О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 469 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на принятие государственными учреждениями обязательств"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 92. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2006 года N 4185. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 2 марта 2009 года N 94.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 02.03.2009 N 94 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 469 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на принятие государственными учреждениями обязательств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3337, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, август 2005 г., N 20, ст. 184) следующие изменения:
в Правилах выдачи разрешений на принятие государственными учреждениями обязательств, утвержденных указанным приказом:
в абзаце третьем пункта 6 слова ", по месту нахождения администратора бюджетных программ," исключить;
в пункте 7:
в абзаце втором цифру "5" заменить цифрой "3";
в абзаце третьем слово "пяти" заменить словом "двух";
в абзаце четвертом цифру "10" заменить цифрой "5";
пункты 10, 11 и 12 изложить в следующей редакции:
"10. Разрешения, выдаваемые центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам, формируются в одном экземпляре, который остается в центральном уполномоченном органе по исполнению бюджета. Администраторам республиканских бюджетных программ разрешения на принятие обязательств, сформированные в ИИСК, передаются в электронном виде.
11. Разрешения по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам, выдаваемые территориальными подразделениями Казначейства по месту нахождения администратора республиканских бюджетных программ, формируются в одном экземпляре, который остается в Департаментах казначейства городов Астаны и Алматы. Администраторам республиканских бюджетных программ, сформированные в ИИСК разрешения, направляются в электронном виде.
Территориальные подразделения Казначейства по областям, районам распечатывают разрешения, сформированные в ИИСК, в двух экземплярах, один из которых остается в территориальном подразделении Казначейства, второй экземпляр передают государственным учреждениям, находящимся на территории области, района.

"Мемлекеттік мекемелердің міндеттемелерді қабылдауына рұқсаттар беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 469 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 20 наурыздағы N 92 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 10 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 4185. Күші жойылды - Қазастан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 2 наурыздағы N 94 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2009.03.02 N 94 Бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік мекемелердің міндеттемелерді қабылдауына рұқсаттар беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 469 бұйрығына (нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3337 болып тіркелген, 2005 жылғы тамыздағы N 20, Қазақстан Республикасы орталық атқару және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық кесімдердің бюллетеніндегі 184 бетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік мекемелердің міндеттемелерді қабылдауына рұқсаттар беру ережесінде:
6-тармақтың үшінші абзацындағы ", бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің орналасқан орны бойынша" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
екінші абзацтағы "5-і" деген сан "3-і" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "бес" деген сан "екі" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "10-і" деген сан "5-і" деген санмен ауыстырылсын;
10, 11 және 12-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Осы Ереженің 1-қосымшасына сай нысан бойынша бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органдар беретін рұқсаттар бір данада қалыптастырады, ол бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органда қалады. ҚБАЖ-ды қалыптастырылған міндеттемелерді қабылдауға рұқсат республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне электрондық түрде беріледі.
11. Осы Ереженің 2-қосымшасына сай нысан бойынша республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің орналасқан жерінде Қазынашылықтың аумақтық бөлімшелері беретін рұқсаттар бір данада қалыптастырылады, Астана және Алматы қалаларының Қазынашылық департаментінде қалады. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшісіне ҚБАЖ-ды қалыптасқан рұқсаттар электрондық түрде беріледі.
Облыстар, аудандар бойынша Қазынашылықтың аумақтық бөлімшелері ҚБАЖ-ды қалыптастырылған рұқсаттарды екі данада басып шығарады, оның біреуі Қазынашылықтың аумақтық бөлімшесінде қалады, екінші данасы облыстық, ауданның аумағында орналасқан мемлекеттік мекемелерге беріледі.

12. Разрешения по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам, выдаваемые местным уполномоченным органом по исполнению бюджета, оформляются в двух экземплярах, один их которых остается в местном уполномоченном органе по исполнению бюджета, второй экземпляр передается администратору местных бюджетных программ.
Разрешения по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам, выдаваемые местным уполномоченным органом по исполнению бюджета, оформляются в четырех экземплярах, один из которых остается в местном уполномоченном органе по исполнению бюджета, второй экземпляр передается в территориальное подразделение Казначейства, третий экземпляр передается государственному учреждению, четвертый экземпляр передается администратору местных бюджетных программ.".
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Шаженова Д.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр

12. Осы Ереженің 1-қосымшасына сай нысан бойынша бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдар беретін рұқсаттар екі данада, біреуі бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органда қалады, екінші данасы жергілікті бюджеттік бағдарламалар әкімшісіне беріледі.
Осы Ереженің 2-қосымшасына сай нысан бойынша бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган беретін рұқсаттар төрт данада ресімделеді, оның біреуі бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органда қалады, екінші данасы Қазынашылықтық аумақтық бөлімшесіне беріледі, үшінші дана мемлекеттік мекемеге беріледі, ал төртінші дана жергілікті бюджеттік бағдарлама әкімшісіне беріледі.".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті (Д.М.Шәженова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр