О внесении дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам от 26 февраля 2001 года № 10 "О правилах подготовки и проведения тендеров по выпуску (в порядке освежения, замены и разбронирования) и поставке материальных ценностей государственного материального резерва Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 1456
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам от 11 мая 2004 года N 40. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 мая 2004 года N 2868. Утратил силу приказом Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 22 июля 2008 года N 128.
Сноска. Утратил силу приказом Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 22 июля 2008 года N 128 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
В соответствии с пунктом 8 статьи 13 Закона Республики Казахстан "О государственном материальном резерве" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам от 26 февраля 2001 года № 10 "О Правилах подготовки и проведения тендеров по выпуску (в порядке освежения, замены и разбронирования) и поставке материальных ценностей государственного материального резерва Республики Казахстан (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1456, опубликован в "Юридическая газета" от 30 апреля 2001 года № 21, "Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 2001 г., № 23, ст. 410 (внесены изменения и дополнения приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам от 25 апреля 2002 года № 24, регистрация в Министерстве юстиции Республики Казахстан № 1861 от 22 мая 2002 года)", следующие дополнения:
в Правилах подготовки и проведения тендеров по выпуску (в порядке освежения, замены и разбронирования) и постановке материальных ценностей государственного материального резерва Республики Казахстан, утвержденных указанным Приказом:
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. При выпуске материальных ценностей государственного резерва более 50 наименований, информационное сообщение о проведении тендера публикуется за исключением подпункта 3) пункта 12 настоящих Правил.
В этом случае сведения о товаре, включающие номенклатуру, минимальный объем, цену отсечения и условия выпуска предоставляются организатором конкурса непосредственно потенциальному поставщику.";
в приложении 1 к указанному приказу:
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. При выпуске материальных ценностей государственного резерва более 50 наименований, информационное сообщение о проведении тендера публикуется за исключением подпункта 3) пункта 6 настоящей Инструкции.
В этом случае сведения о товаре, включающие номенклатуру, минимальный объем, цену отсечения и условия выпуска предоставляются организатором конкурса непосредственно потенциальному поставщику.".
2. Департаменту контроля государственного резерва и нормативно-правового обеспечения (Дюсенбековой Г.З.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Приказ вступает в силу с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель

Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1456 болып тіркелген "Қазақстан Республикасы мемлекеттік материалдық резервінің материалдық құндылықтарын (жаңарту, алмастыру және броньнан шығару тәртібімен) шығару және жеткізу жөніндегі тендерлерді әзірлеу және өткізу ережелері туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі төрағасының 2001 жылғы 26 ақпандағы N 10 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 11 мамырдағы N 40 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 21 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2868. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2008 жылғы 22 шілдедегі N 128 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 2008.07.22.  N 128 Бұйрығымен.
--------------------Бұйрықтан үзінді---------------------
"Мемлекеттік материалдық резерв туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН :
1. ...
2. ...
3. Осы бұйрыққа тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті төрағасының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
4. ...
Министр                                           В. Божко
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар
Министрінің
2008 жылғы 22 шілдедегі
N 128 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті төрағасының күшін жойған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. ...
2. ...
3. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік резервінің материалдық құндылықтарын шығару (жаңарту, алмастыру және броньнан шығару тәртібімен) және жеткізу жөніндегі тендерлерді әзірлеу және өткізу ережелері туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі төрағасының 2001 жылғы 26 ақпандағы N 10 бұйрығына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 11 мамырдағы N 40 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2004 жылғы 21 мамырда N 2868 тіркелген, "Ресми газетте" 2004 жылғы 24 маусымда жарияланды).
4. ...
5. ...
"Мемлекеттік материалдық резерв туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 8-тармақшасына сәйкес бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік материалдық резервінің материалдық құндылықтарын (жаңарту, алмастыру және броньнан шығару тәртібімен) шығару және жеткізу жөніндегі тендерлерді әзірлеу және өткізу ережелері туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі төрағасының 2001 жылғы 26 ақпандағы N 10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8621 тіркелді, "Юридическая газетада" 2001 жылғы 30 сәуірде N 21, "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде", 2001 ж., N 23, 410-құжат, жарияланды (Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі төрағасының 2002 жылғы 25 сәуірдегі N 24 бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2002 жылғы 22 мамырда N 1861 тіркелді)" бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген Бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік материалдық резервінің материалдық құндылықтарын (жаңарту, алмастыру және броньнан шығару тәртібімен) шығару және жеткізу жөніндегі тендерлерді әзірлеу және өткізу ережелері:
мынадай мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын:
"12-1. Мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарының 50-ден аса атаулары шығарылған кезде тендерді өткізу туралы ақпараттық хабарлама осы Ережелердің 12-тармағының 3) тармақшасынсыз жарияланады.
Бұл жағдайда номенклатура, ең аз көлем, кесімді баға және шығару шарттары кіретін тауар туралы мәліметті конкурсты ұйымдастырушы уәкілетті жеткізушіге тікелей ұсынады.";
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымша:
мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарының 50-ден аса атаулары шығарылған кезде тендерді өткізу туралы ақпараттық хабарлама осы Нұсқаулықтың 6-тармағының 3) тармақшасынсыз жарияланады.
Бұл жағдайда конкурсты ұйымдастырушы номенклатура, ең аз көлем, кесімді баға және шығару шарттары кіретін тауар туралы мәліметті уәкілетті жеткізушіге тікелей ұсынады.".
2. Мемлекеттік резервті бақылау және нормативтік құқықтық қамтамасыз ету департаменті (Г.З.Дүйсенбекова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен кезден бастап бұйрық күшіне енеді.
Төраға