Об утверждении стоимости разовых талонов на рынках города Костаная
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 15 марта 2006 года № 232. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 4 апреля 2006 года № 9-1-42. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 21 апреля 2009 года № 197
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 21.04.2009 № 197.
В соответствии со статьей 6 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и на основе данных, представленных налоговым комитетом по городу Костанаю, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимость разовых талонов на рынках города Костаная, (прилагается).
2. Пункт 1, в части относящейся к приложению 1, решения Костанайского городского маслихата от 27 февраля 2002 года № 157 "Об утверждении размера стоимости разовых талонов на рынках города Костаная и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности" (номер государственной регистрации 1262, опубликовано в газете "Костанай" 20 от 14 марта 2002 года) признать утратившим силу.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента регистрации в Управлении юстиции.
Председатель сессии,
Секретарь городского маслихата
Приложение
к решению маслихата
от 15 марта 2006 года
№ 232
Стоимость
разовых талонов на рынках города Костаная
Наименование рынка Вид товара Торговая площадь Сумма
сбора
(тен-
ге)
1
Государственное
коммунальное
предприятие
"Тобол" (рынок
контейнерный)
Продовольственный
Промышленный
Одно торговое
место
Одно торговое
место
150
150
2
Государственное
коммунальное
предприятие
"Тобол"
(Наримановский
рынок)
Промышленный
Реализация
кожаных изделий
Реализация
меховых изделий
(из ценного
меха-норка,
песец, соболь)
Реализация
меховых изделий (из малоценного
меха-ондатра,
нутрия, кролик)
Одно торговое
место
Одно торговое
место
Одно торговое
место
Одно торговое
место
150
180
170
100
3
Открытое
акционерное
общество "Камкор"
рынок
Промышленный
Одно торговое
место
150
4
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Штарк"
Автомобильный:
реализация
запчастей
реализация
авторезин
реализация
автомашин
бывших в
употреблении
Одно торговое
место
Одно торговое
место
Одно торговое
место

Қостанай қаласының базарларында біржолғы талондар құнын бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2006 жылғы 15 наурыздағы № 232 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2006 жылғы 4 сәуірде № 9-1-42 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 21.04.2009 № 197 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес және Қостанай қаласы бойынша салық комитетімен ұсынылған мәліметтері негізінде, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай қаласының базарларында біржолғы талондардың құны бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. "Қостанай қаласының рыноктарында біржолғы талондар құнының және кәсіпкерлік қызметінің жекелеген тyрлері yшін белгіленген жиынтық салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2002 жылғы 27 ақпандағы № 157 шешімінің (мемлекеттік тіркеу нөмірі 1262, "Қостанай" газетінде 2002 жылғы 14 наурызда № 20 жарияланған) 1-қосымшасына қатысты бөлігінде 1-тармағының күші жойылған болып саналсын.
3. Осы шешім Әділет басқармасында тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
қалалық Мәслихат хатшысы
Мәслихаттың
2006 жылғы 15 наурыздағы
№ 232 шешіміне қосымша
Қостанай қаласының базарларында біржолғы
талондардың құны
Базар атауы Тауардың түрі Сауда алаңы Алымның сомасы теңге
1
"Тобыл" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
(контейнерлік базар)
Азық-түлік
өнеркәсіп
Бір сауда орны
Бір сауда орны
150
150
2
"Тобыл" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Нариман базары)
Өнеркәсіп
Былғары бұйымдарын сату
Үлбір бұйымдарын сату (құнды Үлбірден-қаракүзен, түлкі, бұлғын)
Үлбір бұйымдарын сату (аз құнды үлбірден-ондатр, сазкәмшат, көжек)
Бір сауда орны
Бір сауда орны
Бір сауда орны
Бір сауда орны
150
180
170
100
3
"Қамқор" ашық акционерлік қоғамы базары
өнеркәсіп
Бір сауда орны
150
4
"Штарк" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Автомобилдік:
қосалқы бөлшектер сату Авторезина сату Пайдалануда болған автомашиналарды сату
Бір сауда орны
Бір сауда орны
Бір сауда орны

250
400
200
5
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Шарт" рынок
Промышленный
Продовольственный
Одно торговое
место
Одно торговое
место
250
220
6
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Кооператор"
рынок "Дархан"
Промышленный
Одно торговое
место
150
7
Общество
инвалидов "Рынок
Дархан"
Промышленный
Одно торговое
место
150
8
Государственное
коммунальное
предприятие
"Тазылык-2000"
рынок "Наурыз"
Продовольственный
Промышленный
Одно торговое
место
Одно торговое
место
100
100
9
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Отау-Сауда"
(центральный рынок)
Продовольственный
Реализация
табачных изделий
Промышленный
Одно торговое
место
Одно торговое
место
Одно торговое
место
190
190
150
10
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Гермес-2000"
рынок "Береке"
Промышленный
Продовольственный
Одно торговое
место
Одно торговое
место
200
150
11
Товарищество с ограниченной ответственностью "Гелиос" (Универсальный рынок)
Промышленный
Продовольственный
Одно торговое
место
Одно торговое
место
150
190
12
Мини-рынок
Государственное
коммунальное
предприятие
"Теркомсоюз":
1. "Текстильный",
"Элеваторный",
"Юго-Западный",
"Западный"
2.Мини-рынки:
возле магазина №
25 (улица Мая-
ковского-Чкалова)
возле магазина
"Бутя" (улица
Повстанческая-Гоголя)
Продовольственный
Промышленный
Реализация
овощей с дачных
участков
Продовольственный
Промышленный
Реализация
овощей с дачных
участков
Одно торговое
место
Одно торговое
место
Одно торговое
место
Одно торговое
место
Одно торговое
место
Одно торговое
место
45
45
45
90
90
70
13
Рынок "Таус"
"Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Таус"
Продовольственный
Промышленный
Одно торговое
место
Одно торговое
место
200
150
14
Рынок "Далель"
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Далель"
Продовольственный
Одно торговое
место
80
15
Рынок "Беркут" и
"К"
Промышленный
Продовольственный
Одно торговое
место
Одно торговое
место
45
45
16
Рынок "Дастархан"
Реализация:
мяса, рыба,
домашняя птица
Реализация
фруктов
Реализация
прочей продукции
(овощи, бакалея,
колбасы,
масломолочная,
яйцо)
Реализация
молочной
продукции
(частных
подворий)
Одно торговое
место
Одно торговое
место
Одно торговое
место
Одно торговое
место

250
400
200
5
"Шарт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі базар
өнеркәсіп
Азық-түлік
Бір сауда орны
Бір сауда орны
250
220
6
"Кооператор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
"Дархан" базары
өнеркәсіп
Бір сауда орны
150
7
Мүгедектер қоғамы
"Дархан" базары
өнеркәсіп
Бір сауда орны
150
8
"Тазалық-2000"
Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны "Наурыз" базары
Азық-түлік
өнеркәсіп
Бір сауда орны
Бір сауда орны
100
100
9
"Отау-сауда" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
(орталық базар)
Азық-түлік
Темекі бұйымдарын сату
Өнеркәсіп
Бір сауда орны
Бір сауда орны
Бір сауда орны
190
190
150
10
"Гермес-2000" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Береке" базары
өнеркәсіп
Азық-түлік
Бір сауда орны
Бір сауда орны
200
150
11
"Гелиос" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (әмбебап базары)
өнеркәсіп
Азық-түлік
Бір сауда орны
Бір сауда орны
150
190
12
"Теркомсоюз"
Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
шағын базар
1. "Текстильный", "Элеваторный",
"Юго-Западный",
"Западный"
2. Шағын базарлар: № 25 дүкеннің жанында (Маяковский-Чкалов көшесі)
"Бутя" дүкеннің жанында (Повстан-Гоголь көшесі)
Азық-түлік өнеркәсіп Саяжай учаскелерінен көкөніс сату Азық-түлік өнеркәсіп
Саяжай учаскелерінен көкөніс сату
Бір сауда орны
Бір сауда орны
Бір сауда орны
Бір сауда орны
Бір сауда орны
Бір сауда орны
45
45
45
90
90
70
13
"Таус" базары
"Таус" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Азық-түлік
өнеркәсіп
Бір сауда орны
Бір сауда орны
200
150
14
"Дәлел" базары
"Дәлел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Азық-түлік
Бір сауда орны
80
15
"Беркут и К" базары
өнеркәсіп
Азық-түлік
Бір сауда орны
Бір сауда орны
45
45
16
"Дастарқан" базары
Сату: ет, балық, үй құсы
Жемістер сату
Басқа өнім сату (көкөністер, бакалея, шұжықтар, майсүтті өнім, жұмыртқа)
Сүт өнімін сату (жеке шаруашылықтың)
Бір сауда орны
Бір сауда орны
Бір сауда орны
Бір сауда орны