Об утверждении Правил представления отчетности накопительным пенсионным фондом
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года № 331. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 января 2005 года № 3346. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 22 октября 2014 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 22.10.2014 № 196.
В соответствии c подпунктом 6) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании и надзоре финансового рынка и финансовых организаций" и пунктом 1 статьи 49 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые Правила представления отчетности накопительным пенсионным фондом.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 01 февраля 2005 года.
3. Департаменту стратегии и анализа (Еденбаев Е.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и иные меры, связанные с его принятием;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Национального Банка Республики Казахстан, накопительных пенсионных фондов и Объединения юридических лиц «Ассоциация финансистов Казахстана».
4. Департаменту по обеспечению деятельности (Несипбаев Р.Р.) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан принять меры к опубликованию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Утверждены
постановлением Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
от 27 ноября 2004 года № 331
Правила представления
отчетности накопительным пенсионным фондом
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила устанавливают порядок представления отчетности накопительным пенсионным фондом (далее - фонд) в уполномоченный орган, осуществляющий регулирование и надзор финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган).

Жинақтаушы зейнетақы қорының есеп беру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 11 қарашадағы N 331 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 12 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 3346. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 22 қазандағы 196 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 22.10.2014 № 196 (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу мен қадағалау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына және "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 49-бабының 1-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Жинақтаушы зейнетақы қорының есеп беру ережесі бекітілсін.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 ақпаннан бастап қолданысқа енеді.
3. Стратегия және талдау департаменті (Еденбаев Е.С.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын және оны қабылдауға байланысты өзге де шараларды қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне, жинақтаушы зейнетақы қорларына және "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" Заңды тұлғалар бірлестігіне жіберсін.
4. Агенттіктің қызметін қамтамасыз ету департаменті (Несіпбаев Р.Р.) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен
қадағалау жөніндегі
агенттігі Басқармасының
2004 жылғы 27 қарашадағы
N 331 қаулысымен бекітілген
Жинақтаушы зейнетақы қорының есеп беру ережесі 1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Ереже жинақтаушы зейнетақы қорының (бұдан әрі - қор) қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі уәкілетті органға (бұдан әрі - уәкілетті орган) есеп беру тәртібін белгілейді.

Глава 2. Представление отчетности
2. Отчетность фонда включает в себя:
1) отчет об объемах пенсионных накоплений и количестве индивидуальных пенсионных счетов вкладчиков (получателей) обязательных пенсионных взносов - в разрезе видов инвестиционных портфелей в соответствии с приложением 1 к настоящим Правилам;
2) отчет об объемах пенсионных накоплений и количестве вкладчиков (получателей) добровольных пенсионных взносов - в разрезе видов инвестиционных портфелей в соответствии с приложением 2 к настоящим Правилам;
3) отчет об объемах пенсионных накоплений и количестве вкладчиков (получателей) добровольных профессиональных пенсионных взносов - в разрезе видов инвестиционных портфелей в соответствии с приложением 3 к настоящим Правилам;
4) отчет об объемах пенсионных накоплений и количестве индивидуальных пенсионных счетов вкладчиков (получателей) обязательных пенсионных взносов по областям Республики Казахстан (по месту жительства вкладчика (получателя)) - в разрезе видов инвестиционных портфелей в соответствии с приложением 4 к настоящим Правилам;
5) отчет о пенсионных выплатах - в разрезе видов инвестиционных портфелей в соответствии с приложением 5 к настоящим Правилам;
6) отчет об условных требованиях (обязательствах) за счет собственных активов по состоянию на конец последнего календарного дня отчетного периода в соответствии с приложением 6 к настоящим Правилам;
7) отчет о ценных бумагах, приобретенных за счет собственных активов, по состоянию на конец последнего календарного дня отчетного периода в соответствии с приложением 7 к настоящим Правилам;
8) отчет об операциях «обратное РЕПО» и «РЕПО», совершенных за счет собственных активов, по состоянию на конец последнего календарного дня отчетного периода в соответствии с приложением 8 к настоящим Правилам;
9) отчет о вкладах в банках второго уровня, размещенных за счет собственных активов, по состоянию на конец последнего календарного дня отчетного периода в соответствии с приложением 9 к настоящим Правилам;
10) отчет об инвестициях в капитал других юридических лиц в соответствии с приложением 10 к настоящим Правилам;
11) отчет об остатках собственных денежных средств и эквивалентов денежных средств по состоянию на конец каждого календарного дня отчетного периода в соответствии с приложением 11 к настоящим Правилам;
12) отчет об аффинированных драгоценных металлах, приобретенных за счет собственных активов, по состоянию на конец последнего календарного дня отчетного периода в соответствии с приложением 12 к настоящим Правилам.

2-тарау. Есеп беру
2. Қордың есебіне мыналар жатады:
1) осы Ереженiң 1-қосымшасына сәйкес инвестициялық портфельдің түрлері бөлігінде - жинақталған зейнетақы қаражатының көлемі және міндетті зейнетақы жарналары салымшыларының (алушыларының) саны жеке зейнетақы шоттары туралы есеп;
2) осы Ереженiң 2-қосымшасына сәйкес инвестициялық портфельдің түрлері бөлігінде - жинақталған зейнетақы қаражатының көлемі және ерікті зейнетақы жарналары салымшыларының (алушыларының) саны туралы есеп;
3) осы Ереженiң 3-қосымшасына сәйкес инвестициялық портфельдің түрлері бөлігінде - жинақталған зейнетақы қаражатының көлемі және ерікті кәсіби зейнетақы жарналары салымшыларының (алушыларының) саны туралы есеп;
4) осы Ереженiң 4-қосымшасына сәйкес инвестициялық портфельдің түрлері бөлігінде - жинақталған зейнетақы қаражатының көлемі және Қазақстан Республикасының облыстары бойынша міндетті зейнетақы жарналары (салымшыларының (алушыларының) тұрғылықты жері бойынша) саны жеке зейнетақы шоттары туралы есеп;
5) осы Ереженiң 5-қосымшасына сәйкес инвестициялық портфельдің түрлері бөлігінде - зейнетақы төлемдері туралы есеп;
6) осы Ереженiң 6-қосымшасына сәйкес есептi кезеңнiң соңғы күнтiзбелiк күнiнiң соңындағы жағдай бойынша меншікті активтерінің шартты талаптары (міндеттемелері) туралы есеп;
7) осы Ереженiң 7-қосымшасына сәйкес есептi кезеңнiң соңғы күнтiзбелiк күнiнiң соңындағы жағдай бойынша өз активтерінің есебінен сатып алынған бағалы қағаздар туралы есеп;
8) осы Ереженiң 8-қосымшасына сәйкес есепті кезеңнің соңғы күнтізбелік күнінің жағдайы бойынша өз активтері есебінен жасалған "кері РЕПО" және "РЕПО" операциялары туралы есеп;
9) осы Ереженiң 9-қосымшасына сәйкес есепті кезеңнің соңғы күнтізбелік күнінің жағдайы бойынша өз активтері есебінен орналастырылған екінші деңгейдегі банктердегі салымдары туралы есеп;
10) осы Ереженің 10-қосымшасына сәйкес басқа заңды тұлғалардың капиталына инвестициялар туралы есеп;
11) осы Ереженiң 11-қосымшасына сәйкес есепті кезеңдегі әрбір күнтізбелік күн соңындағы жағдай бойынша меншікті ақша қаражатының және ақша қаражаты баламаларының қалдығы туралы есеп;
12) осы Ереженiң 12-қосымшасына сәйкес есептi кезеңнiң соңғы күнтiзбелiк күнiнiң соңындағы жағдай бойынша меншікті активтерінің есебінен сатып алынған тазартылған қымбат металдар туралы есеп.

Отчеты в соответствии с подпунктами 1)2)3)4) и 5) пункта 2 настоящих Правил представляются по каждому виду инвестиционного портфеля согласно статье 34-1 Закона Республики Казахстан от 20 июня 1997 года «О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан».
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.02.2012 № 68 (вводится в действие 01.07.2012).
3. Фонд представляет отчетность на электронном носителе ежемесячно, не позднее 18.00 часов времени города Астаны пятого рабочего дня месяца, следующего за отчетным.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N 310 (порядок введения в действие см. п.2 пост. N 310 ).
3-1. Отчетность на бумажном носителе, составляемая ежемесячно, подписывается первым руководителем (на период его отсутствия – лицом, его замещающим), главным бухгалтером, заверяется печатью и хранится у фонда. По требованию уполномоченного органа фонд не позднее двух рабочих дней со дня получения запроса представляет отчетность на бумажном носителе.
Сноска. Правила дополнены пунктом 3-1 в соответствии с постановлением Правления АФН РК от 27.08.2005 N 310 (порядок введения в действие см. п. 2 пост. N 310); в редакции постановления Правления АФН РК от 30.03.2007 N 64 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации); с изменением, внесенным постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
3-2. Отчетность на электронном носителе представляется с использованием транспортной системы гарантированной доставки информации с криптографическими средствами защиты, обеспечивающей конфиденциальность и некорректируемость представляемых данных.
Сноска. Глава дополнена пунктом 3-2 - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N 310 (порядок введения в действие см. п.2 пост. N 310 ).
3-3. Идентичность данных, представляемых на электронном носителе, данным на бумажном носителе, обеспечивается первым руководителем фонда (на период его отсутствия – лицом, его замещающим) и главным бухгалтером.
Сноска. Правила дополнены пунктом 3-3 в соответствии с постановлением Правления АФН РК от 27.08.2005 N 310 (порядок введения в действие см. п. 2 пост. N 310); с изменением, внесенным постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).

Осы Ереженің 2-тармағының 1), 2), 3), 4) және 5) тармақшаларына сәйкес есептер "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 1997 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 34-1-бабына сәйкес инвестициялық портфельдің әрбір түрі бойынша ұсынылады.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 68 (2012.07.01 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Қор есепті электрондық тасымалдағышта ай сайын, бірақ есепті айдан кейінгі айдың бесінші жұмыс күні Астана уақыты бойынша сағат 18.00-ден кешіктірмей береді.
Ескерту: 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз).
3-1. Ай сайын қағаз тасымалдағышта жасалатын есеп беруге бірінші басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам), бас бухгалтер қол қояды, ол мөрмен расталады және Қорда сақталады. Қор уәкілетті органның талап етуі бойынша сұрату алған күннен бастап екі жұмыс күнінен кешіктірмей қағаз тасымалдағыштағы есеп беруді ұсынады.
Ескерту: 3-1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 30 наурыздағы N 64 (мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі), өзгерту енгізілді- 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.
3-2. Электрондық тасымалдағыштағы есеп ұсынылатын деректердiң құпиялылығын және түзетiлмейтiндiгiн қамтамасыз ететiн криптографиялық қорғау құралдарымен ақпаратты кепiлдiк бере отырып жеткiзу көлiк жүйесiн пайдалануымен ұсынылады.
Ескерту: 3-2-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз ).
3-3. Электрондық тасымалдағышта ұсынылатын деректердiң қағаз жазбадағы деректермен сәйкестiгiн Қордың бiрiншi басшысы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам) және бас бухгалтер қамтамасыз етедi.
Ескерту: 3-3-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз ), өзгерту енгізілді- 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.

3-4. В случае необходимости внесения изменений и (или) дополнений в отчетность, фонд в течение трех рабочих дней со дня представления отчетности представляет в уполномоченный орган письменное ходатайство с объяснением причин необходимости внесения изменений и (или) дополнений.
При обнаружении неполной и (или) недостоверной информации в отчетности, представленной фондом, уполномоченный орган уведомляет об этом фонд. Фонд не позднее двух рабочих дней со дня уведомления уполномоченным органом представляет доработанную с учетом замечаний уполномоченного органа отчетность.
Сноска. Правила дополнены пунктом 3-4 в соответствии с постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
4. Данные в отчетности указываются в национальной валюте Республики Казахстан - тенге.
5. Единица измерения, используемая при составлении отчетности, устанавливается в тысячах тенге. Сумма менее пятисот тенге в отчетности округляется до нуля, а сумма равная пятьсот тенге и выше, округляется до тысячи тенге.
6 - 10. Исключены постановлением Правления АФН РК от 27.08.2005 N 310 (порядок введения в действие см. п.2 пост. N 310 ).
11. Исключен постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
12. Исключен постановлением Правления АФН РК от 27.08.2005 N 310 (порядок введения в действие см. п.2 пост. N 310).
Глава 3. Заключительные положения
13. Вопросы, не урегулированные настоящими Правилами, разрешаются в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам представления отчетности
накопительным пенсионным фондом
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Правления АФН РК от 09.01.2006 N 17 (вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня гос. регистрации); с изменением, внесенным постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет
об объемах пенсионных накоплений и количестве
индивидуальных пенсионных счетов
вкладчиков (получателей) обязательных пенсионных взносов
______________________________________________
(полное наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на "__" "_______" ____ года
Возраст вклад-
чиков
(полу- чате-
лей)
Символ
Индивидуальные пенсионные счета вкладчиков (получателей), заключивших договор о пенсионном обеспечении
Индивидуаль-
ные пенсион-
ные счета
вкладчиков
(получате-
лей), не имеющих договоров о пенсионном обеспечении
Мужчины
Женщины
Коли-
чество
Сумма
нако-
плений
(в тыся-
чах
тенге)
Коли-
чество
Сумма
нако-
плений (в тыся-
чах тенге)
Коли-
чество
Сумма
нако-
плений
(в тыся-
чах
тенге)
до 20 лет

