О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год"
Решение Северо-Казахстанского Маслихата от 12 июля 2005 года N 17/1. Зарегистрировано Департаменом юстиции Северо-Казахстанской области 26 июля 2005 года за N 1592. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-II Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2004 года N 12/2 "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1436 от 24 декабря 2004 года, 10 января 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан") с учетом его уточнения решениями областного маслихата N 13/1 от 24 января 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1476 от 10 февраля 2005 года, 21 февраля 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан"), N 14/1 от 29 марта 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1572 от 8 апреля 2005 года, 13 апреля 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан"), N 15/2 от 12 апреля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1579 от 25 апреля 2005 года, 1 мая 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", 2 мая 2005 года "Северный Казахстан"), N 16/1 от 27 мая 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1587 от 13 июня 2005 года, 20 июня 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел
цифру "22 517 308" заменить цифрой "23 295 299";
цифру "4 776 848" заменить цифрой "5 558 302";
цифру "25 569" заменить цифрой "19 216";
цифру "267 432" заменить цифрой "270 322";
раздел
цифру "22 780 958" заменить цифрой "23 604 550".

"2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 12 шілдедегі N 17/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 26 шілдеде N 1592 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi N 548-П Бюджеттiк кодексiне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес, облыстық мәслихаттың "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жыл 10 ақпан Т/н N 1476, 2005 жылғы 21 ақпандағы "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi) облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы, N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 13/1, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жыл 8 сәуiр Т/н N 1572, 2005 жылғы 13 сәуiр "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi) облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 29 наурыздағы N 14/1, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жыл 25 сәуiр Т/н N 1579, 2005 жылғы 1 мамыр "Солтүстiк Қазақстан", 2005 жылғы 2 мамыр "Северный Казахстан" газеттерi)облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 12 сәуiрдегi N 15/2 "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жыл 13 маусым Т/н N 1587, 2005 жылғы 20 маусымдағы "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi)облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 12 сәуiрдегi N 16/1 шешiмдерiмен нақтыланулары ескерiле отырып, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 (2004 жыл 24 желтоқсан Т/н N 1436, 2005 жылғы 10 қаңтардағы "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi) шешiмiне келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақта:
бөлiмi
"22 517 308" саны "23 295 299" санымен ауыстырылсын;
"4 776 848" саны "5 558 302" санымен ауыстырылсын;
"25 569" саны "19 216" санымен ауыстырылсын;
"267 432" саны "270 322" санымен ауыстырылсын;
бөлiмi
"22 780 958" саны "23 604 550" санымен ауыстырылсын;
бөлiмi

2. В пункте 11:
цифру "6 826 214" заменить цифрой "6 141 644";
цифру "588 790" заменить цифрой "536 448";
цифру "436 769" заменить цифрой "398 460";
цифру "418 308" заменить цифрой "379 141";
цифру "550 670" заменить цифрой "492 856";
цифру "570 364" заменить цифрой "520 764";
цифру "604 641" заменить цифрой "545 215";
цифру "489 005" заменить цифрой "447 710";
цифру "455 113" заменить цифрой "423 411";
цифру "602 115" заменить цифрой "552 474";
цифру "724 061" заменить цифрой "654 798";
цифру "311 593" заменить цифрой "299 820";
цифру "440 604" заменить цифрой "402 289";
цифру "463 429" заменить цифрой "420 408";
цифру "170 752" заменить цифрой "67 850".
3. Дополнить пунктом 11-4 следующего содержания:
"Предусмотреть целевые текущие трансферты бюджетам районов  (городов областного значения) на увеличение заработной платы  государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий в сумме 955 614 тыс.тенге, в том числе:
Айыртаускому району      -  76 601 тыс.тенге;
Акжарскому району       -  50 230 тыс.тенге;
Аккайынскому району   -  50 856 тыс.тенге;
Есильскому району      -  72 607 тыс.тенге;
Жамбылскому району       -  64 240 тыс.тенге;
району М.Жумабаева     -  75 165 тыс.тенге;
Кызылжарскому району  -  69 703 тыс.тенге;
Мамлютскому району       -  45 900 тыс.тенге;
району Г.Мусрепова       -  80 746 тыс.тенге;
Тайыншинскому району  -  92 362 тыс.тенге;
Тимирязевскому району  -  38 292 тыс.тенге;
Уалихановскому району  -  48 210 тыс.тенге;
району Шал акына       -  53 484 тыс.тенге;
городу Петропавловску       - 137 218 тыс.тенге"
4. В пункте 10:

2. 11 тармақта:
"6 826 214" саны "6 141 644" санымен ауыстырылсын;
"588 790" саны "536 448" санымен ауыстырылсын;
"436 769" саны "398 460" санымен ауыстырылсын;
"418 308" саны "379 141" санымен ауыстырылсын;
"550 670" саны "492 856" санымен ауыстырылсын;
"570 364" саны "520 764" санымен ауыстырылсын;
"604 641" саны "545 215" санымен ауыстырылсын;
"489 005" саны "447 710" санымен ауыстырылсын;
"455 113" саны "423 411" санымен ауыстырылсын;
"602 115" саны "552 474" санымен ауыстырылсын;
"724 061" саны "654 798" санымен ауыстырылсын;
"311 593" саны "299 820" санымен ауыстырылсын;
"440 604" саны "402 289" санымен ауыстырылсын;
"463 429" саны "420 408" санымен ауыстырылсын;
"170 752" саны "67 850" санымен ауыстырылсын.
3. Келесi мазмұндағы 11-4 тармағы мен толықтырылсын:
"Аудандық (облыстық маңызды қалалар) бюджеттерiне мемлекеттiк қызметкерлер, мемлекеттiк қызметшi емес мемлекеттiк мекеме қызметкерлерiне, және қазыналық кәсiпорындар қызметкерлерiнiң жалақысын өсiру үшiн 955 614 мың теңге сомада ағымдағы мақсатты трансферттер қарастырылсын, соның iшiнде:
Айыртау ауданына     - 76 601 мың теңге;
Ақжар ауданына           - 50 230 мың теңге;
Аққайың ауданына      - 50 856 мың теңге;
Есiл ауданына           - 72 607 мың теңге;
Жамбыл ауданына      - 64 240 мың теңге;
М.Жұмабаев ауданына      - 75 165 мың теңге;
Қызылжар ауданына      - 69 703 мың теңге;
Мамлют ауданына      - 45 900 мың теңге;
Ғ.Мүсiрепов ауданына      - 80 746 мың теңге;
Тайынша ауданына      - 92 362 мың теңге;
Тимирязев ауданына      - 38 292 мың теңге;
Уәлиханов ауданына     - 48 210 мың теңге;
Шал ақын ауданына      - 53 484 мың теңге;
Петропавл қаласына     - 137 218 мың теңге".
4. 10 тармақта:

13 400
015
Развитие объектов органов внутренних дел
13 400
в том числе:
Строительство административного здания Тайыншинского отдела внутренних дел
13 400
04
Образование
596 607
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
596 607
016
Развитие объектов образования
596 607
в том числе:
за счет средств местного бюджета
206 107
Строительство спального корпуса на 150 мест с учебными мастерскими на 32 места для санаторной школы-интерната в г.Мамлютка Мамлютского района
53 426
Строительство банно-прачечного комплекса для казахской школы-интерната для одаренных детей им. А.Досмухамбетова в г.Петропавловске
11 233
Строительство средней школы на 180 мест в с.Мичурино Тимирязевского района
111 780
Строительство средней школы на 90 мест с казахским языком обучения в с.Жаскайрат Уалихановского района
29 668
за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
390 500
в том числе:
строительство средней школы на 1100 мест с государственным языком обучения с оздоровительным комплексом в 19-ом мкр-не г.Петропавловска
150 000
завершение строительства средней школы на 360 мест в с. Бишкуль Кызылжарского района
70 500
строительство школы-интерната с казахским языком обучения на 400 мест в с. Тимирязево Тимирязевского района
170 000
05
Здравоохранение
597 346
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
597 346
018
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
11 400
в том числе:
Строительство здания санэпидслужбы в Есильском районе
11 400
019
Развитие  объектов здравоохранения
585 946
Строительство котельной, бани на 5 мест, прачечной, хлораторной на территории районной туберкулезной больницы села Ленинградское Акжарского района
21 500
Строительство центральной райбольницы на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в с.Талшик Акжарского района
100 000
Строительство сельской врачебной амбулатории с.Ильинка Есильского района
36 300
Реконструкция здания районной больницы под специализированное лечебно-профилактическое учреждение (СЛПУ) на 350 коек в с.Благовещенка Жамбылского района
53 438
Строительство противотуберкулезного диспансера на 50 коек с поликлиникой на 90 посещений в г.Булаево района М.Жумабаева
100 000
Строительство сельской врачебной амбулатории в с.Знаменское Кызылжарского района
47 697
Строительство сельской врачебной амбулатории в с.Новомихайловка Мамлютского района
37 154
Строительство сельской врачебной амбулатории в п.Новоишимский района Г.Мусрепова
49 623
Строительство сельской врачебной амбулатории в с.Бидаик Уалихановского района

13 400
015
Ішкі істер органдары объектілерін дамыту
13 400
соның ішінде:
Тайынша ішкі істер бөлімінің әкімшілік үйін салу
13 400
04
Білім беру
596 607
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
596 607
016
Білім беру объектілерін дамыту
596 607
соның ішінде:
жергілікті бюджет есебінен
206 107
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласында Мамлют санаторлық-мектеп интернатына 150 орын жатын корпусы 32 орын оқу корпусымен салу
53 426
Петропавл қаласындағы Ә. Досмуғамбетов атындағы дарынды балаларға арналған қазақ мектеп интернатының монша құрылысын салу
11 233
Тимирязов ауданы Мичурино селосында 180 орындық орта мектеп құрылысы
111 780
Уәлиханов ауданындағы Жасқайра селосында 90 орындық қазақ тілінде оқытылатын орта мектеп құрылысы
29 668
республикалық бюджеттің ресми трансферттері есебінен
390 500
соның ішінде:
Петропавл қаласындағы 19 шағын ауданында сауықтыру комплексімен мемлекеттік тілде оқыту 1100 орындық орта мектеп құрылысына
150 000
Қызылжар ауданы, Бескөл селосында 360 орындық орта мектептің құрылысын аяқтау
70 500
Тимирязев ауданы, Тимирязево селосында қазақ тілінде оқыту 400 орындық мектеп - интернатының құрылысына
170 000
05
Денсаулық
597 346
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
597 346
018
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
11 400
соның ішінде:
Есіл ауданында санэпидемқызмет үй-жайының құрылысы
11 400
019
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
585 946
Ақжар ауданындағы Ленинград селосында аудандық туберкулез ауруханасының аумағында қазанды, 5 орындық монша, кір жуатын орын, хлораториялық орын құрылысы
21 500
Ақжар ауданы Талшық селосындағы 200 келім-кетім емханасымен 100 койкалық орталық аудандық аурухана
100 000
Есіл ауданы Ильинка селосында селолық дәрігерлік амбулатория
36 300
Жамбыл ауданы Благовещенка селосындағы 350 койкалық (АЕПМ) арнайы емдеу-профилакториялық мекеме етіп аудандық аурухана ғимаратын қайта құру
53 438
М.Жұмабаев ауданы Булаево қаласындағы 90 келім-кетім емханасымен 50 койкалық туберкулезге қарсы диспансер
100 000
Қызылжар ауданы Знамен селосында селолық дәрігерлік амбулатория
47 697
Мамлют ауданындағы Новомихайловка селосының селолық дәрігерлік амбулаториясы
37 154
Сельская врачебная амбулатория п.Новоишимский района Г.Мусрепова
49 623
Уәлиханов ауданы Бидайық селолық дәрігерлік амбулатория

16 820
Строительство лечебного корпуса на 100 коек облтубдиспансера в г.Петропавловске
123 414
06
Социальное обеспечение и социальная помощь
43 500
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
43 500
020
Развитие объектов социального обеспечения
43 500
за счет средств местного бюджета
в том числе:
Реконструкция административного здания под дом-интернат на 81 место для престарелых и инвалидов в г.Тайынша Тайыншинского района
43 500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
632 561
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
632 561
006
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения)  на строительство жилья государственного  коммунального жилищного фонда
393 750
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
238 811
в том числе:
водоснабжение сельских населенных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (2 очередь);
81 613
строительство кустовых скваженных водозаборов в Жамбылском районе (2 очередь);
80 000
водовод в п. Тайынша (1 и 2 этаж) (п. Киялы, п. Чермошнянка, п. Тайынша)
77 198
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
34 600
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
34 600
022
Развитие объектов физической культуры и спорта
34 600
в том числе:
Разработка ПСД на строительство спортивного зала ДЮСШ "Бокс"
131
Строительство пристроек к зданию плавательного бассейна "Дельфин" для детского бассейна и спортивного зала по ул.Ж.Жабаева, 175 в г.Петропавловске
34 469
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
895 954
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
895 954
026
Развитие объектов охраны окружающей среды
895 954
разработка  проектно-сметной документации  на реконструкцию очистных сооружений п.Бишкуль Кызылжарского района
1 900
реконструкция очистных сооружений с.Саумалколь Айыртауского района
35 452
реконструкция напорного коллектора в г.Сергеевка района Шал акына
245
проектно-изыскательские работы на строительство полигона по складированию и захоронению токсичных отходов и ядохимикатов на территории Северо-Казахстанской области
5 000
реконструкция напорного коллектора от р. Ишим до канализационных очистных сооружений
101 252
строительство очистных сооружений дождевой канализации в г. Петропавловске
518 216
сбор и транспортировка ливневых стоков с северной части г. Петропавловска в МК-5

16 820
Петропавл қаласындағы облтубдиспансердің 100 койкалық емдеу корпусы
123 414
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
43 500
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
43 500
020
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
43 500
жергілікті бюджет есебінен
соның ішінде:
Тайынша ауданы Тайынша қаласындағы әкімшілік үйін 81 орындық қарттар мен мүгедектерге арналған үй-интернатына қайта құрылысын салу
43 500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
632 561
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
632 561
006
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
393 750
007
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
238 811
соның ішінде:
Уәлиханов және Ақжар аудандары елді мекендерін сумен жабдықтау (2 кезекте);
81 613
Жамбыл ауданында жүйелі скважиналық су дуалдары құрылысы (2 кезекте);
80 000
Тайынша поселкесіне су тарту (1 және 2 қабат) (Қиялы поселкесі, Чермошнянка поселкесі, Тайынша поселкесі)
77 198
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
34 600
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
34 600
022
Дене шынықтыру және спорт объектілерін дамыту
34 600
соның ішінде:
БЖСМ "Боск" спорт залының құрылысына ЖСҚ дайындау
131
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында Ж.Жабаев көшесі, 175 балалар бассейні мен спорт залына арналған "Дельфин" жүзу бассейні ғимаратына қосымша құрылыс салу
34 469
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
895 954
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
895 954
026
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
895 954
Қызылжар ауданында Бескөл селосындағы тазарту құрылысын қайта құруға арналған жобалық сметалық құжаттарды әзірлеу
1 900
Айыртау ауданы Саумал көл селосындағы тазарту құрылысын қайта құру
35 452
Солтүстік Қазақстан облысының аумағында улы қалдықтар және ядохимикаттарды қоймаларға қою және көму полигондарының құрылысына жобалық-іздену жұмыстары
245
Шал ақын ауданы Сергеевка қаласындағы арын коллекторын қайта салу
5 000
Есіл өзенінен тазарту арналары құрылғыларына дейін қысымдық коллекторларды қайта жөндеу
101 252
Петропавл қаласында жауын суы арналарының тазарту құрылғыларының құрылысы
518 216
Петропавл қаласы МК-5 солтүстік бөлігінде жүйелік суағарларды жинау және тасымалдау