О государственном образовательном заказе на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием на 2005-2006 учебный год
Постановление Акимата Северо-Казахстанской области от 11 июля 2005 года N 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 августа 2005 года N 1595. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года N 389 "Об образовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием на 2005-2006 учебный год в количестве 915 единиц (далее - государственный заказ).
2. Администраторам бюджетных программ обеспечить своевременное финансирование государственного заказа по программам 261.009.000 "Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием" и 253.002.000 "Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуракаева Е.Е.
Аким области
Утвержден
постановлением акимата области

2005-2006 оқу жылына арналған орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 11 шілдедегі N 178 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 5 тамызда N 1595 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148   Заңы 27-бабы 2-тармағына, "Бiлiм беру туралы" Қазақстан  Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы N 389 Заңы 31-бабы 2-тармағы 7) тармақшасына сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлген 915 бiрлiк мөлшерiндегi 2005-2006 оқу жылына арналған орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлауға  мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (iлгерiде - мемлекеттiк тапсырыс) бекiтiлсiн.
2. Бюджеттiк  бағдарлама әкiмшiлерi 261.009.000 "Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлау" және 253.002.000 "Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлау" бағдарламалары бойынша мемлекеттiк тапсырысты уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Е.Е. Нұрақаевқа жүктелсiн.
Облыс әкiмi
Облыс әкiмдiгiнiң

от 11 июля 2005 года N 178
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием на 2005-2006 учебный год
№ п/п
Название учебных заведений
Специаль-
ности
Код по класификаии
язык обучения
на базе  9 классов
на базе 11 классов
все-го
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Петропавловский гуманитарный колледж имени Магжана Жумабаева" акима Северо-
Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Казахский язык и литература в школах с негосудар-ственным языком обучения

2005 жылғы 11 шiлдедегi N 178
қаулысымен бекiтiлген
2005-2006 оқу жылына арналған орта кәсiптiк бiлiмi бар
мамандарды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
№ N
Оқу орындарының атауы
Мамандық-
тар
Топтаманың коды
Оқыту тiлi
9 сы-
нып негiзiн-де
11 сы-
нып негiзiн-де
Бар-лығы
1
Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң «Мағжан Жұмабаев атындағы Петропавл гуманитарлық колледжi» мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны
Мемлекет-
тiк тiлде оқымайтын мектептер-дегi қазақ тiлi мен әдебиетi