О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26 марта 2005 года № 116. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 апреля 2005 года № 3571. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 31 января 2011 года № 8
Сноска. Утратило силу постановлением Правления АФН РК от 31.01.2011  № 8(вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
В целях приведения нормативных правовых актов Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в нормативные правовые акты по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций следующие изменения:
1)  (подпункт исключен - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций РК от 27 августа 2005 года  N 323 (порядок введения в действие см. п.2 пост.  N 323 ).
2)  (подпункт исключен - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N  318 (порядок введения в действие см. п.2 пост. N  318 ) ;
3)  (подпункт исключен - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин. организаций от 30 сентября 2005 года N   359   (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос.регистрации в МЮ РК);
4) в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 20 апреля 1999 года  N 30 "О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам по вопросам допуска физических лиц к выполнению работ на рынке ценных бумаг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 782, опубликованное в 1999 году в журнале "Рынок ценных бумаг Казахстана" N 8, с изменениями, внесенными постановлениями Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 мая 2003 года  N 177 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2397, постановлением Правления Агентства от 27 декабря 2004 года  N 373 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 3400):

Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2005 жылғы 26 наурыздағы N 116 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 20 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 3571. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі басқармасының 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 8 қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі басқармасының 2011.01.31 № 8 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Қазақстан Республикасының Заңдарымен сәйкестендіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) <*>
Ескерту: 1) тармақша алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 323   қаулысымен .
2) <*>
Ескерту: 2) тармақша алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 318  қаулысымен .
3) <*>
Ескерту: 3) тармақша алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 359   қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін   4-тармақтан   қараңыз ).
__________________________________
4) Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясының "Бағалы қағаздар рыногындағы жұмыстарды орындауға жеке тұлғаларға рұқсат беру жөніндегі мәселелер бойынша Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер енгізу туралы" 1999 жылғы 20-сәуірдегі N 30  қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 782 тіркелген, "Қазақстанның бағалы қағаздар нарығы" журналында 1999 жылы жарияланған, N 8, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2397 тіркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 29 мамырдағы N 177  қаулысымен , Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3400 тіркелген Агенттік Басқармасының 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 373  қаулысымен енгізілген өзгерістері бар):

подпункт 3) пункта 1 исключить;
5)  (подпункт исключен - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин. организаций от 27 октября 2006 года  N 229 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос.регистрации в МЮ РК);
6)  (подпункт исключен - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин. организаций от 25 декабря 2006 года  N 296 (вводится в действие с 1 апреля 2007 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Юридическому департаменту (Байсынов М.Б.):
1) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Отделу международных отношений и связей с общественностью (Пернебаев Т.Ш.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель

1-тармақтың 3) тармақшасы алып тасталсын;
5) <*>
Ескерту: 5) тармақша алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 27 қазандағы   N 229   қаулысымен .
________________________________
6) <*>
Ескерту: 6) тармақша алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы  N 296   қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін   4-тармақтан   қараңыз ).
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен кейін он төрт күн өткен соң қолданысқа енеді.
3. Заң департаменті (Байсынов М.Б.):
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлер қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне жіберсін.
4. Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға