О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата области
Постановление Акимата Северо-Казахстанской области от 28 марта 2005 года N 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 апреля 2005 года N 1580. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 24 августа 2005 года N 213
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 24.08.2005 N 213
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые постановления акимата области следующие изменения и дополнения:
1) в постановление акимата области от 6 октября 2003 года N 178 "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества, закрепленного за коммунальными государственными предприятиями и государственными учреждениями области" (регистрационный номер 1050 от 7 ноября 2003 года, 24 ноября 2003 года газета "Солтүстiк Қазақстан", 24 ноября 2003 года газета "Северный Казахстан"):
в Инструкции, утвержденной указанным постановлением:
по всему тексту слова "Департамент по управлению коммунальной собственностью и приватизации Северо-Казахстанской области" заменить словами "исполнительный орган, уполномоченный акиматом области (города областного значения, района) на управление государственной коммунальной собственностью области (города областного значения, района);
пункт 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Списание объектов недвижимости, транспортных средств и имущества, балансовая стоимость которого более 500-кратного месячного расчетного показателя, производится после согласования с исполнительным органом, уполномоченным акиматом области на управление государственной коммунальной собственностью области";
2) в постановление акимата области от 24 декабря 2001 года N 95 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества" (регистрационный номер 499 от 14 января 2002 года, 29 января 2002 года газета "Северный Казахстан", 8 февраля 2002 года газета "Солтүстiк Қазақстан"):
в пункте 2 указанного постановления слова "Департамент по управлению коммунальной собственностью и приватизации Северо-Казахстанской области (Ибраев)" заменить словами "Исполнительному органу, уполномоченному акиматом области (города областного значения, района) на управление государственной коммунальной собственностью области (города областного значения, района);
в Правилах, утвержденных указанным постановлением:
по всему тексту слова "Департамент по управлению коммунальной собственностью и приватизации Северо-Казахстанской области" заменить словами "исполнительный орган, уполномоченный акиматом области (города областного значения, района) на управление государственной коммунальной собственностью области (города областного значения, района);
пункт 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"Принятие решения о сдаче объектов коммунальной собственности в аренду с правом последующего выкупа принадлежит исключительно исполнительному органу, уполномоченному акиматом области на управление государственной коммунальной собственностью области".

Облыс әкiмдiгiнiң кейбiр қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 28 наурыздағы N 72 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 25 сәуірде N 1580 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 24 тамыздағы N 213 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2005.08.24 N 213 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасында жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 27 бабының 2 тармағына, "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңының 28 бабына сәйкес облыс әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкiмдiгiнiң кейбiр қаулыларына келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) облыстың коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындарға және мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мүлiктердi есептен шығару тәртiбi жөнiндегi Нұсқауды бекiту туралы" облыс әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 6 қазандағы N 178 қаулысына (тiркеу нөмiрi 1050, 2003 жылғы 7 қарашадағы, 2003 жылғы 24 қарашадағы "Солтүстiк Қазақстан", 2003 жылғы 24 қарашадағы "Северный Казахстан" газеттерiнде жарияланған):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Нұсқауда:
барлық текст бойынша "Солтүстiк Қазақстан облысының коммуналдық меншiктi басқару және жекешелендiру жөнiндегi департаментi" сөзi "(облыстық маңызы бар қала, аудан) облыс әкiмдiгiмен облыста мемлекеттiк коммуналдық меншiктi басқаруға өкiлдiк берiлген атқарушы орган" сөзiмен ауыстырылсын;
6 тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
Баланстық құны айлық есептеу көрсеткiшiнен 500 есе жоғары қозғалмайтын мүлiк объектiлерiн, көлiк қаражатын және мүлiктi есептен шығаруды облыс әкiмдiгiмен облыста мемлекеттiк коммуналдық меншiктi басқаруға өкiлдiк берiлген атқарушы органмен келiсiлгеннен кейiн жүргiзiледi;
2) "Мемлекеттiк коммуналдық мүлiктi жалға беру Ережесiн бекiту туралы" облыс әкiмдiгiнiң 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 95 қаулысына (тiркеу нөмiрi 499, 2002 жылғы 14 қаңтардағы, 2002 жылғы 29 қаңтардағы "Северный Казахстан", 2002 жылғы 8 ақпандағы "Солтүстiк Қазақстан" газеттерiнде жарияланған):
көрсетiлген қаулының 2 тармағында "Коммуналдық меншiктi басқару және жекешелендiру жөнiндегi Солтүстiк Қазақстан облысының департаментiне" (Ибраев) сөзi "Облыс әкiмдiгiмен облыста мемлекеттiк коммуналдық меншiктi басқаруға (облыстық маңызы бар қала, аудан) өкiлдiк берiлген атқарушы органына" сөзiмен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Ережеде:
"Коммуналдық меншiктi басқару және жекешелендiру жөнiндегi Солтүстiк Қазақстан облысының департаментi" сөзi "облыс әкiмдiгiмен облыста мемлекеттiк коммуналдық меншiктi басқаруға (облыстық маңызы бар қала, аудан) өкiлдiк берiлген атқарушы орган сөзiмен ауыстырылсын;
3 тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын
"Коммуналдық меншiк объектiлерiн кейiн сатып алу құқымен жалға беру туралы әрi шешiмдi қабылдау айрықша облыс әкiмдiгiмен облыста мемлекеттiк коммуналдық меншiктi басқаруға өкiлдiк берiлген атқарушы органына берiледi".

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его регистрации в департаменте юстиции Северо-Казахстанской области.
Аким области

2. Осы қаулы Солтүстiк Қазақстан облысының әдiлет департаментiнде тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
Облыс әкiмi