О ставках платы за загрязнение окружающей среды на 2006 год
Решение Северо-Казахстанского маслихата от 6 декабря 2005 года N 21/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 декабря 2005 года N 1606. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2010 года N 26/15
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18.06.2010 г. N 26/15
В соответствии со статьей 462 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и п. 5 статьей 6 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за загрязнение окружающей среды на 2006 год по Северо-Казахстанской области согласно приложению:
1) О ставках платы за загрязнение окружающей среды на 2006 год.
2) Перечень ставок платежей за загрязнение окружающей среды на 2006 год.
Председатель ХХI сессии областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Приложение N 1
к решению XХI сессии областного маслихата
N 21/3 от 6 декабря 2005 года
СТАВКИ ПЛАТЫ
за загрязнение окружающей среды на 2006 год
по Северо-Казахстанской области
Вид загрязнения:
1. За выбросы в атмосферу загрязняющих веществ от стационарных источников от 238 тенге за 1 усл. тонну.
2. За выбросы в атмосферу загрязняющих веществ передвижными источниками (автомобилями, дорожно-строительной, сельскохозяйственной техникой, тепловозами, речными судами) при сжигании 1 тонны автомоторного топлива:
бензина неэтилированного        360 тенге
бензина этилированного          443 тенге
дизельного топлива              570 тенге
сжиженного газа                 323 тенге
3. За сбросы загрязняющих веществ в водоемы и накопители 11231 тенге за 1 усл. тонну
4. За размещение в природной среде 1 тонны твердых бытовых отходов, отходов производства:
V класса токсичности            97 тенге
IV класса токсичности           196 тенге
III класса токсичности          391 тенге
II класса токсичности           1562 тенге
I  класса токсичности           3124 тенге
5. За размещение в природной среде 1 тонны
нетоксичных горных пород:
вскрышные породы                7 тенге
Приложение N 2
к решению XХI сессии областного маслихата
N 21/3 от 6 декабря 2005 года
Перечень ставок платежей
за загрязнение окружающей среды
на 2006 год
Наименование
загрязняющих веществ
Предложение по ставкам
на 2006 год тенге/тн
Выбросы в атмосферу
зола
900
диоксид серы
1800
оксид углерода
30
диоксид азота
2250
оксид азота
1500
зола мазутная
45000
пыль угольная
600
соединение кремния
4500
фториды
3000
оксиды хрома
60000
фтористый водород
18000
оксиды железа
2250
бензин
60
формальдегид
30000
Сбросы при продувке оз. Белое
Взвешенные вещества
279,45
Фтор
7452
БПКп
1863
Нитраты
139,74
Хлориды
18,63
Сульфаты
55,89
Натрий+Калий
32,88
Кальций
31,05
Магний
111,78
Железо
55890
Нитриты
69862,5
Ам. солевой
11178
Минерализация
5,59
Медь
254045,45
Нефтепродукты
111780
Мышьяк
111780
Никель
558900
Цинк
558900
Складирование отходов
золошлаки
15

2006 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшiн төлем мөлшерлерi туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 21/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 26 желтоқсанда N 1606 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымда N 26/15 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.06.18 N 26/15 Шешімімен
"Салық және бюджетке басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiнiң 462-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңның   6-бабы 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша 2006 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшiн төлем мөлшерлерi мына қосымшаларға сәйкес белгiленсiн:
1) 2006 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшiн төлем мөлшерi туралы.
2) 2006 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшiн төлем мөлшерiнiң тiзбесi.
Облыстық мәслихаттың
ХХІ сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Облыстық мәслихаттың
ХХІ сессиясының
2005 жылғы 6 желтоқсандағы
N 21/3 шешiмiне 1 қосымша
Солтүстiк Қазақстан облысы  бойынша 2006 жылға
арналған қоршаған ортаны ластағаны үшiн ТӨЛЕМ МӨЛШЕРЛЕРІ
Ластау түрлерi:
Стационарлық көздердiң атмосфераға ластағыш заттар шығарындысына 1 шартты тонна үшiн       238 теңге
Жылжымалы көздермен (автомобиль, жол-құрылыс, ауыл шаруашылық техникасымен, тепловоздармен, өзен кемелерiмен) 1 тоннасын  автожылжытқыш отын жаққанда атмосфераға ластағыш заттардың шығарындысына:
Этил қосылмаған жанармай          360 теңге
Этилдi жанармай                   443 теңге
Дизель отыны                      570 теңге
Сұйытылған газ                    323 теңге
Су қоймалары мен жинақтауларға ластағыш заттар төгiндісiне
1 шартты тонна үшiн - 11231 теңге
Табиғи ортада қатты тұрмыстық қалдықтар мен өндiрiс қалдықтарының 1 тоннасын орналастырғанға:
Улылығы V класс                   97 теңге
Улылығы ІV класс                  196 теңге
Улылығы ІІІ класс                 391 теңге
Улылығы ІІ  класс                 1562 теңге
Улылығы І класс                   31124 теңге
Табиғи ортада 1 тонна улылықсыз тау-кен жыныстарын орналастырғанға:
аршыма тау-кен жыныстары          7 теңге.
Облыстық мәслихаттың
ХХІ сессиясының
2005 жылғы 6 желтоқсандағы
N 21/3 шешiмiне 2 қосымша
2006 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны
үшiн төлем мөлшерiнiң тiзбесi
Ластайтын заттардың атауы
2006 жылға мөлшерлер бойынша ұсыныс теңге/тн
Ауаға шығарылатын заттар
Күл                               900
Күкiрт диоксидi                   1800
Көмiртегi оксидi                  30
Азот диоксидi                     2250
Азот оксидi                       1500
Қара май күлi                     45000
Көмiр ұнтағы                      600
Кремний қосындылары               4500
Фторидтер                         3000
Хром оксидi                       60000
Фторлы сутегi                     18000
Темiр оксидi                      2250
Бензин                            60
Формальдегид                      30000
Белое көлiне үрлеу барысындағы шығарылатын заттар                Ерiмейтiн заттар                   279,45
Фтор                               7452
БПКп                               1863
Нитраттар                          139,74
Хлоридтер                          18,63
Сульфаттар                         55,89
Натрий+калий                       32,88
Кальций                            31,05
Магний                             111,78
Темiр                              5,59
Мыс                                254045,45
Мұнай өнiмдерi                     111780
Мышьяк                             111780
Никель                             558900
Цинк                               588900
Шығарылатын заттарды қоймалау
Күлқождар                           15