О внесении изменения в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 июля 1999 года N 12/200 "Об утверждении Правил определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения"
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 25 июня 2007 года N 90/176. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июня 2007 года N 4766. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 11 сентября 2020 года № 21/323.
Сноска. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии РК от 11.09.2020 № 21/323 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 12 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 июля 1999 года N 12/200 "Об утверждении Правил определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 838, с изменениями, внесенными постановлениями Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 11 октября 2004 года N 144/210 "О внесении изменений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 июля 1999 года N 12/200 "Об утверждении Правил определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан N 838", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3182, от 25 мая 2007 года N 87/161 "О внесении изменений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 июля 1999 года N 12/200 "Об утверждении Правил определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан N 838, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4727, от 11 июня 2007 года N 88/163 "О внесении дополнения в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 июля 1999 года N 12/200 "Об утверждении Правил определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан N 838", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4752) следующее изменение:
в Правилах определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения, утвержденных указанным постановлением:

"Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 8 шілдедегі N 12/200 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2007 жылғы 25 маусымдағы N 90/176 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2007 жылғы 28 маусымда N 4766 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 21/323 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Орталық сайлау комиссиясының 11.09.2020 № 21/323 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 12-бабына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 8 шілдедегі N 12/200 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, тіркеу N 838, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының""Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының""Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелерін бекіту туралы", Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 838 болып тіркелген, 1999 жылғы 8 шілдедегі N 12/200 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2004 жылғы 11 қазандағы N 144/210, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, тіркеу N 3182,""Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының""Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелерін бекіту туралы", Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 838 болып тіркелген, 1999 жылғы 8 шілдедегі N 12/200 қаулысына өзгерістер енгізу туралы", Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, тіркеу N 4727, 2007 жылғы 25 мамырдағы N 87/161, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, тіркеу N 838, "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының""Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелерін бекіту туралы", Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 838 болып тіркелген, 1999 жылғы 8 шілдедегі N 12/200 қаулысына өзгерістер енгізу туралы", Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, тіркеу N 4752, 2007 жылғы 11 шілдедегі N 88/163 қаулыларымен енгізілген өзгерістермен) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелерінде:

в строке порядковый номер 6, приложения N 2, слова "г. Семипалатинск" заменить словами "г. Семей".
2. Направить настоящее постановление акиму Восточно-Казахстанской области, Восточно-Казахстанской областной избирательной комиссии.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2007 года.
Председатель
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
Секретарь
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан

N 2 қосымшада, реттік нөмірі 6-жолда""Семипалатинск қ." деген сөздер""Семей қ." деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Шығыс Қазақстан облысының әкіміне, Шығыс Қазақстан облыстық сайлау комиссиясына жіберілсін.
3. Осы қаулы 2007 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
хатшысы