О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 июля 2006 года N 265 "Об утверждении Правил аккредитации профессиональных аудиторских организаций"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 августа 2007 года N 288. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 августа 2007 года N 4870
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 июля 2006 года  N 265  "Об утверждении Правил аккредитации профессиональных аудиторских организаций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4336) следующие изменения:
в  Правилах  аккредитации профессиональных аудиторских организаций, утвержденных указанным приказом:
в приложении 2:
таблицы N 1 и N 2 изложить согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии управления государственными активами (Айтжанова Ж.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 14 августа 2007 года N 288
Табл. N 1
N
п/
п
Ф.И.О.
ауди-
тора
Адрес
места
житель-
ства,
телефон
Номер
ква-
лифика-
ционного
свиде-
тельства
и дата
его
выдачи
Дата
всту-
пления
в про-
фессио-
нальную
органи-
зацию
ауди-
торов
Номер
член-
ского
билета
или
доку-
мента,
под-
твер-
ждаю-
щего
член-
ство в
профе-
ссио-
нальной
орга-
низации
ауди-
торов
Место
работы
(наи-
мено-
вание
ауди-
тор-
ской
орга-
низа-
ции)
Подпись
ауди-
тора,
под-
тверж-
дающая
член-
ство в
профе-
ссио-
нальной
ауди-
торской
орга-
низации
Табл. N 2
N
п/
п
Наи-
мено-
вание
ауди-
тор-
ской
орга-
низа-
ции
Юриди-
ческий
адрес,
номер
и дата
свиде-
тель-
ства
о гос.
регис-
трации
Номер
лицен-
зии на
аудитор-
скую
деятель-
ность
и дата
ее
выдачи
Дата
вступле-
ния в
профе-
ссио-
нальную
органи-
зацию
ауди-
торов
Номер
член-
ского
билета
или
доку-
мента,
подтвер-
ждающего
членство
в профе-
ссио-
нальной
орга-
низации
аудито-
ров
Ф.И.О.
руково-
дителя,
номер
квали-
фикаци-
онного
свиде-
тель-
ства
"ауди-
тор"
Подпись
руково-
дителя
ауди-
торской
органи-
зации,
подтвер-
ждающая,
членство
в про-
фессио-
нальной
аудитор-
ской
органи-
зации
Руководитель профессиональной
организации __________________   ___________________
(подпись)             (Ф.И.О.)
М.П.        __________________
(дата)

"Кәсіби аудиторлық ұйымдарды аккредиттеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 18 шілдедегі N 288 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2007 жылғы 14 тамыздағы N 288 Бұрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 15 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4870 болып енгізілді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кәсіби аудиторлық ұйымдарды аккредиттеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 18 шілдедегі  N 265 бұйрығына  (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде N 4336 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Кәсіби аудиторлық ұйымдарды аккредиттеу ережесінде:
2-қосымшада:
N 1 және N 2 кестелер осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (Ж.Н.Айтжанова) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында кейіннен жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 14 тамыздағы
N 288 бұйрығына қосымша
N 1 кесте
N
р/р
Ауди-
тордың
аты-жөні
Тұратын
орнының
мекен-
жайы,
теле-
фоны
Білік-
тілік
куә-
лігінің
нөмірі
мен
беріл-
ген
күні
Аудитор-
лардың
кәсіби
ұйымына
өту күні
Мүшелік
билеті-
нің
немесе
аудитор-
лардың
кәсіби
ұйымына
мүшелі-
гін рас-
тайтын
құжаттың
нөмірі
Жұмыс
орны
(ауди-
торлық
ұйымның
атауы)
Кәсіби
аудитор-
лық ұйымның
мүшелі-
гін рас-
тайтын
аудит-
тордың
қолы
N 2 кесте
N
р/р
Ауди-
торлық
ұйым-
ның
атауы
Заңды
мекен-
жайы, мем.
тіркеу
туралы
куә-
ліктің
нөмірі
мен
күні
Ауди-
торлық
қызмет-
ке ар-
налған
лицен-
зия
нөмірі
және
оның
беріл-
ген
күні
Аудитор-
лардың
кәсіби
ұйымына
өту күні
Мүшелік
билетінің
немесе
аудитор-
лардың
кәсіби
ұйымына
мүшелігін
растайтын
құжаттың
нөмірі
Басшы-
ның
аты-
жөні,
"ауди-
тор"
білік-
тілік
куәлі-
гінің
нөмірі
Кәсіби
аудитор-
лық ұйы-
мының
мүшелі-
гін рас-
тайтын
аудитор-
лық ұйым
басшысы-ның қолы
Кәсіби ұйымның
Басшысы___________________   ___________________
(қолы)               (аты-жөні)
М.О.               _______________
(күні)