Об установлении ставки платы за пользование лесными ресурсами, заготовку второстепенных древесных ресурсов и побочные виды пользования лесов на 2005 год по Павлодарской области.
Решение Павлодарского областного Маслихата от 15 апреля 2005 года N 35/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 мая 2005 года за N 3025. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и ст. 473 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование лесными ресурсами, заготовку второстепенных древесных ресурсов и побочные виды пользования лесов на 2005 год по Павлодарской области согласно приложениям к указанному решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
Председатель сессии Г. Досжанова
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров
Приложение№1
к решению областного маслихата
от 15 апреля 2005 года N 35/11
"Об установлении ставок платы
за пользование лесными ресурсами,
заготовку второстепенных древесных
ресурсов и побочные виды пользования
лесов на 2005 год по Павлодарской области".
Ставки платы
за заготовку второстепенных древесных ресурсов на 2005 год
N
п/п
Наименование
Ед. изм.
Вид
сырья
Ставка платы в тенге за единицу
1
2
3
4
5
1
Береста березовая
тонн
кора

Павлодар облысы бойынша орман ресурстарын пайдалануға, екінші дәрежедегі ағаш ресурстарын дайындауға және ормандарды пайдаланудың басқа да түрлеріне 2005 жылға арналған төлемақы мөлшерлемесін бекіту туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 35/11 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 20 мамырда N 3025 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңы 6 бабы 1 тармағының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiнiң 473 бабына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI :
1. Көрсетiлген шешiмнiң қосымшасына сәйкес Павлодар облысы бойынша орман ресурстарын пайдалануға, екiншi дәрежедегi ағаш ресурстарын дайындауға және ормандарды пайдалануға басқа да түрлерiне 2005 жылға арналған төлемақы мөлшерлемесi бекiтiлсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың    экология және қоршаған ортаны қорғау жөнiнде тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы                            Г. Досжанова
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Облыстық мәслихаттың
2005 жылғы 15 сәуiрдегi
"Павлодар облысы бойынша
2005 жылға арналған орман
ресурстарын пайдалануға
екiншi дәрежелi ағаш
ресурстарын дайындауға және
жөнамалы орман пайдалануға
төленетiн төлемақы құнын
бекiту туралы" N 11 шешiмiне
1-қосымша
2005 жылға арналған екiншi дәрежелi ағаш ресурстарын
дайындауға төленетiн төлемақы құны
N
Атауы
Өлшем
бiрлiгi
Шикiзат
түрi
Бiрлiкке
төленетiн
төлемақы құны
теңге
1
2
3
4
5
1
Қайың қабығы
тонн
қабығы