О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", зарегистрированное в областном управлении юстиции 22 декабря 2003 года N 1560
Решение Мангистауского областного Маслихата от 8 декабря 2004 года N 8/128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 декабря 2004 года за N 1799
В соответствии с законами Республики Казахстан " О местном  государственном управлении в Республики Казахстан", " О бюджетной  системе" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год" (зарегистрировано в областном управлении юстиции 22 декабря 2003 года N 1560, опубликовано в газетах "Мангистау" от 27 декабря 2003 года N 209-210 и "Огни Мангистау" от 25 декабря 2003 года N 206-207; внесены изменения и дополнения решениями областного маслихата от 30 января 2004 года N 3/38 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", зарегистрировано за N 1608, опубликовано в газетах "Мангистау" от 14 февраля 2004 года N 27 и "Огни Мангистау" от 14 февраля 2004 года N 28-29; от 31 марта 2004 года N 4/46 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", зарегистрировано за N 1651, опубликовано в газетах "Мангистау" от 20 апреля 2004 года N 70 и "Огни Мангистау" от 20 апреля 2004 года N 70; от 30 июня 2004 года N 6/78 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", зарегистрировано за N 1715, опубликовано в газетах "Мангистау" от 24 июля 2004 года N 127 и "Огни Мангистау" от 24 июля 2004 года N 125; от 27 октября 2004 года N 7/108 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", зарегистрировано за N 1768, опубликовано в газетах "Мангистау" от 6 ноября 2004 года N 185 и "Огни Мангистау" от 6 ноября 2004 года N 183) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2004 год согласно приложению 1 в следующих объемах:

"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне (Облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 1560 болып тіркелген) өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 8/128 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет департаментінде 2004 жылғы 20 желтоқсанда N 1799 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы  жергілікті  мемлекеттік басқару туралы",  "Бюджет  жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыстық мәслихат  шешім етті:
1. "2004 жылға арналған  облыстық бюджет туралы" облыстық  мәслихаттың 2003 жылғы  10 желтоқсандағы (облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 1560 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2003 жылғы 27 желтоқсандағы N 209-210 және "Огни Мангистау" газетінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 206-207 санында жарияланған; "2004  жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 30 қаңтардағы  N 3/38 , N 1608 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2004 жылғы 14 ақпандағы N 27 және "Огни Мангистау" газетінің 2004 жылғы 14 ақпандағы N 28-29 санында жарияланған; "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 31 наурыздағы  N 4/46 , N 1651 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 70 және "Огни Мангистау" газетінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 70 санында жарияланған; "2004  жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 30 маусымдағы  N 6/78 , N 1715 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2004 жылғы 24 шілдедегі N 127 және "Огни Мангистау" газетінің 2004 жылғы 24 шілдедегі N 125 санында жарияланған; 2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 27 қазандағы  N 7/108 , N 1768 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2004 жылғы 6 қарашадағы N 185 және "Огни Мангистау" газетінің 2004 жылғы 6 қарашадағы N 183 санында жарияланған)  шешіміне  мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақ мына редакцияда жазылсын:
"1.   2004 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:

1) поступления - 18 779 105 тыс. тенге, в том числе по:
доходам - 17 348 544 тыс. тенге;
полученным официальным трансфертам - 1 061 073 тыс. тенге;
возврату кредитов - 369 488 тыс. тенге;
2) расходы - 19 619 625 тыс. тенге, в том числе по:
затратам - 19 549 625 тыс. тенге;
кредитам - 70 000 тыс. тенге;
3) дефицит - 840 520 тыс. тенге.
Покрытие дефицита областного бюджета производится за счет увеличения доходов на сумму свободного остатка на начало финансового года в размере 840 520 тыс. тенге".
2) в пункте 8-1:
в абзаце первом цифры "850 650" заменить цифрами "840 312";
в абзаце втором цифры "122 910" заменить цифрами "114 560";
в абзаце третьем цифры "283 990" заменить цифрами "282 002";
3) Приложение 6 к указанному решению дополнить бюджетной программой "108. Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных инвестиционных проектов" администратора программы "274. Департамент архитектуры, строительства, жилищно-коммунального и дорожного хозяйства".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня опубликования.
Председатель сессии                      Секретарь
областного маслихата
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению Мангистауского областного
маслихата от 8 декабря 2004г. N 8/128
"О внесении изменений и дополнения в
решение областного маслихата от
10 декабря 2003 года  N 2/16
"Об областном бюджете на 2004 год"
Областной бюджет на 2004 год
(тыс.тенге)
Кат.
Кл
Пдк
Сп.
Наименование
Утвержд. бюджет
Уточнен. бюджет
Отклоне-ние
I.ДОХОДЫ
17348544
17348544
0
1
HАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕHИЯ

1) түсірілімдер - 18 779 105 мың теңге, оның ішінде:
кірісі бойынша - 17 348 544  мың теңге;
алынған ресми трансферттер бойынша - 1 061 073  мың теңге;
несиелерді қайтару бойынша - 369 488 мың теңге;
2) шығыс - 19 619 625  мың теңге, оның ішінде:
шығындар бойынша - 19 549 625 мың теңге;
несиелер бойынша - 70 000 мың теңге;
3) тапшылық - 840 520 мың теңге.
Облыстық бюджет тапшылығының  орнын жабу кірістерді қаржы жылының басындағы 840 520 мың теңге мөлшеріндегі бос қалдық сомаға ұлғайту есебінен жүргізіледі".
2) 8-1 тармақта:
1-азат жолдағы "850 650" сандары "840 312" сандарымен ауыстырылсын;
2-азат жолдағы "122 910" сандары "114 560" сандарымен ауыстырылсын;
3-азат жолдағы "283 990" сандары "282 002" сандарымен ауыстырылсын;
3) Аталған шешімге 6-қосымша "274. Облыстың сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы Департаменті" бағдарламасы әкімшісінің "108. Жергілікті инвестициялық жобаларды әзірлеу мен технико-экономикалық негіздемелерін сараптау" бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы                             Облыстық
мәслихаттың хатшысы
"2004 жылға арналған облыстық
бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы
10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне
өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы"
Маңғыстау облыстық мәслихаттың
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
N 8/128 шешіміне 1-қосымша
2004 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Кл
Пкл
Кат
Сп
Атауы
Бекітілг бюджет
Нақтылан бюджет
Айырма
I.КІРІСТЕР
17348544
17348544
0
1
Салық түсімдері