О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 марта 2005 года № 74 "Об утверждении Инструкции по применению органами юстиции Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 февраля 2007 года № 45. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2007 года № 4557. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 352
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 31.12.2010 № 352 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях дальнейшего совершенствования деятельности органов юстиции по вопросам регистрации граждан Республики Казахстан  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 марта 2005 года N 74 "Об утверждении Инструкции по применению органами юстиции Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3513, опубликованный в "Юридической газете" 29 июля 2005 года N 137-138, с внесенными изменениями и дополнениями приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 18 июня 2005 года N 160 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 марта 2005 года N 74 "Об утверждении Инструкции по применению органами юстиции Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3683, опубликованным в "Юридической газете" 28 июля 2005 года N 136 и приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 июля 2006 года N 199 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 марта 2005 года N 74 "Об утверждении Инструкции по применению органами юстиции Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 4322, опубликованным в "Юридической газете" 8 августа 2006 года N 144 (1124)), следующее изменение:
в Инструкции по применению органами юстиции Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
пункт 50 изложить в следующей редакции:
"Срок оформления регистрации и снятия с регистрации граждан не должен превышать двух рабочих дней.".

"Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу ережесін әділет органдарының қолдануы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 4 наурыздағы N 74 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 9 ақпандағы N 45 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 2 наурыздағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4557 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 352 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2010.12.31 № 352 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әділет органдарының Қазақстан Республикасының азаматтарын тіркеу мәселелері жөніндегі қызметін одан әрі жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу ережесін әділет органдарының қолдануы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 4 наурыздағы N 74  бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3513 болып тіркелген, 2005 жылғы 22 шілдедегі "Заң" газетінің N 68 (693) жарияланған, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3683 болып тіркелген, 2005 жылғы 27 шілдедегі "Заң" газетінің N 71 (695) жарияланған, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 18 маусымдағы  N 160 "Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу ережесін әділет органдарының қолдануы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 4 наурыздағы N 74 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығымен және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4322 болып тіркелген, 2006 жылғы 22 қыркүйектегі "Заң" газетінің N 170 (976) жарияланған, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2006 жылғы 24 шілдедегі  N 199 "Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу ережесін әділет органдарының қолдануы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 4 наурыздағы N 74 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген), мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының азаматтарын құжаттандыру және тіркеу ережесін әділет органдарының қолдануы жөніндегі нұсқаулықта:
50-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Азаматтарды тіркеу және тіркеуден шығару ресімінің мерзімі екі жұмыс күнінен аспауы тиіс.".

2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан

2. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі