Об утверждении Правил согласования заключительного отчета реабилитационного управляющего по итогам проведения процедуры реабилитации
Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 17. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2006 года N 4186. Утратил силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года N 373
Сноска. Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками МФ РК от 20 марта 2006 года N 17 утратил силу приказом МФ РК от 2 ноября 2007 года  N 373  (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его офиц. опубл-ния).
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан "О банкротстве",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила согласования заключительного отчета реабилитационного управляющего по итогам проведения процедуры реабилитации.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан согласно установленному распределению обязанностей.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Утверждены
приказом Председателя
Комитета по работе
с несостоятельными должниками
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 20 марта 2006 года N 17
Правила согласования заключительного отчета
реабилитационного управляющего по итогам проведения
процедуры реабилитации
1. Настоящие Правила согласования заключительного отчета реабилитационного управляющего по итогам проведения процедуры реабилитации (далее - Правила) разработаны в соответствии с  Законом   Республики Казахстан "О банкротстве" (далее - Закон).
2. Настоящие Правила определяют порядок согласования Комитетом по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальными органами (далее - уполномоченный орган) заключительного отчета реабилитационного управляющего по итогам проведения процедуры реабилитации (далее - заключительный отчет).
3. Заключительный отчет составляется реабилитационным управляющим в соответствии с установленной формой согласно приложению к настоящим Правилам.
4. К заключительному отчету должны быть приложены следующие документы:
1) копии бухгалтерских балансов должника на момент применения процедуры реабилитации и на момент завершения процедуры реабилитации;
2) копия формы N 2 к бухгалтерскому балансу на момент завершения процедуры реабилитации;

Оңалту рәсiмiн өткiзу қорытындылары бойынша медетшi басқарушының қорытынды есебiн келiсу ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті Төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 17 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 10 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 4186. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2007 жылғы 2 қарашадағы N 373 Бұйрығымен
Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2007.11.02.  N 373  (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан  қараңыз) Бұйрығымен.
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын  iске асыру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған оңалту рәсiмiн өткiзу қорытындылары бойынша мiндетшi басқарушының қорытынды есебiн келiсу ережесi бекiтiлсiн.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау белгiленген мiндеттердi бөлуге сәйкес жетекшiлiк ететiн Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетi Төрағасының орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы бұйрық ресми бұқаралық ақпарат құралдарында бiрiншi жарияланған күнiнен 10 күнтiзбелiк күн өткен күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Дәрменсiз борышкерлермен
жұмыс комитетi төрағасының
2006 жылғы 20 наурыздағы
N 17 бұйрығымен бекiтiлген
Оңалту рәсiмiн өткiзу қорытындылары бойынша
медетшi басқарушының қорытынды есебiн келiсу
ережесi
1. Осы Оңалту рәсiмiн өткiзу қорытындылары бойынша, медетшi басқарушының қорытынды есебiн келiсу ережесi (бұдан әрi - Ереже) "Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы  Заңына  (бұдан әрi - Заң) сәйкес әзiрлендi.
2. Осы Ереже Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң оның аумақтық органдары (бұдан әрi - уәкiлеттi орган) оңалту рәсiмiн өткiзу қорытындылары бойынша медетшi басқарушының қорытынды есебiн (бұдан әрi - қорытынды есеп) келiсу тәртiбiн белгiлейдi.
3. Қорытынды есептi міндеттi басқарушы жасайды және осы Ережеге қосымшаға сәйкес белгiленген нысанға сәйкес келуге тиiс.
