О переименовании населенных пунктов Акмолинской области по Шортандинскому району
Решение Акмолинского областного Маслихата от 8 декабря 2006 года N ЗС-24-21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 января 2007 года N 3210
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, на основании решения Шортандинского районного маслихата, постановления акимата Шортандинского района и согласно пункта 3 решения областной комиссии по языковой политике и ономастике при акимате Акмолинской области от 19 октября 2006 года акимат Акмолинской области и Акмолинский областной маслихат  РЕШИЛИ:
1. Переименовать населенные пункты Акмолинской области по Шортандинскому району:
1) Елизаветинский сельский округ и село Елизаветинка соответственно в сельский округ Бозайгыр и село Бозайгыр;
2) село Барышевка Казциковского сельского округа в село Мыктыколь.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 17.02.2015 А-2/65 и решением Акмолинского областного маслихата от 17.02.2015 № 5С-34-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
3. Решение ввести в действие после официального опубликования в областных газетах.
Аким Акмолинской области

Шортанды ауданы бойынша Ақмола облысының елді мекендерінің атауларын қайта атау туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N ЗС-24-21 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 19 қаңтарда N 3210 тіркелді.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша «селосы», «селолық» деген сөздер «ауылы», «ауылдық» деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.02.2015 № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-34-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік- аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11 бабына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихатының шешімі, Шортанды ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде және Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы тіл саясаты және ономастика жөніндегі облыстық комиссияның 2006 жылғы 19 қазандағы шешімінің 3 тармағына байланысты Ақмола облысының әкімдігі мен Ақмола облыстық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды ауданы бойынша Ақмола облысының елді мекендерінің атаулары қайта аталсын:
1) Елизаветинка ауылдық округі мен Елизаветинка ауылы сәйкес Бозайғыр ауылдық округі мен Бозайғыр ауылына;
2) Казциковское ауылдық округінің Барышевка ауылы Мықтыкөл ауылына.
2. Шешім Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Шешім облыстық газеттерде ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізілсін.
Ақмола облысының әкімі