Об утверждении формы (образца) паспорта качества хлопка-волокна
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 сентября 2007 года № 565. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 октября 2007 года № 4961. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 10-1/18
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 17.01.2012 № 10-1/18.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О развитии хлопковой отрасли"  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемую форму (образец) паспорта качества хлопка-волокна.
2. Департаменту земледелия и фитосанитарной безопасности в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра
Согласовано
Председателя Комитета
по техническому регулированию и метрологии
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
от 11 сентября 2007 года
Утверждена приказом
И.о. Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 13 сентября 2007 года N 565
Форма (образец)
МАҚТА ТАЛШЫҒЫ САПАСЫНЫҢ ПАСПОРТЫ N 0000001
ПАСПОРТ КАЧЕСТВА ХЛОПКА-ВОЛОКНА N 0000001
200_ ж. "__" ___________                "___"_________200_ж. дейін күшінде
"___" _______________ 200_ г.          Действителен до "__" _______200_ г.
Мақта өңдеу ұйымының атауы және орналасқан жері
Наименование и местонахождение хлопкоперерабатывающей организации
Шығу тегі
Происхождение
Мақта тазалау зауытының коды _________ Партия N __________ Бума N_________
Код хлопкоочистительного завода        Партия N            Кипа N
Стандарттау жөніндегі нормативтік құжаттар
Нормативные документы по стандартизации
Селекциялық сұрып _________ Тұрпат __________ Сұрып ________ Сынып________
Селекционный сорт           Тип               Сорт           Класс
Штапель ұзындығы 1/32 дюймде (Staple) _________________________
Штапельная длина в 1/32 дюйма (Staple)
Шағылысу коэффициенті (Rd)   ___________________________________%
Коэффициент отражения (Rd)
Трэш коды  (Т)   ________________________________________________
Трэш код (Т)
Қоқсықты қоспалар саны (Cnt) ________________________________ шт.
Число сорных примесей (Cnt)
Ұзындығы біркелкілік индексі (Unf)      ______________________%
Индекс равномерности по длине (Unf)
Үлестік үзіліс жүктелімі (Str) ________________________________
Удельная разрывная нагрузка (Str)
Қоспалардың болуы _____________________________________________
Наличие примесей
Микронейр (Mic) ______________________________________________
Микронейр (Mic)
Сарғаю мөлшері (+b) __________________________________________
Степень желтизны (+b)
Қоқсықты қоспалардың көлемі (Area) __________________________%
Площадь сорных примесей (Area)
Жоғарғы ортанғы ұзындығы (UHM) _______________________________
Верхняя средняя длина (UHM)
Қысқа талшықтың индексі (SFI) _______________________________%
Индекс коротких волокон (SFI)
Үзілгендегі созылу (Elg) ____________________________________%
Удлинение при разрыве (Elg)
Жабысқақтығының болуы ________________________________________
Наличие клейкости
Мақта талшығы сапасының паспортын
берген сарапшы ұйым зертханасының атауы
Наименование лаборатории экспертной
организации, выдавшей паспорт качества
хлопка-волокна
Қолы
Подпись                                             М.П.

Мақта талшығы сапасы паспортының нысанын (үлгісін) бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2007 жылғы 13 қыркүйектегі N 565 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 9 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4961 болып енгізілді.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.01.17 № 10-1/18 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз.
"Мақта саласын дамыту туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 7-бабының 6-тармағына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Мақта талшығы сапасы паспортының нысаны (үлгісі) бекітілсін.
2. Егіншілік және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда
министрлігінің Техникалық реттеу және
метрология жөніндегі комитетінің төрағасы
2007 жылғы 11 қыркүйек
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің м.а.
2007 жылғы 13 қыркүйекте
N 565 бұйрығымен бекітілген
Нысан (үлгі)
МАҚТА ТАЛШЫҒЫ САПАСЫНЫҢ ПАСПОРТЫ N 0000001
ПАСПОРТ КАЧЕСТВА ХЛОПКА-ВОЛОКНА N 0000001
200_ ж."___"____________        "___"__________200_ж. дейін күшінде
"___" ____________ 200_г.       Действителен до"___" _______200_ г.
Мақта өңдеу ұйымының атауы және орналасқан жері
____________________________________________________________________
Наименование и местонахождение хлопкоперерабатывающей организации
Шығу тегі
____________________________________________________________________
Происхождение
Мақта тазалау зауытының коды_______Партия N_______Бума N____________
Код хлопкоочистительного           Партия N       Кипа N
Стандарттау жөніндегі нормативтік құжаттар _________________________
Нормативные документы по стандартизации
Селекциялық сұрып ______Тұрпат__________Сұрып_________Сынып_________
Селекционный сорт       Тип             Сорт          Класс
Штапель ұзындығы 1/32 дюймде (Staple)________________
Штапельная длина в 1/32 дюйма (Staple)_______________________
Шағылысу коэффициенті (Rd) ______________________________%Коэффициент отражения (Rd)
Трэш коды (Т) _________________
Трэш код (Т)
Қоқсықты қоспалар саны (Cnt)_______________________шт.
Число сорных примесей (Cnt)
Ұзындығы біркелкілік индексі
(Unf)________________________%
Индекс равномерности по длине
(Unf)
Үлестік үзіліс жүктелімі (Str)
_______________________________
Удельная разрывная нагрузка (Str)
Қоспалардың болуы ____________________________________________
Наличие примесей
Микронейр (Mic)
__________________________________
Микронейр (Mic)
Сарғаю мөлшері (+b)
__________________________________
Степень желтизны (+b)
Қоқсықты қоспалардың көлемі (Area)
________________________________%
Площадь сорных примесей (Area)
Жоғарғы ортанғы ұзындығы (UHM)
__________________________________
Верхняя средняя длина (UHM)
Қысқа талшықтың индексі (SFI)
________________________________%
Индекс коротких волокон (SFI)
Үзілгендегі созылу (Elg)
________________________________%
Удлинение при разрыве (Elg)
Жабысқақтығының болуы
_________________________________
Наличие клейкости
Мақта талшығы сапасының паспортын берген сарапшы ұйым зертханасының атауы
____________________________________________________________________
Наименование лаборатории экспертной организации, выдавшей паспорт качества хлопка-волокна
Қолы______________________
Подпись                                               М.П.