4. Қорытынды есепке мынадай құжаттар қоса берiлуге тиiс:
1) борышкердiң оңалту рәсiмiн қолдану сәтiндегi және оңалту рәсiмiн аяқтау сәтiндегi бухгалтерлiк теңгерiмiнiң көшiрмесi;
2) оңалту рәсiмi аяқталған сәттегi бухгалтерлiк теңгерiмге N 2 нысанның көшiрмесi;

3) копия акта сверки с соответствующими органами налоговой службы на момент завершения процедуры реабилитации;
4) копии приказов уполномоченного органа об утверждении состава комитета кредиторов, изменении его состава, утверждении реестра требований кредиторов, о внесении изменений в реестр требований кредиторов;
5) копии протоколов заседаний комитета кредиторов;
6) расшифровка дебиторской задолженности на момент применения процедуры реабилитации и на момент завершения процедуры реабилитации;
7) расшифровка кредиторской задолженности согласно реестру требований кредиторов и платежные документы, с указанием суммы и даты погашения задолженности;
8) расшифровка кредиторской задолженности, которая образовалась за период проведения процедуры реабилитации и непогашенной на момент завершения процедуры реабилитации;
9) отчет о движении основных средств за период реабилитации, по группам основных средств, с приложением подтверждающих документов;
10) в случае применения мер санации:
копия договора санации;
копия письменного обязательства участника санации о перечислении должнику и (или) кредиторам денежных средств в соответствии с планом реабилитации;
копии платежных поручений о поступлении средств санации и расходования этих средств, в соответствии с планом санации на погашение задолженности, на развитие: производства, пополнение оборотных средств;
11) иные документы, подтверждающие сведения представленные в заключительном отчете реабилитационного управляющего.
5. Заключительный отчет реабилитационного управляющего подписывается реабилитационным управляющим, главным бухгалтером, заверяется печатью должника и представляется на рассмотрение в комитет кредиторов должника в срок не позднее двадцати дней до момента завершения процедуры реабилитации.
6. В случае согласия комитета кредиторов реабилитационный управляющий в трехдневный срок направляет его на согласование в уполномоченный орган.
7. Уполномоченный орган в срок не позднее пятнадцати дней с момента представления согласовывает заключительный отчет реабилитационного управляющего и дает соответствующее заключение по итогам проведения процедур реабилитации.
При несоответствии заключительного отчета настоящим Правилам, документы возвращаются уполномоченным органом на доработку без рассмотрения, в срок не более трех дней с момента его представления.
8. Согласованный с уполномоченным органом заключительный отчет реабилитационного управляющего направляется в суд для его утверждения, с приложением заключения уполномоченного органа.
9. После вынесения судом решения о завершении процедуры реабилитации реабилитационный управляющий в пятидневный срок направляет его копию в уполномоченный орган, а также кредиторам должника.
Приложение
к Правилам согласования
заключительного отчета
реабилитационного управляющего
по итогам проведения
процедуры реабилитации
Форма заключительного отчета
реабилитационного управляющего
по итогам проведения процедуры
реабилитации
Заключительный отчет
реабилитационного управляющего
по итогам проведения процедуры реабилитации
____________                     _____________________
(дата)                         (место составления)
______________________________________________________________
(Ф.И.О. реабилитационного управляющего)
______________________________________________________________
(полное и сокращенное наименование организации-должника с
указанием ее организационно-правовой формы, РНН)
______________________________________________________________
(юридический адрес должника)

3) Салық қызметiнiң сәйкесiнше органдарымен оңалту рәсiмiн аяқтау сәтiндегi салыстыру актiсiнiң көшiрмесi;
4) уәкiлеттi органның кредит берушiлер комитетiнiң құрамын бекiту, оның құрамын өзгерту туралы бұйрықтарының көшiрмесi;
5) кредит берушiлер комитетi отырыстары хаттамаларының көшiрмесi;
6) оңалту рәсiмi қолданылған сәттегi және оңалту рәсiмi аяқталған сәттегi дебиторлық берешектiң толық жазылуы;
7) кредит берушiлер талаптарының тiзiлiмiне сәйкес кредиторлық берешектiң толық жазылуы және берешектiң сомасы және өтеу күнi көрсетiлген төлем құжаттар;
8) оңалту рәсiмi өткiзiлген кезеңде пайда болған және оңалту рәсiмi аяқталған сәтте өтелмеген кредиторлық берешектiң толық жазылуы;
9) оңалту кезеңiндегi негiзгi қаражаттың негiзгi құралдар топтары бойынша қозғалысы туралы есеп, растайтын құжаттар қоса берiледi;
10) санация шаралары қолданған жағдайда:
санация шартының көшiрмесi;
санацияға қатысушының борышкерге және (немесе) кредит берушiлерге оңалту жоспарына сәйкес ақша қаражатын аудару туралы жазбаша мiндеттемесiнiң көшiрмесi;
санация қаражатының түскендiгi туралы және осы қаражаттарды жұмсау төлем тапсырыстарының көшiрмелерi;
11) Медетшi басқарушының қорытынды есеп беруiнде көрсетiлген мәлiметтердi растаушы басқа да құжаттар.
5. Медетшi басқарушының қорытынды есебiне медетшi басқарушы, бас бухгалтер қол қояды, борышкердiң мөрiмен расталады және оңалту рәсiмi аяқталған сәтке дейiн жиырма күннен кешiктiрмейтiн мерзiмде борышкердiң кредит берушiлер комитетiнiң қарауына ұсынылады.
6. Кредит берушiлер комитетi келiсiм берген жағдайда медетшi басқарушы үш күн мерзiмде оны келiсуге уәкiлеттi органға жiбередi.
7. Уәкiлеттi орган ұсынылған сәттен бастап он бес күннен кешiктiрмейтiн мерзiмде медетшi басқарушының қорытынды есебiн келiседi және оңалту рәсiмдерiн өткiзу қорытындылары бойынша тиiстi қорытынды бередi.
Қорытынды есеп осы Ережеге сәйкес келмеген кезде құжаттарды уәкiлеттi орган оны ұсынған сәттен бастап үш күннен аспайтын мерзiмде пысықтауға қарамай қайтарады.
8. Уәкiлеттi органмен келiсiлген медетшi басқарушының қорытынды есебi оны бекiту үшiн уәкiлеттi органның қорытындысын қоса бере отырып, сотқа жiберiледi.
9. Сот оңалту рәсiмiнiң аяқталғандығы туралы шешiм шығарғаннан кейiн медетшi басқарушы бес күн мерзiмде оның көшiрмесiн уәкiлеттi органға, сондай-ақ борышкердiң кредит берушiлерiне жiбередi.
Оңалту рәсiмiн өткiзу
қорытындылары бойынша
медетшi басқарушының
қорытынды есебiн келiсу
ережесiне қосымша
Оңалту рәсiмiн өткiзу                                                қорытындылары бойынша
медетшi басқарушының
қорытынды есебiнiң нысаны
Оңалту рәсiмiн өткiзу қорытындылары бойынша
медетшi басқарушының қорытынды есебi
_________________                         _______________
(күні)                                 (жасау орны)
____________________________________________________
(Медетшi басқарушының аты-жөнi)
____________________________________________________________________
(Қарыз алушы мекеменiң оның ұйымдастырушылық құқықтық нысанын
____________________________________________________________________
көрсете отырып қысқаша және толық аты, РНН-i)
____________________________________________________________________
(қарыз алушының заңды мекен-жайы)

1. Организационно-правовые мероприятия
1. Определение суда о применении процедуры реабилитации (дата
определения и наименование суда):
от "___" ___________ 200_года ________________________________
(наименование суда)
2. Определение о продлении процедуры реабилитации (дата
определения и наименование суда)
от "___" ___________ 200__года _______________________________
(наименование суда)
3. Объявление о применении процедуры реабилитации, данное
реабилитационным управляющим в средства массовой информации
(номер выпуска и наименование газеты):
от "__" ___________ 200_года _________________________________
(наименование газеты)
4. Акт приема-передачи имущества:
от "___" _______________ 200_года
5. Соглашение реабилитационного управляющего, заключенное с
комитетом кредиторов:
от "____" __________ 200 года
2. Сведения об активах должника
6. Стоимость активов по балансу на начало процедуры реабилитации
(остаточная стоимость) _________________
(тыс. тенге)
в том числе:
7. Основные средства _____________________
(тыс. тенге)
8. Незавершенное строительство ____________________
(тыс. тенге)
9. Вспомогательные материалы ______________________
(тыс. тенге)
10. Малоценный инвентарь __________________________
(тыс. тенге)
11. Производственные запасы _______________________
(тыс. тенге)
12. Остатки готовой продукции _____________________
(тыс. тенге)
13. Инвентаризация имущества должника проведена
________________________________________________________________
(дата и номера описи и акта по инвентаризации)
4. Оценка имущества должника проведена (если она проводилась):
________________________________________________________________
(дата и номер заключения и кем проводилась)
15. Реализовано основных средств
(тыс. тенге)
N
Наименование
объекта
Стоимость
по балансу
Оценочная
стоимость
Цена
реали-
зации
Факти-
ческая
цена
реали-
зации
1
2
3
4
5
16. Приобретено основных средств
N
Наименование объекта
Цена покупки
(тыс. тенге)
Примечание
(цель
приобретения)
1
2
3
4
17. Балансовая стоимость активов на момент окончания процедуры
реабилитации: ______________
(тыс. тенге)
в том числе:
18. Основные средства _________________
(тыс. тенге)
19. Незавершенное строительство _______________
(тыс. тенге)
20. Вспомогательные материалы _________________
(тыс. тенге)
21. Малоценный инвентарь ______________________
(тыс. тенге)
22. Производственные запасы ___________________
(тыс. тенге)
23. Остатки готовой продукции _________________
(тыс. тенге)
3.  Формирование и утверждение реестра требований
кредиторов
24. Общая кредиторская задолженность должника на начало
процедуры реабилитации ______________________
(тыс. тенге)
в том числе:

1. Ұйымдастыру-құқықтық iс-шаралар
1. Соттың борышкер ұйымға оңалту рәсiмiн қолдану, оңалту рәсiмiн
ұзарту туралы айқындамасы (Айқындама күнi және соттың аты):
200 жылдың "___" бастап_______________________________________
(соттың аты)
2. Оңалту рәсiмiн ұзарту туралы айқындама (Айқындама күнi және соттың аты)
200 жылдың "___" бастап_____________________________________________
(соттың аты)
3. Медетшi басқарушының берген оңалту әдiсiн қолдану туралы
ақпараттық көздерде берген хабарландырулары (шығару нөмiрi және
газет аты):
____________________     N________ "___"___________________200__ жыл
(газеттiң аты)
4. Мүлiктi қабылдап алу-беру актiсi:
"__"_______200__ жыл
5. Кредит берушiлер комитетiмен жасалған медетшi басқарушының
келiсiмi:
"___" _____________200___жыл
2. Борышкерiнің активтерi туралы мәлiметтер
6. Борышкердiң оңалту рәсiмiн қолдану сәтiндегi теңгерiм бойынша
активтердiң бағасы (қалдық құн бойынша) ____________________________
(мың. теңге )
Соның iшiнде:
7. Негiзгi қаражат_______________________________
(мың. теңге)
8. Aяқталынбаған құрылыс_________________________
(мың. теңге)
9. Көмекшi материалдар___________________________
(мың. теңге)
10. Бағасы арзан мәкәммар________________________
(мың. теңге)
11. Өндiрiс қорлары _____________________________
(мың. теңге)
12. Дайын өнiм қалдықтары________________________
(мың. теңге)
13. Борышкердiң мүлкiн түгендеу жүргiзiлдi _________________________
(мүлiктi түгендеу бойынша актiнiң және тiзiмдеменiң күнi және
номерi)
14. Борышкердiң мүлкiн бағалау жүргiзiлдi (егер де ол жүргiзiлсе)
15. Орындалған негiзгi құралдар
(мың. теңге)
Объектiнiң аты
Теңгерiм
бойынша құны
Бағалау
құн
Орындау құны
Орындаудың нақты бағасы
1
2
3
4
5
16. Алынған негiзгi құралдар:
Объектiнiң аты
Сатып алу құны
(мың. теңге)
Ескерту
(алу мақсаты)
1
2
3
4
17. Оңалту рәсiмi аяқталған кездегi активтердiң теңгерiмдiк_________
(мың. теңге)
Оның iшiнде:
18. Негiзгi қаражат _____________________________
(мың. теңге)
19. Аяқталынбаған құрылыс________________________
(мың. теңге)
20. Көмекшi материалдар__________________________
(мың. теңге)
21. Бағасы арзан мәкәммар________________________
(мың. теңге)
22. Өндiрiс қорлары______________________________
(мың. теңге)
23. Дайын өнiм қалдықтары _______________________
(мың. теңге)
3. Кредит берушiлер талаптарының тiзiлiмiн
қалыптастыру және бекiту
24. Борышкердiң оңалту рәсiмiн қолдану сәтiндегi жалпы несиелiк
қарыз _______________________________________
(мың. теңге)

25. Заработная плата ________________________
(тыс. тенге)
26. Налоги и другие обязательные платежи в бюджет _____________
(тыс. тенге)
27. Задолженность перед подрядчиками и поставщиками
__________________________
(тыс. тенге)
28. Реестр требований кредиторов:
Приказ УКНД от "___" ______________ 200_года N ______
1 очередь ________________
(тыс. тенге)
2 очередь ________________
(тыс. тенге)
3 очередь ________________
(тыс. тенге)
4 очередь ________________
(тыс. тенге)
5 очередь ________________
(тыс. тенге)
29. Сведения о внесении изменений в реестр требований кредиторов:
________________________________________________________________
30. Согласие комитета кредиторов:
N ___ от "___" ___________ 200_года
31. Приказ УКНД о внесении изменений в реестр требований
кредиторов:
N _____ от "___" ____ _______ 200_года
4. Исполнение плана реабилитации в части погашения
отсроченной кредиторской задолженности (в том числе по формам
и методам погашения: в денежном и натуральном выражении,
взаимозачетом, переуступкой):
Реестр
требований
кредиторов
Сумма
(тыс. тенге)
Процент
удовлет-
воренных
требований
кредиторов
Срок
погашения
задолжен-
ности
(дата)
требо-
вания
креди-
торов
сог-
ласно
реестра
удовлет-
воренные
требо-
вания
креди-
торов
по
плану
факти-
чески
1 очередь,
всего, в
том числе:
2 очередь,
всего, в
том числе:
3 очередь,
всего, в
том числе:
4 очередь,
всего, в
том числе:
5 очередь,
всего, в
том числе:

25. Еңбекақы_____________________________________
(мың. теңге)
26. Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер
_____________________________
(мың. теңге)
27. Мердiгерлер және жабдықтаушылар алдындағы қарыз_________________
(мың теңге)
28. Кредит берушiлер талаптарының тiзiмi:
"____" ____________ ___________ 200___ жыл N _______ ДБЖКБ бұйрығы
1 кезек _____________________
(мың. теңге)
2 кезек______________________
(мың. теңге)
3 кезек______________________
(мың. теңге)
4 кезек______________________
(мың. теңге)
5 кезек______________________
(мың. теңге)
29. Кредит берушiлердiң талаптарының тiзiлiмiне енгiзiлген
өзгерiстерi жөнiндегi мәлiметтер
30. Кредит комитетiнiң келiсiмi:
N _"___" _________________200___жыл
31. Кредит берушiлердiң талаптарының тiзiлiмiне енгiзiлген
өзгерiстер жөнiндегi ДБЖКБ бұйрығы:
N__"___"___________________200___жыл
4. Оңалту жоспарында мерзiмi ұзартылған кредиторлық берешектi
өтеу бөлiгiнде орындау (оның iшiнде өтеу нысандары мен әдiстерi
бойынша: ақшалай немесе заттай мәнде, өзара есеп айырысу, қайта
табыстау;)
Кредит
беруші-
лердің
талапта-
рының
тізімі
Бағасы (мың теңге)
Кредит
берушілер-
дің талап-
тарының
қанағат-
танған
пайызы
Қарызды өтеу мерзімі (күні)
Кредит
берушілер-
дің
тізімдеме
бойынша
талаптары
Кредит
берушілер-
дің талап-
тарының
қанағаттан-
ған пайызы
Жоспар
бойынша
Нақты
1 кезек,
барлығы,
оның
ішінде:
2 кезек,
барлығы,
оның
ішінде:
3 кезек,
барлығы,
оның
ішінде:
4 кезек,
барлығы,
оның
ішінде:
5 кезек,
барлығы,
оның
ішінде:

5. Общая сумма административных расходов
N
п/п
Затраты
по смете
начислено
оплачено
1
1
3
4
5
1.
Сырье, материалы,
покупные изделия и
полуфабрикаты всего
в т.ч. по видам:
(раскрыть виды)
2.
Работы и услуги
производственного
характера, выпол-
ненные сторонними
организациями, всего
3.
Вспомогательные
материалы, всего
4.
материалы для
технологических
целей, всего
5.
Топливо и ГСМ, всего
в т.ч. по видам:
6.
Энергия, всего
7.
Содержание АУП,
всего
в том числе по
видам:
8.
Другие общехозяйст-
венные и админист-
ративные расходы,
всего:
в том числе:
9.
Расходы по
реализации, всего
в том числе:
(раскрыть по видам)
10.
Расходы по
процентам, всего
в том числе:
(раскрыть по источ-
никам заимствования)
11.
Улучшение основных
средств, всего
12.
Капитальные
вложения, всего
в том числе по
видам:
(раскрыть но видам)
13.
Текущие затраты на
ремонт и эксплуа-
тацию
14.
Приобретение
основных средств,
всего:
в т.ч. по видам:
(раскрыть по видам)
15.
Регрессные иски
16.
Отчисления в бюджет
в том числе по
видам:
(раскрыть по видам)
17
ФЗП в том числе:
отчисления в НПФ
оплата труда осн.пр.
оплата труда АУП
18
Вознаграждение
реабилитационного
управляющего
19
Средства направлен-
ные на погашение
отсроченной креди-
торской задолжен-
ности
Итого:
6. Итого текущая кредиторская задолженность
_______________________
(тыс. тенге)
7. Дебиторы должника
32. Дебиторская задолженность на начало реабилитации:
_______________________
(тыс. тенге)
в том числе:
33. Реальная к взысканию ________________
(тыс. тенге)
34. Безнадежная к взысканию: ________________
(тыс. тенге)
35. Исковая работа по взысканию дебиторской задолженности
N
п/п
Наименование
должника
Юридический
адрес
Дата подачи
искового
заявления
Сумма
задолженности
(тыс. тенге)
36. Фактическое взыскание дебиторской задолженности ____________
(тыс. тенге)
37. Итого текущая дебиторская задолженность на момент окончания
процедуры реабилитации ______________ ___________________
(тыс. тенге)
38. Итого отсроченная дебиторская задолженность на момент
окончания процедуры реабилитации ___________________________
(тыс. тенге)
8. Анализ сделок, заключенных должником до применения процедуры реабилитации, информация о мероприятиях по возврату имущества и признанию сделок недействительными, совершенных за период в течении трех лет до применения реабилитационной
процедуры ____________________________________________________
______________________________________________________________
9. Исполнение производственной программы
(тыс. тенге)
N
Наиме-
нование
продукции
Еди-
ница
изме-
рения
По плану
реабилитации
Фактически на
отчетную дату
Поступ.
от pea-
лизации
произ-
ведено
реали-
зовано
произ-
ведено
реали-
зовано
10. Прогнозный план поступления денежных средств
(тыс. тенге)
Мероприятия
плана финансового
оздоровления
По плану
peaбилитации на
отчетную дату
Фактическое
исполнение
Примечание
(причины
неиспол-
нения)
1
2
3
4
11. Иные сведения о ходе проведения реабилитационной
процедуры
________________________________________________________________
12. Заключительное положение. Итоги исполнения плана
реабилитации ___________________________________________________
Реабилитационный управляющий ______________ (Фамилия, инициалы)
(подпись)
Главный бухгалтер ________________________ (Фамилия, инициалы)
(подпись)
Место печати                       Дата

5. Әкiмшiлiк шығындардың жалпы сомасы
N
р/н
Шығындар
Сметамен
Есептелген
төленді
1
2
3
4
5
1.
Шикiзат, материалдар, сатып алынған бұйымдар және жартылай фабрикаттар барлығы
Оның iшiнде түрлермен: (түрлер ашу)
2.
Екi жақ ұйымдарымен орындалған өндiрiстiк сипаттағы жұмыстар және қызметтерi, барлығы
3.
Қосалқы материалдар, барлығы
4.
Технологиялық мақсаттарға арналған материалдар, барлығы
5.
Отын және ОЖМ, барлығы
Оның iшiнде:
6.
Қуат, барлығы
7.
ӘБП ұстауы, барлығы
Түрлермен соның iшiнде:
8.
Басқа да жалпы шаруашылық және әкiмшiлiк шығындар, барлығы:
Оның iшiнде:
9.
Шығындар орындаумен, барлығы
Өткiзу бойынша шығындар, барлығы
Оның iшiнде:
10.
Пайыздар бойынша шығындар, барлығы:
Оның iшiнде:
(шеттен алып пайдалану қайнарларымен ашу)
11.
Негiзгi қорлар
12.
Күрделi iшiне салудың, барлығы
Түрлермен, оның iшiнде:
Түрлерімен ашып көрсету
13.
Жөндеуге ағымдағы шығындар және қанауды
14.
Негiзгi қаражатты алу, барлығы:
Сонымен бiрге түрлерi бойынша: (түрлерi бойынша ашып көрсету)
15.
Регрестiк талаптар
16.
Бюджеттiк аударымдар
Сонымен бiрге түрлерi бойынша:
(түрлерi бойынша ашып көрсету)
17.
ЕҚ оның iшiнде:
ЖЗҚ аударымдар
Негiзгi өндiріске еңбекақы төлеу
ӘБП еңбек ақы төлеуi
18.
Медеттi басқарушының сыйақысы
19.
Оңалту жоспарында мерзімі ұзартылған кредиторлық берешектi өтеуге бағытталған қаражаттар
Барлығы:
6. Ағымдағы кредиттiк берешек барлығы_________________________
(мың теңге)
7. Қарыз алушының дебиторы
32. Оңалту рәсiмiн қолдану сәтiндегi дебиторлық берешек:____________
(мың. теңге)
33. нақты төлетуге________________
(мың теңге)
34. үмiтсiз төлетуге_____________
(мың теңге)
35. Дебиторлық берешектi төлеттiру бойынша iздену жұмысы
8. Қорытынды жағдайлар. Оңалту жоспарының орындалуының жоспары
____________________________________________________________________
Медеттi басқарушы______________________________(Аты-жөні, тегі)
(қолы)
Бас бухгалтер__________________________________(Аты-жөні, тегі)
(қолы)
Мөр орны                                              Күні