О переименовании села Куйбышево Акжолского сельского округа города Аксу Павлодарской области.
Решение и постановление Маслихата и Акимата Павлодарской области от (XX сессии,III созыва) 21 июля 2006 года N 81/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 августа 2006 года за N 3071.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьи 25 - 3  Закона   Республики Казахстан "О языках в Республике Казахстан",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико - географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий", заключением областной ономастической комиссии от 19 апреля 2006 года, с учетом мнения жителей села Куйбышево, областной маслихат и акимат области  РЕШИЛИ:
1. Внести в административно - территориальное устройство города Аксу следующие изменения:
переименовать село Куйбышево Акжолского сельского округа города Аксу в село Акжол
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
Председатель сессии Р. Гафуров
Аким области К. Нурпеисов

Павлодар облысы Ақсу қаласы Ақжол ауылдық округінің Куйбышев ауылының атауын өзгерту туралы.
Павлодар облыстық мәслихаты мен әкімиятының (III сайланған XX сессия) 2006 жылғы 21 шілдедегі N 81/20 шешімі мен қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 7 тамызда N 3071 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы тiлдер туралы"  Заңының  25-3-бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 наурыздағы "Қазақстан Республикасындағы кәсiпорындарды, ұйымдарды, мекемелердi, темiр жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектiлердi атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудiң тәртiбiн бекiту туралы" N 281  қаулысына , облыстық ономастика комиссиясының 2006 жылғы 19 сәуiрдегi қорытындысына сәйкес және Куйбышево ауылы тұрғындарының пiкiрлерiн ескере отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкiмдiгi ШЕШIМ қабылдады:
Ақсу қаласының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Ақсу қаласы Ақжол ауылдық округiндегi Куйбышев ауылының атауы Ақжол ауылы болып өзгертiлсiн.
Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қамтамасыз ету және ақпараттық саясат мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы Р. Ғафуров
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов