О внесении изменения в решение областного маслихата от 30 ноября 2005 года 263-ІІІ "Об утверждении размеров ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников"
Решение Атырауского областного Маслихата от 12 июля 2006 года N 318-ІІІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 июля 2006 года за N 2470. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 31 марта 2010 года N 317-IV
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 31.03.2010 N 317-IV.
В соответствии с пунктом 5 статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года N 481-II, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление акимата области от 10 ноября 2005 года N 312 "Об утверждении размеров ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников", областной маслихат III созыва на ХХІ сессии решил:
1. Внести в решение областного маслихата от 30 ноября 2005 года  N 263-ІІІ "Об утверждении размеров ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников"(зарегистрированное в Департаменте Юстиции Атырауской области N 2454 от 28 декабря 2005 года, опубликованное в газете "Атырау" N 14 от 2 февраля 2006 года) следующее изменение:
в приложении:
в пункте 5, таблицы слова "тиын/куб.метр" заменить словами "тенге/тонна".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрным воросам, экологии (М. Чердабаев).
Председатель XХI сессии областного маслихата
Секретарь областного маслихата

Облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 30 қарашасындағы N 263-ІІІ "Жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 шілдедегі N 318-ІІІ шешімі Атырау облысы Әділет департаментінде 2006 жылғы 27 шілдеде N 2470 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 317-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2010.03.31 N 317-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі N 481 Су кодексінің 38 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес және облыс әкімиятының 2005 жылғы 10 қарашадағы N 312 "Жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" қаулысын қарап, III сайланған облыстық мәслихат XХI сессиясында ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 30 қарашасындағы N 263-ІІІ "Жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" (2005 жылғы 28 желтоқсанда Атырау облысының Әділет Департаментінде N 2454 санымен тіркелген, 2006 жылғы 2 ақпанда "Атырау" газетінің N 14 санында жарияланды) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымшада:
кестенің 5-тармағындағы "тиын/текше метр" деген сөздер "теңге/тонна" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Шырдабаев).
Облыстық мәслихат XХI сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы