Об утверждении Правил представления отчетов организаторами торгов
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года N 77. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 апреля 2004 года N 2817. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 февраля 2016 года № 59
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 29.02.2016 № 59 (вводится в действие с 01.01.2017).
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 22.08.2008 N 128 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 2 статьи 3 Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг", в целях повышения степени прозрачности и эффективности функционирования организованного рынка ценных бумаг Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила представления отчетов организаторами торгов.
2. (Пункт утратил силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года N 252 ).
3. (исключен постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин. рынка и фин. организаций от 25 июня 2007 г. N 173 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. регистрации).
4. Департаменту анализа и стратегии (Еденбаев Е.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения всех заинтересованных подразделений Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, организаторов торгов.
5. Департаменту по обеспечению деятельности Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (Несипбаев Р.Р.) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить публикацию настоящего постановления в официальных средствах массовой информации Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций Бахмутову Е.Л.

Сауда-саттық ұйымдастырушылардың есеп беру ережесі
Қазақстан Республикасы Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 15 наурыздағы N 77 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 23 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2817. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 59 қаулысымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 29.02.2016 № 59 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Атауына өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.08.22 N 128 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
"Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 2-тармағының 15)-тармақшасына сәйкес бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногының ашық болу дәрежесін және қызмет етуінің тиімділігін арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің Басқармасы қаулы етеді :
1. Сауда-саттық ұйымдастырушылардың есеп беру ережесі бекітілсін.
2. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 252 қаулысымен.
3. Алып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.06.25 N 173 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен).
4. Стратегия және талдау департаменті (Еденбаев Е.С.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің барлық мүдделі бөлімшелеріне, сауда-саттық ұйымдастырушыларына жіберсін.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің қызметін қамтамасыз ету департаменті (Несіпбаев Р.Р.) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.

7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Утверждены
постановлением Правления
Агентства Республики
Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка
и финансовых организаций
от 15 марта 2004 года N 77
Правила
представления отчетов организаторами торгов
Настоящие Правила представления отчетов организаторами торгов устанавливают порядок и формы представления отчетов организатором торгов в уполномоченный орган, осуществляющий государственное регулирование, контроль и надзор финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган).
Сноска. Преамбула в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 19.12.2015 № 250 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Организатор торгов ежемесячно, не позднее пятого рабочего дня месяца, следующего за отчетным, представляет в уполномоченный орган следующие отчеты за отчетный месяц:
1) (исключен постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин. рынка и фин. организаций от 25 июня 2007 г. N 173 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. регистрации).
2) отчет о членах организатора торгов в хронологическом порядке их приема в члены организатора торгов в соответствии с приложением 2 к настоящим Правилам;
3) отчет о ценных бумагах, входящих в отдельные сектора (категории) списка организатора торгов, в хронологическом порядке их включения в список, в соответствии с приложением 3 к настоящим Правилам;
4) отчет о финансовых инструментах, за исключением ценных бумаг, входящих в список организатора торгов, в соответствии с приложением 4 к настоящим Правилам;
5) отчет о статусах членов организатора торгов в отношении ценных бумаг, входящих в его список, в соответствии с приложением 5 к настоящим Правилам;
6) отчет о значениях индикаторов и иных сводных показателей по ценным бумагам организатора торгов за отчетный период.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин. рынка и фин. организаций от 25.06.2007 N 173 ; от 26.05.2009 № 99 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
2. Организатор торгов ежедневно, не позднее одиннадцати часов астанинского времени дня, следующего за отчетным днем, представляет в уполномоченный орган следующие отчеты за отчетный рабочий день:
1) отчет о заявках на покупку/продажу ценных бумаг в соответствии с приложением 6 к настоящим Правилам;

7. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Агенттік Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Қаржы рыногын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен
қадағалау жөніндегі
агенттігі Басқармасының
2004 жылғы 15 наурыздағы
N 77 қаулысымен
Бекітілген
Сауда-саттық ұйымдастырушылардың есеп беру
Ережесi
Осы Сауда-саттық ұйымдастырушылардың есеп беру ережесі сауда-саттықты ұйымдастырушының қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын мемлекеттiк реттеуді, бақылау мен қадағалауды жүзеге асыратын уәкiлеттi органға (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) есептерді ұсыну тәртiбiн және олардың нысандарын белгiлейдi.
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 19.12.2015 № 250 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Сауда-саттық ұйымдастырушысы ай сайын есептi айдан кейiнгi айдың бесiншi жұмыс күнiнен кешiктiрмей уәкiлеттi органға есептi ай үшiн мынадай есептердi:
1) (алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.06.25 N 173 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен);
2) осы Ереженiң 2-қосымшасына сәйкес сауда-саттық ұйымдастырушылардың мүшелiгiне хронологиялық тәртiппен қабылданған сауда-саттық ұйымдастырушының мүшелерi туралы есептi;
3) осы Ереженiң 3-қосымшасына сәйкес оларды хронологиялық тәртiппен тiзiмге енгiзе отырып сауда-саттық ұйымдастырушы тiзiмiнiң жекелеген секторларына (санаттарына) кiретiн бағалы қағаздар туралы есептi;
4) осы Ереженiң 4-қосымшасына сәйкес сауда-саттық ұйымдастырушының тiзiмiне кiретiн бағалы қағаздарды қоспағанда, қаржы құралдары туралы есептi;
5) осы Ереженiң 5-қосымшасына сәйкес оның тiзiмiне кiретiн бағалы қағаздарға қатысты сауда-саттық ұйымдастырушысы мүшелерiнiң мәртебесi туралы есептi;
6) есептi кезең үшiн сауда-саттық ұйымдастырушының бағалы қағаздары бойынша индикаторлардың мағыналары мен өзге де жиынтық көрсеткiштер туралы есептi ұсынады.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.05.26 N 99 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2. Сауда-саттық ұйымдастырушы күн сайын есептi күннен кейiнгi күннiң Астана уақыты бойынша сағат он бiрден кешiктiрмей уәкiлеттi органға есептi жұмыс күнi үшiн мынадай есептердi:
1) осы Ереженiң 6-қосымшасына сәйкес бағалы қағаздарды сатып алу/сату өтiнiмдерi туралы есептi;

2) отчет о результатах торгов ценными бумагами с указанием сторон сделок в соответствии с приложением 7 к настоящим Правилам;
3) отчет о заявках на операции "репо" с ценными бумагами в соответствии с приложением 8 к настоящим Правилам;
4) отчет об операциях "репо" с ценными бумагами с указанием их участников в соответствии с приложением 9 к настоящим Правилам.
2-1. Организатор торгов ежеквартально, не позднее пятого рабочего дня месяца, следующего за отчетным кварталом, предоставляет в уполномоченный орган следующие отчеты за отчетный квартал:
1) отчет организатора торгов о количестве ценных бумаг и количестве эмитентов, чьи ценные бумаги включены в список организатора торгов, в соответствии с приложением 10 к настоящим Правилам;
2) отчет организатора торгов об объемах сделок, в соответствии с приложением 11 к настоящим Правилам;
3) отчет организатора торгов о капитализации эмитентов, чьи ценные бумаги включены в список организатора торгов, в соответствии с  приложением 12к настоящим Правилам;
4) отчет организатора торгов о совершенных сделках по инвестированию собственных активов, в соответствии с приложением 13 к настоящим Правилам;
5) отчет организатора торгов о структуре вкладов в Национальном Банке Республики Казахстан и банках второго уровня, размещенных за счет собственных активов, в соответствии с приложением 14 к настоящим Правилам;
6) отчет организатора торгов о структуре инвестиций в капитал других юридических лиц, в соответствии с приложением 15 к настоящим Правилам;
7) отчет организатора торгов о ценных бумагах, приобретенных за счет собственных активов, в соответствии с приложением 16 к настоящим Правилам;
8) отчет организатора торгов о структуре операций "обратное РЕПО" и "операция "РЕПО", совершенных за счет собственных активов, в соответствии с приложением 17 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 2-1 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 N 99 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
3. Отчеты, указанные в пунктах 1, 2 и подпунктах 1), 2) и 3) пункта 2-1 настоящих Правил, представляются в электронной форме, определенной уполномоченным органом и позволяющей осуществлять их электронную обработку (финансовый анализ и сортировку).
Отчеты, указанные в подпунктах 4), 5), 6), 7) и 8) пункта 2-1 настоящих Правил, представляются в уполномоченный орган на бумажном носителе.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 N 99 (порядок введения в действие см. п. 2 ).

2) осы Ереженiң 7-қосымшасына сәйкес мәмiленiң тараптарын көрсете отырып бағалы қағаздармен сауда-саттық нәтижелерi туралы есептi;
3) осы Ереженiң 8-қосымшасына сәйкес бағалы қағаздармен "репо" операцияларына өтiнiмдер туралы есептi;
4) осы Ереженiң 9-қосымшасына сәйкес қатысушыларды көрсете отырып бағалы қағаздармен "репо" операциялары туралы есептi ұсынады.
2-1. Сауда-саттықты ұйымдастырушы тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың бесінші жұмыс күнінен кешіктірмей уәкілетті органға есепті тоқсан үшін мынадай есептерді ұсынады :
1) сауда-саттықты ұйымдастырушының бағалы қағаздар саны және осы Ереженің 10-қосымшасына сәйкес с ауда-саттықты ұйымдастырушының тізіміне бағалы қағаздары енгізілген эмитенттер саны туралы есебі ;
2) осы Ереженің 11-қосымшасына сәйкес мәмілелер көлемі туралы сауда-саттықты ұйымдастырушының есебі;
3) осы Ереженің 12-қосымшасына сәйкес с ауда-саттықты ұйымдастырушының тізіміне бағалы қағаздары енгізілген эмитенттерді капиталдандыру туралы сауда-саттықты ұйымдастырушының есебі ;
4) осы Ереженің 13-қосымшасына сәйкес меншікті активтерді инвестициялау жөніндегі жасалған мәмілелер туралы сауда-саттық ұйымдастырушының есебі ;
5) осы Ереженің 14-қосымшасына сәйкес меншікті активтер есебінен орналастырылған Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі және екінші деңгейдегі банктердегі салымдар құрылымы туралы сауда-саттықты ұйымдастырушының есебі;
6) осы Ереженің 15-қосымшасына сәйкес басқа заңды тұлғалардың капиталына инвестициялар құрылымы туралы сауда-саттықты ұйымдастырушының есебі;
7) осы Ереженің 16-қосымшасына сәйкес меншікті активтер есебінен сатып алынған бағалы қағаздар туралы сауда-саттықты ұйымдастырушының есебі;
8) осы Ереженің 17-қосымшасына сәйкес меншікті активтер есебінен жасалған "кері РЕПО" және "РЕПО" операция" операцияларының құрылымы туралы сауда-саттықты ұйымдастырушының есебі.
Ескерту. 2-1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.05.26 N 99 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
3. Осы Ереженің 1, 2-тармақтарында және 2-1-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көрсетілген есептер уәкiлеттi орган айқындаған және оларды электрондық өңдеуге (қаржылық талдауға және сұрыптауға) мүмкіндік беретiн электрондық нысанда ұсынылады.
Осы Ереженің 2-1-тармағының 4), 5), 6), 7) және 8) тармақшаларында көрсетілген есептер уәкілетті органға қағаз жеткізушіде ұсынылады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.05.26 N 99 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.

4. При рассмотрении отчетов уполномоченный орган вправе запросить у организатора торгов сведения и документы, необходимые для проверки информации, указанной в отчетах.
5. За несвоевременное представление, непредставление отчетов или представление недостоверных сведений, содержащихся в отчетах, организатор торгов и его должностные лица несут ответственность в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
6. Вопросы, не урегулированные настоящими Правилами, разрешаются в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1 к
Правилам представления
отчетов организаторами торгов
Отчет о работниках, участвующих в осуществлении деятельности
организатора торгов (наименование организации)
за период с ______________ по _____________
____________________________________________________________________
N |Фамилия, |      Дата     |Зани- |Категория |Дата выдачи|Номер
п/|  имя,   |---------------|маемая|квалифика-|квалифика- |квалифи-
п |отчество |принятия|уволь-|долж- |ционного  |ционного   |кацион-
|работника|        |нения |ность |свиде-    |свиде-     |ного
|         |        |      |      |тельства  |тельства   |свиде-
|         |        |      |      |          |           |тельства
__|_________|________|______|______|__________|___________|_________
1 |    2    |    3   |   4  |   5  |     6    |      7    |     8
__|_________|________|______|______|__________|___________|_________
__|_________|________|______|______|__________|___________|_________
Приложение 2 к
Правилам представления
отчетов организаторами торгов
Отчет о членах организатора торгов (наименование организации)
за период с ______________ по _____________
____________________________________________________________________
N |Наименование члена |Вид и |Код  |    Дата     |Категория членства
п/|организатора торгов|рекви-|члена|-------------|------------------
п |                   |зиты  |орга-|приема|исклю-|___ |___ |___ |___
|                   |лицен-|низа-|      |чения |    |    |    |
|                   |зии   |тора |      |      |    |    |    |
|                   |      |тор- |      |      |    |    |    |
|                   |      |гов  |      |      |    |    |    |
__|___________________|______|_____|______|______|____|____|____|___
1 |          2        |   3  |  4  |   5  |   6  |  7 |  8 |  9 | 10
__|___________________|______|_____|______|______|____|____|____|___
__|___________________|______|_____|______|______|____|____|____|___
__|___________________|______|_____|______|______|____|____|____|___
Итого количество       (коли-
членов организатора    чество
торгов                 членов)   х     х      х
из них совершавшие     (коли-
сделки с ценными       чество
бумагами и финан-      членов,
совыми инструментами   совер-
шавших
сделки)   х     х      х
____________________________________________________________________
Приложение 3 к
Правилам представления
отчетов организаторами торгов

4. Уәкiлеттi орган есептердi қараған кезде сауда-саттық ұйымдастырушысынан есептерде көрсетiлген ақпаратты тексеру үшiн қажеттi мәлiметтер мен құжаттарды сұратуға құқылы.
5. Есептердi уақтылы ұсынбағаны, мүлдем ұсынбағаны немесе есептерде болатын шынайы емес мәлiметтердi ұсынғаны үшiн сауда-саттық ұйымдастырушысы және оның лауазымды тұлғалары Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап бередi.
6. Осы Ережеде реттелмеген мәселелер Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген тәртiппен шешiледi.
Сауда-саттық ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесiне 1-қосымша
_____________ бастап _________ дейiнгi кезең үшiн
Сауда-саттық ұйымдастырушысының қызметiн жүзеге
асыруға қатысатын қызметкерлер туралы есеп
[ұйымның атауы]
__________________________________________________________________
N | Қызметкердiң  |       Күні      |Қыз.|Бiлiк.|Бiлiк.  |Бiлiк.
р/н|фамилиясы, аты,|-----------------|метi|тiлiк |тiлiк   |тiлiк
|  әкесiнiң аты |жұмысқа |жұмыстан|    |куәлi.|куәлi.  |куәлi.
|               |қабылдау| шығару |    |гiнiң |гiнiң   |гiнiң
|               |        |        |    |санаты|берiлген|нөмiрi
|               |        |        |    |      |күнi    |
__________________________________________________________________
1          2           3         4     5    6       7       8
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Сауда-саттық ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесiне 2-қосымша
_____________ бастап _________ дейiнгi кезең үшiн
Сауда-саттық ұйымдастырушының мүшелерi туралы есеп
[ұйымның атауы]
__________________________________________________________________
N | Сауда-саттық  |Лицен.|Сауда-|    Күні   |  Мүшелiк санаты
р/н|ұйымдастырушы  |зияның|саттық|-----------|
|мүшесiнiң атауы|түрi  |ұйым. |қабыл.|шы  |--------------------
|               |және  |дасты.|дау   |ғару|___ |___ |___ |___
|               |дерек.|рушы  |      |    |    |    |    |
|               |теме. |мүше. |      |    |    |    |    |
|               |лері  |сiнiң |      |    |    |    |    |
|               |      |коды  |      |    |    |    |    |
__________________________________________________________________
1         2          3       4      5    6    7    8    9    10
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Сауда-саттық       (мүше.    х      х     х
ұйымдастырушы      лер
мүшелерiнiң        саны)
саны жиынтығы
Олардың iшiнде     (мәмiле   х      х     х
бағалы қағаздармен жасаған
және қаржы құрал.  мүшелер
дарымен мәмiлелер  саны)
жасағаны
__________________________________________________________________
Сауда-саттық ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесiне 3-қосымша

Сноска. Приложение 3 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 N 99 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет
организатора торгов (наименование организации) о ценных
бумагах, входящих в отдельные сектора (категории) списка
за период с ________________ по __________________
Наиме-
нова-
ние
эми-
тента
цен-
ных
бумаг
Иденти-
фикаци-
онный
номер
ценной
бумаги
Дата
Код
цен-
ной
бума-
ги
Ва-
люта
но-
ми-
нала
Номи-
нал
Количество сделок
вклю-
чения
ценной
бумаги
в
список
исклю-
чения
из
списка
(в том
числе
при
пога-
шении)
в
с
е
г
о
раз-
меще-
ние
вто-
рич-
ный
ры-
нок
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Сектор _________ списка
Категория списка _________
Подкатегория списка _____________
1.
Вид ценной бумаги _________
1.
1
1.
n
Итого по
____ (вид
ценной
бумаги)
категории
_____
(коли-
чество
эмитен-
тов)
(количество
ценных бумаг)
Х
Х
Х
2.
Вид ценной бумаги _________
2.
1
2.
n
Итого по
____ (вид
ценной
бумаги)
категории
_____
(коли-
чество
эмитен-
тов)
(количество
ценных бумаг)
Х
Х
Х
Итого по
категории
списка
____
(коли-
чество
эмитен-
тов)
(количество
ценных бумаг)
Х
Х
Х
Итого по
сектору
______
списка
(коли-
чество
эмитен-
тов)
(количество
ценных бумаг)
Х
Х
Х
продолжение таблицы
Объем сделок, тенге
Мини-
мальная
цена
сделки
Макси-
мальная
цена
сделки
Средне-
взвешенная
цена сделок
Последняя сделка
все-
го
раз-
ме-
щение
вторич-
ный
рынок
дата
цена
12
13
14
15
16
17
18
19
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Приложение 4 к
Правилам представления
отчетов организаторами торгов
Отчет о финансовых инструментах, за исключением
ценных бумаг, входящих в список организатора торгов
(наименование организации)
за период с ______________ по _____________
____________________________________________________________________
N |Наимено-|Общие  |Код |      Дата     |Ко- |Объем|Мини-|Мак- |Сред-
п/|вание   |рекви- |фи- |---------------|ли- |сде- |маль-|си-  |невзве-
п |лица,   |зиты   |нан-|допуска|исклю- |чес-|лок  |ная  |маль-|шанная
|выпусти-|финан- |со- |финан- |чения  |тво |(в   |цена |ная  |цена
|вшего   |сового |вого|сового |  из   |сде-|тен- |(в   |цена |(в
|финан-  |инстру-|инс-|инстру-|списка |лок |ге)  |тен- |(в   |тенге)
|совый   |мента  |тру-|мента к|(в том |    |     |ге)  |тен- |
|инстру- |       |мен-|торгов-|числе  |    |     |     |ге)  |
|мент    |       |та  |ле     |при по-|    |     |     |     |
|        |       |    |       |гаше-  |    |     |     |     |
|        |       |    |       |нии)   |    |     |     |     |
__|________|_______|____|_______|_______|____|_____|_____|_____|____
1 |    2   |   3   |  4 |   5   |    6  |  7 |  8  |  9  |  10 | 11
__|________|_______|____|_______|_______|____|_____|_____|_____|____
__|________|_______|____|_______|_______|____|_____|_____|_____|____
Итого   (коли-
чество
финан-
совых
инстру-
ментов)   х      х      х                 х      х    х
____________________________________________________________________
Приложение 5 к
Правилам представления
отчетов организаторами торгов
Отчет о статусах членов организатора торгов
(наименование организации) в отношении ценных бумаг,
входящих в его список
за период с ______________ по _____________
____________________________________________________________________
N |Наименование члена |Статус |Код |   Дата   |Мини- |Разница|Иные
п/|организатора торгов| члена |цен-|----------|маль- |между  |усло-
п |                   |органи-|ной |при-|утра-|ный   |коти-  |вия
|                   |затора |бу- |сво-|ты   |объем |ровками|
|                   |торгов |маги|ения|ста- |коти- |спроса |
|                   |       |    |ста-|туса |ровки |и пред-|
|                   |       |    |туса|     |ценных|ложения|
|                   |       |    |    |     |бумаг |ценных |
|                   |       |    |    |     |      |бумаг  |
__|___________________|_______|____|____|_____|______|_______|______
1 |         2         |   3   |  4 |  5 |  6  |   7  |    8  |  9
__|___________________|_______|____|____|_____|______|_______|______
__|___________________|_______|____|____|_____|______|_______|______
Итого количество       (итого ( статус) (коли-
членов организатора    коли-           чество)
торгов на конец        чество)
периода, из них со            ( статус) (коли-
статусом                               чество)
( статус) (коли-
чество)      х       х      х
____________________________________________________________________
Приложение 6 к
Правилам представления
отчетов организаторами торгов <*>
Сноска. Приложение 6 - в редакции Постановления Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 мая 2005 года N 164 (порядок введения в действие см п.2).
Отчет организатора торгов [наименование организации]
о заявках на покупку/продажу ценных бумаг
Форма 1. Отчет организатора торгов
[наименование организации] о заявках
на покупку/продажу государственных ценных бумаг за период с _____________ по _____________
N
Да-
та
Время заявки в формате (часы, минуты, секунды)
Код ценной бумаги
Идентифика-
ционный номер ценной бумаги
Валюта котиро-
вания
Курс
валюты к
тенге
Продолжение таблицы
Тип
заявки
Код члена
органи-
затора торгов
Счет
депо
Тип сделки
Цена
в тенге
тор-
говая
индика-
тивная
покупка
продажа
Продолжение таблицы
Цена в
процентах от
номинальной
стоимости по
долговым
ценным
бумагам
Доходность
по долговым ценным бумагам
Коли-
чест-
во
Объем
(в тен-
ге)
Раз-
меще-
ние
Время
снятия
заявки в формате (часы, минуты, секунды)
Форма 2. Отчет организатора торгов
[наименование организации] о заявках
на покупку/продажу негосударственных ценных бумаг за период с _____________ по _____________
N
Да-
та
Время заявки в формате (часы, минуты, секунды)
Код ценной бумаги
Идентифика-
ционный номер ценной бумаги
Валюта котиро-
вания
Курс
валюты к
тенге
Продолжение таблицы
Тип
заявки
Код члена
органи-
затора торгов
Счет
депо
Тип сделки
Цена
в тенге
тор-
говая
индика-
тивная
покупка
продажа
Продолжение таблицы
Цена в
процентах от
номинальной
стоимости по
долговым
ценным
бумагам
Доходность
по долговым ценным бумагам
Коли-
чест-
во
Объем
(в тен-
ге)
Раз-
меще-
ние
Время
снятия
заявки в формате (часы, минуты, секунды)
Приложение 7 к
Правилам представления
отчетов организаторами торгов <*>
Сноска. Приложение 7 - в редакции Постановления Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 мая 2005 года N 164 (порядок введения в действие см п.2).
Отчет организатора торгов [наименование организации]
о результатах торгов с ценными бумагами
с указанием сторон сделок
Форма 1. Отчет организатора торгов
[наименование организации] о результатах
торгов с государственными ценными бумагами
с указанием сторон сделок за период с ____________ по ______________
N
Да-
та
Время в формате (часы, минуты, секунды)
Код
ценной
бумаги
Идентифи-
кационный
номер
ценной
бумаги
Тип
Код
про-
давца
тор-
го-
вая
инди-
катив-
ная
Продолжение таблицы
Счет "де-
по" про-
да-
жи
Код по-
ку-
па-
те-
ля
Счет "де-
по" по-
куп-
ки
Це-
на (тен-
ге)
Сре-
дне-
взве-
шенная
цена 1
Откло-
нение
цены
сделки от
средне-
взвешенной
цены, в
процентах
Коли-
чест-
во
цен-
ных
бумаг
Объем
сдел-
ки
(тен-
ге)
Раз-
ме-
ще-
ние
Продолжение таблицы
Для долговых ценных бумаг
Све-
дения
об ан-
нули-
рова-
нии
Но-
мер
сдел-
ки
цена
в про-
центах
от номи-
нальной стои-
мости
да-
та
пога-
шения
дней
до по-
гаше-
ния
доход-
ность к
погаше-
нию, в
процен-
тах
годовых
эффек-
тивная
ставка,
в про-
центах
годовых
Примечание:
1 Указывается средневзвешенная цена, рассчитываемая в соответствии c нормативным правовым актом уполномоченного органа, устанавливающим порядок признания сделок с ценными бумагами как заключенных с целью манипулирования ценами.
Форма 2. Отчет организатора торгов
[наименование организации] о
результатах торгов
с негосударственными ценными бумагами
с указанием сторон сделок за период с ______________ по ______________
N
Да-
та
Время в формате (часы, минуты, секунды)
Код
ценной
бумаги
Идентифи-
кационный
номер
ценной
бумаги
Тип
Код
про-
давца
тор-
го-
вая
инди-
катив-
ная
Продолжение таблицы
Счет "де-
по" про-
да-
жи
Код по-
ку-
па-
те-
ля
Счет "де-
по" по-
куп-
ки
Це-
на (тен-
ге)
Сре-
дне-
взве-
шенная
цена 1
Откло-
нение
цены
сделки от
средне-
взвешенной
цены, в
процентах
Коли-
чест-
во
цен-
ных
бумаг
Объем
сдел-
ки
(тен-
ге)
Раз-
ме-
ще-
ние
Продолжение таблицы
Для долговых ценных бумаг
Све-
дения
об ан-
нули-
рова-
нии
Но-
мер
сдел-
ки
цена
в про-
центах
от номи-
нальной стои-
мости
да-
та
пога-
шения
дней
до по-
гаше-
ния
доход-
ность к
погаше-
нию, в
процен-
тах
годовых
эффек-
тивная
ставка,
в про-
центах
годовых
Приложение 8 к
Правилам представления
отчетов организаторами торгов <*>
Сноска. Приложение 8 - в редакции Постановления Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 мая 2005 года N 164 (порядок введения в действие см п.2).
Отчет организатора торгов [наименование организации]
о заявках на операции "РЕПО" с ценными бумагами
Форма 1. Отчет организатора торгов [наименование организации]
о заявках на операции "РЕПО" с государственными ценными бумагами за период с _____________ по _____________
N
Да-
та
Время в формате
(часы, минуты, секун-
ды)
Код
цен-
ной
бума-
ги
Идентифи-
кационный номер ценной бумаги
Тип
Код
члена органи-
затора торгов
опера-
ции
"репо"
метода
операции "репо"
Продолжение таблицы
Счет
"депо"
Цена
Доход-
ность
Коли-
чество
Объем
Время снятия
заявки
в формате
(часы, минуты,
секунды)
Форма 2. Отчет организатора торгов
[наименование организации]
о заявках на операции "РЕПО" с
негосударственными ценными бумагами
за период с _____________ по ___________
N
Да-
та
Время в формате
(часы, минуты, секун-
ды)
Код
цен-
ной
бума-
ги
Идентифи-
кационный номер ценной бумаги
Тип
Код
члена органи-
затора торгов
опера-
ции
"репо"
метода
операции "репо"
Продолжение таблицы
Счет
"депо"
Цена
Доход-
ность
Коли-
чество
Объем
Время снятия
заявки
в формате
(часы, минуты,
секунды)
Приложение 9 к
Правилам представления
отчетов организаторами торгов <*>
Сноска. Приложение 9 - в редакции Постановления Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 мая 2005 года N 164 (порядок введения в действие см п.2).
