О внесении дополнений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 2 октября 1999 года N 33/251 "О Правилах хранения, передачи в архив и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов маслихатов Республики Казахстан"
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 22 августа 2006 года N 71/139. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 сентября 2006 года N 4388. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 13/210
Сноска. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии РК от 25.06.2013 № 13/210 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6)  статьи 12 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 78 Правил проведения выборов акимов аульных (сельских) округов, аулов (сел), поселков Республики Казахстан, утвержденных  Указом Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1484,  пунктом 64 Правил проведения выборов акимов районов, городов областного значения Республики Казахстан, утвержденных  Указом Президента Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 130, Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 2 октября 1999 года N 33/251 "О Правилах хранения, передачи в архив и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 932, с изменениями, внесенными постановлениями Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 17 февраля 2004 года  N 97/118 и от 8 апреля 2005 года  N 155/221 ) следующие дополнения:
1) заголовок и пункт 1 постановления после слов "депутатов маслихатов" дополнить словом ", акимов";
2) в  Правилах хранения, передачи в архивы и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов маслихатов Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
наименование после слов "депутатов маслихатов" дополнить словом ", акимов";
в пункте 1:
в абзаце четвертом:
после слов "Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" дополнить словами ", правил проведения выборов акимов, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан,";
после слов "депутатов маслихатов" дополнить словом ", акимов";
абзац пятый после слов "депутатов маслихатов" дополнить словом ", акимов";
в пункте 2:
абзацы четвертый и пятый после слов "депутатов маслихатов" дополнить словом ", акимов";
дополнить абзацами шестым, седьмым, восьмым, девятым, десятым, одиннадцатым, двенадцатым, тринадцатым, четырнадцатым, пятнадцатым, шестнадцатым, семнадцатым и восемнадцатым следующего содержания:
"представление акима о выдвижении гражданина кандидатом на должность акима;
заявление гражданина о согласии баллотироваться кандидатом в акимы;
биографические данные кандидата в акимы;
документы, подтверждающие сдачу кандидатом в акимы и его супругом (супругой) декларации о доходах и об имуществе;
протоколы территориальных избирательных комиссий об установлении соответствия кандидатов в акимы требованиям, предъявленным к ним  правилами проведения выборов акимов, утвержденными Указом Президента Республики Казахстан;
протоколы территориальных избирательных комиссий о регистрации кандидатов в акимы;
заявления кандидата в акимы в территориальную избирательную комиссию о регистрации доверенных лиц;
протоколы территориальных избирательных комиссий о регистрации доверенных лиц кандидатов в акимы;
список избирателей (выборщиков) по выборам акима;
протоколы территориальной избирательной комиссии об открытии пункта для голосования по выборам акима;
протоколы заседания выборщиков по выборам акима;
протоколы территориальных избирательных комиссий о результатах выборов акима;
решения территориальной избирательной комиссии о регистрации избранного акима";
пункт 5 после слов "депутатов маслихатов" дополнить словом ", акимов";
пункт 6 дополнить частью третьей следующего содержания:
"Бюллетени для тайного голосования по выборам акимов в опечатанном виде, в том числе отдельно погашенные бюллетени, а также списки избирателей (выборщиков) и документы к ним хранятся соответствующими территориальными избирательными комиссиями на правах конфиденциальной информации в течение шести месяцев после опубликования итогов выборов, а затем уничтожаются по акту.".

"Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағатқа тапсырудың және жоюдың Ережесі туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 2 қазандағы N 33/251 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Орталық Сайлау комиссиясы төрағасының 2006 жылғы 22 тамыздағы N 71/139 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2006 жылғы 11 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 4388. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2013 жылғы 25 маусымдағы № 13/210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Орталық сайлау комиссиясының 25.06.2013 № 13/210 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы"»Қазақстан Республикасы Конституциялық заңы 12-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1484  Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының ауылдық (селолық) округтері, ауылдары (селолары), кенттері әкімдерінің сайлауын өткізу ережесінің 78-тармағына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 130  Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандары, облыстық маңызы бар қалалары әкімдерінің сайлауын өткізу ережесінің 64-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағатқа тапсырудың және жоюдың Ережесі туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 2 қазандағы N 33/251  қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 932 тіркелген, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2004 жылғы 17 ақпандағы N 97/118 және 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 155/221 қаулыларымен енгізілген өзгерістермен) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) қаулының тақырыбы мен 1-тармағы»"мәслихаттарының депутаттарын" деген сөздерден кейін ", әкімдерін" деген сөзбен толықтырылсын;
2) аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағатқа тапсырудың және жоюдың Ережесінде:
атауы»"мәслихаттарының депутаттарын" деген сөздерден кейін ", әкімдерін" деген сөзбен толықтырылсын;
1-тармақта:
төртінші абзацта:
"Қазақстан Республикасының»"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" "Конституциялық заңының" деген сөздерден кейін ", "Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығымен бекітілген әкімдердің сайлауын өткізу ережесінің" деген сөздермен толықтырылсын;
"мәслихаттарының депутаттарын" деген сөздерден кейін»", әкімдерін" деген сөзбен толықтырылсын;
бесінші абзац»"мәслихаттарының депутаттарын" деген сөздерден кейін ", әкімдерін" деген сөзбен толықтырылсын;
2-тармақта:
төртінші және бесінші абзацтар»"мәслихаттарының депутаттарын" деген сөздерден кейін»", әкімдерін" деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы алтыншы, жетінші, сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші және он сегізінші абзацтармен толықтырылсын:
"азаматты әкім лауазымына кандидат ретінде ұсыну туралы әкім ұсынымы;
азаматтың әкімдікке кандидат ретінде дауысқа түсуге келісімі туралы өтініші;
әкімдікке кандидаттың өмірбаяндық деректері;
әкімдікке кандидат пен оның жұбайының (зайыбының) табысы туралы және мүлкі туралы декларацияларды тапсырғанын растайтын құжаттар;
әкімдікке кандидаттардың оларға Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығымен бекітілген әкімдердің сайлауын өткізу ережесінде қойылатын талаптарға сәйкестігін анықтау туралы аумақтық сайлау комиссияларының хаттамалары;
әкімдікке кандидаттарды тіркеу туралы аумақтық сайлау комиссияларының хаттамалары;
әкімдікке кандидаттың аумақтық сайлау комиссиясына сенім білдірілген адамдарды тіркеу туралы өтініштері;
әкімдікке кандидаттардың сенім білдірілген адамдарын тіркеу туралы аумақтық сайлау комиссияларының хаттамалары;
әкімді сайлау бойынша сайлаушылардың (таңдаушылардың) тізімі;
әкімді сайлау бойынша дауыс беруге арналған пункттің ашылғаны туралы аумақтық сайлау комиссиясының хаттамалары;
әкімді сайлау бойынша таңдаушылар отырысының хаттамалары;
әкімді сайлау нәтижелері туралы аумақтық сайлау комиссияларының хаттамалары;
сайланған әкімді тіркеу туралы аумақтық сайлау комиссиясының шешімдері";
5-тармақ»"мәслихаттарының депутаттарын" деген сөздерден кейін ", әкімдерін" деген сөзбен толықтырылсын;
6-тармақ мынадай мазмұндағы үшінші бөлікпен толықтырылсын:
"Әкімдерді сайлау жөніндегі жасырын дауыс беруге арналған бюллетеньдерді мөрленген күйінде, соның ішінде жекелеген жойылған бюллетеньдерді, сондай-ақ сайлаушылардың (таңдаушылардың) тізімдері мен оларға қосымша құжаттарды тиісті аумақтық сайлау комиссиялары сайлаудың қорытындылары жарияланғаннан кейінгі алты ай бойы құпия ақпарат ретінде сақтайды, содан кейін акті бойынша жояды.".

2. Направить данное постановление акимам областей, городов Астана и Алматы, председателям областных, городов Астана и Алматы избирательных комиссий, Центральному государственному архиву, Министерству культуры и информации Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан

2. Осы қаулы облыстық, Астана және Алматы қалалық әкімдеріне, облыстық, Астана және Алматы қалалық сайлау комиссияларының төрағаларына, Қазақстан Республикасының Орталық мемлекеттік мұрағатына, Мәдениет және ақпарат министрлігіне жіберілсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрағасы