Об утверждении формы заключительного отчета реабилитационного управляющего и Правил его согласования
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года № 373. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2007 года № 4980. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 9 апреля 2012 года № 197
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 09.04.2012 № 197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра финансов РК от 12.08.2008 N 399 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
В целях реализации статьи 53 Закона Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемые:
1) форму заключительного отчета реабилитационного управляющего;
2) правила согласования заключительного отчета реабилитационного управляющего.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 12.08.2008 N 399 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
2. Комитету по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (Бекбосунову С.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 17 "Об утверждении Правил согласования заключительного отчета реабилитационного управляющего по итогам проведения процедуры реабилитации", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4186, опубликовано 12 мая 2006 года N 84-85 (1064-1065) "Юридическая газета".
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования.
Министр
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 2 ноября 2007 года № 373
Форма
Заключительный отчет
реабилитационного управляющего
Сноска. Форма отчета в редакции приказа Министра финансов РК от 28.12.2010 № 662 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
_________                                    ___________________
(дата)                                      (место составления)
___________________________________________________________________
(Ф.И.О. реабилитационного управляющего)
___________________________________________________________________
(полное и сокращенное наименование/Ф.И.О. должника, с указанием его
организационно-правовой формы (на государственном и русском языках,
согласно учредительным документам), РНН, БИН (ИИН) (при наличии)
___________________________________________________________________
(юридический адрес банкрота, контактные номера телефонов)

Оңалтуды басқарушының қорытынды есебінің нысанын және оны келісу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2007 жылғы 2 қарашадағы N 373 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 5 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4980 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 197 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2012.04.09 № 197 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың атауы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2008.08.12 N 399 бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңының 53-бабын іске асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) оңалтуды басқарушының қорытынды есебінің нысаны;
2) оңалтуды басқарушының қорытынды есебін келісу ережесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2008.08.12 N 399 бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті (С.М. Бекбосынов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оны кейін заңнамада белгіленген тәртіппен кейіннен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің төрағасының 2006 жылғы 20 мамырдағы N 17 "Оңалту рәсімі процедурасын өткізудің нәтижелері бойынша Оңалтуды басқарушының келісу есептің қорытынды ережесін бекіту туралы" N 4186 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудегі тізімдемеде тіркелген 2006 жыл 12 мамырда "Заң газетінде" N 84-85 (891) жарияланған бұйрық өз күшін жоғалтты.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 2 қарашадағы
N 373 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2010.12.28 № 662 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Оңалтушы басқарушының қорытынды есебі
_________ ___________________
(күні) (жасалған жері)
_____________________________________________________________________
(оңалтушы басқарушының Т.А.Ә.)
_____________________________________________________________________
(борышкердің ұйымдастыру–құқықтық нысанын көрсете отырып толық және қысқаша атауы/
Т.А.Ә. (құрылтай құжаттарына сәйкес мемлекеттік және орыс тілдерінде), СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
____________________________________________________________________
(банкроттың заңды мекенжайы, байланыс телефондары)

1. Общие сведения о должнике
1.1. Вид экономической деятельности с указанием кода**(с указанием сведений об осуществлении должником производственной деятельности либо отсутствии таковой):
___________________________________________________________________;
1.2. Ф.И.О. руководителя ____________________________________;
РНН (ИИН) (при наличии), контактная
информация (место жительства
(юридический адрес), телефон)
1.3. Наименование/Ф.И.О. учредителя (-ей), РНН, БИН (ИИН) (при наличии), размеры доли (-ей), контактная информация (место жительства (юридический адрес), телефон) _____________________________________;
1.4. Размер уставного капитала (тысяч тенге) ________________;
1.5. Сведения об участии государства в уставном капитале, %
___________________________________________________________________;
1.6. Сведения об участии собственника имущества должника (уполномоченного им органа), учредителя (участника) и/или должностного лица (лиц) должника в иных юридических лицах, доля участия % (наименование, место нахождения, РНН, БИН (ИИН) (при наличии) период участия) _________________________________________;
1.7. Среднесписочная численность работников за период 3 года до введения процедуры реабилитации (человек) ________________________;
1.8. Сведения о государственной регистрации: _______________
__________________________________________________________________;
(дата регистрации (перерегистрации), регистрационный номер, место,
основание регистрации (вновь созданное, преобразование, слияние и
другое)/перерегистрации (уменьшение размера уставного капитала,
изменение наименования и другое))
1.9. Сведения о регистрации в качестве налогоплательщика
__________________________________________________________________;
1.10. Сведения о налоговой регистрации (по месту нахождения налогооблагаемого объекта) _______________________________________;
1.11. Сведения по оценке финансового состояния должника за период в течении трех лет до применения реабилитационной процедуры, на момент применения и завершения реабилитации.
п/п
Наименование
За три преды-
дущих года до
реабилитации
На дату
примене-
ния
реабили-
тации
На дату
завер-
шения
реаби-
литации
Норма-
тивное
значе-
ние
За
три
года
За
два
года
За
один
год
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Коэффициент
текущей
ликвидности
равен
или
больше
2,0
2
Коэффициент
обеспеченности
собственными
средствами
равен
или
больше
0,1
3
Коэффициент
восстановления
платежеспособности
(утраты платеже-
способности)
равен
или
больше
1,0

1. Борышкер туралы жалпы мәліметтер
1.1. Экономикалық қызметтің түрі, кодын көрсете отырып ** (борышкермен өндірістік қызметті жүзеге асыру немесе оның жоқтығы жөніндегі ақпаратты көрсете отырып): _______________________________
____________________________________________________________________;
1.2. Басшының Т.А.Ә. _________________________________________
____________________________________________________________________;
СТН (ЖСН) (бар болғанда), байланыс телефондары (тұрғылықты жері (заңды мекен жайы), телефоны)
1.3. Құрылтайшылардың атауы/Т.А.Ә., СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда), олардың үлестері, байланыс ақпараттары (тұрғылықты жері (заңды мекен жайы), телефон) _______________________________________
____________________________________________________________________;
1.4. Жарғылық капиталдың мөлшері (мың теңге) _________________;
1.5. Жарғылық капиталдағы мемлекеттің қатысуы туралы мәліметтер, % ______________________________________________________;
1.6. Борышкердің мүлкінің меншік иесінің қатысуы туралы ақпарат (оған уәкілетті органмен), құрылтайшымен (қатысушымен) және/немесе борышкердің лауазымды тұлғасымен (тұлғаларымен) басқа да заңды тұлғаларға қатысуы туралы ақпарат, үлесінің мөлшері % (атауы, орналасқан жері, СТН, БСН, (ЖСН) (бар болғанда) қатысу кезеңі) ____________________________________________________________________;
1.7. Оңалту рәсімін енгізгенге дейінгі 3 жыл бұрынғы қызметкерлердің орташа тізімдік саны (адам) ________________________;
1.8. Мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер: ___________________
(тіркеу (қайта тіркеу) күні,
____________________________________________________________________; тіркеу нөмірі, орны, тіркеу (қайта құрылған, өзгертілген, қосылған және басқалар)/ қайта тіркеу (жарғылық капитал мөлшерінің төмендеуі, атауының өзгеруі және басқалар) негізі)
1.9. Салық төлеуші ретінде тіркеу туралы мәліметтер __________ ____________________________________________________________________;
1.10. Салық тіркеуі туралы мәліметтер (салық салу объектісінің орналасқан жері бойынша) ___________________________________________;
1.11. Оңалту рәсімін енгізгенге дейін үш жыл бұрынғы кезеңде, оңалтуды жүргізу кезінде және оңалтуды аяқтау кезінде борышкердің қаржылық жағдайын бағалау жөніндегі ақпарат
р/с №
Атауы
Оңалтуға дейінгі үш жыл бұрын
Оңалтуды қолдану күніне
Оңалтуды аяқтау күніне
Нормативтік мағынасы
Үш жыл ішінде
Екі жыл ішінде
Бір жыл ішінде
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Ағымдағы тарату коэффициенті
2,0 тең немесе көп
2
Меншік қаражатымен қамтамасыз ету коэффициенті
0,1 тең немесе көп
3
Төлем қабілеттілікті қалпына келтіру (төлем қабілеттілікті жоғалту) коэффициенті
1,0 тең немесе көп

1.12. Информация по причинам и проблемам, вследствие которых возникла неплатежеспособность (несостоятельность) организации на момент применения реабилитации.
1.13. Сведения по процедуре санации (условия участия, размер и сроки принятых обязательств).
2. Организационно-правовые мероприятия
2.1. Определение о возбуждении производства по делу о банкротстве:
"__"________ 20__ года _____________________________________;
(наименование суда)
Определение суда о применении процедуры реабилитации, об утверждении изменений в план реабилитации (продление, в случае наличия):
вынесено "__"________ 20__ года ____________________________;
(наименование суда)
вступило в законную силу "__" _________20__ года *.

