О временном приостановлении действия подпунктов 3, 4, 5 пункта 1.11.1 приложения к решению XXV-й сессии Алматинского городского Маслихата I-го созыва от 14 мая 1999 года "Об утверждении Комплексной программы оздоровления экологической обстановки города Алматы "Таза ауа - Жанга дауа" на 1999-2015 годы" до 2015 года зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы № 57 от 11.06.99 года, внесены изменения и дополнения решениями Алматинского городского Маслихата II-го созыва ХIII-й сессии от 31.10.2001 года (зарегистрировано 20.11.2001г № 404), ХV-й сессии от 23.01.2002 года (зарегистрировано 22.02.2002 года № 436), опубликованы в газетах "Вечерний Алматы" от 03.11.2001 года, 16.03.2002 года, "Алматы Акшамы" от 03.11.2001 года
Решение Алматинского городского Маслихата от 20 апреля 2004 года N 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 4 мая 2004 года за N 597. Утратило силу решением VI сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 12 декабря 2007 года N 56
Сноска. Утратило силу решением VI сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 12 декабря 2007 года N 56.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях стабилизации работы энергоисточников, обеспечивающих жизнедеятельность города Алматы и учитывая, что в отопительном максимуме ТЭЦ-1, Западный тепловой комплекс компании "Алматы Пауэр Консолидэйтед" и теплоисточники акционерного общества "Алматытеплокоммунэнерго" снабжаются газом не в полном объеме Маслихат города Алматы III-го созыва РЕШИЛ :
1. Приостановить действие подпунктов 3, 4, 5 пункта 1.11.1 приложения к  решению  ХХV-й сессии Алматинского городского Маслихата I-го созыва от 14 мая 1999 года "Об утверждении Комплексной программы оздоровления экологической обстановки города Алматы "Таза ауа - Жанга дауа" 1999-2015 годы" до 2015 года.
2. Акционерному обществу "Алматы Пауэр Консолидэйтед" до 2015 года обеспечить работу:
ТЭЦ-1 и Западного теплового комплекса на угле и мазуте проектного качества только в отопительный период;
ТЭЦ-2 на угле проектного качества.
3. Акционерному обществу "Алматытеплокоммунэнерго" использовать уголь и мазут проектного качества только в отопительный период.
4. Акимату города Алматы, Алматинскому городскому территориальному управлению охраны окружающей среды обеспечить регулярный контроль за соблюдением нормативных выбросов вредных веществ в атмосферу.

"1999-2015 жылдарға арналған "Таза ауа-Жанға дауа" Алматы қаласының экологиялық ахуалуын сауықтырудың кешендi бағдарламасын бекiту туралы" I-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 1999 жылғы 14 мамырдағы  XXV-сессиясының шешiмiне қосымшаның 1.11.1  тармағының 3, 4, 5 тармақшаларының күшiн 2015 жылға дейiн уақытша тоқтата тұру туралы Әдiлет басқармасында 11.06.99 жылы N 57 болып тiркелген, II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 31.10.2001 жылғы XIII-i сессиясының, (20.11.2001 N 404 болып тiркелдi), 23.01.2002 жылғы ХV-i сессиясының (22.02.2002 N 436 болып тiркелдi), шешiмдерiмен өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлдi 03.01. 2001 жылы, 6.03.2002 жылы "Вечерний Алматы", 03.11. 2002 жылы "Алматы Ақшамы" газеттерiнде жарияланды
ІІІ-ші сайланған Алматы қаласы Мәслихатының VІ сессиясының 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 54 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 4 мамырда N 597 тіркелді. Күші жойылды - ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VI сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 56 шешімімен
Күші жойылды - ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VI сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 56 шешімімен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  заңының  6 бабы 1 тармағы 2 тармақшасына, Алматы қаласының тiршiлiгiн қамтамасыз ететiн энергия көздерiнiң жұмысын тұрақтандыру мақсатында және "Алматы Пауэр Консолидэйтед" компаниясының ТЭЦ-1, ТЭЦ-2, Батыс жылу кешенi мен "Алматыжылукоммунэнерго" акционерлiк қоғамы жылу көздерi жылыту маусымында газбен толық қамтамасыз етiлмейтiндiгiн ескере отырып III-сайланған Алматы қаласының Мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."1999-2015 жылдарға арналған "Таза ауа-Жанға дауа" Алматы қаласының экологиялық ахуалын сауықтырудың кешендi бағдарламасын бекiту туралы" I-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 1999 жылғы 14 мамырдағы XXV-сессиясының  шешiмiне  қосымшаның 1.11.1 тармағының 3, 4, 5 тармақшаларының күшi 2015 жылға дейiн уақытша тоқтатылсын.
2. "Алматы Пауэр Консолидэйтед" жабық акционерлiк қоғамы 2015 жылға дейiн қамтамасыз етсiн:
1) ТЭЦ-1 және Батыс жылу қазандығының жұмысын жобалық сападағы көмiрмен және мазутпен тек жылу беру мерзiмiнде ғана;
2) ТЭЦ-2-нiң жұмысын жобалық сападағы көмiрмен.
3. "Алматыжылукоммунэнерго" акционерлiк қоғамы жобалық сападағы көмiрдi және мазутты тек жылу беру мерзiмiнде ғана пайдаланатын болсын.
4. Алматы қаласының әкiмдiгi, Алматы қалалық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы атмосфераға зиянды қалдықтардың нормативтiк шығарылуына тұрақты қадағалауды қамтамасыз етсiн.

5. Признать утратившим силу  решение  ХIII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 31 октября 2001 года "О временном приостановлении действия подпунктов 2,3,4 пункта 2.5 приложения к решению ХХV-й сессии Алматинского городского Маслихата I-го созыва от 14 мая 1999 года "Об утверждении Комплексной программы оздоровления экологической обстановки города Алматы "Таза ауа - Жанга дауа" 1999-2015 годы" до 2005 года".
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экологии и вопросам чрезвычайных ситуаций (Биртанов А.Б.) и на заместителя акима города Алматы Мурзина А.З.
Председатель VI-й сессии,
секретарь Маслихата
города Алматы III-го созыва                  Т.Мукашев

5. "1999-2015 жылдарға арналған "Таза ауа - Жанға дауа" Алматы қаласының экологиялық ахуалын сауықтырудың кешендi бағдарламасын бекiту туралы" I-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 1999 жылғы 14 мамырдағы XXV-i сессиясының шешiмiне қосымшаның 2.5 тармағының 2, 3, 4 тармақшаларының күшiн 2005 жылға дейiн уақытша тоқтата тұру туралы" II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2001 жылғы 31 қазандағы XIII-i сессиясы шешiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
6. Осы шешiмнiң орындалуын қадағалау экология және төтенше жағдайлар мәселелерi жөнiндегi тұрақты депутаттық комиссияға ( А.Б. Бiртанов) және Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары А.З. Мурзинге жүктелсiн.
III-шi сайланған Алматы
қаласы Мәслихаты VI-шi
сессиясының төрағасы,
хатшысы