемдерді қамтамасыз ету
үшін зейнетақы төлемдерінің
жеткіліктігі кезінде
3.1.3. I және II мүгедектері үшін
(мерзімсіз мүгедектік)
3.2.   Ерікті зейнетақы жарналары
3.3.   Ерікті кәсіби жарналар
3.3.1. Елу жасқа жеткен кезде
3.3.2. Зейнетақы жасына жеткен кезде
Зейнетақы төлемдері барлығы
___________________________________________________________________