Об утверждении Типовой формы Плана развития рыбного хозяйства
Приказ Председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 марта 2006 года N 16-6/28п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 10 марта 2006 года N 4114. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 апреля 2010 года N 276
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 19.04.2010 N 276 (порядок введения в действие см. п. 4).
В соответствии с пунктом 23 Правил проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года N 102,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую Типовую форму Плана развития рыбного хозяйства.
2. Настоящий приказ вводится в действие с 15 марта 2006 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель
Утверждена
приказом Председателя
Комитета рыбного хозяйства
Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 6 марта 2006 г. N 16-6/28п
"Согласовано"                      "Утверждаю"
___________________________     _____________________
(наименование территориального органа,
__________________________      _____________________
фамилия, имя, отчество начальника,
__________________________       "___"»_________ 200 __ г.
подпись начальника)
"___" ______________ 200 __ г.
Типовая форма
Плана развития рыбного хозяйства
___________________________________  на 2006-2015 годы
(наименование рыбохозяйственной организации)
N
п/п
Наименование
мероприятий
Сроки
выполнения
Объемы
выделяемых
средств
(тыс. тенге)
Форма
завершения
Мероприятия  по  воспроизводству  рыбных  ресурсов
Заявляемый
объем
финансовых
средств,
направляемых
на воспроиз-
водство рыб-
ных ресурсов
ежегодно
не позднее
1 квартала
по______
ежегодно
в течении
10 лет
начиная
с 2006 года
Договор на
размещение
заказа орга-
низациям
(предприя-
тиями вос-
производст-
венного
назначения)
на выращи-
вание и
выпуск молоди
рыб и оплата
заявленного
объема
средств,
выпуск
молоди рыб
Рыбоохранные мероприятия
Создание
егерской
службы,
оснащенной
необходимым
материально-
техническими
средствами по
установленному
нормативу
1-ое
полугодие
2006 года
Средства
выделяются
в необхо-
димом для
создания
полноценной
егерской
службы
объеме
Приказ о
создании
егерской
службы с
зачислением
в штат егерей
и приобре-
тение
необходимых
материально-
технических
средств для
их оснащения
Выполнение
других
охранных
мероприятий
(изготовление
и установка
аншлагов,
ограждений,
информационных
стендов и
другое)
Постоянно
по согла-
сованию с
территори-
альным
органом
(далее -
Управление)
Средства
выделяются
в необхо-
димом
количестве
для полного
выполнения
заплани-
рованных
мероприятий
плана меро-
приятий
согласо-
ванный с
Управлением
и отчет об
его выпол-
нении
Мероприятия по проведению текущей мелиорации
(рыбоводно-мелиоративные работы)
Проведение
противоза-
морных
мероприятий
Ежегодно в
соответствии
с планом
мероприятий,
согласо-
ванным с
террито-
риальным
уполномо-
ченным
органом
Средства
выделяются
в необхо-
димом
количестве
для полного
выполнения
запланиро-
ванных
мероприятий
План меро-
приятий
согласованный
с Управлением
и отчет о его
выполнении
Содержание и
очистка
рыбохозяй-
ственных во-
доемов
(участков,
тоней) от
зарастания,
закоряжен-
ности и пла-
нировка ложа
дна
ежегодно
Средства
выделяются
в потребном
количестве
для полного
выполнения
указанных
мероприятий
Отчет в
террито-
риальный
уполномо-
ченный орган
о итогах
выполнения
указанных
мероприятий
Спасение
молоди из
отшнурованных
водоемов
ежегодно во
2-3
кварталах в
соответствии
с планом
мероприятий
согласо-
ванным с
уполномо-
ченным
органом
Средства
выделяются
в потребном
количестве
для полного
выполнения
указанных
мероприятий
План
мероприятий
согласованный
с Управлением
и отчет об
его выпол-
нении
Техническое перевооружение  добывающей  и
перерабатывающей  базы
Приобретение,
обновление
технологичес-
кого обору-
дования по
переработке
ежегодно
По ______
ежегодно в
течении
10 лет
начиная с
2006 года
Приобретение
техники (тех-
нологического
обору-
дования) и
предостав-
ление под-
тверждающих
документов в
Управление
Приобретение
и ремонт
специального
транспорта и
плавсредств:
- авторефри-
жераторы;
- транспорт-
ные и
добывающие
плавсредства:
ежегодно
По_______
ежегодно в
течении 10
лет начиная
с 2006 года
Приобретение
специального
транспорта и
плавсредств и
предостав-
ление под-
тверждающих
документов в
Управление
Финансирование
мероприятий по
изучению
состояния
рыбных и
других ресу-
рсов (научные
ресурсы)
Ежегодно,
не позднее
1 квартала
(в 2006
году)
По________
ежегодно в
течении 10
лет начиная
с 2006 года
Договор с
научными
организациями
по со-
гласованной с
Управлением
тематике,
биологическое
обоснование.

Балық шаруашылығын дамыту жоспарының Типтік нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитеті Төрағасының 2006 жылғы 6 наурыздағы N 16-6/28п Бұйырығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 10 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4114. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң м.а. 2010 жылғы 19 сәуірдегі N 276 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң м.а. 2010.04.19 N 276 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 102 қаулысымен бекітілген Балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) бекітіп беру бойынша конкурс өткізу ережелерінің және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарының 23-тармағына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берілген Балық шаруашылығын дамыту жоспарының Типтік нысаны бекітілсін.
2. Осы бұйрық 2006 жылғы 15 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Балық шаруашылығы комитеті
төрағасының 2005 жылғы
6 наурыздағы N 16-6/28п
бұйрығымен бекітілген
"Келісілді"                        «  "Бекітемін"
__________________________       __________________________________ (аумақтық органның атауы,
бастығының
__________________________       __________________________________
аты-жөні, әкесінің аты,          __________________________________
__________________________       __________________________________
қолы)
200 ___ жылғы»"__" _______       200 ___ жылғы "___" _________
2006-2015 жылдарға арналған
_______________________________________
(балық шаруашылығы ұйымының атауы)
Балық шаруашылығын дамыту жоспарының
Типтік нысаны
№ р/т
Іс-шаралар атауы
Орындау мерзімі
Бөлінетін
қаржы көлемі
(мың теңгемен
алғанда)
Аяқталу нысаны
Балық ресурстарыны ң  өсімін молайту бойынша іс-шаралар
Балық ресурстарының
өсімін молайтуға
бағытталған өтініш
берілген
қаржыландыру көлемі
жыл сайын
1 тоқсаннан
кешіктірмей
2006 жылдан
бастап 10
жыл бойы жыл
сайын
_______
Ұйымдарға
(балық өсімін
молайтуға
бағытталған
кәсіпорындар)
балық шабақ-
тарын өсіру
мен шығаруға
және өтініш
берілген
қаржы көлемін
төлеуге
тапсырысты
орналастыру
шарты
Балық   қор ғ ау іс-шаралары
Белгіленген
норматив бойынша
қажетті материал-
дық-техникалық
құралдармен
жарақтандырылған
қорықшылық қызметті
құру
2006 жылдың
1-жарты
жылдығы
Қаржы жан-
жақты
қорықшылық
қызметті
құруға қажетті мөлшерде бөлінеді
Қорықшылар штатына енгізу арқылы
қорықшылық
қызмет құру
және оларды
жарақтандыру
үшін қажетті
материалдық-
техникалық
құралдарды
сатып алу
туралы бұйрық
Басқа да қорғау
іс-шараларын
орындау (аншлагтар,
қоршаулар,
ақпараттық
стендтер және т.б.
дайындау мен орнату)
Аумақтық
органның
келісімі
бойынша
тұрақты
түрде
(бұдан әрі
- Басқарма)
Қаржы жоспар-
ланған іс-
шараларды толық орындау
үшін қажетті
мөлшерде
бөлінеді
Басқармамен
келісілген
іс-шаралар
жоспары және оның
орындалуы
жөніндегі
есебі
А ғ ымда ғ ы мелиорацияны жүргізу бойынша іс-шаралар
(балық   өсіру-мелиоративтік ж ұ мыстары)
Су тоғандарының
қатып немесе суалып қалуын болдырмауға байланысты іс-шараларды жүргізу
Жыл сайын аумақтық уәкілетті органмен келісілген іс-шаралар жоспарына сәйкес
Қаржы
жоспаранған
іс-шараларды
толық орындау
үшін қажетті
мөлшерде
бөлінеді
Басқармамен келісілген іс-шаралар жоспары және оның орындалуы жөніндегі есебі
Балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін,
ұйықтарды) шөп басудан, түбіртек-
терден тазарту мен ұстау және судың түбін тегістеу
Жыл сайын
Қаржы
жоспаранған
іс-шараларды
толық орындау
үшін қажетті
мөлшерде
бөлінеді
Аумақтық
уәкілетті
органға
көрсетілген
іс-шараларды
орындау
қорытындысы
бойынша есеп
беру
Бөлектеніп қалған
су тоғандарынан
шабақтарды құтқару
Уәкілетті органмен келісіл-ен іс-шаралар жоспарына сәйкес жыл
сайын 2-3
тоқсанда
Қаржы
көрсетілген
іс-шараларды
толық орындау
үшін қажетті
мөлшерде
бөлінеді
Басқармамен
келісілген
іс-шаралар
жоспары және
оның орын-
далуы
жөніндегі
есебі
Ө ндіру және ө ң деу базасын техникалық   қайта жарақтандыру
Өңдеу бойынша
технологиялық
жабдықтарды сатып
алу, жаңарту
Жыл сайын
2006 жылдан
бастап 10
жыл бойы жыл
сайын
_________
Техниканы
(технология-
лық жабдық-
тарды) сатып
алу және
Басқармаға
растайтын
құжаттарды
беру
Арнайы көлік пен
жүзу құралдарын сатып алу және жөндеу:
-авторефрижераторлар
-көліктік және
өңдейтін жүзу
құралдары
Жыл сайын
2006 жылдан
бастап 10
жыл бойы жыл
сайын
__________
Арнайы көлік
пен жүзу
құралдарын
сатып алу
және
Басқармаға
растайтын
құжаттарды
беру
Балық және басқа да
ресурстар (ғылыми
ресурстар) жағдайын
зерттеу бойынша
іс-шараларды
қаржыландыру
Жыл сайын,
1-тоқсаннан
кешіктірмей
(2006 жылы)
2006 жылдан
бастап 10
жыл бойы жыл
сайын
__________
Басқармамен
келісілген
тақырып
бойынша
ғылыми
ұйымдардың
шарты,
биологиялық
негіздеме