Об утверждении схемы зонирования земель г. Степногорска, поселков Аксу, Заводской, Бестобе, сел Карабулак, Коксал, Карабулакского сельского округа и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога и кадастровой (оценочной) стоимости
Решение Акмолинского областного Маслихата от 28 октября 2004 г. N 3С-8-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 07 декабря 2004 г. N 2919. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 5С-23-5
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 28.03.2014 года № 5С-23-5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 11  Земельного  Кодекса Республики Казахстан, статьей 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", на основании материалов по зонированию земель г. Степногорска, поселков Аксу, Заводской, Бестобе, сел Карабулак, Коксал, Карабулакского сельского округа, предоставленных областным комитетом по управлению земельными ресурсами, одобренных Степногорским городским маслихатом, положительного заключения заинтересованных комитетов и согласно представления акимата области № 1-02/1507 от 18 октября 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель в административных границах г.Степногорска и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога и кадастровой (оценочной) стоимости:
1) к базовым ставкам земельного налога г. Степногорска (приложение № 1);
2) к базовым ставкам земельного налога поселков Аксу, Заводской, Бестобе, с. Карабулак, с. Коксал (приложение № 2);
3) к базовым ставкам земельного налога земель сельскохозяйственного назначения Карабулакского сельского округа (приложение № 3);
4) к базовым ставкам кадастровой (оценочной) стоимости земельных участков г. Степногорска (приложение № 4).
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики и бюджета.
3. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии                 Секретарь
областного маслихата                областного маслихата
Приложение N 1
к решению областного маслихата
№ 3c-8-7 от 28.10.2004 года
"Об утверждении схемы зонирования
земель в административных границах
г. Степногорска и поправочных
коэффициентов к базовым ставкам
земельного налога и кадастровой
(оценочной) стоимости"
Поправочные коэффициенты к базовой ставкеземельного налога г.Степногорска
Зоны
микрорайона
Поправочные коэффициенты к базовой ставке  земельного налога
I
мкр. 3
1,4
мкр. 2
мкр. 4 (часть)
мкр. 1
базар
II
мкр. 5
1,3
мкр. 4 (часть)
лесопарковая зона
III
мкр. 7
1,2
мкр. 6
жилая зона Пригородный
Больничный и учебный комплексы
IV
мкр. 9
1,1
V
мкр. 20
1
I п
в городе
1,3
ІІ п
за городом
1,2
Приложение № 2
к решению областного маслихата
№ 3C-8-7 от 28.10.2004 года
"Об утверждении схемы зонирования
земель в административных границах
г. Степногорска и поправочных
коэффициентов к базовым ставкам
земельного налога и кадастровой
(оценочной) стоимости"
Коэффициенты к базовым ставкам земельного налога по населенным пунктам в административных границах г.Степногорска
Наименование  населенных пунктов
Поправочный коэффициент к базовым ставкам земельного налога
1
с.Карабулак
0.8
2
с. Коксал
0.8
3
п.Аксу
0.8
4
п. Аксу (Кварцитка)
1.3
5
п. Заводской
1.3
6
п. Бестобе
1.0
Приложение № 3
к решению областного маслихата
№ 3C-8-7 от 28.10.2004 года
"Об утверждении схемы зонирования
земель в административных границах
г. Степногорска и поправочных
коэффициентов к базовым ставкам
земельного налога и кадастровой
(оценочной) стоимости"
Коэффициент к базовой ставке земельного налога земель сельскохозяйственного назначения в административных границах Карабулакского с/о
Наименование  сельского округа
Поправочный коэффициент к базовым ставкам земельного налога
Карабулакский
1.3
Приложение № 4
к решению областного маслихата
№ 3C-8-7 от 28.10.2004 года
"Об утверждении схемы зонирования
земель в административных границах
г. Степногорска и поправочных
коэффициентов к базовым ставкам
земельного налога и кадастровой
(оценочной) стоимости"
Поправочные коэффициенты к кадастровой (оценочной) стоимости  земельного участка г. Степногорска
Зоны
микрорайона
Поправочные коэффициенты к  кадастровой (оценочной) стоимости
I
мкр. 3
1,9
мкр. 2
мкр. 4 (часть)
мкр. 1
базар
II
мкр. 5
1,8
мкр. 4 (часть)
лесопарковая зона
III
мкр. 7
1,6
мкр. 6
жилая зона Пригородный
Больничный и учебный комплексы
IV
мкр. 9
1,5
V
мкр. 20
1,3
I п
в городе
1,5
ІІ п
за городом
1,4