3-4. Есептілікке өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу қажеттілігіне байланысты, қор есептілікті ұсынған күннен бастап үш жұмыс күн ішінде уәкілетті органға өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу қажеттілігінің себептерін түсіндіре отырып жазбаша өтініш ұсынады.
Қор ұсынған есептілікте толық емес және (немесе) шынайы емес ақпаратты анықтаған кезде уәкілетті орган ол жайында брокер мен дилерге хабарлайды. Қор уәкілетті орган хабарлаған күннен бастап екі жұмыс күнінен кешіктірмей уәкілетті органның ескертулерін ескере отырып пысықталған есептілікті ұсынады.
Ескерту. 3-4-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
4. Есептегі деректер Қазақстан Республикасының ұлттық валютасымен - теңгемен көрсетіледі.
5. Есепті жасаған кезде қолданылатын өлшем бірлігі мың теңгемен белгіленеді. Есепте бес жүз теңгеден аз сома нөлге дейін дөңгелектенеді, ал бес жүзге тең және одан жоғары сома мың теңгеге дейін дөңгелектенеді.
6-10. <*>
Ескерту: 6-10-тармақтар алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз ).
11. Алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
12. <*>
Ескерту: 12-тармақ алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз ).
3-тарау. Қорытынды ережелер
13. Осы Ережеде реттелмеген мәселелер Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен шешіледі.
Жинақтаушы зейнетақы қорының
есеп беру ережесiне 1-қосымша
Ескерту: 1-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 17 қаулысымен , өзгерту енгізілді - 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
___________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
______жылғы "______"_____________ жағдай бойынша
Жинақталған зейнетақы қаражатының көлемi және мiндеттi
зейнетақы жарналары салымшыларының (алушыларының) жеке
зейнетақы шоттарының саны туралы есеп
Салымшы-
лардың
(алушы-
лардың
жасы)
Сим-
волы
Зейнетақымен
қамсыздандыру шартын
(алушылардың жеке
зейнетақы шоттары
Зейнетақымен
қамсыздандыру шартын
(алушылардың) жеке
зейнетақы шоттары
Ерлер
Әйелдер
Саны
Жинақтал-
ған сома-
сы (мың
теңгемен)
Саны
Жинақтал-
ған сома-
сы (мың теңгемен)
Саны
Жинақтал-
ған сома-
сы (мың теңгемен)
20 жасқа
дейін

156
76 лет
157
77 лет
158
78 лет
159
79 лет
160
80 лет
161
81 год и более
162
Итого
100
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 4
к Правилам представления отчетности
накопительным пенсионным фондом
Сноска. Приложение 4 в редакции постановления Правления АФН РК от 09.01.2006 N 17 (вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня гос. регистрации); с изменением, внесенным постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет
об объемах пенсионных накоплений и количестве
индивидуальных пенсионных счетов вкладчиков (получателей)
обязательных пенсионных взносов по областям Республики Казахстан
(по месту жительства вкладчика/получателя)
____________________________________________________
(полное наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на "___ " " _______ " ____________ года
Наименование области/
города
Символ
Индивидуальные пенсионные счета вкладчиков (получателей),  заключивших договор о пенсионном
обеспечении
Индивидуальные пенсионные счета вкладчиков (получателей), не
имеющих договоров о пенсионном обеспечении
Коли-
чество
Сумма на-
коплений
(в тыся-
чах тенге)
Коли-
чество
Сумма на-
коплений (в тыся-
чах тенге)
1
2
3
4
5
6
Акмолинская

156
76 жас
157
77 жас
158
78 жас
159
79 жас
160
80 жас
161
81 жас және одан
жоғары
162
Жиынтығы
100
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Жинақтаушы зейнетақы
қорының есеп беру
ережесіне 4-қосымша
Ескерту: 4-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 17 қаулысымен , өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
___________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
______жылғы "______"_____________ жағдай бойынша
Жинақталған зейнетақы қаражатының көлемi және Қазақстан
Республикасының облыстары бойынша мiндеттi зейнетақы жарналары
салымшыларының (алушыларының) (салымшының/алушының тұрғылықты
жерi бойынша) жеке зейнетақы шоттарының саны туралы есеп
Облыс/
қала
атауы
Сим-
волы
Зейнетақымен
қамсыздандыру шартын жасасқан салымшылардың
(алушылардың жеке
зейнетақы шоттары
Зейнетақымен
қамсыздандыру шартын жасамаған салымшылардың
(алушылардың жеке
зейнетақы шоттары
Саны
Жинақталған сомасы (мың
теңгемен)
Саны
Жинақталған сомасы (мың теңгемен)
1
2
3
4
5
6
Ақмола

101
Актюбинская
102
Алматинская
103
Атырауская
104
Восточно-
Казахстанская
105
Жамбылская
106
Западно-
Казахстанская
107
Карагандин-
ская
108
Кызылордин-
ская
109
Костанайская
110
Мангистауская
111
Павлодарская
112
Северо-
Казахстанская
113
Южно-
Казахстанская
114
город Астана
115
город Алматы
116
Не указан регион
117
Итого
100
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 5
к Правилам представления отчетности
накопительным пенсионным фондом
Отчет
о пенсионных выплатах
_______________________________________________________
(полное наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на  "___"  "___________"  _____года
Сноска. Приложение 5 с изменением, внесенным постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
(в тысячах тенге)
Наименование статей
Символ
На начало отчетного
периода
На конец
отчетного
периода
1
2
3
4
Пенсионные выплаты по графику:
Пенсионные выплаты за счет обязательных пенсионных взносов:

101
Ақтөбе
102
Алматы
103
Атырау
104
Шығыс
Қазақстан
105
Жамбыл
106
Батыс
Қазақстан
107
Қарағанды
108
Қызылорда
109
Қостанай
110
Маңғыстау
111
Павлодар
112
Солтүстік
Қазақстан
113
Оңтүстік
Қазақстан
114
Астана
қаласы
115
Алматы
қаласы
116
Аймағы
көрсетіл-
меген
117
Жиынтығы
100
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Жинақтаушы зейнетақы
қорының есеп беру
ережесіне 5-қосымша
______________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
___ жылғы "_____" ___________ жағдай бойынша
Зейнетақы төлемдері туралы есеп
___________________________________________
Ескерту. 5-қосымша өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
(мың теңгемен)
Бап атаулары
Символы
Есепті
кезең
басына
Есепті
кезең
аяғына
1
2
3
4
Кесте бойынша зейнетақы төлемдері:
Міндетті зейнетақы жарналары есебінен
зейнетақы төлемдері:

900
при достижении пятидесятилетнего возраста
901
количество (человек)
902
Сумма
903
при достижении пенсионного возраста (мужчины - 63 года, женщины - 58 лет)
904
количество (человек)
905
Сумма
906
Всего пенсионные выплаты
1000
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 6
к Правилам представления
отчетности накопительным
пенсионным фондом
Форма
Сноска. Приложение 6 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.02.2012 № 68 (вводится в действие 01.07.2012).
Отчет об условных требованиях (обязательствах)
за счет собственных активов
_______________________________________________________
(наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на «___» _______ 20__ года
(в тысячах тенге)
Наименование статьи
Базовый
актив
Националь-
ный
иденти-
фикацион-
ный номер
Текущая
стоимость
на дату
заклю-
чения
сделки
Текущая
стоимость
на
отчетную
дату
1
2
3
4
5
6
1
Условные требования
1.1
Условные требования по покупке
финансовых фьючерсов

900
Елу бес жасқа келген кезде
901
Саны (адам)
902
Сомасы
903
Зейнеткерлік жасқа келген кезде
(ерлер - 63 жас, әйелдер - 58 жас)
904
Саны (адам)
905
Сомасы
906
Зейнетақы төлемдері барлығы
1000
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Жинақтаушы зейнетақы
қорының есеп беру
ережесіне 6-қосымша
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 68 (2012.07.01 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Нысан
_______________________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының атауы)
20__ жылғы "___" _______ жағдай бойынша
меншікті активтер есебінен шартты талаптар (міндеттемелер)
туралы есептер
(мың теңге)
Баптың атауы
Базалық актив
Ұлттық сәйкестендіру нөмірі
Мәміле жасалған күнгі ағымдағы құны
Есепті күнгі ағымдағы құны
1
2
3
4
5
6
1
Шартты талаптар
1.1
Қаржы фьючерстерін сатып алу бойынша шартты талаптар

2.7.n
2.8
Условные обязательства по продаже
финансовых форвардов
2.8.1
2.8.n
2.9
Проданные опционные контракты – «пут»
2.9.1
2.9.n
2.10
Проданные опционные контракты «колл»
2.10.1
2.10.n
2.11
Прочие условные обязательства
2.11.1
2.11.n
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его замещающее)
________________________________________________ ____________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)          (подпись)
Главный бухгалтер ________________________________________ __________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)   (подпись)
Исполнитель: ___________________________  _________ __________________
(должность, фамилия и имя,  (подпись)   (номер телефона)
при наличии - отчество)
Дата подписания отчета «_____» _________ 20__ года.
Место для печати.
Приложение 7
к Правилам представления отчетности
накопительным пенсионным фондом
Сноска. Приложение 7 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.08.2005 N 310 (порядок введения в действие см. п. 2); от 25.06.2010 № 89 (порядок введения в действие см. п. 2); от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет о ценных бумагах,
приобретенных за счет собственных активов
по состоянию на конец последнего
календарного дня отчетного периода
_______________________________________________________
(полное наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на  "___"  "___________"  _____года
(в тысячах тенге)
№ п/п
Наименование
эмитента
Вид
ценной
бумаги
Нацио-
нальный
иденти-
фикаци-
онный
номер
Количество
ценных
бумаг
(в штуках)
Номи-
нальная
стоимость
Валюта
номиналь-
ной
стоимости
1
2
3
4
5
6
7
1
Государствен-
ные ценные
бумаги
Республики
Казахстан
1.1.
1.2.
2
Негосудар-
ственные
эмиссионные
ценные бумаги
организаций
Республики
Казахстан
2.1.
Ценные бумаги
банков второ-
го уровня

