О нормативе текущих затрат на одного работника государственных органов, финансируемых из местного бюджета
Постановление Акимата города Алматы от 23 апреля 2004 года N 2/363. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 17 мая 2004 года за N 599. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 7 марта 2006 года N 1/200
В соответствии с пунктом 2 статьи 12  Закона  Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 261-II "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О бюджетной системе" и   Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" N 148-II от 23 января 2001 года, Акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень государственных органов, финансируемых из бюджета города Алматы, для определения норматива текущих затрат на одного работника на 2004 год, согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень текущих затрат, входящих в норматив на одного работника государственных органов, финансируемых из бюджета города Алматы на 2004 год, согласно приложению 2.
3. Утвердить норматив текущих затрат на одного работника государственных органов, финансируемых из бюджета города Алматы на 2004 год, согласно приложению 3.
4.  Постановление  акимата города Алматы от 3 апреля 2003 года  N1/194 "О нормативах текущих затрат на одного работника государственных органов, финансируемых из местного бюджета", зарегистрированного Управлением юстиции за N 524 от 8 апреля 2003 года, опубликованного в газетах "Алматы акшамы" и "Вечерний Алматы" 19 апреля 2003 года, считать утратившим силу.
Аким города Алматы                 В.Храпунов
Секретарь Акимата                  К.Тажиева
Приложение 1
к постановлению
акимата города Алматы
от 23 апреля 2004 года N 2/363
Перечень
государственных органов, финансируемых
из бюджета города Алматы, для определения
текущих затрат на одного работника на 2004 год
1. Аппарат городского Маслихата
2. Аппарат акима города
3. Аппарат акима Алмалинского района
4. Аппарат акима Ауэзовского района
5. Аппарат акима Бостандыкского района
6. Аппарат акима Жетысуского района
7. Аппарат акима Медеуского района
8. Аппарат акима Турксибского района
9. Управление по языкам
10. Государственная земельная инспекция города
11. Департамент по управлению коммунальной собственностью
12. Финансовое управление города
13. Департамент здравоохранения
14. Департамент труда, занятости и социальной защиты населения
15. Управление культуры
16. Департамент внутренней политики
17. Комитет внешнеэкономических и культурных связей
18. Департамент туризма
19. Комитет по экономике
20. Комитет по физической культуре и спорту
21. Департамент малого бизнеса
22. Департамент государственных закупок
23. Департамент промышленности и торговли
24. Департамент архитектуры и градостроительства
25. Департамент Государственного архитектурно-строительного контроля
26. Департамент транспорта и коммуникаций
27. Департамент благоустройства
28. Департамент строительства
29. Департамент энергосбережения
30. Департамент образования
31. Отдел образования Алмалинского района
32. Отдел образования Ауэзовского района
33. Отдел образования Бостандыкского района
34. Отдел образования Жетысуского района
35. Отдел образования Медеуского района
36. Отдел образования Турксибского района
37. Комитет образования, науки и культуры
38. Управление архивами и документацией
39. Управление санитарно-эпидемиологического надзора
Секретарь Акимата                      К.Тажиева
Приложение 2
к постановлению
акимата города Алматы
от 23 апреля 2004 года N 2/363
Перечень
текущих затрат, входящих в норматив на одного
работника государственных органов, финансируемых
из бюджета города Алматы на 2004 год
Заработная плата
Взносы работодателей
Приобретение товаров
Приобретение услуг и работ
Другие текущие затраты
Текущие трансферты физическим лицам
Приобретение основных активов
Секретарь Акимата                         К.Тажиева
Приложение 3
к постановлению
акимата города Алматы
от 23 апреля 2004 года N 2/363
Норматив
текущих затрат на одного работника
государственных органов, финансируемых
из бюджета города Алматы на 2004 год
Сноска. Приложение 3 - с изменениями, внесенными  постановлением  Акимата города Алматы от 13 августа 2004 года N 3/670.