Отчет организатора торгов
[наименование организации] об операциях
"РЕПО" с ценными бумагами с
указанием их участников
Форма 1. Отчет организатора торгов
[наименование организации] об операциях "РЕПО"
с государственными ценными бумагами
с указанием их участников
за период с _____________ по ___________
N
Да-
та
Время в формате (часы, минуты, секунды)
Код ценной бумаги
Идентифи-
кационный
номер
ценной
бумаги
Тип
опера-
ции
"репо"
метода
операции
"репо"
Продолжение таблицы
Код
про-
давца
Счет "депо" продажи
Код
поку-
пателя
Счет
"депо"
покупки
Цена
открытия
(тенге)
Цена
закрытия
(тенге)
Продолжение таблицы
Доходность
Количе-
ство
ценных
бумаг
Объем
(тенге)
Сведения
об аннули-
ровании
Номер
сделки
Форма 2. Отчет организатора торгов
[наименование организации] об
операциях "РЕПО"
с негосударственными ценными бумагами
с указанием их участников за период с _____________ по ___________
N
Да-
та
Время в формате (часы, минуты, секунды)
Код ценной бумаги
Идентифи-
кационный
номер
ценной
бумаги
Тип
опера-
ции
"репо"
метода
операции
"репо"
Продолжение таблицы
Код
про-
давца
Счет "депо" продажи
Код
поку-
пателя
Счет
"депо"
покупки
Цена
открытия
(тенге)
Цена
закрытия
(тенге)
Продолжение таблицы
Доходность
Коли-
чество
ценных
бумаг
Объем
(тенге)
Сведения
об аннули-
ровании
Номер
сделки
Приложение 10
к Правилам представления
отчетов организаторами торгов
Сноска. Приложение 10 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 22.08.2008 N 128 (порядок введения в действие см. п. 2 ); с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 N 99 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет организатора торгов [наименование организации]
о количестве ценных бумаг и количестве эмитентов,
чьи ценные бумаги включены в список организатора
торгов за период с __________ по ________________
Секторы списка
Количество
выпусков ценных
бумаг
Количество
эмитентов
1
2
3
сектор "Акции", в том
числе:
первая категория
вторая категория
третья категория;
сектор "Долговые
ценные бумаги", в том
числе:
долговые ценные бумаги
с рейтинговой оценкой
долговые ценные бумаги
без рейтинговой
оценки, в том числе:
долговые ценные бумаги
без рейтинговой оценки
первой подкатегории
долговые ценные бумаги
без рейтинговой оценки
второй подкатегории
инфраструктурные
облигации;
сектор "Ценные бумаги
инвестиционных
фондов";
сектор "Депозитарные
расписки";
сектор "Ценные бумаги
международных
финансовых
организаций";
сектор
"Государственные
ценные бумаги", в том
числе:
государственные ценные
бумаги, выпущенные в
соответствии с
законодательством
Республики Казахстан и
других государств
облигации местных
исполнительных
органов;
сектор "Производные
ценные бумаги"
итого по секторам:
дополнительные
секторы:
ВСЕГО:
Приложение 11
к Правилам представления
отчетов организаторами торгов
Сноска. Приложение 11 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 22.08.2008 N 128 (порядок введения в действие см. п. 2 ); с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 N 99 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет организатора торгов [наименование организации]
об объемах сделок за период
с ____________ по ____________
Секторы списка
Количество
сделок
Объем сделок, в
тенге
В том числе:

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.05.26 N 99 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
___________ бастап ___________ дейінгі кезеңде
сауда-саттықты ұйымдастырушының (ұйымның атауы)
тізімнің жекелеген секторларына (санаттарына) кіретін
бағалы қағаздар туралы есебі
N
Бағалы қағаздар эмитентінің атауы
Бағалы қағаздың бiрегейлендiру нөмiрi
Күні
Бағалы қағаздың коды
Номинал валютасы
Номинал
Мәмілелер саны
Мәмілелер көлемі, теңге
Мәміленің ең төменгі бағасы
Мәміленің ең жоғары бағасы
Мәміленің орташа мөлшерленген бағасы
Соңғы мәміле
бағалы қағазды тізімге енгізу
тізімнен шығару (оның ішінде өтеу барысында)
барлығы
орналастыру
қайталама рынок
барлығы
орналастыру
қайталама рынок
күні
бағасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Тізім секторы _________
Тізім санаты _________
Тізімнің шағын санаты _________
1 .
Бағалы қағаздың түрі _________
1.1
1.n
____ санат (бағалы қағаздың түрі) ___ бойынша жиынтығы
(эмитенттер саны)
(бағалы қағаздар саны)
х
х
х
х
х
х
х
х
2.
Бағалы қағаздың түрі _________
2.1
2.n
____ санат бойынша жиынтығы (бағалы қағаздың түрі) ___
(эмитенттер саны)
(бағалы қағаздар саны)
х
х
х
х
х
х
х
х
_____ тізім санаты бойынша жиынтығы
(эмитенттер саны)
(бағалы қағаздар саны)
х
х
х
х
х
х
х
х
______ тізім секторы бойынша жиынтығы
(эмитенттер саны)
(бағалы қағаздар саны)
х
х
х
х
х
х
х
х
Сауда-саттық ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесiне 4-қосымша
___________ бастап _________ дейiнгi кезең үшiн
Сауда-саттық ұйымдастырушының тiзiмiне
кiретiн бағалы қағаздарды қоспағанда,
қаржы құралдары туралы есеп
[ұйымның атауы]
__________________________________________________________________
N |Қаржы|Қаржы |Қар.|       Күні      |Мә.|Мәмi.|Ең   |Ең   |Ор.
р/н|құра.|құра. |жы  |-----------------|мi.|лелер|тө.  |жо   |таша
|лын  |лының |құ. |Қаржы   |Тiзiмнен|ле.|кө.  |мен. |ғары |ал.
|шы.  |жалпы |ра. |құралын |шығару  |лер|лемi |гi   |баға |ған.
|ғар. |дерек.|лы. |сауда-  |(оның   |са.|(тең.|баға |(тең.|дағы
|ған  |теме. |ның |саттыққа|iшiнде  |ны |ге.  |(тең.|ге.  |ба.
|тұл. |лерi  |коды|жiберу  |өтеген  |   |мен) |ге.  |мен) |ғасы
|ғаның|      |    |        |кезде)  |   |     |мен) |     |(тең.
|атауы|      |    |        |        |   |     |     |     |гемен)
__________________________________________________________________
1    2      3     4      5        6     7    8     9     10    11
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Жиынтығы  (қаржы   x      x        x                x     x     x
құрал.
дарының
саны)
__________________________________________________________________
Сауда-саттық ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесiне 5-қосымша
_____________ бастап _________ дейiнгi кезең үшiн
Тiзiмге кiретiн бағалы қағаздарға қатысты
сауда-саттық ұйымдастырушысы мүшелерiнiң
мәртебесi туралы есеп
[ұйымның атауы]
__________________________________________________________________
N |Сауда-саттық|Сауда-|Ба. |  Күні   |Бағалы |Бағалы қа. |Өзге
р/н|ұйымдастыру.|саттық|ғалы|---------|қағаз. |ғаздарға   |талап.
|шысы мүшесi.|ұйым. |қа. |Мәр.|Мәр.|дардың |сұраныс    |тар
|нiң атауы   |дасты.|ғаз.|тебе|те. |баға   |пен ұсыныс |
|            |рушысы|дың |беру|бе. |белгi. |баға белгi.|
|            |мүше. |коды|    |ден |леуi.  |ленуiнiң   |
|            |сiнiң |    |    |айы |нiң ең |арасындағы |
|            |мәрте.|    |    |рылу|төменгi|айырма     |
|            |бесi  |    |    |    |көлемi |           |
__________________________________________________________________
1       2          3     4     5    6    7         8        9
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Кезең аяғына    (жиынтық  (мәртебесi)
сауда-саттық      саны)     (саны)
ұйымдастырушы.
лары мүшеле.              (мәртебесi)     х           х        х
рінің, оның                 (саны)
ішінде мәрте.
бесі бар,                 (мәртебесi)
жиынтық саны                (саны)
__________________________________________________________________
Сауда-саттықты
ұйымдастырушылардың
есебін ұсыну ережесінің
6-қосымшасы
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 28 мамырдағы N 164 қаулысымен .
