Об изменениях в административно-территориальном устройстве города Экибастуза Павлодарской области.
Решение Павлодарского областного маслихата от 20 января 2006 года N 9/17. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 1 февраля 2006 года за N 3060.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан  "О местном государственном  управлении в Республике Казахстан" и подпунктами 3,4) статьи 11 Закона Республики Казахстан.  "Об административно  - территориальном устройстве Республики Казахстан", совместными решениями Экибастузского городского маслихата и акимата города Экибастуза (III сессия, III созыв) от 9 января 2004 года N 3.21. "О переименовании села Коктобе города Экибастуза в село имени академика Алькея Маргулана", (IХ сессия, III созыв) от 14 декабря 2004 года N 3.135 "Об упразднении села Комсомольское Комсомольского сельского округа и исключении его из учетных данных", (IХ сессия, III созыв) от 14 декабря 2004 года N 3.136 "Об упразднении отделения N 1 села Коктобе и исключении его из учетных данных", (ХIV внеочередная сессия, III созыв) от 24 мая 2005 года N 3.191 "Об отнесении населенного пункта Торт - Кудук из категории поселка в категорию село", с учетом мнения населения данных населенных пунктов областной маслихат и акимат области   РЕШИЛИ:
1. Внести в административно - территориальное устройство города Экибастуза следующие изменения:
переименовать село Коктобе в село имени академика Алькея Маргулана;
упразднить отделение N 1 села Коктобе города Экибастуза Павлодарской области с последующим исключением его из учетных данных;
упразднить село Комсомольское Комсомольского сельского округа города Экибастуза с последующим исключением его из учетных данных;
отнести населенный пункт Торт - Кудук из категории поселка в категорию села.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
Председатель сессии С. Сулейменов
Аким области К. Нурпеисов
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров

Павлодар облысы Екібастұз қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2006 жылғы 20 қаңтардағы N 9/17 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 1 ақпанда N 3060 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңы  6 бабы 1 тармағының  4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы  11 бабының 3-4)  тармақшыларына, Екібастұз қалалық мәслихаты (ІІІ сайланған ІІІ сессиясы) мен қала әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы "Екібастұз қаласының Көктөбе ауылын академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл етіп қайта атау туралы" N 3.21, 2004 жылғы 14 желтоқсандағы (ІІІ сайланған ІХ сессиясы) "Комсомол ауылдық округінің Комсомол ауылын тарату және оны деректер есебінен алып тастау туралы" N 3.135, 2004 жылғы 14 желтоқсандағы (ІІІ сайланған ІХ сессиясы) "Көктөбе ауылының N 1 бөлімшесін тарату және оны деректер есебінен алып тастау туралы" N 3.136, 2005 жылғы 24 мамырдағы (ІІІ сайланған ХІV (кезектен тыс) сессиясы) "Төтр Құдық елді мекенін поселке санатынан ауыл санатына жатқызу туралы" N 3.191 бірлескен шешімдеріне сәйкес, аталған елді мекендер тұрғындарының пікірлерін ескеріп, облыстық мәслихат пен облыс әкімдігі  ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы Екібастұз қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көктөбе ауылы академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы деп қайта аталсын;
Павлодар облысы Екібастұз қаласының Көктөбе ауылының N 1 бөлімшесі кейіннен деректер есебінен алынып тасталып, таратылсын;
Екібастұз қаласының Комсомол ауылдық округінің Комсомол ауылы кейіннен деректер есебінен алынып тасталып, таратылсын;
Төрт Құдық елді мекен поселке санатынан ауыл санатына жатқызылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерін қорғау және ақпараттық саясат мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы