О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 апреля 2003 года № 135 "Об утверждении Инструкции по заполнению форм финансовой информации, Правил проведения анализа деятельности государственных предприятий и Правил определения основных показателей эффективности деятельности негосударственных юридических лиц с участием государства в уставном капитале", зарегистрированный за № 2250
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 сентября 2004 года № 348. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2004 года № 3154. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 ноября 2012 года № 523
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 29.11.2012 № 523.
В целях приведения в соответствие с пунктом 3  статьи 3 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 апреля 2003 года N 135 "Об утверждении Инструкции по заполнению форм финансовой информации, Правил проведения анализа деятельности государственных предприятий и Правил определения основных показателей эффективности деятельности негосударственных юридических лиц с участием государства в уставном капитале" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2250 и опубликованный в "Официальной газете" 20 декабря 2003 года N 51) (далее - Приказ) следующие изменения:
в наименовании Приказа слова "Правил проведения" и "Правил определения" заменить соответственно словами "Инструкции по проведению" и "Инструкции по определению";
в подпунктах 2) и 3) пункта 1 Приказа слова "Правила проведения" и "Правила определения" заменить соответственно словами "Инструкцию по проведению" и "Инструкцию по определению";
в Правилах проведения анализа деятельности государственных предприятий, утвержденных указанным Приказом:
в наименовании слова "Правила проведения" заменить словами "Инструкция по проведению";
в пункте 1 слова "Настоящие Правила определяют порядок проведения" заменить словами "Настоящая Инструкция детализирует проведение";
в пункте 3:
слова "Правилах определения" заменить словами "Инструкции по определению";
слово "Правила" заменить словом "Инструкция";
по всему тексту Правил, за исключением пункта 9, слово "Правил" заменить словом "Инструкции";
в Правилах определения основных показателей эффективности деятельности негосударственных юридических лиц с участием государства в уставном капитале, утвержденных указанным Приказом:
в наименовании слова "Правила определения" заменить словами "Инструкция по определению";
главу 1 изложить в следующей редакции:
"Инструкция по определению основных показателей эффективности деятельности негосударственных юридических лиц с участием государства в уставном капитале (далее - Инструкция) разработана в целях повышения эффективности управления государственным имуществом и определяет основные показатели эффективности деятельности негосударственных юридических лиц с участием государства в уставном капитале.";
в пункте 1 главы 3 слова "В настоящих правилах" заменить словами "В настоящей Инструкции".

N 2250 тіркелген "Қаржылық ақпарат нысандарын толтыру жөніндегі Нұсқаулықты, Мемлекеттік кәсіпорындардың қызметіне талдау жүргізу Ережелерін және Жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы бар мемлекеттік емес заңды тұлғалардың қызметтері тиімділігінің негізгі көрсеткіштерін анықтау Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2003 жылғы 2 сәуірдегі N 135 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2004 жылғы 10 қыркүйектегі N 348 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 15 қазанда тіркелді. Тіркеу N 3154. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 523 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрiнің 2012.11.29 № 523 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының  Заңының 3-бабының 3-тармағына сәйкес келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қаржылық ақпарат нысандарын толтыру жөніндегі Нұсқаулықты, Мемлекеттік кәсіпорындардың қызметіне талдау жүргізу Ережелерін және Жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы бар мемлекеттік емес заңды тұлғалардың қызметтері тиімділігінің негізгі көрсеткіштерін анықтау Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2003 жылғы 2 сәуірдегі N 135  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімдемесінде N 2250 тіркелген және "Ресми газетте" 2003 жылғы 20 желтоқсанда N 51 жарияланған) (бұдан әрі - Бұйрық) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Бұйрықтың атауындағы "жүргізу Ережелерін" және "анықтау Ережелерін" деген сөздер тиісінше "жүргізу жөніндегі нұсқаулықты" және "анықтау жөніндегі нұсқаулықты" деген сөздермен ауыстырылсын;
Бұйрықтың 1-тармағының 2) және 3) тармақшаларындағы "жүргізу ережесі" және "анықтау ережесі" деген сөздер тиісінше "жүргізу жөніндегі нұсқаулық" және "анықтау жөніндегі нұсқаулық" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік кәсіпорындардың қызметіне талдау жүргізу ережесінде:
атауындағы "жүргізу ережесі" деген сөздер "жүргізу жөніндегі нұсқаулық" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "осы Ереже жүргізу тәртібін анықтайды" деген сөздер "осы Нұсқаулық жүргізу егжей-тегжейін анықтайды" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта:
"анықтау ережесінде" деген сөздер "анықтау жөніндегі нұсқаулықта" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ереже" деген сөз "Нұсқаулық" деген сөзбен ауыстырылсын;
9-тармақты қоспағанда Ереженің барлық мәтіні бойынша "Ереже" деген сөз "Нұсқаулық" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген Бұйрықпен бекітілген Жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы бар мемлекеттік емес заңды тұлғалардың қызметі тиімділігінің негізгі көрсеткіштерін анықтау ережесінде:
атауындағы "анықтау ережесі" деген сөздер "анықтау жөніндегі нұсқаулық" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тарау мынадай редакцияда жазылсын:
"Жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы бар мемлекеттік емес заңды тұлғалардың қызметі тиімділігінің негізгі көрсеткіштерін анықтау жөніндегі нұсқаулық (бұдан әрі - Нұсқаулық) мемлекеттік мүлікті тиімді басқаруды арттыру мақсатында әзірленді және жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы бар мемлекеттік емес заңды тұлғалардың қызметі тиімділігінің негізгі көрсеткіштерін анықтайды.";
3-тараудың 1-тармағындағы "Осы ережелерде" деген сөздер "Осы нұсқаулықта" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и последующее его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан Раханова М.С.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра

2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің төрағасы М.С.Рахановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін атқарушы