Об организации оплачиваемых общественных работ в 2006 году
Постановление Акимата города Астаны от 9 января 2006 года N 23-10-34п. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 17 февраля 2006 года за N 433. Утратило силу постановлением Акимата города Астаны от 5 января 2007 года N 23-8п
Сноска. Постановление Акимата города Астаны от 9 января 2006 года N 23-10-34п  утратило силу постановлением Акимата города Астаны от 5 января 2007 года N  23-8п
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О занятости населения",   постановлением  Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных и учащейся молодежи в 2006 году.
2. Акимам районов "Алматы" и "Сарыарка" совместно с Государственным учреждением "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" организовать оплачиваемые общественные работы в 2006 году для безработных, испытывающих затруднения в поиске подходящей работы.
3. Оплату труда безработных и учащейся молодежи, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненную работу по действующим на данном предприятии или в организации расценкам в размере не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2006 год.
4. Государственному учреждению "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" обеспечить информирование населения, а также предприятий и организаций города об организации и проведении общественных работ и порядке их оплаты.
5.   Постановление  акимата города Астаны от 10 февраля 2005 года N 3-1-79п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2005 году" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 25 февраля 2005 года N 377, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 46 от 7 апреля 2005 года и "Вечерняя Астана" N 36 от 10 марта 2005 года) признать утратившим силу.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мустафину С.С.
Аким                                    У. Шукеев
Первый
заместитель акима                       Есилов С.С.
Заместитель акима                       Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                       Мустафина С.С.
Заместитель акима                       Толибаев М.Е.
Заместитель акима                       Фомичев С.В.
Руководитель
аппарата акима                          Тамабаев К.Ж.
Директор
Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"                 Аскарова А.Е.
Заведующая отделом
документационной
экспертизы                              Башимова Д.Р.
Директор
Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"                 Демеува А.С.
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны

2006 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 23-10-34қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 17 ақпанда N 433 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы Әкімдігінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы N 23-8қ қаулысымен
Ескерту: Қаулының күші жойылды - Астана қаласы Әкімдігінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы N 23-8қ қаулысымен
___________________________________________
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңына , "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында, Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жұмыссыздар мен оқитын жастар үшін 2006 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізімі бекітілсін.
2. "Алматы" және "Сарыарқа" аудандарының әкімдері "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесімен бірігіп, 2005 жылы қолайлы жұмыс іздеуде қиындық көріп жүрген жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
3. Ақылы қоғамдық жұмыстармен қамтылатын жұмыссыздардың және оқитын жастардың еңбекақы төлемі 2006 жылы белгіленген ең төменгі еңбекақыдан төмен емес айлық еңбекақы көлемінде аталған кәсіпорындағы немесе ұйымдағы баға бойынша деректі орындалған жұмысқа жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
4. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі халықты, сондай-ақ қаланың кәсіпорындары мен ұйымдары қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы, өткізілуі мен олардың төлем тәртібі жөнінде хабардар етуді қамтамасыз етсін.
5. Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 10 ақпандағы N 3-1-79қ "2006 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының (Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 25 ақпанда N 377 болып тіркелген; 2005 жылғы 7 сәуірде N 46 "Астана хабары"; 2005 жылғы 10 наурызда N 36 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнің орынбасары С.С.Мұстафинаға жүктелсiн.
Әкім
Әкiмнiң бiрiншi орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiм аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаментi" мемлекеттiк
мекемесiнiң директоры
Құжаттамалық сараптама
бөлiмiнiң меңгерушiсi
"Астана қаласының Жұмыспен қамту
және әлеуметтiк бағдарламалар
департаментi" мемлекеттiк
мекемесiнiң директоры
Астана қаласы әкімдігінің

169.
ТОО "Лифтстройсервис"
30
Помощь в содержании и обслуживании лифтового хозяйства жилых домов.
170.
ТОО "Коммунальник-2"
16
Участие в реконструкции и ремонте жилья, экологическое оздоровление региона (озеленение, благоустройство) и другие.
171.
ТОО "Нур+К"
25
Помощь в уборке территории города, участие в реконструкции и ремонте жилья, экологическое оздоровление региона (озеленение, благоустройство) и другие.
172.
Филиал акционерного общества "Государственный накопительный пенсионный фонд" в городе Астане
10
Заключение пенсионных договоров с вкладчиками АО "Государственный накопительный пенсионный фонд".
Итого
2250

169.
"Лифтстройсервис" ЖШС
30
Тұрғын үйдің лифтілік шаруашылығын ұстауға және қызмет көрсетуге көмек беру.
170.
"Коммунальник-2" ЖШС
16
Тұрғын үйді қайта құруға және жөндеуге қатысу, аймақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту) және басқалар.
171.
"Нур+К" ЖШС
25
Қала аумағын жинауға тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық ұйымдарына көмек беру, тұрғын үй қайта құруға және жөндеуге қатысу, аймақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту) және басқалар
172.
Астана қаласындағы "Мемлекеттік зейнетақы жинақтаушы қоры" акционерлік қоғамының филиалы.
10
"Мемлекеттік жинақтаушы зейнетақы қоры" АҚ салымшыларымен зейнетақылық шарттар жасасу.
Барлығы
2250