1.12. Оңалтуды жүргізу кезінде мекеменің төлем қабілетсіздігі (дәрменсіздігі) пайда болған мәселелер мен себептер бойынша ақпарат.
1.13. Санация рәсімі бойынша ақпарат (қатысу шарты, қабылданған міндеттемелердің мөлшері және мерзімі).
2. Ұйымдастыру–құқықтық шаралары
2.1. Банкроттық туралы іс бойынша өндірісті қозғау туралы ұйғарым:
20__ жыл "__"_____________ ___________________________________;
(соттың атауы)
Оңалту рәсімін қолдану туралы, оңалту жоспарына өзгертуді бекіту туралы сот ұйғарымы (ұзарту, бар болған жағдайда):
20__ жылы "__"_________ ____________________________ шығарылды;
соттың атауы)
Заңды күшіне 20__ жылы "__"_____________ енді*

2.2. Приказ о назначении реабилитационного управляющего № ___ от "___" __________ 20__ года *.
2.3. Приказы, принятые реабилитационным управляющим:
1) от "___" __________ 20__ года *;
2) от "___" __________ 20__ года *;
3) от "___" ___________ 20__ года *.
2.4. Объявление о применении в отношении должника процедуры реабилитации, порядке и сроках заявления требований кредиторами, опубликованное реабилитационным управляющим в средствах массовой информации (номер выпуска и наименование газеты): _____________ №__ от "__" ________ 20__ года *.

2.2. Оңалтушы басқарушыны тағайындау туралы 20 __ жылғы "___" _____________ № ___ бұйрық*.
2.3. Оңалтушы басқарушымен қабылданған бұйрықтар:
1) 20__ жылғы "__"____________ *;
2) 20__ жылғы "__"____________ *;
3) 20__ жылғы "__"____________ *.
2.4. Оңалтушы басқарушымен бұқаралық ақпарат құралдарына жариялаған кредиторлар талаптары өтініштерінің мерзімі және тәртібі, борышкерге қатысты оңалту рәсімін қолдану туралы хабарлама (шыққан нөмірі және газеттің атауы): _______________________________________
20__ жылғы "__"____________ №____ *.

2.5. Проведенные собрания кредиторов по оплате труда, принятые на них решения:
от "___"________ 20__ года.
3. Формирование комитета кредиторов должника
3.1. Состав комитета кредиторов и изменения в него (если вносились).
Приказ от "___" ______________ 20__ года № ___ *.
Состав: ____________________________________________________.
(состав комитета кредиторов)
3.2. Заседания комитета кредиторов и принятые на них решения (в том числе соглашения, заключенные между реабилитационным управляющим и комитетом кредиторов, договоры с соответствующими специалистами на проведение инвентаризации и оценки имущества, по утверждению плана продажи конкурсной массы и изменений к нему, привлечении специализированных организаций и иные)*.
п/п
Номер
протокола
Дата
заседания
Повестка
Принятое решение
1
2
3
4
5
1
2
3
4

2.5. Еңбекақы төлеу бойынша кредиторлардың өткізілген отырыстары, онда қабылданған шешімдер:
20__ жылғы "__"____________.
3. Борышкердің кредиторлар комитетін қалыптастыру
3.1. Кредиторлар комитетінің құрамы және оған өзгертулер (егер енгізілсе).
20__ жылғы "__"____________ № ___ бұйрық *.
Құрамы: ______________________________________________________.
(кредиторлар комитетінің құрамы)
3.2. Кредиторлар комитетінің отырысы және қабылданған шешімдер (соның ішінде оңалтушы басқарушы мен кредиторлар комитетінің арасында жасалған келісімдер, мүлікті түгендеуді және бағалауды жүргізетін тиісті мамандармен шарт жасасу, конкурстық массаны сату жоспарын бекіту және оған өзгерістер енгізу туралы, мамандандырылған және басқа да мекемелерді тарту)*.
№ р/с
Хаттама нөмірі
Отырыстың күні
Күн тәртібі
Қабылданған шешім
1
2
3
4
5
1
2
3
4

4. Формирование и утверждение реестра требований кредиторов
4.1. Общая кредиторская задолженность по бухгалтерскому балансу на момент введения процедуры реабилитации ________________________
(тысяч тенге)
в том числе:
заработная плата ___________________________________________;
(тысяч тенге)
залоговая задолженность ____________________________________;
(тысяч тенге)
налоги и другие обязательные платежи в бюджет ______________;
(тысяч тенге)
задолженность перед конкурсными кредиторами ________________.
(тысяч тенге)
4.2. Рассмотрение заявлений и требований кредиторов, проверка достоверности начисления задолженностей кредиторов, финансовой и налоговой отчетностей, взаимосверка с кредиторами:
п/п
Заявитель
Дата подачи
заявления
Сумма
задолженности
Основания
возникновения
1
2
3
4
5
продолжение таблицы
Решение реабилитационного управляющего
Решение
уполномо-
ченного
органа
Решение
суда
в случае
обжалова-
ния
Примеча-
ние
Дата
уведом-
ления
креди-
тора
Признан-
ная
сумма
Не приз-
нанная
сумма
Основания
решения
6
7
8
9
10
11
12
4.3. Реестр требований кредиторов:
Приказ ________ от "___" _________ 20___ года № ____ *.
Общая кредиторская задолженность ______________ тысяч тенге, в том числе по очередям:
1 очередь __________________;
(тысяч тенге)
2 очередь __________________;
(тысяч тенге)
3 очередь __________________;
(тысяч тенге)
4 очередь __________________;
(тысяч тенге)
5 очередь __________________.
(тысяч тенге)
4.4. Сведения о внесении изменений в реестр требований кредиторов: ______________________________________________________;
(содержание изменений)
Приказ _______ от "__" __________ 20___ года № ___ *.
5. Сведения об активах должника
5.1. Акт приема – передачи учредительных документов, статистической карточки, печати, бухгалтерской и прочей финансовой документации*.
5.2. Акт приема – передачи имущества должника*.
5.3. Инвентаризация имущества должника проведена:
__________________________________________________________________;
(дата, номер описи и акта инвентаризации *)
5.4. Информация по итогам проведенной инвентаризации имущества (активов) банкрота:
п/п
Стоимость активов по балансу
(без дебиторской задолженности), тысяч тенге
Всего
Де-
неж-
ные
сред-
ства
За-
пасы
Основ-
ные
сред-
ства
Неза-
вер-
шенное
строи-
тель-
ство
Нема-
тери-
аль-
ные
акти-
вы
Остат-
ки
гото-
вой
про-
дукции
Про-
чие
акти-
вы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
По
итогам
инвен-
тариза-
ции
Принятые меры по результатам инвентаризации в случаи наличия расхождения ______________________________________________________.
6. Реализация активов должника
6.1. Оценка имущества должника проведена:
__________________________________________________________________;
(дата, акт заключения оценки и наименование оценщика, *)

4. Кредиторлар талаптары тізілімін қалыптастыру және бекіту
4.1. Оңалту рәсімін енгізу кезінде бухгалтерлік баланс бойынша жалпы кредиторлық берешек __________________________________________
(мың теңге)
соның ішінде:
жалақы _______________________________________________________; (мың теңге)
Кепіл берешегі _______________________________________________;
(мың теңге)
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер______;
(мың теңге)
Конкурстық кредиторлардың алдындағы берешек __________________;
(мың теңге)
4.2. Кредиторлардың өтініштерін және талаптарын қарау, кредиторлардың берешегін аударудың дұрыстылығын тексеру, қаржылық және салық есептілігін қарау, кредиторлармен өзара салыстыру:
№ р/с
Өтініш беруші
Өтінішті беру күні
Берешектің сомасы
Пайда болу негізі
Оңалтушы басқарушының шешімі
Уәкілетті органның шешімі
Шағымданған жағдайда соттың шешімі
Ескерту
Кредиторға хабарлаған күні
Танылған сома
Танылмаған сома
Шешімнің негізі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
4.3. Кредиторлар талаптарының тізілімі:
20__ жылғы "__"____________№ __ бұйрық*.
Жалпы кредиторлық берешек __________ мың теңге, соның ішінде кезек бойынша:
1 кезек __________________;
(мың теңге)
2 кезек __________________;
(мың теңге)
3 кезек __________________;
(мың теңге)
4 кезек __________________;
(мың теңге)
5 кезек __________________.
(мың теңге)
4.4. Кредиторлар талаптары тізіліміне өзгертулер енгізу туралы мәліметтер: ________________________________________________________;
(өзгертудің мазмұны)
20__ жылғы "__"____________№ __ бұйрық *.
5. Борышкердің активтері туралы мәліметтер
5.1. Құрылтай құжаттарын, статистикалық карточкаларды, мөрлерді, бухгалтерлік және басқа да қаржылық құжаттамаларды қабылдау – беру актісі*.
5.2. Борышкердің мүлкін қабылдау – беру актісі *.
5.3. Борышкердің мүлкіне түгендеу жүргізілді:
_________________________________________________;
(күні, тізімнің нөмірі және түгендеу актісі*)
5.4. Банкроттың мүлкіне (активіне) жүргізілген түгендеудің қорытындысы бойынша ақпарат:
№ р/с
Баланс бойынша активтердің құны (дебиторлық берешексіз), мың теңге
Барлығы
Ақша қаражаттары
Қорлар
Негізгі құралдар
Аяқталмаған құрылыс
Материалдық емес активтер
Дайын өнім қалдығы
Басқа да активтер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Түгендеу қорытындысы бойынша
Айырмашылық болған жағдайда түгендеудің нәтижесі бойынша қабылданған шаралар ________________________________________________.
6. Борышкердің активтерін жүзеге асыру
6.1. Борышкердің мүлкіне бағалау жүргізілді:
_________________________________________________________;
(күні, бағалауды бекіту актісі және бағалаушының атауы*)

6.2. Перечень утвержденных и согласованных планов продаж *.
6.3. Информация об организации и проведении аукциона:
_____________________ № ____ от "___" __________ 20__ года *.
(наименование газеты)
6.4. Информация о реализации активов, в том числе дебиторской задолженности:
п/п
№ лота
Характеристика лота
(год выпуска/
постройки,
техническое
состояние и другое)
Стоимость
по балансу,
тысяч тенге
Оценочная
стоимость,
тысяч тенге
1
2
3
4
продолжение таблицы
Стартовая
цена в плане
продажи,
тысяч тенге
Минимальная
цена в плане
продажи,
тысяч тенге
Метод
проведения
торгов
Дата торгов
Фактическая
цена
реализации,
тысяч тенге
5
6
7
8
9
6.5. Информация о покупателях имущества (активов) должника:
№ №
п/п
лота
Реквизиты покупателя
Сведения о заключенном
с покупателем договоре
Наименование
покупателя
РНН, БИН
(ИИН) (при
наличии)
дата
Сумма,
тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Сведения о выставленной
реабилитационным
управляющим счет
фактуре
Сведения о фактической оплате
Примечание
Дата
Сумма,
тысяч тенге
платежного
документа
Дата
платежного
документа
Фактически
выплаченная
сумма,
тысяч тенге
8
9
10
11
12
13
14
7. Приобретение основных средств
7.1. Информация о приобретенных активах
п/
п
Наимено-
вание
объекта
Характерис-
тика (год
выпуска/
постройки,
техническое
состояние
и другое)
Сумма,
предусмотренная
в смете по
улучшению
основных
средств
(тысяч тенге)
Дата
по-
купки
Цена
покупки
(тысяч
тенге)
Приме-
чание
(цель
приоб-
рете-
ния)
1
2
3
4
5
6
7
7.2. Информация о продавцах имущества (активов) должника
№ №
п/п
Наимено-
вание
объекта
Реквизиты продавца
Сведения о заключенном с
продавцом договоре
Наиме-
нование
РНН, БИН
(ИИН) (при
наличии)
дата
Сумма,
тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Сведения о выставленной
продавцом счет фактуре
Сведения о фактической оплате
Примечание
Дата
Сумма,
тысяч тенге
платежного
документа
Дата
платежного
документа
Фактически
выплаченная
сумма, тысяч
тенге
8
9
10
11
12
13
14
7.3. Балансовая стоимость активов на дату завершения реабилитационной процедуры в тысячах тенге, в том числе по статьям.
8. Исполнение производственной программы
п/п
Наименова-
ние
продукции,
работ, услуг
Плановые
показатели по
производству
продукции работ
и услуг, тысяч
тенге
Фактически
Примеча-
ние
(причины
неиспол-
нения)
Произве-
дено,
тысяч
тенге
Реализо-
вано,
тысяч
тенге
1
2
3
4
5
6
9. Дебиторы должника
9.1. Дебиторская задолженность на момент введения реабилитационной процедуры (по бухгалтерскому балансу): _______________ (тысяч тенге);
9.2. Проводимые мероприятия по взысканию дебиторской задолженности, образовавшейся на момент введения реабилитационной процедуры:
п/п
Наименование
дебитора,
РНН, БИН
(ИИН) (при
наличии)
Юридический
адрес/место
нахождения
Дата
образования
дебиторской
задолженности,
природа
образования
Сумма
дебиторской
задолженнос-
ти, тысяч
тенге
Дата
направления
претензии
дебитору
реабилита-
ционным
управляющим
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы
Дата подачи
иска в судеб-
ные органы
реабилита-
ционным
управляющим
Краткое
содержание
судебного
акта по
результатам
рассмотрения
искового
заявления
Дата
вынесения
судебного
акта, ссылка
на норматив-
но-правовой
акт
Сумма
фактически
взысканной
дебиторской
задолженности,
тысяч тенге
Примечание
7
8
9
10
11
Фактически взыскано дебиторской задолженности, имевшейся на момент введения реабилитационной процедуры: ________________________________________ (тысяч тенге);

6.2. Бекітілген және келісілген сату жоспарының тізімі*.
6.3. Аукционды ұйымдастыру және жүргізу туралы ақпарат:
_________________________ 20__ жылғы "___" __________ № ____ *.
(газеттің атауы)
6.4. Активтерді жүзеге асыру туралы ақпарат, соның ішінде дебиторлық берешек:
№ р/с
Лоттың №
Лоттың сипаты (шығарылған/тұрғызылған жылы, техникалық жағдайы және басқалар)
Баланс бойынша құны, мың теңге
Бағалау құны, мың теңге
Сату жоспарындағы бастапқы құны, мың теңге
Сату жоспарындағы төмен баға, мың теңге
Сауда–саттықты өткізу әдісі
Сауда–саттықтың күні
Жүзеге асырудың нақты бағасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
6.5. Борышкердің мүлкін (активін) сатып алушылар туралы ақпарат:
№№ р/с
Лоттың №
Сатып алушының деректемелері
Сатып алушымен жасалған шарт туралы мәліметтер
Оңалтушы басқарушымен шығарылған есеп шот туралы мәліметтер
Нақты төленгені туралы мәліметтер
Ескерту
Сатып алушының атауы
СТН, БСН, (ЖСН) (бар болғанда)
Күні
Сомасы, мың теңге
Күні
Сомасы, мың теңге
Төлем құжатының №
Төлем құжатының күні
Нақты төленген сома, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
7. Негізгі құралдарды сатып алу
7.1. Сатып алынған активтер туралы ақпарат
№ р/с
Объектінің атауы
Сипаттамасы (шығарылған/тұрғызылған жылы, техникалық жағдайы және басқалар )
Негізгі құралдарды жақсарту жөніндегі сметада қарастырылған сома (мың теңге)
Сатып алу күні
Сатып алу бағасы (мың теңге)
Ескерту (қайта құру мақсаты)
1
2
3
4
5
6
7
7.2. Борышкердің мүлкінің (активінің) сатушысы туралы ақпарат
р/с
Объектінің атауы
Сатушының деректемелері
Сатып алушымен жасалған шарт туралы ақпарат
Сатушымен шығарылған есепшот туралы ақпарат
Нақты төлеу туралы ақпарат
Ескерту
Атауы
СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
Күні
Сомасы, мың теңге
Күні
Сомасы, мың теңге
Төлем құжатының №
Төлем құжатының күні
Нақты төленген сома, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
7.3. Оңалту рәсімін аяқтау күніне активтердің баланстық құны мың теңгеде, соның ішінде баптар бойынша.
8. Өндірістік бағдарламаның орындалуы
№ р/с
Өнімнің, жұмыстың, қызметтің атауы
Өнімді, жұмысты және қызметті өндіру бойынша жоспарлы көрсеткіштер (мың теңге)
Нақтысы
Ескерту (орындамау себебі)
Өндірілгендер (мың теңге)
Жүзеге асырылғандар (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
9. Борышкердің дебиторлары
9.1. Оңалту рәсімін енгізу кезіндегі дебиторлық берешек (бухгалтерлік баланс бойынша): ________________________ (мың теңге);
9.2. Оңалту рәсімін енгізгенге дейін пайда болған дебиторлық берешекті өндіру бойынша жасалған шаралар:
№ р/с
Дебитордың атауы, СТН, БСН (ЖСН) бар болғанда)
Заңды мекен жайы/орналасқан жері
Дебиторлық берешектің пайда болған күні, мәні
Дебиторлық берешектің сомасы, мың теңге
Оңалтушы басқарушымен дебиторға талапты жолдаған күні
Оңалтушы басқарушымен сот органдарына талап арызды беру күні
Талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны
Сот актісінің шыққан күні, нормативтік құқықтық актіні көрсету
Нақты өндірілген дебиторлық берешектің сомасы, мың теңге
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Оңалту рәсімін енгізу кезінде болған нақты өндірілген дебиторлық берешек: _____________________________________(мың теңге);

9.3. Списанная дебиторская задолженность, имевшаяся на момент введения реабилитационной процедуры _________________________________________(тысяч тенге):
п/п
Наименование
дебитора,
РНН, БИН
(ИИН) (при
наличии)
Юридический
адрес/место
нахождения
Дата
образования
дебиторской
задолженности,
природа
образования
Сумма
дебиторской
задолженнос-
ти, тысяч
тенге
Дата
направления
претензии
дебитору
должником
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы
Дата подачи
иска в
судебные
органы
должником
Краткое
содержание
судебного
акта по
результатам
рассмотрения
искового
заявления
Дата
вынесения
судебного
акта, ссылка
на нормативно-
правовой акт
Основание
(приказ, протокол
и так далее) и
причины списания
дебиторской
задолженности
(в связи с
ликвидацией
дебитора по
решению суда,
истечения срока
исковой давности,
отсутствие
дебитора и так
далее)
Приме-
чание
7
8
9
10
11
9.4. Текущая дебиторская задолженность, возникшая после введения реабилитационной процедуры (тысяч тенге)
__________________________________________________________________;
9.5. Проводимые мероприятия по взысканию текущей дебиторской задолженности (в случае наличия):
п/п
Наименование
дебитора,
РНН, БИН
(ИИН) (при
наличии)
Юридический
адрес/место
нахождения
Дата
образования
дебиторской
задолженности,
природа
образования
Сумма
дебиторской
задолженнос-
ти, тысяч
тенге
Дата
направления
претензии
дебитору
реабилита-
ционным
управляющим
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы
Дата подачи
иска
в судебные
органы
реабилита-
ционным
управляющим
Краткое
содержание
судебного
акта по
результатам
рассмотрения
искового
заявления
Дата вынесения
судебного
акта, ссылка
на нормативно-
правовой акт
Сумма
фактически
взысканной
дебиторской
задолженности,
тысяч тенге
Примечание
7
8
9
10
11
9.6. Списанная текущая дебиторская задолженность ________________(тысяч тенге)
п/п
Наименование
дебитора,
РНН, БИН
(ИИН) (при
наличии)
Юридический
адрес/место
нахождения
Дата
образования
дебиторской
задолженности,
природа
образования
Сумма
дебиторской
задолженнос-
ти, тысяч
тенге
Дата
направления
претензии
дебитору
должником
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы
Дата подачи
иска в
судебные
органы
должником
Краткое
содержание
судебного
акта по
результатам
рассмотрения
искового
заявления
Дата вынесения
судебного
акта, ссылка
на нормативно-
правовой акт
Основание
(приказ,
протокол и так
далее) и
причины
списания
дебиторской
задолженности
(в связи с
ликвидацией
дебитора по
решению суда,
истечения
срока исковой
давности,
отсутствие
дебитора и так
далее)
Примечание
7
8
9
10
11
10. Исполнение поступления денежных средств
10.1. Информация об исполнении плана реабилитации:
Мероприятия плана
финансового
оздоровления
По плану
реабилитации,
тысяч тенге
Фактическое
исполнение,
тысяч тенге
% испол-
нения
к плану
Примечание
(причины
неисполне-
ния)
От основной
деятельности
От не основной
деятельности
От реализации
основных средств
От реализации
товарно-материа-
льных ценностей
От взыскания
дебиторской
задолженности,
возникшей на
момент введения
реабилитации
От сдачи
имущества в наем
Средства,
выделенные
из бюджета
Средства,
привлеченные
согласно договора
санации
от кредитов банка
и/или других
внешних займов
Прочие
поступления
Всего
поступлений:
10.2. Участие в конкурсах в сфере государственных закупок:
п/п
Наименование
заказчика
Наименование
закупа
Дата
подачи
заявки
Итоги
Договор
(цена  сумма),
тысяч тенге
1
2
3
4
5
6

9.3. Оңалту рәсімін енгізу кезінде болған есептен шығарылған дебиторлық берешек: _____________________________________(мың теңге):
№ р/с
Дебитордың атауы, СТН, БСН (ЖСН) бар болғанда)
Заңды мекен жайы/орналасқан жері
Дебиторлық берешектің пайда болған күні, мәні
Дебиторлық берешектің сомасы, мың теңге
Борышкермен дебиторға талапты жолдаған күні
Борышкермен сот органдарына талапты беру күні
Талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны
Сот актісінің шыққан күні,
нормативтік құқықтық актіні көрсету
Дебиторлық берешекті есептен шығару негізі (бұйрық, хаттама және т.б.) және себебі (сот шешімі бойынша дебитордың таратылуына, талап ету мерзімінің өтуі, дебитордың жоқ болуы және т.б. байланысты)
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
9.4. Оңалту рәсімін енгізгеннен кейін пайда болған ағымдағы дебиторлық берешек (мың теңге) _____________________________________;
9.5. Ағымдағы дебиторлық берешекті өндіру бойынша жүргізілген шаралар (бар болған жағдайда):
№ р/с
Дебитордың атауы, СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
Заңды мекен жайы/орналасқан жері
Дебиторлық берешектің пайда болған күні, мәні
Дебиторлық берешектің сомасы, мың теңге
Оңалтушы басқарушымен дебиторға талапты жолдаған күні
Оңалтушы басқарушымен сот органдарына талап арызды беру күні
Талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны
Сот актісінің шыққан күні, нормативтік құқықтық актіні көрсету
Нақты өндірілген дебиторлық берешектің сомасы, мың теңге
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
9.6. Есептен шығарылған ағымдағы дебиторлық берешек ____________________(мың теңге):
№ р/с
Дебитордың атауы, СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
Заңды мекен жайы/орналасқан жері
Дебиторлық берешектің пайда болған күні, мәні
Дебиторлық берешектің сомасы, мың теңге
Борышкермен дебиторға талапты жолдаған күні
Борышкермен сот органдарына талапты беру күні
Талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны
Сот актісінің шыққан күні,
нормативтік құқықтық актіні көрсету
Дебиторлық берешекті есептен шығару негізі (бұйрық, хаттама және т.б.) және себептері (сот шешімі бойынша дебитордың таратылуына, талап ету мерзімінің өтуі, дебитордың жоқ болуы және т.б. байланысты)
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
10. Ақша қаражаттарының түсімін орындау
10.1. Оңалту жоспарының орындалуы туралы ақпарат:
Қаржылық сауықтыру жоспарының іс шаралары
Оңалту жоспары бойынша, мың теңге
Нақты орындалуы, мың теңге
Жоспардың % орындалуы
Ескерту (орындалмау негізі)
Негізгі қызметтен
Негізгі қызметтен емес
Негізгі құралдарды сатудан
Тауар-материалдық құндылықтарды сатудан
Оңалту рәсімін енгізген кезде пайда болған дебиторлық берешекті өндіруден
Мүлікті жалға беруден
Бюджеттен бөлінген қаражаттар
Санация шартына сәйкес, тартылған қаражаттар
Банк несиесінен және/немесе басқа да сыртқы займдардан
Басқа да түсімдер
Барлығы түскендер:
10.2.Мемлекеттік сатып алу саласындағы конкурсқа қатысу:
№ р/с
Тапсырыс берушінің атауы
Сатып алудың атауы
Өтінімді беру күні
Қорытынды
Шарт (бағасы және сомасы), мың теңге
1
2
3
4
5
6

10.3. Участие в государственных программах:
п/п
Наименование
программы
Наименование
мероприятия
Сроки
реализации
Размер
полученных
средств
из бюджета,
тысяч тенге
Размер
израсходо-
ванных
средств
из бюджета,
тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
11. Погашение кредиторской задолженности (в том числе по
формам и методам погашения):
Наименова-
ние
очереди
Требования
кредито-
ров, в
разрезе
очередей
на начало
реабилита-
ции (по
плану
реабилита-
ции)
Сумма, тысяч тенге
Процент
удовлетво-
ренных
требований
кредиторов
Требова-
ния
кредито-
ров
согласно
реестру
Удовлетворенные
требования
кредиторов
В денежном
выражении
В нату-
ральном
выражении
Общая
сумма
кредитор-
ской
задолжен-
ности
1 очередь
2 очередь
3 очередь
4 очередь
5 очередь
Примечание: прилагается полный список кредиторов, чьи требования удовлетворены и не удовлетворены.
12. Общая сумма административных расходов
Затраты
По
смете,
тысяч
тенге
Начис-
лено, тысяч
тенге
Оплачено
тысяч
тенге
Остаток
(текущий
долг),
тысяч
тенге
расчет
(наличны-
ми, без-
наличными,
другое)
Сырье, материалы,
покупные изделия и
полуфабрикаты, всего
в том числе по видам
(раскрыть виды):
Работы и услуги
производственного
характера,
выполненные
сторонними
организациями, всего
Вспомогательные
материалы, всего
материалы для
технологических
целей, всего
в том числе по
видам:
(раскрыть по видам)
Топливо и
горюче-смазочные
материалы, всего
в том числе по
видам:
(раскрыть по видам)
Энергия, всего
в том числе по
видам:
(раскрыть по видам)
Содержание
административно-уп-
равленческого
персонала, всего
в том числе
(раскрыть по видам)
Другие общехозяйст-
венные и админист-
ративные расходы,
всего
в том числе
(раскрыть по видам)
Расходы по
реализации, всего
в том числе
(раскрыть по видам)
Расходы по
процентам, всего
в том числе
(раскрыть по
источникам
заимствования)
другие (указать
необходимое)
Улучшение основных
средств, всего
Капитальные
вложения, всего
в том числе по
видам:
(раскрыть по видам)
Текущие затраты на
ремонт и
эксплуатацию
Приобретение
основных средств,
всего
в том числе по
видам:
(раскрыть по видам)
Регрессные иски
Отчисления в бюджет
в том числе:
(раскрыть по видам)
Фонд заработной
платы, в том числе:
"Отчисления в
накопительный
пенсионный фонд"
"Оплата труда
работникам основного
производства"
"Оплата труда
административно-уп-
равленческого
персонала"
Вознаграждение
реабилитационного
управляющего
Прочие расходы
Итого
Информация о поставщиках услуг, оказываемых реабилитационному управляющему в ходе процедуры реабилитации
п/п
Наименование
затрат
по смете
администра-
тивных
расходов
Реквизиты поставщика
Сведения о заключенных
с поставщиком договорах
Наименование
РНН, БИН
(ИИН) (при
наличии)
Дата
Сумма,
тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Сведения о
выставленной
поставщиком счет
фактуре
Акты
выполненных
работ и услуг
(дата)
Сведения о фактически
перечисленных денежных
средствах поставщику по
заключенным договорам
Приме-
чание
Дата
Сумма,
тысяч
тенге
№ платеж-
ного
документа
Дата
платеж-
ного
документа
Фактичес-
ки вып-
лаченная
сумма,
тысяч
тенге
8
9
10
11
12
13
14
15
Сумма текущей кредиторской задолженности образовавшейся в период реабилитационной процедуры ___________________ тысяч тенге.
Сведения о кредиторах, перед которыми должник имеет текущую кредиторскую задолженность, на отчетную дату:
п/
п
Наимено-
вание
кредитора
РНН, БИН
(ИИН)
(при
наличии)
Основание
возникновения
кредиторской
задолженности
Дата
возникновения
кредиторской
задолженности
Сумма
кредиторской
задолженности,
тысяч тенге
1
2
3
4
5
6

10.3. Мемлекеттік бағдарламаларға қатысуы:
№ р/с
Бағдарламаның атауы
Іс - шараның атауы
Жүзеге асыру мерзімі
Бюджеттен түскен қаражаттардың мөлшері, мың теңге
Бюджеттен шығындалған қаражаттардың мөлшері, мың теңге
1
2
3
4
5
6
11. Кредиторлық берешекті өтеу (соның ішінде нысандар және әдістері бойынша):
Кезектің атауы
Оңалтудың басындағы кезек бойынша кредиторлардың талаптары (оңалту жоспарына сәйкес)
Сомасы, мың теңге
Қанағаттандырылған кредиторлық берешектің пайызы
Тізілімге сәйкес кредиторлардың талаптары
Қанағаттандырылған кредиторлардың талаптары
Ақшалай түрде
Заттай түрде
Кредиторлық берешектің жалпы сомасы
1 кезек
2 кезек
3 кезек
4 кезек
5 кезек
Ескерту: талаптары қанағаттандырылған және қанағаттандырылмаған кредиторлардың толық тізімі.
12. Әкімшілік шығындардың жалпы сомасы
Шығындар
С мета бойынша, мың теңге
Аударылғандар, мың теңге
Төленгендер, мың теңге
Қалдық (ағымдағы қарызы), мың теңге
Есеп айырылысу (қолма қол, қолма қолсыз, т.б.)
Шикізат, материалдар, сатып алынған өнімдер және жартылай фабрикаттар, барлығы
соның ішінде түрлері бойынша (түрлерін ашып көрсету):
Мекемелермен жасалған өндірістік сипаттағы жұмыстар мен қызметтер, барлығы
Қосымша материалдар, барлығы
Технологиялық мақсаттағы материалдар, барлығы
соның ішінде түрлері бойынша:
(түрлерін ашып көрсету)
Отын және жанар-жағар май материалдары, барлығы
соның ішінде түрлері бойынша:
(түрлерін ашып көрсету)
Энергия, барлығы
соның ішінде түрлері бойынша:
(түрлерін ашып көрсету)
Әкімшілік-басқару қызметкерлерін ұстау, барлығы
соның ішінде
(түрлерін ашып көрсету)
Басқа да жалпы шаруашылық және әкімшілік шығындар, барлығы
соның ішінде
(түрлерін ашып көрсету)
Сату жөніндегі шығындар, барлығы
соның ішінде
(түрлерін ашып көрсету)
Пайыздар бойынша шығындар, барлығы
соның ішінде
(ауысқан көздер бойынша ашып көрсету )
басқалар (қажетін көрсету)
Негізгі құралдардың жақсаруы, барлығы
Капиталды салымдар, барлығы
соның ішінде түрлері бойынша:
(түрлерін ашып көрсету)
Жөндеуге және тұтынуға ағымдағы шығындар
Негізгі құралдарды сатып алудан, барлығы
соның ішінде түрлері бойынша:
(түрлерін ашып көрсету)
Кері қайтарылған талаптар
Бюджетке төлемдер
соның ішінде:
(түрлерін ашып көрсету)
Жалақы қорлары, соның ішінде:
"Жинақтаушы зейнетақы қорларына аударылымдар"
" Негізгі өндіріс қызметкерлеріне еңбекке төлеу "
" Әкімшілік-басқару қызметкерлеріне еңбекке төлеу "
Оңалтушы басқарушының сыйақысы
Басқа да шығындар
Барлығы
Оңалту рәсімі кезінде оңалтушы басқарушымен көрсетілетін қызметтің жабдықтаушылары туралы ақпарат
р/с
Әкімшілік шығындардың сметасы бойынша шығындардың атауы
Жабдықтаушының деректемелері
Жабдықтаушымен жасалған шарт туралы ақпарат
Жабдықтаушымен қойған есеп шот туралы ақпарат
Жасалған жұмыстар мен істердің актісі (күні)
Жасалған шарттар бойынша жабдықтаушыға нақты жіберілген ақша қаражаттары турады ақпарат
Ескерту
Атауы
СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
Күні
Соммасы, мың теңге
Күні
Соммасы, мың теңге
Төлем құжатының №
Төлем құжатының күні
Нақты төленген сома, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Оңалту рәсімі кезеңінде пайда болған ағымдағы кредиторлық берешектің сомасы _______________________ мың теңге.
Борышкердің есепті күні ағымдағы кредиторлық берешегі бар кредиторлар туралы ақпарат:
№ р/с
Кредитордың атауы
СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
Кредиторлық берешектің пайда болу негізі
Кредиторлық берешектің пайда болу күні
Кредиторлық берешектің сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6

13. Анализ сделок, совершенных должником за период
в течение трех лет до применения реабилитационной процедуры:
13.1. Динамика изменения показателей финансовой отчетности за три последних года до введения процедуры реабилитации:
№ п/п
За период
Стоимость активов по балансу (остаточная
стоимость без дебиторской задолженности),
тысяч тенге
Всего
Денежные
средства
Запасы
Основные
средства
1
2
3
4
5
6
1
На 1 января за
3 года,
предшествующих
реабилитации
2
На 1 января за
2 года,
предшествующих
реабилитации
3
На 1 января за
1 год,
предшествующий
реабилитации
4
На момент
введения
процедуры
реабилитации
продолжение таблицы
Стоимость активов по балансу (остаточная
стоимость без дебиторской задолженности),
тысяч тенге
Дебиторская
задолженность
Кредиторская
задолжен-
ность
Незавер-
шенное
строите-
льство
Нематериа-
льные
активы
Остатки
готовой
продукции
Прочие
активы
7
8
9
10
11
12
13.2. Информация о заключенных должником договорах о государственных закупках и их исполнении по всей территории Республики Казахстан за период в течение трех лет до возбуждения дела о банкротстве
п/п
Реквизиты должника
(поставщика)
Реквизиты Заказчика
Наименование
РНН, БИН
(ИИН) (при
наличии)
Наименование
ГУ
РНН (БИН)
(при наличии) ГУ
1
2
3
4
5
продолжение таблицы
Сведения о заключенных
с поставщиком договорах
Сведения о фактически
перечисленных денежных
средствах поставщику
по заключенным договорам
Примечание
Дата
Предмет
Общая
сумма
Счета к оплате
Дата
Сумма
6
7
8
9
10
11
12
13
13.3. Информация о внешнеэкономической и иной деятельности должника в сфере таможенного дела, включая обязательства по уплате таможенных пошлин, налогов, таможенных сборов и пени, в том числе по условно-выпущенным товарам, находившимся под таможенным контролем, за период до трех лет до возбуждения дела о банкротстве
п/п
Отправитель
товара/полу-
чатель
товара
Страна
отправления
товара/страна
назначения
товара
Сведения о товарах
Наимено-
вание
Классифика-
ционный код по
номенклатуре
внешнеэкономи-
ческой
деятельности
на уровне не
менее первых
четырех знаков
Единица
измерения
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы
Сведения о товарах
Задолженности
по таможенным
пошлинам,
налогам и
таможенным
сборам и пени
(с учетом
данных
лицевых
счетов,
открытых в
таможенных
органах), в
том числе по
условно-
выпущенным
товарам,
находившимся
под таможенным
контролем
При-
ме-
ча-
ние
Код
единиц
измере-
ния
Коли-
чество
дополни-
тельных
единиц
изме-
рения
Общее
количест-
во (ки-
лограмм)
Общая
стоимость
в долла-
рах США
Курс
долла-
ра на
день
регис-
трации
тамо-
женных
декла-
раций
7
8
9
10
11
12
13
13.4. Запросы в государственные органы по установлению фактов совершения должником сделок с имуществом, за период в течение трех лет до возбуждения дела о банкротстве *:
№ №
п/п
Государст-
венный орган, в который
направлен
запрос
Дата
направления
запроса
Дата
получения
ответа
Краткое
содержание
ответа
Приме-
чание
1
2
3
4
5
6

13. Оңалту рәсімін қолданғанға дейін үш жыл кезеңінде борышкермен жасалған мәмілелерді талдау
13.1. Оңалту рәсімін енгізгенге дейін соңғы үш жылдағы қаржылық есептілік көрсеткіштерінің өзгеру динамикасы:
№ р/с
Кезеңі
Баланс бойынша активтердің құны (дебиторлық берешексіз қалдық құны), мың теңге
Дебиторлық берешек
Кредиторлық берешек
Барлығы
Ақша қаражаттары
Қорлар
Негізгі құралдар
Аяқталмаған құрылыс
Материалдық емес активтер
Дайын өнімнің қалдықтары
Басқа да активтер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Оңалтудың алдындағы 3 жыл 1 қаңтарға
2
Оңалтудың алдындағы 2 жыл 1 қаңтарға
3
Оңалтудың алдындағы 2 жыл 1 қаңтарға
4
Оңалту рәсімін енгізу кезінде
13.2. Банкроттық туралы іс қозғалғанға дейін үш жыл кезеңінде борышкермен бекітілген мемлекеттік сатып алу туралы шарттар және Қазақстан Республикасының барлық аумағы бойынша олардың орындалуы
р/с
Борышкердің (жабдықтаушының) деректемелері
Тапсырыс берушінің деректемелері
Жабдықтаушымен жасалған шарттар туралы мәлімет
Жасалған шарттар бойынша жабдықтаушыға нақты аударылған ақша қаражаттары туралы ақпарат
Ескерту
Атауы
СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
ММ атауы
ММ СТН (БСН) (бар болғанда)
Күні
Мәні
Жалпы сомасы
Төлем есептері
Күні
Сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
13.3. Банкроттық туралы іс қозғалғанға дейін үш жыл кезеңдегі кедендік бақылаудағы шартты тауарларды, кедендік жинақтар мен өсімпұлды, салықтарды, кедендік баж салығын төлеу жөніндегі міндеттемелерді қоса отырып, кедендік іс саласындағы борышкердің сыртқы экономикалық және басқа да қызметі туралы ақпарат
№ р/с
Тауарды жіберуші/тауарды алушы
Тауарды жолдаушы ел/тауарды тағайындайтын ел
Сауда – саттық туралы ақпарат
Кедендік баж салығы және кедендік жинау және өсімпұлдар
(кеден органдарында ашылған есеп шоттардың деректерін есепке ала отырып), сонымен қатар кедендік бақылаудағы шартты жіберілген тауарлар бойынша берешекті
Ескерту
Атауы
Бірінші төрт белгінің деңгейінде сыртқы экономикалық нұсқаулық бойынша топтастыру коды
Өлшем бірлігі
Өлшем бірлігінің коды
Қосымша өлшем бірлігінің саны
Жалпы саны (килограмм)
АҚШ долларында жалпы сомасы
Кеден декларациясын тіркеу күніндегі доллар курсы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
13.4. Банкроттық туралы іс қозғалғанға дейін үш жыл кезеңдегі борышкердің мүлкімен жасалған мәмілелердің фактілерін белгілеу бойынша мемлекеттік органдарға сұрау хаттары*:
№№ р/с
Сұрау хат жіберілген мемлекеттік орган
Сұрау хатты жіберген күн
Жауапты алған күн
Жауаптың қысқаша мазмұны
Ескерту
1
2
3
4
5
6

13.5. Анализ полученной информации, проведение финансовой диагностики неправомерных действий в отношении должника за период в течение трех лет до применения процедуры реабилитации с указанием соответствующих выводов (анализ финансово-хозяйственной деятельности должника, в том числе изучение динамики изменения показателей финансовой отчетности за три последних года, анализ условий совершения сделок должника за этот же период (занижение либо завышение цены на поставляемые (приобретаемые) товары (работы, услуги) по сравнению со сложившейся рыночной конъюнктурой, заведомо невыгодные для должника сроки и (или) способы оплаты по реализованному или приобретенному имуществу, а также любые формы отчуждения или обременения обязательствами имущества должника, если они не сопровождаются эквивалентным сокращением задолженности)
п/п
Сделка,
совершенная
должником за три
года до введения
процедуры
реабилитации
Документ,
подтверж-
дающий
факт
соверше-
ния
сделки
Источник
получения
документа,
подтверждаю-
щего факт
сделки
Наличие в
сделке
оснований
для приз-
нания ее
недейст-
вительной
Приме-
чание
1
2
3
4
5
6
14. Информация о принятых мерах по признанию недействительными
сделок должника
№ п/п
Сведения о договоре
Принятые меры по
возврату имущества
Дата
Предмет
Сумма,
тысяч
тенге
Сведения о направлении
реабилитационным
управляющим претензий/
исков в суд (дата, №
исх., кем направлен)
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы
Принятые меры по
возврату имущества
Дата
фактического
возврата
имущества
Стоимость
имущества,
на которое
обращено
взыскание,
тысяч тенге
Приме-
чание
Краткое
содержание
судебного акта по
результатам
рассмотрения
искового заявле-
ния должником,
ссылка на
нормативно-
правовой акт
Сведения об
обжаловании
(опротесто-
вании)
решения
суда
7
8
9
10
11
15. Информация о наличии признаков преднамеренного
и ложного банкротства, принятых мерах
Направление материалов в органы финансовой полиции и другие правоохранительные органы:
п/п
№ и дата
направления
заявления в
правоохрани-
тельные
органы
Меры
принятые
правоох-
раните-
льными
органами
Сведения об
обжаловании
решений
правоохра-
нительных
органов
Дата
направ-
ления
в суд
материа-
лов по
предна-
мерен-
ному
(ложно-
му) бан-
кротству
Решение
суда по
факту
преднаме-
ренного
(ложного)
банкротства,
ссылка на
нормативно-
правовой акт
При-
ме-
ча-
ние
1
2
3
4
5
6
7
Основания отказа в возбуждении уголовного дела либо его прекращении: _____________________________________________________.
Причины и основания вывода активов (решения собственников имущества или уполномоченных органов и так далее):
__________________________________________________________________.
16. Заключительное положение
Итоги исполнения плана реабилитации: _______________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Приложение: на _________ листах.
Реабилитационный управляющий     (п/п)          Ф.И.О.
Главный бухгалтер                (п/п)          Ф.И.О.
Место печати

13.5. Алынған ақпаратты талдау, тиісті қорытындыны көрсете отырып оңалту рәсімін қолданғанға дейін үш жыл бұрынғы кезеңде борышкерге қатысты заңсыз іс әрекетке қаржылық диагностиканы жүргізу (борышкердің қаржылық – шаруашылық қызметін талдау, сонымен қатар соңғы үш жылдағы қаржылық есептілік көрсеткіштерінің өзгерген динамикасын зерттеу, осы кезеңде жасалған борышкердің мәмілелерінің шарттарын талдау, (қалыптасқан нарықтық жағдаймен салыстырғандағы жеткізілген (сатып алынған) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) бағасының көтерілуі немесе төмендеуі, сатып алынған немесе сатылған мүлік бойынша борышкер үшін тиімсіз мерзімдер және (немесе) тәсілдері, сондай – ақ егер олар берешектің балама қысқаруымен шығарылса, борышкердің мүлкінің міндеттемелерін шеттету немесе қиыншылықтар түскен басқа да нысандар)
№ р/с
Оңалту рәсімін енгізгенге дейін борышкермен жасалған мәмілелер
Мәмілені жасау фактісін растайтын құжат
Мәміленің фактілерін растайтын құжатты алу негізі
Мәмілені жарамсыз деп тану негізінің болуы
Ескерту
1
2
3
4
5
6
14. Борышкердің мәмілелерін жарамсыз деп тану жөніндегі қабылданған шаралар туралы ақпарат
№ р/с
Шарт туралы ақпараттар
Мүлікті қайтару туралы қабылдаған шаралар
Мүлікті қайтару туралы нақты күні
Өндіруге жататын мүліктің құны, мың теңге
Ескерту
Күні
Заты
Сомасы, мың теңге
Оңалтушы басқарушымен талап/сотқа өтініш жолдау туралы ақпарат
(күні, шығыс №, кіммен жіберілді)
Борышкермен талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны, нормативтік құқықтық актіні көрсету
Сот шешіміне шағымдану (наразылық білдіру) туралы мәліметтер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
15. Қасақана және жалған банкроттық белгілерінің бар болуы туралы ақпарат, қабылданған шаралар
Қаржы полициясы және басқа да құқық қорғау органдарына материалдарды жолдау:
№ р/с
Құқық қорғау органдарына өтінішті жолдау күні және №
Құқық қорғау органдарымен қабылданған шаралар
Құқық қорғау органдарының қабылданған шешімі туралы ақпарат
Қасақана (жалған) банкроттық бойынша материалдарды сотқа жолдау күні
Қасақана (жалған) банкроттық фактісі бойынша сот шешімі, нормативтік құқықтық актіне көрсете отырып
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
Қылмыстық істі қозғаудан бас тарту немесе оны тоқтатудың негізі: ___________________________________________________________.
Активтерді шығару негізі және себептері (мүлік меншік иесінің немесе уәкілетті органның және т.б. шешімі): ___________________________________________________________________.
16. Қорытынды ереже
Оңалту жоспарын орындаудың қорытындысы: ______________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
Қосымша: ______ бетте.
Оңалтушы басқарушы (қ/қ) Т.А.Ә.
Бас бухгалтер (қ/қ) Т.А.Ә.
Мөр орны

** - Государственный классификатор РК 03-2007 "Общий классификатор видов экономической деятельности" (ОКЭД), утвержден приказом Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года № 683-од
* - с приложением копий подтверждающих документов
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 2 ноября 2007 года N 373
Правила согласования заключительного отчета
реабилитационного управляющего
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 12.08.2008 N 399 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
Сноска. По всему тексту слова "Комитет либо территориальное подразделение", "Комитет, его территориальное подразделение", "Комитетом либо его территориальным подразделением", "Комитета либо его территориального подразделения" заменены словами "территориальное подразделение Комитета", "территориальное подразделение Комитета", "территориальным подразделением Комитета", "территориального подразделения Комитета", соответственно, приказом Министра финансов РК от 28.12.2010 № 662 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Настоящие Правила согласования заключительного отчета реабилитационного управляющего (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан "О банкротстве" (далее - Закон) и определяют порядок согласования территориальным подразделением Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (далее – территориальное подразделение Комитета) или его филиалом заключительного отчета реабилитационного управляющего (далее - отчет).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказами Министра финансов РК от 12.08.2008 N 399 (порядок введения в действие см. п. 3); от 28.12.2010 № 662 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Отчет составляется реабилитационным управляющим по утвержденной форме.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 12.08.2008 N 399 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
3. К отчету прилагаются следующие документы:
1) копии бухгалтерских балансов должника на момент применения процедуры реабилитации и на момент завершения процедуры реабилитации;
2) копия отчета о доходах и расходах на момент завершения процедуры реабилитации;
3) копия акта сверки с соответствующими органами налоговой службы на момент завершения процедуры реабилитации;

** - Қазақстан Республикасы индустрия және сауда министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы классификаторы" № 683-од бұйрығымен бекітілген ҚР 03-2007 мемлекеттік классификаторы
* - растайтын құжаттардың көшірмесі қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 2 қарашада
N 373 бұйрығымен
бекітілген
Ескерту. Ереженің атауына өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2008.08.12 N 399 бұйрығымен.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "Комитет не аумақтық бөлімше", "Комитет, оның аумақтық бөлімшесі", "Комитетпен не оның аумақтық бөлімшесімен" "Комитетті не оның аумақтық бөлімшесін" деген сөздер тиісінше "Комитеттің аумақтық бөлімшесі", "Комитеттің аумақтық бөлімшесімен", "Комитеттің аумақтық бөлімшесінен" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.12.28 № 662 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Оңалтуды басқарушының қорытынды есебін келісу ережесі
1. Осы Оңалтуды басқарушының қорытынды есебін келісу ережесі (бұдан әрі - Ереже) "Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңына (бұдан әрі - Заң) сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің аумақтық бөлімшелерінің (бұдан әрі – Комитеттің аумақтық бөлімшесі) немесе оның филиалының оңалтуды басқарушының қорытынды есебін (бұдан әрі - есеп) келісу тәртібін айқындайды.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2008.08.12 N 399, 2010.12.28 № 662 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрықтарымен.
2. Есепті бекітілген нысан бойынша оңалтуды басқарушы жасайды.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2008.08.12 N 399 бұйрығымен.
3. Есепке мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) борышкердің оңалту рәсімін қолдану сәтіндегі және оңалту рәсімін аяқтау сәтіндегі бухгалтерлік теңгерімнің көшірмелері;
2) оңалту рәсімі аяқталған сәтіндегі табыстар мен шығыстар туралы есептің көшірмесі;
3) оңалту рәсімін аяқтау сәтіндегі салық қызметінің тиісті органдарымен салыстыру актісінің көшірмесі;

4) копии приказов уполномоченного органа об утверждении:
состава комитета кредиторов и изменении его состава;
реестра требований кредиторов и о внесении в него изменений;
5) копии протоколов заседаний комитета кредиторов;
6) расшифровка дебиторской задолженности на момент применения процедуры реабилитации и на момент завершения процедуры реабилитации;
7) расшифровка кредиторской задолженности согласно реестру требований кредиторов с указанием суммы и даты погашения задолженности, с приложением подтверждающих документов;
8) расшифровка кредиторской задолженности, которая образовалась за период проведения процедуры реабилитации и непогашенной на момент завершения процедуры реабилитации;
9) отчет о движении основных средств за период реабилитации по группам основных средств, с приложением подтверждающих документов;
10) в случае применения мер санации:
копия договора санации;
копия письменного обязательства участника санации о перечислении должнику и (или) кредиторам денежных средств в соответствии с планом реабилитации;
копии платежных документов, подтверждающих поступление денежных средств участника санации, расходование этих средств в соответствии с планом реабилитации.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 12.08.2008 N 399 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
4. Отчет подписывается реабилитационным управляющим, главным бухгалтером, заверяется печатью должника и представляется на рассмотрение в срок не позднее тридцати рабочих дней до момента завершения процедуры реабилитации в территориальное подразделение Комитета или его филиал, в зависимости от того, кем назначен реабилитационный управляющий.
Сноска. Пункт 4 в редакции приказа Министра финансов РК от 12.08.2008 N 399 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
5. Территориальное подразделение Комитета или его филиал в течение пятнадцати рабочих дней рассматривает отчет и при отсутствии замечаний составляет заключение по итогам проведения процедур реабилитации.
При наличии замечаний, территориальное подразделение Комитета или его филиал возвращает документы для соответствующей доработки. Реабилитационный управляющий в течение двух рабочих дней устраняет отмеченные недостатки и вновь представляет материалы на согласование.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 12.08.2008 N 399 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
6. Согласованный с территориальным подразделением Комитета или его филиалом отчет направляется реабилитационным управляющим в суд для его утверждения не позднее двух рабочих дней со дня согласования, с приложением заключения территориального подразделения Комитета или его филиала.
Сноска. Пункт 6 в редакции приказа Министра финансов РК от 12.08.2008 N 399 (порядок введения в действие см. п. 3 ).

4) уәкілетті органның мыналарды: кредит берушілер комитетінің құрамын бекіту және оның құрамын өзгерту;
кредит берушілер талаптарының тізілімін бекіту және оған өзгерістер енгізу туралы бұйрықтарының көшірмелері;
5) кредит берушілер комитеті отырыстары хаттамаларының көшірмелері;
6) оңалту рәсімі қолданылған сәттегі және оңалту рәсімі аяқталған сәттегі дебиторлық берешектің толық жазылуы;
7) кредит берушілер талаптарының тізіліміне сәйкес берешектің сомасын мен өтелетін күнін көрсетіп, растайтын құжаттармен қоса берілген кредиторлық берешектің толық жазылуы;
8) оңалту рәсімін жүргізу кезеңінде пайда болған және оңалту рәсімі аяқталған сәтте өтелмеген кредиторлық берешектің толық жазылуы;
9) растайтын құжаттарды қоса бере отырып, оңалту кезеңіндегі негізгі қаражаттың негізгі құралдар топтары бойынша қозғалысы туралы есеп;
10) санация шаралары қолданылған жағдайда:
санация шартының көшірмесі;
санацияға қатысушының борышкерге және (немесе) кредит берушілерге оңалту жоспарына сәйкес ақша қаражатын аудару туралы жазбаша міндеттемесінің көшірмесі;
санацияға қатысушының ақша қаражатының түсуін, осы қаражаттың оңалту жоспарына сәйкес жұмсалуын растайтын төлем құжаттарының көшірмелері.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2008.08.12 N 399 бұйрығымен.
4. Есепке оңалтуды басқарушы, бас бухгалтер қол қояды, борышкердің мөрімен расталады және оңалту рәсімі аяқталған сәтке дейін жиырма жұмыс күнінен кешіктірілмеген мерзімде оңалтуды басқарушыны кім тағайындағандығына қарай Комитеттің аумақтық бөлімшесіне немесе оның филиалына қарауға беріледі.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2008.08.12 N 399 бұйрығымен.
5. Комитеттің аумақтық бөлімшесі немесе оның филиалы он бес жұмыс күн ішінде есепті қарайды және ескертулер болмаған жағдайда оңалту рәсімдерін жүргізу нәтижелері бойынша қорытынды жасайды.
Ескертулер болған жағдайда, Комитеттің аумақтық бөлімшесі немесе оның филиалы құжаттарды тиісті түрде пысықтау үшін кері қайтарады. Оңалтуды басқарушы екі жұмыс күні ішінде белгіленген кемшіліктерді жояды және материалдарды келісуге қайта ұсынады.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2008.08.12 N 399 бұйрығымен.
6. Комитеттің аумақтық бөлімшесімен немесе оның филиалымен келісілген есепті оңалтуды басқарушы Комитеттің аумақтық бөлімшесінің немесе оның филиалының қорытындысын қоса бере отырып, келісілген күннен бастап екі жұмыс күнінен кешіктірмей оны бекіту үшін сотқа жібереді.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2008.08.12 N 399 бұйрығымен.