тыс.тенге
N
Наименование учреждений
Норматив
1.  Аппарат городского Маслихата                          1500,0
2.  Аппарат акима города                                  1862,0
3.  Аппарат акима Алмалинского района<*>                   592,0
4.  Аппарат акима Ауэзовского района<*>                    563,0
5.  Аппарат акима Бостандыкского района<*>                 608,0
6.  Аппарат акима Жетысуского района<*>                    805,0
7.  Аппарат акима Медеуского района<*>                     707,0
8.  Аппарат акима Турксибского района<*>                   777,0
9.  Управление по языкам                                   601,0
10. Государственная земельная инспекция города             861,0
11. Департамент по управлению коммунальной
собственностью                                         575,0
12. Городское финансовое управление<*>                     664,0
13. Департамент здравоохранения<*>                         614,0
14. Департамент труда,занятости и социальной
защиты населения<*>                                    438,0
15. Управление культуры                                    648,0
16. Департамент внутренней политики                        484,0
17. Комитет внешнеэкономических и культурных
связей                                                 591,0
18. Департамент туризма<*>                                 667,0
19. Комитет по экономике                                   637,0
20. Комитет по физической культуре и спорту                484,0
21. Департамент малого бизнеса<*>                          590,0
22. Департамент государственных закупок                    602,0
23. Департамент промышленности и торговли                  478,0
24. Департамент архитектуры и градостроительства<*>        448,0
25. Департамент Государственного
архитектурно-строительного контроля<*>                 576,0
26. Департамент транспорта и коммуникаций<*>               660,0
27. Департамент благоустройства                            556,0
28. Департамент строительства<*>                           659,0
29. Департамент энергосбережения<*>                        563,0
30. Департамент образования<*>                             575,0
31. Отдел образования Алмалинского района<*>               422,0
32. Отдел образования Ауэзовского района<*>                385,0
33. Отдел образования Бостандыкского района<*>             461,0
34. Отдел образования Жетысуского района<*>                414,0
35. Отдел образования Медеуского района<*>                 408,0
36. Отдел образования Турксибского района<*>               393,0
37. Комитет образования, науки и культуры<*>               676,0
38. Управление архивами и документацией                    686,0
39. Управление санитарно-эпидемиологического
надзора                                                324,0
Секретарь акимата                           К.Тажиева

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың бір қызметкеріне арналған ағымдағы шығыстардың нормативі туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2004 жылғы 23 сәуірдегі N 2/363 қаулысы. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 17 мамырда N 599 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 1/200 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 6 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "Бюджеттік жүйесі туралы" Заңына өзгерістер мен қосымшалар енгізу туралы" N№261-ІІ  Заңының  12 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N№148-ІІ  Заңына  сәйкес, Алматы қаласының әкімшілігі,  ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Бір қызметкердің ағымдағы шығыстарының 2004 жылға арналған нормативін анықтау үшін, Алматы қаласы бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың тізбесі 1 қосымшаға сай бекітілсін.
2. Алматы қаласының 2004 жылғы бюджетінен қаржыландырылатын, мемлекеттік органдардың бір қызметкерінің нормативіне жататын, ағымдағы шығыстардың тізбесі 2 қосымшаға сай бекітілсін.
3. Алматы қаласының 2004 жылғы бюджетінен қаржыландырылатын, мемлекеттік органдардың бір қызметкеріне арналған ағымдағы шығыстардың нормативі 3 қосымшаға сай бекітілсін.
4. Әділет Басқармасында 2003 жылдың сәуір айының 8-інде 524-ші нөмірмен тіркелген, "Алматы Ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған Алматы қаласы әкімшілігінің 2003 жылдың сәуір айының 3-індегі "Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік органдардың бір қызметкеріне арналған ағымдағы шығыстардың нормативі туралы" N 1/194-ші қаулысы өз күшін жойды деп есептелсін.
Алматы қаласының әкімі
Әкімшілік хатшысы
Алматы қаласы Әкімшілігінің
2004 ж. "23" сәуірдегі N 2/363
"Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік органдардың бір қызметкеріне
арналған ағымдағы шығыстардың нормативі
туралы" қаулысына келісім парағы
Енгізуші:
Қала әкімі аппаратының
басшысы                              М.Баяндаров
Келісілді:
Қалалық қаржы басқармасы             Қ.Тәжібаев
Заң бөлімі                           Р.Исабаева
Жіберілсін: Алматы қалалық қаржы басқармасы
Жіберілді: 2004ж. ____ _______________
Хаттама бөлімінің меңгерушісі        М.Күлсейітова
Алматы қаласы әкімшілігінің
2004 жылғы 23 сәуірдегі
N 2/363 қаулысына N 1 қосымша
Бір қызметкердің ағымдағы шығыстарының
2004 жылға арналған нормативін анықтау үшін,
Алматы қаласының бюджетінен қаржыландырылатын
мемлекеттік органдардың тізбесі
1.
Қалалық Мәслихат аппараты
2.
Қала әкімінің аппараты
3.
Алмалы ауданы әкімінің аппараты
4.
Әуезов ауданы әкімінің аппараты
5.
Бостандық ауданы әкімінің аппараты
6.
Жетісу ауданы әкімінің аппараты
7.
Медеу ауданы әкімінің аппараты
8.
Түрксіб ауданы әкімінің аппараты
9.
Тіл басқармасы
10.
Қалалық мемлекеттік жер инспекциясы
11.
Коммуналдық меншікті басқару Департаменті
12.
Қаржы басқармасы
13.
Денсаулық сақтау Департаменті
14.
Еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау Департаменті
15.
Мәдениет басқармасы
16.
Ішкі саясат Департаменті
17.
Сыртқыэкономикалық және мәдени қатынастар комитеті
18.
