Об установлении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2005 год по Павлодарской области.
Решение Павлодарского областного Маслихата от 4 марта 2005 года N 9/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 марта 2005 года за N 2945. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии пункта 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и ст. 462 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2005 год по Павлодарской области согласно приложению к указанному решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
Председатель сессии Б. Адильханов
Секретарь областного Маслихата Р. Гафуров
Приложение
к решению N 9/10 (Х сессия, III созыв)
Павлодарского областного Маслихата

Павлодар облысы бойынша 2005 жылға арналған үстіңгі қабаттағы су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемесін белгілеу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 наурыздағы N 9/10 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 30 наурызда N 2945 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңы  6 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы"  Кодексiнiң  462 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Көрсетiлген шешiмнiң қосымшасына сәйкес Павлодар облысы бойынша 2005 жылға арналған үстiңгi қабаттағы су көздерiнiң ресурстарын пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерлемесi   бекiтiлсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау жөнiнде тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессияның  төрағасы Б. Әдiлханов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(III сайланған X сессиясы)