О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 января 2004 года N 18-I "Об утверждении порядка и мер обеспечения обязательств по договорам на организацию перевозок и (или) выполнения услуг, связанных с перевозкой"
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 июня 2005 года N 222-I. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 18 июля 2005 года N 3734
В соответствии с подпунктом 7) пункта 2  статьи 14  Закона Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте", в целях выполнения сторонами условий договоров и обеспечения защиты их интересов  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 января 2004 года N 18-I "Об утверждении порядка и мерообеспечения обязательств по договорам на организацию перевозки (или) выполнение услуг, связанных с перевозкой» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2695 и опубликованный в "Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан", 2004 г., N 29-32, ст.960; "Официальной газете" от 18 декабря 2004 г. N 51 (208), следующее изменение:
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) в качестве мер обеспечения обязательств сторонами договора по обоюдному согласию может выступать: залог, банковская гарантия, гарантийный взнос Союза (Ассоциации), договор страхования ответственности по договору, удержание грузов, неустойка, задаток или иные меры, предусмотренные законодательством или сторонами договора.".
2. Комитету путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Байдаулетов Н.Т.) обеспечить представление настоящего приказа для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
И.о. Министра

"Тасымалдарды ұйымдастыру және (немесе) тасымалдаумен байланысты қызметтерді көрсету жөніндегі шарттар бойынша міндеттемелерді қамтамасыз етудің тәртібі мен шараларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 20 қаңтардағы N 18-І бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы N 222-І Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 18 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 3734
"Темір жол көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңының  14-бабы 2-тармағының 7) тармақшасына сәйкес, тараптардың шарттар ережелерін орындауы және олардың мүдделерін қорғауды қамтамасыз ету мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тасымалдарды ұйымдастыру және (немесе) тасымалдаумен байланысты қызметтерді көрсету жөніндегі шарттар бойынша міндеттемелерді қамтамасыз етудің тәртібі мен шараларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2695 нөмірмен тіркелген және "Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде", 2004 ж., N 29-32, 960-құжат; "Ресми газетінің" 2004 жылғы 18 желтоқсандағы N 51 (208) жарияланған) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 20 қаңтардағы N 18-І  бұйрығына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) кепіл, банктік кепілдік, Одақтың (Қауымдастықтың) кепіл жарнасы, шарт бойынша жауапкершілікті сақтандыру шарты, жүктерді алып қалу, айып төлету, кепілпұл және заңнамада немесе шарт тараптарымен көзделген өзге шаралар екі жақты келісім бойынша шарт тараптарының міндеттемелерді қамтамасыз ету шаралары болып табылады.".
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Қатынас жолдары комитеті (Н.Т.Байдәулетов) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы