О внесении дополнения в постановление Акимата Павлодарской области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области".
Постановление Акимата Павлодарской области от 19 октября 2006 года N 283/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 ноября 2006 года за N 3075. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18.
В соответствии с подпунктом 17 пункта 1 статьи 27  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной поддержки студентам из малообеспеченных семей, студентам-сиротам, обучающимся в высших учебных заведениях, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести в  постановление акимата Павлодарской области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области" (зарегистрировано управлением юстиции Павлодарской области 18 июня 2004 года за N 2621, опубликовано в газетах "Звезда Прииртышья" 6 июля 2004 года, N 78, "Сарыарқа самалы" 8 июля 2004 года, N 80) следующее дополнение:
в Правилах назначения социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях, утвержденных указанным постановлением:
пункт 9 дополнить словами ", по результатам учебной сессии два раза в год решением Комиссии право обучения вместо отчисленного студента предоставляется студенту из малообеспеченной семьи и оставшемуся без попечения родителей, обучающемуся в этом же учебном заведении на "хорошо" и "отлично", рекомендованному ректоратом, оплата за обучение указанного студента производится в установленном порядке".
Аким области К. Нурпеисов

Павлодар облысы әкімдігінің 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғарғы оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 169/5 қаулысына толықтыру енгізу туралы.
Павлодар облысы әкімиятының 2006 жылғы 19 қазандағы N 283/11 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 8 қарашада N 3075 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 236/18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009.12.25 N 236/18 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 17-тармақшасына  сәйкес, жоғары оқу орындарында оқып жүрген аз қамтылған отбасыдан шыққан, жетiм-студенттерге әлеуметтiк қолдау көрсету мақсатында облыс әкiмдiлiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Павлодар Облысы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етiлген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы бiлiм беретiн мектеп түлектерiне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшiн әлеуметтiк көмек тағайындау туралы" N 169/5  қаулысына (2004 жылғы 18 маусымда  N 2621-мен Павлодар облысының әдiлет басқармасымен тiркелген, 2004 жылғы 6 шiлдедегi N 78 "Звезда Прииртышья" газетiнде, 2004 жылғы 8 шiлдедегi N 80 "Сарыарқа самалы" газетiнде  жарияланған) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының Аз қамтамасыз етiлген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы бiлiм беретiн мектеп түлектерiне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшiн әлеуметтiк көмек тағайындау ережелерiнде:
9-тармақ "сессияның нәтижелерi бойынша жылына екi рет Комиссияның шешiмiмен шығарып жiберiлген студенттiң орнына ректоратпен ұсынылған аз қамтамасыз етiлген отбасындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сол оқу орында "жақсы" және "үздiк" оқып жүрген студентке оқу құқығы берiледi, көрсетiлген  студенттiң  оқуына  ақы төлеу белгiленген тәртiпте  жүргiзiледi" деген сөздермен толықтырылсын.
Облыс әкiмi