2.7.n
2.8
Қаржы форвардтарын сату бойынша шартты міндеттемелер
2.8.1
2.8.n
2.9
Сатылған опцион келiсiм-шарттар – "пут"
2.9.1
2.9.n
2.10
Сатылған опцион келiсiм-шарттар – "колл"
2.10.1
2.10.n
2.11
Басқа шартты міндеттемелер
2.11.1
2.11.n
Бірінші басшы (ол болмаған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)      (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Орындаушы: _______________________ _________ __________________
(лауазымы, тегі, аты, бар   (қолы)    (телефон нөмірі)
болса - әкесінің аты)
Есепке қол қойылған күн 20_____ жылғы "_____" _________________
Мөр орны.
Жинақтаушы зейнетақы
қорының есеп беру
ережесіне 7-қосымша
Ескерту: 7-қосымшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005.08.27 N 310 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2010.06.25 N 89, 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.
______________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
___ жылғы "_____" ___________ жағдай бойынша
Есепті кезеңнің соңғы күнтізбелік күнінің жағдайы
бойынша өз активтерінің есебінен сатып алынған бағалы
қағаздар туралы есеп
(мың теңгемен)
N р/с
Эмитенттің атауы
Бағалы
қағаз-
дың
түрі
Ұлттық
біре-
гей-
лен-
діру
нөмірі
Бағалы
қағаз-
дардың
саны
(дана-
мен)
Номи-
нал-
дық
құны
Номи-
нал-
дық
құны
валю-
тасы
1
2
3
4
5
6
7
1
Қазақстан Республи-
касының мемлекеттік
бағалы қағаздары
1.1.
1.2.
2
Қазақстан Республикасы
ұйымдарының мемлекет-
тік емес эмиссиялық
бағалы қағаздары
2.1.
Екінші деңгейдегі
банктердің бағалы
қағаздары

2.1.1.
2.1.2.
2.2.
Ценные бумаги
юридических
лиц, за
исключением
банков второ-
го уровня
2.2.1.
2.2.2.
3.
Ценные бумаги
иностранных
государств
3.1.
3.2
4.
Негосударст-
венные ценные
бумаги
эмитентов -
нерезидентов
Республики
Казахстан
4.1.
4.2.
5.
Ценные бумаги
международных
финансовых
организаций
5.1.
5.2.
6
Паи инвести-
ционных фондов
6.1.
6.2.
7
Всего
Продолжение таблицы
Суммарная текущая стоимость
Ценные бумаги,
имеющиеся в
наличии для
продажи (за
вычетом
резервов на
обесценение),
в том числе:
начис-
ленное
вознаг-
раждение
Ценные бумаги,
оцениваемые по
справедливой
стоимости,
изменения
которых
отражаются в
составе при-
были или
убытка, в том
числе
начис-
ленное
вознаг-
раждение
Ценные бу-
маги, удер-
живаемые до
погашения
(за вычетом
резервов на
обесцене-
ние), в
том числе
начис-
ленное
вознаг-
раждение
8
9
10
11
12
13
Продолжение таблицы
Дата
Листинг/
рейтинг
Примечание*
Приобре-
тения
Погашения
14
15
16
17
* если имеются ограничения права собственности на ценные бумаги, то
следует проставлять слово "да"
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 8
к Правилам представления отчетности
накопительным пенсионным фондом
Отчет об операциях "обратное РЕПО" и "РЕПО",
совершенных за счет собственных активов
по состоянию на конец последнего календарного
дня отчетного месяца
_______________________________________________________
(полное наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на  "___"  "___________"  _____года

2.1.1
2.1.2
2.2.
Екінші деңгейдегі
банктерді қоспағанда,
заңды тұлғалардың
бағалы қағаздары
2.2.1
2.2.2
3.
Шетел мемлекеттерінің
бағалы қағаздары
3.1
3.2.
4.
Қазақстан Республика-
сының резидент емес-
эмитенттерінің
мемлекеттік бағалы
қағаздары
4.1.
4.2.
5.
Халықаралық қаржы
ұйымдарының бағалы
қағаздары
5.1.
5.2.
6
Инвестициялық
қорлардың пайлары
6.1
7
Барлығы
кестенің жалғасы
Жиынтық ағымдағы құны
Күні
Лис-
тинг/
рей-
тинг
Ескерту*
Сатуға арналған қолда бар бағалы қағаздар (құнсыздануға резервтер шегерілгенде),
оның ішінде
Есептелгенсыйақы
Өзгерістері пайданың немесе шығынның құрамында көрсетілетін, әділ құны бойынша бағаланатын бағалы қағаздар, оның ішінде
Есептелген сыйақы
Өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар (құнсыздануға резервтер шегерілген), оның ішінде
Есептелген сыйақы
Сатып алу
Өтеу
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
* егер, бағалы қағаздарға меншiк құқығын шектеу болса, онда "иә" деген сөз қойылуы керек
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Жинақтаушы зейнетақы
қорының есеп беру
ережесіне 8-қосымша
______________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
___ жылғы "_____" ___________ жағдай бойынша
Есепті кезеңнің соңғы күнтізбелік күнінің жағдайы
бойынша өз активтері есебінен жасалған "кері РЕПО"
және "РЕПО" операцияларының құрылымы туралы есеп

2.2.1.
Продолжение таблицы
Дата
Срок операции   в
днях
Ставка
вознаграждения
Количество
ценных
бумаг
Сумма  операции
в тенге
Листинг/
рейтинг
открытия
операции
закрытия
операции
6
7
8
9
10
11
12
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 9
к Правилам представления отчетности
накопительным пенсионным фондом
Сноска. Приложение 9 с изменениями, внесенными постановлениями Правления АФН РК от 27.08.2005 N 310 (порядок введения в действие см. п.2 пост. N 310); от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет о вкладах в банках второго уровня,
размещенных за счет собственных активов
по состоянию на конец последнего календарного
дня отчетного периода
_______________________________________________________
(полное наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на  "___"  "___________"  _____года
(в тысячах тенге)
№ п/п
Наименование
статей  в разрезе
банков/банка
Код
банка
Валюта
вклада
Рейтинг/
Листинг
Срок
вклада
в днях
Ставка
вознаграждения
по вкладу
(в процентах
годовых)
1
2
3
4
5
6
8
1
Вклады до востребования
1.1.
1.2.
2
Срочные вклады
2.1.
2.2.
3
Условные вклады
3.1.
3.2.
4
Всего
Продолжение таблицы
Сумма основного долга
по вкладу
Вознаграждение
по вкладу
Итого
текущая стоимость  вклада
Резервы на  возможные
потери
Примеча-ние*
в тенге
в иностранной
валюте
в тенге
в иностранной
валюте
9
10
11
12
13
14
15
* если имеются ограничения права собственности на вклад, то следует
проставлять слово "да"
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 10
к Правилам представления отчетности
накопительным пенсионным фондом
Сноска. Правила дополнены приложением 10 в соответствии с постановлением Правления АФН РК от 09.01.2006 N 17 (вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня гос. регистрации); с изменениями, внесенными постановлениями Правления АФН РК от 22.08.2008 N 127 (вводится в действие 01.10.2008); от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет об инвестициях в капитал других юридических лиц
___________________________________________________
(полное наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на "___" " _____ " _____________ года
N
Наименование
юридического лица
Покупная
стои-
мость
(в тыся-
чах
тен-
ге)
Балансо-
вая стои-
мость (в тысячах
тенге)
Коли-
чест-
во
акций
шту-
ках)
Соотношение
количества
акций, при-
надлежащих
накопитель-
ному пенси-
онному фон-
ду, к общему
количеству
голосующих
акций эми-
тента (в
процентах)
Да-
та
при-
об-
ре-
те-
ния
В
с
е
г
о
в том числе сум-
мар-
ное
на-
чис-
лен-
ное воз-
наг-
раж-
дение
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Финансовые организации- резиденты Республики Казахстан
1. 1.
Банки второго уровня
1.1.1.
простые
акции
1.1.1.1.
1.1.1.n.
1.1.2.
привилегиро- ванные акции
1.1.2.1.
1.1.2.n
1.3.
Страховые (перестрахо- вочные) орга-
низации
1.3.1.
простые акции
1.3.1.1.
1.3.1.n.
1.3.2.
привилегиро- ванные акции
1.3.2.1.
1.3.
2.n.
1.4.
Иные финансовые организации
1.4.1.
простые
акций
1.4.1.1.
1.4.1.n.
1.4.2.
привилегиро- ванные акции

2.2.1
кестенің жалғасы
Операцияның
күнмен мерзімі
Сыйақы
ставкасы
Бағалы қа-
ғаздар саны
Операция со-
масы теңгемен
Листинг/
рейтинг
8
9
10
11
12
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Жинақтаушы зейнетақы
қорының есеп беру
ережесіне 9-қосымша
Ескерту: 9-қосымшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз ), 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.
______________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
___ жылғы "_____" ___________ жағдай бойынша
Есепті кезеңнің соңғы күнтізбелік күнінің жағдайы
бойынша өз активтері есебінен орналастырылған екінші
деңгейдегі банктердегі салымдардың құрылымы
туралы есеп
(мың теңгемен)
N
р/с
Банктер/банк
бөлігінде бап атауы
Банк
коды
Салым
валю-
тасы
Рей-
тинг/
Лис-
тинг
Салым
мерзімі
күнмен
Салым
бойынша
сыйақы
ставкасы
(жылдық
процен-
тпен)
1
2
3
4
5
6
7
1
Талап етуге дейінгі
салымдар
1.1.
1.2.
2
Мерзімді салымдар
2.1.
2.2.
3
Шартты салымдар
3.1.
3.2.
4
Барлығы
кестенің жалғасы
Салым бойынша
негізгі борыш сомасы
Салым бойынша сыйақы
Салымның
ағымдағы
құны
жиынтығы
Ықтимал
шығын
резер-
втері
Ескер-
ту*
теңгемен
шетел
валютасында
теңгемен
Шетел
валютасында
9
10
11
12
13
14
15
* егер, салымға меншiк құқығын шектеу болса, онда "иә" деген
сөз қойылуы керек
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Жинақтаушы зейнетақы қорының
есеп беру ережесiне
10-қосымша
Ескерту. 10-қосымшамен толықтырылды, өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006.01.09 N 17, 2008.08.22 N 127 Қаулыларымен, 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.
Басқа заңды тұлғалардың капиталына
инвестициялар туралы есеп
___________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
______жылғы "______"_____________ жағдай бойынша
N
Заңды
тұлғаның
атауы
Сатып
алу
құны
(мың
теңге-мен)
Баланстық
құны (мың
теңгемен)
Акция-лар
саны
(дана-
мен)
Жинақтаушы
зейнетақы
қорына тиесі-
лі акциялар
санының эми-
тенттің дауыс
беретін
акцияларының
жалпы санына
ара қатынасы
(процентпен)
Сатып
алын-
ған
күні
Бар-
лығы
оның
ішінде
жиынтық
есеп-
телген
сыйақы
1.
Қазақстан
Республика-
сының рези-
денттері -
қаржы
ұйымдары
1.1.
Екінші
деңгейдегі
банктер
1.1.
1.
жай
акциялар
1.1.
1.1.
1.1.
1.n.
1.1.
2.
артықшылық-
ты акциялар
1.1.
2.1.
1.1.
2.n.
1.3.
Сақтандыру
(қайта
сақтандыру)
ұйымдары
1.3.
1.
жай
акциялар
1.3.
1.1.
1.3.
1.n.
1.3.
2.
артықшылық-
ты акциялар
1.3.
2.1.
1.3.
2.n.
1.4.
Өзге қаржы
ұйымдары
1.4.
1.
жай
акциялар
1.4.
1.1.
1.4.
1.n.
1.4.
2.
артықшылық-
ты акциялар

1.2.1.
1.2.n.
2.
Сумма активов по
балансу
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 12
к Правилам представления
отчетности накопительным
пенсионным фондом
Форма
Сноска. Правила дополнены приложением 12 в соответствии с постановлением Правления Национального Банка РК от 24.02.2012 № 68 (вводится в действие 01.07.2012).
Отчет об аффинированных драгоценных металлах,
приобретенных за счет собственных активов
_______________________________________________________
(наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на «___» _______ 20__ года
(тысяч тенге)
Наименование
аффиниро-
ванного
драгоценного
металла
Коли-
чество
тройских
унций
Валюта
платежа
Цена покупки
за одну
тройскую
унцию
Суммарная
покупная
стоимость
Суммарная
текущая
стоимость
Итого в
процентах
от
текущей
стоимости
пенсион-
ных
активов
в валюте
в тенге
в валюте
в тенге
в валюте
в тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Всего по
части 5:
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его замещающее)
_________________________________________________ ___________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)           (подпись)
Главный бухгалтер ________________________________________ __________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)   (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя, (подпись)  (номер телефона)
при наличии - отчество)
Дата подписания отчета «_____» __________ 20___ года.
Место для печати.

1.2.1.
1.2.n.
2.
Баланс бойынша активтер сомасы
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Жинақтаушы зейнетақы қорының
есеп беру ережесіне 12-қосымша
Ескерту. 12-қосымшамен толықтырылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 68 (2012.07.01 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Нысан
_______________________________________________________
(жианақтаушы зейнетақы қорының атауы)
20__ жылғы "___" _______ жағдай бойынша
меншікті активтер есебінен сатып алынған тазартылған қымбат металдар
жөніндегі есеп
(мың теңге)
Тазартылған қымбат металдың атауы
Троя унцияларының саны
Төлем валютасы
Бір троя унциясын сатып алу бағасы
Жиынтық сатып алу құны
Жиынтық ағымдағы құны
Жиынтығы зейнетақы активтердің ағымдағы құны
валютамен
теңгемен
валютамен
теңгемен
валютамен
теңгемен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Барлығы 5-бөлім бойынша:
Бірінші басшы (ол болмаған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)      (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Орындаушы: _______________________ _________ __________________
(лауазымы, тегі, аты, бар   (қолы)    (телефон нөмірі)
болса - әкесінің аты)
Есепке қол қойылған күн 20_____ жылғы "_____" _________________
Мөр орны.