Сауда-саттықты ұйымдастырушының
[ұйымдардың атауы] бағалы қағаздарды сатып
алуға/сатуға берген өтінімдері туралы есебі
1 нысан. _____  бастап ___________ дейінгі кезеңде
сауда-саттықты ұйымдастырушының [ұйымдардың атауы]
мемлекеттік бағалы қағаздарды сатып алуға/сатуға
берген өтінімдері туралы есебі
N
күн
Форматтағы
өтінімнің
уақыты
(сағаттар,
минуттар,
секундттар)
Бағалы
қағаздың
коды
Бағалы
қағаздың
бірегей-
лену
нөмірі
Валю-
таны
бел-
гілеу
Валю-
таның
теңге-
дегі
бағамы
кестенің жалғасы
Өтінімнің түрі
Сауда-
саттық
ұйымдас-
тырушының
мүшелік
коды
депо-
ның
шоты
Мәміленің түрі
Теңге-
дегі
бағасы
Сауда-
саттық
инди-
кативті
Сатып
алу
сату
кестенің жалғасы
Борыштық
бағалы
қағаздары
бойынша
номиналды
құнының
проценттегі
бағасы
Борыштық
бағалы
қағаздар
бойынша
кіріс-
тілігі
Саны
Көлемі
(тең-
гедегі)
Орна-
лас-
тыру
Форматтағы
өтінімді
түсіру
уақыты
(сағаты,
минуттар,
секундттар)
2 нысан. ___________ бастап ___________ дейінгі кезеңде
сауда-саттықты ұйымдастырушылардың
[ұйымның атауы] мемлекеттік емес бағалы қағаздарды
сатып алуға/сатуға берген өтінімдері туралы есебі
N
күн
Форматтағы
өтінімнің
уақыты
(сағаттар,
минуттар,
секундттар)
Бағалы
қағаздың
коды
Бағалы
қағаздың
бірегей-
лену
нөмірі
Валю-
таны
бел-
гілеу
Валю-
таның
теңге-
дегі
бағамы
кестенің жалғасы
Өтінімнің түрлері
Сауда-
саттық
ұйымдас-
тырушының
мүшелік
коды
депо-
ның
шоты
Мәміленің түрлері
Теңге-
дегі
бағасы
Сауда-
саттық
инди-
кативті
Сатып
алу
сату
кестенің жалғасы
Борыштық
бағалы
қағаздары
бойынша
номиналды
құнының
проценттегі
бағасы
Борыштық
бағалы
қағаздар
бойынша
кіріс-
тілігі
Саны
Көлемі
(тең-
гедегі)
Орна-
лас-
тыру
Форматтағы
өтінімді
түсіру
уақыты
(сағаты,
минуттар,
секундттар)
Сауда-саттықты
ұйымдастырушылардың
есебін ұсыну ережесінің
7-қосымшасы
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 28 мамырдағы N 164 қаулысымен .
Сауда-саттықты ұйымдастырушының [ұйымның атауы]
мәміленің тараптары көрсетілген бағалы қағаздармен
сауда-саттығының нәтижесі  туралы есебі
1 нысан. ____________ бастап ___________ дейінгі кезеңде
сауда-саттықты ұйымдастырушының [ұйымның атауы]
мәміленің тараптары көрсетілген мемлекеттік бағалы
қағаздармен сауда-саттығының нәтижесі туралы есебі
N
Күні
Форматтағы
уақыты
(сағаттары,
минуттары,
секундттары)
Бағалы
қағаз-
дың
коды
Бағалы
қағаздың
біре-
гейлену
нөмірі
Түрі
Сату-
шының
коды
Сауда-
саттық
инди-
ка-
тивті
кестенің жалғасы
"де-
по"
сату
шоты
Сатып
алу-
шының
коды
"де-
по"
сатып
алу
шоты
Бағасы
(теңге)
Ор-
таша
алын-
ған
ба-
ғасы 1
Мәмі-
ленің
баға-
сының
орташа
алынған
бағадан
проце-
нттегі
ауытқуы
Ба-
ғалы
қа-
ғаз-
дар-
дың
саны
Мәміле-
лердің
көлемі
(теңге)
кестенің жалғасы
Ор-
на-
лас-
тыру
Борыштық бағалы қағаздар үшін
Күшін
жой-
ған-
дығы
туралы
мәлі-
мет
Мә-
міле
нө-
мірі
Номи-
налды
құны-
нан
про-
цен-
ттегі
ба-
ғасы
өтеу
күні
өтеуге
дейінгі
күндер
өтеуге
жылдық
процен-
ттегі
кіріс-
тілігі
Жылдық
проце-
нттегі
тиімді
став-
касы
Ескерту:
1 Бағамен айла-әрекет жасау мақсатымен бағалы қағаздармен жасалған мәмілелерді тану тәртібін белгілеген  уәкілетті органның нормативтік құқықтық актілеріне сәйкес есептелген орташа алынған бағасы көрсетіледі.
2 нысан. __________ бастап __________ дейінгі кезеңде
сауда-саттықты ұйымдастырушының [ұйымдардың атауы]
мәмілелердің тараптары көрсетілген мемлекеттік емес
бағалы қағаздармен сауда-саттығының нәтижесі
туралы есебі
N
Күні
Форматтағы
уақыты
(сағаттары,
минуттары,
секундттары)
Бағалы
қағаз-
дың
коды
Бағалы
қағаздың
біре-
гейлену
нөмірі
Түрі
Сату-
шының
коды
Сауда-
саттық
инди-
ка-
тивті
кестенің жалғасы
"де-
по"
сату
шоты
Сатып
алу-
шының
коды
"де-
по"
сатып
алу
шоты
Бағасы
(теңге)
Ор-
таша
алын-
ған
ба-
ға 1
Мәмі-
ленің
баға-
сының
орташа
алынған
бағадан
проце-
нттегі
ауытқуы
Ба-
ғалы
қа-
ғаз-
дар-
дың
саны
Мәміле-
лердің
көлемі
(теңге)
кестенің жалғасы
Ор-
на-
лас-
тыру
Борыштық бағалы қағаздар үшін
Күшін
жой-
ған-
дығы
туралы
мәлі-
мет
Мә-
міле
нө-
мірі
Номи-
налды
құны-
нан
про-
цен-
ттегі
бағасы
өтеу
күні
өтеуге
дейінгі
күндер
өтеуге
жылдық
процен-
ттегі
кіріс-
тілігі
Жылдық
проце-
нттегі
тиімді
став-
ка
Сауда-саттықты
ұйымдастырушылардың
есебін ұсыну ережесінің
8-қосымшасы
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 28 мамырдағы N 164 қаулысымен .
Сауда-саттықты ұйымдастырушының [ұйымдардың атауы]
бағалы қағаздармен "РЕПО" операцияларына өтінімдері
туралы есебі
1 нысан.__________ бастап __________ дейінгі кезеңде
сауда-саттықты ұйымдастырушылардың [ұйымдардың атауы]
мемлекеттік бағалы қағаздармен "РЕПО" операцияларына
өтінімдері туралы есебі
N
Күні
Форматтағы
уақыты
(сағаттар,
минуттар,
секундттар)
Бағалы
қағаздың
коды
Бағалы
қағаздың
біре-
гейлену
коды
Түрі
"репо"
опера-
циясы
"репо"
операция-
сының
әдісі
кестенің жалғасы
Сауда-
саттықты
ұйымдас-
тырушы
мүшесінің
қолы
"депо"
шоты
Бағасы
Кіріс-
тілігі
Саны
Көлемі
Форматтағы
өтінімді
түсіру
уақыты
(сағаттар,
минуттар,
секундттар)
2 нысан. __________ бастап ___________ дейінгі кезеңде
сауда-саттықты ұйымдастырушының [ұйымдардың атауы]
мемлекеттік емес бағалы қағаздармен "РЕПО"
операцияларына өтінімдері туралы есебі
N
Күні
Форматтағы
уақыты
(сағаттар,
минуттар,
секундттар)
Бағалы
қағаздың
коды
Бағалы
қағаздың
біре-
гейлену
коды
Типі
"репо"
опера-
циясы
"репо"
операция-
сының
әдісі
кестенің жалғасы
Сауда-
саттықты
ұйымдас-
тырушының
мүшелік
қолы
"депо"
шоты
Бағасы
Кіріс-
тілігі
Саны
Көлемі
Форматтағы
өтінімді
түсіру
уақыты
(сағаттар,
минуттар,
секундттар)
Сауда-саттықты
ұйымдастырушылардың
есебін ұсыну ережесінің
9-қосымшасы
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 28 мамырдағы N 164 қаулысымен .
Сауда-саттықты ұйымдастырушының [ұйымдардың атауы]
олардың қатысушылары көрсетілген бағалы қағаздармен
"РЕПО" операциялары туралы есебі
1 нысан. __________ бастап _________ дейінгі кезеңде
сауда-саттықты ұйымдастырушының [ұйымдардың атауы]
олардың қатысушылары көрсетілген мемлекеттік бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары туралы есебі
N
Күні
Форматтағы
уақыты
(сағаттар,
минуттар,
секундттар)
Бағалы
қағаздың
коды
Бағалы
қағаздың
біре-
гейлену
коды
Типі
"репо"
опера-
циясы
"репо"
операция-
сының
әдісі
кестенің жалғасы
Сауда-
саттықты
ұйымдас-
тырушының
мүшелік
қолы
"депо"
шоты
Бағасы
Кіріс-
тілігі
Саны
Көлемі
Форматтағы
өтінімді
түсіру
уақыты
(сағаттар,
минуттар,
секундттар)
2 нысан. __________ бастап _________ дейінгі кезеңде
сауда-саттықты ұйымдастырушының [ұйымдардың атауы]
олардың қатысушылары көрсетілген мемлекеттік емес бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары туралы есебі
N
Кү-
ні
Формат-
тағы
уақыты
(сағат-
тар,
минут-
тар,
секун-
дттар)
Ба-
ғалы
қа-
ғаз-
дың
коды
Бағалы
қағаз-
дың
біре-
гей-
лену
коды
Түрі
Са-
ту-
шы-
ның
коды
"де-
по"
сату
шоты
"ре-
по"
опе-
ра-
ция-
сы
"ре-
по"
опе-
ра-
ция-
сының
әдісі
кестенің жалғасы
Сатып
алу-
шының
шоты
"де-
по"
са-
тып
алу
шоты
Ашылу
ба-
ғасы
(тең-
ге)
Жа-
былу
ба-
ғасы
(те-
ңге)
Кі-
ріс-
ті-
лігі
Бағалы
қағаз-
дардың
саны
Кө-
лемі
(тең-
ге)
Күшін
жой-
ған-
дығы
ту-
ралы
мәлі-
мет
Мә-
міле
нө-
мірі
Сауда-саттықты
ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесiне
10-қосымша
Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2008.08.22 N 128 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), өзгерту енгізілді - 2009.05.26 N 99 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
__________ бастап __________ дейінгі кезеңде
сауда-саттықты ұйымдастырушының [ұйымның атауы] бағалы қағаздар
саны туралы және бағалы қағаздары сауда-саттықты
ұйымдастырушының ресми тізіміне кіргізілген эмитенттердің саны
туралы есебі
Тізімнің секторлары
Бағалы қағаздар шығарылымының саны
Эмитенттердің саны
1
2
3
"Акциялар" секторы, оның ішінде:
бірінші санат
екінші санат
үшінші санат;
"Борыштық бағалы қағаздар" секторы, оның ішінде:
рейтингтік бағасы бар борыштық бағалы қағаздар
рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар, оның ішінде:
бірінші шағын санаттың рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар
екінші шағын санаттың рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар
инфрақұрылымдық облигациялар;
"Инвестициялық қорлардың бағалы қағаздары" секторы;
" Д епозитарлық қолхаттар " секторы ;
"Халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары " секторы ;
"Мемлекеттік бағалы қағаздар" секторы, оның ішінде:
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің заңнамасына сәйкес шығарылған мемлекеттік бағалы қағаздар
жергілікті атқарушы органдардың облигациялары;
" Туынды бағалы қағаздар " секторы
секторлар бойынша жиынтығы:
қосымша секторлар:
Жиынтығы:
Сауда-саттықты
ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесiне
11-қосымша
Ескерту 11-қосымша жаңа редақцияда - ҚР Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2008.08.22 N 128 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), өзгерту енгізілді - 2009.05.26 N 99 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
__________ бастап __________ дейінгі кезеңде сауда-саттықты ұйымдастырушының [ұйымның атауы] жасалған мәмілелер көлемі
туралы есебі
Тізімнің секторлары
Мәмілелердің
саны
Мәмілелердің
көлемі,
теңгемен
Олардың ішінде:

1) размещение
сектор "Акции", в том
числе:
первая категория
вторая категория
третья категория;
сектор "Долговые
ценные бумаги", в том
числе:
долговые ценные бумаги
с рейтинговой оценкой
долговые ценные бумаги
без рейтинговой
оценки, в том числе:
долговые ценные бумаги
без рейтинговой оценки
первой подкатегории
долговые ценные бумаги
без рейтинговой оценки
второй подкатегории
инфраструктурные
облигации;
сектор "Ценные бумаги
инвестиционных
фондов";
сектор "Депозитарные
расписки";
сектор "Ценные бумаги
международных
финансовых
организаций";
сектор
"Государственные
ценные бумаги", в том
числе:
государственные ценные
бумаги, выпущенные в
соответствии с
законодательством
Республики Казахстан и
других государств
облигации местных
исполнительных
органов;
сектор "Производные
ценные бумаги"
2) обращение
сектор "Акции", в том
числе:
первая категория
вторая категория
третья категория;
сектор "Долговые
ценные бумаги", в том
числе:
долговые ценные бумаги
с рейтинговой оценкой
долговые ценные бумаги
без рейтинговой
оценки, в том числе:
долговые ценные бумаги
без рейтинговой оценки
первой подкатегории
долговые ценные бумаги
без рейтинговой оценки
второй подкатегории
инфраструктурные
облигации;
сектор "Ценные бумаги
инвестиционных
фондов";
сектор "Депозитарные
расписки";
сектор "Ценные бумаги
международных
финансовых
организаций";
сектор
"Государственные
ценные бумаги", в том
числе:
государственные ценные
бумаги, выпущенные в
соответствии с
законодательством
Республики Казахстан и
других государств
облигации местных
исполнительных
органов;
сектор "Производные
ценные бумаги"
3) сделки репо
из них:
по сектору "Акции", в
том числе:
первая категория
вторая категория
третья категория;
по сектору "Долговые
ценные бумаги", в том
числе:
долговые ценные бумаги
с рейтинговой оценкой
долговые ценные бумаги
без рейтинговой
оценки, в том числе:
долговые ценные бумаги
без рейтинговой оценки
первой подкатегории
долговые ценные бумаги
без рейтинговой оценки
второй подкатегории
инфраструктурные
облигации;
по сектору "Ценные
бумаги инвестиционных
фондов";
по сектору
"Депозитарные
расписки";
по сектору "Ценные
бумаги международных
финансовых
организаций";
по сектору
"Государственные
ценные бумаги", в том
числе:
государственные ценные
бумаги, выпущенные в
соответствии с
законодательством
Республики Казахстан и
других государств,
облигации местных
исполнительных
органов;
по сектору
"Производные ценные
бумаги"
дополнительные
секторы:
в том числе:
сделки репо
Приложение 12
к Правилам представления
отчетов организаторами торгов
Сноска. Приложение 12 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 22.08.2008 N 128 (порядок введения в действие см. п. 2 ); с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 N 99 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет организатора торгов [наименование организации]
о капитализации эмитентов, чьи ценные бумаги
включены в список организатора торгов
по состоянию на _________________
Секторы списка
I
Квартал
II
Квартал
III
Квартал
IV
Квартал
ВСЕГО:
сектор "Акции", в том
числе:
первая категория
вторая категория
третья категория;
сектор "Долговые
ценные бумаги" (тенге
/валюта), в том
числе:
долговые ценные
бумаги с рейтинговой
оценкой
долговые ценные
бумаги без
рейтинговой оценки, в
том числе:
долговые ценные
бумаги без
рейтинговой оценки
первой подкатегории;
долговые ценные
бумаги без
рейтинговой оценки
второй подкатегории
инфраструктурные
облигации;
сектор "Ценные бумаги
инвестиционных
фондов";
сектор "Депозитарные
расписки";
сектор "Ценные бумаги
международных
финансовых
организаций";
сектор
"Государственные
ценные бумаги", в том
числе:
государственные
ценные бумаги,
выпущенные в
соответствии с
законодательством
Республики Казахстан
и других государств
облигации местных
исполнительных
органов;
сектор "Производные
ценные бумаги"
дополнительные
секторы:
Приложение 13
к Правилам представления отчетов
организаторами торгов
Сноска. Правила дополнены приложением 13 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 N 99 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет
организатора торгов (наименование организации) о совершенных
сделках по инвестированию собственных активов
за период с __________________ по __________________
Ценные бумаги, приобретенные за счет собственных активов
Дата
соверше-
ния
сделки
Наимено-
вание
брокера и
(или)
дилера
Оплата услуг
Вид
сделки 1
Рынок 2
Вид ценной
бумаги и
наименова-
ние ее
эмитента 3
брокера
и (или)
дилера
банка
фондо-
вой
биржи
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Национальный
идентификаци-
онный номер/
международный
идентифика-
ционный номер
Валюта
номиналь-
ной стои-
мости
(цены
разме-
щения) 4
Номиналь-
ная стои-
мость
одной
ценной
бумаги
(цена раз-
мещения)
Объем
сделки
(штук
ценных
бумаг)
Валюта
плате-
жа 4
Цена
покупки
одной
ценной
бумаги 5
Доход-
ность по
ценным
бумагам
(в про-
центах) 6
Сумма
сдел-
ки 7
10
11
12
13
14
15
16
17
Примечания:
1 Указывается вид сделки (покупка, продажа, погашение, операция обратного "репо" - открытие/закрытие и прочее).
2 Указывается вид рынка ценных бумаг (организованный или неорганизованный). Если сделка совершена на организованном рынке ценных бумаг, то указывается организатор торгов, в торговой системе которого осуществлена сделка.
3 В случае совершения сделки на международном рынке используются торговые коды по классификации REUTER.

1) орналастыру
"Акциялар" секторы, оның ішінде:
бірінші санат
екінші санат
үшінші санат;
"Борыштық бағалы қағаздар" секторы, оның ішінде:
рейтингтік бағасы бар борыштық бағалы қағаздар
рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар, оның ішінде:
бірінші шағын санаттың рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар
екінші шағын санаттың рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар
инфрақұрылымдық облигациялар;
"Инвестициялық қорлардың бағалы қағаздары" секторы;
" Д епозитарлық қолхаттар " секторы ;
"Халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары " секторы ;
"Мемлекеттік бағалы қағаздар" секторы, оның ішінде:
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің заңнамасына сәйкес шығарылған мемлекеттік бағалы қағаздар
жергілікті атқарушы органдардың облигациялары;
" Туынды бағалы қағаздар " секторы
2) айналысқа жіберу
"Акциялар" секторы, оның ішінде:
бірінші санат
екінші санат
үшінші санат;
"Борыштық бағалы қағаздар" секторы, оның ішінде:
рейтингтік бағасы бар борыштық бағалы қағаздар
рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар, оның ішінде:
бірінші шағын санаттың рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар
екінші шағын санаттың рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар
инфрақұрылымдық облигациялар;
"Инвестициялық қорлардың бағалы қағаздары" секторы;
" Д епозитарлық қолхаттар " секторы ;
"Халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары " секторы ;
"Мемлекеттік бағалы қағаздар" секторы, оның ішінде:
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің заңнамасына сәйкес шығарылған мемлекеттік бағалы қағаздар
жергілікті атқарушы органдардың облигациялары;
" Туынды бағалы қағаздар " секторы
3) репо мәмілелері
олардың ішінде:
"Акциялар" секторы бойынша, оның ішінде:
бірінші санат
екінші санат
үшінші санат;
"Борыштық бағалы қағаздар" секторы бойынша, оның ішінде:
рейтингтік бағасы бар борыштық бағалы қағаздар
рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар, оның ішінде:
бірінші шағын санаттың рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар
екінші шағын санаттың рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар
инфрақұрылымдық облигациялар;
"Инвестициялық қорлардың бағалы қағаздары" секторы бойынша;
" Д епозитарлық қолхаттар " секторы бойынша ;
"Халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары " секторы бойынша ;
"Мемлекеттік бағалы қағаздар" секторы бойынша, оның ішінде:
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің заңнамасына сәйкес шығарылған мемлекеттік бағалы қағаздар
жергілікті атқарушы органдардың облигациялары;
" Туынды бағалы қағаздар " секторы бойынша
қосымша секторлар:
оның ішінде:
репо мәмілелері
Сауда-саттықты
ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесiне
12-қосымша
Ескерту 12-қосымша жаңа редақцияда - ҚР Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2008.08.22 N 128 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), өзгерту енгізілді - 2009.05.26 N 99 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
сауда-саттықты ұйымдастырушының [ұйымның атауы] __________
жағдай бойынша бағалы қағаздары сауда-саттықты ұйымдастырушының
тізіміне кіргізілген эмитенттерді капиталдандыру туралы есебі
Ресми тізімнің секторлары
I тоқсан
II тоқсан
III тоқсан
IV тоқсан
Барлығы:
"Акциялар" секторы, оның ішінде:
бірінші санат
екінші санат
үшінші санат;
"Борыштық бағалы қағаздар" (теңге/валюта) секторы, оның ішінде:
рейтингтік бағасы бар борыштық бағалы қағаздар
рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар, оның ішінде:
бірінші шағын санаттың рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар
екінші шағын санаттың рейтингтік бағасы жоқ борыштық бағалы қағаздар
инфрақұрылымдық облигациялар;
"Инвестициялық қорлардың бағалы қағаздары" секторы;
" Д епозитарлық қолхаттар " секторы ;
"Халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары " секторы ;
"Мемлекеттік бағалы қағаздар" секторы, оның ішінде:
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің заңнамасына сәйкес шығарылған мемлекеттік бағалы қағаздар
жергілікті атқарушы органдардың облигациялары;
" Туынды бағалы қағаздар " секторы
қосымша секторлар:
Сауда-саттық ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесiне 13-қосымша
Ескерту. 13-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2009.05.26 N 99 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
_______________ бастап ________________ дейінгі кезеңде
сауда-саттықты ұйымдастырушының (ұйымның атауы) меншікті
активтерді инвестициялау жөніндегі жасалған мәмілелер
туралы есебі
Меншікті активтер есебінен сатып алынған бағалы қағаздар
N
Мәмілені жасау күні
Брокердің және (немесе) дилердің атауы
Қызмет көрсетулерді төлеу
Мәміле түрі 1
Рынок 2
Бағалы қағаздың түрі және оның эмитентінің 3 атауы
Ұлттық бірегейлендіру нөмірі/халықаралық бірегейлендіру нөмірі
Номиналдық құнды валюта (орналастыру бағасы) 4
Бір бағалы қағаздың номиналдық құны (орналастыру құны)
Мәміле көлемі (бағалы қағаздардың данасы)
Төлем 4 валютасы
Бір бағалы қағаздың 5 сатып алу бағасы
Бағалы қағаздар бойынша кірістілігі (пайызбен) 6
Мәміле 7 сомасы
Брокердің және (немесе) дилердің
банктің
қор биржасының
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ескерту:
1 Мәміленің түрі (сатып алу, сату, өтеу, кері "репо" операциясы - ашу/жабу және басқа) көрсетіледі.
2 Бағалы қағаздар рыногының түрі (ұйымдастырылған немесе ұйымдастырылмаған) көрсетіледі. Егер, мәміле бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында жасалса, онда мәміле жүзеге асырылған сауда-саттық жүйесінің сауда-саттықты ұйымдастырушысы көрсетіледі.
3 Халықаралық рынокта мәміле жасалған жағдайда REUTER жіктелімі бойынша сауда-саттық кодтары пайдаланылады.

4 Коды валют указываются в соответствии с государственным классификатором Республики Казахстан ГК РК 07 ИСО 4217-2001 "Коды для обозначения валют и фондов".
5 Указывается цена с точностью до четырех знаков после запятой, отраженная в первичном документе, который подтверждает осуществление сделки (биржевое свидетельство, отчет брокера и (или) дилера, подтверждение, полученное по системе S.W.I.F.T.), с учетом выплаченного продавцу вознаграждения.
6 Указывается доходность по долговым ценным бумагам в процентах годовых (по сделке с облигацией - доходность к погашению, сложившаяся в результате отчуждения либо приобретения).
7 Указывается сумма без учета расходов, связанных с исполнением сделки, с точностью до двух знаков после запятой.
Первый руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
отчета ______________________ дата ______________
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание
отчета ___________________________ дата ___________________
Исполнитель ______________________ дата ___________________
Телефон: _______________________
Место для печати
Приложение 14
к Правилам представления отчетов
организаторами торгов
Сноска. Правила дополнены приложением 14 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 N 99 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет
организатора торгов (наименование организации) о структуре
вкладов в Национальном Банке Республики Казахстан и банках
второго уровня, размещенных за счет собственных активов
по состоянию на "___" __________ 20__ года
Наимено-
вание
статей
в раз-
резе
банков/
банка
Наиме-
нование
банка
Дата
перево-
да
денег 1
Код
бан-
ка
Валюта
вклада
Рейтинг/
листинг
Срок
вклада
в днях
Ставка
возна-
гражде-
ния по
вкладу
(в про-
центах
годовых)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Вклады
до
востре-
бования
1.
1
1.
n
2.
Срочные
вклады
2.
1
2.
n
3.
Условные
вклады
3.
1
3.
n
4.
Всего
продолжение таблицы
Сумма основного
долга по вкладу
Вознаграждение
по вкладу
Дата
заключения
и номер
договора
банковского
вклада
Итого
текущая
стоимо-
сть
вклада
Сумма
вклада 2
Приме-
чание 3
в
тенге
в ино-
стран-
ной
валюте
в
тенге
в ино-
стран-
ной
валюте
10
11
12
13
14
15
16
17
Примечания:
1 В случае внесения вклада указывается дата перевода денег с инвестиционного счета на банковский счет в Национальном Банке Республики Казахстан или банке второго уровня, либо дата досрочного возврата или в случае расторжения договора - дата возврата денег на инвестиционный счет.
2 Указывается сумма c учетом накопленного вознаграждения с точностью до двух знаков после запятой.
3 Если имеются ограничения права собственности на ценные бумаги, то следует проставлять слово "да".
Первый руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
отчета ______________________ дата ______________
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание
отчета ___________________________ дата ___________________
Исполнитель ______________________ дата ___________________
Телефон: _______________________
Место для печати
Приложение 15
к Правилам представления отчетов
организаторами торгов
Сноска. Правила дополнены приложением 15 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 N 99 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет
организатора торгов (наименование организации)
о структуре инвестиций в капитал других юридических лиц
по состоянию на "___" __________ 20__ года
Наименование
юридического
лица
Код
юриди-
ческого
лица
Балансовая
стоимость,
(в тысячах
тенге)
Коли-
чество
штуках)
Доля
участия в
уставном
капитале
эмитента
(%)
Дата
приобре-
тения
Приме-
чание
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Простые
акции
1.1
1.n
2.
Привилегиро-
ванные акции
2.1
2.n
3.
Вклады и паи
3.1
3.n
4.
Всего
П ервый руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
отчета ______________________ дата ______________
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание
отчета ___________________________ дата ___________________
Исполнитель ______________________ дата _________________
Телефон: _______________________
Место для печати
Приложение 16
к Правилам представления отчетов
организаторами торгов
Сноска. Правила дополнены приложением 16 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 N 99 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет
организатора торгов (наименование организации)
о ценных бумагах, приобретенных за счет собственных активов
по состоянию на ___________ 20__ года
(в тысячах тенге)
Наименование
эмитента
Вид
ценной
бумаги
Нацио-
нальный
идентифи-
кационный
номер
Количе-
ство
ценных
бумаг (в
штуках)
Номиналь-
ная
стоимость
Валюта
номиналь-
ной
стоимости
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государствен-
ные ценные
бумаги
Республики
Казахстан
1.