Туризм Департаменті
19.
Экономика бойынша комитет
20.
Дене шынықтыру және спорт комитеті
21.
Шағын кәсіпкерлік Департаменті
22.
Мемлекеттік сатып алулар Департаменті
23.
өнеркәсіп және сауда Департаменті
24.
Сәулет және қала құрылысының Департаменті
25.
Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау Департаменті
26.
Көлік және коммуникациялар Департаменті
27.
Көркейту Департаменті
28.
Құрылыс Департаменті
29.
Энергия үнемдеу Департаменті
30.
Білім беру Департаменті
31.
Алмалы ауданының білім беру бөлімі
32.
әуезов ауданының білім беру бөлімі
33.
Бостандық ауданының білім беру бөлімі
34.
Жетісу ауданының білім беру бөлімі
35.
Медеу ауданының білім беру бөлімі
36.
Түрксіб ауданының білім беру бөлімі
37.
Білім беру, ғылым және мәдениет комитеті
38.
Мұрағат және құжаттамалар басқармасы
39.
Мемлекеттік тазалық, індетке қарсы күресуді қадағалау басқармасы
Әкімшілік хатшысы
Алматы қаласы әкімшілігінің
2004 жылғы 23 сәуірдегі
N 2/363 қаулысына N 2 қосымша
Алматы қаласының 2004 жылғы бюджетінен
қаржыландырылатын, мемлекеттік органдардың
бір қызметкерінің нормативіне жататын, ағымдағы
шығыстардың тізбесі
Жалақы
Жұмыс берушілердің жарналары
Тауарлар сатып алу
Қызмет көрсетулер мен жұмыстарды сатып алу
Өзге ағымдағы шығыстар
Жеке тұлғаларға берілетін ағымдағы трансферттер
Негізгі активтерді сатып алу
Әкімшілік хатшысы
Алматы қаласы әкімшілігінің
2004 жылғы 23 сәуірдегі
N 2/363 қаулысына N 3 қосымша <*>
Ескерту: 3 қосымша өзгерді - Алматы қалалық Әкімшілігінің 2004 жылғы 13 тамыздағы N 3/670  қаулысымен .
Алматы қаласының 2004 жылғы бюджетінен
қаржыландырылатын, мемлекеттік органдардың
бір қызметкеріне арналған ағымдағы
шығыстарының нормативі
мың теңге
N
Мекемелердің  атауы
Нормативі
1.
Қалалық Мәслихат аппараты
1500,0
2.
Қала әкімінің аппараты
1862,0
3.
Алмалы ауданы әкімінің аппараты
592,0
4.
Әуезов ауданы әкімінің аппараты
563,0
5.
Бостандық ауданы әкімінің аппараты
608,0
6.
Жетісу ауданы әкімінің аппараты
805,0
7.
Медеу ауданы әкімінің аппараты
707,0
8.
Түрксіб ауданы әкімінің аппараты
777,0
9.
Тіл басқармасы
601,0
10.
Қалалық мемлекеттік жер инспекциясы
861,0
11.
Коммуналдық меншікті басқару Департаменті
575,0
12.
Қаржы басқармасы
664,0
13.
Денсаулық сақтау Департаменті
614,0
14.
Еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау Департаменті
438,0
15.
Мәдениет басқармасы
648,0
16.
Ішкі саясат Департаменті
484,0
17.
Сыртқы экономикалық және мәдени қатынастар комитеті
591,0
18.
Туризм Департаменті
667,0
19.
Экономика бойынша комитет
637,0
20.
Дене шынықтыру және спорт комитеті
484,0
21.
Шағын кәсіпкерлік Департаменті
590,0
22.
Мемлекеттік сатып алулар Департаменті
602,0
23.
Өнеркәсіп және сауда Департаменті
478,0
24.
Сәулет және қала құрылысының Департаменті
448,0
25.
Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау Департаменті
576,0
26.
Көлік және коммуникациялар Департаменті
660,0
27.
Көркейту Департаменті
556,0
28.
Құрылыс Департаменті
659,0
29.
Энергия үнемдеу Департаменті
563,0
30.
Білім беру Департаменті
575,0
31.
Алмалы ауданының білім беру бөлімі
422,0
32.
Әуезов ауданының білім беру бөлімі
385,0
33.
Бостандық ауданының білім беру бөлімі
461,0
34.
Жетісу ауданының білім беру бөлімі
414,0
35.
Медеу ауданының білім беру бөлімі
408,0
36.
Түрксіб ауданының білім беру бөлімі
393,0
37.
Білім беру, ғылым және мәдениет комитеті
676,0
38.
Мұрағат және құжаттамалар басқармасы
686,0
39.
Мемлекеттік тазалық, індетке қарсы күресуді қадағалау басқармасы
324,0
Әкімшілік хатшысы