Степногорск қаласының, Ақсу, Заводской, Бестөбе поселкелерінің, Қарабұлақ, Көксал селоларының, Қарабұлақ селолық округінің жерлерін аймақтау схемасын және жер салығы мен кадастрлық (бағалық) құнның түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2004 жылғы 28 қазандағы N ЗС-8-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет басқармасында 2004 жылғы 07 желтоқсанда N 2919 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 5С-23-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 28.03.2014 № 5С-23-5 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының  Жер Кодексінің  11 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"» Заңының  6 бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты құптаған, облыстық жер ресурстарын басқару жөніндегі комитеті ұсынған Степногорск қаласының, Ақсу, Заводской, Бестөбе поселкелерінің, Қарабұлақ, Көксал селоларының, Қарабұлақ селолық округінің жерлерін аймақтау схемасының материалдары мен мүдделес комитеттердің оң қорытындысының негізінде және облыс әкімдігінің 2004 жылғы 18 қазандағы № 1-02/1507 ұсынысына байланысты облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қаласының әкімшілік шекарасындағы жерлерді аймақтау схемасы және жер салығы мен кадастрлық (бағалық) құнның  түзету коэффициенттері бекітілсін:
1) Степногорск қаласындағы жер салығының базалық ставкасына (№ 1 қосымша);
2) Ақсу, Заводской, Бестөбе поселкелеріндегі, Қарабұлақ, Көксал селоларындағы жер салығының базалық ставкасына (№ 2 қосымша);
3) Қарабұлақ селолық аймағының әкімшілік шекарасындағы ауыл шаруашылығына арналған жерлердің жер салығының базалық ставкасына (№ 3 қосымша);
4) Степногорск қаласының жер учаскелеріндегі кадастрлық (бағалық) құнының базалық ставкасына (№ 4 қосымша).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет сұрақтары жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Бұл шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Облыстық мәслихат            Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы         хатшысы
Облыстық мәслихаттың
"Степногорск қаласының
әкімшілік шекарасындағы
жерлерді аймақтау схемасын
және жер салығы мен
кадастрлық (бағалық) құнның
түзету коэффициенттерін
бекіту туралы"
2004 жылғы 28 қазан
N 3С-8-7 шешіміне
N№1 қосымша
Степногорск қаласы жер салығының базалық
ставкасына түзету коэффициенттері
Аймақтар
шағын ауданның №
Жер салығының базалық ставкасына түзету коэффициенттері
I
3 шағын аудан
1,4
2 шағын аудан
4 шағын аудан (бөлігі)
1 шағын аудан
базар
II
5 шағын аудан
1,3
4 шағын аудан (бөлігі)
орман саябақ аймағы
III
7 шағын аудан
1,2
6 шағын аудан
Пригородный тұрғындық аймақ
Аурухана және оқу кешендері
IV
9 шағын аудан
1,1
V
20 шағын аудан
1
I п
қалада
1,3
ІІ п
қала сыртында
1,2
Облыстық мәслихаттың
"Степногорск қаласының
әкімшілік шекарасындағы
жерлерді аймақтау схемасын
және жер салығы мен
кадастрлық (бағалық) құнның
түзету коэффициенттерін
бекіту туралы"
2004 жылғы 28 қазан
№ 3С-8-7 шешіміне
№ 2 қосымша
Степногорск қаласының әкімшілік
шекарасындағы тұрғындық пункттер бойынша
жер салығының базалық ставкасына түзету
коэффициенттері
Тұрғындық пункттердің атаулары
Жер салығының базалық
ставкасына түзету коэффициенті
1
с. Қарабұлақ
0,8
2
с. Көксал
0,8
3
Ақсу п.
0,8
4
Ақсу (Кварцитка) п
1,3
5
Заводской п.
1,3
6
Бестөбе п.
1.0
Облыстық мәслихаттың
"Степногорск қаласының
әкімшілік шекарасындағы
жерлерді аймақтау схемасын
және жер салығы мен
кадастрлық (бағалық) құнның
түзету коэффициенттерін
бекіту туралы"
2004 жылғы 28 қазан
№ 3С-8-7 шешіміне
№ 3 қосымша
Қарабұлақ селолық аймағының әкімшілік шекарасындағы
ауыл шаруашылығына арналған жерлердің
жер салығының базалық ставкасына коэффициент
Селолық округтің атауы
Жер салығының базалық ставкасына түзету коэффициенті
1
Қарабұлақ
1,3
Облыстық мәслихаттың
"Степногорск қаласының
әкімшілік шекарасындағы
жерлерді аймақтау схемасын
және жер салығы мен
кадастрлық (бағалық) құнның
түзету коэффициенттерін
бекіту туралы"
2004 жылғы 28 қазан
№ 3С-8-7 шешіміне
№ 3 қосымша
Степногорск қаласы жерлерінің
кадастрлық (бағалық) құнының
түзету коэффициенттері
Аймақтар
шағын ауданның
Кадастрлық (бағалық) құнының түзету  коэффициенттері
I
3 шағын аудан
1,9
2 шағын аудан
4 шағын аудан (бөлігі)
1 шағын аудан
базар
II
5 шағын аудан
1,8
4 шағын аудан (бөлігі)
орман саябақ аймағы
III
7 шағын аудан
1,6
6 шағын аудан
Пригородный тұрғындық аймағы
Аурухана және оқу кешендері
IV
9 шағын аудан
1,5
V
20 шағын аудан
1,3
I п
қалада
1,5
ІІ п
қала сыртында
1,4