1
1.
n
2.
Негосударс-
твенные
эмиссионные
ценные бумаги
эмитентов
Республики
Казахстан
2.
1
2.
n
3.
Негосударс-
твенные ценные
бумаги
иностран-
ных эмитентов
3.
1
3.
n
4.
Паи
иностранных
инвестиционных
фондов
4.
1
4.
n
5.
Ценные бумаги
международных
финансовых
организаций
5.
1
5.
n
6.
Государствен-
ные ценные
бумаги
иностранных
эмитентов
6.
1
6.
n
7.
Производные
ценные бумаги
7.
1
7.
n
8.
Всего
продолжение таблицы
Суммарная текущая стоимость (за вычетом
резервов на возможные потери)
Дата
Лис-
тинг/
рей-
тинг
При-
меча-
ние 1
ценные
бума-
ги,
име-
ющиеся
в на-
личии
для
прода-
жи, в
том
числе:
начи-
слен-
ное
возна-
гра-
ждение
торго-
вые
ценные
бумаги, в том
числе:
начи-
слен-
ное
возна-
гра-
ждение
ценные
бумаги,
удер-
жи-
ваемые
до
пога-
шения,
в том
числе:
начи-
слен-
ное
возна-
гра-
ждение
прио-
бре-
тения
пога-
шения
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1 Если имеются ограничения права собственности на ценные бумаги,
то следует проставлять слово "да".
Первый руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
отчета ______________________ дата ______________
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание
отчета ___________________________ дата ___________________
Исполнитель ______________________ дата ___________________
Телефон: _______________________
Место для печати
Приложение 17
к Правилам представления отчетов
организаторами торгов
Сноска. Правила дополнены приложением 17 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 N 99 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Отчет
организатора торгов (наименование организации) о структуре
операций "обратное РЕПО" и "операция "РЕПО", совершенных
за счет собственных активов
по состоянию на "___" __________ 20__ года
Содержа-
ние
операции
Наименование
эмитента и
вид ценной
бумаги
Национальный
идентифика-
цинный номер
Валюта
номиналь-
ной
стоимости
Дата
Откры-
тия
опе-
рации
закры-
тия
опера-
ции
1
2
3
4
5
6
7
1.
Операции
"обратное
РЕПО"
1.1
Прямой
способ
1.1.1

4 Валюта кодтары "Валюталар және қорларды белгілеуге арналған кодтар" 07 ИСО 4217-2001 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік жіктеушісіне сәйкес валюта кодтары көрсетіледі.
5 Сатушыға төленген сыйақыны ескере отырып, мәмілені жүзеге асыруды растайтын бастапқы құжатта көрсетілген үтірден кейін нақты төрт белгіге дейінгі баға көрсетіледі (биржа куәлігі, брокердің және (немесе) дилердің есебі, S.W.I.F.T. жүйесі бойынша алынған растама).
6 Борыштық бағалы қағаздар бойынша жылдық пайызбен кірістілігі көрсетіледі (облигациямен мәміле бойынша – иеліктен алу не сатып алу нәтижесінде қалыптасқан өтеуге кірістілік).
7 Мәмілені орындаумен байланысты шығыстар ескерілмеген үтірден кейін нақты екі белгіге дейінгі сома ескеріледі.
Бірінші басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға__________
күні_________________
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға___________күні_________________
Орындаушы________________________________күні___________________
Телефон:_______________________
Мөрге арналған орын
Сауда-саттық ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесіне 14-қосымша
Ескерту. 14-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2009.05.26 N 99 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
20__ жылғы "___" __________ жағдай бойынша
сауда-саттықты ұйымдастырушының (ұйымның атауы) меншікті
активтер есебінен орналастырылған Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкіндегі және екінші деңгейдегі банктердегі салымдар
құрылымы туралы есебі
N
Банктер/ банк бойынша баптардың атауы
Банктің атауы
Ақша аударымының күні і1
Банктің коды
Салым валютасы
Рейтинг/ листинг
Салым мерзімі күндермен
Салым бойынша сыйақы ставкасы (жылдық пайызбен)
Салым бойынша негізгі борыш сомасы
Салым бойынша сыйақы
Банктік салым шартының жасалған күні және нөмірі
Салымның ағымдағы құнының жиынтығы
Салым сомасы 2
Ескерту 3
теңгемен
шетел валютасында
теңгемен
шетел валютасында
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1.
Талап етілгенге дейінгі салымдар
1.1
1.n
2.
Мерзімді салымдар
2.1
2.n
3.
Шартты салымдар
3.1
3.n
4.
Барлығы
Ескерту:
1 Салым енгізілген жағдайда, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі және екінші деңгейдегі банктегі банктік шотына инвестициялық шоттан ақша аударым жасалған күні не мерзімінен бұрын қайтарған күні немесе шарт бұзылған жағдайда – инвестициялық шотқа ақша аударымы күні көрсетіледі.
2 үтірден кейін нақты екі белгіге дейін жинақталған сыйақы ескерілген сома көрсетіледі.
3 Егер бағалы қағаздарға меншік құқығына шектеу болса, онда "иә" деген сөзді қою керек.
Бірінші басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға__________
күні_________________
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға___________күні_________________
Орындаушы________________________________күні___________________
Телефон:_______________________
Мөрге арналған орын
Сауда-саттық ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесiне 15-қосымша
Ескерту. 15-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2009.05.26 N 99 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
20 __ жылғы "___" __________ жағдай бойынша
сауда-саттық ұйымдастырушының (ұйымның атауы) басқа
заңды тұлғаларының капиталына инвестициялардың
құрылымы туралы есебі
N
Заңды тұлғаның атауы
Заңды тұлғаның коды
Баланстық құны (мың теңгемен)
Саны (данамен)
Эмитенттің жарғылық капиталына қатысу үлесі (%)
Сатып алу күні
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Жай акциялар
1.1
1.n
2.
Артықшылық берілген акциялар
2.1
2.n
3.
Салымдар және пайлар
3.1
3.n
4.
Барлығы
Бірінші басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
______________________ күні ___________________
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
______________________ күні ___________________
Орындаушы ________________________________
күні ___________________
Телефон:_______________________
Мөрге арналған орын
Сауда-саттық ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесiне 16-қосымша
Ескерту. 16-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2009.05.26 N 99 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
20 __ жылғы ___________ жағдай бойынша
сауда-саттық ұйымдастырушының (ұйымның атауы) меншікті
активтер есебінен сатып алынған бағалы қағаздар туралы есебі
(мың теңгемен)
N р/р
Эмитенттің атауы
Бағалы қағаздың түрі
Ұлттық бірегейлендіру нөмірі
Бағалы қағаздар саны (данамен)
Номиналды құны
Валюта номиналдық құны
Ағымдағы жиынтық құны (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)
Күні
Листинг/ рейтинг
Ескерту 1
сатуға арналған қолда бар бағалы қағаздар, оның ішінде:
Есептелген сыйақы
сауда-саттық бағалы қағаздары, оның ішінде:
Есептелген  сыйақы
өтелгенге дейінгі ұсталынатын бағалы қағаздар, оның ішінде:
Есептелген сыйақы
Сатып алу
Өтеу
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1.
Қазақстан Республикасының мемлекеттік бағалы қағаздары
1.1
1.n
2.
Қазақстан Республикасы эмитенттерінің мемлекеттік емес эмиссиялық бағалы қағаздары
2.1
2.n
3.
Шетелдік эмитенттердің мемлекеттік емес бағалы қағаздары
3.1
3.n
4.
Шетелдікинвестициялық қорлардың пайлары
4.1
4.n
5.
Халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары
5.1
5.n
6.
Шетел эмитенттерінің мемлекеттік бағалы қағаздары
6.1
6.n
7.
Туынды бағалы қағаздар
7.1
7.n
8.
Барлығы
1 Егер бағалы қағаздарға меншік құқығына шектеу бар болса, онда "иә" деген сөзді қою керек
Бірінші басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға ____ күні _____
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға ___ күні ______
Орындаушы _______________ күні ________________
Телефон:________________
Мөрге арналған орын
Сауда-саттық ұйымдастырушылардың
есеп беру ережесiне 17-қосымша
Ескерту. 17-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2009.05.26 N 99 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
20 __ жылғы "___" __________ жағдай бойынша
сауда-саттықты ұйымдастырушының (ұйымның атауы) меншікті
активтер есебінен жасалған "кері РЕПО" және "РЕПО" операция"
операцияларының құрылымы туралы есебі
N р/р
Операция мазмұны
Эмитенттің атауы және бағалы қағаздың түрі
Ұлттық бірегейлендіру нөмірі
Номиналдық құнның валютасы
Күні
Операция мерзімі күндермен
Сыйақы ставкасы
Бағалы қағаздар саны
Операция сомасы теңгемен
Листинг/ рейтинг
операцияны ашу
операцияны жабу
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
"кері РЕПО" операциясы
1.1
Тура тәсіл